Kliniki - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-15, 19:52   #1
DonLucas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3

Kliniki - opinie


Tak krążę po tym forum i się dziwię, że oceniacie lekarzy, nie ma jednak tematu, w którym można oceniać całą klinikę tak więc pomyślałem, że takowy założę i zacznę od swojej opini:

Chciałbym polecić klinikę Artplastica w Szczecinie. Osobiście nic sobie nie robiłem, jednak moja narzeczona owszem: korekcja uszu, a trochę czasu później powiększała sobie piersi. W obu przypadkach wszystko zostało zrobione świetnie, powiedziałbym wręcz perfekcyjnie, no ale zaraz ktoś może powiedzieć, że przesadzam narzeczona jest bardzo zadowolona, no i ja także jednak nie kończąc na samych usługach, nie można zapomnieć o atmosferze panującej w klinice. W sprawach dotyczących zabiegu, i przed, i po nim pełen profesjonalizm. A poza nim po prostu można było się zapomnieć i poczuć jak w domu wiem, co mówię, bo kilka dni narzeczona tam spędziła, a ja przecież razem z Nią większość tego czasu pierwszy dzień po operacjach obsługa, w postaci szeregu pielęgniarek, od razu przybiegała na każde zawołanie później natomiast, kiedy doszła do siebie, nie mogła narzekać na brak możliwości spędzania tego wolnego czasu, w którym jeszcze te parę dni trzeba przeczekać. Tuż nad blokiem operacyjnym ładnie urządzony salon, gdzie można i pooglądać telewizję, poczytać, czy porozmawiać o czymkolwiek z innymi pacjentkami, czy też pracownikami. Ogólnie w środku bardzo ładnie urządzone, co zresztą widać na zdjęciach na stronie kliniki. Poza tym okolica.. dosłownie kilka metrów od kliniki Las Arkoński, świetne miejsce na spacery. Nie ma tych spalin i hałasu, jakby to było w środku miasta.
No ale tak chwalę detale, a to przecież przede wszystkim chodzi o zabiegi nie no, powtarzam, uszy, jak i piersi zrobione świetnie, nie mam nic do zarzucenia. Jeśli chodzi o piersi to blizny malutkie i bardzo szybko się goją. No i, chociaż minęlo już od zabiegu parę tygodni, w każdej chwili narzeczona może zadzwonić i się o coś w tej sprawie zapytać - nie jest tak, że dostali pieniądze to już mają to gdzieś*
Jeszcze raz, w imieniu narzeczonej, polecam klinikę Artplastica w Szczecinie.

Pozdrawiam,
DonLucas
DonLucas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-13, 21:11   #2
magiczne_kuchciki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 6
Dot.: Kliniki - opinie

jakie koszty? albo inaczej bo trudno w tematyce klinik prównywać kwotę do kwoty bo liczą się też inne wspomniane sprawy. czy udałoby ci się porównać cenę/do jakości w porównaniu do innych klinik. świetny wystrój i obsługa są już raczej standardem!
__________________
Coloradical! Agenda
magiczne_kuchciki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.