Sylwester - sama? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-28, 15:41   #1
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia

Sylwester - sama?


Ehh mój chłopak dziś mi powiedział że on na sylwestra jedzie z kolegami gdzieś do jakiegoś domku bo jeden z kolegów ma urodziny dzień przed sylwestrem.... Hmmm strasznie mi przykro że będę musiała sylwestra spędzić sama. A wy jak byście zareagowały?
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 15:46   #2
kinomaniakowa
Raczkowanie
 
Avatar kinomaniakowa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 97
Dot.: Sylwester - sama?

Ja pierdziele, miałam to samo. Tylko że ja na początku miałam niby jechać, ale na Słowacje, a potrzebowalam dowodu ktorego nie mialam i wyszlo ze zostalam w domu. Nie godz sie na to, bo dla mnie to bylo strasznie przykre ze musialam zostac bez niego. To jest ważny dzień, nie jeden z normalnych. Jak chce jechać to niech Ciebie bierze, bo ja o tym że mój TŻ nie wziął mnie (potem wyszło że jednak nie byli w Słowacji tylko w Zakopanym i nie potrzebowałabym dowodu) to mam do tej pory żal.. i Ty też będziesz do niego miała
kinomaniakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 15:46   #3
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Sylwester - sama?

To będzie męski wyjazd? Bo jeżeli tak tzn żaden z kolegów nie bierze swojej dziewczyny to nie miałaby nic przeciwko.

My z TŻ np 3 pierwsze sylwki spędzaliśmy osobno, on właśnie gdzieś z kolegami a ja w innym gronie, w innym miejscu.

Kinomaniakowa nie pisz jej, że bedzie miała żal to tego nie wiesz.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca

Edytowane przez Atomoowka
Czas edycji: 2013-10-28 o 15:47
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 15:48   #4
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Sylwester - sama?

Cytat:
Napisane przez kinomaniakowa Pokaż wiadomość
Ja pierdziele, miałam to samo. Tylko że ja na początku miałam niby jechać, ale na Słowacje, a potrzebowalam dowodu ktorego nie mialam i wyszlo ze zostalam w domu. Nie godz sie na to, bo dla mnie to bylo strasznie przykre ze musialam zostac bez niego. To jest ważny dzień, nie jeden z normalnych. Jak chce jechać to niech Ciebie bierze, bo ja o tym że mój TŻ nie wziął mnie (potem wyszło że jednak nie byli w Słowacji tylko w Zakopanym i nie potrzebowałabym dowodu) to mam do tej pory żal.. i Ty też będziesz do niego miała
To jest męski wyjazd sami faceci
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 15:51   #5
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Sylwester - sama?

Mnie by jednak było przykro, że nie spędzi tego dnia ze mną. Ale przynajmniej poinformował Cię o tym dostatecznie wcześniej, żebyś nie była zaskoczona i mogła sobie coś zaplanować. Nie masz możliwości sama czegoś zorganizować, albo jakiejś przyjaciółki-singielki?
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 15:52   #6
kinomaniakowa
Raczkowanie
 
Avatar kinomaniakowa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 97
Dot.: Sylwester - sama?

Ale jak pisze, że jej smutno to na pewno jakiś żal do niego będzie miała. Ja nie widzę tego żeby spędzać taki dzień bez swojej dziewczyny/ chłopaka. A reszta chłopaków ma dziewczyny? Co one na to ? Pogadaj z TŻ i uświadom mu że będzie Ci przykro, trzeba pójść na kompromis a nie dziewczyna ma sobie Sylwestra przez to popsuć
kinomaniakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 15:54   #7
plesiunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: gdzieś
Wiadomości: 1 850
GG do plesiunia
Dot.: Sylwester - sama?

Cytat:
Napisane przez kinomaniakowa Pokaż wiadomość
Ale jak pisze, że jej smutno to na pewno jakiś żal do niego będzie miała. Ja nie widzę tego żeby spędzać taki dzień bez swojej dziewczyny/ chłopaka. A reszta chłopaków ma dziewczyny? Co one na to ? Pogadaj z TŻ i uświadom mu że będzie Ci przykro, trzeba pójść na kompromis a nie dziewczyna ma sobie Sylwestra przez to popsuć
Dziewczyny kumpli też gdzieś jadą ale mnie nie stać na wyjazd z nimi
__________________
Wakacje


plesiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 15:54   #8
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Sylwester - sama?

A ty nie masz przyjaciółek lub koleżanek z którymi mogłabyś spędzić Sylwka?
A Ci jego kumple mają dziewczyny? Może powiedz swojemu chłopakowi, że smutno Ci z powodu tego sylwestra i razem wymyślcie jakąś alternatywę?
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 15:58   #9
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Sylwester - sama?

Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Jedynie gdyby np. cała paczka w której się obracamy ugadałaby się, że chłopaki jadą sami a dziewczyny sami. Ale tak jak mówię - trochę to dla mnie nie do pomyślenia.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 15:58   #10
kinomaniakowa
Raczkowanie
 
Avatar kinomaniakowa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 97
Dot.: Sylwester - sama?

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny kumpli też gdzieś jadą ale mnie nie stać na wyjazd z nimi
Jejku, właśnie przypomniałam sobie jak ja sie czułam. On Cie postawił przed faktem dokonanym nie rozmawiając z Tobą o tym i nie podjeliście razem decyzji tylko on to zrobił. Zrób coś z tym ! Niech wie, że Ci przykro.
kinomaniakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 16:06   #11
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Sylwester - sama?

Cytat:
Napisane przez plesiunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny kumpli też gdzieś jadą ale mnie nie stać na wyjazd z nimi

No to sorry facet ma tracić przez to że Cienie nie stać na wyjazd?
Trochę to glupie.
Uważam, że nie powinnaś mieć do niego żalu, poinformował Cię o tym 2 msc wcześniej.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 16:09   #12
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Sylwester - sama?

Nie wyobrażam sobie tego. Jak własny chłopak może Cię olać w Sylwestra? Jasne, sylwester bywa co roku, ale zostawienie osoby, którą się kocha w domu, na kanapie, w dniu, w którym wszyscy się bawią jest dla mnie baaardzo niefajne.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 16:10   #13
bulka114
Wtajemniczenie
 
Avatar bulka114
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: młp
Wiadomości: 2 122
Dot.: Sylwester - sama?

Dla mnie to trochę nie do pomyślenia. Sylwester to nie jest zwykły dzień
Byłoby mi przykro, gdyby TŻ wybrał imprezę z kolegami, niż mnie. Autorko, może jednak Twój TŻ pójdzie na kompromis i wymyślicie coś we 2.
Co z tego, że powiadomił Cię 2miechy wcześniej, skoro nie masz żadnej opcji, oprócz spędzenia wieczoru na kanapie? Według mnie, powinien najpierw patrzeć na Was, na Ciebie a dopiero później na siebie. Zresztą nie wyobrażam sobie, żebym miała sie bawić z koleżankami gdzies, mając świadomość, że mój tż się nudzi sam w domu. :|
Pogadaj z nim koniecznie!
__________________
"Granica tego, co możliwe, jest w Twojej głowie. Mogą Cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sam."


"Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale."

Edytowane przez bulka114
Czas edycji: 2013-10-28 o 16:14
bulka114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 16:10   #14
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Sylwester - sama?

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
No to sorry facet ma tracić przez to że Cienie nie stać na wyjazd?
Trochę to glupie.
Uważam, że nie powinnaś mieć do niego żalu, poinformował Cię o tym 2 msc wcześniej.
Oni są PARĄ. A to przynajmniej dla mnie oznacza, że trzeba się jednak liczyć z drugą osobą i z tym, czy będzie ją stać na wyjazd, czy będzie jej przykro itd.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 16:12   #15
kinomaniakowa
Raczkowanie
 
Avatar kinomaniakowa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 97
Dot.: Sylwester - sama?

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
No to sorry facet ma tracić przez to że Cienie nie stać na wyjazd?
Trochę to glupie.
Uważam, że nie powinnaś mieć do niego żalu, poinformował Cię o tym 2 msc wcześniej.

No dobra, facet powinien myśleć też o swojej dziewczynie, a nie tylko o sobie. Jak plesiunia nie ma zamiaru jednak nic robic i nie powiedziec mu ze bedzie sie z tym zle czula i bez niego bo zostawia ja dla kumpli, to on powinien chociaz jakos zrekompensować jej swoją nieobecność ( nie chodzi o pieniądze czy coś takiego ) np załatwieniem jej sprzyjającej dla niej imprezy gdzie równie dobrze będzie się bawiła, ale jak czegoś takiego nie zrobi to nie powinien zostawiać jej samej. Musi się z nią liczyć. PLESIUNIA nie gódź się na to i nie zostawaj bez niego. Takie moje zdanie.
kinomaniakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 16:12   #16
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Sylwester - sama?

A ja widzę różnicę między:

1. Kochanie jadę w sylwestra z kumplami pobalować, znajdź sobie zajęcie

i

2. Kochanie, kumple zaproponowali mi męski wyjazd w sylwestra. Nie mamy jeszcze żadnych planów, więc chciałbym zapytać co o tym myślisz? Będziesz miała coś przeciwko, żeby sylwestra spędzić osobno?

Chociaż ja sobie średnio to wyobrażam. Męskie wyjazdy jak się ma partnerkę, to się organizuje w weekand np, a nie w święta/sylwestra/rocznice/urodziny. Ja preferuję spędzanie takich dni razem. Byłoby mi przykro, że taki dzień chłopak woli spędzić z kumplami niż ze mną.
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 16:25   #17
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Sylwester - sama?

Ja Ci proponuję nauczyć się otwierać buzię, a nie lecieć z każdym problemem na wizaż. Jak dla mnie to Wy zwyczajnie macie porządne problemy z komunikacją. Jak Ci przykro, że on jedzie na sylwestra, a Ty zostajesz sama to mu to powiedz. Jak będzie miał to totalnie gdzieś, no to będzie dosyć nie fair. Bo jednak plany sylwestrowe powinno się omawiać wspólnie.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 16:32   #18
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Sylwester - sama?

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Oni są PARĄ. A to przynajmniej dla mnie oznacza, że trzeba się jednak liczyć z drugą osobą i z tym, czy będzie ją stać na wyjazd, czy będzie jej przykro itd.
Są parą owszem masz rację to nie znaczy, że muszą każdą imprezę spędzać razem. No nie wiem ale ja w tym nic dziwnego nie widzę. Facet poinformował ją 2 msc wcześniej o swoim planach, nie wystawił jej, nie okłamał.
Nie róbmy z faceta niewolnika który każda możliwą chwilę musi spedzac z Nami.
Ja na miejscu autorki bym powiedziała, żeby się dobrze bawił a ja w gronie znajomych/przyjaciółek zorganizowała coś.

Jak pisałam wyżej ja z TŻ pierwsze 3 sylwki spędzaliśmy osobno, żadne z Nas nie widziało w tym nic zdrożnego czy dziwnego.
To zwykła impreza, potańcówka żadne wielkie święto.
To tak jakby facet nie mógł bez autorki wyjść na żadną imprezę z kumplami.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 16:36   #19
saakdasadadsad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 445
Dot.: Sylwester - sama?

Mnie byłoby przykro, że woli chlać z kolegami niż upić się ze mną winem i spędzić cudowną, wyjątkową noc .
saakdasadadsad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 16:37   #20
kinomaniakowa
Raczkowanie
 
Avatar kinomaniakowa
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 97
Dot.: Sylwester - sama?

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Są parą owszem masz rację to nie znaczy, że muszą każdą imprezę spędzać razem. No nie wiem ale ja w tym nic dziwnego nie widzę. Facet poinformował ją 2 msc wcześniej o swoim planach, nie wystawił jej, nie okłamał.
Nie róbmy z faceta niewolnika który każda możliwą chwilę musi spedzac z Nami.
Ja na miejscu autorki bym powiedziała, żeby się dobrze bawił a ja w gronie znajomych/przyjaciółek zorganizowała coś.

Jak pisałam wyżej ja z TŻ pierwsze 3 sylwki spędzaliśmy osobno, żadne z Nas nie widziało w tym nic zdrożnego czy dziwnego.
To zwykła impreza, potańcówka żadne wielkie święto.
To tak jakby facet nie mógł bez autorki wyjść na żadną imprezę z kumplami.
Ty jesteś do tego przyzwyczajona, a niektóre osoby pary mają inne podejście do tego i Sylwester to nie jest normalna impreza
kinomaniakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 16:47   #21
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: Sylwester - sama?

Cytat:
Napisane przez kinomaniakowa Pokaż wiadomość
Ty jesteś do tego przyzwyczajona, a niektóre osoby pary mają inne podejście do tego i Sylwester to nie jest normalna impreza

A jaką imprezą jest Sylwester?
Czy sie rożni od zwykłej domówki, oprócz tego że o 24 się otwiera szampana i strzela fajerwerkami?
Ja różnicy nie widzę, ale rozumiem że dla kogoś to może być jakiś super, ważny dzień.
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 16:54   #22
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Sylwester - sama?

Cytat:
Napisane przez Pestka88 Pokaż wiadomość
A ja widzę różnicę między:

1. Kochanie jadę w sylwestra z kumplami pobalować, znajdź sobie zajęcie

i

2. Kochanie, kumple zaproponowali mi męski wyjazd w sylwestra. Nie mamy jeszcze żadnych planów, więc chciałbym zapytać co o tym myślisz? Będziesz miała coś przeciwko, żeby sylwestra spędzić osobno
naprawdę jakiś facet potrafi się tak cipkowato płaszczyć przed swoją dziewczyną?
ja rozumiem zapytać o zdanie, ale skamlać jak piesek `skarbie, kochanieńku, bo widzisz, chłopaki zaproponowali wyjazd, co myślisz, żebym pojechał, nie będzie ci smutno, nie będziesz miała nic przeciwko..? aaa nie biiiijjjjjj `
no po prostu niektóre przykłady, które padają na wizażu mnie rozwalają.


autorko. ja bym powiedziała wprost - chcę sylwestra spędzić z tobą, dlaczego nie zrobicie sobie męskiego wyjazdu w innym terminie?
zresztą, na męskim wyjeździe tylko by się zachlali, szkoda na to tracić sylwestra

a zresztą - ja bym sobie na sylwestra na pewno znalazła inne towarzystwo, tylko koleżanek nie mam, w związku z tym tż na pewno by mnie nie zostawił samej
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 16:56   #23
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Sylwester - sama?

Dla mnie to coś dziwnego. Zazwyczaj moja ekipa jedzie razem, a nie jakies same kobiety, sami faceci. Ale jakby już się tak stało, to myślę, że facet mógłby tak pojechac, gdyby wiedział, że jego dziewczyna będzie miała plany, a nie będzie samotnie siedzieć w domu :P

Ja nie wiem, czy na Sylwestra będę miała wolne, aczkolwiek znajomi już zarezerwowali domek w górach. Mój chłopak powiedział, że jak nie dostanę wolnego to też nie pojedzie, bo woli pobyć ze mną I dla mnie to miłe i normalne
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 17:04   #24
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Sylwester - sama?

sylwester to jest poważnie aż takie wielkie święto dla Was, dzień inny niż wszytskie? może chłopak tego po prostu nie wie? i zaplanował męski wyjazd, bo nie widzi różnicy między męskim wyjazdem 31 grudnia a 7 stycznia? bo tak szczerze to ja np. nie widzę, a niektóre laski piszą o tym tak, jakby gość zaplanował wyjazd w pierwszą rocznicę ślubu

Edytowane przez cranberry juice
Czas edycji: 2013-10-28 o 17:10
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 17:07   #25
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Sylwester - sama?

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
naprawdę jakiś facet potrafi się tak cipkowato płaszczyć przed swoją dziewczyną?
ja rozumiem zapytać o zdanie, ale skamlać jak piesek `skarbie, kochanieńku, bo widzisz, chłopaki zaproponowali wyjazd, co myślisz, żebym pojechał, nie będzie ci smutno, nie będziesz miała nic przeciwko..? aaa nie biiiijjjjjj `
no po prostu niektóre przykłady, które padają na wizażu mnie rozwalają.
Przecież nie mówię, że tymi słowami, chodzi o rozmowę i zaplanowanie sylwestra z uwzględnieniem drugiej osoby, a nie stawianie przed faktem dokonanym. Niepotrzebnie nadinterpretujesz.
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 17:10   #26
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Sylwester - sama?

Cytat:
Napisane przez kinomaniakowa Pokaż wiadomość
No dobra, facet powinien myśleć też o swojej dziewczynie, a nie tylko o sobie. Jak plesiunia nie ma zamiaru jednak nic robic i nie powiedziec mu ze bedzie sie z tym zle czula i bez niego bo zostawia ja dla kumpli, to on powinien chociaz jakos zrekompensować jej swoją nieobecność ( nie chodzi o pieniądze czy coś takiego ) np załatwieniem jej sprzyjającej dla niej imprezy gdzie równie dobrze będzie się bawiła, ale jak czegoś takiego nie zrobi to nie powinien zostawiać jej samej. Musi się z nią liczyć. PLESIUNIA nie gódź się na to i nie zostawaj bez niego. Takie moje zdanie.
Ale nie przesadzajmy. Ona nie jest małym dzieckiem, żeby ją niańczyć i imprezę za nią szukać. Toż to dorosła kobieta, chyba sama umie o siebie zadbać?

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Są parą owszem masz rację to nie znaczy, że muszą każdą imprezę spędzać razem. No nie wiem ale ja w tym nic dziwnego nie widzę. Facet poinformował ją 2 msc wcześniej o swoim planach, nie wystawił jej, nie okłamał.
Nie róbmy z faceta niewolnika który każda możliwą chwilę musi spedzac z Nami.
Ja na miejscu autorki bym powiedziała, żeby się dobrze bawił a ja w gronie znajomych/przyjaciółek zorganizowała coś.

Jak pisałam wyżej ja z TŻ pierwsze 3 sylwki spędzaliśmy osobno, żadne z Nas nie widziało w tym nic zdrożnego czy dziwnego.
To zwykła impreza, potańcówka żadne wielkie święto.
To tak jakby facet nie mógł bez autorki wyjść na żadną imprezę z kumplami.
Tylko widzisz, Wy nie macie nic przeciwko, że spędzicie sylwestra osobno. Ja np. z góry zakładam, że go spędzę z TŻtem. I jakby mi wypalił bez pytania mnie o zdanie, że on sobie jedzie, to byłoby mi przykro. Bo z racji, że oboje w ciągu roku akademickiego jesteśmy naprawdę zabiegani, to te okazje są czasem, który możemy spokojnie spędzić razem.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 17:16   #27
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Sylwester - sama?

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
A jaką imprezą jest Sylwester?
Czy sie rożni od zwykłej domówki, oprócz tego że o 24 się otwiera szampana i strzela fajerwerkami?
Ja różnicy nie widzę, ale rozumiem że dla kogoś to może być jakiś super, ważny dzień.
To samo można powiedzieć np. o Wigilii - ot, zwykła kolacja, tylko choinka stoi w pokoju. I o kilku innych świętach.

Co innego, gdy i Ty, i Twój TŻ pewnie mieliście ekipy swoich przyjaciół i oboje wiedzieliście, że fajnie spędzicie czas. A co innego, gdy chłopak w swoich planach nie uwzględnia zupełnie, że ma dziewczynę. Jednak takie rzeczy, jak wakacje, sylwestra itd. pary powinny planować wspólnie. Nawet, jeśli jest to na zasadzie "acha, ok, Ty jedziesz tu, a ja pójdę tu i oboje będziemy zadowoleni, tak?".

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
sylwester to jest poważnie aż takie wielkie święto dla Was, dzień inny niż wszytskie? może chłopak tego po prostu nie wie? i zaplanował męski wyjazd, bo nie widzi różnicy między męskim wyjazdem 31 grudnia a 7 stycznia? bo tak szczerze to nie widzę, a niektóre laski piszą o tym tak, jakby gość zaplanował wyjazd w pierwszą rocznicę ślubu
Dla mnie nie. Ale jeśli w tym dniu cały świat się bawi i od świąt jest nakręcana ta sylwestrowa atmosfera (szał kupowania cekinowych kiecek, fajerwerków, wszędzie propozycje fryzur sylwestrowych, wszyscy się emocjonują, gdzie to się będą bawić), to osobie, która załóżmy zostaje w tym dniu w domu może być zwyczajnie przykro. Jako nastolatka zostawałam tak w domu przez kilka sylwestrów i wiem, że jakoś ciężko wtedy pamiętać, że to zwykła noc.

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2013-10-28 o 17:19
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 17:20   #28
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Sylwester - sama?

Nie można tak wszystkiego spłycać. Każda domówka może odbyć się co piątek, sobotę. Sylwester jest raz w roku i chociażby już dlatego jest bardziej wyjątkowy. Równie dobrze można tak spłycić każde swięto, urodziny. Prezent dać kiedy indziej i wyjdzie na to samo. No nie do końca jednak.
Nie chciałabym żeby mój partner, bez konsultancji ze mną zaplanował sobie imprezę, na którą nie jestem zaproszona. I nie chodzi o to, że każdą chwilę ma spędzać ze mną, ale niektóre owszem, byłoby wskazane. Zresztą u nas jest to oczywiste i nikt nikogo, do wspólnego Sylwestra, nie musi namawiać.

Wysłane z mojej el dziewiątki
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 17:24   #29
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Sylwester - sama?

Cytat:
Napisane przez Pestka88 Pokaż wiadomość
Przecież nie mówię, że tymi słowami, chodzi o rozmowę i zaplanowanie sylwestra z uwzględnieniem drugiej osoby, a nie stawianie przed faktem dokonanym. Niepotrzebnie nadinterpretujesz.
nie wiem co takiego interpretuję, napisałaś dwie wersje, odniosłam się do jednej, niczego sobie nie dopisałam, nie dopowiedziałam, napisałaś takie słowa i do nich się odniosłam.
jeśli nie chodziło ci o te słowa, to trzeba było ich nie pisać albo dopisać, że tak sobie tylko rzucasz słowami, ale że wcale nie chodziło ci o takie słowa
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 17:27   #30
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Sylwester - sama?

Dla kogoś Sylwester to zwykła impreza, a dla mnie nie, bo lubię celebrować wszelkie uroczystości. U mnie na dodatek w tego Sylwestra przypada pierwsza rocznica związku
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.