Makijaż dla piegusa:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-16, 15:36   #1
shyshq
Raczkowanie
 
Avatar shyshq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 67

Makijaż dla piegusa:)


Dziewczyny mam pytanie o kolorystykę makijażu - jestem piegusem, piwne oczy, jasne słabe brwi, włosy naturalne mam jasny brąz i na tym pasemka. Denerwują mnie te piegi
shyshq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 16:14   #2
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: Makijaż dla piegusa:)

ja też mam piegi ale jakoś przyzwyczaiłam się do nich...może i ty pokochaj swoje bo wydaję mi się że one dodają uroku, dziewczęcości.

ciężko jest zupełnie zakryc piegi, musiałabyć chyba nałożyć grubą warstwę dermacolu na twarz
__________________
Rossmannka
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 17:28   #3
shyshq
Raczkowanie
 
Avatar shyshq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 67
Dot.: Makijaż dla piegusa:)

Ja też już się przyzwyczaiłam, ale często jak się ładnie pomaluję to te piegi jakoś kontrastują za bardzo
shyshq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 17:41   #4
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Makijaż dla piegusa:)

Piegi są cuudowne!!!! Jestem pewna, że jesteś po prostu przewrażliwiona troszeczkę
Chętnie bym Ci zabrała kilka pieg, gdyby było można. Trudno zgadnąć jaki masz Koloryt, ciepły czy zimny. Twoje piegi są bardziej złociste, ciepłe? czy też może szaro-brązowe.
Może jesteś po prostu ciepłym typem a malujesz się zimnymi kolorami i dlatego kontrastują albo też na odwrót
Delave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 20:24   #5
bandit queen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 994
Dot.: Makijaż dla piegusa:)

Na Twoim miejscu chyba zafarbowałabym włosy na średni brąz, raczej bez pasemek. Oczy pomalowałabym na brązowe smokey eyes, oczywiście tusz i pomalowałabym na pewno brwi (fajne paletki do brwi sa w Sephorze a kosztują coś koło 30 zł tylko) to tylko tak ode nie taka mała sugestia, jeżeli miałabym pomóc
bandit queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 21:32   #6
shyshq
Raczkowanie
 
Avatar shyshq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 67
Dot.: Makijaż dla piegusa:)

Cytat:
Napisane przez bandit queen Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu chyba zafarbowałabym włosy na średni brąz, raczej bez pasemek. Oczy pomalowałabym na brązowe smokey eyes, oczywiście tusz i pomalowałabym na pewno brwi (fajne paletki do brwi sa w Sephorze a kosztują coś koło 30 zł tylko) to tylko tak ode nie taka mała sugestia, jeżeli miałabym pomóc


Miałam już chyba wszystkie kolory włosów Ale masz rację, przy brązach piegi się ładnie komponują ale wole się widzieć w jaśniejszych włoskach
shyshq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 23:06   #7
bandit queen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 994
Dot.: Makijaż dla piegusa:)

nooo, to w takim razie może delikatne przyciemnienie brwi i zaproponowany makijaż? spróbować zawsze możesz, może akurat Ci się spodoba
bandit queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 10:56   #8
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Makijaż dla piegusa:)

napewno trzeba wyrównać koloryt skóry ja tez mam piegi farbuje włoski na złoty błond wychodzą z odrobiną rudości , podkład Dior forever 020 własnie tylko on ujednolica kolor u mnie przynajmniej , na policzki bronzer jasny i do tego na kości policzkowe dior shimmer amber szminka bege jasnyj najlepiej konsystencja błyszczykowa, oczy tusz brazowy surrealist dla mnie bomba ale jak ktos lubi inny to najważniejsze żeby pasował, kolor tuszu ciemny brąż, według mnie wcale nie trzeba podkreslac jeszce bardziej rudość jak ktoś z tym czuje się zle najlepiej bez bronzowych cieni czasami robie delikatnie sypkimi cieniami inglod kolor złoty ale leciusienko żeby był blask, no i brwi koniecnie dobra forma plus dobra paleta do brwi albo ołowek ja stosuje ołówki za dużo ich mam

Edytowane przez leana1
Czas edycji: 2013-06-20 o 08:51
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 11:45   #9
shyshq
Raczkowanie
 
Avatar shyshq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 67
Dot.: Makijaż dla piegusa:)

Muszę popróbować, jak będzie efekt oczekiwany to z radości wrzucę fotki
shyshq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 12:29   #10
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Makijaż dla piegusa:)

Jestem mega piegusem, mam wlosy naturalne brazowe, ale farbuje na braz-rudy- zalezy Mam ciemne oczy, prawie czarne i tez dlugo meczyly mnei te piegi, teraz juz luz , uzywam ciemnego podkladu, tuszuje mocno oczy, hmmm co by tu jeszcze... - uzywam maybelline pure makeup lub lancome maggie matte, nie daja efektu maski no i juz mam 22 lata i polubilam swoje piegi sa brazowe, nie rude mam je tylko na twarzy, kazdy zazdrosci, niestety ostry makijaz nie pasuje do piegusow pozdrawiam
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 13:45   #11
bandit queen
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 994
Dot.: Makijaż dla piegusa:)

Hmmm ja nie wiem, tez mam brązowe piegi, ale w zasadzie to bardzo mało i jak już się wymaluję to widać je tylko delikatnie (używam podkładu maybelline w musie kolor fawn) i do tego raczej mocno maluje oczy na ciemne brązy plus dużo czarnego lub rzadziej brązowego tuszu, usta zostawiam naturalne i tak się czuję najlepiej
złotym też się próbowałam malować, ale wg mnie to podkreśla tylko piegi. w ogóle to odnosz wrażenie, że oprócz brązów szarości, to żaden inny kolor mi nie pasuje...
Ale może popróbój z różnymi kolorami?
bandit queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 13:55   #12
shyshq
Raczkowanie
 
Avatar shyshq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 67
Dot.: Makijaż dla piegusa:)

Cytat:
Napisane przez bandit queen Pokaż wiadomość
Hmmm ja nie wiem, tez mam brązowe piegi, ale w zasadzie to bardzo mało i jak już się wymaluję to widać je tylko delikatnie (używam podkładu maybelline w musie kolor fawn) i do tego raczej mocno maluje oczy na ciemne brązy plus dużo czarnego lub rzadziej brązowego tuszu, usta zostawiam naturalne i tak się czuję najlepiej
złotym też się próbowałam malować, ale wg mnie to podkreśla tylko piegi. w ogóle to odnosz wrażenie, że oprócz brązów szarości, to żaden inny kolor mi nie pasuje...
Ale może popróbój z różnymi kolorami?

Dokładnie taki sam makijaż preferuję Uwielbiam Maybelline Mus jest boski dla piegusów A z kolorkami to dużo osób twierdzi że świetnie we fiolecie wyglądam, ale mam dylemat co do makijażu na ślub - chcę wyglądać inaczej niż na co dzień więc brązy odpadają bo to mam zawsze, a suknia ma być ecru wiązanka ecru z fioletem więc chyba postawie na fioletowe oko
shyshq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 14:12   #13
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Cool Dot.: Makijaż dla piegusa:)

Cytat:
Napisane przez shyshq Pokaż wiadomość
Dokładnie taki sam makijaż preferuję Uwielbiam Maybelline Mus jest boski dla piegusów A z kolorkami to dużo osób twierdzi że świetnie we fiolecie wyglądam, ale mam dylemat co do makijażu na ślub - chcę wyglądać inaczej niż na co dzień więc brązy odpadają bo to mam zawsze, a suknia ma być ecru wiązanka ecru z fioletem więc chyba postawie na fioletowe oko
Gratulacje ! hmm wymaluj sie tak, zeby Ci bylo w tym dopbrze, ja mam paletke cieni inglot link -
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1221648274
Wyprobowane mam fiolaty, pasuje te ciemne, ladnie tez wygladaja zielenie, ze zlotyi sie zgadzam piekinie wyglada ten cien nr 31 po lewej stronie mieszam go z 43 tez po lewej stronie, wychodzi fioletowo-niebieskawo brokatowy polecam !
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.