30,40 plus od A do Z - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-26, 19:10   #4741
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Jesli chodzi o stosowanie retinolu latem to nie wszyscy odradzaja. Polecam artykul: http://dermaestetic.pl/uroda/item/42...etinolem?.html

Jesli chodzi o krople z wit. C, chyba wlasnie Juvit mialam, to probowalam, ale to nie dla mnie, lepily sie strasznie i wysypywalo mnie po nich, pouzywalam jakis czas i wyrzucilam.
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 19:24   #4742
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o stosowanie retinolu latem to nie wszyscy odradzaja. Polecam artykul: http://dermaestetic.pl/uroda/item/42...etinolem?.html

Jesli chodzi o krople z wit. C, chyba wlasnie Juvit mialam, to probowalam, ale to nie dla mnie, lepily sie strasznie i wysypywalo mnie po nich, pouzywalam jakis czas i wyrzucilam.
No bo je trzba rozcieńczyć, w wersji z buteleczki są za mocne, wiec dlatego trzeba je z czymś zmieszać
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 20:25   #4743
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

całkiem ciekawe artykuły
http://dermaestetic.pl/medycyna-este...ych-mitow.html
http://dermaestetic.pl/wywiady/item/...jedrnosci.html

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-02-26 o 20:31
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 20:58   #4744
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Uklika, ja już szykuję ręce do duszenia stosujesz te kosmetyki, do których podesłałaś linka? ja już wiem, że nie da się przetestować wszystkich marek, odpuszczam jak kończysz swoją listę życzeń, ns rynech wchodzi coś nowego, innego i tak bez końca swoją drogą nic dziwnego, że sektor kosmetyczny i farmaceutyczny są najpotężniejszymi na rynku...

Lapi na tango milonga wyślij teściowątam może jakiegoś gacha pozna
Anyż, jaką wit.C polecała pani doktor?

dotarła do mnie sesderma, podoba mi się bardziej niż mesoestetic, konsystencja bardziej oleista, tylko opakowanie mniej komfortowe, na szklany flakonik nakłada się plastikowego kondomka żel z dermaquestu fajny Juka będę go stosować rano a wieczorem duduś i ak dopóki samej siebie nie obedrę ze skóry

testuję podkład lancome...mieszane mam odczucia, nie podoba mi się to, że śmierdzi alkoholem konsystencja ultra lekka, wręcz wodnista, bardzo delikatny efekt, niemalże w ogóle nie kryje ale to mi się akurat podoba, jest nieco podobny do HR icone, który tak na marginesie ma być chyba wycofany z rynku...tylko kolorystykę zmienili, nie ma już mojego ulubionego koloru - porcelain mam 010 i jest jakiś dziwny, taki jakby ziemisty
Lapi ja mam tester BB smashboxa, bo CC za bardzo rozświetla jak dla mnie, do bry dla skóry suchej, a Ty jak go oceniasz?
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 21:52   #4745
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ilana plastikowego kondomka hi hi i zaraz mi lepiej,po durnym dniu..Kama bij ,ale będę Was gorąco namawiać do poczytania co ona pisze..Naprawdę warto.Podważa moje wyobrazenie,że wiedziałam dużo,używałam dobrze..A guzik tam..Teraz jak coś mnie kusi,sprawdzam jej opinię..I kusi mniej,jak patrzę co za skłąd i jak może negatywnie wpłynąć ,zamiast upiększać..Padam...Czy Was po Dudusiu wysypało?Aussie- jem 1 rano po sniadaniu,a drugą(jak mi sie przypomni)wieczorem..Pacz ki -dziołszki zrobione.Kiecki jutro rozsyłam.Na szybcika komponowałam zestawy..Mam nadzieję,ze trafię w gusta.....Juka do Ciebie leci pasek!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 22:09   #4746
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez fuertavertura Pokaż wiadomość
Uklika, ja już szykuję ręce do duszenia stosujesz te kosmetyki, do których podesłałaś linka?
Jeszcze nie Ilana, bo dopiero niedawno sie o nich dowiedzialam Pewnie gdybym stosowala to nawet bym o nich nie myslala, zawsze gonie za czyms czego nie mam, a jak juz mam to zainteresowanie slabnie A jak napisalas rynek kosmetyczny to nieustanna pokusa

Ostatnio rozpoczelam testowanie http://www.bareminerals.co.uk/bareMi...efault,pd.html
Fajny kolor, dlugo sie trzyma, ladnie matuje i ma spf20

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2014-02-26 o 22:17
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-26, 23:05   #4747
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Uklika: myślałam, że tylko ja mam taką schizę, że najbardziej mnie kusi to czego nie mam. Jak już mam - to często czar pryska. I znów za czymś gonię. Stara i głupia
Coś trzeba przemyśleć w tej sprawie....
Chyba, że uznać, że jak przestanę gonić to już naprawdę trzeba uznać, że starość nadeszła.

A może po prostu jest już za późno skoro takie przemyślenia mnie nachodzą. Dobranoc
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 07:53   #4748
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Pierwsza...? Nawet 20 minut rowerka zaliczyłam Rano trudno, bo telefony się urywają...
Przetestowałam bazę RBR. Nie jest zła, choć trzeba chwile odczekać. Trochę dziwna konsystencja. Ale nie widze różnicy miedzy efektem po niej i po dermice
Podkład, Miszuś, fajny, kolor dobrany idealnie. Choc spodziewałam się czegos kremowego, bogatego, a to leciutki podkład...? Nie kryje, dla mnie dobrze, ale Ty chyba lubisz mocniejszy efekt...?
Kredka RBR bardzo sympatyczna. Używam końca różowego, bo białe kredka pod okiem daje chyba za bardzo dramatyczny efekt Natomiast ten blady róz pod okiem i pod łukiem brwiowym prezentuje się naprawdę fajnie, namawiam Was na testy
I jeszcze polecam szampon vatiki tropikalny kokos - włosy sa po nim super
http://allegro.pl/szampony-do-wlosow...972341399.html

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-02-27 o 07:59
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 08:20   #4749
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dzień dobry
Poszłam późno spać, na dodatek pogoda się u mnie zmienia. Efekt- totalne zmęczenie i senność. Kawa nie pomogła. Czas na drugą

Pół pączka zjedzone i 4 faworki...
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 09:03   #4750
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

witam ....ja drugą kawkę popijam i drugiego pączka wciągnęłam choć kupny pączek to już nie to samo co pączki babci
...niestety odeszła nam niedawno babunia , która robiła najlepsze pączki na świecie ...jakoś tak mi smutno się zrobiło ...pączki już zawsze będą mi się kojarzyć z babcią ...
no taki live , ludzie odchodzą, pozostają miłe wspomnienia ...

krem CC Estee Lauder całkiem fajny jest jak ktoś krycia nie potrzebuje , próbka była w nowej Pani ....taki delikatnie tonujący kremik ...ja pod podkład go zapodałam ...

a ten CC Smashbox Ilana to jeszcze nie wiem bo nie mogę odkręcić pudełeczka z próbką...jak się dostanę do niego to zdam relacje

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-27 o 09:13
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 09:16   #4751
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dobrze, ze ja pączków i faworków nie lubię
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 09:34   #4752
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ja wczoraj poległam, mama moja upiekła faworki nie mogłam się nie skusić, przecież to piekła dla mnie i swojego syna, pyszne.
Nie przepadam za kupnymi wypiekami, więc jak są domowe i pieczone dla mnie to grzech nie zjeść

Ilana doktorka nic z nazw nie wymieniła, wit C w płynie i tyle.

Głowa mnie pobolewa wrrrrrr
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 10:16   #4753
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kam jak widać efekty to znaczy ,że silikony działają.A to krótkotrwałe i zapychające takich wrażliwców jak ja..Ty nie lubisz kosmetyków w żeluMnie natomiast żelowe sera czy bazy pasują. Lapi-Smashox ma tez nowy podkład -Halo HD.Jak będziesz w Poznaniu weż Chanel CC.Jestem ogromnie ciekawa-czy on taki wspaniały jak go chwalą.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 11:05   #4754
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ja pączek kupnych nie jadłam nigdy i nie kupowałam dopóki żyła babcia , nawet nie wiedziałam kiedy tłusty czwartek , babcia zawsze dzwoniła wpadnijcie na/po pączki to wtedy wiedziałam ,że to ten czwartek, no i była wyżerka , przyznam szczerze ,że potrafiłam zjeść 10 szt z tym ,że babcia robiła takie małe , jakby literatką wykrawane i z własnej roboty powidłami ...czasami robiła na dzień babci też pączki no ale w tym roku już chorowała i pączków nie było ...
a dziś weszłam do spożywczego ,widzę tony pączków i uświadomiłam sobie ,ze jak nie kupię to pączków nie będzie ...no i kupiłam ale stoją mi na żołądku teraz ..to nie to ...nie ma co porównywać nawet

Miszka zupełnie zapomniałam pytać o Chanel CC ....następnym razem

taaa l mn pączków , nie pączek bo pączek jeden ...ech ten nasz j. polski ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-27 o 12:02
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 12:08   #4755
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Lapi, domowe pączki to robota, robiłam chyba raz w zyciu. Ale i smak zupełnie inny, prawdziwe ciasto, dobre powidła, świeży tłuszcz...Co może być w paczku za 50 gr, robionym hurtowo...?! Oszczednośc czasu i produktów Ja nawet nie tykam. Kiedys znajomi zapraszali na pączki domowe, ale odkąd mają wnuki - już nie maja czasu. I dobrze, po co mam się poświęcać Mając wybór - wolałabym wszystko inne - inne ciasta, czekoladę itp. Jak ktoś pisze albo mówi, że zjadł ich 6 - to ja naprawdę sobie tego nie wyobrażam
dziś Koszalin, znowu endermolift...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 15:55   #4756
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Jednego pączka zjadłam patrząc z kuchni na bieżnięDzis nie ma wymówek.@ sie skónczył,pączka zżarłam ,nie ma że boli..Kupiłam dzis Tabax.Będę próbować rzucic palenie..Już widzę co TU sie będzie działo
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 16:51   #4757
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

oj tam jeden pączek Miszka no bez przesady, zaraz nie utyjesz
pączki chyba mniejsze zło niż papierochy np. ....życzę powodzenia ! oby Ci się udało rzucić

dziś przyjechał mój płaszczyk śliczny jest i pasuje mi ale ale pasek ze 3 rozmiary za duży no i teraz mam opcje odesłać płaszczyk , zareklamować albo pasek skrócić u krawcowej ....no i chyba skrócę go jutro u krawcowej bo zanim odeślę i potem dostanę kolejny to znów tydzień minie a pogoda już odpowiednia by prochowiec nosić , szkoda mi czasu na wymianę ... szkoda ,że nie można samego paska wymienić na krótszy ...
szlag by to płaszczyk drogi i jeszcze z paskiem problem ....

za to spodnie Korsa mi pasują i do szpilek super wyglądają

no teraz bluzka mi potrzebna to tych portek ...no i tak w kółko ...zawsze coś brakuje ...ech ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-27 o 17:03
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 17:07   #4758
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Lapi pokaż jakie spodnie?Jak słyszę spodnie to mi się czerwona lampka zapala.Mnie tak trudno-sobie porcięta dopasować..Idealne takie..Masz jakiś sprawdzony fason z jakiejs firmy jeszcze???Uśmiałam się z ta teściową..Dorzuć gratis szwagierke hi hi...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 17:23   #4759
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z

A ja dzisiaj 0 paczkow Tlustego czwartku tu nie obchodza tylko nalesnikowy wtorek

Miszka popatrz na zdjecia tej pani, pomoga Ci rzucic palenie http://kobieta.onet.pl/zycie-gwiazd/...przeraza/3kg52

Najlepsze na rzucenie palenia jest silne postanowienie i rzucenie z dnia na dzien

U nas w Tkmaxx zawalenie torebek Kors, dzis naliczylam chyba 20 roznych stylow
Upatrzylam sobie odzywke do wlosow (tez w Tkmaxx) Joico Body Luxe odżywka do włosów nadająca objętość, jutro kupie bo dzisiaj nie zdazylam, taka kolejka do kas byla. Miala ktoras z Was?

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2014-02-27 o 17:31
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-27, 17:28   #4760
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Miszka nie ma już widzę identycznych jak ja mam ale wklejam link do bardzo podobnych , z przodku takie same mam , różnią się moje z tyłu tym ,że też mają zamki a nie mają kieszeni ....
http://www.zalando.pl/michael-michae...1a01a-q00.html

Pierre Cardin ma też fajne spodnie damskie z materiału , w zeszłym roku kupiłam czarne i wczoraj też widziałam nową kolekcje w Van Grafie , czarne i beżowe , jak następnym razem pojadę do Browaru to kupię beżowe ....

to ja też mam wielki problem ze spodniami , rzadko które mi pasują ...a tu proszę zamówiłam pierwszy raz i pasują , tylko w pasie ciut luźne i pasek muszę

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-27 o 18:58
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 18:16   #4761
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Fuerta - dzieki za rekomendacje tych produktow Collistara - spisalam sobie wszystko w notesie i bede polowac. Jestem ciekawa tej maseczki do wlosow, ktora nadaje kolor. A BABOR nie znaljduje w sklepach, nie jestem pewna czy to czasem marka salonow kosmetycznych?
Ja z kolei do wlosow odkrylam ostatnio fajny produkt Julien Farel - Restore, tylko troche drogi - bo kosztowal 33 euraskow a starczylo mi na 4 razy. Mam fajne loki po nim

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Dobrze, ze ja pączków i faworków nie lubię
No ja tez nie przepadam- ale nadrabiam chipsami


Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
dziś przyjechał mój płaszczyk śliczny jest i pasuje mi ale ale pasek ze 3 rozmiary za duży no i teraz mam opcje odesłać płaszczyk , zareklamować albo pasek skrócić u krawcowej ....no i chyba skrócę go jutro u krawcowej bo zanim odeślę i potem dostanę kolejny to znów tydzień minie a pogoda już odpowiednia by prochowiec nosić , szkoda mi czasu na wymianę ... szkoda ,że nie można samego paska wymienić na krótszy ...
szlag by to płaszczyk drogi i jeszcze z paskiem problem ....

za to spodnie Korsa mi pasują i do szpilek super wyglądają

no teraz bluzka mi potrzebna to tych portek ...no i tak w kółko ...zawsze coś brakuje ...ech ...
widzialam gatki - bardzo fajne, a plaszczykiem sie pochwalisz?

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj 0 paczkow Tlustego czwartku tu nie obchodza tylko nalesnikowy wtorek

Upatrzylam sobie odzywke do wlosow (tez w Tkmaxx) Joico Body Luxe odżywka do włosów nadająca objętość, jutro kupie bo dzisiaj nie zdazylam, taka kolejka do kas byla. Miala ktoras z Was?
o jak fajnie - lubie nalesniki! A jak je jedza? Na slodko czy na slono?
Ja mialam inne produkty Joico ale tego Body Luxa nie znam- napisz jak sie sprawuje to potem tez bede go szukac. Ostatnio mam faze na pielegnacje wlosow... Chce miec wlosy jak Keri Russel za czasow wystepowania w teledysku Bon Jovi..

Kurka- sie wczoraj zdenerwowalam w pracy. Wyobrazcie sobie ze mam w sumie z urlopem z poprzedniego roku 45 dni do wykorzystania a szefu sie piekli o jeden dzien (jade na weekend do domu, do Polski i nie mam lotow codziennie, zostaje na poniedzialek). Latem z kolei urlop jest narzucony - we Wloszech jest taki idiotyczny "zwyczaj" ze firmy w sierpniu zamykaja i wszyscy jak jeden maz ida na urlop. To jest koszmar - autostrady w kierunku poludniowym sa zablokowane na 2 dni, ceny benzyny ida w gore jak szalone, hotele,pensjonaty, kampingi kosztuja 3-4 razy tyle co w czerwcu i wszedzie tlumy przewalajacych sie ludzi. A ja glupia kiedys slyszlama o "dolce vita" "dolce far niente" a to jakis zarcik byl..
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 18:54   #4762
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

bambi płaszczyk na życzenie

http://www.zalando.pl/michael-michae...1h000-q11.html
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 19:18   #4763
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Śliczny płaszczykCzół enka patrzę sobie jakieś kupić i nie umiem(jak zwykle)się zdecydować..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 19:30   #4764
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama, Bambi - kosmitki jesteście
ja wszamałam 4 pączki, z marmoladą i płatkami migdała oraz z wiśnią i czekoladą kocham pączki, ciepłe domowe są niezastąpione ale jest jedno takie miejsce w centrum gdzie sprzedają wyborne, prosto z patelni, jeszcze gorące, pyszne tylko u nich pączek kosztuje 2,5- 3 zł, kiedyś oglądałam jakiś program, w którym wyliczyli, że pączek powinien kosztować min.2zł żeby był pączkiem

Jestem po laserze, doznania ekstremalne, wygląd drastycznypan doktor standardowo przed zapytał czy pamiętam, że jest wredny twarz płonie, jestem burakiemdosłownie, bolało okrutnie ale muszę przyznać, że tym razem (pomimo, że strzelał głębiej) wyglądam lepiej niż ostatnio, nie jestem spuchnięta, to już coś teraz maska algow i co chwila alantan krem i maść z wit.A ratują mi życie, mam takie wrażenie jak po oparzeniu żelazkiem, skóra dziwie piecze a jaki zapach towarzyszy temu zabiegowi - jakby spalonego plastiku, skóra pachnie spalenizną okazało się, że retinol nie koliduje z laserem...jak widać co lekarz to inna opiniazaproponował mi też typowo fraxel jesienią...alternatywa do retinolu ale chyba to przesada...tyle bólu, kasy i w sumie po co, retinol to prewencja a tak z gróbej rury fraxelto za kilka lat co będę robićzdzierać i kupować nową skórę - dosłownie

Bambi, babor, przynajmniej w PL dostępny jest tylko w salonach kosmetycznych ale myślałam, że może we włoszech jest również w perfumeriach

Lapi, spodnie super bardzo fajne do szpilek tylko wymagają idealnej pupy i nóg płaszczyk też ładny, klasyk tylko jak dla mnie mogłoby nie być tych nap przy kieszonkach, za bogato to wygląda z tym paskiem i guzikami

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2014-02-27 o 19:34
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 19:35   #4765
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Bambi, zachwalałam te maskę Collistara, zgłosiłam ja też do KWC, ale jeszcze nie dali Baaardzo lubię...
Z racji pociągu - miałam dziś przymusowe zwiedzanie paru koszalińskich sklepów koło dworca. Ciuchy to nie moja bajka i chyba z cenami nie jestem na bieżąco - dość krótki płaszczyk polskiej firmy chyba jass za 850 ( po przecenie!) - z lekka mnie zaszokował. Ja tyle za płaszcze nie płacę...Owszem, ładny całkiem, ale bardzo podobny do tego, który miałam na sobie ( camaieau), a 4 razy droższy...
Potem wersja lux ( naprawdę nie było wyboru sklepów) czyli Max mara, Escada i ta półka. Przymierzyłam kilka par całkiem fajnych dżinsów, w tym vi.beckham i powieka mi nie drgnęła, gdy patrzyłam na cene - 999. albo kardiganik za marne 1500. Spodobały mi się czarne dżinsy max mary, lecz 650 to nadal sporo Ale popatrzyłam na wielki swiat
Byłam w bio-medzie. o CCS dużo się nie dowiedziałam, próbek nie mieli, podobno zapach, konsystencja faktycznie bardzo zblizona do skin. Z serum z wit C fajna jest podobno sesderma c-vit ale serum liposomowe, nie ampułki, a buteleczka.
http://allegro.pl/sesderma-c-vit-lip...994917166.html
a kupiłam serum z antyoksydantami
http://www.sklep.bio-med.pl/sesderma...tiox-mist.html
Z retinolu najbardziej polecała environ 2. I medike tez chwaliła...
Z dowcipów na wieczór:

"Kupiłam herbatę na odchudzanie. Z tortem jest za☠☠☠ista."

***

Kubuś mówi do Prosiaczka:
- Wiem co się z tobą stanie gdy dorośniesz.
- A co, czytałeś mój horoskop?
- Nie, książkę kucharską...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-02-27 o 20:21
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 20:31   #4766
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Hej

No, mam nadzieję, że wreszcie uda mi się coś napisać.
Cały czas walczę z chorobą i wysoką gorączką młodszej córki.
Teraz jest trochę lepiej, dlatego na chwilę siadłam do komputera. Całą noc nie spałam, byłam o krok od wezwania pogotowia. Masakra. Na szczęście mam przekochaną pediatrę, która przyjechała dziś do nas do domu i nie musiałam wlec małej do przychodni. Boję się co będzie w nocy. Oby historia z wczoraj się nie powtórzyła.

To serum liposomowe sesdermy pokazywała już któraś z dziewczyn, albo Danusia, albo Dircikowa. Oczywiście już mam ochotę je kupić. Ampułki mi nie przypasują skoro Ila pisała, ze oleiste. Medik mam i nie mogę się doczekać aż się skończy, właśnie z uwagi na tę oleistość.

Melduję, że też mam dudusia. Już użyłam. Zrobiłam dudusiową pianę na twarzy i po tym pojechałam Mia2. wszystko było super do momentu, jak zaczęłam zmywać resztki dudusia z twarzy - ekstremalne doznania. Natomiast efekt końcowy - wart poświęceń Gdybym miała cały czas taką skórę, straciłybyście kompankę do zakupów kosmetycznych

stwierdzam także, że świat roi się od pokus wczoraj weszłam do "zdrowego" sklepu po olej lniany. Wyszłam z olejem, maseczkami w saszetkach, suplementami diety.
dziś weszłam do apteki po te kropelki z wit C. Kropelki kupiłam i przy okazji serum dermedic. Zastanawiam się, czy ten stan już kwalifikuje się do leczenia.

Miszka szkoda, że róż nie przypasował. Muszę Ci powiedzieć, że u mnie aby go dobrze nałożyć potrzeba trochę zachodu i uwagi. Przedtem tak nie miałam Tak więc używam go gdy rano mam więcej czasu, a jak mniej - RBR. W tym drugim przypadku nawet nie musiałabym już patrzeć w lustro aby go dobrze nałożyć.

Po pierwszych recenzjach Lancome przestaje mnie kusić. Ciekawa jestem Vichy.

Wypisałam się i spadam do małej. Trzymajcie kciuki za dzisiejszą noc

Ps. Zjadłam trzy pączki. Mój teść rano pojechał po pączki i kupił 5 (dla pięciu osób, z tym że moje młodsze dziecko nic prawie teraz nie je). Teściowa stwierdziła, że mało, no to pojechał jeszcze raz do cukierni i kupił 15
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 20:49   #4767
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Juka - dużo zdrowia dla biednej chorej a siły i optymizmu dla Ciebie!
Co to? Angina? Jak tak gorączkuje, a nie je - to u nas bywały anginy.
Też mam dzieci, które jako młodsze ekstremalnie gorączkowały. Wtedy sprawdzał się pyralgin w czopkach, zamiennie z ibuprofenem w syropie + ochładzające kąpiele i chłodne okłady w newralgiczne miejsca. Niestety niezbyt to przyjemne, ale działa. No i dużo pić. Lipa z malinami - smaczna i zdrowa. Trzymajcie się dzielnie!

I byle się doczołgać do piątkowego wieczoru ...
Ten tydzień wyjątkowo dał mi w kość i mam dość.
Chcę weekendu!
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 21:05   #4768
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

To był ciężki dzień... ból głowy i senność nie opuszczały mnie cały dzień.
Na dokładkę miałam dzisiaj wizytę u gina. Wizyta jak wizyta, nic specjalnego. Ale to wizyta prywatna, płatna 80zł za może 10min, wcześniej telefonicznie umówiona na konkretną godzinę i co..... siedziałam na korytarzu i czekałam 50min Czy w tym kraju kiedyś się coś zmieni???

Zjadłam w sumie 2 pączki, o 2 za dużo zwykle nie jem, nie przepadam za pączkami...no ale dzisiaj wszyscy jedzą to ja też

Juka- dużo zdrowia dla córci Ty też się trzymaj. Spokojnej nocy wam życzę. Nie ma chyba nic gorszego jak choroba dziecka... i gorączka. Jak młody był mały to tylko czopki pomagały. Syropy przeciwgorączkowe niestety nie miały szansy na dłuższe pozostanie w żołądku...i zadziałanie.
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 21:06   #4769
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ja miałam tłustą środę. Piekłyśmy z mamą pączki, a ja najbardziej lubię takie gorące zjadłam 3 i dzisiaj już mnie nie ruszają. A Łódź zawalona pączkami z grubą warstwą lukru...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 22:48   #4770
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Juka wspolczuje i zdrowia malenkiej zycze Moj syn kilka lat temu tez mial taka goraczke przy problemach z gardlem wlasnie. Dostal ibuprofen i paracetamol na zmiane, bo jeden lek nie byl w stanie zbic goraczki. Jesli Twoja corka ma od gardla to powinnas jej wymaz zrobic bo to moze sie powtarzac. My robilismy, ale nic nie bylo.

Kama ta maska Collistara to na ile razy wystarcza? Ty jaki kolor kupujesz?

Juka ktore Vichy?

Bambi nalesniki na slodko, ale to te grube nalesniki, czesto maja one juz rozne dodatki dodane przed pieczeniem, a je sie je z dzemem, maslem, bita smietana itp.

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2014-02-27 o 22:49
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 19:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.