Trądzik - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-15, 17:59   #3451
mewa133
Raczkowanie
 
Avatar mewa133
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 62
Dot.: Trądzik

witam wszytskich...
Dowiedziałam sie od kolezanki, ze na tradzik piła drozdze z mlekiem ale to juz jakis kawalek czasu temu mówi, ze jej pomogły. Niestety nie pamieta juz dokladnie ile trzeba bylo dac drozdzy a ile mleka....??
Moze napisze mi ktos jakie powinny byc proporcje??czy cos wiecie na ten temat?
dziekuje slicznie i pozdrawiam
__________________

"Chcę do jedynego miejsca na ziemi
gdzie problemy przestają mieć znaczenie..."

mewa133
mewa133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 18:06   #3452
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Trądzik

Shadi jestes naprawde bardzo ladna dziewczyna .

ja natomiast mam since pod oczami i tez nie jest wazne jak dlugo spie. mam takie zylki, ktore sa bardzo widoczne .

co do pudrow, fluidow to ja nie uzywam. tylko korektor wchodzi w ruch. jakbym miala stosowac pudry, fluidy na buzi to wygladalabym dokladnie tak jak opisywala Ola .

oj Dziewczyny wspolczuje Wam tych "niemadrych" nauczycielek. dobrze, ze ja to mam juz za soba. z jednej strony to bym chciala byc jeszcze uczennica, a z drugiej to nie.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 18:20   #3453
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Trądzik

Shadi jesteś prześliczna!

Pudru w kamieniu absolutnie nie trzeba nakładać na podkład, a dobry puder ładnie wyrówna koloryt, z korektorem to juz całkiem super. Uwielbiam takie rozwiązanie, bo nie znoszę podkładów.
Od pewnego czasu nawet pudru nie używam, korektor jedynie

Ja normalnie nie wiem, po tej matmie się nie mogłam uspokoić. Na dodatek przez szkołę i trądzik i to wszystko razem juz nabawiłam się najprawdopodobniej pożądnej nerwicy- ostatnio strasznie często boli mnie w mostku, szczególnie po nerwach

Ale opowiedziałam o wszystkim w domu, bardzo przejęłam tą sytuacją, mam powiedziała ze idzie jutro do tej baby i ją opiepszy, że nie ma prawda do mnie tak mówić itd. itp.

Jestem dobrej myśli, byłam dzisiaj na korkach z matmy juz rozumiem to czego wtedy nie wiedziałam, pokaże tej gościówie co potrafię, a co
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 19:08   #3454
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

ojojoj z podkladami to wlasnie tak bywa ze sciekaja i zostaja tylko po to zeby zrobic plamy
manieczko z zapychaniem to sprawa indywidualna, mnie zapychaja silikony jak sa na poczatku skladu i trojglicerydy... ogolnie im krotszy sklad tym lepiej, a najmneij szkody robia apteczne kosmetyki i to takie pewniaki w sumie
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 19:14   #3455
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Trądzik

Mila
Cieszę się, że się odezwałaś.
W końcu
Babie pokaż co potrafisz, a co!
Nie kłóć się z nią, tylko jak będziesz wiedziała rozwiązanie zadania zgłoś się do tablicy i z uśmiechem satysfakcji pokaż jej, że nie miała racji kierując do Ciebie takie słowa
U mnie znowu źle.Prawy policzek mnie dobija. Boli mnie strasznie.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 19:30   #3456
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik

no i mnie wypryszczyło jak zwykle pod koniec okresu
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 19:42   #3457
emigracja
Rozeznanie
 
Avatar emigracja
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 517
Dot.: Trądzik

Nie wiem czy juz to mowilam ale nie ma to jak cos tutaj napisac i dostac od Was odpowiedz..to niesamowicie podtrzymuje mnie na duchu... dziekuje ze jestescie

No wiec moja derma przepisala mi tetralysal, dalacin t i na noc na zmiane diferin i jeszcze jedno zapomnialam co, oraz od niedawna stosuje lerosett. Na poczatku kuracji powiedziala zebym sobie kupila krem Pharmaceris i uzywala gdy bede miec sucha skore. No i tak stosowalam co jakis czas ale w koncu musialam zaczac stosowac codziennie bo jak raz sobie odpuscilam to juz nastepnego dnia mialam skorki suche. A ostatnio na wizycie wspomnialam jej cos o tym a ona powiedziala ze nie moge stosowac kremu codziennie bo nie po to skore wysuszam tymi lekami zeby ja kremem natluszczac i powiedziala ze mam stosowac 2 czy 3 razy w miesiacu chyba (nawet nei sluchalam bo sie wkurzylam:P) Bez przesady z taka skora sucha sie nei da zyc. A wy codziennei uzywacie kremu jak tam u was?
emigracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 19:52   #3458
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

emigracjo differin krem czy zel?
cos niezbyt bym ufala tej dermie...
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:35   #3459
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik

Emigracjo:Jak tak można nie używać kremu nawilżającego? przeciesz skóra musi być zbilansowana,jesli sie ją wysusza lekami na trądzik to powinno się też nawilżać...
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 20:37   #3460
Damian:)ek
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 65
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
damianku a masz moze gdzies sklad tych rzeczy? bo ja szukam i nigdzie znalezc nie moge a opinie na kwc sa takie dosyc w kratke...
:P
krem acneline
Składniki: Aqua, Mineral Oil, Petrolatum, PEG-2 Stearate, PEG-20 Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Glycerin, Decyl Oleate, Trigonella Foenum-Graecum Seed Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Carbomer, Triethanolamine, Methylchloroisothiazolino ne , Methylisothiazolinone, BHA, Parfum, Citral, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Isoeugenol, Linalool, Limonene.

żel
Water, Sodium Laureth-2 Sulfate, Cocamide DEA, Hydroxypropyl Methylcellulose, Dimethicone Copolyol, Propylene Glycol (and) Aqua (and) Fenugreek Extract, Tee Tree Oil, PEG-40 Hydrogenated, Castor Oil, Lactic Acid, Methyldibromo Glutaronitrile (and) Phenoxyethanol, Parfum, Citral, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene.

ogólnie oba z olejkiem drzewa herbacianego i wyciągiem z kozieradki .
Damian:)ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:02   #3461
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

nono musze przyznać, że chyba się skusze na ten krem i żel

By The Way... kurde ubolewam !! musiałem wyjąć kolczyk, bo zaczął mnie boleć niemiłosiernie język i to tak od niczego, a już było tak dobrze !!

P.S i tak przebije go drugi raz tylko w innym miejscu
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 21:18   #3462
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

sebku pewno sie przeziebiles, tak sie zawsze dzieje ze jak jest jakas infekcja w organizmie to wszystkie przeklucia zaczynaja sie paprac, nawet te zagojone pare lat wczesniej

damianku dziekuje za wysilek jej ale Ci sie chcialo przepisac to
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:47   #3463
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

nie moge zasnac :/ humor do d... mam :/
wymyslilam sobie,ze jezeli cera poprawi sie to zrobie kolejnego kolca. padlo na jezyk. Zuziku, kolczyka w ogole sie nie czuje? jak to wyglada z jedzeniem (juz po zagojeniu),da sie bez problemu jesc? uderzasz nim o zeby? (acha,daj znac jak buty dojda i zrob zdjecie na nodze,jak mozesz )
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 21:58   #3464
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

dagnus po zagojeniu trzeba skrocic sztange i potem juz bez problemu, nie czujesz go, tylko mozna sie nim bawic w buzi ile dusza zapragnie
z tymi butami to taka lipa, ze wzielam jeszcze bransoletke dodatkowo (za 2$ byla) a ten lachon policzyl przesylke od przedmiotu a nie od osoby czy chociazby od pary butow... i tak oto place za buty 27+13$ i za bransoletne 3+13$ i nie przegadasz ;\ wkur.wiona jestem niesamowicie, ale mam nadzieje ze buciki przynajmniej fajne beda ;]
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-15, 22:03   #3465
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

przeciez to nienormalne co oni Ci w dwoch przesylkach to wysla,ze placisz 2 razy?! bez kitu a jaka to bransoletka? nie wiedzialam,ze maja tez bizuterie

caly dzien sypie snieg
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 09:09   #3466
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

dagna1 w profesjonalnym salonie przebicie kosztuje w granicach 100 zł. (jak dla mnie cena powalająca, a jak jeszcze zacznie ci sie coś dziać to musisz wyjąć i 100 zł na marne )
Co do bólu to przebicie trwa jakies 3 sekundy więc nie ma czasu na bolenie.
Kiedy się będzie goiło (jakies 30 dni) to przez pierwsze 4-6 dni nie będziesz w stanie zjeść niczego (niektórzy mogą to zależy od organizmu). Język puchnie, ale nie każdemu. Więc większy ból jest kolejnego dnia lub tego samego wieczorem, wtedy się czuje, że się dopiero przebiło język Jak widzisz mi po niecałych dwóch tygodniach przestał boleć całkowicie, ale w trzecim tygodniu zaczeło się coś dziać i musiałem wyjąć. Ale i tak przebije na nowo jak sie zagoi ta dziurka jak już Zuza pisała kup sobie najwiekszą sztange na sam początek (2,5 - 3 cm), kiedy języch odpuchnie będziesz obijać kolczykiem o zęby ale to nie będzie trwało długo, bo można kupić plastikową, lub osłanianą metalową kulkę, która nie uszkadza szkliwa :P osobiście polecam plastikową
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 10:00   #3467
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

przewaznie masz w cenie przeklucia juz kolczyk i jego wymiane na ktorszy po zejsciu opuchlizny ale nie wiem czemu wyciagales sebek naprawde :P
a puchnie tym bardziej im glebiej/dalej jest przebicie, logicznie jak jest na poczatku jezyka tam gdzie on jest cienki, to nie spuchnie na 4cm

ludzie... dostalam opracowanie materialu do matury z czeskiego i jest tego 117 stron pomocyyyy!
a probowalam zmienic czcionke, bo nei lubie times new romana, to z kazda inna wychodzi ponad 200
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 10:29   #3468
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Unhappy Dot.: Trądzik

czy moze mi ktos pomoc ?( zrobilo mi sie ponad pol roku temu zgrubienie pod skora na twarzy(nie wyszedl z tego taki zwykly pryszcz) i to robi sie coraz bardziej podluzne a twarz jest spuchnieta..bylam u wielu lekarzy ale wielu nie raczy nawet dotknac tego i przepisuje tetralysal unidox duac itd itd..nic nie pomaga a ja jestem spuchnieta i zalamana ..prosze o pomoc..co to moze byc i jak moge sobie pomoc..moze to dziwnie zabrzmi ale wolalam juz swoje zwykle pryszcze z ktorych wychodzila ropa..a tu takie niewiadomo co.
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 10:43   #3469
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Nie mam pojęcia co to może być...


ZuZikU wyjąłem, bo mnie bolało :P a jak przestanie bolec i sie zagoi to przebije na nowo :P
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-16, 11:01   #3470
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Trądzik

LauroS idz do lekarza, ktory zleci zbadanie tej zmiany skornej. takie przepisywanie w ciemno antybiotyku doustnego to skandal. dermatolog, onkolog przychodza mi do glowy. wszystkie takie niezidentyfikowane obiekty nalezy zbadac i dopiero pozniej przepisywac leki.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 11:20   #3471
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

lauro lazic po lekarzach do skutku, albo isc do jednego i domagac sie dokladnego zbadania tego, no i nie bierz nic co Ci przepisza tak 'na oko'...
jak nie dermatolog, to oknolog i parazytolog, a duze to jest, czy taki troche wiekszy pryszcz?
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 13:28   #3472
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Trądzik

Dzieki za odzew jak mozna zbadac taka zmiane skorna i gdzie? jest to schowane pod skora jednak da sie to wyczuc.tak bardzo chcialabym sie tego pozbyc ;( nie da sie teo ani wycisna ani nic samo z tego nie wychodzi w postaci np ropy..szukam we wroclawiu dobrego dermtologa.bylam u tych polecanych na wizazu ale tylko rzucili na mnie okiem.. w sumie dowiedzialam sie tyle co juz wiedzialam.
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 14:13   #3473
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

Sebek,sie rozpisales dzieki za odpowiedz,ale ja to wszystko wiem dosc dlugo interesuje sie piercingiem i nie raz,nie dwa bylam kluta. jedynie chcialam sie upewnic,czy naprawde sie tego kolczyka nie czuje.

z moja cera jest strasznie. nastapilo jeszcze pogorszenie,wiec totalnie beznadziejnie :/ za tydzien do dermatologa..
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 14:44   #3474
reeef
Raczkowanie
 
Avatar reeef
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 272
GG do reeef
Dot.: Trądzik

znalazłam wątpek dla siebie . mam podobne problemy , więc troche wiem co nie co na temat trądziku .. blee . ja osobiście chodze do kosmetyczki, ale coś mi się wydaje że jak narazie to mi tylko cere niszczy a portfel opróżnia . jednak skoro się zdecydowałam to już pozostaje przy niej . zobaczymy . nie jest może tak tragicznie, ale co dzień gdy wstaje boje sie spojrzeć w lustro . przeczytałam pierwsze posty i racja TRĄDZIK nie tylko niszczy twarz ale i zaburza samoocene . narazie jestem nie ugięta bo przyjaciele mnie wspierają ale w moim wieku przeżywam koszmar ...

LAURAS nie bierz nic w ciemno . też radze
__________________
reeef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 15:04   #3475
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

Tak mnie wysypalo ,ze nie chce mi sie nawet wyjsc z domu a musze...Cala twarz mam w takich krostkach szczegolnie czolo to Tragedia ,nawet wolnego miejsca tam nie ma.Sily juz nie mam z tym walczyc ,ile mozna.Jest lepiej a pozniej 100 razy gorzej.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 18:31   #3476
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
Jest lepiej a pozniej 100 razy gorzej.
To chyba normalne...
Ja kiedy spojrzę w lustro i nie jest tak wstrętnie jak zawsze to czuję małą nadzieję, nakręcam się, że się poprawia i może znikną mi te guzy, wariuję cały dzień ze szczęścia, a następnego dnia... nie jest wstanie wyjść z łazienki, bo wyskoczyło cholerstwa tyle, że wyglądam jeszcze gorzej niż wyobrażałam sobie, że mogę wyglądać!!!
Buuu...
Teraz tak samo! Pozmniejszała się część wulkanów, wczoraj skakałam z radości, a dziś mam 3 nowe!!! Moja skóra źle reaguje na optymizm. Załamka... Odkryłam też inną prawidłowość - pogarsza mi się w piątki!!! Co najmniej dziwne...
Pozdrówka
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 19:33   #3477
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Ajj a u mnie nijak ni to dobrze ni to źle ;|

I stchórzyłem ... buuu mialem przebić język (sam sobie) i kiedy miałem igłe przy języku to normalnie nie mogłem popchać ręki xD taka blokada ...
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 19:56   #3478
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

Sebek,wiem,ze dziurka w jezyku szybko zarasta. kompletnie zadnego sladu nie masz?
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 21:15   #3479
reeef
Raczkowanie
 
Avatar reeef
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 272
GG do reeef
Dot.: Trądzik

Odkryłam też inną prawidłowość - pogarsza mi się w piątki!!! Co najmniej dziwne...
Pozdrówka[/quote]

może reaguje tak źle na rozstanie ze szkołą


u mnie też jest kiepsko , zaraz zabieram sie za tą moją nieszczęsną twarzyczke
__________________
reeef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-16, 22:05   #3480
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik

u mnie też nijako...okres
te plamy mnie dobijaja jak jestem w szkolnej łazience z tymi jarzneówkami, mam naprawde mocne światła to wygladam jak pizza przez te blizny:/

Sebek, wow samemu język nigdy bym sie nie odważyła

siedze z aspirynką na mordce
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.