Nasze książkowe grzechy ;) - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-08, 12:42   #5011
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
znowu zgrzeszyłam moje nabytki z Matrasu:
Pablo de Santis "Kaligraf Woltera", "Przekład", "Teatr pamięci"
Bogumiła Śpiewakowska "Teraz jestem w Tęczowym Moście"
Zofia Nałkowska "Romans Teresy Hennert"
Katherine Dunn "Jarmark odmieńców"
Kat Martin "Cygański lord"
Muriel Barbery "Elegancja jeża"
Titania Hardie "Różany labirynt"

"Jarmark odmieńców" kupiłam dziś za całe 1 zł książka musiała być zalana, bo kartki ma lekko pofałdowane i dlatego taka cena

Natomiast "Różany labirynt" kosztował mnie 19.90, ale jest pięknie wydany. Okładka jest twarda, a w środku jest książka w miękkiej oprawie + na osobnych kartach jakaś zagadka-tak powiedziała pani w księgarni. Ja osobiście jeszcze nie doszłam "z czym to się je"

W moim Matrasie codziennie dokładają jakieś książki przecenione. Dużo książek, które kupowałam po 10, 7 czy 5 zł jest teraz w koszu z książkami po 1-3 zł.
Chyba będę tam częstym gościem
Też niezła kolekcja
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:12   #5012
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
w związku z tym, że nie lubię mieć oplutej brody wrocilam do antykwaraitu-na chwile zamarlo mi serce bo porozkladali ksiazki na polki i nie moglam znalezc "domu siostr" ale byl!!!i wygrzebalam jeszcze poszukiwany od jakiegos czasu "niebieski rower"-stan niemal idealny, chyba nawet nieczytane ino sie wymeczyly przy przekladaniu z miejsca na miejsce. no i okladka o wiele bardziej mi sie podoba niz ta :
http://nakanapie.pl/book/158355/niebieski-rower-1939-1942.htm(choc nieco zbyt mocno przypomina mi stary podrecznik do francuskiego)


u mnie "rozany labirynt" tez po 19,90 wiec odlozylam narazie jego zakup

czy "blondynka w tybecie" jest do kupienia stacjonarnych rosmanach czy trzeba ja jakos zamawiac-bylam dzis w 2 rosmanach i nie bylo
Z ciekawosci ile zaplacilas za ten dom siostr ?
Widzialam te ksiazke na allegro za okolo 100zl
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:33   #5013
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

19 zltwarda oprawa, czytana ale stan okreslilabym jako bdb+ lub niemal idealny


na allegro ceny sa powalajace. jesli ksiazka mi nie podejdzie to sprzedam ja na allegro, ale raczej nie za 100 zl bo to gruba przesadaswoja droga codziennie zerkam na allegro, zeby zobaczyc czy sprzedaly sie 2 szt tej ksiazki-obydwie wystawione za ok 100 zl razem z przesylka
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:59   #5014
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
czy "blondynka w tybecie" jest do kupienia stacjonarnych rosmanach czy trzeba ja jakos zamawiac-bylam dzis w 2 rosmanach i nie bylo
ja zamawiałam przez internet a odbierałam w rossmannie...
marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:07   #5015
avilla
Raczkowanie
 
Avatar avilla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 283
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
...

Dzięki

Edytowane przez avilla
Czas edycji: 2011-02-08 o 17:09
avilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:10   #5016
jusssi
Rozeznanie
 
Avatar jusssi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 948
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
w związku z tym, że nie lubię mieć oplutej brody wrocilam do antykwaraitu-na chwile zamarlo mi serce bo porozkladali ksiazki na polki i nie moglam znalezc "domu siostr" ale byl!!!i wygrzebalam jeszcze poszukiwany od jakiegos czasu "niebieski rower"-stan niemal idealny, chyba nawet nieczytane ino sie wymeczyly przy przekladaniu z miejsca na miejsce. no i okladka o wiele bardziej mi sie podoba niz ta :
http://nakanapie.pl/book/158355/niebieski-rower-1939-1942.htm(choc nieco zbyt mocno przypomina mi stary podrecznik do francuskiego)
hi hi Mysiu to już podchodzi pod manie posiadania :P

niedługo zacznę się martwić o wasze stany konta przecież to grube miliony na te książki idą ja nawet ostatnio się złapałam na tym, że zamiast po ciuchy poszłam zajrzeć co tam ciekawego w księgarni
__________________
Czytam
Piszę
I dobrze się przy tym bawię
jusssi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:40   #5017
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
znowu zgrzeszyłam moje nabytki z Matrasu:
Pablo de Santis "Kaligraf Woltera", "Przekład", "Teatr pamięci"
Bogumiła Śpiewakowska "Teraz jestem w Tęczowym Moście"
Zofia Nałkowska "Romans Teresy Hennert"
Katherine Dunn "Jarmark odmieńców"
Kat Martin "Cygański lord"
Muriel Barbery "Elegancja jeża"
Titania Hardie "Różany labirynt"

"Jarmark odmieńców" kupiłam dziś za całe 1 zł książka musiała być zalana, bo kartki ma lekko pofałdowane i dlatego taka cena

Natomiast "Różany labirynt" kosztował mnie 19.90, ale jest pięknie wydany. Okładka jest twarda, a w środku jest książka w miękkiej oprawie + na osobnych kartach jakaś zagadka-tak powiedziała pani w księgarni. Ja osobiście jeszcze nie doszłam "z czym to się je"

W moim Matrasie codziennie dokładają jakieś książki przecenione. Dużo książek, które kupowałam po 10, 7 czy 5 zł jest teraz w koszu z książkami po 1-3 zł.
Chyba będę tam częstym gościem
Jak codziennie dokładają to może wpadnę zobaczyć, co tam mają ciekawego znowu. Gratuluję zakupów, pięknie się prezentują

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
w związku z tym, że nie lubię mieć oplutej brody wrocilam do antykwaraitu-na chwile zamarlo mi serce bo porozkladali ksiazki na polki i nie moglam znalezc "domu siostr" ale byl!!!i wygrzebalam jeszcze poszukiwany od jakiegos czasu "niebieski rower"-stan niemal idealny, chyba nawet nieczytane ino sie wymeczyly przy przekladaniu z miejsca na miejsce. no i okladka o wiele bardziej mi sie podoba niz ta :
http://nakanapie.pl/book/158355/niebieski-rower-1939-1942.htm(choc nieco zbyt mocno przypomina mi stary podrecznik do francuskiego)


u mnie "rozany labirynt" tez po 19,90 wiec odlozylam narazie jego zakup

czy "blondynka w tybecie" jest do kupienia stacjonarnych rosmanach czy trzeba ja jakos zamawiac-bylam dzis w 2 rosmanach i nie bylo
Gratuluję Mysiu zakupów, ale chyba nie muszę mówić, że zazdroszczę Link? i to jeszcze za tą cenę! Ja wciąż się łudzę, że 'Czas burz' i 'Dom sióstr' będą wznowione. Bo 100zł za nie już nie wyłożę, wystarczy mi mój 'Półbrat' za niecałe 80zł

Cytat:
Napisane przez jusssi Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mam niebywałe szczęście. Tym razem wygrałam na blogu Samotność liczb pierwszych - P.Giordano - strasznie się ciesze i muszę się chyba tym szczęściem podzielić bo ostatnio za dużo go mam :P do tego zdałam kolejny egzamin na 4,5 więc został tylko jeden
Jak książka przyjdzie to zrobie zbiorowe foto bo mi się troszkę nazbierało


A gdzie we Wrocławiu byłaś na świdnickiej czy hallera ? Bo jak byłam w czwartek to jeszcze był za 19,90
Gratuluję wygranej i egzaminu tak ładnie zdanego


Cytat:
Napisane przez jusssi Pokaż wiadomość
hi hi Mysiu to już podchodzi pod manie posiadania :P

niedługo zacznę się martwić o wasze stany konta przecież to grube miliony na te książki idą ja nawet ostatnio się złapałam na tym, że zamiast po ciuchy poszłam zajrzeć co tam ciekawego w księgarni
Ja już się martwię o nasze stany kont ja idąc na zakupy po ubrania to przeliczam na ile książek w razie czego starczy
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 19:19   #5018
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Zaciekawiłyście mnie tym Domem Sióstr i teraz ją chcę, ale przecież nie kupię za 100zł
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 19:24   #5019
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

MAniaczki ksiażkowe noo i weź ty człowieku oduzależnij sie jak co raz nowsze tytułu dziewczyny podrzucacie to oblukania
gratuluje nabytków pieknych

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Seduction, ależ zaszalałaś! Gratuluję i zazdroszczę

Zresztą, wszystkim Wam gratuluję nowych nabytków (zwłaszcza tym, które podobnie jak ja, zbankrutowały na wyprzedaży w ŚK

Do mnie wreszcie poschodziły wszystkie zamówienia, a ja wreszcie miałam czas zebrać wszystko do kupy i sfotografować. Poniżej moja aktualizacja
jaka malutka bedziesz miała co cztać na najblizse pół roku chyba ze nowe wmiedzy czasei gromadzic bedziesz i te pójdą w odstawkę

Cytat:
Napisane przez aga_tka_2 Pokaż wiadomość
znowu zgrzeszyłam moje
"Jarmark odmieńców" kupiłam dziś za całe 1 zł książka musiała być zalana, bo kartki ma lekko pofałdowane i dlatego taka cena

Natomiast "Różany labirynt" kosztował mnie 19.90, ale jest pięknie wydany. Okładka jest twarda, a w środku jest książka w miękkiej oprawie + na osobnych kartach jakaś zagadka-tak powiedziała pani w księgarni. Ja osobiście jeszcze nie doszłam "z czym to się je"

W moim Matrasie codziennie dokładają jakieś książki przecenione. Dużo książek, które kupowałam po 10, 7 czy 5 zł jest teraz w koszu z książkami po 1-3 zł.
Chyba będę tam częstym gościem
ciekawe jak w moim jest trzeba sie jutro wybrać chyba i zbadać sytuację

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
W "moim" Martasie Różany Labirynt kosztował 4,90
Jeszcze nie skusiłam się na Pablo de Santis ale jak patrzę na Twój komplet moja ochota rośnie.
o prosze jeszcze inna cena hehe co matras to różnica?ciekawe czy wszedzie takie różnice sa

Cytat:
Napisane przez jusssi Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mam niebywałe szczęście. Tym razem wygrałam na blogu Samotność liczb pierwszych - P.Giordano - strasznie się ciesze i muszę się chyba tym szczęściem podzielić bo ostatnio za dużo go mam :P do tego zdałam kolejny egzamin na 4,5 więc został tylko jeden
Jak książka przyjdzie to zrobie zbiorowe foto bo mi się troszkę nazbierało
wow gratuluje jednego i drugiego powodzenia na ostatnim egzamiepóxniej już tylko przyjemne godzin yz lekturą no i czekam z niecierpliwoscią na foty


zaciekawiona Domem siostr bede sie rozgladać za nią

Edytowane przez GOśka T.
Czas edycji: 2011-02-08 o 19:27
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 17:51   #5020
adda76
Raczkowanie
 
Avatar adda76
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 121
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość


zaciekawiona Domem siostr bede sie rozgladać za nią
ja tez już ja chce od dziś
adda76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 18:00   #5021
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Ale książkę sobie przypadkiem kupiłam! Spodobała mi się okładka i kilka obrazków w środku. Kupiłam. Zaczęłam czytać w autobusie i przejechałam mój przystanek, drugi raz w życiu ( pierwszy raz kilka lat temu "Cień wiatru" mnie w metrze zatrzymał).

"Skąd wieje wiatr" Maja Margasińska. Niesamowita, magiczna, totalnie urokliwa książka o kilku kobietach. Jestem zachwycona i już ubolewam nad tym, że ma tylko niecałe 250 stron, a ja już połowę przeczytałam
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 20:41   #5022
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Ale książkę sobie przypadkiem kupiłam! Spodobała mi się okładka i kilka obrazków w środku. Kupiłam. Zaczęłam czytać w autobusie i przejechałam mój przystanek, drugi raz w życiu ( pierwszy raz kilka lat temu "Cień wiatru" mnie w metrze zatrzymał).

"Skąd wieje wiatr" Maja Margasińska. Niesamowita, magiczna, totalnie urokliwa książka o kilku kobietach. Jestem zachwycona i już ubolewam nad tym, że ma tylko niecałe 250 stron, a ja już połowę przeczytałam
Poka, poka! Nie chowaj przed nami!
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:31   #5023
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Poka, poka! Nie chowaj przed nami!
A proszę

Okładka i jeden z obrazków ze środka:
DSC01540.jpg DSC01541.jpg

Cyknęłam tez pierwszy krótki rozdział na zachętę, czy takie coś można wstawiać legalnie?
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:33   #5024
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Ale książkę sobie przypadkiem kupiłam! Spodobała mi się okładka i kilka obrazków w środku. Kupiłam. Zaczęłam czytać w autobusie i przejechałam mój przystanek, drugi raz w życiu ( pierwszy raz kilka lat temu "Cień wiatru" mnie w metrze zatrzymał).

"Skąd wieje wiatr" Maja Margasińska. Niesamowita, magiczna, totalnie urokliwa książka o kilku kobietach. Jestem zachwycona i już ubolewam nad tym, że ma tylko niecałe 250 stron, a ja już połowę przeczytałam
Prezentuje się przepięknie gdzieś dorwała i za ile? gratuluję zdobyczy
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:42   #5025
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Prezentuje się przepięknie gdzieś dorwała i za ile? gratuluję zdobyczy
Za 25,90zł (cena z okładki) w Empiku Naprawdę z czystym sercem polecam tę książkę, jest warta każdej złotówki, dawno się tak mile nie zaskoczyłam, czytadło idealne
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 22:09   #5026
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
A proszę

Okładka i jeden z obrazków ze środka:
Załącznik 3734177 Załącznik 3734179

Cyknęłam tez pierwszy krótki rozdział na zachętę, czy takie coś można wstawiać legalnie?
Ładne!
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 22:21   #5027
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Za 25,90zł (cena z okładki) w Empiku Naprawdę z czystym sercem polecam tę książkę, jest warta każdej złotówki, dawno się tak mile nie zaskoczyłam, czytadło idealne
Taki zakup to najlepsza radocha i niespodzianka: książka , która nie należy do bestsellerów, a jest tak dobra ja na razie w końcu kończę z zakupami. Jak wszystko dojdzie to wrzucę swój ostatni stos, a potem oszczędzanie - są inne priorytety na jakiś czas
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 00:09   #5028
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze książkowe grzechy ;)

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post24983834
Zapraszam do nowej części.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.