Trądzik - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-31, 16:59   #4231
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Trądzik

Chcialam Wam wszystkim zyczyc szczesliwego nowego roku i udanego sylwestra zeby ten rok byl dla Was lepszy od porzednich i zeby nasz problem zniknal raz na zawsze zebysmy sie zawsze cieszyly ladnymi buzkami buziaki
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 17:21   #4232
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
ja wczoraj sobie zrobi łam taka fajna maseczkę z aa nawilzajaca z glinką mozesz sprobowac

o wow acnefan Cie wygoił? nałozyłaś go tylko na tę jedną noc czy juz wczesniej go uzywałas?
właśnie ta AA chciałam robić hihi

a Acnefan używam od dawna,jednak wczoraj miałam spuchnięte poskórne gule,które rozdrapałam,a dzisiaj został po nich już tylko slad.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-31, 21:28   #4233
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Trądzik

Heh znowu przychodze jak chce sie wyżalic...Jesli mnie ktos choc troche pamieta to miło
Pewnie szalejcie gdzies na imprezach,a ja siedze w domu.Jestem chora.Ale tez w sumie nie mam ochoty nigdzie isc :/ Juz sie do wszystkiego przyzwyczaiłam i poukładałam sobie to jakos,ale łapią mnie takie doły jak dzisiaj.Nie zebym nie miała gdzie isc bo kilka propozycji było. Juz mi sie nawet nie chce starac i wierzyc ze nowy rok bedzie lepszy.
Mam też coraz mniej marzen. I coraz bardziej jestem zepsuta np.dzisiaj ogromną radośc mi sprawiło jak zgnoiłam moją młodsza siostre o byle co. Wiem straszne to,az sama jestem przerazona.A pozniej myslałam ze umre z takiej ukrytej gdzies głęboko zazdrosci jak zobaczyłam jak ona sie szykuje i ułożone włosy + odrobina pudru czy czegos tam,nie wiem co nakładała sprawiły ze wyglądała slicznie.Tak poprostu.
A nie to co ja : podkład+puder(niewielkie ilosci tego wsyztskiego ale jednak) + tusz + zadbane włosy i i tak wyglądam żałosnie. Tapeta. Z tym ze u mnie podkąłd to jest ratunek zebymw ogole sie mogłą komus pokazac.Chociaz w swieta miałam to gdzie ze cała rodzina na mnie sie gapi tymbardziej ze przesadziłam z kwasem i sie trcohe łuszczyłam i byłam czerwona i pryszczata,do tego przeziębienie..eh..i tak sobie paradowałam :P
A tak apropo to nie wiem w kogo ja sie wdałam:brat-idealne cera poprostu idealna.siostra:podobnie. i jak aj mam sie czuc jak z nimi rozmawiam twarza w twarz? :|

Zuziku zamówiłam sobie te próbki minerałów Powiem ze trudno sie je nakłada szczegolnie jak cera sie łuszczy dlatego ja zazwyczaj mieszam na ręce z podkąłdem i mam taka gesta papke biore troche na opuszki palców i tak delikatnie przykładam do twarzy.,W sumie wtedy sie neizle rozprowadza.Ale moze dlatego mój sie gorzej rozprowadza bo wziełam ten drugi odcien nie pierwszy jak Ty miałas, a ten mój jest duzo bardziej kryjący.Chyba tez sobie zamówie ten co Ty masz Dali mi tez gratis próbke takiego absolutnie obłędnego cienia: rózowego(nie przepadamale ten jest piekny) jak sie go bierze na palec to wygląda jak taki migocący pył sliiiczny..niestety na oku duzo mniej go widac :P ale jenak....I teraz mam takie plan zeby sobei zamówic kilka próbek roznych cieni bo to przeceiz na długo starczy bo sie tego niewiele bierze
Pozdrawiaaam wszystkich i zycze Wam i sobie szczęscia
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 12:44   #4234
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez magdaa_j Pokaż wiadomość
Karla ja robiłam dosyć często maseczkę z drożdży. Naciągało ładnie skórę i oczyszczało. Ja dostałam przepis od tej mongolki
1 żółtko
1/4 drożdży
wymieszać wszystko( najlepiej palcami) i nałożyć na twarz. Mi to pomagało, ale narazoe mnie policzki bolą i jak to naciąga twarz to mnie trochę boli. Ale wrócę na pewno do tego
Dzieki zrobie sobie dzisiaj ta maseczke tylko ze bez zółtka narazie bo mnie troche przeraża A nie wiesz co to żółtko daje? I czy nie powinno byc tez białko ściagajace pory?

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
z czechach DD
Aha to dobrze bo juz sie wystraszylam

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Elektrodo- ja tak samo! piję tylko kawę zbożową codziennie rano ale to chyba nie taki mega grzech co? a czekolady nie tykam, jedynie moze raz(?) na 3 miesiące troszkę gorzkiej i tyle. naprawdę ,to nie jest trudne. ketchupu też nie lubię,musztarda- a kysz zły diable=to samo tyczy się czipsów. z tego wszystkiego nawet herbaty juz nie słodzę,piję od miesiaca tylko zieloną.
Ja wlasnie od dzis nie jem czekolady, pikantnych potraw, nie pije czarnej herbaty ani kakao i zobaczymy czy cos pomoże I ciekawe ile wytrwam w moim postanowieniu A myślicie ze cukier też szkodzi na cere?

Dolina Nocy: polecam krem z nawilzajaco-matujacy Galanea Nie ma autentyczny opis dzialania (potwierdzone na podstawie analizy skladnikow a pozatym srednia w KWC 5,0 o czymś świadczy) Do kupienia w aptece (ja zaplacilam 15zl w aptece "Dbam o zdrowie"-można zamowic produkty przez internet a odebrac osobiscie bez placenia za przesylke itp. tylko zamowienie musi wynosic min20zł.)

Cytat:
Napisane przez Arminka666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a probowalyscie moze cebuli?Cebula jest naturalnym antybiotykiem i ma silne wlasciwosci bakteriobójcze i przyspiesza gojenie sie ran.Ja dzis zaczelam taka kuracje wlasnie kupilam sobie kilo cebuli i smaruje sie pare razy dziennie Zapach koszmarny oczy łzawią ale skora juz jakby zrobila sie gladsza i czystsza.Moze warto sprobować?
Ja slyszalam ze to ponoc dobry sposob na oczyszczenie cery (wszystko wylazi na wierzch) ale jakos bym sie bala A u Ciebie też wylaża wszystkie krosty z podskory?

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Acnefan mi w jedną noc zagoił wszystko co spuchnięte
Mi też acnefan bardzo pomaga

Cytat:
Napisane przez Nika0503 Pokaż wiadomość
Udanego sylwka
A ja ja już nie wiem co dalej. Niby kwas pomógł, na czole nie mam już ropnych , ale... na policzkach są ciągle no i blizny - mam ich pełno... Wy coś używacie na blizny? Brevoxyl i Skinoren to wiem , że rozjaśniają , ale może macie jakiś cudowny środek na przebarwienia
jeszcze raz życzę suuuper zabawy obyśmy w nowym roku wszyscy mieli super buźki pozdrawiam
Slyszalam że ponoc masc Cepan jest dobra na blizny Mi też by sie cos takiego przydalo bo mam mase przebarwien i blizn
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 12:58   #4235
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Karla żółtko też ma jakieś tam właściwości, ale nie pamiętam xD ale spróbuj następnym razem z tym zółtkiem Ja teraz maseczkę aspirynową będę używać i co jakiś czas właśnie tą maseczkę z drożdży i zielona glinka
Cepan to jest maść na blizny straasznie śmierdzi , ale nie wiem czy pomaga, ja jej używałam na blizny po wycinaniu pieprzyków. Trochę pomogło, ale niestety blizny nie zeszły, bo mam wadę skóry jakąś w tym miejscu może będę usuwała laserem...dermatolog tak coś wspominała...zobaczymy
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 14:39   #4236
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik

JAK tam po sylwestrze?
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 15:09   #4237
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Unhappy Dot.: Trądzik

Pozdrawiam w nowym roczku.
Może rzeczywiście spróbuje odstawić na pewien czas produkty mleczne. Tylko co ja mam jeść w takim wypadku? Słodycze, produkty mączne, przyprawy - nie i teraz mleczne też odrzucić?! Będę chyba samą sałatę jeść.

Mam jeszcze jedną sprawę - zaczęłam ostatnio brać 4 opakowanie Diane. I nie widzę ŻADNEJ poprawy! Ostatnio jak łykałam tabletkę to moja mam powiedziała, że chyba nie warto, bo wyglądam gorzej niż na końcu września przed rozpoczęciem brania. Czy to możliwe, żeby Diane nic nie działała?! Już tyle czasu minęło a tu kicha kompletna... A takie robiłam sobie nadzieje... Myślałam, że się trochę w końcu poprawi. Wszyscy twierdzą, że podczas zażywania się poprawia! Po odstawieniu znowu wraca trądzik, ale dlaczego u mnie nie ma poprawy nawet na tydzień?!!!
Nie mam pojęcia co w końcu robić. Mam za 3 tygodnie wizytę u dermatologa, podobno najlepszego w Warszawie (przepisał mi właśnie Diane). Powiedział, że będzie na pewno poprawa. A TU NIC!!! Jestem beznadziejnym przypadkiem.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 15:54   #4238
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik

oj ale fajnego sylwka miałam byłam u koleżanki i był jej fajny wujek który podoba mi się od 3 latgrałam z nim w pokera a potem mówilam co wygrał a co przegrał*wiadomo że mówiłam tak żeby myślał ze wszystko wygrał,a przegrał tv,komputer,monitor* hmm a wiecie czemu maseczka z zielonej glinki nie może zaschnąc na twarzy?zawsze mnie to dziwiło.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 16:19   #4239
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez prowokacja17 Pokaż wiadomość
JAK tam po sylwestrze?
od rana kręci mnie w żołądku i niedobrze mi a nie moge puścić pawia
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 20:48   #4240
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

do d&$% ((((((((((((((
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 21:22   #4241
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Trądzik

moj sylwester byl bardzo ekscytujacy: spedzilam go ogladajac filmy, pod kocem, zaopatrzona w tone chusteczek (z powodu kataru, a nie wzruszajacego filmu ) z tabletkami od bolu gardla i goraczka.

jeśli chodzi o stan mojej skory to nie jest najlepiej mam jakieś 2 OGROMNE gule na policzku. jakies takie bordowo sine, jakby takie krwiaki podskorne. wyglada to strasznie. poza tym pojawila mi sie jakas kaszka na czole (ktore do tej pory mialam w miare 'czyste'...)
jutro jade do przychodni, jezeli tylko przyjmuje moja pani dermatolog to lece z nia pogadac o roacutane albo innych retinoidach doustnych, nie ma bata! jestem na to gotowa bo mam juz dosc!
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 21:47   #4242
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik

U mnie sylwester bardzo fajnie,wszystko zakamuflowałam i nie było nic widać. Dzis za to koszmar nie moglam sie opamietac powyciskalam wszystkie zaskorniaki i wygladam jak potwór ...
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 22:24   #4243
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Trądzik

wszystkiego najlepszego w nowym roku

jak nigdy nie przejmuję się widokiem twarzy...mimo, że nie jest ona idealna...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-01, 22:55   #4244
Arminka666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 85
Dot.: Trądzik

Ja slyszalam ze to ponoc dobry sposob na oczyszczenie cery (wszystko wylazi na wierzch) ale jakos bym sie bala A u Ciebie też wylaża wszystkie krosty z podskory?



No wychodzi ale nie specjalnie wiecej niz zazwyczaj zobaczymy co bedzie potem do tego jeszcze mam zamiar dorzucic maseczki z drozdzy i krzemowa a jako kremik perfecta no problem bacteria killer na blizny i przebarwienia bo to jeden z niewielu ktory nie wysusza mi skory a jakie herbatki polecacie?
Arminka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 07:12   #4245
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
do d&$% ((((((((((((((
dokładnie......://///////

ale ogolnie na sylwestrze było good gorzej wrazenia po:/
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 11:04   #4246
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Trądzik

Witam w nowym roku , oby był lepszy od tamtego... w którym zaczął się problem - trądzik cel 2008 - pozbyć się trądziku !!! 3mam za Was wszystkich mooocno kciuki.
U mnie już mam co raz mniej ropnych, jestem z tego powodu w good humorze mam okres... a na twarzy dwa ropne i to malutkie
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 14:51   #4247
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez prowokacja17 Pokaż wiadomość
JAK tam po sylwestrze?
U mnie tak średnio Niby bylo fajnie ale nie do konca I syfow tez duzo Jeszcze jakies na policzkach mi wyskoczyly Masakra co mi sie dzieje z tym ryjem

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Pozdrawiam w nowym roczku.
Może rzeczywiście spróbuje odstawić na pewien czas produkty mleczne. Tylko co ja mam jeść w takim wypadku? Słodycze, produkty mączne, przyprawy - nie i teraz mleczne też odrzucić?! Będę chyba samą sałatę jeść.

Mam jeszcze jedną sprawę - zaczęłam ostatnio brać 4 opakowanie Diane. I nie widzę ŻADNEJ poprawy! Ostatnio jak łykałam tabletkę to moja mam powiedziała, że chyba nie warto, bo wyglądam gorzej niż na końcu września przed rozpoczęciem brania. Czy to możliwe, żeby Diane nic nie działała?! Już tyle czasu minęło a tu kicha kompletna... A takie robiłam sobie nadzieje... Myślałam, że się trochę w końcu poprawi. Wszyscy twierdzą, że podczas zażywania się poprawia! Po odstawieniu znowu wraca trądzik, ale dlaczego u mnie nie ma poprawy nawet na tydzień?!!!
Nie mam pojęcia co w końcu robić. Mam za 3 tygodnie wizytę u dermatologa, podobno najlepszego w Warszawie (przepisał mi właśnie Diane). Powiedział, że będzie na pewno poprawa. A TU NIC!!! Jestem beznadziejnym przypadkiem.
Może musisz brac dluzej? Gonia brala przez 10 miesiecy i sie wyleczyla

Cytat:
Napisane przez Arminka666 Pokaż wiadomość
No wychodzi ale nie specjalnie wiecej niz zazwyczaj zobaczymy co bedzie potem do tego jeszcze mam zamiar dorzucic maseczki z drozdzy i krzemowa a jako kremik perfecta no problem bacteria killer na blizny i przebarwienia bo to jeden z niewielu ktory nie wysusza mi skory a jakie herbatki polecacie?
A ten krem Cie nie zapycha? Bo ma parafine na poczatku
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 20:19   #4248
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Nie wiem już. Może rzeczywiście Diane w końcu podziałała? Ale tracę ostatnie resztki nadziei, bo myślałam, że na święta będzie dużo lepiej, a jest najgorzej na świecie. Na dodatek wyszły mi 3 wulkany na czole, a mam teraz grzywkę na bok i świecą się na bordowo jak sygnalizacja świetlna z odległości 100 metrów... Nie wspominam już o reszcie twarzy... Mojej brody to wcale nie widać... Muszę zwrócić może rzeczywiście uwagę na to aby nie zasłaniać się szalikiem, nie podpierać rękoma, nie zakrywać kołdrą... To straszne, ale ostatnio uświadomiłam sobie, że ja nawet nie mogę spać tak jak lubię (na boku), bo jak mam ochotę się przewrócić to przypomina mi się, że muszę spać na plecach, bo tak to może mi się pogorszyć, itp. Paranoja po prostu.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-02, 20:46   #4249
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
To straszne, ale ostatnio uświadomiłam sobie, że ja nawet nie mogę spać tak jak lubię (na boku), bo jak mam ochotę się przewrócić to przypomina mi się, że muszę spać na plecach, bo tak to może mi się pogorszyć, itp. Paranoja po prostu.
mam to samo. jak zasypiam to o tym myślę, ale ostatecznie i tak ląduje na boku albo na brzuchu, bo inaczej nie zasnę
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 19:18   #4250
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Ojej. A czemu tu tak pusto?
Cholernie dziś zimno i odmarzł mi nos.
Mam wizytę u dermatologa za 2 tygodnie - 18 stycznia. Przełożyłam o tydzień wcześniej - tzn. moja mam dzwoniła, bo mówi, że wyglądam strasznie i niech mnie lekarz obejrzy jak najszybciej... A co on mi może powiedzieć?! Pewnie, że to przejściowe i żebym brała dalej i czekała na efekty... No coż. Pewnie akurat mi się poprawi. Bo teraz to jest okrrropnie, bo najadłam się słodyczy na święta. Nie mogłam się powstrzymać i miałam nadzieję, że nic mi nie będzie. A tu "malutkie" rozczarowanie.
Pozdrówka.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 21:15   #4251
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
mam to samo. jak zasypiam to o tym myślę, ale ostatecznie i tak ląduje na boku albo na brzuchu, bo inaczej nie zasnę
Ja tez uwielbiam spac na brzuchu albo na boku pamietam jak zlamalam kiedys obojczyk i przez poltora miesiaca w gipsie musialam spac na plecach oj jaka to byla dla mnie meczarnia

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Ojej. A czemu tu tak pusto?
Cholernie dziś zimno i odmarzł mi nos.
Mam wizytę u dermatologa za 2 tygodnie - 18 stycznia. Przełożyłam o tydzień wcześniej - tzn. moja mam dzwoniła, bo mówi, że wyglądam strasznie i niech mnie lekarz obejrzy jak najszybciej... A co on mi może powiedzieć?! Pewnie, że to przejściowe i żebym brała dalej i czekała na efekty... No coż. Pewnie akurat mi się poprawi. Bo teraz to jest okrrropnie, bo najadłam się słodyczy na święta. Nie mogłam się powstrzymać i miałam nadzieję, że nic mi nie będzie. A tu "malutkie" rozczarowanie.
Pozdrówka.
Ja ide jutro do dermatologa tzn ciesze sie na zapas, bo moze sie okazac, ze nie mam z czego No, ale wszystkiego trzeba probowac (czyt. kazdego dermatologa ). Zobaczymy, czy ten mi pomoze Poki co z dnia na dzien mam wrazenie, ze jest coraz gorzej Jedyne co to skora juz sie tak nie luszczy jak wczesniej, ale nie wiem czy to dobrze czy zle
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 21:50   #4252
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Trądzik

ja byłam dzisiaj.
rozmawiałam z panią doktor trochę na temat retinoidów doustnych (roaccutane, izotek, aknenormin) powiedziała mi, że według niej jeszcze nie jest ze mną tak źle, ale jeżeli będę chciała... tylko, że zaleca się, żeby najpierw przejśc 2 kuracje antybiotykowe i jeżeli one nie pomogą, to wtedy retinoidy.
więc stanęło na tym, że od jutra zaczynam kuracje sumamedem.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 22:35   #4253
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

U mnie tragedia...nie chce sie az z domu wychodzic...
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 23:10   #4254
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
U mnie tragedia...nie chce sie az z domu wychodzic...
u mnie to samo... teraz juz naprawde nie mam sily na walke z tym syfem..

zaczyna sie sesja i teraz jest 2 noc nie przespana. ide sie uczyc na egzamin poniedzialkowy..
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-03, 23:25   #4255
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
u mnie to samo... teraz juz naprawde nie mam sily na walke z tym syfem..

zaczyna sie sesja i teraz jest 2 noc nie przespana. ide sie uczyc na egzamin poniedzialkowy..

Dagna powodzenia.Ja jestem po sesji,ale tragicznie mi poszlo.

Zadzwonie jutro umowie sie do dermy.Chce zeby mi B3/PP wypisala.I zobacze co powie ,bo ja nie sadze ,ze jeszcze cos moze mi pomoc.Prawie wszystkie preparaty juz mialam,jak ostanio bylam to serio nie miala co mi wypisac.Pojde jeszcze jutro po herbatke z bratka ,juz serio nie wiem po co siegnac.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 04:22   #4256
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

Podziomka a ponoc studia to najlepszy okres.. tiaaaa.. noce nie przespane-dziekuje.. nie poszlam jednak dzisiaj spac i uczylam sie caly czas,az do teraz.. tej nocy z piatku na sobote rowniez nie bede spac,czyli to bedzie moja 3 noc bez snu,cudownie..
za 2 godziny na uczelnie,a ledwo na nogach stoje i moze nawet zemdleje z tego wszystkiego..

zaraz spojrze do lustra,aby zrobic make up,eehh :/
milego dnia....
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 12:15   #4257
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
zaczyna sie sesja i teraz jest 2 noc nie przespana. ide sie uczyc na egzamin poniedzialkowy..
Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
Dagna powodzenia.Ja jestem po sesji,ale tragicznie mi poszlo
u Was już sesja i nawet po
u mnie dopiero w ostatnim tygodniu stycznia się zaczyna. nawet nie znam żadnych terminów zaliczeń ani egzaminów

dagna powodzenia!
fajna masz liczbę wiadomości!
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 12:54   #4258
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez DolinaNocy Pokaż wiadomość
Ja tez uwielbiam spac na brzuchu albo na boku pamietam jak zlamalam kiedys obojczyk i przez poltora miesiaca w gipsie musialam spac na plecach oj jaka to byla dla mnie meczarnia
A ja się tak męczę codziennie...

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
Podziomka a ponoc studia to najlepszy okres.. tiaaaa.. noce nie przespane-dziekuje.. nie poszlam jednak dzisiaj spac i uczylam sie caly czas,az do teraz.. tej nocy z piatku na sobote rowniez nie bede spac,czyli to bedzie moja 3 noc bez snu,cudownie..
za 2 godziny na uczelnie,a ledwo na nogach stoje i moze nawet zemdleje z tego wszystkiego..

zaraz spojrze do lustra,aby zrobic make up,eehh :/
milego dnia....
Ło matko... Ale zdeterminowana jesteś. Ze mnie to straszny leń i nawet jakbym musiała się uczyć to pewnie pomyślałabym: "A nuż się uda" i poszła spać o 24 (najpóźniej!)

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
u Was już sesja i nawet po
u mnie dopiero w ostatnim tygodniu stycznia się zaczyna. nawet nie znam żadnych terminów zaliczeń ani egzaminów

dagna powodzenia!
fajna masz liczbę wiadomości!
A ja mam sesję od przyszłego tygodnia. Ale fajnie... Nic ne umiem.

Tak w ogóle to dzisiaj mam jakiś dobry humor. Twarz ani trochę się nie poprawiła (wyglądam jak napadnięta przez miliony pszczół, ale dziś i jutro, i pojutrze nigdzie nie muszę wychodzić. Będę leżeć, jeść i tyć, i użalać się nad sobą. Super, nie?

Rzeczywiście fajny numerek Daguś.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 14:31   #4259
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

[quote=otako;6199087]u Was już sesja i nawet po
u mnie dopiero w ostatnim tygodniu stycznia się zaczyna. nawet nie znam żadnych terminów zaliczeń ani egzaminów


Ja studiuje zagranica, dlatego mialam juz egzaminy w grudniu.
Dagna podziwiam mi sie ciezko zmusic do nauki.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 17:07   #4260
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Dalej mam dobry humorek.
Zaaplikowałam sobie maseczkę St. Ives z glinką mineralną - fajna jest. Mam teraz śliczny nos (nie mam na nim żadnego wulkanu, ale za to blizny wstrętne, które - tak mi się wydaje - trochę zniknęły po tej maseczce)! Rewelka.
Moja mama zakupiła mi dzisiaj pyszny napój sojowy. Ma mnóstwo dobrych składników i ten smak... mmm...
Jakbym nie miała luster w domu to czułabym się jak w niebie.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.