dobry peeling biologiczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-02, 12:24   #1
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530

dobry peeling biologiczny


witam. poszukuje dobrego peelingu biologicznego (tak chyba nazywaja sie te, ktore nie posiadaja mikrogranulek - mam racje??)

mam dziwny rodzaj cery. bardzo sie łuszczy (to chyba przez "wyciskanie", przed ktorym nie moge sie powstrzymac),jesli po umyciu twarzy nie naloze na nia od razu kremu, mam cala twarz sciagnieta. rano, po przebudzeniu cera jest jednak bardzo tlusta. pani w duglasie powiedziala mi, ze mam rozszerzone pory, wiec dlatego nie powinnam uzywac peelingu z granulkami.

jakie peelingi bez granulek mi polecacie i czy uzywa sie ich tak samo, jak klasyczne peelingi?? chodi mi, zeby peeling dokladnei likwidowal wszystkie skorki. w drogerii widzialam clinique (turn around) - czy jest warty swojej ceny??
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 15:21   #2
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: dobry peeling biologiczny

Ten peeling nazywa sie ENZYMATYCZNY:P sama uzywam i jest calkiem niezle. naklada sie go jako maseczke na kilka minut a nastepnie zbiera wacikiem. ma takie substancje chemiczne ze rozpuszczaja zrogowacialy i niepotrzebny naskorek:P polecam ja uzywam dr ireny eris . nie jest wcale taki drogi (ok 20 zl) a dosyc fajny
natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 15:43   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: dobry peeling biologiczny

ja jestem gorąca zwolenniczka naturalnych kosmetyków wiec przejrzyj watek dodmowe kosmeyki, tam jest przepis podany przez mnie na enzymatyczny peeling, a z kupnych to dermiki meritum jest b dobry, a peeling biologiczny moze byc tez typu gommage
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 15:51   #4
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: dobry peeling biologiczny

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
a peeling biologiczny moze byc tez typu gommage
czyli??? jakie skladniki zawieraja te pillingi?? czy maja jakies kwasy owocowe???

acha no i jeszcze jedna wazna sprawa. opisalam juz powyzej jaka mam cere. czy w zwiazku z tym powinnam wybierac kosmetyki dla cery tlustej czy suchej??? a moze najlepiej do mieszanej
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 17:20   #5
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: dobry peeling biologiczny

Założyłaś dwa takie same wątki-jeden na biochemii, drugi tu ...
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 18:22   #6
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: dobry peeling biologiczny

Cytat:
pani w duglasie powiedziala mi, ze mam rozszerzone pory, wiec dlatego nie powinnam uzywac peelingu z granulkami.
o matko i polegac na takich laskach... przy rozszerzonych porach mozesz granulowanego peelingu uzywac , przy ropnych zmianach i wrazliwych cerach nie mozna.


Cytat:
acha no i jeszcze jedna wazna sprawa. opisalam juz powyzej jaka mam cere. czy w zwiazku z tym powinnam wybierac kosmetyki dla cery tlustej czy suchej??? a moze najlepiej do mieszanej
jesli CI csie łuszczy polecam cos z mocznikiem np polskie odpowiedniki albo xlerial SVRa. przede wszystkim bez SLS , alkoghli wiec dobre będą do wrazliwej, zel np clama hlc, tonik AA do cery mieszanej
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.