HEEELP!!! Stylizacja a'la lata 60/70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-10, 21:19   #1
nika1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6

HEEELP!!! Stylizacja a'la lata 60/70


Cześć dziewczyny. Na wizażu generalnie się nie udzielam (kompletny ze mnie modowy laik ), ale często Was podczytuję i wiem, że wiele z Was to mistrzynie stylu. Dlatego postanowiłam zwrócić się do Was z ogromną prośbą. Wybieram się w najbliższym czasie na bardzo ważną służbową imprezę. Kupiłam sobie na tę okazję cudną kiecę i nowe buty, moje szczęście nie znało granic, niestety do czasu. Wczoraj dowiedziałam się, że dowcipni organizatorzy wymyślili sobie, że żeby nie było tak super oficjalnie i pod krawatem, to party ma być w przebraniach w stylu 60's/70's... No i mam wielki problem, bo to kompletnie nie mój klimat. Nie mam pojęcia co na siebie założyć, w jakich sklepach mogę poszukać czegoś w tym stylu (nienawidzę biegania po sklepach z ciuchami, zazwyczaj kupuję je na all), jaki makijaż, dodatki, no nic... Będę ogromnie wdzięczna za wszelkie sugestie, może ktoś ma jakiś pomysł?? Dodam, że jestem niska (161cm) i raczej krągła (zazwyczaj noszę 40). Z góry wieeelkieee dzięki , bardzo na Was liczę, bo kompletnie nie mam wizji. Pozdrawiam ciepło
nika1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 14:03   #2
nika1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: HEEELP!!! Stylizacja a'la lata 60/70

Naprawdę nikt nie ma żadnego pomysłu? Nie wierzę, dziewczynki, pomóżcie proszę...
nika1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 14:18   #3
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: HEEELP!!! Stylizacja a'la lata 60/70

Wydaje mi się, że najłatwiej znaleźć coś w stylu dzieci kwiatów . Dzwony i luźna tunika albo długa spódnica, rzemyki, pacyfki. Wtedy makijaż raczej neutralny, a włosy najlepiej proste i rozpuszczone.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.