Dokładniej o ETIAXILU - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-11, 08:54   #1
Cannella
Raczkowanie
 
Avatar Cannella
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 195

Dokładniej o ETIAXILU


Wczoraj kupiłam ETIAXIL do skóry wrażliwej.
Zastosowałam go tak jak mówi ulotka: umyłam pachy, dobrze je wysuszyłam, nałożyłam go, odczekałam trochę aż wyschnie i położyłam się spac. W nocy piekło, swędziało, kuło Rano wstałam zmyłam ETIAXIL i zauważyłam czerwoną skórę, nadal trochę piecze ... Wygląda na to że ten preparat podrażnił mi pachy Dlaczego? Co zrobiłam nie tak? Miałyście tak może? Prosze o odpowiedzi, bo nie wiem co mam robic ... Nie wiem czy zastosowac go jeszcze raz w niedzielę czy nie ...
Cannella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 09:16   #2
bitchy
Raczkowanie
 
Avatar bitchy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Londyn/Lublin
Wiadomości: 328
Dot.: Dokładniej o ETIAXILU

po kazdej aplikacji mialam to samo.... kazda noc byla niespokojna, co chwile musialam sie nerwowo drapac... tragedia jak dla mnie, wiecej juz na pewno go nie kupie! a tez mialam ta wersje dla skory wrazliwej!
bitchy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 09:31   #3
Cannella
Raczkowanie
 
Avatar Cannella
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 195
Dot.: Dokładniej o ETIAXILU

W porównaniu z antidralem to niebo a ziemia. Po antidralu piekło mnie nasamowicie mocno, a po etiaxilu nie aż tak chociaż nie ukrywam, że było to nieprzyjemne...
Boję się, że wydałam 43 zł na darmo ... To jednak dużo pieniędzy za takie małe cudo ...
Dodam, że to podrażnienie wystąpiło nie w miejscu gdzie są włoski ale naokoło. Wygląda to tak jakbym za dużo tego nałożyła i niepotrzebnie rozprowadziła poza granicę włosków. Na prawde nie wiem co robic... Teraz też boli
Cannella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 14:21   #4
Ważka
Raczkowanie
 
Avatar Ważka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 479
Dot.: Dokładniej o ETIAXILU

Po prostu macie chyba bardzo wrazliwa skore w tym miejscu bo na pewno wiecie,ze nie mozna go stosowac na ogolone pachy tylko trzeba poczekac az wloski troche odrosna. Mi Etiaxil bardzo pomogl, uzywam juz jakis rok i smaruje sie teraz raz na miesiac - do swedzenia sie przyzwyczailam,piecze troszeczke tylko. Moze spróbujcie posmarowac podraznione miejsca kremem Nivea? ja tak robilam po antidralu
Ważka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 20:44   #5
sabona89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Dokładniej o ETIAXILU

Albo kremem po depilacji.

Czy naprawdę kolejny temat o etiaxilu i nadmiernym poceniu się jest potrzebny?

Edytowane przez sabona89
Czas edycji: 2009-04-11 o 20:58
sabona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 21:09   #6
sabcia214
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 234
Dot.: Dokładniej o ETIAXILU

Pamiętaj, że Etiaxil używamy na suchą i niepodrażnioną skórę. Na początku też mnie trochę swędziało i szczypało, ale to dlatego że 'maziałam' się nim jak antyperspirantem, a wystarczy przejechać 1-2 razy
sabcia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 21:04   #7
Metyska
Przyczajenie
 
Avatar Metyska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 13
Dot.: Dokładniej o ETIAXILU

Hejka , mam dosc duzy problem z poceniem sie i jak na razie tylko Etiaxil mi pomaga nie mam podraznien i staram sie nie uzywac go na swiezo wydepilowana skore pod pachami. DLa mnie jest super )
Metyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 16:55   #8
aggie3
Rozeznanie
 
Avatar aggie3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 534
Dot.: Dokładniej o ETIAXILU

Witam. Ja tez uzywam etiaxilu do skory wrazliwej. Po pierwszym zastosowaniu pieklo okropnie (za duzo posmarowalam). Teraz uzywam dwa razy w tygodniu i tez piecze i swedzi ale mniej i mozna sie przyzwyczaic nie jest tak zle (smaruje tylko 1-2 razy a nie jak za pierwszym razem mazlam zeby cale pachy pokryc )
aggie3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 12:38   #9
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
Dot.: Dokładniej o ETIAXILU

tez tak mialam ale jak uzylam kilka razy to juz potem az tak nie swedzialo.
Jezeli ktos ma naprawde duzy problem z poceniem sie to uwazam ze etiaxil jest wart swojej ceny i warto sie czasem troche pomeczyc. obecnie uzywam go raz w miesiacu albo rzadziej nawet. takze nawet jakbym miala po kazdym uzyciu nie spac w nocy to i tak bym uzywala bo to tylko jedna noc w miesiacu a problem z glowy
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 06:58   #10
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Dokładniej o ETIAXILU

Hmm..po przeczytaniu pochlebnych opinii mam zamiar kupić Antidral..Ale teraz zastanawiam się czy mój wiek (14 lat, w marcu 15) nie jest przeciwwskazaniem. Bo wiem, że to środek bardzo silnie działający itd. Poza tym słyszałam, że może spowalniać wzrost piersi albo generalnie coś złego z nimi robić. Może to nie brzmi poważnie ale wolę dmuchać na zimne.
Co o tym wszystkim sądzicie?

edit: Juz się dowiedziałam, tylko..Właśnie go kupiłam i przeczytałam ulotkę. Jest na niej napisane, że należy go stosować codziennie rano, na umytą i osuszoną skórę. To w końcu na noc czy rano?

Edytowane przez Charlotte95
Czas edycji: 2010-02-04 o 11:45
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.