30,40 plus od A do Z - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-24, 16:45   #4681
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Miszka- jeszcze niestety nie doszły...mam nadzieję, że jutro już będą jak nie to będę się dudusiać dzisiaj będę
Najpierw jednak poćwiczę chociaż mi się nie chce...i gardło mnie boli..... i mięśnie po piątkowych ćwiczeniach....i sama jeszcze nie wiem co
Ilana- hehehe sprzedać to może by i chciał jakiemuś bogatemu, mądremu, przystojnemu brunetowi/ blondynowi Film na własnym tv. Tż ściągnął jako jeden z 10 najlepszych filmów w USA w 2013 roku. Dosyć kontrowersyjny, a może ja po prostu zbyt konserwatywna jestem (tak stwierdził Tż )

Idę ćwiczyć bo kolejna wymówka się nadarza - zaczyna mnie boleć głowa
Mel B ratuj
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 16:54   #4682
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Heja

Miszka, super, dzięki kochana kobitko.
Nie wieszaj się na słupie, proszę

Aussie, mnie też boli gardło, ale tak jak Ty będę dzielna i poćwiczę dzisiaj , chyba

Ilana, ja proszę Phloretin z CSS , a mesoeststic - przeżyję. Daj znać kiedy pieniążki mam wysłać. Jak chcesz to mogę w tym tygodniu.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 17:05   #4683
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Jednak bez siłowni traci się kondycję Niby siłowe sa, Mel B i jej podobne, pływanie - ale to za mało. Dziś waga mnie dobiła. Po długiej przerwie - poszłam na rowerek u teściów, wygodny w miarę, poziomy, sama wybierałam. Jednak za niski dla mnie trochę, ten na siłowni był lepszy. Poczytałam Gacę - 50 minut na rowerku. Wy tu o bieżni, orbitrekach...Po 10 minutach interwałowego trochę, mokra, jak mysza - pokorniutko zlazłam i jeszcze trochę pomachałam handelkami. Gdzie mi do 50 minut, cienias jestem...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 18:06   #4684
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kamlisa - głowa do góry przecież my jesteśmy 18 plus damy radę nie za dużo na raz...powoli.... więcej i więcej..... i aby do celu
Ja po dzisiejszych ćwiczeniach z Mel B i obciążeniami ledwo żyję Jestem pewna, że nie jedna 18+.., 20+... i 30+... miałaby z tymi ćwiczeniami problem.
Ja muszę jeszcze tylko do joggingu wrócić. Wiele daje. Próbowałaś biegać Kamlisa. Na bieżni nie dałabym rady...to samo w koło....nie dla mnie, ale na dworze, w lesie, nad wodą

Miszka- zapomniałam znowu o wodzie...wodzie z cytryną czy czymkolwiek Musze pamiętać od jutra.
W piątkowym czy też sobotnim dzień dobry tvn była laska- mistrzyni świata itd tańca fitnesowego na rurze. Ale mięśnie
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 18:23   #4685
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ja wysmarowalam się monobenzone szczypie ale da się przeżyć zobaczymy czy na te moje plamiska pomoże, w ulotce napisano po użyciu maści dożywotnio smarować się filtrami uv

Skończyłam ćwiczyć Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1
Ja to cienias z ćwiczeniami jestem ale dałam radę mokra jak mysz jestem :p
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 18:31   #4686
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama no właśnie właśnie, na wszelkim sprzęcie kardio gubimy kg. Rowerek świetny jest byle 30 min pedałować. Byłam dzis u lekarza buuuuu chyba mam trafioná łękotkę, kurcze nie do śmiechu mi. Babeczki ktore trenuja na rurze super majà sylwetke, też mi się podobajà. Moja znajoma prowadziła takie zajęcia, wysiłek maksymalny i wtedy sie bałam. Za słaba byłam kondycyjne. Z tym, że te kobiety trenujà również siłowo.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 18:54   #4687
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Anyzku, nie dałam rady 30 minut A na siłowni kiedyś za każdym razem zaczynałam od 10 minut orbitreka, potem czegos podobnego, potem rowerka - 30 minut razem. A tu dycha - i padłam. Mel tez wczoraj z obciążeniami robiłam, dzius Gaca na piłce - i wystarczy. Plus basen+szybki marsz.
Aussie, jestem wrogiem biegania. bieżni nienawidziłam.
Dzis przetestowałam dudu, ale krótko, nie trzymałam, bo bałam się podrażnienia. skóra po nim faktycznie piszczy, ale mam wrazenie, ze jest bardziej sciagnieta. Natomiast sesderma nie szczypie
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 19:14   #4688
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Napisalam do CSS z pytaniem jak jest z wysylka do PL i oni mi przyslali adres e-mail ich dystrybutora w PL wiec zanim zamowicie to mozecie sprawdzic u nich ceny. Nie mam pojecia co to za firma, ale mam do nich e-mail. Napisali, ze bezposrednio od nich tez mozna zamowic Do kogo wyslac e-mail? A jesli chodzi o placenie to nie ma problemu, przetransferuja

Ilana wyslalam do Ciebie

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2014-02-24 o 19:18
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 21:09   #4689
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ilana konto $ pobudziło moją wyobrażnie ha ha..I duzo tego
$ ..Płacąc paypal -od razu przelicza na złotowki i nie ma problemu .Jakakolwiek waluta jest przeliczana na zeta..Nie dołączę do Waszego zamówieniachyba..Debatu ję sama z sobą..ale mam ochotę na Paulę

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

A co takiego fajnego w tym kremie,serum??? co zamawiacie- oswiecicie Miszkę..Jej naprawde nie nadązam teraz ha ha..

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2014-02-24 o 21:36
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 21:12   #4690
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Co to jest CSS? bo tego nie znam
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 21:38   #4691
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Uklika napisałam na FB...Z prośbą-pilne..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 08:26   #4692
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dzień dobry

Testowałam dudusia wczoraj wieczorem zapach z dawnych lat, zupełnie zgadzam się z Miszką Jak dla mnie to zapach dobrej jakości szarego mydła/ białego jelenia W sumie na plus. Doczyszcza elegancko, że aż skóra potem skrzypi Tak się skupiłam na nosie wczoraj, że trochę piekł mnie w nocy Rano wszystko bez zmian. Tu nasuwa się pytanko do Danusi i reszty- ile razy dziennie należałoby się dudusiać? Rano i wieczorem? tylko wieczorem?
Ocena na dzisiaj- duduś zostanie ze mną na dłużej

Przyłączam się do pytania Miszki i Danusi- co takiego fajnego w tym kremie? i co to jest css?

Kamlisa- w takim razie może rowerek? i to nie koniecznie stacjonarny? wiosna już wkrótce... fajnie się jeździ w miłych okolicznościach przyrody albo rolki?
Bez porządnego kardio chyba raczej nie ma szansy na zbyt duże zmiany...
Ile czasu zajmują ci ćwiczenia z MelB?

Anyż- łękotka...hmm ciężka sprawa...robiłaś rezonans? Musisz dać odpocząć kolanom. Co lekarz mówi?

Juka- jak się trzymasz? moje gardło niby nieco lepiej dzisiaj. Ratuję się- citrone heissgetrank +vit C +magnesium. Zwykle ratuje mi życie Polecam

Ilana- mam rolki od wielu lat, ale jakoś nie jeżdżę zbyt dużo Szkoda... Nie mam za bardzo gdzie i z kim... Musiałabym się udać na ścieżkę rowerową po niemieckiej stronie, a to już cała wyprawa. Dla chcącego nic trudnego, ale chyba aż tak mi się nie chce Próbowałam z młodym jeździć kilka razy, ale szybko okazało się, że nie jest tym zainteresowany. Woli z kumplami piłkę kopać

Marcelinka- ja przy Mel B chyba jak nic tracę z 0,5 l potu
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 08:50   #4693
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

oj a myślałam, że będę pierwsza tu nic z tego

kurczaki pieczone! zapomniałam śniadania do pracy, dla mnie to katastrofa, totalny paraliż a głód już mnie zżera

Kama proponuję Ci abyś tempo na rowerku zmniejszyła, dosłownie lekkie pedałowanie bez nadmiernego obciążenia, tak żebyś właśnie te 30 min dała radę. Powoli (góra 2 tygodnie) złapiesz większą wydajność i wtedy te tempo będziesz mogła podkręcić, albo tak jak mówi Aussi rower dodatkowo w plenerze. Uwielbiam. Mój mąż jest fanem takich wycieczek i potrafimy km nabić.
Rolki? oj to też moja bajka. Mam ścieżkę przepiekną wzdłuż lasu, jadę z mężem, on siedzi w aucie i myśli a ja z wiatrem gnam Samej trochę się boję wypuszczać w te okolice, bo zawsze jeżdżę wieczorem a tam spotkania towarzyskie nad stawkami.
Na kolano mam badania zlecone. Od kilku lat dokucza mi ale ja z tych że jak nie polegnę w łóżku to do lekarza nie chadzam. Teraz trzasnęło mi przy przysiadach ze sztangą. Zwiększyłam maksymalnie obciążenie i rano z łózka trudno było wstać. I nic oczywiście z tym kolanem nie zrobiłabym, ale część ćwiczeń nie jestem w stanie zrobić, więc TO () zmusiło mnie do wizyty u pani doktor.
Mydełko dudu też wczoraj próbowałam, fajne i co dziwne mnie nic nie piekło.

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Kama i mam do Ciebie pytanko: jak to jest z leczeniem zębów na nfz? wczoraj z sąsiadką dyskutowałam, starsza pani i się gubi a ja się na tym nie znam. Czy leczysz wszystkie zęby na nfz? co ogólnie obejmuje ten nfz?
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:08   #4694
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 30,40 plus od A do Z

[QUOTE=aussiewoman;4531876 2]ja oczyszczam tylko wieczorem. Jest taka blogerka, ktora mowi, że czyścić skórę to można tylko raz dziennie, a rano tylko tonizować. I mnie to jakoś przekonuje, bo właściwie to z czego oczyszczać twarz po nocy? tonik wystarczy
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:58   #4695
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dudusiam rano i wieczorem.Anyż mam w kolanie,od lat-torbiel bakera i ogólnie problemy z mazią ..Dlatego jak ćwiczę codziennie odczuwam trochę te kolana,jednakże lekarz zalecił ćwiczyć..Bez mocnych obciążeń stawów-ale ćwiczyć.Tak samo z lędzwiowym.Ćwiczyć..Wzmoc nić mięsnie...Wczoraj nalałam w dzbanek wode i faktycznie pije sie więcej,nizeli stoi ona w butelce..Aussie polecam.Dodaj cytrynę
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 10:35   #4696
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30,40 plus od A do Z

hej hej - melduje sie Bambi.. jak zawsze brak czasu na cokolwiek nawet na czytanie watku wizazowego. Ja nie wiem jak ja bede zyc jak sie dziecko pojawi. A wy tak normalnie z pracy piszecie? Bo ja mam takiego pecha- ze szefuncio zawsze chce miec moj monitor na widoku, zeby moc mnie kontrolowac i stresowac przez caly dzien. Dlatego dopoki se kajs nie pojdzie - nie moge sobie pozwalac.
Zrobilam sobie drugi zabieg retinolowy 4% - jest troszeczke lepiej niz uprzednio, tzn nie pieklo tak strasznie. Chociaz nauczona doswiadczeniem caly czas stosowalam tylko Cetaphil do nawilzania - jest najlepszy na podrazniona skore. Teraz mam bardzo naciagnieta i gladka skore, ale tez bardzo sucha wiec maseczki pojda w ruch.
Ale super na rolkach - ja uwielbiam, ale nie mam sciezek w okolicy, jest taki jeden park pod Mediolanem ale to prawie 45min drogi autem.

I jade do Polski na weekend!! Jesli macie jakies sprawdzone sposoby, kosmetyki, srodki na wypadanie, na polepszenie kondycji, na pogrubienie wlosow - to piszcie! Mam zamiar zrobic zapas.

Fuerta - a co polecasz z Collistara? Tu sklepy pelne tej marki no bo wloska - czasem w hipermarketach mozna o polowe taniej kupic, ale do wlosow nigdy nie probowalam.

i co to za krem kupujecie CSS???

Edytowane przez bambi1980
Czas edycji: 2014-02-25 o 10:36
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 10:48   #4697
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Aussie obejrzałam wczoraj film adore gapa jestem, po polskiemu to idealne matki - takie zgrabe tłumaczenie kuzynka mi o tym filmie wspominała widoki zachwycające piękne to za delikatne okreslenie, jaka byłabym szcześliwa mieszkając z takim domku na takiej skarpie a takim widokiemahhh a co do fabuły..cóż patologia, relacja tej całej czwórki gdybym zaczęła oglądac film w trakcie, nie wiedząc o czym jest, pomyślałabym że to grupa znajomych a nie matki z synami...zaburzone relacje, niezdrowe, dziwne...jedno to mieć świetny kontakt z rodzicem a co innego zapomnieć, że matka jest matką, a syn synem...patologia, która stała się normą
dudusiem myje facjatę raz - wieczorem, jak pisze Dana, nie ma co za często ścierać skóry, ściera sie w ten sposób całą barietrę lipiodowo - ochronną, nie bez przyczyny ktoś powiedział, częste mycie - slraca życie twarz po nim ściągnięta, taka hmmm tępawa

Dana, Misza, CSS to nowoodkryta marka Uklika podrzuciła temat a my zgodnie, gęsiego za nią idziemy interesuje nas retinol 1% i serum z kwasem ferulonowym, podobno podobne do skinceuticals ale cena dużo niższa
Uklika napisałam dziś maila do tego dystrybutowa w PL, czkemay na odp., choć oni marze dla siebie też naliczają więc nie wiem czy będzie taniej niż w bio medzie...

Anyż, koloano przekichana sprawa, ja mam problem z jednym po kontuzji na nartach, do tego słabe stawy, trochę więcej wysiłku i bolą okrutnie rezonans obowiązkowy

Testowałam BB smashboxa ale nie psuje mi, jasny kolor jest biały, drugi w palecie zbyt żółty, do tego jakiś tępy jest, zostają po nim smugi, ciężko go rozsmarowaćdobrz e, że w ciemno nie kupiłam, baza RBR fajna ale nie wiem czy mnie powaliła, nie widzę większej różnicy z nią a bez niej
Miszu co zamawiasz od pauli?ja też mam chrapkę ale opamiętuję się chwilowo...
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 10:55   #4698
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Aussie, ja mało ruchliwa jestem, rower to we wczesnym dzieciństwie był, roliki nigdy...Wole marsze, siłowe...Mel B zajmuje mi tyle, ile sesji zrobię, czyli 20-30 minut.
Anyż, leczenie wszystkich zębów jest na NFZ, kanałowe 1-3, czyli bez przedtrzonowców i trzonowców. Usuwanie wszystkich. Wypełnienia białe chemoutwardzalne 1-3 ( zęby nie mogą być złamane, bo to się nie utrzyma), 4-8 amalgamaty. proteza ponad 5 zębów w 1 łuku co 5 lat.
Odpadaja zatem odbudowy, mosty, korony kanałowki w tylnych. W sumie najlepiej, jak żeby nie sa specjalnie zniszczone.
Dziś miałam dziewczynke, u której leczenie to strata mego czasu. Kompletna. 14-15 lat - i odpuściła sobie zęby, czyli nie myje. w ogóle. nie lubi pasty. po rodzicach ma genetycznie słąbe. Efekt...? Dziś, jak jej wytarłam lignina - to DOKOPAŁAM się do jedynki Drugiej już nie ma, podobnie, jka dwójek, trójek...Korzenie. W zasadzie u niej należałoby wyrwac prawie wszystkie zęby i wstawiać protezę. i nawet w leczeniu prywatnym opcja wyrwania byłaby aktualna, bo sa totalnie zniszczone i zaniedbane. bez mycia - moje wypełnienia się nie utrzymają, zresztą nawet ich nie widać Szok po prostu.

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-02-25 o 10:56
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 11:14   #4699
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kamlisa- OMG ...masakra jakaś! jak można zębów nie myć? i co to za tłumaczenie, że się pasty nie lubi Jest tyle rodzajów...smaków... co to za rodzice, ze nie nauczyli dziecka myć zębów
Mnie ćwiczenia z Mel B zajmują około godzinę. W zależności od dnia 50-65 min. Przykładowy zestaw- 20min trening całego ciała (lub 15min cardio) + 10 min nogi + 10min ramiona + 10min brzuch (lub abs) +10 min pośladki + relask chyba 5 mni. I dają mi w kość. Pot się leje.... Ostatnio na ramiona 1.5kg obciążenia, a na nogi chyba po 0,5kg. ...hmmm standardowe takie
Jest moc

Czyli ja chyba tylko wieczorem będę się dudusiać

Ilana- no właśnie, mocno kontrowersyjny film Życie popaprane na koniec dla wszystkich... najbardziej szkoda mi synów... ale może dlatego, że konserwatywna jestm...a może dlatego, że sama mam syna...
Widoki za to boskie. Mieszkanie w takim domu, okolicy, taki piękny widok każdego dnia z okien, tarasu...ech...marzenie.. .

Babbi- jedziesz? chyba raczej lecisz do stolicy? prywatnie czy firmowo?
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 11:29   #4700
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ilana dzięki znalazłam w końcu CSS, na biomedzie serum jest za 470 zł, dla mnie to za drogo, na stronie producenckiej 40$ tyle przelknę, tylko teraz mam dylemat, czy serum z witaminą C brać z sesdermy czy z CSS
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 11:40   #4701
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ilana kupiłam Paula's Choice RESIST Triple-Action Dark Spot Eraser 2% BHA Gel.Pomaga zwalczyc przebarwienia,krosty.Rozj asnia cerę,czyli to co chcemy wyeliminować ,ma usunąć i dac nam cerę laleczki z Saskiej porcelany
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:29   #4702
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Ilana kupiłam Paula's Choice RESIST Triple-Action Dark Spot Eraser 2% BHA Gel.Pomaga zwalczyc przebarwienia,krosty.Rozj asnia cerę,czyli to co chcemy wyeliminować ,ma usunąć i dac nam cerę laleczki z Saskiej porcelany
Miszka - a czy ten produkt to serum pod krem czy zastepuje sam krem?

Aussie - tak tak lece samolotem, do Katowic-Pyrzowic. Bardzo sie stesknilam wiec tak tylko na weekend ale lepsze to niz nic.


Przepraszam, ze was nie nadrobilam - ale mozecie mnie oswiecic i wytlumaczyc o co chodzi z tym "dudusianiem"?
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:39   #4703
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Osobiście nie wyobrażam sobie nieumycia rano twarzy łagodnym żelem,czy teraz czasami tym Afrykanskim wynalazkiem W nocy twarz się poci i wydziela sebum, dodatkowo nie wszystko co wieczorem sobie nałożyłam wchłonęło się do cna, dlatego uważam że rano trzeba umyć twarz, choćby nie wiem jak dobrze wyglądała...Rano zmywamy z twarzy resztki snu, a oprócz nich zabrudzenia nabyte podczas drzemki (a wbrew pozorom może ich być dużo np. z rzadko zmienianej pościeli) czy resztki kosmetyków i preparatów nakładanych na noc..Wyrównuję na koniec ph -tonikiem..Wiecie,że ja mam obsesję na punkcie pościeli.Raz w tyg zmieniam i jesli tylko pogoda dopisuje staram sie wyrzucac na dwór..Mrozy są dobre dla zabicia roztoczy.Lubię zreszta ten zapach świezoci jak sie kładę..Może mam ten fiś ha ha po zobaczeniu roztocza w powiększeniu

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Bambi to jest preparat w żelu ,czyli ten silniejszy od wersji kremu(równiez takowy jest dostępny)do kupienia niestety tylko poza Europą.Zamówiłam na ebayu,ze Stanów.Przesyłka prawie tyle co żel..wrrrr...Ale kiedys takowy mi swietnie wybielił facjatę.Stosuje na noc..Hydrochinon w bezpiecznej dawce- w składzie to świetna alternatywa dla przebarwień...Filtr obowiązkowo w dzień..

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2014-02-25 o 12:40
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:45   #4704
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Aussi a te obciążenia na ramiona to jakie to obciążenia ?
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:47   #4705
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Osobiście nie wyobrażam sobie nieumycia rano twarzy łagodnym żelem,czy teraz czasami tym Afrykanskim wynalazkiem W nocy twarz się poci i wydziela sebum, dodatkowo nie wszystko co wieczorem sobie nałożyłam wchłonęło się do cna, dlatego uważam że rano trzeba umyć twarz, choćby nie wiem jak dobrze wyglądała...Rano zmywamy z twarzy resztki snu, a oprócz nich zabrudzenia nabyte podczas drzemki (a wbrew pozorom może ich być dużo np. z rzadko zmienianej pościeli) czy resztki kosmetyków i preparatów nakładanych na noc..Wyrównuję na koniec ph -tonikiem..Wiecie,że ja mam obsesję na punkcie pościeli.Raz w tyg zmieniam i jesli tylko pogoda dopisuje staram sie wyrzucac na dwór..Mrozy są dobre dla zabicia roztoczy.Lubię zreszta ten zapach świezoci jak sie kładę..Może mam ten fiś ha ha po zobaczeniu roztocza w powiększeniu

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Bambi to jest preparat w żelu ,czyli ten silniejszy od wersji kremu(równiez takowy jest dostępny)do kupienia niestety tylko poza Europą.Zamówiłam na ebayu,ze Stanów.Przesyłka prawie tyle co żel..wrrrr...Ale kiedys takowy mi swietnie wybielił facjatę.Stosuje na noc..Hydrochinon w bezpiecznej dawce- w składzie to świetna alternatywa dla przebarwień...Filtr obowiązkowo w dzień..
tez myje twarz rano - czyms delikatniejszym ale jednak. Nigdy nie jestem pewna czy dany kosmetyk nie wejdzie w interakcje z tym nie do konca zmytym po nocy.
Miszka - sorry, ze tak dopytuje - ale jak to jest w Polsce: bedziesz musiala zaplacic jeszcze clo? Ja kupilam sobie na ebayu s USA Neostrate SQ lightening gel - nie dosc ze szlo 3 miesiace to ostatecznie musialam dadatkowo zaplacic 16 € cla. Ostatecznie ten zel wyszedl bardzo drogo i przeszla mi ochota aby zamawiac cokolwiek z USA. Ale moze w Polsce sa inne warunki?
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:49   #4706
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Miszka ja też zmieniam pościel raz w tygodniu i to musowo. Śpimy nago to już prawdziwy mus jest z częstymi zmianami. Do tego wietrzę pościel zawsze jak tylko któreś z nas jest w domu, czyli minimum 2 x w tygodniu. Nie wietrzę tylko w wilgotne dni.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 12:51   #4707
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Osobiście nie wyobrażam sobie nieumycia rano twarzy łagodnym żelem,czy teraz czasami tym Afrykanskim wynalazkiem W nocy twarz się poci i wydziela sebum, dodatkowo nie wszystko co wieczorem sobie nałożyłam wchłonęło się do cna, dlatego uważam że rano trzeba umyć twarz, choćby nie wiem jak dobrze wyglądała...Rano zmywamy z twarzy resztki snu, a oprócz nich zabrudzenia nabyte podczas drzemki (a wbrew pozorom może ich być dużo np. z rzadko zmienianej pościeli) czy resztki kosmetyków i preparatów nakładanych na noc..Wyrównuję na koniec ph -tonikiem..Wiecie,że ja mam obsesję na punkcie pościeli.Raz w tyg zmieniam i jesli tylko pogoda dopisuje staram sie wyrzucac na dwór..Mrozy są dobre dla zabicia roztoczy.Lubię zreszta ten zapach świezoci jak sie kładę..Może mam ten fiś ha ha po zobaczeniu roztocza w powiększeniu.
Michka zależy jaką masz skórę, ja mam normalną lubiącą minimalizm. Sebum na mojej twarzy nie uświadczysz i nie pocę się na twarzy. Mi tonik wystarcza
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:10   #4708
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z

dudusia niemam ale jak mowicie ze pachnie jak jelen to fajnie
narazie do wyjazdu mam wlasnie jelenia i zuzyc musze wiele innych rzeczy
zapach jelenia mi sie podoba

wolne upragnione
oj odliczam dni kiedy skoncze ta robote ( jeszcze sporo zostalo ale jednak ) kondycja wlosow sie poprawi i psychicznie tez odetchne
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:17   #4709
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

hello wiosennie , u mnie ok 15 st aktualnie

ja też czyścioch , pościel musi być świeża , zawsze w sobotę zmieniam i nie wyobrażam sobie innej opcji ...
poza tym ja tak lubię prać , dzień bez pralki , dzień stracony

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-25 o 13:18
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 13:25   #4710
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Anyż- na ręce mam takie jakby opaski na nadgarstek z otworem na kciuk 0,5kg i do tego hantelki 1kg z opaską.
Najpierw ćwiczyłam z 0.5kg, potem 1kg a teraz niedawno zaczęłam z 1,5. Jest różnica Nie chcę dopuścić do firanek lato się zbliża

Na nogi tez mam opaski bodajże 0,5kg na kosti.

Uwielbiam zapach pościeli pachnącej wiatrem i słońcem
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 19:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.