30,40 plus od A do Z - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 23:03   #4771
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Juka usciski dla Małej
cały czas chodze nad serum z witaminą C z sesdermy, koleżanka obiecała przywieźć próbki czegoś nowego i obłędnie działającego z witaminą C. A na razie kupiłam ampułki do włosów i kolejne książki
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-27, 23:44   #4772
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Juka THIOCODIN,DIPHERGAM..Nie pamiętam ile ta malusia ma lat..Kaszel męczy tak?Biedulka..Oj ze starszą miała kilka lat walki i koszmarnego szukania antidotum na ..Coż opini było wiele,alergia,astma,nawet połknięty???smoczek jakas pani profesor sugerowała..Zaziębienie przechodziło szybko w oskrzela,płuca..i ten suchy ,okropny kaszel..Do dzis mam ciarki jak słyszę podobny u jakiegos dziecka..Inhalacje z soli fizjologicznej może...No nic kochana trzymajcie się dzielnie..Ciotka Miszka jest z WamiVichy testowałam i do cery suchej i ten we fluidzieHa..i..phi tamILANA miałas IPL?czy co???Bidulko..Jest taki zel chłodzący ,rewelacja ,za pare zeta..Lek med estetycznej po zabiegach polecają..Przynosi natychmiastową ulgę..

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:08 ----------

http://www.laser-medica.szczecin.pl/...-po-zabiegach/
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 08:45   #4773
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kawa dziołszki
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 09:13   #4774
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Zielona herbata kawa była tuż po 7
Już piątek chociaż za oknem szaro i buro...niebo dokładnie pokryte chmurami to kąciki ust same idą w górę Piątek
Jutro całodniowy wypad do Sz-na co prawda na turniej z młodym, ale może uda się wyrwać do galerii... Szkoda, że znowu o 6 pobudka

Juka- jak po nocy? mam nadzieję, że już spokojniej.

Miszka- jak ci odwyk idzie? nie jest pewnie łatwo... cieszę się, że chociaż przed tym nawykiem udało mi się uciec

Hmmm chyba mnie zaczęło wysypywać po dudusiu..hmm..lekko niby, ale coś się dzieje...niby kaszka..niby jakieś krostki tu i ówdzie... Tez tak macie???
Czy to po naszych tabsach Miszka?

Uklika- nie lubię takich naleśników podobne chyba w Stanach mają ...a tam wszystko polane, hmmm nie zatopione w syropie klonowym
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 09:18   #4775
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kawa, już w sumie druga kawa tego ranka

Juka mam stan nagminnego kupowania i jest on podobny do objawów, które towarzyszą Tobie. Wejdę po jedno, wychodzę z tobołami. I najśmieszniejsze jest, że ja nawet nie pamiętam co kupiłam. Mam całą szufladę w łazience saszetek, opakowań mini, gratisów. Kupuję dalej. Jak o czymś piszecie to za nic w świecie nie pamiętam czy to używałam, dopiero jak wyświetlę sobie opakowanie to coś mi świta

Od dwóch dni słabo się czuję, totalny spadek formy. Czy to meteopatia czy to ten wiek ?

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Mnie po dudu nic nie wysypuje, cera ok. Małżonek za to zakochany jest w tym mydle. Mówi, że podobne miał na praktykach w warsztacie w szkole średniej
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 11:00   #4776
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dzień dobry

ja dziś mam wolne, wzięłam z uwagi na mój wygląd, nie chcę straszyć ludziwczoraj wieczorem było całkiem całkiem, dziś wyglądam masakrycznie:brzydal :jestem nie spuchnięta, wydęta wręcz, mam sińce pod oczami i twarz wielką i kwadratową Miszu miałam laser, IPL nic nie dał, strata kasy, laser działa ze wszystkich stron, na zmarszczki również weekend mam wyjęty z życia więc zajęłam się porządkami, od rana, pranie, sprzątanie, znowu pranie

Juka, trzymaj się, pamiętam że zarówno ja, jak i mój brat chorowaliśmy często, gorączka 38-40C i taka seria kilka razy w roku, do około 10 roku życia, później było już lepiej

Anyż, to nie wiek to stan przejściowy, ja ostatnio też jestem nie do życia, bez energii, o 21 wręcz pada na twarz, nawet po 8h snu jestem jak śnięta, bez wigoru, bez werwy, może ciśnienie, zmiana temperatur i powolne przechodzenie na stan wiosenny

Kupiłam CC krem bell, jest świetny polecam, inne diory, guerlain, smashbox, givenchy czy clinique nie mają przy nim startu, bardzo fajny a chanel Miszka, jest tylko w jednym kolorze, jest żółto - pomarańczowy, polki nie mają takiej skóry....drogi a niestety bardzo słaby jak dla mnie, w ogóle marka chanel do mnie nie przemawia, podkłady w szczególności
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 11:59   #4777
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ilana jaki laser?po prostu laser???I co robi ten zabieg?Tzn co robi ,to wiem,ha ha ,bo piszesz,ale wytyczna -docelowa?10 lat mniej?Jej w tych zabiegach,jak i kwasy wszelkiego rodzaju--jestem zielona..Bell CC powiadasz?to nabędę...Duduś mnie też obsypał.Nie mogłam być oczywiscie w gronie szczęsliwców-bez zadnych zmian..Wrrr...Paczka ze strony Pauli jest juz w paczkomacie..JUPI!!!:jupi :Jak tu tylko mężowi,choremu -(smarka i kicha)-powiedziec,ze trzeba do tego paczkomatu 35km podjechac..I co to za zawartość,ze grunt mi sie pali pod nogami hi hi..Sama nie podjadę..W zyciu nic z paczkomatów nie wyciągałam..Wiem -czy umiem...Anyz też mam spadek formy.Najchetniej bym leżała..Nic mi sie nie chce..ZERO powera..Wczoraj kupiłam w akcie desperacji Geriavit Pharmaton -100 tabletek.Może brak mi kluczowych witamin???Niby trzeba brac min 3 mce żeby organizm uzupełnił braki..Mam nadzieję ,ze ten zestaw postawi mnie na nogi i da kopa..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 12:10   #4778
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Anyż- Ja też ledwo żyję..najchętniej poleżałabym na kanapie przed tv lub z książką ... hmm nie najchętniej poleżałabym na plaży na gorącym piasku
siły/ chęci brak...głowa pobolewa..sks jak nic

Ilana- to cię laser urządził...na rumień? ...matuchno kochana...trzymaj się i łagodź jakoś wywołany stan zapalny
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 13:00   #4779
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

hello

ja już dziś po 3 kawach , jak nigdy ....już Wam pisałam kilka dni temu ,ze taka jakaś łażę zdechła

na płaszczyk Korsa zrobiłam dziś zwrot ...miałam zamiar jeździć w nim na rowerze a jakiś taki zbyt sztywny na rower jest stwierdziłam i zbyt dopasowany w ramionach , rękawy wąskie ...nie nada się na rower ...no i też mi za dużo tych cyngli metalowych , jakoś na fotce to na fotce a ja jednak nie lubię jak się coś świeci ...gdyby to w macie było albo ciemniejsze to jeszcze ...masz racje Ilana tak jakoś za dużo tego przy tych kieszeniach ...mnie to się marzy trencz klasyk Burberry ale póki co mam szalik i musi mi wystarczyć( też od męża dostałam) ...ceny Burberry są masakryczne ...

najbardziej w tych droższych markach wkurza mnie to , że na ogół wykończenia są w złocie a ja nie cierpię złota i jak już coś dorwę srebrnego lub w metalu to się cieszę ...jest tyle fajnych trenczy ale złote zamki albo guziki , no ja nie założe i już ... generalnie to samo jest z torebkami , zawsze się muszę naszukać ze srebrnymi wykończeniami

spodnie zostawiam , mąż twierdzi ,ze wyglądam w nich super zatem wierzę Mu
...jutro jedzieny na imprezę 40stkową znajomej pary i założę je , do tego najwyższe szpile jakie mam

Ila współczuje boleści twarzowych , oby jak najszybciej się zagoiło , mam nadzieję ,ze weekend Ci wystarczy żeby twarz jako tako doszła do siebie ...
ja czekam na paczkę z Bio-med , dziś ma dojechać ...zamówiłam serum łagodzące z Dermaquest , też mi po tym retinolu potrzebne jakieś ukojenie bo widzę ,ze mam cały czas trochę podrażnioną twarz, także trza się wygoić i potem jazda z vit c ...rozjaśnianko czyli

dobrze ,że już piątek ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-28 o 13:10
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 13:11   #4780
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Mnie się podobały wykończenia Korsa,dodawały mu pazura...Kurtkę czarną mam na ramionach takie dzety i bardzo ją lubię.Gładki zrobiłby z niego ot po prostu -zwykły prochowiec..Ale Lapi z paskiem przegieli,jesli trzeba poprawiac.Za tą cenę?....W prochowcu na rower Masz pomysły hi hi..Raczej wygodnego- ku temu -nie znajdziesz..Mam doła czy couś..Wszystko mnie drażni...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 14:49   #4781
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

No ja też chciałam mieć w końcu coś z pazurem bo ciągle wszystko takie stonowane i klasyczne noszę , czasami mam chęć na coś innego ....
ostatnio oglądałam film z Antoniem B. i On w tym filmie jeździł na rowerze w długim płaszczu więc pomyślałam sobie ,że ja mogłabym w krótkim jeździć ...wiecie jaki ja mam "dizajnerski" ten rower ...jeżdżę na nim w długim wiejącym się za mną szalu , w sukience ...no tak inaczej się ubieram niż inni na rowery bo też rower mam inny ....

ten pasek też mnie wnerwił , w końcu parę złotych ten płaszczyk nie kosztował a jeszcze bym musiała skracać go na własną rękę ...

paczka z Bio-medu dojechała , będę się klepać nowościami z Dermaquest-u


Juka ja już od poniedziałku Ci piszę,że jest w Empiku nowa książka Cobena .... bardzo wciągająca , bardzo ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-02-28 o 15:11
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 16:09   #4782
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Juka, oby mała jak najszybciej doszła do siebie Dobrych rad, rzecz oczywista, nie udzielę, inne dziewczyny maja doświadczenie
Uklika, maska jest wydajna, mam jakies 3 miesiące. Stosuje najpierw raz w tygodniu, potem raz na 2-3 tygodnie, chodzi mi głownie o odrosty i ograniczenie farbowania, natomiast włosy sa tez po niej po prostu ładne. Mam 2 kolory, jasny i ciemny brąz, ten jasny to dla typowej szatynki, ciemny wchodzi raczej w refleksy czerwieni, nie czekolady.
Dziś z tz i teściem byliśmy w szczecinie i stwierdzam - życie to droga bajka Wydaliśmy 1000. I to nie na głupstwa ciuchowo-kosmetyczne, jak ktoś, znając mnie, mógłby przypuścić - same wizyty po lekarzach, które, jak zwykle komasujemy. Nastawianie kręgosłupa i 2 mini masaże, 1 wizyta u chirurga z usunięciem brodawki i stomatolog...
tu jest dobry zestaw z sesderma - serum i krem. normalnie serum 128, krem 180
http://allegro.pl/sesderma-resverade...010331939.html

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-02-28 o 16:16
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 18:30   #4783
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Juka - jak tam, lepiej córeczce?

Miszka - wielkie dzięki za paczkę. Sukienki są eeekstra
Z czym najczęściej nosisz tę zieloną tunikę? Proszę o inspiracje

Dziołszki, jak ładnie po śląsku Miszka często powtarza - jakie macie ulubione marki cieni do powiek? Taka piękna wiosna dziś u nas była, że zachciało mi się nowej kolorówki. W weekend spróbuję osławioną pomadkę Velvet Matte Golden Rose, ale cienie też bym może jakieś wiosenne zakupiła, pastelowe.
Oczy mam "trudne" - głęboko osadzone z opadającą powieką to trwałość się liczy
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 18:37   #4784
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama a gdzie kupujesz Collistara?
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 18:59   #4785
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

douglas stacjonarny albo netowy, Uklika
http://www.douglas.pl/douglas/W%C5%8...000069207.html

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-02-28 o 19:14
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 19:47   #4786
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Laser głęboki, docelowo na zamykanie naczyń ale jak to laser pośrednio działa też jako prewencja na zmarchy, penetruje skórę więc cierp i bądź piękna, a więc będę skoro tak cierpię

Mi bardziej pasuje ta maska collistar do włosów jasny brąz lepszej nie miałam, joico miałam, fajnie pachną ale u mnie tylko tyle

dziewczęta zmywacie naczynia, sprzątacie w rękawiczkach gumowych jak perfekcyjna pani domu? tak sobie myślałam czytając o laserach, że skupiam się na skórze twarzy a przecież skóra dłoni starzeje się jeszcze szybciej....

lubicie snow patrol? ja lubię strasznie i okrutnie podoba mi się ta piosenka http://www.youtube.com/watch?v=wH70oczxqOU to niesamowite jakie uczucia potrafi wywołać muzyka, muzyka...która jak nic innego przenosi nas w czasie...

Lapi ,też czytam aktualnie Cobenakupiłam świeżą, ciepłą w dniu premiery
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 20:00   #4787
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dircik tą zieloną noszę do spodni rurek ala getry .Latem- na wczasach np.. samąCieszę się,że trafiłam:jupi :Cienie z shiseido mnie pasują i Givenchy.Drogie ,ale tak wydajne,że nie wiem kiedy ja je zuzyję.Givenchy kupiłam tester na allegro.4 kolory.Piękne! Shiseido mam 3 kolorowe,pełnowymiarowe,k olory do smoky eyes..Dior ,czarny, pojedynczy -tez robi za kredkę..Też mam trudne powieki i opadające.Ilana nie umiem sprzątac ,czy zmywać w rekawiczkach.Moje dłonie nie sa zniszczone ,ale za to przemarznięte i to mnie stresuje..Sesderma Kamale nie kusze się..nie kuszę..nie kuszę...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 21:28   #4788
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Hej

Dziękuję wszystkim za wsparcie Przydało się, oj bardzo przydało Kochane z Was kobitki Babska Drużyna Fajnie, że jesteście

Z małą lepiej. Noc była spokojniejsza. To jakaś wstrętna wirusówka. Płuca i oskrzela ma czyste, gardło też niezłe. Kaszel trochę mniejszy (Miszka, też ratowałam się Dipherganem), najważniejsze, że temperatura spadła.
Przed chwilą wrócił mój mąż, więc mam trochę luzu.

Miszka, pasek doszedł. Dzięki, dzięki, dzięki. Będę go strzegła, jak oka w głowie.

Lapi, Ila super, że jest nowy Coben. Ja teraz czytam Zaginioną. Jak skończę, biegnę po nowość. Tylko, że w tej nowej, z tego co się zorientowałam, nie ma Myrona. Szkoda albowiem podkochuję się w nim skrycie.

Uklika, jest jakaś nowość z Vichy. Chyba na kwc widziałam. Poszukam i wrzucę linka.

Ja lubię cienie z Chanel. Jedyne co mi z tej firmy pasuje. Pielęgnacja, podkłady - nie

Danusia, co to jest to nowe i obłędnie działające z vit C, jaka firma ?

Miszka, i co, odebrałaś paczkę z kosmetykami. Pisz, czy już coś wypróbowałaś.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 21:47   #4789
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dzieki Kama Wiem, ze ona jest w douglasie, tylko, ze nie ma jasnego brazu w tej chwili. Myslalam , ze moze ktos na allegro sprzedaje.
Joico kupilam, bede testowac, a za mam jej az 1l to dobrze przetestuje
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-28, 22:29   #4790
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Uklika - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ns.html&next=1
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-28, 22:41   #4791
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dzieki Juka, wezme probke Vichy to jedna z nielicznych firm, ktora zawsze ma probki i wszystkiego
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 06:07   #4792
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dzien doberek! Dzisiaj to ja jestem pierwsza ! Za chwilke jedziemy na lotnisko i juz o 10.30 bede w Katowicach
Nie mge sie dczekac na dom!
Milego weekendu zycze wszystkim
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 09:08   #4793
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Bambi, miłego powitania ojczyzny
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 10:45   #4794
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Bambi,śląska dziołszko for youJadę do Wrocka.Na jakieś 5 D -chłopaki idą do kina,to czmychnę na małe co nie co
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1368326141_eaybty_600.jpg (34,4 KB, 10 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 11:07   #4795
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30,40 plus od A do Z

dzień dobry

u mnie z wiosny zrobiła się jesień pada, ciśnienie się zmienia i mam od rana jazdę z bólem głowy

Bambi, udanego pobytu

Dircikowa, ja w kwestii cieni jestem laikiem, nie używam, w zasadzie mogłyby dla mnie nie istnieć

Też planuje dziś kino - 72h, w kinie ciemno więc nie będzie widać mojej facjaty

Oglądałam wczoraj film polowanie, polecam Wam bardzo dobry, duński, nie wiem dlaczego kino skandynawskie jest takie niedoceniane gra w tym filmie aktor, który gra hannibala w serialu hamerykańskim

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2014-03-01 o 11:08
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 11:30   #4796
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

hello ....u mnie wiosna właśnie wróciłam z kwiaciarni ...
kremowe tulipany kupiłam , nigdy nie widziałam jeszcze kremowych

my dziś na 40stki znajomych jedziemy , musze się ogarnąć i zastanowić co ubrać , co poprasować, co spakować . ..... wracamy jutro , nocka w hotelu ...

Ilana jak twarz , ciutkę lepiej ????

ja też od jakiegoś miesiąca nie używam cieni ...tylko podkład i tusz ...no i szminkę jasną ...
od retinolu zaczęła mi się łuszczyć skóra na powiekach chociaż tam oczywiście nie smarowałam nim i tak jakoś odwykłam od malowania oczu ... nawet mam wrażenie ,że młodziej wyglądam bez makijażu


miłego weekendu Wam życzę ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2014-03-01 o 11:36
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 13:18   #4797
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Powoli koncze sesderma, teraz zaczęłam nowe serum z witamina C i nowy krem. Krem ma ciekawa konsystencję, przypomina mi pod oczy z witamina C z Kiehl's i jest mocno kwasny. I lekko szczypie
http://www.sklep.bio-med.pl/citrix-krem-z-vit-c-20.html
a co do miłego weekendu - popsuł nam się samochód W dodatku to małe miasto, nie ma to odpowiedniego warsztatu. Chcielismy go odholować - nie idzie, bo mąz zostawił na hamulcu, a jak się nie uruchamia - to nie można zwolnic hamulca Pomijam fakt, ze jest sobota i nic się za bardzo nie załatwi...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-03-01 o 13:20
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 13:53   #4798
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Powoli koncze sesderma, teraz zaczęłam nowe serum z witamina C i nowy krem. Krem ma ciekawa konsystencję, przypomina mi pod oczy z witamina C z Kiehl's i jest mocno kwasny. I lekko szczypie
http://www.sklep.bio-med.pl/citrix-krem-z-vit-c-20.html
a co do miłego weekendu - popsuł nam się samochód W dodatku to małe miasto, nie ma to odpowiedniego warsztatu. Chcielismy go odholować - nie idzie, bo mąz zostawił na hamulcu, a jak się nie uruchamia - to nie można zwolnic hamulca Pomijam fakt, ze jest sobota i nic się za bardzo nie załatwi...
Współczuję. Mam nadzieję, że nie planowaliście wyjazdu (ostatnie wpisy czytałam na szybko i nie zauważyłam, czy pisałaś coś o planach podróżowych). Na szczęście poniedziałek już pojutrze.

Jakie masz serum z wit C ?Już się pogubiłam, co która z dziewczyn obecnie używa
Ja myślę o tej sesdermie, którą polecali w bio-med i czekam na wieści od Ilany.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 15:36   #4799
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Juka, wcześniej kupiłam to z it`s skin
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...t=64051&next=1
albo ten, podobne sa do siebie bardzo
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...or.html&next=1
kusi mnie sesderma, kusi mnie to
http://www.sklep.bio-med.pl/mene-moy...-20-vit-c.html
Za dużo tych pokus
Krem z topixa wygląda fajnie, ciekawa konsystencja, nic się nie klei, nic nie tłuści...Na pewno wymaga nawilżania, ale wygląda na solidna porcje witaminy C. oczywiście kupiłam w promocji, 400 za żaden krem na pewno nie dam

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-03-01 o 15:41
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 16:36   #4800
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

U mnie zwariowany dzień ale wreszcie w domu
Miłego weekendu
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 19:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.