Rak trzustki- pomocy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-29, 23:01   #1
bitterhoneyy
Raczkowanie
 
Avatar bitterhoneyy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 55
Unhappy

Rak trzustki- pomocy.


Witajcie,
w zeszłym roku u mojej Babci wykryto raka głowy trzustki. Najpierw trafiła do Szczecinka, gdzie zrobiono jej obejście, żeby nie zżółkła, bo nie było jak go usunąć, po kilku tygodniach wróciła do domu i powoli wracała do siebie, nie wiedząc, że to ta obrzydliwa choroba. Po miesiącu pojechała do Warszawy na operacje, gdzie jeden z lekarzy podjął się operacji. Babcia brała chemię od września, do kwietnia, wszystko było okej. Jednak około 3 tygodni temu zżółkła... Okazało się, że guz urósł w tym samym miejscu, bo nie został usunięty metodą mikroskopową, czy mikroskopijną. Teraz Babunia jest w szpitalu w Szczecinku i lekarz, będzie poszerzał drogi żółciowe, aby ta żółć sobie spływała i babcia miała normalny kolor skóry. Babcia ma cukrzyce i dostaje insulinę, do tego pije lek, który nazywa się Biobron, czy Biobrom, nie pamiętam czy przez " n " , czy " m" . Jestem bardzo zżyta z moją Babcią i chciałabym zapytać, czy może ktoś z Waszych bliskich osób, cierpi na to samo i czy ktoś próbował leczenia w Niemczech? Żyję nadzieją, bo rok temu było to samo, że się nie da, a jednak się dało!
Nie mogę stracić Babci, błagam o pomoc!!
__________________
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierunku, odwróć się i odpowiedz „No to patrz”.
bitterhoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 05:35   #2
rudzielec75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

zapytaj na forum dums spiro spero, to najlepsze forum onkologiczne moim zdaniem. na pytania odpowiadają lekarze oraz chorzy, którzy zmagają sie z rakiem.
rudzielec75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 08:57   #3
bitterhoneyy
Raczkowanie
 
Avatar bitterhoneyy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 55
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Dobrze, dziękuję.
__________________
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierunku, odwróć się i odpowiedz „No to patrz”.
bitterhoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 09:07   #4
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Nie pomogę Ci merytorycznie, ale życzę zdrowia Twojej babci, żeby miała siłę walczyć. Trzymam kciuki. Fajnie, że ma obok siebie tak zdeterminowanych i kochających bliskich, jesteś super
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 09:13   #5
bitterhoneyy
Raczkowanie
 
Avatar bitterhoneyy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 55
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Dziękuję za ciepłe słowa . Obiecałam sobie, że zrobię wszystko, żeby moja Babcia żyła jeszcze długo, nawet jakbym miała sama wypisywać i wydzwaniać do wszystkich lekarzy.
__________________
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierunku, odwróć się i odpowiedz „No to patrz”.
bitterhoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 09:34   #6
grazza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 64
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Trzymam kciuki! Wiem co to zżycie z dziadkami...
grazza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 09:39   #7
bitterhoneyy
Raczkowanie
 
Avatar bitterhoneyy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 55
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Dziękuję.
Znalazłam coś takiego
[link do oleju z konopii]
Tylko nie wiem, gdzie mogę znaleźć i zamówić taki typowy olejek. Może ktoś mógłby mi pomóc?
__________________
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierunku, odwróć się i odpowiedz „No to patrz”.

Edytowane przez sublime
Czas edycji: 2014-06-30 o 23:35
bitterhoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 09:43   #8
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Cytat:
Napisane przez bitterhoneyy Pokaż wiadomość
Dziękuję.
Znalazłam coś takiego
[link do oleju z konopii]
Tylko nie wiem, gdzie mogę znaleźć i zamówić taki typowy olejek. Może ktoś mógłby mi pomóc?
Ten olejek ma być lekarstwem dla babci?

Edytowane przez sublime
Czas edycji: 2014-06-30 o 23:35
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 09:46   #9
bitterhoneyy
Raczkowanie
 
Avatar bitterhoneyy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 55
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Tzn, on nie byłby przeznaczony do picia, bo nawet bym go nie podała mojej babci. Ta kobieta co o tym pisała i mówiła, wcierała go tylko w skórę.
Nie wiem czy dobrze myślę, ale trzeba się chwytać każdej deski ratunku, prawda?
__________________
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierunku, odwróć się i odpowiedz „No to patrz”.
bitterhoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 10:24   #10
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Cytat:
Napisane przez bitterhoneyy Pokaż wiadomość
Tzn, on nie byłby przeznaczony do picia, bo nawet bym go nie podała mojej babci. Ta kobieta co o tym pisała i mówiła, wcierała go tylko w skórę.
Nie wiem czy dobrze myślę, ale trzeba się chwytać każdej deski ratunku, prawda?
W przypadku babci to raczej trzeba się trzymać konwencjonalnej medycyny.
Na cudowne właściwości olejków nie liczyć zbytnio.
Zastosować nie zawadzi wprawdzie, skóra może się odwdzięczyć ładniejszym wyglądem.

Szczęście w nieszczęściu, że to głowa trzustki bo daje wcześniejsze objawy, pacjent idzie do lekarza, zdąży się jeszcze zastosować leczenie, wydłużyć czas życia.
bo w przypadku ogona trzustki gdzie diagnoza jest znacznie później to często na leczenie jest zbyt późno.

Trzustka jest trudna do leczenia, leży na żyle głównej, żyłach trzewnych i ich uszkodzenie podczas operacji może się źle skończyć.
Ale leczy się , udane działania są i pacjenci może nie całkiem zdrowieją ale całkiem dobrze funkcjonują przez jeszcze sporo czasu.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 11:14   #11
talkshit
Zakorzenienie
 
Avatar talkshit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: bawimy się powietrzem.
Wiadomości: 16 564
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

zycze dużo zdrowia babci a wam przedewszystkim dużo dużo siły mój dziadek chorował na raka wiec wiem jak ta choroba wygląda

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
W przypadku babci to raczej trzeba się trzymać konwencjonalnej medycyny.
Na cudowne właściwości olejków nie liczyć zbytnio.
Zastosować nie zawadzi wprawdzie, skóra może się odwdzięczyć ładniejszym wyglądem.

Szczęście w nieszczęściu, że to głowa trzustki bo daje wcześniejsze objawy, pacjent idzie do lekarza, zdąży się jeszcze zastosować leczenie, wydłużyć czas życia.
bo w przypadku ogona trzustki gdzie diagnoza jest znacznie później to często na leczenie jest zbyt późno.

Trzustka jest trudna do leczenia, leży na żyle głównej, żyłach trzewnych i ich uszkodzenie podczas operacji może się źle skończyć.
Ale leczy się , udane działania są i pacjenci może nie całkiem zdrowieją ale całkiem dobrze funkcjonują przez jeszcze sporo czasu.
to na pewno , ale nastawienie chorego się bardzo poprawia a to strasznie dużo przy walce z rakiem
__________________
Dopiero gdy ulegamy pasji, jesteśmy naprawdę sobą.
Ze wszystkich naszych namiętności
najbardziej określają nas te,
których nie potrafimy okiełznać.

Motocykl
- mój sposób na życie.



talkshit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 11:53   #12
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Cytat:
Napisane przez bitterhoneyy Pokaż wiadomość
Tzn, on nie byłby przeznaczony do picia, bo nawet bym go nie podała mojej babci. Ta kobieta co o tym pisała i mówiła, wcierała go tylko w skórę.
Nie wiem czy dobrze myślę, ale trzeba się chwytać każdej deski ratunku, prawda?
Nie istenieją cudowne olejki Za to istnieją ludzie-hieny żerujące na nadziei rodzin osób chorych.

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez talkshit Pokaż wiadomość

to na pewno , ale nastawienie chorego się bardzo poprawia a to strasznie dużo przy walce z rakiem
To równie dobrze można się modlić, czemu do tego dawać pieniądze oszustom.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 13:43   #13
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Trzymaj się dzielnie, malutka, babcia może być dumna z takiej wnuczki jak Ty.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 15:41   #14
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Nie istenieją cudowne olejki Za to istnieją ludzie-hieny żerujące na nadziei rodzin osób chorych.[COLOR="Silver"]


życzę Autorko dużo siły, a Babci zdrowia.
moja też chorowała na raka trzustki. po pół roku od zdiagnozowania zmarła, miała bardzo wiele przerzutów.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 16:08   #15
bitterhoneyy
Raczkowanie
 
Avatar bitterhoneyy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 55
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa...
Babunia trzyma się dobrze, mama jest pielęgniarką i prosiła lekarza, żeby babcia nie wiedziała, że jest chora, bo by się załamała.
Ktoś wyżej napisał, że głowa trzustki daje szybkie objawy, u Babci było tak, że strasznie schudła i wymiotowała cały czas, ma protetykę żyły wrotnej, bo guz dawał naciek. Przerzutów nie ma, całe szczęście. Babcia miała mieć dzisiaj zabieg, ale tak się biedna zestresowała, że dostała dreszczy i lekarz przełożył na środę. Strasznie się bała, bo myślała, że jak to mówi : " będą mnie znowu kroić " , zabieg miał być wykonany przez powłoki brzuszne. Mam nadzieję, że w środę zabieg zostanie wykonany i babcia wyjdzie już do domu, bo mamie skończył się urlop i musiała wracać do pracy, a Dziadek z babcią są bardzo zżyci i ciągle mi płacze.
Wierzę, że wszystko będzie dobrze, bo rok temu było tak samo, że nic nie da się zrobić. Całe szczęście, że zauważyłam, że zżółkła i bardzo szybko interweniowałam.

Tutaj jest link do tego filmiku, gdzie kobieta wypowiada się o tym oleju z marihuany.

https://www.youtube.com/watch?v=r2Li...S92_omZ9OOCwRw

Dziękuję raz jeszcze kochani.
__________________
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierunku, odwróć się i odpowiedz „No to patrz”.
bitterhoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 16:17   #16
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Cytat:
Napisane przez bitterhoneyy Pokaż wiadomość
Tutaj jest link do tego filmiku, gdzie kobieta wypowiada się o tym oleju z marihuany.

https://www.youtube.com/watch?v=r2Li...S92_omZ9OOCwRw
To jest jakiś trochę sekciarski kanał ..."rak to nie jest choroba" "pięc praw natury"
Marihuana pomaga bodajże zwalczać wymioty przy chemioterapii i poprawia samopoczucie chorym, ale nie leczy raka...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 16:26   #17
bitterhoneyy
Raczkowanie
 
Avatar bitterhoneyy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 55
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Może po prostu ta kobieta w walce z rakiem postanowiła postawić na inne leczenie. Z reguły wystarczy spojrzeć na ludzi, których mają raka, ile ludzi z tego wyszło i żyje do dziś? Jeżeli nie spróbuję się, to później można żałować. Każdy kto byłby w mojej sytuacji, to uważam że próbowałby wszystkiego.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Kobieta miała przerzuty, miała raka mózgu, kości, płuc, dobrze wiemy, że jak rak zaatakuje płuca, to generalnie każdy już wie, że to jest wyrok, a ona widać trzyma się dobrze, więc to musi pomagać...
__________________
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierunku, odwróć się i odpowiedz „No to patrz”.
bitterhoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 16:43   #18
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Bitterhoneyy, bardzo współczuję choroby Babci, szukajcie leczenia, ale uważajcie na naciągaczy czy na niesprawdzone, ale "rewelacyjne" metody leczenia. Żona znajomego miała raka piersi, leczyła się czymś o nazwie MMS, czyli babka piła chlor, bo wierzyła, że jej to pomoże. No ale nie pomogło o dziwo
Jest dużo pseudomedycznych stron naciągaczy, którzy żerują na ludzkim nieszczęściu i im wmawiają, że rak to nie rak, tylko drożdżyca, babka piła wodę utlenioną i się wyleczyła z raka...
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 18:01   #19
bitterhoneyy
Raczkowanie
 
Avatar bitterhoneyy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 55
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Uważam na naciągaczy, uważamy.
__________________
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierunku, odwróć się i odpowiedz „No to patrz”.
bitterhoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 20:07   #20
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Bitterhoneyy, bardzo współczuję choroby Babci, szukajcie leczenia, ale uważajcie na naciągaczy czy na niesprawdzone, ale "rewelacyjne" metody leczenia. Żona znajomego miała raka piersi, leczyła się czymś o nazwie MMS, czyli babka piła chlor, bo wierzyła, że jej to pomoże. No ale nie pomogło o dziwo
Jest dużo pseudomedycznych stron naciągaczy, którzy żerują na ludzkim nieszczęściu i im wmawiają, że rak to nie rak, tylko drożdżyca, babka piła wodę utlenioną i się wyleczyła z raka...
Niestety, przy raku trzustki raczej nie ma leczenia ( zwlaszcza u osoby starszej.)tylko przedluzanie zycia jak tylko sie da.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2014-06-30 o 20:11
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 20:19   #21
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Istnieją substancje o udowodnionym działaniu antynowotworowym czy wspomagającym leczenie nowotworów. Pójdź z babcią do lekarza i poproś o propozycję bo czasem dodawanie czegoś do codziennego menu może naprawdę dużo pomóc.

Jeśli będziesz szukała informacji tego typu w Internecie to nie wierz w jakieś dziwne, znachorskie metody, a jedynie te o udowodnionym naukowo działaniu.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-06-30 o 20:21
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 21:17   #22
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Kolezanki szwagierka leczyla sie za gruba kase migdalina w Niemczech. Miala raka pecherza. Cieszyli sie, ze wyniki sie poprawiaja i bedzie wszystko ok. Ostatnio zrobili jej PET. Ma przerzuty do kosci. Mnostwo ludzi zeruje na chorych wciskajac im cud terapie. Z rakiem trzustki chorzy zyja 1-1,5 roku.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 21:49   #23
bitterhoneyy
Raczkowanie
 
Avatar bitterhoneyy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 55
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Znam rokowania raka trzustki. Nie było konieczne napisane mi tego, pisałam z prośbą o jakąś pomoc, a nie wypisywanie rokowań itd.
__________________
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierunku, odwróć się i odpowiedz „No to patrz”.
bitterhoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 22:30   #24
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

W przypadku Twojej babci w grę wchodzi tylko leczenie paliatywne niestety. Czy babcia ma bóle? Jeśli tak, można pomyśleć o splanchnicektomii. Popytaj lekarza. Zabieg wykonuje się laparoskopowo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 00:00   #25
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Cytat:
Napisane przez bitterhoneyy Pokaż wiadomość
Tzn, on nie byłby przeznaczony do picia, bo nawet bym go nie podała mojej babci. Ta kobieta co o tym pisała i mówiła, wcierała go tylko w skórę.
Nie wiem czy dobrze myślę, ale trzeba się chwytać każdej deski ratunku, prawda?
nie, nie pomoże.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 07:52   #26
bitterhoneyy
Raczkowanie
 
Avatar bitterhoneyy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 55
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
W przypadku Twojej babci w grę wchodzi tylko leczenie paliatywne niestety. Czy babcia ma bóle? Jeśli tak, można pomyśleć o splanchnicektomii. Popytaj lekarza. Zabieg wykonuje się laparoskopowo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Babcia czuje się dobrze, nie ma żadnych bóli.
A mogę poprosić coś więcej o tej splanchinicektomii, bo na wiki napisane jest tak medycznie, w czym ma to pomóc?
__________________
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierunku, odwróć się i odpowiedz „No to patrz”.
bitterhoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 07:59   #27
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Zabieg pomaga w leczeniu bólu przewlekłego, m.in przy trzustce, ale skoro babcia nie czuje bólu, to zabieg jest niepotrzebny. Współczuję sytuacji. Trzymaj się cieplutko.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 08:23   #28
bitterhoneyy
Raczkowanie
 
Avatar bitterhoneyy
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 55
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Dziękuję bardzo za ciepłe słowa, babcia generalnie tylko zżółkła, bo bilirubina wzrosła, za to hemoglobina i erytrocyty spadły, dostaje krew w szpitalu. Ale co najlepsze rozmawiałam z dziadkiem dzisiaj i z bratem mojej mamy i babci poprawiła się morfologia, bilirubina spadła o 3 jednostki
__________________
Na słowa „Nie możesz” ciśnięte w twoim kierunku, odwróć się i odpowiedz „No to patrz”.
bitterhoneyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 08:32   #29
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

To dobrze, bedzie miała lepszy komfort życia. Trzymajcie się.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 09:18   #30
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Rak trzustki- pomocy.

Cytat:
Napisane przez bitterhoneyy Pokaż wiadomość
Może po prostu ta kobieta w walce z rakiem postanowiła postawić na inne leczenie. Z reguły wystarczy spojrzeć na ludzi, których mają raka, ile ludzi z tego wyszło i żyje do dziś? Jeżeli nie spróbuję się, to później można żałować. Każdy kto byłby w mojej sytuacji, to uważam że próbowałby wszystkiego.
I to naciągacze wykorzystują Ta kobieta w filmiku nie mówiła jakiego raka miała, wiadomo tylko, że miała wszędzie przerzuty, rak rakowi nie równy...
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-17 09:26:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.