Dla Elly zainspirowany Kobietami Filmów Almodovara - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 13:08   #31
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Dla Elly zainspirowany Kobietami Filmów Almodovara

Cytat:
Napisane przez nirenanovak Pokaż wiadomość
Ishikawo nie czuje sie pokrzywdzona bo ja nie wystawiam makijazykow a tylko je podgladam i czasem oceniam
ale uwazam ze skoro kkknnn tak odbiera kilkai nnych forumek poza mna to chyba moge o tym napisac jak Gosada bo to jest moja ocena makijazyku w pewnym sensie
chodzi mi nie o zazdrosc tylk oo to ze to ciagle publikowanie tego samego aby tylko bylo z keira jest nudne i nie tylko ja tak mysle jak sie okazalo
dla kkknnn nasze uwagi to rodzaj nie wiem rady i moze to cos zmieni
moze te makijazyki beda inne i przestanie sie porownywac z keira ciagle bo makiajzyki to nie forum na to
Czyli jezeli ktos pokazuje caly czas makiajze a'la Keira to ma sie stąd wyniesc ? No sorry,forum jest dla wszystkim, z tym ze gusta mamy rozne. Nikt także nie karze nam wszystkiego komentowac, kazdego mejkapu, co nie?

A jakie to sa te inne forumki ? Bylo by fajnie, gdyby sie odezwaly.
Moze wtedy Kkknnn pokazywala by całe swoje oczy ? (dla mnie bomba) Zalozcie wątek osobny i po sprawie.

Mi sie wydaje, ze na mejkap sie tez sklada klimat zdjec, ich oprawa....ktora czasem przewyzsza wartosci stricte makijazowe.
Kazda z nas ma inny pomysl na siebie, na mejkapy, na fotki...i trudno oceniac nas wg jednego makijazowego schematu.
Ja juz napsialam co mysle, dla mnie eot.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 13:26   #32
nirenanovak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 216
Dot.: Dla Elly zainspirowany Kobietami Filmów Almodovara

Ishikawa chociażby podobne zdanie ma Gosada, Forumka o nicku ktorego nie pamietam tez w tym watku, Noc(nik) wiec nie ja jedna.
oczywiscie nie moze sie nkit stad wyniesc, nie mowie tego, ale moze watek 'makijaze keiry ' mialby jakis sens, skoro dla kkknnn wzorcem jest keira i nie moze sie od niej uwolnic...
bo w porownaniu z innymi makijazami te sa kopiami keiry i nic nie wnosza i jak pisze Gosada to chwalenie za...nie wiadomo za co.
juz nie mace, nie chce nikogo urazic ani smiecic w watku tylko pociagnelam temat

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

nie chcialam absolutnie urazic kkknnn i mam nadzieje ze jakis makijazyk inny niz kira w jej wykonaniu zobaczymy

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

dodam ze absolutnie nie chialam urazic kkknnn i mam nadzieje ze wstawi niedlugo jakis makiajzyk oczkow inny niz keira knightley
nirenanovak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 16:09   #33
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Dla Elly zainspirowany Kobietami Filmów Almodovara

Cytat:
Napisane przez nirenanovak Pokaż wiadomość
dodam ze absolutnie nie chialam urazic kkknnn i mam nadzieje ze wstawi niedlugo jakis makiajzyk oczkow inny niz keira knightley[/U]
Ten wątek nie przedstawia makijażu Keiry.
Poza tym, myślę, że nie ma nic złego w tym, że inpiracją dla kkknnn jest przeważnie Keira. Natomiast powinna być różnorodność w tych makijażach i niekiedy jest.
Zgodzę się z nirenanovak pod względem tego, że brakuje zbliżen oczu czy ust. Oczywiście to już sama kkknnn zdecyduje czy takie zdjęcia chce dodawać czy nie

Mi ten makijaż wydaje się inny od poprzednich...bo przede wszystkim jest więcej kolorów...no i troszkę inne minki - widoczny uśmiech.

Jednak mimo wszystko ciągle brakuję mi zbliżeń, dlatego pisząc swojego poprzedniego posta nie byłam w stanie ocenić oczek bo niewiele tam widać. Usta są dla mnie bardzo widoczne bo trudno nie zauważyć tak pięknych, dużych usteczek.
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 20:31   #34
kkknnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 099
Dot.: Dla Elly zainspirowany Kobietami Filmów Almodovara

Myślę że lepiej jak wątek upadnie, bo to dyskusja w której nie mam argumentów a i energii teraz jakoś mi brak.
Ale odpiszę bo sama zamykam swoje wątki zazwyczaj to i ten zamknę.
Co do makijaży to przyjmuję każdą uwagę krytyczną.
Zdanie Gosady czy Nireny jest TAK SAMO ważne jak zdanie moich Przyjaciół.
Mam nadzieję że mimo wszystko cos co tu malowałam się podobało i ze ja cos wniosłam jak nie obrazem to słowem.
kkknnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 10:28   #35
nirenanovak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 216
Dot.: Dla Elly zainspirowany Kobietami Filmów Almodovara

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Myślę że lepiej jak wątek upadnie, bo to dyskusja w której nie mam argumentów a i energii teraz jakoś mi brak.
Ale odpiszę bo sama zamykam swoje wątki zazwyczaj to i ten zamknę.
Co do makijaży to przyjmuję każdą uwagę krytyczną.
Zdanie Gosady czy Nireny jest TAK SAMO ważne jak zdanie moich Przyjaciół.
Mam nadzieję że mimo wszystko cos co tu malowałam się podobało i ze ja cos wniosłam jak nie obrazem to słowem.
wiesz co ? to juz smieszne taki twoj patos za kazdym razem jak ciebie ktos skrytykuje.
z tych slow wynika ze sie obrazilas na forum makijazyki i nas forumki
tylko dlatego ze ktos ci zwrocil uwage
piszesz w taki sposob jakbys odchodzila obrazona
jak chcesz - nie moja brocha, ale zachowujesz sie jak rozpieszczona dziewczynka
jesli slyszysz, ze jestes najpiekniejsza, zjawiskowa to oki
trudniej pochwalic kogos innego, prawda
ale slowo krytyki i juz obraza
nirenanovak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 10:35   #36
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Dla Elly zainspirowany Kobietami Filmów Almodovara

Mam wrazenie, ze ten post to jest juz "na chama" ciagnięcie tematu dot. przyjmowania krytki przez Kkknnn, szczegolnie ze ona sama juz sie 2 razy w tym wątku tłumaczyła.

Ja tak tego nie odebralam(ile razy Kknnn ma si jeszcze tlumaczyc?) ,no ale mam Kkknnn w przyjaciołach, więc na bank nie jestem obiektywna.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 10:47   #37
nirenanovak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 216
Dot.: Dla Elly zainspirowany Kobietami Filmów Almodovara

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Mam wrazenie, ze ten post to jest juz "na chama" ciagnięcie tematu dot. przyjmowania krytki przez Kkknnn, szczegolnie ze ona sama juz sie 2 razy w tym wątku tłumaczyła.

Ja tak tego nie odebralam(ile razy Kknnn ma si jeszcze tlumaczyc?) ,no ale mam Kkknnn w przyjaciołach, więc na bank nie jestem obiektywna.
a ja mam wrazenie, ze kkknnn zle odbiera wszystko co krytyczne
zobacz Ishikawo odrazu pisze takim patetycznym tonem, jakby sie obrazala i odchodzila
powtorze nie moja brocha jej wybor
ale nie lubie kiedy ktos robi zamieszanie wokol swojej osoby a kkknnn tymi jak to piszesz tlumaczeniami to robi
pokazuje siebie jako niewinna i slodka istote
dla ktorej zdanie Gosady czy moje jest wazbe a potem sie obraza
ja chcialam zeby kkknnn zrobila przyzwoity makijazyk oczkow o to chcialam popraosic wczoraj
ale nie lubie jak ktos obraza sie za jakakolwiek krytyke i oczekuje tylko zachytu

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

i powtorze po raz n-ty nie mam i nie mialam zamiaru urazic kkknnn raczej doradzic co robic zeby te makiajzyki jakos wychodzily lepiej
nirenanovak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-09, 11:16   #38
Moccari
Wtajemniczenie
 
Avatar Moccari
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 345
Dot.: Dla Elly zainspirowany Kobietami Filmów Almodovara

chciałabym zauważyć że Kkknnn chciała zamknąć wątek, (wątek plotkowy) więc uszanuj w końcu to i nie ciągnij dalej. Widać ewidentnie że masz coś do niej i nie pisz "nie chciałam jej urazić" bo gdybyś nie chciała skończyłabyś na jednym poście. Jeżeli masz coś do powiedzenia to polecam PW a nie oczernianie kogoś na forum publicznym, dotego bezpodstawnie. Przeczytaj posty Kkknnn po raz drugi. Przyjęła krytykę, po co ma nadal czytać Twoje wypowiedzi "jak to Kkknnn się obraża" wcale się nie obraża! przeczytaj "wyraźnie". Pozdrawiam. Już naprawdę nic tu nie napiszę. Tobie polecam to samo, no i PW.

Jeszcze coś na temat wątku.
Kkknnn bardzo mi się podobasz w zieleni na oczkach a ten kolor ust
Mam nadzieję że mogę liczyć na jakiś Pin-upek w Twoim wykonaniu
Z ognistą czerwienią na ustach



Cytat:
Napisane przez nirenanovak Pokaż wiadomość
a ja mam wrazenie, ze kkknnn zle odbiera wszystko co krytyczne
zobacz Ishikawo odrazu pisze takim patetycznym tonem, jakby sie obrazala i odchodzila
powtorze nie moja brocha jej wybor
ale nie lubie kiedy ktos robi zamieszanie wokol swojej osoby a kkknnn tymi jak to piszesz tlumaczeniami to robi
pokazuje siebie jako niewinna i slodka istote
dla ktorej zdanie Gosady czy moje jest wazbe a potem sie obraza
ja chcialam zeby kkknnn zrobila przyzwoity makijazyk oczkow o to chcialam popraosic wczoraj
ale nie lubie jak ktos obraza sie za jakakolwiek krytyke i oczekuje tylko zachytu

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

i powtorze po raz n-ty nie mam i nie mialam zamiaru urazic kkknnn raczej doradzic co robic zeby te makiajzyki jakos wychodzily lepiej
__________________
"I've never seen a smiling face that was not beautiful."





Edytowane przez Moccari
Czas edycji: 2009-10-09 o 11:21
Moccari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 12:04   #39
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Dla Elly zainspirowany Kobietami Filmów Almodovara

Cytat:
Napisane przez nirenanovak Pokaż wiadomość
wiesz co ? to juz smieszne taki twoj patos za kazdym razem jak ciebie ktos skrytykuje.
z tych slow wynika ze sie obrazilas na forum makijazyki i nas forumki
tylko dlatego ze ktos ci zwrocil uwage
piszesz w taki sposob jakbys odchodzila obrazona
jak chcesz - nie moja brocha, ale zachowujesz sie jak rozpieszczona dziewczynka
jesli slyszysz, ze jestes najpiekniejsza, zjawiskowa to oki
trudniej pochwalic kogos innego, prawda
ale slowo krytyki i juz obraza
Nirenanovak, myślę, że mogłaś przeczytać dwa razy zacytowany przez Ciebie post przed napisaniem tych, już bardzo nieprzyjemnych słów krytyki pod adresem kkknnn. Patos? Chyba raczej kulturalna wypowiedź i traktowanie z szacunkiem każdego wypowiadającego się w tym wątku.
Nie wiem co chcesz osiągnąć ciągnąc tą rozmowę w złym kierunku, ale jesteś bliska przekroczenia ostatecznej granicy dobrego smaku.
Proszę WSZYSTKICH o zakończenie tej dyskusji i skupienie się na tym, co jest tematem wątku czyli makijażu.

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-10-09 o 12:24
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:29.