Link do forum pro ana w podpisie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-18, 18:53   #31
davi
BAN stały
 
Avatar davi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 304
GG do davi Wyślij wiadomość przez MSN do davi
Question Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

no widzicie nie jestem jedyna.
A z tym podpisem to dalej jakiś any problem?
davi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 19:22   #32
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez davi
no widzicie nie jestem jedyna.
A z tym podpisem to dalej jakiś any problem?
Nie jesteś jedyna, istnieje cały underground narkomanów i anorektyczek... Głęboko pod postami ukryty rynek pełen hery i Tussipectu.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 20:19   #33
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
tak, chociaz tego chyba akurat regulamin nie zabrania?
a co to dokladnie znaczy? ja to tlumaczylam, ze kiedy mnie karmicie to mnie niszczycie, jakos tak.
Moim zdaniem "kto mnie karmi, ten mnie niszczy". Regulamin rzeczywiście chyba tego nie zabrania, ale jakoś źle mi się to kojarzy (Nan pożerająca kanapkę z szynką).
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 20:22   #34
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez nan
Moim zdaniem "kto mnie karmi, ten mnie niszczy".
albo "co mnie karmi, to mnie niszczy"
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 20:22   #35
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez nan
Nan pożerająca kanapkę z szynką.
Wstydź się, wiesz co zrobi z Tobą ta kanapka? Będziesz dzięki niej gruuuba
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 20:26   #36
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Wstydź się, wiesz co zrobi z Tobą ta kanapka? Będziesz dzięki niej gruuuba
Jelonku Ale od podsmazonych na chrupiąco plasterków kiełbasy (takiej w typie krakowskiej / żywieckiej) z serkiem topionym i ogórkiem konserwowym się nie tyje?
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 20:50   #37
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Jelonku Ale od podsmazonych na chrupiąco plasterków kiełbasy (takiej w typie krakowskiej / żywieckiej) z serkiem topionym i ogórkiem konserwowym się nie tyje?
Podsmażana na bardzo głębokim oleju, z serkiem topionym najtłustszym z dostępnych na polskim rynku w towarzystwie niemniej tłustych frytek (koniecznie bardzo mocno posolonych) i do picia jakaś Cola? Samo zdrowie Wyrzuciłabym tylko tego kalorycznego ogórka, który niby za sałatkę ma robić tak? Szkoda fatygi, po takiej dietce Twoja wątroba z pewnością nie będzie wyglądała jak u alkoholika
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-18, 20:55   #38
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Wstydź się, wiesz co zrobi z Tobą ta kanapka? Będziesz dzięki niej gruuuba
Jak wół, Jelonku, jak wół . Ponieważ wraz z kanapką pożarłam dwa kiszone ogórki, czas na zmianę smaku i rąbię żelki w kształcie mózgu (nazywają się ładnie "Horrorki") . Częstuję niniejszym wirtualnym żelkiem Jak mam być gruba, to wyłącznie w towarzystwie.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 21:06   #39
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez nan
Jak wół, Jelonku, jak wół . Ponieważ wraz z kanapką pożarłam dwa kiszone ogórki, czas na zmianę smaku i rąbię żelki w kształcie mózgu (nazywają się ładnie "Horrorki") . Częstuję niniejszym wirtualnym żelkiem Jak mam być gruba, to wyłącznie w towarzystwie.
Żelki w kształcie mózgu? A mówią, że Spiderman wypacza prawidłowy rozwój umysłowy młodocianych No i ta nazwa też taka obiecująca
Ja to mogę być gruuuba co najwyżej jak renifer Choć jak patrzę na mój avatar, to te jelonkowe kopytka jak patyczki też są całkiem pro-ana

Ps. Dzięki za żelka- mam wyrzuty sumienia, że go tak bezpardonowo wrąbałam nie zerkając przy tym na tabelę kalorii Myślisz, że całodniowy fitness pomoże mi spalić ten nadmiar, który mi zafundowałaś? Obawiam się, że nie. Będę miała obrośnięty tłuszczem mięsień pośladkowy wielki
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 22:22   #40
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez nan
Jak wół, Jelonku, jak wół . Ponieważ wraz z kanapką pożarłam dwa kiszone ogórki, czas na zmianę smaku i rąbię żelki w kształcie mózgu (nazywają się ładnie "Horrorki") . Częstuję niniejszym wirtualnym żelkiem Jak mam być gruba, to wyłącznie w towarzystwie.
hihihihihi Ech, to generation X - zelki w ksztalcie mozgu ...
No to ja sie pytam, czy zostane przyjeta do Towarzystwa? Melduje uprzejmie, ze zjadlam cala miche makaronu z tlusciutka mozzarelka, tylko mi sie troche pomidora i bazylii nie wiem po co przyplatalo, a z braku innych napitkow w lodoweczce calosc popilam pyyyyfkiem (ktore rowniez kaloryczne jest) Alez jestem z siebie dumna... wlasnego cialka nigdy zbyt wiele No to co? Moze byc?

Co do podpisu - juz mi sie zapomina co mnie przez dlugie semestry uczyli, ale to "co mnie karmi to mnie niszczy"...
Smutne to, bardzo smutne...
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 03:45   #41
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Kochani, ja mam za sobą takie doświadczenia. Chorowałam na anoreksję, później na bulimię (Nan pewnie wie, że jedno z drugim się przeplata), pisałam o swoich doświadczeniach (dość pobieżnie, to fakt, choć wygląda, że istnieje spore zapotrzebowanie na taką "grupę wsparcia") w jakimś wątku na "Fitnessie" (ale nie mogę go dziś znaleźć), dość ekstremalnych, myślę że Davi wie o czym mówię. Kobitki kochane, proszę, nie naśmiewajcie się z dziewczyny ani nie parskajcie na nią, doskonale wyobrażam sobie co najpewniej musi czuć...
Davi: jesteś młodziutką dziewczyną; moje problemy też zaczęły się mniej więcej w Twoim wieku (nawet wcześniej). I pomijając fakt, że anoreksja (dostałam skierowanie do szpitala!) była w moim przypadku bardziej symptomem niż przyczyną problemów, dziś dałabym wszystko, żeby odwrócić jej skutki.
Napisz mi PW, jeśli chcesz pogadać. Pamiętaj, że szczupłość nie równa się szczęściu (jesteś już bardzo szczupła, prawda? A czy szczęśliwa?..).

Edytowane przez pixie7
Czas edycji: 2005-11-19 o 04:08
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-19, 09:04   #42
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez pixie7
Kochani, ja mam za sobą takie doświadczenia. Chorowałam na anoreksję, później na bulimię (Nan pewnie wie, że jedno z drugim się przeplata), pisałam o swoich doświadczeniach (dość pobieżnie, to fakt, choć wygląda, że istnieje spore zapotrzebowanie na taką "grupę wsparcia") w jakimś wątku na "Fitnessie" (ale nie mogę go dziś znaleźć), dość ekstremalnych, myślę że Davi wie o czym mówię. Kobitki kochane, proszę, nie naśmiewajcie się z dziewczyny ani nie parskajcie na nią, doskonale wyobrażam sobie co najpewniej musi czuć...
Davi: jesteś młodziutką dziewczyną; moje problemy też zaczęły się mniej więcej w Twoim wieku (nawet wcześniej). I pomijając fakt, że anoreksja (dostałam skierowanie do szpitala!) była w moim przypadku bardziej symptomem niż przyczyną problemów, dziś dałabym wszystko, żeby odwrócić jej skutki.
Napisz mi PW, jeśli chcesz pogadać. Pamiętaj, że szczupłość nie równa się szczęściu (jesteś już bardzo szczupła, prawda? A czy szczęśliwa?..).
Zgadzam się z Pixie w całej rozciągłości - też mnie te złośliwości jakoś uderzyły. Nie chorowałam nigdy na bulimię, mam za sobą jeden epizod "anoreksjopodobny" i wiem, że to, co się wtedy z człowiekiem dzieje, to nie sa fanaberie rozkapryszonej panienki. Człowiek sam nie widzi i nie kontroluje tego, jak mu się myślenie i priorytety zmieniają na te chore. To nie jest wina Davi, że jest chora - jeśli jest, nie będę nikomu stawiać diagnozy i jeśli jest, to naśmiewanie się z niej nic jej nie pomoże, bo ona tego nie wybiera...
Inną sprawą jest natomiast namawianie kogoś do picia Tussipectu i temu podobnych oraz udzielanie rad jak schdnąć, czego absolutnie nie pochwalam i uważam, że podobne praktyki powinny zostać potępione, a Wizażanka przywołana do porządku.
Takie jest moje zdanie.

Edytowane przez joasiak1
Czas edycji: 2005-11-19 o 09:05 Powód: literówka
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 10:14   #43
davi
BAN stały
 
Avatar davi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 304
GG do davi Wyślij wiadomość przez MSN do davi
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez pixie7
Kochani, ja mam za sobą takie doświadczenia. Chorowałam na anoreksję, później na bulimię (Nan pewnie wie, że jedno z drugim się przeplata), pisałam o swoich doświadczeniach (dość pobieżnie, to fakt, choć wygląda, że istnieje spore zapotrzebowanie na taką "grupę wsparcia") w jakimś wątku na "Fitnessie" (ale nie mogę go dziś znaleźć), dość ekstremalnych, myślę że Davi wie o czym mówię. Kobitki kochane, proszę, nie naśmiewajcie się z dziewczyny ani nie parskajcie na nią, doskonale wyobrażam sobie co najpewniej musi czuć...
Davi: jesteś młodziutką dziewczyną; moje problemy też zaczęły się mniej więcej w Twoim wieku (nawet wcześniej). I pomijając fakt, że anoreksja (dostałam skierowanie do szpitala!) była w moim przypadku bardziej symptomem niż przyczyną problemów, dziś dałabym wszystko, żeby odwrócić jej skutki..).
Fajnie ze chociaz Ty mnie na tym forum rozumiesz.
davi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 11:20   #44
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Jelonku Ale od podsmazonych na chrupiąco plasterków kiełbasy (takiej w typie krakowskiej / żywieckiej) z serkiem topionym i ogórkiem konserwowym się nie tyje?
Żesz kurde - smaka mi zrobiłaś. Nie wiedziałam, że tak można, a mam akurat krakowską w domciu....

A tak na poważne - Davi - na pewno na tym forum jest wiele dziewczyn, które rozumieją Twoją sytuację, myślę, że dobrze, że ta sprawa wyszła na poweirzchnię i że rzeczywiscie jest duże zapotrzebowanie na "grupę wsparcia"...
Ja szczerze mówiąc w ogóle nie zaglądam na Fitness, bo wiem, że mi wszystko wróci, wiem, że nigdy nie będę potrafiła w racjonalny sposób zrzucić kilku kilo - zawsze takie próby kończą sie albo dietą złożoną z kawy i sałaty, albo regularnymi spotkaniami z "Białym Księciem"...
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 11:37   #45
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez alraune
Żesz kurde - smaka mi zrobiłaś. Nie wiedziałam, że tak można, a mam akurat krakowską w domciu....

A tak na poważne - Davi - na pewno na tym forum jest wiele dziewczyn, które rozumieją Twoją sytuację, myślę, że dobrze, że ta sprawa wyszła na poweirzchnię i że rzeczywiscie jest duże zapotrzebowanie na "grupę wsparcia"...
Ja szczerze mówiąc w ogóle nie zaglądam na Fitness, bo wiem, że mi wszystko wróci, wiem, że nigdy nie będę potrafiła w racjonalny sposób zrzucić kilku kilo - zawsze takie próby kończą sie albo dietą złożoną z kawy i sałaty, albo regularnymi spotkaniami z "Białym Księciem"...
No tak, zgadzam sie z Toba Alraune. Ale to powazny problem, i nie sadze, zeby dziewczyny, ktore po prostu przekroczyly juz pewna granice choroby byly w stanie kontrolowac sie same i wspomagac wzajemnie bez profesjonalnej pomocy...
Davi, ja akurat problemow z waga nigdy nie mialam, ale za to wiem, co to znaczy gdy problemy rodza sie w glowie i panuja nad cala osoba bez ustanku... Mysle, ze to co dziewczyny (lacznie ze mna) chcialy Ci pokazac to to, ze musisz walczyc sama o siebie, ze nie zjedzenie kawalka krakowskiej czy ciasteczka z kremem nie uczyni Cie szczesliwsza, takie podejscie Cie nie uratuje, a majac podpis jak ten Twoj, oraz propagujac drastyczne metody odchudzania (ktore zreszta powinny byc i sa nielegalne jako zagrazajace zyciu i zdrowiu) mozesz tylko utworzyc dla kogos slabego rownie pochyla w dol....
Jest mi przykro, ze masz taki problem, nie wiem jak sie czujesz ale staram sie to zrozumiec i wiem, ze szukasz czyjegos zainteresowania - masz go tutaj - Wizaz, to mnostwo madrych, dobrych kobiet, ktore na miare swych mozliwosci beda sie zawsze staraly pomoc... Ale pamietaj, ze wyleczyc sie nie mozna przez internet a przede wszystkim Ty sama musisz tego chciec...
Caluje Cie mocno , Knotie.
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 14:38   #46
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez davi
nie wiem poco tak nagłaśniacie tę sprawę na forum.Jak by tego nie można bylo po ciuchu załatwić (PW mam na myśli).A i tak anorektyczki nie zrozumiecie bo nigdy nie miałyście problemów z duszą i ciałem...
może i większość wizażanek nie ma tak poważnych problemów z ciałem i duszą jak Ty, ale wydaje mi się, że przy problemach najważniejsza jest nie ich wielkość, ile umiejętność ich określenia i rozwiązania. Przepraszam, ale Twój podpis mnie trochę smieszy, ale i bardzo przeraża - to nie jedzenie Cię niszczy. Coś na pewno Cię niszczy, ale nie umiesz lub nie chcesz tego określić i nie umiesz lub nie możesz sama tego rozwiązać. Wynajdujesz sobie problem zastępczy, nad którym wydaje Ci się, że możesz zapanować i co? I chyba nic, bo z Twoich postów bije nieszczęśliwa i niepoukładana dziewczyna, która się strasznie miota. Życzę Ci powodzenia w dojściu do ładu ze sobą i światem - tu wsparcie i życzliwość znajdziesz na pewno. Nie miałam pojęcia, że Smoczyca, Pixie i Vanilka, które odbieram jako bardzo szczęśliwe i poukładane, miały takie przejścia - słowami kolegów z podwórka "szacun".
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 14:47   #47
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez joasiak1
Zgadzam się z Pixie w całej rozciągłości - też mnie te złośliwości jakoś uderzyły. Nie chorowałam nigdy na bulimię, mam za sobą jeden epizod "anoreksjopodobny" i wiem, że to, co się wtedy z człowiekiem dzieje, to nie sa fanaberie rozkapryszonej panienki.
Podpisuję się pod tym, co napisała Joasia- ten uszczypliwy (powiedziałabym nawet, że złośliwy) styl wypowiedzi jest nie na miejscu.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 15:04   #48
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez rzastin
Podpisuję się pod tym, co napisała Joasia- ten uszczypliwy (powiedziałabym nawet, że złośliwy) styl wypowiedzi jest nie na miejscu.
A czy styl wypowiedzi Davi w tym wątku (i w innych zresztą też) jest na miejscu?
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 15:19   #49
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
A czy styl wypowiedzi Davi w tym wątku (i w innych zresztą też) jest na miejscu?
Nie jest, toteż ja wyraźnie napisałam, że uważam takie praktyki jak namawianie innych Wizażanek do popijania Tussipectu i temu podobne za naganne.
Chodziło mi o sam fakt drwin z choroby. Ciężkiej i śmiertelnej choroby.
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-19, 15:28   #50
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez joasiak1
Nie jest, toteż ja wyraźnie napisałam, że uważam takie praktyki jak namawianie innych Wizażanek do popijania Tussipectu i temu podobne za naganne.
Chodziło mi o sam fakt drwin z choroby. Ciężkiej i śmiertelnej choroby.
Czytałam bloga Davi, czytałam jej wypowiedzi na wizażu i sądzę że to właśnie ona sobie nie zdaje sprawy z wagi problemu.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 16:36   #51
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
A czy styl wypowiedzi Davi w tym wątku (i w innych zresztą też) jest na miejscu?
Wydawało mi się, że nawet nie muszę o tym pisać, bo odpowiedź jest oczywista /nie/.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 16:41   #52
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez rzastin
Wydawało mi się, że nawet nie muszę o tym pisać, bo odpowiedź jest oczywista /nie/.
Wiem, moje pytanie było raczej retoryczne. I jeśli ktoś się poczył urażony moimi wypowiedziami to przepraszam, powagę sytuacji rozumiem doskonale.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 18:08   #53
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Wiem, moje pytanie było raczej retoryczne. I jeśli ktoś się poczył urażony moimi wypowiedziami to przepraszam, powagę sytuacji rozumiem doskonale.
Nie poczułam się urażona
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 12:15   #54
davi
BAN stały
 
Avatar davi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 304
GG do davi Wyślij wiadomość przez MSN do davi
Lightbulb Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Nie jestem tak bardzo chora jak wam się zdaje choć widzialam już nieraz "białego Księcia" Fakt nienawidzę jedzenia, i nic już prawie nie jem... ale nie wygladam jak anorektyczka napewno.Choraba duszy.. siet..
davi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 19:52   #55
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Przepraszam za głupawe pytanie i za podciąganie wątku do góry, ale mnie to gryzie od kilku dni... O co chodzi z tym "białym księciem"?
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 19:54   #56
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

toaleta?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 20:04   #57
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
toaleta?

Aha (żałuję, że spytałam )
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 04:25   #58
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

tak mi sie wydaje, ale nie jestem obcykana... za "moich czasow" nie bylo netu wiec nie czulam sie tak bardzo wrosnieta w te kulture i specyficzne slownictwo
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 07:18   #59
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
tak mi sie wydaje, ale nie jestem obcykana... za "moich czasow" nie bylo netu wiec nie czulam sie tak bardzo wrosnieta w te kulture i specyficzne slownictwo
ja za obecnych swoich jestem obcykana a też nie wiedziałam... szczerze mówiąc to myślałam, ze to takie coś podobne do tego: ludzie chorzy na alkoholizm widzą białe myszki, a Ci co chorują na anoreksje białego księcia.
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:51   #60
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Link do forum pro ana w podpisie

Ja myślałam, że to jakiś "specyfik", jakieś tabletki czy co...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.