Armin van Buuren - trance'owy mistrz :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-10, 23:37   #31
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

Ja wiem czy on mocniej gra... porównajcie sobie stare chociażby "burned of desire" do dzisiejszych produkcji, które przy tym wydają się bardziej energetyczne. A vocal trance jak najbardziej lubię np Love u More jest pięknym kawałkiem.
A co do komercji to nie tylko mi o radio chodzi ... teraz przed występem jego w Poznaniu było organizowe before party na którym na chwile zjawił się Armin i weściowka kosztowala bagatela 200 zł, innym razem można było sobie kupić prywatne spotkanie z Arminem ... Nie podoba mi się to i to bardzo a on przecież musi się na to godzić ...
A co do eventów to ja jestem ciekawa line upu GodsKitchen, byłam osatnim razem i było całkiem interesująco
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 12:49   #32
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

Propos komercji - był ten temat poruszany już przy okazji wątku Tiesto . Hm.. Tu zdania są mocno podzielone. Ta komercjalizacja ma swoje dobre i złe strony . Niby gdyby nie ona nie mielibyśmy okazji słyszeć wielu wielu naprawdę dobrych kawałków. DJ po coś je tworzy i względy finansowe na pewno mają tu duże znaczenie . Ale denerwuje mnie taki przejaw komercji, gdzie non stop słychać to samo, wszędzie to grają, wszyscy się tym podniecają - zero jakiegokolwiek własnego zdania, gustu i w ogóle . Wygląda to mniej więcej tak, że leci dajmy na to In and out of love a wszystkie lalunie ''ojej...mój ulubiony kawałek...mój ulubiony didżej'' Ściana

Napisałam juz gdzieś, że nawet najfajniejszy kawałek traci dla mnie smak, gdy usłysze go w Esce lub w jakiejś ****otece (dyskoteki ) . I trafnie ktoś mi odpisał, że przecież piosenka jest taka sama jak i przedtem - słusznie, ale to chyba już jest jakaś moja bariera i tyle . In and out of love bardzo lubiłam, dopóki nie zaczęli się tym jarać Ci, którzy na co dzień słuchają disco polo (żeby nie było - nie neguję tej muzyki) . Armin musiał stworzyć coś, co by rozreklamowało jego płytę, musiał o sobie dać znać szerszym kręgom, nie można go za to winić . Ci, którzy go słuchają, wiedzą na co naprawdę go stać. Wszystkie wiemy co to Serenity, The world is watching me, Shivers itd. czy Face to face z nowszych i to jest super Reszta niech sobie słucha jednego In and out of love, nie wiedzą co tracą, nieprawdaż ?

14 II - ja sie chyba normalnie nie wiem I tak mam zawsze doła w walentynki, a teraz to już w ogóle podwójny, bo będzie Ferry, a mnie pewnie nie będzie Już mam depresję
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 11:10   #33
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

stoooooo lat dla naszego mistrza i wesołych świąt laski
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 21:17   #34
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

Hehe, Arminowi stuknęło już 32, pamiętałam . Nawet wczoraj na imprezie byłam i postanowiłam poprosić o jakiś kawałek van Buurena, ale doczekałam się wcześniej . Puścili oczywiście In and out of love, a jakże.... Szkoda, że zawsze to samo, ale lepszy rydz niż nic. Ech, gdyby tylko wiedzieli, jakie perełki on ma w swojej dyskografii ...

Luna, dzięki wielkie za życzenia Nie wiem, czy życzyć nawzajem, bo chyba już nam niewiele tych świąt zostało

Swoją drogą fajnie, że wątek znów został odkopany

pozdrawiam ;-)
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:02   #35
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

o kurde a ja nie wiedzialam


puszczaja ciagle in and out.... bo ludzie to znaja. Nowy, nieznany dla wiekszosci kawalek moglby przejsc bez echa

a swoja droga slucham ostatnio mniej muzyki, praktycznie wcale, glownie slucham jak siedze na necie albo w podrozy na mp4, a teraz zazwyczaj w domu mnie nie ma i normalnie czuje brak zyc sie bez trance nie da

ide ze znajomymi na sylwestra do takiej knajpki, zastanawiam sie czy wziac plyte, czy sie w ogole przyjmie hmm jak myslicie? moi znajomi maja obojetny stosunek do trance, house
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 22:13   #36
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

aiiiiiii Fanka Armina sie zgłasza ale cholercia mam problem bo od zawsze był Tiesto ale mnie na ostatnim SOS zawiódł. ostatnio armin sie wysuwa na czołówke hehehe
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 00:22   #37
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

ja też nie wiedziałam o uro Armina( oh wybacz mi Arminku!)
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
ide ze znajomymi na sylwestra do takiej knajpki, zastanawiam sie czy wziac plyte, czy sie w ogole przyjmie hmm jak myslicie? moi znajomi maja obojetny stosunek do trance, house
Nie raz miałam własnei taki moment konsternacji - puścic transik czy nei puscic? bo zaarz ktos powie " o jaa co to za zamuła", " ale nuda ,same łupu łupu", staram sie nei arz gdzieś nagarc fajną składankę kawalków, które mają dużo wokali a jednocześnie sa mało znane, bo ja nie lubie tych wszystkich oklepanych numerów.Jakbym chciałą ,zeby wszyscy znali i speiwali to nagrywałabym im disco polo, a nei trance...
J abym na Twoim miejscu wziela plytke i spróbowała
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 10:28   #38
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

Tak, trance rzadko kiedy się przyjmuje . Ja np,. na swoje połowinki dokładnie przemyślałam tracklistę i starałam się, żeby była to jak najbardziej energetyczna ( np. Sander van Doorn) muzyka, dużo wokali . Tak się najarałam, wiedziałam, ze znajomym by się spodobało, mimo, że nie lubią takich klimatów, ale oczywiście szanowny DJ nie puścił nic.... Nic oprócz In and out of love, które zgrała moja koleżanka ... Ech... Nie żyje disco polo i piosenki typu " I'm so lucky, lucky .... " .

Pozdrawiam wszystkie Armino-maniaczki i życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku z dużą ilością udanych nowych płyt i zaje.bistych eventów
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 11:02   #39
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

przedemną studniówka. prawie sie pozarłam z laskami o muzyke. niestety na zaden trance nie ma mowy bo wiecie... "kapela" slr cholercia rozumiem ze można poskakac przy disco polo...ale nie całą noc!!


p.s a pamietacie pierwszy utwór Armina jaki usłyszałyście? ja pamietam... kumpel mi kiedyś polecił.. Communication

Edytowane przez 1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Czas edycji: 2008-12-30 o 11:21
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 18:14   #40
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Tak, trance rzadko kiedy się przyjmuje . Ja np,. na swoje połowinki dokładnie przemyślałam tracklistę i starałam się, żeby była to jak najbardziej energetyczna ( np. Sander van Doorn) muzyka, dużo wokali . Tak się najarałam, wiedziałam, ze znajomym by się spodobało, mimo, że nie lubią takich klimatów, ale oczywiście szanowny DJ nie puścił nic.... Nic oprócz In and out of love, które zgrała moja koleżanka ... Ech... Nie żyje disco polo i piosenki typu " I'm so lucky, lucky .... " .

Pozdrawiam wszystkie Armino-maniaczki i życzę Wam Szczęśliwego Nowego Roku z dużą ilością udanych nowych płyt i zaje.bistych eventów
Na mojej osiemnastce grał DJ- to jest kolega który grywał kiedys w wiekszych klubach, umówiłam sie znim ,zeby puszczal "nasze" kawałki, a co jakis czas dicho.. ta, dupa, ludzi zazceli do mnei przychodzić zeby puscic cos normalengo,zeby potanczyc(czyli sąsiadka, i wszystkie hity disco polo)... esh

Noo życzenia- TRANCE'OWEGO NOWEGO ROKU !! tadammm
[1=1264cfbd25b40f51a2184ba b410ce1a999cc0a39_625ded7 235d3c;10268686]
p.s a pamietacie pierwszy utwór Armina jaki usłyszałyście? ja pamietam... kumpel mi kiedyś polecił.. Communication [/quote]
ja nie pamiętam - ta moja rewelacyjna pamięć...
Ale jednym z peirwszych ostrzejszych kawałków ktore zapamiętam na całe zycie jest Svenson & Gielen - Twisted ( kolega powiedzial ,że zanim posłucham pierwszy raz powinnam włączyć na maksa basy w winampie heh)
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 18:25   #41
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

Nie pamiętam mojego pierwszego kawałka . Pamiętam jednak pierwsze jakie ściągnęłam i męczyłam całe wakacje To było Love you more, The world is watching me, Shivers, Communication, Rush Hour, Sail, Sahara I Serenity oczywiście. Kolejność dowolna

A co do disco polo to nawet mi nic nie mówcie . Wolałabym sobie siedzieć w domu i puścić na maksa to co mi w duszy gra, a tak idę na jakąś beznadziejną imprezę w beznadziejnym domu weselnym z zapewne równie beznadziejną muzyką . Ech, ciężkie życie, gdy nie można zaakceptować muzyki, która przez większość uważana jest za ''wow i super'' .

Ja tego nie neguję, ale przypominam sobie czasy, gdy słuchanie disco polo to był wstyd . Nie wiem czy to było dobre, czy nie, podobno trzeba być tolerancyjnym . A teraz ten wielki powrót do łask . . . Nie mogło być jak było ?
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 13:08   #42
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

Armin.. cóż ja mogę o nim powiedzieć ;D (mimo, iż prześcignął w rankingu ftb.pl mojego ulubionego DJa, którym jest Sander Van Doorn heheh) jest jednym z moich ulubionych Dji This World Is Watching Me, In and Out Of Love (dopoki nie zaczeli grac w radio.. :/:/), The Sound Of Goodbye.. itd a np. zremixowane Control Freak przez Sandera!!!!!!!!! to już kompletne szaleństwo
gatunkowo tech trance, progressive, vocal.. to jest to co lubie
a tak w ogole zauwazylam ze mala czesc zenskiej populacji slucha takiego gatunku jakim jest trance .. kolezanki sluchajac trance`u mowia, ze przez caly czas leci ta sama melodia, a to nieprawda! trzeba sie tylko wsluchac w nutę trance`owiczki wiedza o czym mowie :P

A troche wychodzac z tematu, totalnie wkurzaja mnie takie laski, ktore mowia, ze sluchaja techno i wymieniaja C-boola, Alchemist Protect itd:| przegiecie.
a co do disco polo, powiedzmy sobie szczerze :P : po alkoholu wszyscy potrafia sie przy tym bawic ;D

Edytowane przez CZekolada19
Czas edycji: 2008-12-31 o 13:09
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 13:40   #43
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

Cytat:
Napisane przez CZekolada19 Pokaż wiadomość

A troche wychodzac z tematu, totalnie wkurzaja mnie takie laski, ktore mowia, ze sluchaja techno i wymieniaja C-boola, Alchemist Protect itd:| przegiecie.
a co do disco polo, powiedzmy sobie szczerze :P : po alkoholu wszyscy potrafia sie przy tym bawic ;D
dobra ale nie całą noc...
a wiecie co mnie rozbraja? słówko techno. techno to mi sie kojarzy z disco polo... i właśnie czymś w tym stylu c-bool

to tak jakby na 18L/verba powiedzieć ze to jest HH....
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:48   #44
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

O kurcze, ale Was rozumiem !! Techno - Manieczki, C-bool, jazda, jazda Denerwuje mnie, gdy ktoś mówi, ze JA słucham techno . Czy trance to techno ? Dobre techno to też nie c-bool, tylko ludzie sobie jakoś tak dziwnie nazewnictwo dobierają, ale cóż . Ja słucham trance, progressive, electro, minimal również . i niech mi nikt nie mówi, że "Ona słucha techno i pewnie lubi Kalwi &Remi". Bleeee .

Taaaa, ludzie mówią, że to leci cały czas to samo, a ja nawet za 50. razem potrafię usłyszeć coś, czego wcześniej nie zauważyłam, co już mi całkowicie zmienia obraz kawałka, stwarza jakby nową interpretację . No ale nie mam pretensji do tych, którzy tego nie rozumieją - trance'u trzeba umieć słuchać, nie każdy to potrafi, nie każdemu to w duszy gra .
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:42   #45
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

widzę shybuya ze mamy podobne gusta muzyczne heheh mnie jeszcze się czepiają że slucham "porytego" ? electro.. Laidback Luke, Crookers, Soulwax, Herve itp.. a co do techna to juz nawet nie chce komentować.. jak juz pisalam, dla ogromnej liczby osob techno to cbool, kalwi&remi bleee .. a przeciez techno to tacy znakomici wykonawcy jak Umek, Valentino Kanzyani, Cirez D, Adam Beyer.. ale po co znać gatunki muzyczne, skoro tak jest latwiej.. powiedziec ze sie slucha techno, a nie majac zielonego pojecia o tym gatunku ;/
troszke odjechalam od tematu Armina, ale chcialam poruszyc przy okazji te kwestie
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 10:21   #46
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

Hm... Bo do jakiego gatunku zaliczyć takiego c-boola czy Kalwi and Remi (którzy swoją drogą uważają się chyba za niewiadomo jakich DJ'ów...) ?! Jak dla mnie to do disco-polo
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:44   #47
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

Cytat:
Napisane przez shybuya Pokaż wiadomość
Hm... Bo do jakiego gatunku zaliczyć takiego c-boola czy Kalwi and Remi (którzy swoją drogą uważają się chyba za niewiadomo jakich DJ'ów...) ?! Jak dla mnie to do disco-polo
a wiesz,ż eteż się nad tym głęboko zastanawiam? ale tak jest chyba w każdycm gatunku muzycznym : jest pop "omcyk umcyk, szaalalala" i pop taki ok, jest rock z zaawansowaną linia melodyczną i jest taki co ma dwa riffy na krzyż...
jest muzyka elektroniczna z duszą i jest kalwi &Remi........
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 15:49   #48
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

tez Was rozumiem
jak mowie ze slucham trance to dla 90% to jest techno jazdaaaaaaaa manieczki i te sprawy no oz takie jest pojecie ludzi, ja zawsze mowie "jestes ograniczony" no bo taka prawda

a na sylwestra plyty nie wzielam, w dodatku bylam w knajpce na ktorej byla wiekszosc skejtowi w ogole. Ale na szczescie muzyka byla posrednia i przezylam


widzialyscie wyniki glosowania na 20 najlepszyh utworow z asotow?? sa 4 moje utworki na ktore glosowalam Ale sie zdziwilam. Co myslicie o wygranym? A poza tym juz wszystko sciagnelam i lista jest rewelacyjna, zupelnie w moim stylu, klimacie.


Na 4 miejscu jest Orjan Nilsen - La guitarra (genialne!)
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 11:58   #49
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
tez Was rozumiem
jak mowie ze slucham trance to dla 90% to jest techno jazdaaaaaaaa manieczki i te sprawy no oz takie jest pojecie ludzi, ja zawsze mowie "jestes ograniczony" no bo taka prawda

a na sylwestra plyty nie wzielam, w dodatku bylam w knajpce na ktorej byla wiekszosc skejtowi w ogole. Ale na szczescie muzyka byla posrednia i przezylam


widzialyscie wyniki glosowania na 20 najlepszyh utworow z asotow?? sa 4 moje utworki na ktore glosowalam Ale sie zdziwilam. Co myslicie o wygranym? A poza tym juz wszystko sciagnelam i lista jest rewelacyjna, zupelnie w moim stylu, klimacie.


Na 4 miejscu jest Orjan Nilsen - La guitarra (genialne!)
Słuchałam akurat wtedy na żywo - piękny mix wyszedł, cudowny . Ale miałam odlot wtedy . W sumie to było do przewidzenia, że wygra "Lost", strasznie głośno o tym kawałku było w tym roku ;-) . A wg mnie powinno wygrać "Wasted" Andy'ego Duguida. Było dopiero na bodajże 17. miejscu, ale i tak się cieszę, że zostało zauważone ;-) . Ostatnimi czasy to chyba jeden z moich ulubionych kawałków ;-)
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 16:51   #50
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

A ja słucham the best o 2008 właśnie teraz - pierwszy raz i mi cholerka popsułyscie całą niespodziewajke ale i tak- już mi sie podoba mimo ,że dopiero 5 minuta leci

Trochę mnie to boli ,że trance zaczyna byc wypychany pzrez minimale,których nie lubie zbytnio.... Al ena szczęscie nie u Armina

ps, właśnie leci "good for me"- to jest moja love forever and ever :serduszka:
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:08   #51
shybuya
Rozeznanie
 
Avatar shybuya
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pionki
Wiadomości: 517
GG do shybuya
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

No ja chyba też będę musiała sobie ściągnąć niebawem. Bo pojedynczo to nie to samo
__________________
100 % nie istnieje
shybuya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 17:14   #52
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

słucham yearmixa.... o boże nie moge odkleić uszu
dla mnie lepiej niż rok temu
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 07:43   #53
Schranz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Z głośnika
Wiadomości: 3 314
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

Cytat:
Napisane przez kocimietka Pokaż wiadomość
A ja słucham the best o 2008 właśnie teraz - pierwszy raz i mi cholerka popsułyscie całą niespodziewajke ale i tak- już mi sie podoba mimo ,że dopiero 5 minuta leci

Trochę mnie to boli ,że trance zaczyna byc wypychany pzrez minimale,których nie lubie zbytnio.... Al ena szczęscie nie u Armina

ps, właśnie leci "good for me"- to jest moja love forever and ever :serduszka:
U DJ " trance'owych" wypychany trance przez minimale ? U których zauważyłaś taką tendencję ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Schranz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 18:31   #54
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

Witam a propos komercji i Armina w radiu - widze że pojawiło sie już Unforgivable - lalunie będą już znały dwa kawałki naszego mistrza ale cóż, wszystko rządzi sie swoimi prawami ja dziś popołudniu byłam w klubie, (nie tam żaden weekendowy wieczór), mały z bilardem i barman w pewnym momencie puścił ostatniego ASOTA - myślałam że odlece także odrazu wiem gdzie mam chodzić
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield

Edytowane przez $Luna$
Czas edycji: 2009-01-19 o 18:32
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 19:42   #55
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Witam a propos komercji i Armina w radiu - widze że pojawiło sie już Unforgivable - lalunie będą już znały dwa kawałki naszego mistrza ale cóż, wszystko rządzi sie swoimi prawami ja dziś popołudniu byłam w klubie, (nie tam żaden weekendowy wieczór), mały z bilardem i barman w pewnym momencie puścił ostatniego ASOTA - myślałam że odlece także odrazu wiem gdzie mam chodzić
co ty gadasz! uwielbiam ten kawalek! no nieee ;/ kurde no. chyba każda dziunie zwale z parkietu jak zacznie to spiewa. swoją droga wybieram sie w weekend, ciekawe co mi zagrają;]
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 19:42   #56
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

Cytat:
Napisane przez Schranz Pokaż wiadomość
U DJ " trance'owych" wypychany trance przez minimale ? U których zauważyłaś taką tendencję ?
Ale ja nie napisałam ,że u typowo trance'owych didżejów Chodzi mi o ogólne trendy, chociażby notowania na ftb... i ludzi pisza ,że trance jest niemodny, ,że to obciach ,ze tylko minimale itd bla bla bla.. Ja mam ich generalnie w pupie, bo jeszcze sie tak nei zdażyło,żebym zmieniala gust pod presją opinii ogółu, ale mnie to irytuje troszkę
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 19:44   #57
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

[1=1264cfbd25b40f51a2184ba b410ce1a999cc0a39_625ded7 235d3c;10560582]co ty gadasz! uwielbiam ten kawalek! no nieee ;/ kurde no. chyba każda dziunie zwale z parkietu jak zacznie to spiewa. swoją droga wybieram sie w weekend, ciekawe co mi zagrają;][/quote]

no kiszka troche właśnie w weekendy wydaje mi sie że puszczą in&out bądź właśnie unforgivable i tyle ....
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 19:47   #58
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

swoja droga wiecie ostatnio stwierdziłam ze chce "słuchać trancu tańczyć hip hop" takie tam rozbicie. ;] ale to rpzez faceta bo mnie HH zaraził
tyle ze osattnio od trancu odbiegłam oj odbiegłam aż sie czuje"winna" hehe
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 20:01   #59
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
Witam a propos komercji i Armina w radiu - widze że pojawiło sie już Unforgivable - lalunie będą już znały dwa kawałki naszego mistrza ale cóż, wszystko rządzi sie swoimi prawami ja dziś popołudniu byłam w klubie, (nie tam żaden weekendowy wieczór), mały z bilardem i barman w pewnym momencie puścił ostatniego ASOTA - myślałam że odlece także odrazu wiem gdzie mam chodzić
oooooooo klub w ktorym leci ASOT - marzenie!

Cytat:
Napisane przez kocimietka Pokaż wiadomość
Ale ja nie napisałam ,że u typowo trance'owych didżejów Chodzi mi o ogólne trendy, chociażby notowania na ftb... i ludzi pisza ,że trance jest niemodny, ,że to obciach ,ze tylko minimale itd bla bla bla.. Ja mam ich generalnie w pupie, bo jeszcze sie tak nei zdażyło,żebym zmieniala gust pod presją opinii ogółu, ale mnie to irytuje troszkę
Dla mnie trance jest byl i bedzie lubie tez muzyke klubowa, troche house zalezy jaka melodia, vocal. Ogolnie to uwielbiam vocal, wtedy odplywam
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 20:05   #60
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Armin van Buuren - trance'owy mistrz :)

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość

Dla mnie trance jest byl i bedzie lubie tez muzyke klubowa, troche house zalezy jaka melodia, vocal. Ogolnie to uwielbiam vocal, wtedy odplywam
no co ty nie powiesz ;] hehe vocal trance 4ever
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-27 22:58:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.