taniec - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: jaki rodzaj tańca tańczysz??
taniec współczesny 22 12,64%
free style 11 6,32%
show dance 7 4,02%
latino 25 14,37%
oriental 9 5,17%
brake dance 2 1,15%
taniec nowoczesny 22 12,64%
taniec towarzyski 47 27,01%
funky 12 6,90%
inny (jeśli inny napisz jaki) 17 9,77%
Głosujący: 174. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-27, 17:37   #31
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: taniec

pIWONIA, nie jestem z Krakowa (gdybyś szukała szkół w W-wie chętnie służę ), ale wrzuciłam w googla zapytanie o szkoły w Krakowie i oto rezultaty:
http://www.salsa.krakow.pl/
http://www.salsasabrosa.pl/
http://www.sho.pl/ruch.htm
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 18:47   #32
malolata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8
Dot.: taniec

Cytat:
Napisane przez Nadia86
ja tańczę profesjonolnie ( no prawie ) taniec brzucha, kiedyś próbowałam klasyczny taniec hinduski, a teraz uczę się salsy
hejka ja poszukuję aktualnie jakiejs szkoly czy klubu ( nie wiem jak to nazwac, ale wiadomo o co chodzi) hm z tancem brzucha wlasnie i chcialabym dowiedziec sie jakichs szczegołów na temat tego tanca, na początek: ile razy w tyg. chodzisz bo ja mam juz i tak bardzo napiety grafik i hmm nie bardzo mam kiedy sie zapisac, a bez tego nie potrafie po prostu zyc! zrezygnowalam 2 lata temu z tanca towarzyskiego (tylko z powodu braku czasu!) i nie powiem zeby mi bylo z tym dobrze... pozdrawiam
malolata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 12:38   #33
pola star
Raczkowanie
 
Avatar pola star
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 34
Dot.: taniec

hmm..
forum tańca się fajnie rozwija...
prześlijcie jakieś adresy stron o tańcu... jak się uczyć itd... jakie cwiczenia robić
pozdrowienia dla wszystkich tancerek i ... tancerzy oczwiście!!
buziaki
pola star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 10:33   #35
pola star
Raczkowanie
 
Avatar pola star
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 34
Exclamation Dot.: taniec

serdeczne dzięki za pomoc...
ale mam jeszcze jeden problem.... szpagatu nie robie, ale nie brakuje mi znowu dużo... ale siad w rozkroku jest dla mnie nie do przejścia!!!! 90 stopni!!! strsznie mało... co mam zrobić?? pomocy!!! myślałam że jak naucze się szpagat to i rozkrok będzie większy... a tu??? ROZCZAROWANIE!! proszę dajcie mi jakieś ćwiczenia na rozkrok... nie na szpagat...
z gory dzięki...
Buziaki...
KONIECZNIE NAPISZCIE!!
pola star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 10:36   #36
pola star
Raczkowanie
 
Avatar pola star
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 34
Dot.: taniec

dzięki za linki .. bardzo się przydadzą
pola star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 07:10   #37
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: taniec

Przyslij mi Twojego maila na priva, albo po prostu napisz do mnie na slam@autograf.pl
Wysle Ci cwiczenia na sznurek (szpagat w rozkroku), czyli to czego Ci potrzeba
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-31, 10:44   #38
pola star
Raczkowanie
 
Avatar pola star
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 34
Lightbulb Dot.: taniec

powiedzcie do jakiej muzyki najbardziej lubicie tańczyć??? podajcie jakieś tytuły...
macie jakiś wzór który naśladujecie??
pola star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 15:32   #39
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: taniec

Dziewczyny,

pomóżcie. Muszę koniecznie kupić buty do tańca, bo świra dostanę
Po ostatnich zajęciach (był jive) rozpadły mi się moje buty na obcasiku. Teraz tańczę boso, albo w adidasach, ale to nie jest najlepsze rozwiązanie...

Chciałabym kupić sneakersy i jakieś buty do latino na obcasie.
Poradźcie gdzie najlepiej.
Czy któraś z Was kupowała przez internet? Trochę się boję, że nie trafię z rozmiarem (mam bardzo wąskie stopy).

Albo może jeśli są tu jakieś tańczące Warszawianki - poradźcie mi gdzie w Wa-wie można kupić buty w przyzwoitej cenie.

Please...
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 16:34   #40
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: taniec

Cytat:
Napisane przez pola star
serdeczne dzięki za pomoc...
ale mam jeszcze jeden problem.... szpagatu nie robie, ale nie brakuje mi znowu dużo... ale siad w rozkroku jest dla mnie nie do przejścia!!!! 90 stopni!!! strsznie mało... co mam zrobić?? pomocy!!! myślałam że jak naucze się szpagat to i rozkrok będzie większy... a tu??? ROZCZAROWANIE!! proszę dajcie mi jakieś ćwiczenia na rozkrok... nie na szpagat...
z gory dzięki...
Buziaki...
KONIECZNIE NAPISZCIE!!
Hej - to nie taka rzadka przypadlosc, mam dokladnie to samo. Szpagat zrobie, dlonie cale w sklonie na stojaco na podlodze poloze, ale ruchomosc stawow biodrowych w kierunku sznurka mam fatalna Pracuje nad tym robiac cwiczenia przygotowujace do lotosu (cwicze joge ) i rozciagajac sie w roznych sklonach - pooowooli robi sie lepiej Ale zauwazylam cos takiego, ze jak odpuszcze i niewiele sie ruszam, to roziagniecie "szpagatowe" i "krgoslupowe" mam wciaz bardzo dobre, natomiast wszelkie efekty rozciagania "w bok" gina momentalnie
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 18:09   #41
nayhde
Rozeznanie
 
Avatar nayhde
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 780
Dot.: taniec

moja znajoma z grupy jest instruktorką salsy...z przyjemnością bym się zapisała do niej na zajęcia ale ona jest z Gdyni a ja z Mazur :/
nayhde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-05, 18:13   #42
jami
Rozeznanie
 
Avatar jami
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 908
Dot.: taniec

Cytat:
Napisane przez nayhde
moja znajoma z grupy jest instruktorką salsy...z przyjemnością bym się zapisała do niej na zajęcia ale ona jest z Gdyni a ja z Mazur :/
Kurcze-ja tez zapisalabym sie, ale jest maly problem-nie mam zbytnio czasu a chetnie potanczylabym sobie-uwielbiam tance latynoskie
jami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 15:19   #43
pola star
Raczkowanie
 
Avatar pola star
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 34
Question Dot.: taniec

w jak długo nauczyłyście się szpagat??? który umiecie?? sznurek, czy ten drugi??? można się nauczyć szpagatu w tydzień, albo chociaż miesiąc?? czytałam że najleprze efekty ma się po 3 miesiącach ćwiczeń, co 2 dni...
pola star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 00:58   #44
Drzazga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Naas k/Dublina (chwilowo)
Wiadomości: 42
GG do Drzazga
Dot.: taniec

Patrzac na date wpisu Takietak mysle, ze to musztarda po obiedzie, bo butki juz na pewno masz? Jesli nie, napisz skad jestes, sprobuje pomoc.

A jive'a bym potanczyla....i sambe... i cha-che... i rumbe... i mambo.....
Eh

Edytowane przez Drzazga
Czas edycji: 2005-11-07 o 00:59 Powód: litrowki;)
Drzazga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 08:01   #45
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: taniec

Cytat:
Napisane przez Drzazga
Patrzac na date wpisu Takietak mysle, ze to musztarda po obiedzie, bo butki juz na pewno masz? Jesli nie, napisz skad jestes, sprobuje pomoc.

A jive'a bym potanczyla....i sambe... i cha-che... i rumbe... i mambo.....
Eh
Nie mam, jeszcze nie mam.
Dziś miałam dzwonić do Krakowa, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o ich butach.
http://www.artdance.pl/

A jestem z Warszawy.
Jestem otwarta na wszelkie propozycje
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-07, 23:18   #46
Drzazga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Naas k/Dublina (chwilowo)
Wiadomości: 42
GG do Drzazga
Dot.: taniec

HA! Ja tyz z Warszawy!

I strasznie tesknie....

Co do butkow, wejdz na strone:

http://tango68pl.webpark.pl/

, po lewej stronie ekranu sa odnosniki do dzialow, wybierz "Buty do tanca", potem "Warszawa".
Z wymienionych na wlasnych stopach sprawdzilam:

1) Te z "Arabelli" - fasony niektore ladne, ale obuwie malo trwale, nie kosztuja zbyt drogo, ale jesli tanczysz duzo to dlugo sie nimi nie nacieszysz.

2) Pracownia p. Miki z Marysina - mam 3 pary od niego (wszystkie do latino), trwale (w srodku maja skore nie tekture), mozesz wybrac sobie fason, rodzaj skory, obcasa, spod (losiowka, mikroguma czy ich kombinacja - polecam!, mniej czy bardziej "tepe").
A jesli np. przetra Ci sie paski, w butach latino to norma, to jedziesz i wszywa nowe, niestety, nie za darmo
Jesli akurat chcialabys inna skorke/obcas niz te, ktore szewc ma na skladzie - na Wilczej jest sklepik z art.szewskimi, idac od pl.Konstytucji (nie w strone Kruczej tylko przeciwna) po lewej stronie w suterenie.
Cene uzgadniasz przed zrobieniem butkow, zalezy od rodzaju skory i fasonu - im mniej typowy tym wiecej.

Jedyny minus - na buty trzeba troche poczekac, a do Marysina nie wszystkim po drodze. Ogolnie jednak uwazam, ze jesli sie lubi tanczyc to warto troszke zainwestowac, bo komfort w porownaniu ze zwyklym obuwiem nieporownywalny.

Co do butow sprzedawanych w Akademii Tanca pp. Sulewskich to tylko je widzialam za szybka, wiec nie wiem, jak sie spisuja.

Supadance - nie warto, ceny z sufitu, a nietrwale.

A tak na marginesie - nie wiem, jak w polskich, ale w irlandzkich sklepach sporo butow ma fason zgapiony zywcem z tanecznych (letnich ma sie rozumiec lub wieczorowych), co ma zwiazek z moda obuwnicza na lata 50.
Wreszcie producenci przestali maltretowac wydluzonymi kretynsko czubami, plaskim podbiciem i obcasami "listewkami" cofnietymi do tylu, co znakomicie destabilizowalo cala konstrukcje. W tych koszmarkach po prostu nie dalo sie chodzic z gracja, a do tego znieksztalcaly bolesnie stopy, fuj.
O butach to ja moge w nieskonczonosc, jestem chyba fetyszystka klasycznych szpilek

Straszliwie mi brakuje mozliwosci potanczenia sobie, tutaj zupelnie nie ma gdzie, ja chce do Warszawyyy.....
Drzazga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 18:07   #47
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: taniec

Wow! Dziękuję Ci bardzo za profesjonalne wsparcie

Wychodzi na to, że powinnam skoczyć do Marysina. Jedynym poważnym problemem może okazać się dotarcie tam na czas, tzn. przed zamknięciem zakładu, bo moja szefowa ostatnio zachowuje się jak zazdrosny kochanek. Robi mi sceny o każdą godzinę spędzoną poza biurem Dziś dostałam awans (z czego oczywiście się cieszę), ale towarzyszył mu komentarz: żebyś miała wiekszą motywację do siedzenia po godzinach...

Gdyby nie taniec, który w tej chwili dodaje mi energii, miałabym niezłego doła, bo wracam do domu nocą i ciągle słyszę, że muszę pracować więcej.

Ale wracając do meritum - zastanawiam się czy zamówienie tych butów z Krakowa nie będzie jednak łatwiejszym rozwiązaniem. Przynajmniej przyniosą mi je do domu.
A na razie przestałam się bardzo śpieszyć z tym zakupem, bo okazało się, że te moje stare butki da się naprawić.

Powiedz Drzazgo, gdzie tańczyłaś towarzyski w Warszawie?
Trochę mnie przestraszyłaś tym brakiem tańca w Twoich obecnych stronach. Napisz jak to tam wygląda. Jestem zainteresowana, bo być może za rok też będę mieszkać na wyspach.
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 18:40   #48
Drzazga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Naas k/Dublina (chwilowo)
Wiadomości: 42
GG do Drzazga
Dot.: taniec

Jakie tam profesjonalne <zawstydzona>

Telefon do p.Miki gdzies powinnam miec, sprobuje poszukac starego notesika, umowic sie mozesz chocby na niedzielna wizyte

Za to wydlubalam jeszcze jeden kontakt:

Piotr Dlugofecki tel. 692 - 03 - 36

Jest to pan, ktory robi buty w Teatrze Wielkim, wejscie od strony Moliera, z portierni prosic wewn. 336

Osobiscie nie korzystalam, ale moja znajoma, tanczaca od wielu lat pasjonatka, bardzo chwalila, mysle, ze w razie czego mozesz powiedziec, ze kontakt dostalas od niej

Szefowa sie tak nie przejmuj, Twoje zdrowie wazniejsze. Przezylam to samo (tylko bez awansu...:/), widac niektorzy uwazaja, ze dobry pracownik to zestresowany pracownik. Niedlugo beda mieli problemy z wolnymi etatami, bo wszyscy wyjazda zagranice, a zreszta niech ich drzwi scisna

Tanczylam tylko dla wlasnej przyjemnosci, bo zaczelam dopiero w zaawansowanym wieku lat 23, na Kruczej w szkole p.Polanskiego, a konkretnie uczyl mnie Mirek Krych - tlumaczy po prostu genialnie, ja nauczylam sie "rozkladac" ruchy na czynniki pierwsze co zaprocentowalo wspaniale kiedy zaczelam taniec brzucha - popatrzylam na nauczycielke i bez problemu kazdy ruch powtorzylam

Bywalam potem na zajeciach u Irka Sulewskiego i jeszcze dwoch instruktorow, ktorych nazwisk nie pamietam (dom kultury na Smolnej i zajecia chyba w Stodole, to dzialo sie ladne pare lat temu), wiec mam porownanie i z cala odpowiedzialnosci kazdemu polecam wlasnie Mirka Krycha. Szczegolna uwage zwraca na nauczenie partnerow PROWADZENIA partnerki - pewnie wiesz o czym pisze

Oj, o tancu to ja tez moge w nieskonczonosc....

Co do tutejszej pustyni tanecznej, mieszkam w nieduzym miasteczku, moze w Dublinie jest lepiej. Do tej pory sie nie probowalam dowiadywac, bo 1) poczatki na obczyznie sa trudne i smutne (przynajmniej dla mnie, bo przyjechalam sama), 2) gdybym miala swiadomosc, ze tu i tu mozna potanczyc, ale ja nie moge (brak partnera <chlip>) dostalabym chyba szalu.
Mam nadzieje, ze niedlugo nawiaze jakies blizsze kontakty z Polakami, ktorzy sa tu od dawna (blogoslawiony internet), i moze ktos podzieli moje zainteresowania? Irlandczycy owszem chetni niezmiernie do ... integracji, a mnie niezupelnie o to chodzi

Na razie moge co najwyzej pochodzic sobie do tutejszej dyskoteki, ale sama rozumiesz, to nie to co maniaczki taneczne lubia najbardziej....

Edytowane przez Drzazga
Czas edycji: 2005-11-08 o 18:45 Powód: litrowki;)
Drzazga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 19:31   #49
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: taniec

Ojej, dziekuję Ci bardzo! Naprawdę Ten namiar na Moliera jest szczególnie cenny, bo ja tańczę w Szkole Baletowej (latino).

I wiesz, piszesz, że zaczęłaś w wieku 23 lat, ale ja też nie jestem młodziakiem - w tej chwili mam 26 lat i dopiero zaczynam przygodę z tańcem towarzyskim. Wczesniej tanczyłam jazz i modern jazz, no i parę lat uprawiałam capoeirę (która nieodłącznie związana jest z sambą). To właśnie od tej samby zaczęło się moje poszukiwanie tańca, bo okazało się, że jednak w tańcu czuję się najlepiej.

Trzymaj się tam dzielnie. Mam nadzieję, że uda Ci się wrócić do tańca. Rozumiem, że dyskoteki to nie to, ale może spróbuj tańca irlandzkiego? W końcu nie każdy może powiedzieć, że uczył się u źródeł.
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-08, 20:03   #50
Drzazga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Naas k/Dublina (chwilowo)
Wiadomości: 42
GG do Drzazga
Dot.: taniec

Heh, przypomnialo mi sie, jak nauczyciel ustawial mi postawe do samby (akurat mialam troche grosza i natychmiast puscilam na lekcje prywatne)
"-...tu ma pani takie miesnie....
- Gdzie, bo nie czuje...
- TU!
- Auuu"

Piekne to byly czasy...

Co do tanca irlandzkiego to srednio mi podchodzi, owszem, jak jeden tubylec zaczal wywijac to bez problemu powtorzylam - na 10 cm szpilkach, rzecz w tym, ze musialabym chyba jakis pancerz wlozyc na gorna czesc tulowia, przy podskokach 75F:/ wyglada, powiedzmy, ciekawie, o niewygodzie nie wspominajac.

No i chcialabym przede wszystkim potanczyc w parze....
__________________
....spotkamy sie w dziewiatym zyciu....
Drzazga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 21:22   #51
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: taniec

Cytat:
Napisane przez Drzazga
akurat mialam troche grosza i natychmiast puscilam na lekcje prywatne
He, he zauważam u siebie ten syndrom. Gdybym tylko miała więcej czasu na wydawanie pieniędzy, nauczyciele tańca sporo zarobiliby na mnie

Cytat:
Napisane przez Drzazga
Co do tanca irlandzkiego to srednio mi podchodzi, owszem, jak jeden tubylec zaczal wywijac to bez problemu powtorzylam - na 10 cm szpilkach, rzecz w tym, ze musialabym chyba jakis pancerz wlozyc na gorna czesc tulowia, przy podskokach 75F:/ wyglada, powiedzmy, ciekawie, o niewygodzie nie wspominajac.
No dobra, U got me
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-08, 22:56   #52
Drzazga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Naas k/Dublina (chwilowo)
Wiadomości: 42
GG do Drzazga
Dot.: taniec

Taniec to najbardziej uzalezniajacy narkotyk

Syndrom odstawienia przezywam, eh.....
__________________
....spotkamy sie w dziewiatym zyciu....
Drzazga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 21:37   #53
Drzazga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Naas k/Dublina (chwilowo)
Wiadomości: 42
GG do Drzazga
Dot.: taniec

Takietam, znalazlam polski notes z telefonami
Telefon do p. Czeslawa Miki w Marysinie 815 37 21, mysle, ze go ostatnio nie zmienil

A tak w ogole to :

http://serwisy.gazeta.pl/cjg/8,50500,3001345.html

Ja chce do Warszawyyy.... buuu.... ;(;(;(
__________________
....spotkamy sie w dziewiatym zyciu....
Drzazga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 09:00   #54
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: taniec

Cytat:
Napisane przez Drzazga
Takietam, znalazlam polski notes z telefonami
Telefon do p. Czeslawa Miki w Marysinie 815 37 21, mysle, ze go ostatnio nie zmienil

A tak w ogole to :

http://serwisy.gazeta.pl/cjg/8,50500,3001345.html

Ja chce do Warszawyyy.... buuu.... ;(;(;(
Dziekuję raz jeszcze za pomoc z butami. Jak już będe je miała to się pochwalę

A o festiwalu salsy wiem już od jakiegoś czasu, ale obwiam się, że dotrę tylko na sobotnią imprezę w Stodole (o ile przekonam mojego męża, że nauczy się salsy w parę minut )
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 00:08   #55
Drzazga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Naas k/Dublina (chwilowo)
Wiadomości: 42
GG do Drzazga
Dot.: taniec

Pochwal, pochwal
Co do meza - oczywiscie, ze sie nauczy, salsa naprawde jest bardzo latwa, to jest w sumie taniec ludowy i mozna tanczyc dosc..dowolnie, byle w rytmie muzyki

Ja chce do Warszawyyyy.....

(plyta mi sie zaciela)
__________________
....spotkamy sie w dziewiatym zyciu....
Drzazga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 12:30   #56
Natix
Zadomowienie
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 208
Dot.: taniec

Ojjj jestem uzależniona od tańca Od 4 lat "trenuję" taniec wspólczesny, a dokładnie jestem w 4kl. Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia na wydziale rytmiki i tam ten taniec to obowiązek Jak dla mnie baaaardzo przyjemny obowiązek Poza tym marzę o nauczeniu się tanga i zapisaniu na jakiś kurs tańca nowoczesnego
Moim tanecznym ideałem jest oczywiście Sofia Boutella
Natix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 15:57   #57
Hanej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 50
Dot.: taniec

Widzę, że znalazłam swoje grono bratnich dusz wśród wizażanek. Także jestem fanatyczką tańca. Trochę mam żal do siebie, ze późno zaczęłąm, teraz mam 20 lat. Tańczę od ponad 3 lat (free style, funky, latino) wcześniej trochę ćwiczyłam towarzyski. Moim największym marzeniem byłoby tańczyć w takiej profesjonalnej grupie jak Volt. Ale chyba juz na to za późno. Bardzo chciałabym się rozwijać w tańcu, a teraz czuję, ze robie za mało. Co prawda naleze do grupy tanecznej, ale od kąd zmieniła się nam trenerka te zajęcia (1 w tygodniu) trudnoi nazwać terningami. Moj żal zwiekszył sie jeszcze bardziej po uczestnictwie w szkoleniu z Jay'em (coś fantastycznego). Może ktoś z Was się orientuje czy w Bielsku-Białej, lub w nalbliższych okolicach znajdują się jakieś kluby tańca typ hip-hop, funky lub cos w tym stylu. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.
Hanej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 16:49   #58
Takietam
Zadomowienie
 
Avatar Takietam
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Brolly Works
Wiadomości: 1 084
Dot.: taniec

O widzę, że wyciągnęłyście stary temat

Ja oczywiście buty już dawno mam i jestem z nich bardzo zadowolona.
Takietam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 19:01   #59
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: taniec

Ja tańczyłam w grupie tańca współczesnego "BOSO" u p. Eryka Makohona ale musiałam po 1,5 roku zrezygnować. Byłam za młoda a treningi kończyły się o 22 30 w NH. Bynajmniej nie mieszkam w Nowej Hucie - mieszkałam w zupełnie innej częsci Krakowa -wiec nie miałam możliwości kontynuowania lekcji. A szkoda
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 13:45   #60
talla
Raczkowanie
 
Avatar talla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 284
GG do talla
Dot.: taniec

Takietam, wydaje mi się (chyba mam rację?), że znasz się na szpagatach.
Możesz mi powiedzieć, jakie ćwiczenia najlepiej wykonywać i które dają najlepsze efekty? Uprawiam mnóstwo sportu, ale chciałabym być bardziej rozciągnięta szczególnie, że też od niedawna zaczęłam tańczyć

Będę bardzo wdzięczna za wszystkie rady
__________________
Nic nie jest niemożliwe!
talla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-29 11:10:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.