i Jeszcze jednp pytanko Kochane,właśnie co do często poruszanego tematu wypadania i nie rośnięcia włosków....:)zapraszam! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-09, 20:32   #1
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka

i Jeszcze jednp pytanko Kochane,właśnie co do często poruszanego tematu wypadania i nie rośnięcia włosków....:)zapraszam!


a więc dawno,dawno temu bo lat kilka już,ścięłam włosy,przefarbowałam na rudo...hmm błąd życiowy,nie wiem,ale napewno nie najlepsze posuniecie.Do dziś moje włosy nie to,że są zniszczone bo pielęgnuje je dobrze,od czasu do czasu ożywka Wax-i tu polecam jest bardzo dobra włoski są naprawde zadbane od strony wygladu lecz...one czyli moje włosięta nie rosną,tylko są...
no może troszke przesadzam..ale nie jestem zadowolona,szperałam na forum i znalazłam preparat o nazwie Seboradin Lotion,widziałam wiele pozytywnych opini a więc jutro pędzę(dodam ze złamaną nogą czyli w gipsie)do sklepu zielarskiego i kupuje.Od wczoraj zmiana szamponu z timotey z ekstraktem z bawełny na Joanne czarna rzepa i odżywka również aby był zestawik.Hmm no i teraz pytanko..dziewczyny Wasze opinie,wątpliwości równiez.To co chcecie wiedzieć albo to co wiecie,podzielcie się z nami swoimi doświadczeniami.KAżda kobietka młoda czy starsza chce wyglądac bosko.Czego sobie i Wam Kochane zyczewięc zabieramy się do pisania...
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 20:54   #2
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka
Re: i Jeszcze jednp pytanko Kochane,właśnie co do często poruszanego tematu wypadania i nie rośnięcia włosków....:)zapraszam!

eee kobitki dajcie troszke głosu
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 21:34   #3
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka
Re: i Jeszcze jednp pytanko Kochane,właśnie co do często poruszanego tematu wypadania i nie rośnięcia włosków....:)zapraszam!

a ja siup bo nie wierze ze temat zostanie tak bez odzewu)
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 21:45   #4
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: i Jeszcze jednp pytanko Kochane,właśnie co do często poruszanego tematu wypadania i nie rośnięcia włosków....:)zapraszam!

Przetestowalam i wax i seboradin, poza tym polecam radical. Mam nadzieje ze ta kuracja Ci pomoze. Dodam, ze jesli cos zlego dzieje sie z moimi wlosami najpierw patrze w swoj talerz i ewentualnie uzupelniam braki stosujac no wyciag ze skrzypu polnego z witaminami.
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 07:04   #5
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka
Re: i Jeszcze jednp pytanko Kochane,właśnie co do często poruszanego tematu wypadania i nie rośnięcia włosków....:)zapraszam!

wielkie buziaczki dla ciebie.Tylko co to jest ten redical?
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 07:50   #6
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Re: i Jeszcze jednp pytanko Kochane,właśnie co do często poruszanego tematu wypadania i nie rośnięcia włosków....:)zapraszam!

Z tego, co widzę u siebie, to po ponadmiesięcznej kuracji zwykłym Falvit'em (witaminki dla kobiet) oraz stosowaniu rewelacyjnego wg mnie Kerastese L'oreala z serii Oleo-Relax: szamponu i odżywki włosy przestały wypadać! O ile Falvit to koszt poniżej 8zł, to na szampon trzeba niestety wydać ponad 50zł... Na szczęście jest wydajny: stosuję od listopada i nie zużyłam jeszcze połowy, a myję 2x na tydzień.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 18:08   #7
kielczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 88
GG do kielczanka
Re: i Jeszcze jednp pytanko Kochane,właśnie co do często poruszanego tematu wypadania i nie rośnięcia włosków....:)zapraszam!

HEHE OD DZIŚ MAM JUŻ NA SWOJEJ POŁECZCE LOTION SEBORADIN NIGER ZOBACZYMY CZY BEDĄ WŁOSKI SZYBCIEJ ROSŁY,ALE MAM PYTANKO W JAKIM CZASIE ZAUWAŻYŁYSCIE ZMIANY NA LEPSZE?
kielczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-10, 18:24   #8
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: i Jeszcze jednp pytanko Kochane,właśnie co do często poruszanego tematu wypadania i nie rośnięcia włosków....:)zapraszam!

Seria dla oslabionych wlosow firmy Farmona : http://www.farmona.pl/pl/radicalwlosy.html
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.