Trądzik - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-17, 21:17   #5011
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik

Witam Was wszystkich zaróno starych bywalców i bywalczynie jak wszystkich nowo przybyłych.
U mnie cera to tak nawet nawet jest w miarę ok ale zawsze może być lepiej. Wróciłam na mieszkanie dzisiaj po dłuuuugiej przerwie. Ale naprodukowaliscie stron przez ostatnie 3 tyg że nie dałam rady przebrnąć.
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 21:30   #5012
magdaa_j
Zadomowienie
 
Avatar magdaa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 956
Dot.: Trądzik

Witajcie
Przez wtorek,środę, czwartek byłam w karpaczu. Było b. fajnie, ale oczwyiście doła miałam nie raz....A nawet popłakałam się przy wszystkich w pizzerii jestem taka, że nie potrafię się opamiętać i ukryć emocji Ja na tej diecie właściwie nic jeść nie mogłam...Oni jedli tą pizzę, a ja siedziałam i się patrzyłam...oni niby mnie rozumieli...ale pewien kolega miałam wrażenie, że czasami się patrzy na mnie jakoś dziwnie...bo oni coś kupili a ja nic nie mogłam...i wszędzie składy czytałam...nawet cerą się tak nie przejmowałam...ale miałam jakoś wrażenie, że oni myślą, że jestem jakaś dziwna czy co... Ja wiem, że są poważniejsze choroby i w ogóle, ale wiadomo, że dla mnie to jest akurat teraz duży problem..Ciężko mi się przyzwyczaić do tej diety, ale staram się. Szukam nowych przepisów, jakiś rad na różnych forach itp.

Cera jakoś miarę troszkę jakby ta cera pojaśniała hmm może od maseczki z aspiryny? A dzisiaj zrobiłam sobie tonik z soku z cytryny użyłam już dzisiaj i narazie mnie nie swędzi, nie piecze może coś z tego bęedzie.
Jutro jadę za podkładem..zajrzę do Yves Rocher. Może coś tam znajdę.
__________________
magdaa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 21:55   #5013
zyry
Przyczajenie
 
Avatar zyry
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Szczecin ^^
Wiadomości: 1
GG do zyry
Dot.: Trądzik

Hej dziewczyny! (Wow,to moj pierwszy post,bo jestem tu nowa:P) No wiec, ja równiez zaliczam sie do grupy osob,ktore posiadaja tradzik:/ Najgorsze jest to,ze u mnie Tradzik wystepuje we wszytskich mozliwych miejscach...Plecy,ramiona ,twarz, miejsca bikini.
Do ginekologa wybieram sie juz od...roku?! i jakos mi to nie wychodzi,bo caly czas sobie mysle "hmm...to okres dojrzewania, przejdzie mi!" ehh...chcialabym,zeby tak bylo.
Mam starsza siostre o 3 lata i ona w moim wieku nigdy nie miala tradzika! ma piekna cere.
Mysle,ze powod tradzika wynika rowniez ze srodowiska w jakim zyjemy xD tzn. zatrute powietrze spalinami:/ Powiem wam,ze gdy pojechalam do Wloch w wakacje na dwa tygodnie w ciagu paru dni moja cera sie poprawila i stala sie piekna! a gdy tylko wrocilam do Polski zaczelo sie to samo:/
zyry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 06:37   #5014
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez holiday Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam, że się tu wypłakuje, ale wiem, że tu mnie zrozumieją.
Ludzie są naprawde okrutni. Chciałam iść do solarium, żeby troche się opalić, zakryć te blizny. Dowiedzuiałam się od koleżanki, że moja bliska znajoma powiedziałą, że jak tam pójde to już bede wyglądała całkiem fatalnie. Fajnie się teraz czuje naprawde. Mam ochote do niej zadzwonić i jej wszystko wygarnąć, ale ta znajoma mi zakazała, bo powiedziałą, że ni chce wyjść na kapusia. Ale nie pomyśolała jak ja się czuje.
A poza tym to nie pierwszy incydent. Dwa lala temu ta sama znajoma (niby bliska) odpowiedziała mi na coś "A ty masz same syfy!". Wybaczyłam jej wtedy to bo niby mnie strasznie przepraszała, ale to już zostało w sercu. Ona ciągle mnie rani, może nie tylko w ten sposób, w inny też.
Naszczęście za cztery miesiące ide lo liceum. Chce iść sama i pozanać nowych ludzi. ZA niedługo zaczne brać Izotek, a jak nie pomoże to pójde do ginekologa. Ostatnio mama gadała z ciotką o trądziku. Moja ciotka powiedziała, że miała koleżanke, która miała straszny trądzik, aż nie dało się na nią patrzeć. Poszła do ginekologa i zaczeła brać hormony i jakoś to przeszło mimo, że miała 10 razy gorzej ode mnie.
Ja akurat mam taki średni trądzik, czasami gładka skóra, a czasami sama kaszka. Akurat teraz jest gorzej.

Pociesza mnie to, że mam rodzine. Mam nadzieje, że w nowym środowisku poznam osoby, które b.ędą rozumiały co czuje. Czy wy także macie podobne sytuacje do mnie? Czy tylko ja sama tak się tym przejmuje?

Sorki rozpisałam się...
Nie będę pisać a propos wszystkiego, bo Vivienne napisała to co bym chciała. Ze swojej strony mogę dodać, że chodzenie na solarium jest niewskazane.

Cytat:
Napisane przez zyry Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! (Wow,to moj pierwszy post,bo jestem tu nowa:P) No wiec, ja równiez zaliczam sie do grupy osob,ktore posiadaja tradzik:/ Najgorsze jest to,ze u mnie Tradzik wystepuje we wszytskich mozliwych miejscach...Plecy,ramiona ,twarz, miejsca bikini.
Do ginekologa wybieram sie juz od...roku?! i jakos mi to nie wychodzi,bo caly czas sobie mysle "hmm...to okres dojrzewania, przejdzie mi!" ehh...chcialabym,zeby tak bylo.
Mam starsza siostre o 3 lata i ona w moim wieku nigdy nie miala tradzika! ma piekna cere.
Mysle,ze powod tradzika wynika rowniez ze srodowiska w jakim zyjemy xD tzn. zatrute powietrze spalinami:/ Powiem wam,ze gdy pojechalam do Wloch w wakacje na dwa tygodnie w ciagu paru dni moja cera sie poprawila i stala sie piekna! a gdy tylko wrocilam do Polski zaczelo sie to samo:/
A byłaś u dermatologa?
Nie wiem czy powietrze we Włoszech jest takie świetne (jeśli np. byłaś w Rzymie albo jakiejś innej aglomeracji to w ogóle wątpie). Nie twierdzę, że w Polsce powietrze nie jest zatrute, ale może była to kwestia: a) zmiany wody jaką myłaś twarz, b) odpoczynku - stres pogarsza trądzik, c) zmiany diety, d) używania innych kosmetyków, lekarstw, e) innych możliwych rzeczy?

A co do mnie - było całkiem nieźle. Dziś wracam do Warszawy - i co? Oczywiście spuchł mi policzek! Mam pod skórą wielki guz i wiem że to jeden z tych co to będą siedzieć z 2tygodnie pod skórą (a policzek będzie spuchnięty).
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 08:54   #5015
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez zyry Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! (Wow,to moj pierwszy post,bo jestem tu nowa:P) No wiec, ja równiez zaliczam sie do grupy osob,ktore posiadaja tradzik:/ Najgorsze jest to,ze u mnie Tradzik wystepuje we wszytskich mozliwych miejscach...Plecy,ramiona ,twarz, miejsca bikini.
Do ginekologa wybieram sie juz od...roku?! i jakos mi to nie wychodzi,bo caly czas sobie mysle "hmm...to okres dojrzewania, przejdzie mi!" ehh...chcialabym,zeby tak bylo.
Mam starsza siostre o 3 lata i ona w moim wieku nigdy nie miala tradzika! ma piekna cere.
moi rodzice, dziadkowie, chyba nawet nikt z rodziny nie miał nigdy problemu z cerą. myslę, że tak porównywanie z rodzeństwem, że siostra nic nie ma to moźe i mi przejdzie jest trochę ten. każdy ma inny organizm dlatego wszystkie przypadki należy leczyć indywidualnie.

Cytat:
Napisane przez zyry Pokaż wiadomość
Mysle,ze powod tradzika wynika rowniez ze srodowiska w jakim zyjemy xD tzn. zatrute powietrze spalinami:/ Powiem wam,ze gdy pojechalam do Wloch w wakacje na dwa tygodnie w ciagu paru dni moja cera sie poprawila i stala sie piekna! a gdy tylko wrocilam do Polski zaczelo sie to samo:/
czasem wyjeżdzam do dość dużego miasta w Usa, gdzie trudno doszukać się kawałka świeżego powietrza, jem tylko fastfoody i słodycze i ogólnie prowadzę tam bardzo niezdrowy styl życia. skutki ? nigdy tam nie przytyłam ( w Polsce czasem się zdarzy jakiś +- 1) nie dostaję żadnych wysypów i mam wrażenie, że z dnia na dzień jest lepiej. pamiętam jak 2 lata temu pojechałam z drobnymi krostami, nie ma co porównywać do obecnego stanu rzeczy, ale jednak troszkę mnie wysyfiło i tam nagle wszystko zniknęło. pamiętam jak kazałam sobie robić zdjęcia samej twarzy, żeby potem pokazać w domu rodzicom, że pierwszy raz mam idealną cerę. po powrocie tutaj wszystko wróciło.
bardzo mnie zastanawia dlaczego mój organizm tak własnie reaguje biorąc pod uwagę, że w Polsce nie mogę napić się choćby łyczka coli bo po 5 min czuję że swędzi mnie broda a za kilka godzin jest juz ropniak.

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
A byłaś u dermatologa?
Nie wiem czy powietrze we Włoszech jest takie świetne (jeśli np. byłaś w Rzymie albo jakiejś innej aglomeracji to w ogóle wątpie). Nie twierdzę, że w Polsce powietrze nie jest zatrute, ale może była to kwestia: a) zmiany wody jaką myłaś twarz, b) odpoczynku - stres pogarsza trądzik, c) zmiany diety, d) używania innych kosmetyków, lekarstw, e) innych możliwych rzeczy?
wydaje mi się, że zachowanie mojego organizmu podczas pobytu za granicą można podczepić pod punkt b. aczkolwiek to byłoby niewiarygodne, że zmagam się z takim problemem, a najlepszym lekarstwem jest po prostu wyjazd i mniej stresu.

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
A co do mnie - było całkiem nieźle. Dziś wracam do Warszawy - i co? Oczywiście spuchł mi policzek! Mam pod skórą wielki guz i wiem że to jeden z tych co to będą siedzieć z 2tygodnie pod skórą (a policzek będzie spuchnięty).




a u mnie znów błędne koło. przesuszyła mi się skóra do tego stopnia, że nie mogę się nawet uśmiechnąć bo boli, musiałam odstawić tonik i maści ściągające, smaruję się cały czas kremem czyli natłuszczam i pojawiają się ropne. boże
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 08:58   #5016
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
a u mnie znów błędne koło. przesuszyła mi się skóra do tego stopnia, że nie mogę się nawet uśmiechnąć bo boli, musiałam odstawić tonik i maści ściągające, smaruję się cały czas kremem czyli natłuszczam i pojawiają się ropne. boże
Czemu natłuszczasz? Przecież to zapycha strasznie pory. Wystarczy krem nawilżający, ale beztłuszczowy. Ja w takich wypadkach używam Vichy Aqualia Thermal i jest ok.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 09:04   #5017
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Trądzik

Hmm a ja postanowilam przejsc na naturalna pielegnacje Pozamawialam rozne specyfiki na biochemii urody. Zamiast tonikow uzywam teraz hydrolatow, zamiast roznych zeli do mycia twarzy - olejku ze slonecznika. Cera sie poprawila, ale dzis np jest gorsza. Zauwazylam, ze pogarsza sie kiedy stosuje podklady i inne kosmetyki nienaturalne. Wyjatkiem jest "podklad" azjatycki. Czekam teraz na przyplyw pieniedzy i zamawiam kosmetyki mineralne, nie bede sie już paprać skomplikowaną chemią (w miarę możliwości oczywiście). Zobaczymy, czy to coś da. Na razie nie ma tragedii, ale gładkiej skóry również. Czekam na kolejną przesyłkę z Biochemii urody.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 10:03   #5018
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Czemu natłuszczasz? Przecież to zapycha strasznie pory. Wystarczy krem nawilżający, ale beztłuszczowy. Ja w takich wypadkach używam Vichy Aqualia Thermal i jest ok.

Vivienne, uwierz, że sytuacja jest krytyczna. próbowałam filtrem bo on mnie nie zapchał nigdy, ale za kiepski efekt, ja po prostu paznokciem mogę zeskrobać skórę. używam kremu lipidowego z Iwostinu, pytałam się dermatolog i powiedziała, że mogę jej uzywać szczególnie w tych beznadziejnych przypadkach. stosują go tylko na brodę bo reszta jest normalna, aczkolwiek nie obyło się bez 2 ropniaków. eh.
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 10:14   #5019
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
Vivienne, uwierz, że sytuacja jest krytyczna. próbowałam filtrem bo on mnie nie zapchał nigdy, ale za kiepski efekt, ja po prostu paznokciem mogę zeskrobać skórę. używam kremu lipidowego z Iwostinu, pytałam się dermatolog i powiedziała, że mogę jej uzywać szczególnie w tych beznadziejnych przypadkach. stosują go tylko na brodę bo reszta jest normalna, aczkolwiek nie obyło się bez 2 ropniaków. eh.
Ale to takie błędne koło... U mnie też od czasu do czasu skóra tak się przesusza, że płatami schodzi, ale dwa- trzy dni intensywnego nawilżania i jest ok. No, ale jak dermatolog Ci tak poleciła, to ja się nie będę sprzeczać
A jakiego żelu myjącego używasz w takich krytycznych sytuacjach?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 10:26   #5020
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ale to takie błędne koło... U mnie też od czasu do czasu skóra tak się przesusza, że płatami schodzi, ale dwa- trzy dni intensywnego nawilżania i jest ok. No, ale jak dermatolog Ci tak poleciła, to ja się nie będę sprzeczać
A jakiego żelu myjącego używasz w takich krytycznych sytuacjach?
ostatnio kupiłam sobie Iwostin Purritn i jestem zadowolona. pierwszy żel który mnie nie wysusza, a po umyciu skóra jest gładka. mimo tego fatalnego przesuszenia nic mnie nie piecze
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 10:42   #5021
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik

Nienawidzę tego, że mój humor uzależniony jest od stanu mojej skóry. Że jak jest dobrze, to mam ochotę na wszystko, na imprezę, kino, zakupy. A jak jest źle, zaszywam się w domu i gotuję, oglądam filmy i inne takie :P Przynajmniej już nie ryczę w poduszkę, bo te wysypy są jednak o wiele mniejsze, ale jednak są i odbierają ochotę na pokazywanie się gdziekolwiek.

Jeśli chodzi o takie ekspresowy ratunek dla megasuchej skóry, ja używam Vichy Nutritic 5%. Np robię sobie peeling, potem nakładam ten kremik gruuubo i tak trzymam 15-20 minut, i zmywam czymś delikatnym. To taka 'kuracja ekspresowa' jak muszę gdzieś wyjść a wyglądam jak wysmarowana lukrem od tej łuszczącej skóry. A na dłuższą metę Nutritic na noc jak jest zbyt sucho na buzi
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 10:45   #5022
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez *angel1710** Pokaż wiadomość
ostatnio kupiłam sobie Iwostin Purritn i jestem zadowolona. pierwszy żel który mnie nie wysusza, a po umyciu skóra jest gładka. mimo tego fatalnego przesuszenia nic mnie nie piecze
Ja w ogóle lubię serię Iwostin Purritin, oprócz żelu mam krem na noc, który dermatolożka poradziła mi stosować na dzień
Ale przez przesuszenie skóry jestem zmuszona używać czegoś do skóry suchej. Dlatego teraz stosuję żel Ziaja Calma i jest dla mnie idealny
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 11:19   #5023
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

Ja na kwasowe przesuszenie polecam Dermogal A+E.
To są takie rybki kapsułki.W środku jest olejek.Bardzo tłusty,ale na biochemii dziewczyny pisały,że nie zapcha.

http://www.lekolandia.pl/product_inf...oducts_id/4227

Dostępne w aptekach albo sklepach zielarskich.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 12:08   #5024
Rosa90
Raczkowanie
 
Avatar Rosa90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 42
Dot.: Trądzik

Witam ja tam jestem zwolenniczką biodermy po kwasach stosuję ultranawilżający , nawet na co dzień, jak nigdzie nie wychodzę też go nakładam - Hydrabio , są dwa rodzaje - lekki i taki , bardziej... heh nie wiem jak to napisać, słów mi brakuje, ale bardzo sobie je chwalę.

U mnie... no cóż... nic nie wyskakuje, a jak już, to żadko ogólnie stan cery się poprawił i to bardzo, wszystko zasługa kwasów, już 2 za mną, może będę miała zmienione, żeby blizny usunąć , a właśnie dziewczynki może coś doradzicie na blizny ? Skinoren i Brevoxyl mam i chwalę, ale... powoli to idzie, może jakieś kwasy inne ??
__________________
*** Shake your Pom Pom ***

1. Dieta
2. Codzienne ćwiczonka
3. Przyjemność - taniec



Rosa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 12:32   #5025
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

KWC.Bardzo polecany jest Lysanel SVR i Diacneal avene.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...adzikowej.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...mieszanej.html
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 16:03   #5026
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

A mi 2 gule na czole wyszly ,a wczoraj nie bylo tak zle.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 16:09   #5027
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik

mnie też wysypało....newiem czy dalacin nie przestał działać
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 16:27   #5028
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik

u mnie to samo
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 16:30   #5029
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

U mnie tak jest zawsze juz sie ciesze ,ze jest lepiej i znow mnie wysypuje.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 17:32   #5030
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik

zastanawiam się nad zaczęciem kuracji hormonalnej- yasmin . Jakie macie doświadczenia z tabletkami(tymi konkretnymi0?
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 18:17   #5031
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Trądzik

Czy któraś z Was, mogłabym mi napisać,jakie zabiegi można wykonać na blizny?
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 18:38   #5032
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik

witajcie znowóż, mi na blizny pomagały zabiegi z kwasami, np z glikolowym.
u mnie tak sobie.staram się nie stresować i nie przejmować,ale dziś zobaczyłam że mam na rękach jakieś uczulenie czy podrażnieniezastanaw iam się czy też w te wakacje nie będę mogła nosić bluzek na ramiączkach jak rok temu.mam nadzieje,że nie-mam wizytę juz w środe a z ryjkiem tak sobie- o dziwo nie wyciskam od 5 dni.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 18:42   #5033
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
witajcie znowóż, mi na blizny pomagały zabiegi z kwasami, np z glikolowym.
u mnie tak sobie.staram się nie stresować i nie przejmować,ale dziś zobaczyłam że mam na rękach jakieś uczulenie czy podrażnieniezastanaw iam się czy też w te wakacje nie będę mogła nosić bluzek na ramiączkach jak rok temu.mam nadzieje,że nie-mam wizytę juz w środe a z ryjkiem tak sobie- o dziwo nie wyciskam od 5 dni.
_________________________
A długo trzeba stosować taki zabieg?Kosztowny jest?
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 19:43   #5034
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez prowokacja17 Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad zaczęciem kuracji hormonalnej- yasmin . Jakie macie doświadczenia z tabletkami(tymi konkretnymi0?
Ja używam yasminelle i jak narazie widzę efekty takie, że poznikały ropne pryszcze, ale mam gule niestety.
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 19:48   #5035
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik

Marika juz takie efekty byłyby dla mnie satysfakcjonujące...
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 20:09   #5036
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez prowokacja17 Pokaż wiadomość
Marika juz takie efekty byłyby dla mnie satysfakcjonujące...
Myślę, że ogólnie hormony mogą pomóc na trądzik, tylko, że trzeba je dopasować, niekiedy metodą prób i błędów. Ja po rocznej kuracji Dianą35 (kilka lat temu), musiałam wypróbować mnóstwo innych hormonów, żeby znaleźć odpowiednie, po których nie miałam tragicznych skutków ubocznych.
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 20:13   #5037
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Ja na kwasowe przesuszenie polecam Dermogal A+E.
To są takie rybki kapsułki.W środku jest olejek.Bardzo tłusty,ale na biochemii dziewczyny pisały,że nie zapcha.

http://www.lekolandia.pl/product_inf...oducts_id/4227

Dostępne w aptekach albo sklepach zielarskich.
Interesujące. Chyba poszukam.

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
U mnie tak jest zawsze juz sie ciesze ,ze jest lepiej i znow mnie wysypuje.
He... Też tak mam. Myślałam, że tylko ja.

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
a z ryjkiem tak sobie- o dziwo nie wyciskam od 5 dni.
A ja nie wyciskam... chyba z 3 tygodnie! Ciekawe czy to od tego poprawiło się ostatnio? Mam tylko jeden rosnący guz (pisałam we wcześniejszym poście).
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 20:15   #5038
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Trądzik

Olu! na pewno się poprawiło.przecież wyciskanie zawsze pogarsza trądzik wg mnie.
zabieg z kwasami kosztuje ok 130 zł.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 21:13   #5039
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: Trądzik

hej
mam tradzik uzywam roznych masci i ostatnio przeczytalam troche o masciach sterydowych i nie wiem czy sama tego nie uzywam
dziewczyny mozecie podac nazwy masci na tradzik zawieajacych sterydy albo skladniki takich masci
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 21:44   #5040
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik

Ja uzywalam Yasmin przez 1,5,a teraz od pol roku Yasminelle.Mi znikly wypryski z deklotu i plecow na twarzy chyba nic ani lepiej ani gorzej.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.