Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-18, 16:52   #1
sosnaxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Cool

Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny


Witam, ostatnio poznałem fajna dziewczynę, i chcemy się spotkać, obaj widzieliśmy się tylko na zdjęciach, ale niestety na żadnym nie pokazałem zębów. Mam krzywą jedynkę...

Czy kobiety odstrasza dość mocno rzucający się w oczy krzywy ząb? Wiem ze to też zależy od kobiety... i czy znacie jakieś podobne przypadki? Mam kompleksy na tym punkcie, i boje się odtrącenia ze strony dziewczyny.
sosnaxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 16:55   #2
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:02   #3
sosnaxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Oczywiście, że tak... ale to żmudny i drogi proces, na który mnie nie stać... Kupie sobie aparat kiedy tylko znajdę dobra prace. Na razie musze się cieszyć tym co mam...

"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma."
Dlatego szukam pociechy tutaj i chce ewentualnie rozwiać swoje wątpliwości co do mojego przypadku... jak narazie nikt nie powiedział mi prosto w twarz że mam krzywe zęby, ale jako osoba która ma dystans do siebie dobrze wiem, że mam krzywe ząbki.
sosnaxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:03   #4
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez sosnaxdd Pokaż wiadomość
Witam, ostatnio poznałem fajna dziewczynę, i chcemy się spotkać, obaj widzieliśmy się tylko na zdjęciach, ale niestety na żadnym nie pokazałem zębów. Mam krzywą jedynkę...

Czy kobiety odstrasza dość mocno rzucający się w oczy krzywy ząb? Wiem ze to też zależy od kobiety... i czy znacie jakieś podobne przypadki? Mam kompleksy na tym punkcie, i boje się odtrącenia ze strony dziewczyny.
Ja odrzuci Cię z powodu jednego zęba to nawet nie była warta twojej uwagi . Przecież ta jedynka to nie twoja wina . Pomyśl nad aparatem . Dużo osób dopiero w późniejszym wieku zakłada aparaty i jakoś kogoś znaleźli , więc nie ma się co na zapasa przejmować .
Krzywego zęba mogę zaakceptować , ale nie brak zębów z przodu lub widoczne dziury lub inne mega widoczne zaniedbania .
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:12   #5
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
Ja odrzuci Cię z powodu jednego zęba to nawet nie była warta twojej uwagi . Przecież ta jedynka to nie twoja wina . Pomyśl nad aparatem . Dużo osób dopiero w późniejszym wieku zakłada aparaty i jakoś kogoś znaleźli , więc nie ma się co na zapasa przejmować .
Krzywego zęba mogę zaakceptować , ale nie brak zębów z przodu lub widoczne dziury lub inne mega widoczne zaniedbania .

Teraz na wszelki wypadek zrównajmy potencjalną niedoszłą z ziemią, jakby przypadkiem zechciała mieć wymagania

Krzywe zęby tragedią nie są, ale zalezy od konkretnego przypadku. Widziałam krzywe jedynki, które wyglądały komicznie i niestety odrzucały mnie choć facet mółby być przystojny, ale widziałam też krzywe - ładne (mój pierwszy chłopak do którego wzdychałam w gimnazjum miał krzywe zęby i wyglądał z nimi dobrze pasowały mu). Możesz dziewczynie się sodobać możesz nie, równie dobrze może jej przeszkodzić Twój głos, czy mimika jak te zęby. Więc nie stresuj się tylko idź i zobacz co będzie, w każdym razie zęby jakąs tragedią nie są
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:15   #6
D_94
Raczkowanie
 
Avatar D_94
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 329
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Każdy ma jakieś wady. Tyle w tym temacie.
D_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:19   #7
KamilaAnna1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: gdzieś tam nie wiadomo gdzie
Wiadomości: 258
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Wyrwij jedynkę

A tak serio to ja tez mam trochę krzywy zgryz, a mój facet się ze mną wkrótce żeni. Widac miłość zaślepia Wiem, głupoty klepię, ale tak serio to po prostu się tym nie przejmuj. Jak ucieknie przez krzywy ząb to nie jest Ciebie warta. A jak zostanie to w przyszłości wyprostujesz i po sprawie
__________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."


5.10.2013 - nasz ŚLUB!!!
KamilaAnna1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 17:22   #8
bridgit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 21
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Dla mnie zęby są wizytówką człowieka i są elementem na który automatycznie zwracam uwagę tak jak większość na oczy, ja na zęby. Jeśli są zadbane, nie ma próchnicy i nie są pokryte brudem to jeśli jest to tylko jeden krzywy ząb - jest w porządku. W sumie nie wyobrażam sobie żeby tylko jeden ząb był krzywy, obrócił się o 180 stopni? Nachodzi na inny czy jak?
bridgit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:31   #9
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez KamilaAnna1990 Pokaż wiadomość
Wyrwij jedynkę

A tak serio to ja tez mam trochę krzywy zgryz, a mój facet się ze mną wkrótce żeni. Widac miłość zaślepia Wiem, głupoty klepię, ale tak serio to po prostu się tym nie przejmuj. Jak ucieknie przez krzywy ząb to nie jest Ciebie warta. A jak zostanie to w przyszłości wyprostujesz i po sprawie
Następna Tak sobie hejtujecie na nieznajomą dziewczynę dla pocieszenia, czy o prostu macie zasadę, że kobieta nie ma prawa mieć wymagań co do wyglądu?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:33   #10
sosnaxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez bridgit Pokaż wiadomość
Dla mnie zęby są wizytówką człowieka i są elementem na który automatycznie zwracam uwagę tak jak większość na oczy, ja na zęby. Jeśli są zadbane, nie ma próchnicy i nie są pokryte brudem to jeśli jest to tylko jeden krzywy ząb - jest w porządku. W sumie nie wyobrażam sobie żeby tylko jeden ząb był krzywy, obrócił się o 180 stopni? Nachodzi na inny czy jak?

Reszta zębów jest w miare prosta, nie można powiedzieć raczej że są krzywe... a ten jeden wystaje troche do przodu, po za linię reszty zębów.
sosnaxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:36   #11
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Ludzie, zgryz to nie to samo co uzębienie. Krzywa jedynka nie oznacza krzywego zgryzu. To tak gwoli wyjaśnienia.

Autorze, pokaż zdjęcie, ocenimy. A jak nie to znajdź w necie zdjęcie podobnie krzywego zęba i pokaż (Możesz na priv przesłać mi swoje zdj)
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 17:38   #12
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Mój TZ nie ma prostych zębów, ma wagę zgryzu a pomimo tego jest naprawdę seksowny i atrakcyjny, podoba się kobietom
Taki "defekt" o niczym nie przesądza
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:39   #13
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Nie uzależniaj swoich niepowodzeń w miłości tylko od krzywego zęba, może być wiele innych powodów, dla którego mogłoby Wam nie wyjść
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:40   #14
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Najwyżej jej się nie spodobasz - wtedy przynajmniej będziesz wiedział, że to nie ta jedyna dla ciebie
Nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:40   #15
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Ludzie, zgryz to nie to samo co uzębienie. Krzywa jedynka nie oznacza krzywego zgryzu. To tak gwoli wyjaśnienia.
często to idzie w parze
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:42   #16
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Odp: Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez sosnaxdd Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak... ale to żmudny i drogi proces, na który mnie nie stać... Kupie sobie aparat kiedy tylko znajdę dobra prace. Na razie musze się cieszyć tym co mam...

"Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma."
Dlatego szukam pociechy tutaj i chce ewentualnie rozwiać swoje wątpliwości co do mojego przypadku... jak narazie nikt nie powiedział mi prosto w twarz że mam krzywe zęby, ale jako osoba która ma dystans do siebie dobrze wiem, że mam krzywe ząbki.
A ja przyznam, że bardzo mnie zawsze drażniło w facetach (i nadal drażni) takie pieszczenie się ze sobą ("mam krzywe ząbki")
Bardziej to by mi przeszkadzało niż jedna krzywa jedynka
Sorry, że tak wyskoczyłam, ale szukasz opinii wśród kobiet, może i moja się ma coś przyda
Powodzenia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:43   #17
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
często to idzie w parze
Pewnie tak, ale jak ktoś ma 1 ząb krzywy, to raczej zgryz ma ok. Ja miałam krzywą dwójkę, choć zgryz prosty (założyłam przez to aparat, bo była obrócona o 90 stopni praktycznie, a przecież nie wyrwę zdrowego zęba).
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:48   #18
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Ja mam krzywy zgryz (wygląda na pierwszy rzut oka jako-tako, ale idealnie nigdy nie będzie. Leczony aparatem stałym góra-dół, ale więcej się w moim przypadku zrobić nie da ) i jakoś jestem w szczęśliwym związku, także nie jest to jakimś wielkim problemem
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:49   #19
sosnaxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez peggy7 Pokaż wiadomość
Ludzie, zgryz to nie to samo co uzębienie. Krzywa jedynka nie oznacza krzywego zgryzu. To tak gwoli wyjaśnienia.

Autorze, pokaż zdjęcie, ocenimy. A jak nie to znajdź w necie zdjęcie podobnie krzywego zęba i pokaż (Możesz na priv przesłać mi swoje zdj)
http://img181.imageshack.us/img181/282/00031vs5.jpg

Jeżeli brać tylko jedynki pod uwagę na ty zdjęciu, to wszystko mniej więcej tak samo, z tym że ten ząbek trochę, minimalnie bardziej wystaje
sosnaxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 17:53   #20
peggy7
Zadomowienie
 
Avatar peggy7
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 599
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez sosnaxdd Pokaż wiadomość
http://img181.imageshack.us/img181/282/00031vs5.jpg

Jeżeli brać tylko jedynki pod uwagę na ty zdjęciu, to wszystko mniej więcej tak samo, z tym że ten ząbek trochę, minimalnie bardziej wystaje
Jeżeli to tylko taka zachodząca na drugą jedynka, to nie przejmuj się Jeżeli się jej ogólnie spodobasz, to ząb nie będzie problemem. A jeżeli nie, to nie wmawiaj sobie, że przez ząb właśnie, raczej przez całokształt
Taki ząb to nie tragedia, jeśli jesteś ogólnie zadbany, ładnie się ubierzesz itp., to będzie super
__________________
Życie jest piękne
peggy7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:53   #21
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Edit: dobra, sorry, było chamsko

To nie jest mocno krzywy ząb, możesz się tym nie przejmować, bo na pewno dziewczyna nie zwróci na to uwagi

Edytowane przez 7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Czas edycji: 2013-07-18 o 17:55
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 17:57   #22
sosnaxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;41855109]Edit: dobra, sorry, było chamsko

To nie jest mocno krzywy ząb, możesz się tym nie przejmować, bo na pewno dziewczyna nie zwróci na to uwagi [/QUOTE]

Przez chwile się załamałem psychicznie i chciałem iść po czekoladę
Oj ti ti,
sosnaxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 18:12   #23
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Od czekolady psują się ząbki
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 18:13   #24
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Następna Tak sobie hejtujecie na nieznajomą dziewczynę dla pocieszenia, czy o prostu macie zasadę, że kobieta nie ma prawa mieć wymagań co do wyglądu?
Hejtujemy ? No nie bardzo . To jest moja opinia . Mi nie przeszkadzałby jeden krzywy ząb . Pewnie inne mają większe restrykcyjne wymagania dotyczące wyglądu faceta . Dla mnie to nie jest normalne skreślać faceta z powodu jednego krzywego zęba . Nikt nie jest doskonały .

Zresztą takiej osobie co się nie podoba jeden trochę krzywy ząb będzie przeszkadzało pewnie jak przytujemy , zbrzydniemy lub coś nam się stanie (np. jakiś wypadek lub choroba) i koniec związku - spadaj , bo już nie jesteś ładny . ------ to są takie moje przemyślenia . Jeżeli ktoś czepiał by się mojego krzywego zęba lub jakieś innej rzeczy , na którą nie mam wpływu to dałabym sobie spokój z taką osobą .
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 18:19   #25
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Chlopie, jakbyś zobaczyl moje zęby to byś dopiero się zastanawial jak ja znalazlam faceta
Dopiero przymierzam się do zakladania aparatu, bo to jednak jest spory wydatek.
Mój facet ani razu przez 4 lata nic przykrego nie powiedzial na temat moich zębów.
Nie martw się !

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Następna Tak sobie hejtujecie na nieznajomą dziewczynę dla pocieszenia, czy o prostu macie zasadę, że kobieta nie ma prawa mieć wymagań co do wyglądu?
Dopisz i mnie do swojej listy bo serio jak ktoś kogoś oleje z powodu jednego krzywego zęba, to masakra jakaś czym ten czlowiek się kieruje w życiu..
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 18:20   #26
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
Hejtujemy ? No nie bardzo . To jest moja opinia . Mi nie przeszkadzałby jeden krzywy ząb . Pewnie inne mają większe restrykcyjne wymagania dotyczące wyglądu faceta . Dla mnie to nie jest normalne skreślać faceta z powodu jednego krzywego zęba . Nikt nie jest doskonały .

Zresztą takiej osobie co się nie podoba jeden trochę krzywy ząb będzie przeszkadzało pewnie jak przytujemy , zbrzydniemy lub coś nam się stanie (np. jakiś wypadek lub choroba) i koniec związku - spadaj , bo już nie jesteś ładny . ------ to są takie moje przemyślenia . Jeżeli ktoś czepiał by się mojego krzywego zęba lub jakieś innej rzeczy , na którą nie mam wpływu to dałabym sobie spokój z taką osobą .
Uff, jak to dobrze, że nie jestem wartościową osobą i mogę odrzucać facetów którzy mi się nie podobają
Durne podejscie 'a jak przytyje, zbrzydnę, urwie mi tyłek...'. Co innego szukanie odpowiedniego wyglądu na wstępie, a co innego wypadki losowe, kiedy już jesteśmy zaangażowani, jedno nie ma nic do drugiego. I cieszę się, że nie żyję w idealnym świecie, gdzie jest nakaz randkowania z facetami z krzywym uzębieniem, gdy mi się takie nie podoba.

Nie martw się autorze, do Twojego uzębienia z tego co piszesz raczje bym nie miała zażaleń, chodzi mi tylko o ogólne podejście - nie chciała krzywych zębów - to pustak!
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 18:26   #27
sosnaxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Tak więc, dziękuje za odpowiedzi i przyznam że poczułem się trochę lepiej. Spotkam się z dziewczyną i zobaczę co dalej
sosnaxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 18:28   #28
alabia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 61
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

cechy wyglądu na które trudno wpłynąć albo na które nie możemy wpłynąć nie powinny mieć żadnego znaczenia. czasami niestety potrafią popsuć wygląd, ale tak naprawdę jeśli będziesz sobą, odpowiednio pewny siebie, jeśli twój sposób bycia spodoba się tej dziewczynie to jakie znaczenie będzie miał tak naprawdę ten jeden ząb??? żadne.
alabia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 18:31   #29
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Uff, jak to dobrze, że nie jestem wartościową osobą i mogę odrzucać facetów którzy mi się nie podobają
Durne podejscie 'a jak przytyje, zbrzydnę, urwie mi tyłek...'. Co innego szukanie odpowiedniego wyglądu na wstępie, a co innego wypadki losowe, kiedy już jesteśmy zaangażowani, jedno nie ma nic do drugiego. I cieszę się, że nie żyję w idealnym świecie, gdzie jest nakaz randkowania z facetami z krzywym uzębieniem, gdy mi się takie nie podoba.

Nie martw się autorze, do Twojego uzębienia z tego co piszesz raczje bym nie miała zażaleń, chodzi mi tylko o ogólne podejście - nie chciała krzywych zębów - to pustak!
Po pierwsze to nic nie pisałam , kto jest wartościowy , a kto nie . Rób sobie co chcesz i z kim chcesz , bo mnie to naprawdę nie obchodzi . Co ja mam do tego czy będziesz miała pięknego chłopaka czy nie ....
Wyraziłam tylko swoje zdania , a każdy może mieć inna opinię prawda ? Dla mnie wygląd nie jest pierwszoplanowym wyznacznikiem , czy zainteresuję się kimś czy nie .
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 18:34   #30
wilczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 31
Dot.: Krzywy zgryz a poznanie nowej dziewczyny

mój chłopak ma krzywe zęby, ale z niechęci do aparatu nauczył się mówić tak że wogóle tego nie widać, zakrywa je tak jakby wargami cały czas sama dopiero po 2 miesiącach znajomości zorientowałam się że ma krzywe zęby. aczkolwiek dla mnie z takimi zębami wygląda bardzo seksownie jakkolwiek głupio to nie brzmi
mam także dwóch braci, obaj krzywe zęby mają i żaden na powodzenie u kobiet nie może narzekać, jeden z nich jest już żonaty nie przejmuj się tym, jeśli sam nie będziesz na to zwracał uwagi, mówił o tym itp wtedy inni też tego nie zauważą.
wilczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.