30,40 plus od A do Z - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-11, 07:29   #4261
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ból głowy od rana Kaaawaaa
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 08:54   #4262
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

no tak jeszcze o tym "stosownym" ubiorze, nie lubię jak ktoś czegoś nie nosi i innym wtłacza, że nie wypada. Jak ktoś nie ma co pokazać lub jak się czegoś nie lubi to się tworzy takie teorie.
Aussi, Uklika brawo, jestem z Wami. Jak będę w formie to tak jak mama Ilany będę nosić to co będzie mi się podobało. A tylko z wiekiem niech mi słuch obierze, żeby nie słyszeć, że w pewnym wieku czegoś nie wypada .
Oczywiście nie stanę się śmieszna, nie będę niesmaczna, wszystko będzie z wdziękiem, gustem i stylowo. O !

Kama bociany już są, kaczki i chyba żurawie. Wiosno witaj

Dziś szaro ale jak jest na plusie to jest si
Dziś mam ciężki dzień w pracy, papierzyska i faktury.

Juka moja córka ma już ponad 20 lat.

Ilana szwedzkiego się chcesz uczyć? hmmmm jak moja córka po szwedzku mówi to mnie wzdryga. Teraz córka jakiś ser przywiozła, próbowałam nazwę wymówić, no ni dy rydy Jakiś taki cierpki, sztywny. Ucz się włoskiego, taki mięciutki i fantazyjny język

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

nawet niezłe noty maja te podkłady bell, spojrzę na nie w drogerii.

Wczoraj upiekłam kotleciki z soczewicy, do tego sałata z vinegretem i zupa tajska (taki obiad wege) małżonek miał jednak z tym problem. Choć kawałek drobiu mu się marzyło do kotlecika
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 08:57   #4263
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30,40 plus od A do Z

:pijemy :
pojechali se goscie!!! wolnosc!! wolnosc!!!
Musze was doczytac - bo w ogole nie zagladalam na wizaz jak byla rodzinka. Bylo ciezko - jeszcze teraz sie stresuje! I nie przypuszczalam ze bede musiala ich obslugiwac jak dzieci - to sa przeciez dorosle osoby. Ja wracalam zmachana zmeczona po calym dniu w pracy - i pedem do garow. Nie ruszyli palcem zeby np. nakryc do stolu a o zmyciu naczyn to moglam pomarzyc. Never ever!
Troche mam tylko taki maly wyrzut sumienia - bo ja sie staralam mimo wszystko; zacisnelam zeby i wlaczylam tryb turbo diesel, ale moj maz wcale zadowolonego nie mial zamiaru udawac - przychodzil o 20.00 z pracy i ledwo mu sie chcialo na nich patrzec. Dla swietego spokoju udawalam, ze jest ok..
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 09:02   #4264
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Nie lubie takich gości do obsługi
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 09:22   #4265
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

No coś mnie trafia Chyba nigdy nie wyjedziemy Ten sam scenariusz, jak zwykle - mój mąż zapodział się w czeluściach swojego biura.

Moni, jedziemy na Mazury.

Bambi - dzielna Dziewczynka.

Lecę, mój mąż się odnalazł.

Buźka
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 09:38   #4266
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Mam krem i serum, ale jeszcze do nich nie doszłam Z pewnoscią przetestuję i tez ocenię...
Retinol w małych stężeniach jest w kremach typu słoik, ale wiadomo, ze nie jest to intensywne działanie...
Do nas goście przyjeżdżają dziś. Teściowa od 7 piecze i sprząta...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-02-11 o 09:40
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 11:45   #4267
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
no tak jeszcze o tym "stosownym" ubiorze, nie lubię jak ktoś czegoś nie nosi i innym wtłacza, że nie wypada. Jak ktoś nie ma co pokazać lub jak się czegoś nie lubi to się tworzy takie teorie.
Aussi, Uklika brawo, jestem z Wami. Jak będę w formie to tak jak mama Ilany będę nosić to co będzie mi się podobało. A tylko z wiekiem niech mi słuch obierze, żeby nie słyszeć, że w pewnym wieku czegoś nie wypada .
Oczywiście nie stanę się śmieszna, nie będę niesmaczna, wszystko będzie z wdziękiem, gustem i stylowo. O !

Kama bociany już są, kaczki i chyba żurawie. Wiosno witaj

Dziś szaro ale jak jest na plusie to jest si
Dziś mam ciężki dzień w pracy, papierzyska i faktury.

Juka moja córka ma już ponad 20 lat.

Ilana szwedzkiego się chcesz uczyć? hmmmm jak moja córka po szwedzku mówi to mnie wzdryga. Teraz córka jakiś ser przywiozła, próbowałam nazwę wymówić, no ni dy rydy Jakiś taki cierpki, sztywny. Ucz się włoskiego, taki mięciutki i fantazyjny język

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

nawet niezłe noty maja te podkłady bell, spojrzę na nie w drogerii.

Wczoraj upiekłam kotleciki z soczewicy, do tego sałata z vinegretem i zupa tajska (taki obiad wege) małżonek miał jednak z tym problem. Choć kawałek drobiu mu się marzyło do kotlecika
Naprawdę Anyżku tak uważasz, że tylko Ci którzy nie mają co pokazać nie paradują w dekoltach etc. itp ? Zdziwiłabyś się...
Każdy wiek ma swoje prawa i koniec kropka. Nie ma mocnych, że kobitka po 50 wyglada ekstra w ultra mini i dekolcie po pas..no nie przesadzajmy...I hallo, jesli mysli, ze ma sie czym pochwalic, to ma chyba jakies zaburzona percepcje postrzegania - z całym szacunkiem...Bo jakiemu facetowi, na Boga któremu, podoba sie pani po 50...z dekoltem po pas???Oprocz ewentualnej szczupłości, jest jeszcze kondycja skóry itp...Możecie mnie zlinczować, ja lubię wymianę pogladów Jesli kogos uraziłam to przykro mi, ale mam własnie takie zdanie na ten temat...

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Mam krem i serum, ale jeszcze do nich nie doszłam Z pewnoscią przetestuję i tez ocenię...
Retinol w małych stężeniach jest w kremach typu słoik, ale wiadomo, ze nie jest to intensywne działanie...
Do nas goście przyjeżdżają dziś. Teściowa od 7 piecze i sprząta...
Cieszy się na przyjazd syna
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 12:26   #4268
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Moni- specjalnie dla ciebie...taaadaaam - zdjęcie z ostatnich wakacji w szortach i swojego rodzaju dekolcie Powoli dobijam do 50 ale chyba cię nie gorszę co? Hehehe... fajnie mi tak niechcący humor mi poprawiłaś dzisiaj w ten szary lutowy dzień Dzięki Lepiej pokazuj teraz nogi, dekolty i takie tam, bo potem będzie za późno

Edytowane przez aussiewoman
Czas edycji: 2014-02-11 o 17:37
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:33   #4269
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Moni- specjalnie dla ciebie...taaadaaam - zdjęcie z ostatnich wakacji w szortach i swojego rodzaju dekolcie Powoli dobijam do 50 ale chyba cię nie gorszę co? Hehehe... fajnie mi tak niechcący humor mi poprawiłaś dzisiaj w ten szary lutowy dzień Dzięki Lepiej pokazuj teraz nogi, dekolty i takie tam, bo potem będzie za późno
what??? serio dobijasz do 50???? komplementy!
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 12:49   #4270
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Aussie spokojnie możesz sobie pozwolić na krótkie spodenki ,sukienki czy spódniczki i to nie tylko na wakacjach
.... nogi a la Tina Turner , dekolcik ładny i nie przesadzony , super !...no tylko w mini na imprezy chodzić

generalnie na wakacjach mamy większy luz niż na co dzień i jakoś więcej pokazać można jeśli ma się co, a Ty masz i tego się trzymaj !


generalnie zasada jest taka - jak mini to bez dekoltu dużego albo w ogóle bez ....jak głęboki dekolt to już nie mini za tyłek ledwo żeby nie było za dużo dobra na raz , faceci lubią nieco tajemnicy a nie wszystkie atuty odkryte ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-11 o 13:01
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 13:02   #4271
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z

wlasnie mialam pisac ze nie kazda pani dobijajaca do 50 wyglada na taka
np Aussie zupelnie nie wyglada i jak znajac wiek wczesniej i pukajac do drzwi zobaczylam ja mialam ochote zapytac czy mama /siostra w domu ale sie porzadnie zdziwilam
i tak trzymac
widzialam na wlasne oczy i serio sie dosc dlugo zastanawialam ,, jak Ona to zrobila"

chcialabym miec taki wyglad dobijajac do 50 jak Ty Aussie

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2014-02-11 o 13:03
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 13:24   #4272
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Aussie, zdecydowanie możesz pokazywać Nogi i resztę Ale Ty z tym dobijaniem do 50 przegiełas, przekroczyłaś 40, tak...? To miała być prowokacja
Myślę, ze Moni nie chodzi o gorszenie się tym, ze ktoś cos nałożył, bo to jego prywatna sprawa Ważniejsza jest kwestia estetyki - co już omówiłyśmy I kwestia gustu, wyczucia...Utyta młódka w krótkiej mini czy z gołym brzuchem może wyglądać znacznie gorzej, niż zadbana kobieta ze 2-3 razy starsza. I ta sama dziewczyna, ubrana ciekawie, wcale nie workowato - będzie znacznie atrakcyjniejsza.
Nie uważam, ze wiek wyznacza ubieranie, że 40, 50 i szlus, już golf i spodnica 3/4 Sama nie nosiłam krótkich spódnic i sukienek, jak byłam młoda. Zaczęłam po 35 roku zycia, jak trochę pocwiczyłam. Jasne, nie nałoże super mini, ale nie z racji wieku, tylko, że poćwiczenie ma swoje granice i zgrabnych nóg mieć nie będę Ale moja znajoma-perfekcjonistka ma 55 lat i świetne nogi i bosko wygląda w krótkich rzeczach
Poza urlopem nie nosze szortów, ale tu znowu nie tyle kwestia wieku - nigdy nie nosiłam, bo nie lubiłam odsłaniać nóg.
Wczoraj widziałam babkę, zdecydowanie pod 70 lub po. Mocna tapeta, ale grawitacja ma swoje prawa. W sumie wyglądała na elegancka i zadbana starsza panią...tak do pasa. Miała króciutka kurteczkę -futerko, mini za tyłek, czerwone rajstopki i kozaki-muszkieterki za kolano Wygladała dziwnie raczej, a nie oryginalnie. Zwłaszcza, ze ona naprawdę miała nogi dopasowane do wieku, chude, przez co krótka mini i za luźne muszkieterki nie wyglądały seksownie.
Wiem, linczujcie, jej prawo i fantazja się tak ubierać. Ale nikt mi nie wmówi, ze wyglądała lepiej, niż gdyby spódnica była dłuzsza, a kozaki krótsze...Przy mocno wiekowej twarzy to raziło.
Pamiętacie, jak wspominałam w listopadzie o zakupionym voucherze na wyjazd na Kanary...? Lapi powątpiewała, Uklika doradzała ostrożność. I słusznie. Odesłałam voucher jeszcze tego samego dnia z urzędowym odstąpieniem od umowy na odległość...i do teraz się bujam ze zwrotem kasy. Firma EccoHolidays ( nie mylić z biurem podróży o podobnej nazwie) to faktycznie naciągacze i oszuści. Bo jak nazwać to, ze jestem od 3 miesięcy spławiana...? Jaka firma nie oddaje 500 PLN...? Urlopy, choroby, za tydzień - i tak czas płynie, 3 miesiąc się zaczyna. Dziś zwróciłam się do rzecznika konsumenta z pytaniem, co ja mogę z tym zrobić...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-02-11 o 13:30
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 14:40   #4273
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

No widzisz Kama cudów nie ma , wszystko ma swoją cenę , Kanary też ....szkoda mam nadzieję ,że jakoś może uda Ci się odzyskać pieniądze ...


Korektor Shiseido dotarł dziś ...mam kolor 103 neutral , ni to beż , ni to róż , ni to brzoskwinia, taki mix , nie mogę się zdecydować jak ten kolor określić ale pod okiem wygląda dobrze wydaje mi się , tak na szybko maznęłam tylko by ten kolor sprawdzić ... jutro zobaczymy jak z trwałością i czy nie włazi w linie ...
w porównaniu do La Prairie nr 20 jest jaśniejszy i bardziej wpada w róż ...
20 La P. to typowy beżyk jasny ...

maskę Filorga Meso Mask moją ulubioną zakupiłam właśnie , wygrałam licytację , dobra cena ...

idę kręcić tiramisu , mąż mascarpone z Włoch przywiózł to trzeba sobie podniebienie uraczyć

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-11 o 14:44
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 15:01   #4274
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Moni ja uważam, że każdy niech ubiera się tak jemu się podoba. Jestem nad wyraz tolerancyjna, nie bardzo kusi mnie krytykowanie innych. I nie ma co tandety porównywać z luzem bądź stylem. I nie stwierdzę, co się podoba facetom bo każdemu podoba się co innego .
Jak pani po 50-tce chce nosić dekolt do pasa i się dobrze w tym czuje a jej pan myśli, że ma najatrakcyjniejszą kobietę u swego boku, to jakim prawem mam ich krytykować? bo mi się nie podoba? a kim ja jestem żeby odbierać komuś szczęście z prozaicznego dekoltu do pasa ?

U mnie pada, pije kawę i za ćwiczenia się zabieram. Pochwalę się, że siłownia idzie z dnia na dzień prężniej

Edytowane przez Anyzkowa
Czas edycji: 2014-02-11 o 15:02
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 15:40   #4275
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Świetna wiadomość Anyżkowa ,że na Twojej siłowni przybywa klientek / klientów ... a właśnie to typowo "babska" siłownia czy faceci też chodzą ?
żeby była satysfakcja to i kasa musi za tym iść , w końcu po to się rozkręca interes

miłych ćwiczeń ....
o radości ! ( leń ) ja mam teraz przerwę , prawdopodobnie naderwałam więzadła przy lewej nodze , nie wiem kiedy i jak ale wszystko na to wskazuje i kolanko dokucza co jakiś czas ....
na razie leżę pępkiem do góry i się nie ruszam

taaa dziś typowo dzień kawowy , u mnie też się zbiera na deszcz od rana już ....chciałam autko na myjkę podstawić , takie mam brudne no ale skoro ma padać to bez sensu ... nie cierpię jeździć brudnym samochodem

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-11 o 15:48
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 16:04   #4276
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Moni- specjalnie dla ciebie...taaadaaam - zdjęcie z ostatnich wakacji w szortach i swojego rodzaju dekolcie Powoli dobijam do 50 ale chyba cię nie gorszę co? Hehehe... fajnie mi tak niechcący humor mi poprawiłaś dzisiaj w ten szary lutowy dzień Dzięki Lepiej pokazuj teraz nogi, dekolty i takie tam, bo potem będzie za późno
Do 50-tki? Nigdy bym nie powiedziała. Zgrabna, ciałko jak "dwudziestka".
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 16:09   #4277
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 30,40 plus od A do Z

[QUOTE=LAPIEL;45074914]sporawo prawnikow ma tatuaże... może nie na twarzy, ale nogi, ręce, plecy, tak jak sporawo facetów prawników ma długie wlosy.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 16:17   #4278
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Mnie Danuśka tylko wytatuowana twarz przeraża i to u każdego kimkolwiek by z zawodu nie był ...nawet jak ma studio tatuażu taki ktoś to nie rozumiem jak sobie można gębę wytatuować
znam takiego jednego z mojego miasta , cały w tatuażach , łącznie z twarzą ,....kto takiego do pracy przyjmie

długie włosy u faceta podobają mi się pod warunkiem ,że ma gęste i zadbane, śmieszy mnie kucyk i łysinka np ...jakoś mi długie włosy nie przeszkadzają nawet u prawnika byle ładne włosy miał

....kiedyś miałam chłopaka - fryzjera z zawodu , nosił długie włosy , szczerze powiem ,że miał o wiele grubsze i gęstsze włosy niż ja i super wyglądał z kucykiem

mój syn też nosi długie włosy , śliczne , grube, gęste ...nie wiem po kim bo ja mam cienkie włosy , mój mąż również ma ich mało ale młody ma super włosy

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-11 o 16:21
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 16:25   #4279
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 30,40 plus od A do Z

[QUOTE=LAPIEL;45098337]
Włosy dziedziczy się w co 2 pokoleniu więc warto się rodzicom rodziców czyli dziadkom przyjrzeć. U prawnikow mnie o tyle to rozśmiesza, ze oni bardzo rygorystycznie podchodzą do stroju i są zajęcia na aplikacji jak się ubierać do sądu.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 16:58   #4280
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Hello

u mnie ciepłoale deszczowo i ciśnienie skacze, dziś głowa mi pęka drugi dzień z rzędu

Anyż, szwedzki mocny język, trochę jak niemiecki czy holenderski ale mi się barzo podoba język sam w sobie, jak już wielokrotnie powtarzałam, mam sentyment do tego kraju, lubię ich produkty, klimat, literaturę, filmy, itp. to potęguje chęcimój tata świetnie mówi i zawsze mu powtarzałam, że ja kiedys też będę mówić po szwedzku
a włoski faktycznie melodyjny, znajoma uczy się i mówi, że język sam wchodzi do głowy ja znam hiszpański więc jesli chodzi o latino to póki co wystarczy

Lapi to proproszę o pointę la paririe czy shiseido ja chcę to kupić i stosować pod oczy http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...dzelku/P762050

Aussie, nogi super

i to serum mnie kusi choć miałam przestac kupować sera w ciągu najbliższych 2 miesięcy http://allegro.pl/tester-collistar-p...931468102.html

Bambi, konie z wozu babie lżej a tak serio to możesz teraz zająć się sobą, wanna, wino

Kama, oszustów niestety nie brakuje daleko masz do nich? może warto się przejechać....


Cytat:
Napisane przez JUKA73 Pokaż wiadomość
Ilana, kilka razy, gdy czytałam Twoje wpisy, przyszło mi do głowy, że polubiłabyś moją córkę
--------------------------------------------------------------------

Juka, pomyślałam dokładnie to samo

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2014-02-11 o 17:04
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 17:11   #4281
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Moni- specjalnie dla ciebie...taaadaaam - zdjęcie z ostatnich wakacji w szortach i swojego rodzaju dekolcie Powoli dobijam do 50 ale chyba cię nie gorszę co? Hehehe... fajnie mi tak niechcący humor mi poprawiłaś dzisiaj w ten szary lutowy dzień Dzięki Lepiej pokazuj teraz nogi, dekolty i takie tam, bo potem będzie za późno
Aussie, mało kto tak wyglada jak Ty - to raz. A dwa nie masz wogole dekoltu, który miałam na mysli! Z takim ciałem to wiesz, wyjatek stanowi regułe

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Moni ja uważam, że każdy niech ubiera się tak jemu się podoba. Jestem nad wyraz tolerancyjna, nie bardzo kusi mnie krytykowanie innych. I nie ma co tandety porównywać z luzem bądź stylem. I nie stwierdzę, co się podoba facetom bo każdemu podoba się co innego .
Jak pani po 50-tce chce nosić dekolt do pasa i się dobrze w tym czuje a jej pan myśli, że ma najatrakcyjniejszą kobietę u swego boku, to jakim prawem mam ich krytykować? bo mi się nie podoba? a kim ja jestem żeby odbierać komuś szczęście z prozaicznego dekoltu do pasa ?

U mnie pada, pije kawę i za ćwiczenia się zabieram. Pochwalę się, że siłownia idzie z dnia na dzień prężniej
Nie no jasne, wiadomo . ... Oby kązdy był piekny i młody...
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2014-02-11 o 21:27
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 17:17   #4282
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

ja mam takie zdjecie z tegorocznych wakacji, teraz mam inne włosy...
Wiecie wtedy wiało bardzo i na łodce było zimno dlatego jestem taka poubierana! żeby nie było! hehehehe, tak w upały o zgrozo! nie paraduje...
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2014-02-11 o 21:26
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 18:41   #4283
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Anetamalina;4509089 9
Ktos tutaj pisał o kosmetykach yonelle a wiec dorzucę swoja cegiełkę:
po 2 miesiącach stosowania wszystkich kosmetyków z serii YONELLE <anty-reklama> ....
I specjalnie założyłaś konto na wizażu żeby napisać trzy takie same posty?

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Naprawdę Anyżku tak uważasz, że tylko Ci którzy nie mają co pokazać nie paradują w dekoltach etc. itp ? Zdziwiłabyś się...
Każdy wiek ma swoje prawa i koniec kropka. Nie ma mocnych, że kobitka po 50 wyglada ekstra w ultra mini i dekolcie po pas..no nie przesadzajmy...I hallo, jesli mysli, ze ma sie czym pochwalic, to ma chyba jakies zaburzona percepcje postrzegania - z całym szacunkiem...Bo jakiemu facetowi, na Boga któremu, podoba sie pani po 50...z dekoltem po pas???Oprocz ewentualnej szczupłości, jest jeszcze kondycja skóry itp...Możecie mnie zlinczować, ja lubię wymianę pogladów Jesli kogos uraziłam to przykro mi, ale mam własnie takie zdanie na ten temat...

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------



Cieszy się na przyjazd syna
Ja myślę, że są jeszcze na świecie kobiety dla których to nie jest żaden argument

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-02-12 o 09:16 Powód: edycja cytatu
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 18:48   #4284
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dziękuję dziewczyny fajnie komplementy od kobiet usłyszeć.
Kamlisa- trochę to była prowokacja, bo jestem kilka m-cy od ciebie młodsza
cdn ;-)
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 19:11   #4285
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

No właśnie, Aussie wiedziałam, ze to prowokacja Ja tam się wcale nie czuję osoba przed 50, jestem DOPIERO po 40
Moni, kolejna dziewczynka
Ilana, siedziba w Warszawie, zresztą co niby miałabym zrobić - rozbic namiot pod ich lokalem...?
Każda z nas się wypowiedziała na temat ciuchów w różnym wieku i różnych fantazji związanych z image, znamy już swoje zdanie i chyba nie będziemy się dłużej przekonywać...? Przeciez nie będziemy się sprzeczać o cudze ( i swoje dekolty)...
Dziś tz, mieszając smętnie w leczo cukiniowym stwierdził, ze dostaje szkorbutu z braku mięsa Cóż, zjadamy mrożonkowe zapasy...Zlitowałam się nad jego szkorbutem i poszłam po pierś kurczaka i polędwiczki...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 19:12   #4286
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Aussie i Monimyszek
zgrabne jesteście i piękne
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 19:15   #4287
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ilana, patrzyłąm na to serum, ale gdzie sa podane stężenia składników aktywnych...? To ja już wolę coś bardziej konkretnego...
A ten rozświetlacz od diora wygląda chyba podobnie do naszego rozświetlacza ze skin 79, seria oriental...? Tylko cena inna
http://allegro.pl/skin79-the-orienta...958770788.html

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-02-11 o 19:21
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 19:35   #4288
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Aussie i Monimyszek
zgrabne jesteście i piękne
Cóż, mnie do piekności to dużo brakuje, szpetna nie jestem jakaś wybitnie, ale pięknością też nie...

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Kama jak goście?
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 19:39   #4289
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Cóż, mnie do piekności to dużo brakuje, szpetna nie jestem jakaś wybitnie, ale pięknością też nie...
I tam, nie doceniasz tego, co masz, uwierz starszej koleżance na słowo
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 19:44   #4290
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
I tam, nie doceniasz tego, co masz, uwierz starszej koleżance na słowo
coż, dzięki, ale jak byłam młodsza wyglądałam dużo lepiej i chudsza byłam...
Choć dla mnie i tak zdrowie jest najważniejsze.
Dziewczynki wklejajcie fotki!
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 19:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.