Jak się zmienić i jak okazać mu miłość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-21, 14:22   #1
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Angry

Jak się zmienić i jak okazać mu miłość


On robi dla mnie wszystko,stara się,robi wszystko żebym była szczęsliwa . A ja ? Ja jestem egoistką. Robie wszystko tak jak ja chcę ,nie staram się ,wiem że Go kocham a nie potrafie mu tego okazać..Mam wrażenie że On jest "za dobry" dla mnie. Wczoraj bylam na pielgrzymce i zrobilam cos glupiego. Pomijajac to ze zamiast się modlic pilam ze znajomymi w barze,pilam za dużoo! To kolega mnie przytulil a ja zamiast prostesowac to pozwolilam mu zeby przytulal mnie dalej! Co najgorsze podobalo mi się! Nie myslalam o nim że to moze sprawić mu przykrosc . Myslalam o swojej wlasnej cholernej przyjemnosci! Czemu ja jestem tak głupia? Krzywdze Go ,a naprawde mocno Go kocham. Jestesmy razem dwa lata. Dwa długie piękne lata,a ja zawsze wszystko psuje.Nie potrafie docenic jego milosci.....Wiem ze pisze nieskładnie i glupoty ale musialam się komus wygadac
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 14:32   #2
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Jak się zmienić i jak okazać mu miłość

TŻ kocha Cię taką jaka jesteś,ale nie powinnaś przesadzać.
Wiesz co robisz żle,więc nie popełniaj więcej podobnych błędów.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 16:45   #3
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Jak się zmienić i jak okazać mu miłość

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
TŻ kocha Cię taką jaka jesteś,ale nie powinnaś przesadzać.
Wiesz co robisz żle,więc nie popełniaj więcej podobnych błędów.
Dzieki momo,ale naprawqde jestem totalna egoistka i tak ciezko mi to w sobie zmienic
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 16:49   #4
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Jak się zmienić i jak okazać mu miłość

nie wiem co Ci napisac, bo ja zachowuje sie inaczej.. mowisz, ze go kochasz, ale mimo to krzywdzisz, przytulalas sie z kolega.. chyba warto to przemyslec, dobrze, ze sama zauwazasz swoje bledy, teraz wystarczy tylko przestac je popelniac..
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 17:08   #5
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Jak się zmienić i jak okazać mu miłość

Cytat:
Napisane przez prowokacja17 Pokaż wiadomość
Dzieki momo,ale naprawqde jestem totalna egoistka i tak ciezko mi to w sobie zmienic
To zanzczy tyle, ż epowinnas zacząć nad sobą pracować.
Bo skoro jesteś z TZ przez dwa lata, to na czym opiera się ten związek?
Ty bierzesz on daje?
NIe ma cudownej recepty na zmianę sibie. Trzeba zacząć nad sobą pracować, a nie stwierdzić :jestem egoistka i jest mi ciężko. Bo jak tak mówisz to mam wrażenie, że wcale nie zależ Ci na zmianie.
Chociaż spróbuj....
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 07:47   #6
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: Jak się zmienić i jak okazać mu miłość

nie chcę Cię urazić, jednak myślę, że Twoja miłość jest jeszcze trochę niedojrzała. piszesz, że kochasz, bo on jest dobry i robi dla Ciebie wszystko. dużo od niego dostajesz... i chyba tego po prostu nie doceniasz.
a związek to branie i dawanie.
w końcu Twój chłopak zrozumie, że "przeinwestował" Wasz związek, dając z siebie wiele i najwyrazniej nie oczekując wiele w zamian. i wtedy odejdzie.

postaw się na jego miejscu. gdyby role się odwróciły, to jak długo i czy w ogóle chciałabyś zabiegać o niego, gdyby on myślał tylko o sobie?
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 08:45   #7
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Jak się zmienić i jak okazać mu miłość

Dobrze, że masz świadomość swoich błędów. Teraz staraj się nad sobą popracować. Pomyśl sobie, że możesz stracić swojego TŻ... Zacznij coś zmieniać, zanim będzie za późno! Trzymam za Ciebie kciuki
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-23, 08:54   #8
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Jak się zmienić i jak okazać mu miłość

nic nie da mowienie-jaka ja jestem glupia!
zamiast gadac, zacznij działać skoro wiesz w czym tkwi Twoj problem i jak go naprawić! jesli tego nie robisz, widocznie wcale nie chcesz tego zmienić...
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 20:36   #9
delightful_girl
Zadomowienie
 
Avatar delightful_girl
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 886
Dot.: Jak się zmienić i jak okazać mu miłość

Cytat:
Napisane przez prowokacja17 Pokaż wiadomość
On robi dla mnie wszystko,stara się,robi wszystko żebym była szczęsliwa . A ja ? Ja jestem egoistką. Robie wszystko tak jak ja chcę ,nie staram się ,wiem że Go kocham a nie potrafie mu tego okazać..Mam wrażenie że On jest "za dobry" dla mnie. Wczoraj bylam na pielgrzymce i zrobilam cos glupiego. Pomijajac to ze zamiast się modlic pilam ze znajomymi w barze,pilam za dużoo! To kolega mnie przytulil a ja zamiast prostesowac to pozwolilam mu zeby przytulal mnie dalej! Co najgorsze podobalo mi się! Nie myslalam o nim że to moze sprawić mu przykrosc . Myslalam o swojej wlasnej cholernej przyjemnosci! Czemu ja jestem tak głupia? Krzywdze Go ,a naprawde mocno Go kocham. Jestesmy razem dwa lata. Dwa długie piękne lata,a ja zawsze wszystko psuje.Nie potrafie docenic jego milosci.....Wiem ze pisze nieskładnie i glupoty ale musialam się komus wygadac
Hmm a ja odnoszę inne wrażenie...
Napisałaś, że kiedy kolega Cię przytulił nie myślałaś o "nim" - co jest zastanawiające - ponieważ pozwolę sobie napisać że prawdziwa miłość to oddanie się drugiemu człowiekowi całkowicie! Przede wszystkim jednak sercem i mentalnie! Kochać to znaczy myśleć o tej osobie i właśnie przede wszystkim w takiej sytuacji!!
Nie wiem jakie są Twoje relacje z kolegą ale mimo wszystko nie powinnaś pozwalać mu na aż tak wiele szczególnie że jak się domyślam twojego Tż nie było w pobliżu - bynajmniej nic nie wspomniałaś o tym.
Napisałaś, że kiedy kolega przytulił cię to ci się podobało - uważam że powinno byc odwrotnie - jeśli kochałabyś naprawdę swojego Tż nie powinnaś czuć jakiś wielkich z tego tytułu przyjemności.

To tylko moje zdanie, to twoje życie i rób to co uważasz za stosowne jednak od siebie dodam jedno zdanie:
zastanów się ale tak naprawdę zastanów się jak czułabyś się ty gdyby twój Tż zaczął zachowywać się tak jak ty zachowujesz się obecnie a ponadto powtarzał jak to bardzo cie kocha.
Byłoby ci przykro? Bo ja uważam, że tak a przynajmniej powinno.
__________________

Powstrzymaj Zabijanie Psów!


Stop Pseudohodowcom!



"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same".

— Phil Bosmans

delightful_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 21:42   #10
ZAQOCHANA
Rozeznanie
 
Avatar ZAQOCHANA
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań pełen doznań ;)
Wiadomości: 816
GG do ZAQOCHANA
Dot.: Jak się zmienić i jak okazać mu miłość

Cytat:
Napisane przez prowokacja17 Pokaż wiadomość
On robi dla mnie wszystko,stara się,robi wszystko żebym była szczęsliwa . A ja ? Ja jestem egoistką. Robie wszystko tak jak ja chcę ,nie staram się ,wiem że Go kocham a nie potrafie mu tego okazać..Mam wrażenie że On jest "za dobry" dla mnie. Wczoraj bylam na pielgrzymce i zrobilam cos glupiego. Pomijajac to ze zamiast się modlic pilam ze znajomymi w barze,pilam za dużoo! To kolega mnie przytulil a ja zamiast prostesowac to pozwolilam mu zeby przytulal mnie dalej! Co najgorsze podobalo mi się! Nie myslalam o nim że to moze sprawić mu przykrosc . Myslalam o swojej wlasnej cholernej przyjemnosci! Czemu ja jestem tak głupia? Krzywdze Go ,a naprawde mocno Go kocham. Jestesmy razem dwa lata. Dwa długie piękne lata,a ja zawsze wszystko psuje.Nie potrafie docenic jego milosci.....Wiem ze pisze nieskładnie i glupoty ale musialam się komus wygadac


Rozbraja mnie to. Masz siadomosc ,ze zle robisz ,a jednak to robisz. Zmien to i tyle.
__________________

"A bad woman is the sort of woman a man never gets tired of "...


"Lubie ta aurę ciemności, która go otacza. Lubie jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie ponury, niczym noc bez gwiazd".
ZAQOCHANA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 22:36   #11
wrzosoweniebo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 194
Dot.: Jak się zmienić i jak okazać mu miłość

delightful_girl autorka pisała o swym problemie ponad 3 lata temu
wrzosoweniebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 11:23   #12
delightful_girl
Zadomowienie
 
Avatar delightful_girl
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 886
Dot.: Jak się zmienić i jak okazać mu miłość

Cytat:
Napisane przez wrzosoweniebo Pokaż wiadomość
delightful_girl autorka pisała o swym problemie ponad 3 lata temu
Zauważyłam to dopiero po fakcie, więc wiadomość zostaje.
Kto wie może się jeszcze przyda nie koniecznie autorce.
__________________

Powstrzymaj Zabijanie Psów!


Stop Pseudohodowcom!



"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same".

— Phil Bosmans

delightful_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 07:23   #13
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Jak się zmienić i jak okazać mu miłość

problem już nieaktualny ,zmieniłam sie a Tż jest teraz moim mężem
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 15:56   #14
maniekmaniek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Jak się zmienić i jak okazać mu miłość

mam podobny przypadek tylko ze moja partnerka wyjechala do angli do pracy a nasz zwiazek postawila w separaci i powiedziala mi ze to co zepsulemmam naprawic tylko nie wiem co zepsulem nie mogie sie doszukac powiedziala mi ze duzo mowie malo robie ze obiecuje a slowa nie dotrzymuje wrecz po jakims czasie zapominam co obiecalem i nie wiem jak to mam zmienic bardzo ja kocham alenie umiem tego okazywac ona robila wszystko dla mnie wiemze teraz to bede mial ciezko naprawic to ze mam sie zastanowic czego oczekuje od zycia bo ona ma cel w zyciu ktory chce osiagnac ja tez a ze nic nie robie ze zyje z dnia na dzien a pracuje po 18-20 godz dziennie wiec wracam zmeczony ze nie rozmawiam z nia o rozwiazanu problemow ze nie mam tematu z nia moj temat to zawszebyla praca bo po tyle czasu siedze w pracy akrocej nie mogie pracowac bo mnie zwolnia aona nie pracowala pierwszy problem obiecalem jej pomuc znalesc prace ,dwa mowie jej ze ja kocham dostawala kwiaty ,maskotki robilem kolacie aleona twierdzi ze to nie jest okazywanie milosci wiec jak mam ja okazac prosze was o pomoc zalezy mi na niej powiedziala mi ze bedzie teraz patrzec czy cos zmieniam ze bede mial ciezko
maniekmaniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.