Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-16, 15:02   #271
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka, zapaulowana jesteś teraz
Lapi, nie miałam maski z sesderma, dziś używałam z ziaji, całkiem miła
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ym.html&next=1
Saint Tropez...może miałam samoopalacz, pewna nie jestem.
a, patelnia chyba się przestraszyła, bo mniej przywierała jajecznica Jednym słowem - mam pracować na przyszłośc, poświęcić się i smażyć...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-03-16 o 15:06
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 15:04   #272
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka- ależ cię ta Paula wciągnęła

Patelnie żeliwne mam i to dosyć sporo. 2x 2 małe z podgrzewaczami-idealne na kolację dla 2 osób Krewetki z nich smakują rewelacyjnie Zawsze są pokryte olejem.
Mam też dużą, głęboką żeliwną patelnię. Idealną do smażenia i duszenia. Nie wyobrażam sobie gotowania bez niej. Też jest zawsze tłusta...nawet po umyciu

Ja dzisiaj kwasy sobie położyłam...hmmm i mocno się zastanawiam nad Miszkowym typem z pauli z kwasami oj tak to chyba będzie koniecznośc dla mnie
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 15:13   #273
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka - paulomaniaczka

Lapi wczoraj oglądałam tę maskę z Cell Fusion i zastanawiam się nad nią. To chyba nie pierwszy raz kiedy nasze myśli kosmetyczne biegną tym samym torem
Póki co mam trochę wydatków i do wypłaty - zero zakupów

Aaaaa i jeszcze ta baza RBR do której Miszka recenzję napisała mi się marzy. Ale trzymam się od niej z daleka dopóki nie skończę Kanebo.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 15:27   #274
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Znacie taką markę ???
fajny z opisu podkład
http://www.sklep.bio-med.pl/la-biost...uplikat-1.html

skończył mi się Academie i tak się zastanawiam kupić go znów czy może właśnie ten z linka powyżej ....kusi ...
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 15:47   #275
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka- przypomniało mi się, że pytałaś o USA...ech to była podróż zwiedziliśmy bodajże 4 stany- głównie Califoria, kawałek Arizony, Utah i Nevady....z większych miast Los Angeles, Las Vegas, San Francisco, Santa Barbara, Flagstaff.... parki narodowe Arches, Bryce Canion, Great Canion, Death Valley, Joshua Tree, Zion, Monument Valley należąca do Indian...zapora Hoovera,
Och to była podróż Kocham Stany...oj tak...tęsknię za widokami, ludźmi, poczuciem wolności, swobody... chcę do Stanów....
Owocami morza, stekami...szerokimi ulicami, dużymi autami....
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 15:53   #276
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Kama, proszę poczytaj : http://poradnik.wfirma.pl/-obowiazki...w-malej-firmie. Ja zakładając firmę nie przechodziłam szkolenia, nie robiłam badań...

U mnie wyszło słońce. Chłodno. Trening zaliczony.

Nie boicie się stosować kwasów teraz? Mnie na to nikt teraz nie namówi. Boję się. Zresztą moja pielęgnacja kuleje teraz strasznie, najprawdopodobniej przegięłam z ilością pielęgnacji mocnej. Mam teraz za swoje. Kremiki dla dzieci i powoli, powoli coś tam nakładam na tą moją buzię. Ostatnio nałożyłam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wilzajace.html i nic mnie nie piekło, nie dokuczały oczy.

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Aussi taaakie podróży to zazdroszczę
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 16:45   #277
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Anyż kwasy Pauli ,jak i inne cuda wianki są bezproblemowe w stosowaniu .Nie ma żadnych porażnień,zaczerwienienia typu burak.Za to masz papę jak niemowlak.Filtry w dzien i tak mam 50,więc spoko..Będę kontynuować kurację.Pokochałam te preparaty ,a same wiecie,że nosiło mnie na kazdą nowość..A teraz nie..Logika podpowiada mi ,wybierz skład naszpikowany dobrem,nie reklamę i chemię drażniącą.Co oczywiście nie oznacza,że odbiło mi na tyle bym tylko! Pauli uzywała.Nie.Mam inne sera,krem z Eucerin kupiłam,ale staram sie wybierac inaczej,niz wczesniej..Baza mnie się z RBR Juka b.podoba.Zaś moja córka ,która ją dostałą w prezencie od chłopaka-nie była zadowolona i wystawiła pod młotek.Mnie się marzy jeszcze ta nawilżająca.Kurczę nie wiem.Próbowałyscie jej?to taki oddech,od razu czujesz zimny kompres..Jak bryza morska..Z takim efektem spotkałam sie raz -po tym Twoim serum Thalgo Juka..Dla mnie wrazenia -bezcenne..Gdybym wygrała w totkazakup serum thalgo,jak i bazy nawilżajacej RBR byłby natychmiastowy..AUSSIE wiza ,przelot drogi..Siostra mojego męża-pod koniec roku przeprowadza się z Budapesztu do Nowego Jorku.Już nas serdecznie zaprasza..Pewnie odwiedzimy,ale na to trzeba naskłądać..Jestem ciekawa Stanów i pewnie tez się zachłysnę.Zdjęcia dodane przez Ciebie -piękne!!! Jaka byłaś opalona kobietoKAMA czyli męczymy się dalej z gwarancją na lepsze ,dożywotnie uzywanie...

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Zamierzam kupić męzowi i córce https://wizaz.pl/Fryzury/Nowosci-kos...iony-Seboradin ,a ten sobie -L’Oreal Professionel, Volumetry, spray.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 17:06   #278
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Anyż, to dla mnie jest logiczne, ze nie musze robic tych szkolen, a jednocześnie jestem bombardowana informacjami, ze jednak MUSZĘ. Mówie, ze jestem jednoosobowa firmą, a tu słysze w kółko to samo. Musiałabym chyba poszukać prawnika w dziedzinie prawa pracy, który by mi podał konkrety, akty prawne itp., bo naprawdę mam poczucie, ze jestem bezczelnie okradana. jednocześnie polskie prawo jest czasem tak dalekie od logiki, ze naprawdę nie jestem w stanie na 100% być pewna swego...Dziękuję, będę musiała chyba się sprężyc i znaleźć przepisy.
Serum Aqua Guerlaina fajne, ale zbójecko drogie. no więc podobne, podobny efekt, a nieco tansze ( i więcej) to jednak kanebo super moist, o którym pisałyśmy z Lapi. Poszukaj próbek na all, przetestuj...Tez jedna z nielicznych rzeczy, która mnie nie podrażniała, koiła...
Weszłam na forum, poczytałam i wychodzi, że mnie bezczelnie, iles razy orznięto, podobnie, jak wielu innych ludzi. Poswięce się i jutro zadzwonię do PIP. A przy kolejnym telefnie firmy DMS - powiem im, co o nich mysle

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-03-16 o 17:16
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 17:28   #279
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Kama Ty im podziękuj za ich usługi. To naciągacze. Nie musisz kontynuować tych szkoleń, Ciebie jako jednoosobowej firmy nic z tych rzeczy nie obowiązuje. Nie ma też rejestru szkoleń, nikt tego nie prowadzi. Zadzwoń do PIP i oni podadzą Ci paragraf z kodeksu pracy. Zresztą można samemu poszukać.

Serum aqua guerlaina bardzo mi się podoba, zapach mi odpowiada. Dostałam go. Cena jest faktycznie zaporowa i wolę tak jak Miszka i inne dziewczyny wydać na kosmetyki mniej znanych firm a o wiele lepszym składzie.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 17:42   #280
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

ahoj

pomimo silnego wiatru ni zerwało mi głowy weekend przemknął niczym schumacher

Bambi, zarówno RBR jak i Laura M.dostępne są w douglasie, a jeśli masz ultra jasną skórę, to kanebo może być dla Ciebie za ciemny....ja mam jasną ale nie bladą skórę i nie mogę dobrać odcienia z kanebo Ty nie kokietuj tutaj nas...sama pisałaś, że włoszki chwalą jaką masz wypielęgnowaną buźkę ja księżniczką też nie jestem, dbam jak mogę ale wad i mankamentów mogę wyliczyć całą listę tej I szczotki nie znam, o philipsie czytałam ale cena taka jak mia....mary kay połowę tańsza nie sądzę żeby była spektakularna różnica między nimi

moje doświadczenia z postrzeganiem polaków za granicą nie są złe, francuzi często brali mnie za rosjankę i nie było dyskusji, że ja polska dziewczyna jestem oni słyszą polski i dla nich to ruski raz spotkałam palanta z austrii, który stwierdził, że wszystkie polki to dz..... poznałam też niemkę na wymianie, która nie kryła niechęci do polski i polaków ale tacy zawsze się trafią, pojedyńcze przypadki, tak odległa kuba, wietnam i jakie mają dobre zdanie o polakach...same superlatywy, znają histrię, kulturę i wypowiadają się o nas w samych superlatywach

Lapi mnie kusi ta maska http://www.sklepestetyka.pl/Cell_Fus...amin_Mask.html ale cena wysoka, o tej mówisz? podkład acadamia taki mało wydajny? bo jakoś chyba dopiero co go kupiłaś ten laury starczy mi chyba ba długo..bardzo wydajny ale termin przydatności tylko 6m
dawałam powyżej linka do st.tropez, zobaczyłam w instyle i kusi mnie Kama aktualnie mam CC bielendy, jest całkiem fajny

Miszu szalejesz ja dziś mamę namówiłam na podkład laury i zamówienie od pauli zamówiłam jej http://www.paulaschoice.pl/pl/p/RESI...izer-50-ml/135, http://www.paulaschoice.pl/pl/p/RESI...ants-60-ml/140, http://www.paulaschoice.pl/pl/p/RESI...erum-30-ml/148, chciałyśmy jeszcze to serum z k.salicylowym, które kupiłaś ale nie ma na stanie mnie kusi jeszcze serum z kwasem azelinowym ale przekrczyłam budżet, może w następnym miesiącu a do mycia twarzy mam dermaqust też z kwasem więc paula musi zaczekać

Aussie, stany fajne, to jest energia współgrająca z moją

oglądałyście film dallas buyers club? świetna rola Mattew McCo.
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 18:20   #281
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Tak Ilana o tej masce z cellu fusion mowilam ....a podklad Academnie skonczyl mi sie tydzien temu juz, bardzo dobry ale nie zbyt wydajny jak sama zuwazylas...
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 18:35   #282
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Zrobilam zamowienie na paulaschoice.com, na razie probki, jak wyprobuje, zdacyduje co kupic w pelnym wymiarze, wzielam 10 probek tego kremu co polecalas Ilana, i serum c15 travel size tez mam Miszka plus kilka innych rzeczy. Jesli by ktoras chciala to moge polecic jako kolezanke, wtedy obie dostaniemy $10 kredyt, oczywiscie po dokonaniu przez kolezanke zakpu Dajcie znac szybciutko Zawsze mozna to $10 odliczyc od wysylki i np. zorganizowac jakies zbiorowe zamowienie. Wyglada na to, ze u nich kazde zamowienie zagraniczne kosztuje $45. Mam tez kod na znizke 20% (wazny do maja) jakby ktoras chciala i teraz przy zamowieniu na $50 daja 4 blyszczyki wartosci $45 za darmo (to sie konczy za 3 dni), tez moge udostepnic bo ja teraz nie wykorzystam.

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2014-03-16 o 18:37
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 18:56   #283
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

No Paulo-szał się zrobił, nie mówcie, że reklama nie jest dźwignia handlu Pomyślałam nad tym serum z wit C...ale nie, nie potrzebuję
Niedziela się konczy i zaczynamy nowy tydzień...jakoś mnie entuzjazm nie powala
A ta w ogóle chcę już na urlop!!!

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-03-16 o 18:58
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 19:03   #284
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Uklika no przeciez ja chciałam C15 kobieto,tylko nie umiem zamówić na tej stronie

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Jadę po towar rano,takze mnie się dzień szybko przewinie..Debatuje nad strojem..Zimową kurtkę wrzucę,bo aura na brrrr....Kama miałas masełka Fennel?Do ciała..o zapachu plumerii,lodów truskawkowych,kwiatu wiśni..Brzmi bajecznie

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2014-03-16 o 18:59
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 19:08   #285
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Ja póki co dzielnie się trzymam jeśli chodzi o Paulo - szał Ale jak już pisałam, ten stan może ulec zmianie po wypłacie

Wkurzyłam się bo moje zamówienie w bio-med ciągle figuruje jako nieopłacone mimo, że już dawno temu przelew poszedł Mam nadzieję, że jutro mi to wyjaśnią.

Ja też chcę na urlop !!!!!!! Nadchodzący tydzień zaplanowałam jako nieco luźniejszy, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 19:19   #286
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

ta maska do włosów wygląda ciekawie...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-883693
Miszka, miałam masełka/jogurty i scruby z fennela. sympatyczne kosmetyki w dużej wydajności i przystępnej cenie I bardzo smakowicie pachnące. Scruby polecam specjalnie Miałąm lody truskawkowe, ciastko kokosowe i ciastko czekoladowe. Jogurty to dość lekkie kremy, ja preferuje bogate masła.
http://allegro.pl/listing/listing.ph...=category-1429

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-03-16 o 19:32
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 20:52   #287
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Juka co zamowilas z bio-medu???

Ja zamawiam za pobraniem , szybciej......tak samo z Douglasem internetowym, za pobraniem wysylaja szybciej ...
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 21:01   #288
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Uklika no przeciez ja chciałam C15 kobieto,tylko nie umiem zamówić na tej stronie[COLOR="Silver"]
Miszka, przepraszam nie zauwazylam Ja na razie tylko probki kupilam, jak wyprobuje, to dopiero bede zamawiac pelnowymiarowe. Bede wtedy o Tobie pamietac, obiecuje

Gdybys jednak chciala zamowic wczesniej, daj znac, a powiem Ci jak to zrobic.

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2014-03-16 o 21:05
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 21:03   #289
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Lapi, zamówiłam Cell Fusion C z filtrem 50. Następnym razem będę pamiętała, żeby za poraniem zamawiać.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 21:37   #290
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Juka jesli walczysz z niedoskonałościami,jakieś przebarwienie -to polecam Paulę! Te produkty ,które wczesniej opisałam..Fajna opcja też te próbki,zanim się zakupi pełnowymiarowe..Uklika wypróbuj,chętnie bym wzieła na poczatek tą mniejszą buteleczkę tego C15..Poczekam na Twoją opinięKama -które ,w Twoje gusta zapachowe trafiło? Mam słabość do cielesnych słodziaków..a z reguły podobają nam się podobneLapi Ty pod kątem przebarwień nie masz ochoty powalczyć z Paulą?Zresztą poczekaj,jak sie rozjasnię to napiszę..Smaruję czoło tym żelem z USA.Ma hydrochinon w składzie 2 %.Nie ma jak po Neostradzie,buraka..Całe szczęscie ,bo juz Sesderma mnie zburaczyła,że mam dośc widoku czerwonej gęby co rano..GDZIE DIRCIK I DANA??
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 23:08   #291
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka ja wlasnie to male c15 zamowilam. Tez chce troche sie rozjasnic. U mnie nawet ta moja masc buraka nie powoduje. Sesderme na razie zaprzestalam. Mam jeszcze 1/3 opakowania, ale chyba juz na jesien zostawie, teraz bede walczyc witamina C, jedno serum wlasnie koncze, trzy nowe zakupilam. Zobaczymy ktore sie sprawdzi.
Zerknijcie sobie na Krem ochronny z probiotykami SPF25 Bandi. Kupilam go dzisiaj. Bardzo lubie te firme, mialam kilka produktow i naprawde fajne.
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 07:10   #292
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Miszka, wszystkie zapachy z fennela mi się podobają, najbardziej chyba ciastko czekoladowe Jogurty do ciała - jak wolisz lżejsze kremy, masą, jak wolisz cos bardziej gęstego i odżywczego. a scruby dla każdego, kto ceni solidne scieraki bez podraznien
Znowu leje, wieje i zniechęca do działania W dodatku, z racji siniaka - musiałam się wypodkładowac...Ale fakt - na baze z dermiki i podkład kanebo narzekac nie mogę
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 08:50   #293
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

U mnie nie pada za to wieje...I po wczorajszym deszczu znowu zaczęło mi kapać z sufitu, więc czekam, aż się ktoś ze spółdzielni raczy pojawić...Mogłabym wykorzystać ten czas na przegląd wiosennej garderoby.
Ale raczej ponadrabiam seriale Garderoba może mnie zestresować za bardzo
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 10:00   #294
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

witajcie

Wygląda na to, że czekałam aż Miszka sobie o mnie przypomni, hehe
Poważnie - byłam na intensywnym weekendowym szkoleniu, więc komputera wcale nie włączałam, a teraz próbuję nadrobić lekturę forum.

Bambi - w zakresie medycyny estetycznej polecam gorąco dr Micińską (http://medspace.info.pl/). Przyjmuje w sowim gabinecie w Gliwicach (tam jest taniej bo pracuje na swoich warunkach) i w jakimś większym gabinecie w Katowicach.

Z produktów brązujących do ciała moim niezmiennym hitem jest Eveline - Slim extreme 3 D balsam brązujący (wygląda tak: http://www.ekobieca.pl/product-pol-3...FasEwwodxTsA5g)
Efekt samoopalający jest bardzo delikatny i naturalny, nie smuży, najmniej śmierdzi z dotąd używanych (a grónopółkowe też testowałam). Konsekwentnie do niego wracam.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 11:57   #295
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Dircik, dzięki, musze sprawdzić, czy nie mam go w mojej szafce
dla zainteresowanych, dobra cena, jak na to
http://allegro.pl/nowosc-skinceutica...065316531.html

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

dziś mnie nagminnie wywala z wizażu.
Anyz, dodzwoniłam się do PIP-u, faktycznie, szkolen BHP robić nie musze. a szkolenia przeciwpożarowe, powypadkowe i inne to już nie wiem One sa najczęściej razem z BHP...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-03-17 o 10:42
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 13:27   #296
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Kama na mój gust nie musisz nic z tego co wymieniłaś. Dowiem się dokładnie.
U mnie słońce ale wieje.
Od jakiegoś czasu pochłaniam orzechy włoskie. Kupuję takie do łuskania i do kawy na talerzyk podaję sobie razem z dziadkiem do orzechów
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 13:47   #297
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Kama,
czy masz w swej serialowej kolekcji Rubikon i Detektywa Zena?

U mnie bez szalika i rękawiczek lepiej nie wyruszać...Wiatr dobija

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2014-03-17 o 13:49
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 15:06   #298
Costaazzura
Przyczajenie
 
Avatar Costaazzura
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Czesc dziewczyny, fajnie sie Was czyta, dlugo mnie nie bylo. Ja juz odmlodzona, wygojona i bardzo zadowolona. laser i kwas hialuronowy podany kaniulami daly efekt niesamowity. Nici sobie odpuscilam gdy zobaczylam twarze pare miesiecy PO. Napompowane do maximum jak woskowe lalki. Strasznie to wyglada. Jakby zaraz mialy eksplodowac. A to jeszcze nic. Gdy zaczely sie usmiechac lub mowic obszary pomiedzy zalozonymi nitkami wygladaja jak u sharpeja. Ah Bambi, jestem prawnikiem. I w tym zawodzie pracuje. Buziakiiiiii . Pa.
__________________
Pozdrawiam
Costaazzura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 15:46   #299
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

No przecież łeb chce urwać.Wyglanciłam:rolleye s: loki z rana,a teraz wyglądam jakby mnie prąd pokopałWróciłam z Łodzi.Dircik ,nie znam brązera.Chętnie kupię jak polecasz.Mnie potrzeba tanich samoopalających,bo mam za długie nóżyska i nieekonomicznie selektywne wychodzą..Nie polecam tego z Rosmanna...Capi strasznie i smugi zostają..Żel Kama Juka powinna zobaczyc tego linka...Kamus pomęczę Cię..wisniowy pachnie wisniowo czy chemicznie i to samo lody truskawkowe??Mam na nie ochote..Lubię maseła
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 15:57   #300
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Forum Kobiece tworzone przez Kobiety i dla Kobiet

Beti, nie mam nic z tego, co podałąś Kryminałki, rozumiem...?
Miszka, wiśniowego nie miałam, ale to KWIATY WIŚNI, zauważ Zatem wiśniowo pachniec nie będzie...Lody truskawkowe były ok. Masz tez próbki, jeśli zauwazyłas, choć to drożej wychodzi...
Juka ze mną zamówiła CSS odpowiednik skinceuticals, więc nie wiem, czy chce bulic za skina
Costa, nie strasz, w piątek zrobiłam nici, te najprostsze, PDO, bez haczyków i bajerów i jestem pewna, ze nic mnie nie napompuje Jestem dobrym pacjentem, bo bez powikłań pozabiegowych wszelakich Tfu, tfu...
Zresztą jak niby to ma pompować...? Podanie nici, które tworza rusztowanie dla tkanek, pobudzają tworzenie kolagenu i elastyny...To raczek kwas hialuronowy, podany w nadmiarze - może dac efekt spuchniętej twarzy.
o, tu jest fajny artykuł
http://foch.pl/foch/1,133531,1503907...a_poprawe.html

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-03-17 o 16:27
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-12 13:15:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.