co robic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-16, 10:24   #1
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294

co robic?


Nie jestem raczej zwolenniczka, by zakladac tego typu watki...ale jednak..potrzebuje pomocy i zdania osob z zewnatrz

do rzeczy:

jestem z moim TŻ 2,5 roku.
Ostatnio w ogole nie mozemy sie dogadac. Mysle ze troche problem polega na tym, ze on narzucil mi swoj sposob bycia.

> przychodzi codziennie od 20- 21.30... denerwuje mnie to, mowilam mu...ale nie zmienil niczego.

> zero kina, zero imprez,... ( tylko sylwester? ) spacer tez jest rzadkoscia

> ostatnio jak sie spotkalam z kolezanka..to tez byl problem..
najpierw nawrzucal mi (zero szacunku ) potem mojej kolezance !!!!

jak mu powiedzialam ze potrzebuje troche wolnosci i luzu... spotykania sie ze znajomymi..powiedzial ze mi "odpierdala" i ktos na pewno mnie nastawia przeciwko niemu.

po ostatniej aferze poprosil o spotkanie.... po raz pierwszy zobaczylam ze mu zalezy..przyznal ze zachowal sie jak debil.. (co mu sie nie zdarza, bo raczej wine zgania na kogos innego, byle tylko nie na siebie).. caly sie trzasl... obiecal ze wszystko sie zmieni...
(ale problem w tym ze juz kiedys obiecywal, moze nie az tak jak teraz, ale jednak... boje sie sparzyc po raz kolejny bo im dluzej bedziemy ze soba tym trudniej bedzie sie rozstac)

tylko problem polega na tym,ze nie wiem co ja mam robic? dac mu ta szanse?! Przez ta rutyne nawet milosc zaczela wygasac..pojawilo sie bardziej przyzwyczajenie.. dodam jeszcze, ze powiedzial- ze jak zerwiemy ze soba..on chce zerwac calkowicie kontakt, co jest dla mnie nie do pomyslenia


prosze o jakiekolwiek zdania.. co mam robic?!
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 10:50   #2
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: co robic?

Rozumiem Cię i ja uważam,że można dac zawsze szanse. Ale co z tego wyjdzie to zobaczysz sama. POprostu, jak on się nie zmieni to się rozstaniecie. To bardzo proste rozumowanie. I ja wiem, ze y go napewnoe kochasz ale dla mnie szacunek i ten 'luz' jest ważny a twój chłopak chce cie troche ograniczyc. Ja bym dała szanse i zobaczymy
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 10:53   #3
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: co robic?

A co podpowiada Ci intuicja? Z nas wszystkich to ty go znasz najlepiej... Sama tkwię w toksycznym związku. Mój "Tż" bierze mnie zawsze na łzy... Zmiany nie ma... Zrobisz jak uważasz ale im dłużej to ciągniesz tym ty sama się w tą grę wciągasz...
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:00   #4
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: co robic?

Daj mu szanse zobacz co będzie dalej...Jezeli jego zachowanie się nie zmieni to już wiesz co zrobić. Jak on wogule moze miec do Ciebie pretensje ze spotkałas się z kolezanką? To już z nikim nie mozesz się spotykać tylko z nim?
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:05   #5
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: co robic?

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
Nie jestem raczej zwolenniczka, by zakladac tego typu watki...ale jednak..potrzebuje pomocy i zdania osob z zewnatrz
truskaffko, zdarza się najlepszym.

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
> przychodzi codziennie od 20- 21.30... denerwuje mnie to, mowilam mu...ale nie zmienil niczego.
Nie bardzo rozumiem.
Czy tylko wtedy możecie się widzieć?
Czy po prostu tak się przyzwyczaił?

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
> zero kina, zero imprez,... ( tylko sylwester? ) spacer tez jest rzadkoscia
Jakie są tego przyczyny?

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
> ostatnio jak sie spotkalam z kolezanka..to tez byl problem..
najpierw nawrzucal mi (zero szacunku ) potem mojej kolezance !!!!
Robienie scen Tobie w obecności koleżanki, bądź koleżance moim zdaniem niestety niedopuszczalne.

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
jak mu powiedzialam ze potrzebuje troche wolnosci i luzu... spotykania sie ze znajomymi..powiedzial ze mi "odpierdala" i ktos na pewno mnie nastawia przeciwko niemu.
Podobnie jak powyższy sposób prowadzenia rozmowy...

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
po ostatniej aferze poprosil o spotkanie.... po raz pierwszy zobaczylam ze mu zalezy..przyznal ze zachowal sie jak debil.. (co mu sie nie zdarza, bo raczej wine zgania na kogos innego, byle tylko nie na siebie).. caly sie trzasl... obiecal ze wszystko sie zmieni...
Odpowiedz sobie na pytanie, czy chcesz dalej być w tym związku, wtedy szansa jest opcją, co do której nie masz wyjścia.
Jeżeli czujesz, że nie dasz rady, wariant braku kontaktu jest możliwy.

Ciężko zawyrokować, jak naprawić zaistniałą sytuację.
Myślę, że najlepiej będzie, gdy sami do tego dojdziecie.
Pod warunkiem, że oboje będziecie tego chcieli.

Trzymam kciuki, żeby było dobrze dla Ciebie.
Cokolwiek to oznacza.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:15   #6
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: co robic?

ja dalabym mu szanse, przeciez jestescie ze soba, kochacie sie. Tylko, ze powinnas jasno okreslic czego chcesz: jakies wspolne wyjscia, spacery, poza tym i Ty i on powinniscie spotykac sie ze swoimi znajomymi - nie wolno tak sie ograniczac, ze tylko wy i wy. W wyjsciach ze znajomymi nie ma nic zlego, a wspolne wypady do kina itd. sa fajna sprawa. Moim zdaniem grozi wam nudna rutyna, ktora nalezy zwalczac
Najgorzej, ze robi Ci wyrzuty o spotykanie sie ze znajomymi...to jest niepokojace, szczegolnie to powinno byc wyjasnione. Wyczuwam w tym co napisalas, jego zazdrrosc..ktora moze sie zmienic wrecz w chorobliwa..bo zaczyna sobie wbijac do glowy, ze ktos nastawia Cie przeciwko niemu - bardzo niedobrze.
Rozmowa, dialog, komunikacja ze soba, umiejetnosc sluchania - to podstawa, popracujcie nad tym
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 11:52   #7
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: co robic?

coff3ina i tego wlasnie sie boje..tym bardziej ze to nie sa pierwsze obietnice poprawy tez mam wrazenie, ze moj Tz gra mi na emocjach..ustawia placliwe opisy na gg, wysyla smsy wywiera na mnie w ten sposob presje... nawet gdy spotkalismy sie by powaznie porozmawiac..wracal wspomnieniami do wspolnych chwil, bo wiedzial, ze mnie to wzruszy..

malo tego powiedzial: "zycze Ci dobrze, ale wiem ze ktos moze Cie skrzywdzic"... w domysle- ja bylem super, bo Cie nie zdradzalem.



prowokacja17 doszlo nawet do tego, ze powiedzial : "kto jest dla Ciebie wazniejszy, ja czy ona?" to juz dla mnie totalna paranoja...

backie jesli chodzi o spotkania..mozemy sie spotykac w innym czasie..po prostu on chyba do tego przywyknal.. a mnie to zabija

jesli chodzi o sprawe imprez, kina itp. on jest typem domatora.. nawet jak pizza, to nie w knajpie tylko zamowiona do domu.


onemi ja mu juz nie raz mowilam czego mi brakuje... to nie jest tak ze ja to sobie teraz wzielam z ksiezyca..powtarzam to od dluzszego czasu.

najgorszy jest ten brak szacunku do mnie... nie bede Wam przytaczac co on potrafi powiedziec..rozumiem ze w zlosci, ale powinno sie myslec o tym co sie mowi, a nie potem przepraszac
Jesli chodzi o szanse..boje sie poprostu, ze sie sparze po raz kolejny

czuje sie jak 80 letnia babka nie bylam na imprezie od 3 lat !!



dzieki Wam dziewczyny za odpowiedzi
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 12:01   #8
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: co robic?

dodam moze jeszcze, ze mam 19 lat... czyli najlepsze lata mojego zycia...

zerwaly sie praktycznie kontakty z moimi znajomymi..przez to ze on mnie ograniczal..gdy wszyscy szli na impreze- ja oczywiscie nie

wiem,ze sama sobie przegralam to wszystko..nie wcyhowalam go w pore

jego poprzednia dziewczyna tez miala o to do niego pretensje.. wiec juz wtedy powinien cos z tym zrobic..
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:13   #9
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: co robic?

Truskaffko w takim razie przemysl to wszystko..
Jesli jest tak zle jak mowisz, to moze zrobcie sobie mala przerwe? sama nie wiem.. Zeby tylko nie okazalo sie za jakis czas, ze jestes "sama" bez przyjaciol, znajomych
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:20   #10
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: co robic?

no wlasnie..gdy zaczelam odnawiac znajomosci..i mu o tym mowic..ze potrzebuje czasem sie spotkac z kims innym (bo przeciez to jest chore tyle czasu tylko z jedna osoba)...to mi powiedzial to co juz wiecie

zaluje teraz ze nie zerwalam z nim rok temu..jak sie do tego zbieralam.. na pewno byloby latwiej niz teraz..
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:31   #11
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: co robic?

Kobieta w imię miłości jest w stanie wiele poświęcić.
Zastanów się tylko, czy warto.
Skoro czujesz się z tym źle.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 12:40   #12
Prywatna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 295
Dot.: co robic?

Odejdź od niego, bo on Tobą manipuluje i cie ogranicza.
Prywatna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:46   #13
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: co robic?

po co Ci taki pozbawiony szacunku manipulator? wiem, że ostro, ale z tego co piszesz, takie są fakty...
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:57   #14
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: co robic?

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
po co Ci taki pozbawiony szacunku manipulator? wiem, że ostro, ale z tego co piszesz, takie są fakty...

nie musicie byc dziewczyny delikatne..ja wiem jaki on jest... ale pozniej go usprawiedliwiam

boje sie tez tego, ze nawet jesli sie zmieni... ja bede pamietac wciaz o tym jaki byl.. i bede sie bala, ze w kazdej chwili to moze wrocic...

na chwile obecna nie wyobrazam sobie z nim malzenstwa...czy wspolnej przyszlosci, wiedzac do czego jest zdolny.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 13:45   #15
dziecina
Raczkowanie
 
Avatar dziecina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 123
GG do dziecina
Dot.: co robic?

Ja tez robie i mowie takie zeczy ze az i mnie boli ze cos takiego powiedzialam. Moze on ma tak samo. Moze wie ze zle robi ale nie potrafi tego kontrolowac? Ja powiedzialam mojemu TZowi ze jak bede mowila i robila okropne rzeczy w stosunku do niego ma na nie nie reagowac i mnie przystopowac,bo innej mozliwosci chyba nie ma...
__________________
Dla Ciebie mój szept gdy budzi się dzień
Dla Ciebie mój smutek ,zatrzymaj się więc
Przez moment chce mieć Cie tylko dla siebie
I tak zaraz świat zapyta o Ciebie ...


dziecina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 14:14   #16
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: co robic?

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
nie musicie byc dziewczyny delikatne..ja wiem jaki on jest... ale pozniej go usprawiedliwiam
no wlasnie nie wiem, niedawno jak komus napisalam "odejdz od niego" to jakas wizazanka stwierdzila, ze nie mam prawa tak mowic, decydowac (ciekawe jak?), i ze wlaze z brudnymi butami do zycia autorki tamtego postu..no coz..
Wiec juz wczesniej probowalas odejsc?
Ja mysle, ze jak ktos juz sie zastanawia nad odejsciem, to najgorszy znak jaki moze byc. Jesli ktos ma watpliwosci i to az tak mocne to jest to "poczatkiem konca zwiazku". Wg mnie pozniej bedzie juz tylko gorzej
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 15:05   #17
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: co robic?

Mam dość radykalne poglądy na temat związków... Uważam, że powinnaś z nim zerwać. Wtedy zobaczysz, jak się zachowa, czy będzie chciał Cię odzyskać. Największym błędem w miłości jest to przekonanie, że ta druga osoba jest już na zawsze i nie trzeba się starać. A potem tak wychodzi. Skoro męczy Cię ten związek to go zakończ. Jeśli facet coś zrozumie, jeśli nie to nie masz czego żałować.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 15:07   #18
coff3ina
Zadomowienie
 
Avatar coff3ina
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: szkocka krata
Wiadomości: 1 769
Dot.: co robic?

Naprawdę radykalne ale skuteczne
__________________
To nie tak że nie mam czasu, ale wiesz po prostu nie chce mi się handryczyć na forum.


https://www.facebook.com/thefeelgoodplace1
coff3ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 15:18   #19
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: co robic?

no raczej takie wyjscie nic nie da...

powiedzial ze jak zerwe- uszanuje moja decyzje i nie bedzie probowal jej negowac i wchodzic mi w zycie.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 15:33   #20
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: co robic?

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
na chwile obecna nie wyobrazam sobie z nim malzenstwa...czy wspolnej przyszlosci, wiedzac do czego jest zdolny.
to po co z nim jesteś? dla mnie bycie z facetem ma sens, jak kocham go takim jakim jest - w przeciwnym razie nie ma co zawracać sobie nim głowy - nikt się nagle diametralnie nie zmienia, nie wychowasz też faceta na kogoś zupełnie innego, niż ten osobnik, z którym masz do czynienia... więc na co w tej chwili liczysz? że obniżysz własne standardy??? niech będzie byle jaki, ale będzie, byleby był?

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
no raczej takie wyjscie nic nie da...

powiedzial ze jak zerwe- uszanuje moja decyzje i nie bedzie probowal jej negowac i wchodzic mi w zycie.
komu bardziej zależy na tym związku? chyba powinno jednakowo, a wychodzi na to że jemu niespecjalnie, jeśli w ogóle... coś jest naprawdę do kitu jeśli związek trwa rok, a spokojnie gadacie sobie o rozstaniu
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 17:54   #21
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: co robic?

zwiazek trwa 2,5 roku.... nie rok.


moze gdzies w glebi duszy wierze, ze sie zmieni...ale wiem ze takie poprawianie siebie i zwiazku na sile niczego nie da predzej czy pozniej wszystko sie rozleci.

ale chyba bym zalowala jakbym nie sprobowala.. musze uwierzyc w niego. wtedy bedzie dobrze.
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)

Edytowane przez truskaffka
Czas edycji: 2008-03-17 o 08:58
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 18:57   #22
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: co robic?

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
Nie jestem raczej zwolenniczka, by zakladac tego typu watki...ale jednak..potrzebuje pomocy i zdania osob z zewnatrz

do rzeczy:

jestem z moim TŻ 2,5 roku.
Ostatnio w ogole nie mozemy sie dogadac. Mysle ze troche problem polega na tym, ze on narzucil mi swoj sposob bycia.

> przychodzi codziennie od 20- 21.30... denerwuje mnie to, mowilam mu...ale nie zmienil niczego.

> zero kina, zero imprez,... ( tylko sylwester? ) spacer tez jest rzadkoscia

> ostatnio jak sie spotkalam z kolezanka..to tez byl problem..
najpierw nawrzucal mi (zero szacunku ) potem mojej kolezance !!!!

jak mu powiedzialam ze potrzebuje troche wolnosci i luzu... spotykania sie ze znajomymi..powiedzial ze mi "odpierdala" i ktos na pewno mnie nastawia przeciwko niemu.

po ostatniej aferze poprosil o spotkanie.... po raz pierwszy zobaczylam ze mu zalezy..przyznal ze zachowal sie jak debil.. (co mu sie nie zdarza, bo raczej wine zgania na kogos innego, byle tylko nie na siebie).. caly sie trzasl... obiecal ze wszystko sie zmieni...
(ale problem w tym ze juz kiedys obiecywal, moze nie az tak jak teraz, ale jednak... boje sie sparzyc po raz kolejny bo im dluzej bedziemy ze soba tym trudniej bedzie sie rozstac)

tylko problem polega na tym,ze nie wiem co ja mam robic? dac mu ta szanse?! Przez ta rutyne nawet milosc zaczela wygasac..pojawilo sie bardziej przyzwyczajenie.. dodam jeszcze, ze powiedzial- ze jak zerwiemy ze soba..on chce zerwac calkowicie kontakt, co jest dla mnie nie do pomyslenia


prosze o jakiekolwiek zdania.. co mam robic?!
Rutyna w zwiazku to rzecz straszna..
porozmawiaj z nim. Powiedz ze chcesz choc odrobine swobody.
Co do wspolnych wyjsc-mialam ten sam problem-kazdy wspolny dzien wygladal tak samo- nudno.. zero jakich kolwiek wyjsc.. to jest straszne.
Postaraj sie mu uswiadomic,ze nawet dla niego jakis glupi spacer po parku Tobie sprawi radosc...
Wyjscie na miasto czy do kina raz na jakis czas nie jest przestepstwem... powiedz,ze jesli on nie chce z toba nigdzie wychodzic to bedziesz wychodzic ze znajomymi.. tu kino.. tam miasto czy cos... powinno wejsxc mu to troszke na ambicje i zadzialac
W zwiazku nie moze byc ciagle tak monotonnie.
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 18:56   #23
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: co robic?

Twój facet i mój to chyba jedna i ta sama osoba
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.