30,40 plus od A do Z - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-12, 21:04   #4321
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Uwielbiam takie wyjazdy z mężem czy w walentynki czy z innej okazji a nawet bez ...ważne ,ze mamy czas tylko dla siebie , chcemy i lubimy pobyć z sobą , ja sobie bardzo cenię takie chwile ... po tylu latach nadal jest między nami chemia ...
muszę jutro odwiedzić sklep z bielizną mojej przyjaciółki

a same walentynki uważam ,że sympatyczne święto .....na pewno lepsze niż moje urodziny .....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-12 o 21:09
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 06:37   #4322
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Śnieg pada Kaaawwwyyy
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 06:38   #4323
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Znowu zimno
Aussie, gratuluję sukcesów syna A synowi takiej matki, która potrafi je cenić To istotne dla dziecka...
Lapi, fajnie Ci Mój mąz mnie bardzo kocha i rąk przy sobie nie może utrzymać, ale romantyczne gesty - to kompletnie nie on Jak mu wczoraj wykład robiłam to powiedział, ze mam sama coś sobie kupić Albo powiedzieć konkretnie co, to mi wtedy kupi...Tak, jakby o to chodziło...Ja mu kupiłam serduszko z piernika, którego pewnie i tak nie zje, bo się oszczędza
Cóz, jutro pojdziemy na obiad do greckiej knajpki, a wcześniej będę u kosmetyczki
http://allegro.pl/skinceuticals-seru...971249745.html
Phloretin w dobrej cenie

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-02-13 o 06:41
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 06:57   #4324
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
Moni ja tu nie wklejam ale mam na profilu ( tyle ze ostatnie troche chyba malo aktualne tu na wizazu mam) wiec jak bedziesz miala mnie z kontaktach to pewnie zobaczysz poza tym na fb itd
Irenka nie znalazłam Twojej foty na profilu... Jak ją znaleźć?

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Aussie nocne masażeTo gwarancja sukcesuMiły zwyczaj..Słodkie te walentynki..Czemu narzekacie..Kiedyś mnie wzruszył starszy Pan,ręce mu się trzęsły,ledwo te grosiczki liczył..Kupował żonie serduszko w czekoladzie..Na walentynki -dodał.Wzruszyłam sięŚwięto by dać sobie buziaka,znaleść chwilkę czasu ,na wspólną kolację,chwilę we dwoje w tym kieracie dnia codziennego-bezcenne.. Nie da się kochać tylko słowami...

ojej jaki słodki staruszek...mnie też tacy wzruszają super...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 07:15   #4325
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kamlisa- dziękuję Kolacji w greckiej knajpce zazdroszczę, pod warunkiem że to taka prawdziwa grecka Te szczecińskie to porażka całkowite.... Prezenty nie są ważne, ważne aby spędzić ten czas miło razem
Od kilku dni rozglądam się za jakimiś łakociami serduszkami i nic nie moge fajnego znaleźć
Bambi- hmmm czyżbyśmy te same mamy miały moja tez nigdy nie wykazałam radości z moich sukcesów szkolnych.. Jak była 4 to już masakra- dlaczego 4? ja w twoim wieku..... Hmm.. Bardzo mnie to bolało latami. I brak okazywania uczuć też. Pewnie dlatego w swoim dorosłym życiu w stosunku do najbliższych postępuję/ staram się postępować inaczej. Młodemu kilka razy dziennie (np rano gdy się żegnamy przed szkoła/praca, po każdej rozmowie tel, przy dobranoc...) mówię, że go bardzo kocham... staramy się też świętować małe i większe sukcesy. Myślę że to bardzo ważne. To nie musi byc przecież nic wielkiego- wspólna kolacja z hotdogami, pizza (to co dzieci i Tż kochają najbardziej ) , wspólny film. Cieszą nas bardzo takie chwile. Staram się ich mieć jak najwięcej, bo zdaje sobie sprawę że będzie ich w naszym życiu coraz mniej... Dzieci dorastają i towarzystwo rodziców, wspólne kolacje, wyjazdy... nie będzie już tym co tygryski lubią najbardziej.
Ilana- jak to kino z koleżanką? a kolega ? co z nim poszedł w odstawkę ?
jejku zazdroszczę ci tych ćwiczeń i wolnego czasu I tej nauki wiecznej Brawo Jeszcze tylko kilka lat, młody podrośnie i też go będę miała więcej


Nie mogę się też doczekać naszego wyjazdu do spa za tydzień Świnoujście jest naszym specjalnym miejscem ... uwielbiamy je zimą i wiosną
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 07:26   #4326
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Moja mama nie należy do osób wylewnych i szczebioczących, zresztą życie dało jej w kość. Rozpieszczała mnie i chwaliła za sukcesy, ale to nie były jakies szały radości i prezenty Nie robiłą czegos za mnie, nie wyrównywała mi zycia, ze tak to ujmę. Pamietam, jak przed matura matka innej uczennicy spytała ja, czy biore korki - konkretnie przed maturą. Mama się zdziwiła, potem zaniepokoiła, wreszcie stwierdziła, ze chyba nie jestem taka głupia, by po 4 latach nauki matury nie zdac
Knajpke pod Koszalinem prowadzi Polak, ale mieszkający wiele lat w Grecji. Bardzo nam tam smakuje
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 07:46   #4327
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Jaki śnieg?U nas słońce ,piękna pogoda..StraszycieNie chcę zimy już..Kama gestów trzeba nauczyć..Z rana ,napisz karteczkę i wsadz mu np do teczki???Kochanie milego dnia ..Cos w tym stylu..Możesz dołączyc stringi..Smsa wyslij w srodku dnia..że tesknisz,ze cos tam...Jezeli lubi jakis smakołyk-zaserwuj mu..Przy okazji powiedz,że Tobie też bedzie milo ,jesli on-z własnej inicjatywy....że też chciałabyś by te drobne gesty-nie zanikały,by były,by podtrzymywały amplitudę uczuć..Zobacz co powie..Jak coś głupiego-posucha i foch..Ale taki rodem z 2 wojny swiatowej..Musi zrozumieć..Dupy im nie urwie,jak kupią chodzby lizaka z czekolady w formie serca,kwiatek lub napiszą kartkę,obrysowywując słowa w serce..Mars to jest pół-ludżtrzeba mu tchnąć ten romantyzm..A jak tchnienie nie wychodzi,to ..no cóż..szturchaniec -lub z liścia

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2014-02-13 o 07:47
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 07:48   #4328
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

A relacja z matką jest duzo ważniejsza niż z ojcem, szczegolnie dla kobiet.
Moja matka...hmmm to temat rzeka, bardzo mocna psychicznie kobieta, bardzo...babka taka sama, faceci w mojej rodzinie to ...słabiaki przy tych matronach. Matriarchat w mojej rodzinie jest ogromny. Dziadek ojciec byli od przytulania, matk, babka od zarządzania, od kierowania...
Hmmm ja ostatnio mam pewnien problem, mam do czynienia z pewnym dzieckiem, którego matka mysli, ze jest straaaasznie inteligentny. Jest...ale tylko w jednym temacie i ciagle o jednym gada, stroni od dzieci, jest krnabrny i ma natrectwa. Zapytany o cokolwiek innego, nie wie nic...zły, że nie poraszamy jego ulubionego tematu...Mowę ma górnolotną, kwiecistą, przemadrzały, no masakra...Niestety dla mnie to 100% typowy Asperger, dla matki inteligent i co...?
mój mąż ( i po co mi dziecko, jak mój chłop to dzieciak makabryczny) łazi od rana i piżamcie i gada: CIEKAWE CO MI JUTRO WALENTY PRZYNIESIE, CIEKAWE CZY DOSTANĘ WALENTYNKE...ma dzis wolne...
ZOBACZYMY, CZY DOSTANIE!
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2014-02-13 o 07:53
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 07:53   #4329
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

I wcale nie trzeba Walentynek..Ma się to robić za dnia codziennego..Wtedy najlepiej smakuje-taki gest-miłości..Czyż nie?Ot -do porannej kawy..

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Moni nie zgadzam się .Relacje z ojcem dla dziewczynki są b.ważne.Póżniejsza droga wyboru życia(partnera)-to całokształt tego -jak była widziana przez ojca..Czy była widziana,czy była kochana..Jej ego,poczucie wartości..Relacje z obojgiem rodziców powinny być wyważone..Milosc i poczucie bezpieczeństwa..Jak zachwiana jest jedna z tych relacji..Zachwiane jest póżniej-nasze życie..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:00   #4330
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30,40 plus od A do Z

no to mamy podobne mamy Kama i Aussie z tym, ze na mnie troche to przeszlo - tzn. tez jestem malo wylewna, wrecz chlodna. Wymagania stawiane mi byly wysokie i nie istnialo "zmiluj sie". ja to w sumie doskonale rozumiem - mama miala bardzo ciezko w zyciu, zreszta sama miala surowa matke. Moja babcia pochodzila z niemieckiej rodziny - i tam dopiero byl dryl! babcia nie byla z tych ciepluch babuszek, ktore smazyly placuszki - ciagle po nas krzyczala, ale teraz jak sobie pomysle - mam usmiech na twarzy. Ona nie potrafila inaczej co wcale nie znaczy, ze nas nie kochala.
we wrzesniu mialam wesele i przyszedl czas na podziekowania - przyszykowalam prezentacje w Windows movie maker z piosenka List do matki i zdjeciami gdy jestem z mama - od najmlodszych lat az do teraz - to bylo morze lez wszystkich gosci!
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:22   #4331
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
I wcale nie trzeba Walentynek..Ma się to robić za dnia codziennego..Wtedy najlepiej smakuje-taki gest-miłości..Czyż nie?Ot -do porannej kawy..

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Moni nie zgadzam się .Relacje z ojcem dla dziewczynki są b.ważne.Póżniejsza droga wyboru życia(partnera)-to całokształt tego -jak była widziana przez ojca..Czy była widziana,czy była kochana..Jej ego,poczucie wartości..Relacje z obojgiem rodziców powinny być wyważone..Milosc i poczucie bezpieczeństwa..Jak zachwiana jest jedna z tych relacji..Zachwiane jest póżniej-nasze życie..

Nie no oczywiscie relacje dziewczynki z ojcem sa ważne, ale z matką ważniejsze, to chyba oczywiste. Od urodzenia matka dla dziecka jest być albo nie byc, a dla dziewczynki matka jest na 1 miejscu przez długi czas, jako wzór, matka jest tylko jedna. Jednak to relacja z matką uczy czułości i od tej relacji zależy dalsza osobowosc dziecka. To styl życia z matką wpływa na dalsze ewentualne choroby np. deresje...
Miszka jesli odseparujesz niemowle od matki, to kryzys murowany, a jesli od ojca...to mozliwe, że nawet tego nie zauważy...Różnica jest i to ogromna. Jesli matka dziecko odrzuci - to dziecko, jako małe, nie bedzie umiało wytworzyc uczuc do innych. Juz relacje z ojcem są inne...
Wybór partera życiowego to naprawde mało znaczaca rzecz przy niemoznosci całkowitego prawie funkcjonowania...jesli TO WŁASNIE matka dziecko odrzuci...Niskie poczucie własnej wartosci mozna nadrobic na terapii, ale uczucia odrzucenia i porzucenia przez matkę nie da się już nigdy..
Zauważ, ze wiekszosc nas, kobiet na tym forum pisze własnie o matce, o mamie. Nie o ojcu...
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2014-02-13 o 08:38
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 08:36   #4332
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Matka jest dla dziewczynki wzorem ( albo antywzorem), natomiast od relacji z ojcem zależą w znacznym stopniu relacje z mężczyznami. Na mnie na pewno miało duzy wpływ to, ze ojciec zginał w wypadku, jak byłam malutka i w ogóle go nie pamiętam. Ale - wiedząc to, co wiem teraz - nie sądzę, by mi w nich pomógł ojciec taki, jak wtedy był. gdyby przeżył. Koniec konców mój swiat budowała matka i starszy brat. Jaka bym byłą, gdyby było inaczej...? Gdybanie. Brat jest bardzo podobny do ojca, niestety - tak w zaletach, jak wadach. Jest wspaniałym bratem i ojcem ( przynajmniej patrząc z boku), ale nie wyobrażam go sobie, jako własnego męża. To ja już wolę mój typ tz
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 08:40   #4333
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Nie no oczywiscie relacje dziewczynki z ojcem sa ważne, ale z matką ważniejsze, to chyba oczywiste. Od urodzenia matka dla dziecka jest być albo nie byc, a dla dziewczynki matka jest na 1 miejscu przez długi czas, jako wzór, matka jest tylko jedna. Jednak to relacja z matką uczy czułości i od tej relacji zależy dalsza osobowosc dziecka. To styl życia z matką wpływa na dalsze ewentualne choroby np. deresje...
Miszka jesli odseparujesz niemowle od matki, to kryzys murowany, a jesli od ojca...to mozliwe, że nawet tego nie zauważy...Różnica jest i to ogromna. Jesli matka dziecko odrzuci - to dziecko, jako małe, nie bedzie umiało wytworzyc uczuc do innych. Juz relacje z ojcem są inne...
Wybór partera życiowego to naprawde mało znaczaca rzecz przy niemoznosci całkowitego prawie funkcjonowania...jesli TO WŁASNIE matka dziecko odrzuci...Niskie poczucie własnej wartosci mozna nadrobic na terapii, ale uczucia odrzucenia i porzucenia przez matkę nie da się już nigdy..
Zauważ, ze wiekszosc nas, kobiet na tym forum pisze własnie o matce, o mamie. Nie o ojcu...
cos mi sie nie chce wkleic, cosik pokiełbasiłam...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:04   #4334
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
30,40 plus od A do Z

Moni nie mamy sie w znajomych dlatego foty nie widzisz
Wlacze Potem kompa to wysle zaproszenie


Doczytalam o tych matkach , ojcach hmmm
Oj matki to wychwalac nie bede. Mnie do 13 r. Z raczej wychowywala babcia( zmarla jak mialam 13 lat) I gdyby nie ona to napewno wyladowali bysmy w domu dziecka. Niby wiecej byl ojciec z nami ale odczulam jego wychowanie dosc dotkliwie.
Jak bede miec dziecko napewno bede sie starac wychowywac je inaczej niz moi rodzice.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez irenkaaa
Czas edycji: 2014-02-13 o 09:41
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:15   #4335
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
Moni nie mamy sie w znajomych dlatego foty nie widzisz
Wlacze Potem kompa to wysle zaproszenie


Sent from my iPhone using Tapatalk
aaaa to taki bajer....
wysłałam cosik Irenka, to chyba to..
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2014-02-13 o 09:22
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:20   #4336
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30,40 plus od A do Z

a zeby sie dobrze przygotowac na walentynki trzeba sie odpowiednio nastroich.
Dla wszystkich Panstwa dedykujemy piosenke z romantycznej Italii

http://www.youtube.com/watch?v=4HBaA7IycPE
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:21   #4337
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
a zeby sie dobrze przygotowac na walentynki trzeba sie odpowiednio nastroich.
Dla wszystkich Panstwa dedykujemy piosenke z romantycznej Italii

http://www.youtube.com/watch?v=4HBaA7IycPE
ja uwielbiam Italię! Erosa już nie, ale Italię oj tak...A kto z Erosem śpiewa? Świetna babka...
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2014-02-13 o 09:24
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:27   #4338
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
ja uwielbiam Italię! Erosa już nie, ale Italię oj tak...A kto z Erosem śpiewa? Świetna babka...
Antonella Bucci

no dobra jak nie Eros to Mario Biondi, tez Wloch:

http://www.youtube.com/watch?v=Zzxwbt4m1M4

Edytowane przez bambi1980
Czas edycji: 2014-02-13 o 09:30
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:29   #4339
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
Antonella Bucci
aaa dzięki Tosca spoko ksywka, ładna kobitka.
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 09:31   #4340
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
aaa dzięki Tosca spoko ksywka, ładna kobitka.
nie pomylilam sie - to Bucci
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:32   #4341
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
nie pomylilam sie - to Bucci
hehehe ok, fajnie Bucci - buczi...
Bambi, a co Ty w tych Włoszech robisz?
Ja uwielbiam Włochy, Sycylię, Włochów samych w sobie lubię to są tacy flirciarze..
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:01   #4342
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Miszuś ta jędrna kobietka na wklejonym przez Ciebie zdjęciu to pracuje ciężarami. Ma piękne ręce i plecy. Zresztą jak ja wykonuje to ćwiczenie co kobieta na zdjęciu to pękam z dumy, bo dobrze prezentuje się moja sylwetka w lustrze
Pytałam o spadki ale spadki wagi bądź cm. Powinnaś jakoś mierzyć ciało. Są panie które nigdy się nie zwarzyły ale co tydzień mierzą centymetrem obwody. Warto bo kontrolujesz swoją pracę nad ciałem.
Intensywność Twoich ćwiczeń jest ok. Kontroluj spadki i jeżeli nic nie drgnie to wtedy pomyśl co jesz. Często kobiety wpadają w taką spiralę: intensywniej zaczynają ćwiczyć a nic nie robią ze swoim menu i mają prawie zerowe efekty.

ale wracając do zdjęcia kobiety, bardzo lubię właśnie taką sylwetkę. Jest szczupła ale nie wysuszona i jest jędrna, widać ten zarys mięśni co dla mnie jest super ładne

Kama a widzisz, ja książkę Gacy inaczej odebrałam. Być może dlatego, że lubię tego gościa. Uważam, że ogólnie zarysował temat odchudzania ale i nie plótł bzdur. Zachęcał i owszem a to że reklama wybija się w tej książce.... no cóż, pewnie sam ją sobie zasponsorował i stąd ta reklama. Grunt, że to profesjonalista a nie oszołom.

U mnie też rodzina prowadzona od pokoleń przez kobiety. Oj moja ukochana ciotko-babcia od lat 70-tych mienionego wieku zarabiała więcej niż jej mąż. Rządziła u siebie w domu i pod koniec życia nawet w moim Kochana kobieta. I tak kręci się to do dziś.

Czułość.... no nie każdy jest romantyczny słownie. Wolę działać niż mówić. Choć moja córka nie narzeka na "niekochanie". Uważa, że kocham ją za bardzo
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:07   #4343
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Moni juz powinnas widziec moja facjate
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:20   #4344
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
Moni juz powinnas widziec moja facjate
Irenka widziałam Cię na Twoim profilu. A najbardziej aktualne zdjecie to które?
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 10:24   #4345
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z

najbardziej aktualnego niema bo mam sporo krotsze wlosy .
trzecie jest z maja tamtego roku ale juz troche wlosy odrosly i sa innego koloru ( jasne teraz )
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 11:11   #4346
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

U mnie rano śniezyca co pewnie miało wpływ na zmniejszenie porannego natłoku pacjentów. Ale dawało...Potem przez godzinę biało - a teraz już chyba stopniało wszystko...Teraz znowu słońce wychodzi...
Po pracy, jak miło...Niestety, na 13 jedziemy do weterynarza z kotem, który tego najbardziej nie lubi Oj, da nam szkołę...A jeśli teść nie wstanie z drzemki - to jedziemy ze szwagrem. Mam nadzieje, ze Maciek nie zachowa się, jak świnia w jego samochodzie Wystarczy mały prosiak
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 11:52   #4347
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Hello

u mnie szaro i buro, od rana mgła szalona ta pogoda....

Podpisuję się pod słowami Anyżkaja wagi nie mam, w ogóle się nie warzę, nie ma to dla mnie znaczenia, ważne są proporcje, tak jak z kilogramem tłuszczu i kilogramem ładnej wołowej szynkiwaga ta sama a jak różnica w ogólnym wyglądzie

Relacje i "nadrzednośc" matki nad ojcem - kiedyś już o tym debtowałyśmy ja myśle podobnie jak Miszka. Kocham rodziców nad życie, dam się za nich pokroić, posolic i popieprzyć a później przepuścic przez maszynkę z mamą mam inne relacje, inne z ojcem, mama to zawsze mama, ta czuła, ta kochana, mamuniaale to ojciec ukształtował mnie jako kobietę - taki paradoks, on dał mi siłę, dał mi pewność siebie, świadomość, że jestem mądra, potrzebna, kochana, cudowna, że jest ze mnie dumny i zawsze mogę na niego liczyć, to zupełnie inna miłośc niż miłość matczyna ale pomimo tego, że rodzice nie szczędzili mi miłości to ja specjalnie wylewna i kinestatyczna nie jestemtaki paradoks, nie wyszystrko jednak wynosi się z domu

Aussie, z koleżanką bo pierwiastka męskiego w moim zyciu aktualnie brak a film chce obejrzec, jutro premiera, film poruszający i tak się akurat składa, że to walentynki krewetki jak robisz? ja uwielbiam w tempurze

zapisałam się dziś na laser na 25 lutego,będę cierpieć na życzenie

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2014-02-13 o 11:56
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 12:03   #4348
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

hello ....u mnie z rana było pochmurno , nawet troszkę padało ale już piękne słonko świeci i fajnie bo właśnie odebrałam autko z myjni ....

wiecie , do pracy dziś nie pojechałam ,żeby oglądać bieg Justyny Kowalczyk , jestem wielką Jej fanką , podziwiam determinację tej kobiety , brawa dla Niej , jest the best
z kanapy Jej wysiłki to już najlepiej mi się ogląda

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-13 o 12:05
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 12:26   #4349
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
hehehe ok, fajnie Bucci - buczi...
Bambi, a co Ty w tych Włoszech robisz?
Ja uwielbiam Włochy, Sycylię, Włochów samych w sobie lubię to są tacy flirciarze..
no sama sie zastanawiam - myslalam, ze bedzie cieplo! a tu "zonk"!
a tak na powaznie - studiowalam przez jakis czas w Rzymie i dzieki temu znam jezyk. Ostatecznie wrocilam ze wzgledu na mojego obecnego meza- Wlocha.
Chyba, ze pytalas co robie zawodowo?

Ktos mi tu kiedys zwrocil uwage na blad (chyba gramatyczny) mojej wypowiedzi - to teraz ja bede wredzioszka warzyc to synonim gotowania, natomiast wazyc (zet z kropka) to sprawdzac wage
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 12:31   #4350
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
no sama sie zastanawiam - myslalam, ze bedzie cieplo! a tu "zonk"!
a tak na powaznie - studiowalam przez jakis czas w Rzymie i dzieki temu znam jezyk. Ostatecznie wrocilam ze wzgledu na mojego obecnego meza- Wlocha.
Chyba, ze pytalas co robie zawodowo?

Ktos mi tu kiedys zwrocil uwage na blad (chyba gramatyczny) mojej wypowiedzi - to teraz ja bede wredzioszka warzyc to synonim gotowania, natomiast wazyc (zet z kropka) to sprawdzac wage
aaaa to fajnie, a zawodowo?
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 19:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.