Bagam o rade!!! co sie dzieje z moją cerą??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-25, 18:57   #1
Dzik_Mad_Madzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 20
Unhappy

Bagam o rade!!! co sie dzieje z moją cerą???


Witam od jakiegos czasu wyskakuja mi na twarzy gródki podskórne , gdy sie rozwijają to swędzą i bolą a co najgorsze nie da sie ich wycisnąc chyba ze po dłuuugim czasie utworzy sie na ich szczycie biały punkt wtedy nakłówam to zdezynfekowaną igłą i usówam. jadnak te okropnosci powracają nie wiem co począc nie wiem czym to jest powodowane??? Unikam ostrych rzeczy i słodyczy , nie pale RATUNKU!!!!!!!!!!! Niech mi ktos pomoze buuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Dzik_Mad_Madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 20:03   #2
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Bagam o rade!!! co sie dzieje z moją cerą???

Ja miałam takie grudki podskórne na policzku jednym - to była masakra - tak jak opisujesz swędziały, były podskórne a jak wychodziły na wierzch i się je wycisneło to i tak wracały... okropieństwo. Poszłam do dermatologa i przepisała mi jakies maści, ale już nie pamiętam dokładnie jakie... w każdym bądx razie pomogły. Idź do dermatologa napewno da ci odpowiednią maść. Ja po 2 opakowaniach już nie smaruję i na szczęście (odpukać) nic nie mam na policzku... ale z drugiej strony to może być też od pościeli, a także od telefonu komórkowego (trzeba przecierać co jakiś czas spirytusem albo czymś do zdezynfekowania).
Teraz na dzień matujący a na noc nawilżający i jest ok
Najlepiej idź do dermatologa na pewno pomoże
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 11:45   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Bagam o rade!!! co sie dzieje z moją cerą???

masz najprowdopodobniej trądzik grudkowy, jeslipo czasie jak piszesz tworzą sie ropne zmiany powinnas udac sie do dermatologa. przy tym "schorzeniu" pomoze Ci do stowosania w domu benzacne, akneroxid, brevoxyl- nadtlenek benzoilu, acne derm, skinoren - kwas azelainowy, effaklar k , serum na niedoskonałosci Barwy z kwasem salicylowym- kwasy BHA. polecam Ci wizyte u dermatologa chociazby z tego wzgledu ze zapisze Ci proeparaty ktore poradza sobie szybciej i skuteczniej z problemami chociaz pewnosci 100% nie ma ale skutecznosc ich jest bardzo wysoka, lekarz przepisac Ci moze cos z antybiotykóww tetracyklinę, minocyklinę, klindamycynę... lub/ i retinodidy- tazaroten, differin, atrederm , dodatkowo mozesz w domu uzywac cos co napisałam Ci ze samam mozesz kupic te praparaty(na początku ,) oczywsicie w odpowiednim czasie , bo np diffeerinu nei mozna uzywac z nadtlenkiem benzoilu ale juz jesli nałozysz differin na noc( ZAWSZE!!!) a za dnia benzacne to tak mozna.wątków na ten temat było dyzo , zobacz prosze wątek problemy skóne zobacz zanim zadasz pytanie. tam jest wiele wątków
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 11:53   #4
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Bagam o rade!!! co sie dzieje z moją cerą???

Nie ma to jak fachowe i łopatologiczne wytłumaczenie Emilia1.swoja droga dzieki tobie EMILIA1,w twoich wypowiedziach zawsze znajde cos interesujacego i wyjaśniajacego.Dzieki
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 11:45   #5
Dzik_Mad_Madzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 20
Dot.: Bagam o rade!!! co sie dzieje z moją cerą???

dzieki wam za szybką odpowiedz Emilia ja wiem ze na pewno na ten temat jest mnóstwo wątków , ale jestem tak zapracowana ze nie znalazła bym, czasu na szukanie wierz mi !!! Jeszcze raz bardzo wam dziękuje
Pozdro
Dzik_Mad_Madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 14:29   #6
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Bagam o rade!!! co sie dzieje z moją cerą???

nie ma sprawypozdrawiam!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 12:02   #7
Dzik_Mad_Madzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 20
Dot.: Bagam o rade!!! co sie dzieje z moją cerą???

osz kupiłam mas davercin polecili mi to w aptece ale piecze buuuuu moze to mi w koncu pomoze
No nic bede walczyc !!!!
Dzik_Mad_Madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-31, 12:09   #8
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Bagam o rade!!! co sie dzieje z moją cerą???

to czekmy na relacje, cos do nawilzania masz?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 16:10   #9
Dzik_Mad_Madzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 20
Dot.: Bagam o rade!!! co sie dzieje z moją cerą???

hmm do nawilzania ???Emilia , własnie chodzi mi o to zeby to zasuszyc , bo ja nie mam tego na całej twarzy tylko narazie mam jeden wielki wulkan koło oka w kąciku przy łuku brwiowym , smaruje to davercinem wydaje mi sie ze skoro piecze to znaczy ze sie leczy nie wiem dlaczego zawsze na jesien mi sie to nasila cały rok miałam spokoj
owszem miałam tez inne takie twory ale one sie wchłoneły same ....
dziwne jest tez to ze nie na wszystkich "wuklanach"(jezeli sie pojawiaja) tworzy sie ten biały punkcik na wierzchołku ja jush nic z tego nie kumam
Dzik_Mad_Madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 13:11   #10
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Bagam o rade!!! co sie dzieje z moją cerą???

chodzi o to zeby wyleczyc a nie zasuszyc jesli wysuszysz to skora bedzie wiecej loju wytwarzac i znowu beda Ci sie tworzyc zmiany, chodzi mi o lekki nawilzacze, niezapychajace, lekkie ale skuteczne,niepozostawiaac e warstwy tłustej
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 10:01   #11
Dzik_Mad_Madzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 20
Dot.: Bagam o rade!!! co sie dzieje z moją cerą???

Emiluś ,masz chyba racje a tak pozatym davercin niewiele mi tu pomógł, moja mała zmiana w kąciku oka przekształciła sie w wielki nabrzmiały wulkan i doszła prawie do oka , jak mrugałam to czułam ja buuu wiec siegnełam po detromecyne i zaczełam smarowac do bólu i w koncu wywaliło mi ten ropny czubeczek , owinęłam sobie paluchy papierem i wycisnęłam do świństwo błeee tak zeby sie do oka nie dostało , jush jest troche lepiej ale i tak dalej smaruje mascia bo jeszcze nie wszystko wylazło i jest jeszcze mała gródka , jestem dobrej mysli
Dzik_Mad_Madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-02, 18:34   #12
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Bagam o rade!!! co sie dzieje z moją cerą???

kurde kolo oka tonizle bolało co?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.