Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2003-07-28, 19:20   #31
asia.m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4
Re: wypadanie

witam
wlasnie to zrobilam i zaczelam stosowac ten napoj z drozdzy serdezcnie dziekuje i pozdrawiam
asia.m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-28, 19:20   #32
asia.m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4
Re: wypadanie

witam
wlasnie to zrobilam i zaczelam stosowac ten napoj z drozdzy serdezcnie dziekuje i pozdrawiam
asia.m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-28, 22:20   #33
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: wypadanie

Bardzo grzeczna dziewczynka!!
Ten napój jest całkiem smaczny i bardzo skuteczny!
Tylko pamietaj tez odzywianiu włoskow, bo on je odzywia do wewnatrz, a od zewnatrz musimy tez o nie dbac.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-28, 22:20   #34
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: wypadanie

Bardzo grzeczna dziewczynka!!
Ten napój jest całkiem smaczny i bardzo skuteczny!
Tylko pamietaj tez odzywianiu włoskow, bo on je odzywia do wewnatrz, a od zewnatrz musimy tez o nie dbac.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-08-25, 16:54   #35
MonikaGs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2
Wypadajace wlosy!!!

Zwracam sie do Pani z pytaniem,jak mozna zaradzic wypadajacym wlosom.Przedtem nigdy nie wypadaly mi wlosy,a teraz wychodza niemal garsciami.Wlosy farbuje mniej wiecej co miesiac,a ostatnio zrobilam trwala.czy to moglo miec wplyw na wypadanie wlosow?Poza tym zmienilam miejsce zamieszkania i przezylam z tego powodu spore stresy,poza tym mama nowa prace.Biore witaminy na wlosy,ale to nie pomaga...Prosze mi doradzic, co moge zrobic w tej sytuacji.Pozdrawiam i z gory dziekuje.
MonikaGs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-08-25, 16:54   #36
MonikaGs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2
Wypadajace wlosy!!!

Zwracam sie do Pani z pytaniem,jak mozna zaradzic wypadajacym wlosom.Przedtem nigdy nie wypadaly mi wlosy,a teraz wychodza niemal garsciami.Wlosy farbuje mniej wiecej co miesiac,a ostatnio zrobilam trwala.czy to moglo miec wplyw na wypadanie wlosow?Poza tym zmienilam miejsce zamieszkania i przezylam z tego powodu spore stresy,poza tym mama nowa prace.Biore witaminy na wlosy,ale to nie pomaga...Prosze mi doradzic, co moge zrobic w tej sytuacji.Pozdrawiam i z gory dziekuje.
MonikaGs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-08-25, 19:25   #37
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Wypadajace wlosy!!!

Witam Cie Moniko!
te dwa zabiegi zrobione razem moga mieć, ale nie musza ,wpływ na wypadanie wlosow stresssss!to zmora!no i wiele jeszcze przyczyn.Moniko!bardzo Cie prosze abys weszla na posty "wypadanie wlosow" itp. na tej stronie, poniewaz bardzo szeroko opisalam tam przyczyny,oraz znajdziesz tam kilka dobrych porad co do zapobiegania wypadania.I nie martw sie na zapas! poniewaz wlos zyje od 3-6 lat i moze to taki okres u CIEBIE.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-08-25, 19:25   #38
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Wypadajace wlosy!!!

Witam Cie Moniko!
te dwa zabiegi zrobione razem moga mieć, ale nie musza ,wpływ na wypadanie wlosow stresssss!to zmora!no i wiele jeszcze przyczyn.Moniko!bardzo Cie prosze abys weszla na posty "wypadanie wlosow" itp. na tej stronie, poniewaz bardzo szeroko opisalam tam przyczyny,oraz znajdziesz tam kilka dobrych porad co do zapobiegania wypadania.I nie martw sie na zapas! poniewaz wlos zyje od 3-6 lat i moze to taki okres u CIEBIE.
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-09-01, 10:27   #39
Miotla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 9
Wypadanie włosów po diecie

Chyba na własne życzenie mam wielki problem z włosami Od miesiąca wypadają mi dosłownie garściami (ponad 300 dziennie)! I sądzę,że stało sie to po diecie odchudzjącej, którą sobie stosowałam., bo wcześniej nic złego się z włosami nie działo. Odchudzałam się na tzw. diecie kopenhaskiej (białko i zielone warzywa) i efekty diety, owszem, są, ale kosztem włosów. Teraz już skończyłam dietę, ale włosy nadal wypadają. Od 2 tygodni jem Revalid, drożdże piwne w tabletkach, cynk i wit A+E. Na razie nie ma paprawy. Co jeszcze mogę zrobic? Nie chcę stracić wszystkich włosów!
__________________
Wymienię: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=190364
Miotla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-09-01, 10:27   #40
Miotla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 9
Wypadanie włosów po diecie

Chyba na własne życzenie mam wielki problem z włosami Od miesiąca wypadają mi dosłownie garściami (ponad 300 dziennie)! I sądzę,że stało sie to po diecie odchudzjącej, którą sobie stosowałam., bo wcześniej nic złego się z włosami nie działo. Odchudzałam się na tzw. diecie kopenhaskiej (białko i zielone warzywa) i efekty diety, owszem, są, ale kosztem włosów. Teraz już skończyłam dietę, ale włosy nadal wypadają. Od 2 tygodni jem Revalid, drożdże piwne w tabletkach, cynk i wit A+E. Na razie nie ma paprawy. Co jeszcze mogę zrobic? Nie chcę stracić wszystkich włosów!
__________________
Wymienię: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=190364
Miotla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-09-02, 07:45   #41
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Wypadanie włosów po diecie

hi!
wejdz na watek wypadajace wlosy.
moze to byc skutkiem diety,ale efekty stosowania srodkow przeciw sa widoczne po dluszym czasie niz dwa tyg.(od 4 tyc)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-09-02, 07:45   #42
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Wypadanie włosów po diecie

hi!
wejdz na watek wypadajace wlosy.
moze to byc skutkiem diety,ale efekty stosowania srodkow przeciw sa widoczne po dluszym czasie niz dwa tyg.(od 4 tyc)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-18, 08:49   #43
KC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5
Wypadające włosy

Witam, wiem ze ten problem dotyczy wielu kobiet.Moje wlosy zaczely chyba wypadac na skutek przemeczenia farbowaniem.Sa dosc dlugie i juz czasem przeraza mnie ich ilosc na podlodze,grzenieniu czy wannie.Zazywam wyciag ze skrzypu polnego ale nie widze szczegolnych efektow.Czy sa jakies sprawdzone sposoby?Prosze o rady i pozdrwaiam
KC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-18, 09:24   #44
ceyda
Raczkowanie
 
Avatar ceyda
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 328
Re: Wypadające włosy

Ja miałam podobny problem+ słabe, rozdwajające się paznokcie.
Włosy - mimo stosowania odżywek i dosyć zdrowego jedzenia były matowe(co było szczególnie widoczne na moich blond włosach).
Zaczęłam stosować preparat Silica, który zawiera substance bubulcowe włosów i paznokci.
Pierwsze efekty zauważyłam po ok 1,5 m- ca regularnego stosowania.
Bardzo poprawiła mi się jakość włosów- są ładnie świecące i nie wypadają w tak szalonych ilościach( nie pozostają na sitku podczas mycia- a to już dobry znak)
Radzę spróbować, bo nigdy nie wiemy dokładnie jakiego składnika tak naprawdę Ci brakuje.
pozdrawiam
KC napisał(a):
> Witam, wiem ze ten problem dotyczy wielu kobiet.Moje wlosy zaczely chyba wypadac na skutek przemeczenia farbowaniem.Sa dosc dlugie i juz czasem przeraza mnie ich ilosc na podlodze,grzenieniu czy wannie.Zazywam wyciag ze skrzypu polnego ale nie widze szczegolnych efektow.Czy sa jakies sprawdzone sposoby?Prosze o rady i pozdrwaiam

KC napisał(a):
> Witam, wiem ze ten problem dotyczy wielu kobiet.Moje wlosy zaczely chyba wypadac na skutek przemeczenia farbowaniem.Sa dosc dlugie i juz czasem przeraza mnie ich ilosc na podlodze,grzenieniu czy wannie.Zazywam wyciag ze skrzypu polnego ale nie widze szczegolnych efektow.Czy sa jakies sprawdzone sposoby?Prosze o rady i pozdrwaiam

KC napisał(a):
> Witam, wiem ze ten problem dotyczy wielu kobiet.Moje wlosy zaczely chyba wypadac na skutek przemeczenia farbowaniem.Sa dosc dlugie i juz czasem przeraza mnie ich ilosc na podlodze,grzenieniu czy wannie.Zazywam wyciag ze skrzypu polnego ale nie widze szczegolnych efektow.Czy sa jakies sprawdzone sposoby?Prosze o rady i pozdrwaiam
ceyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-13, 15:50   #45
Super_Szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 118
wypadanie włosów

Co pleciłybyście na porost włosów dla mężczyzny?

pozdrawiam
Super_Szklanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-24, 22:00   #46
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: wypadanie włosów

zobacz na watkach o wypadaniu wlosow, to objetne czy dla kobiety czy dla faceta, ale te srodki zapobiegaja a nie pozwalaja cebulkom umarlym odrodzic sie, a u facetow niestety przewaznie sa to amiany genetyczne, hormonalne
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-02-24, 22:43   #47
Lilith81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 28
Re: wypadanie włosów

Mogę polecic z własnych doświadczeń:
Henna treatmen wax- kocham tą odżywkę
Radical- Kompleks odżywczy w ampułkach
saponikc- Kompleks odżywczy
wszystko kupisz w aptece
Lilith81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-08, 18:28   #48
Jasminek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 25
GG do Jasminek
Re: wypadanie włosów

Ta odzywka z henna (Henna Treatment Wax) moze nie nadawac sie dla osob, ktorym przetluszcza sie skora glowy, a wielu facetow cierpi na te dolegliwosc. Odzywka ma forme wosku i moze "czopowac" ujscia mieszkow wlosowych i tym samym prowadzic do zaburzenia dotlenienia "macierzy" wlosow. Jesli facet (kobieta rowniez) ma ciemne wlosy to polecam zastosowanie ziolowej papki o nazwie Chna, a dokladnie Basma, gdyz ta wlasnie jest polecana do ciemnych wlosow. Kupuje sie to w sklepie drogeryjnym, ma postac proszku, ktory miesza sie z ciepla woda, naklada na ok. 15 minut na glowe (ten czas wystarcza aby odzywic wlos i skore glowy; w tym czasie nie nastapi koloryzacja wlosow, wiec spoko). Nastepnie zawijamy glowe w folie i na to recznik, bo chna tak samo jak odzywka WAX potrzebuje ciepla aby spenetrowac wlosy i skore. Basma ma to do siebie w porownaniu z innymi rodzajami chny, ze nie sypie sie tak z glowy, jest to fajna papka. Farbowalem kiedys wlosy na czarny kolor, staly sie suche i sztywne, a taka maseczka nalozona na wlosy raz w tygodniu sprawila, ze staly sie mieciutkie, blyszczace, sprezyste i nie wypadaly ponad norme. Nie proponuje tego zabiegu natomiast osobom o jasnych wlosach, gdyz wtedy wlosy "lapia" kolor i powstaje marchewka ;-p
Jasminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-10, 20:03   #49
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: wypadanie włosów

Jasminku!!
odżywka , a własciwie maska do włosów henna wax, nie ma nic wspolnego z chna ani henna ziołowa,ta pierwsza rzeczywiscie pomaga w odrodzeniu sie włosow nawet po ciezkich chorobach, ktore wpłynęły na ich wypadanie, te drugie sa srodkami koloryzujacymi na bazie zioł ,i napewno nie wpływaja na powstrzymanie wypadania włosow , wrecz przeciwnie długie stosowanie czyli wielokrotne w niektórych przypadkach moze powodowac wypadanie wlosow, gdyz bardzo drobno zmielone ziolka oblepiaja włos i moga spowodowac zapchanie porów włosa , przestaje on oddychac i obumiera (juz to kiedys pisałam )
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-03-10, 20:03   #50
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: wypadanie włosów

Jasminku!!
odżywka , a własciwie maska do włosów henna wax, nie ma nic wspolnego z chna ani henna ziołowa,ta pierwsza rzeczywiscie pomaga w odrodzeniu sie włosow nawet po ciezkich chorobach, ktore wpłynęły na ich wypadanie, te drugie sa srodkami koloryzujacymi na bazie zioł ,i napewno nie wpływaja na powstrzymanie wypadania włosow , wrecz przeciwnie długie stosowanie czyli wielokrotne w niektórych przypadkach moze powodowac wypadanie wlosow, gdyz bardzo drobno zmielone ziolka oblepiaja włos i moga spowodowac zapchanie porów włosa , przestaje on oddychac i obumiera (juz to kiedys pisałam )
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-10, 20:31   #51
Jasminek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 25
GG do Jasminek
Re: wypadanie włosów

Oj, dobrze Pani napewno wie lepiej, Pani Grazynko Nie chcialem nikogo wprowadzic w blad. To tylko takie moje spostrzezenia i przytoczone opinie innych osob. Tak a'propos wypadania wlosow - mam do Pani pytanie. Otoz czy po wtarciu we wlosy soku z czarnej rzepy np. wieczorem moge to trzymac na glowie az do rana, do umycia wlosow? Nie wiem czy przez tyle godzin taka dawka siarki nie zaszkodzi. Za pierwszym razem wycisnalem sok z calej bulwy i czesc wykorzystalem od razu, a reszte wlalem do sloika i wsadzilem do lodowki. Po kilku dniach otwieram sloik a tam... tego smrodu nie da sie opisac slowami
Pozdrawiam !!!
Jasminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-10, 20:37   #52
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: wypadanie włosów

Super_Szklanka napisał(a):
> Co pleciłybyście na porost włosów dla mężczyzny?
>
> pozdrawiam

dla młodych mężczyzn, pragnacych wychodować piuropusz, czy dla starszych chcących go zachować?
pytam poważnie, mój brat (18) zapuszcza, a mój chłopak (wiek przemilczę) zapobiega łysieniu. Konsultantem w obu wypadkach jestem ja (no, mój dermatolog)
joannea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-10, 20:45   #53
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: wypadanie włosów

Też polecam basmę na poprawienie wyglądu włosów, ale tych które jeszcze są
Natomiast na takie które wypadają rzeczywiście niezła jest rzepa czarna. Brat mojesgo męż byłby łysy gdyby nie to świństwo Stosuje się tak jak napisała Jasminek, z tym, że ja bym używała tylko świeżej. Polecam też rzepę "wewnętrznie" - jest bardzo dobra do sałatek i jest zdrowa. Smakuje trochę jak ostrzejsza kalarepa.
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-10, 21:34   #54
Super_Szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 118
Re: wypadanie włosów

hmm jak wyciskasz sok? znaczy się za pomocą jakich przyrządów ? hehehe
Super_Szklanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-10, 21:37   #55
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: wypadanie włosów

jedna z metod to utarcie na tarce i wyciśnięcie z tej utartej miazgi.
joannea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-10, 21:55   #56
Jasminek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 25
GG do Jasminek
Re: wypadanie włosów

Ja obieram, kroje na kawalki i odpalam sokowirowke. Fakt, ze potem jest troche mycia jesli chodzi o te maszyne...
Sok mozna przechowywac do dwoch dni, ale to sie mija z celem. Ja teraz za kazdym razem biore swieza rzepke. A jesli chodzi o spozywanie tego warzywa, to bynajmniej moj zoladek za tym nie przepada. Zgaga, odbijanie sie, etc. I az dziw bierze, ze wyciag z czarnej rzepy wchodzi w sklad leku na niestrawnosc (Raphaholin)...
Jasminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-03-10, 21:56   #57
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: wypadanie włosów

Jsminku!
ja poprostu jestem tu od tego zeby czasem prostowac niektore wypowiedzi, ale nie mam zamiaru nikogo uraziC
sok z czarnej rzepy zawiera łatwo przyswajalna siarke, nalezy natrzeć nim skóre , owinąć głowę ręcznikiem, trzymac 45 min, i umyćwłosy, działa na wypadajace i łamliwe włosy, nie wolno tzrymac dłuzej bo moze dojsc do podraznienia skory i wrecz odwrotnych efektow (co za dużo to niezdrowo )
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-04-05, 16:18   #58
kreseczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 15
GG do kreseczka
Re: wypadanie włosów

czy ta rzepa smierdzi? a jesli tak, to czy trudno sie potem tego zapachu pozbyc?
kreseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-15, 08:40   #59
sfixi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 150
wypadajace wlosy...

Czesc

Od pewnego czas zaczely wypadac mi wlosy... mniej wiecej od momentu kiedy :
* zaczelam brac pigulki diane35... kiedys tez je bralam i nic nie bylo
* pierwszy raz od 2 lat zrobilam sobie baleyaz


Uzywam odzywki Loreala profesjonal kupowana w salonie i lykam witaminki...

czy to ma moze jakis wplyw na wypadanie wlosow ?? Czy moze powinnam sobie zrobic jakies badania ??


Nigdy nie wypadalo mi tyle wlosow...


PROSBA o jakas odpowiedz
sfixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-07-15, 15:13   #60
sfixi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 150
Re: wypadajace wlosy...

oj widze ze moj watek sie gubi...
sfixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.