Małe dziecko a styl ubierania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-10, 22:17   #1
MargosR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 56
Smile

Małe dziecko a styl ubierania


Witajcie!
Jestem mamą 8-miesięcznego Miłoszka. Ciekawa jestem jak zmienił się Wasz styl ubierania, kiedy urodziło się dziecko ?Czy na bardziej praktyczny, bo przecież trzeba znosić wózek, nieść dziecko a na stanie przed lustrem też nie ma czasu/ przynajmniej na początku/. Sama musiałam przestawić się ze stylu eleganckiego/ wymogi pracy/ na bardziej luźny/co nie było takie proste!/. Teraz też musiałam pożegnać się z płaszczem/mało praktyczny, szczególnie przy wnoszeniu wózka/ i teraz rozglądam się za jakąś kurtką sama nie wiem jaką????Bo jak tu wyglądać i ładnie , modnie i elegancko ???
Napiszcie proszę !!!
Pozdrawiam serdecznie
MargosR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 10:01   #2
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: Małe dziecko a styl ubierania

ładnie ale wygodnie nie trzeba spędzać godzin przed lustrem żeby wyjść z dzieckiem na spacer wystarczy odpowiednia pielęgnacja ja osobiście stawiam na pielęgnację skóry nocą wtedy skóra szybciej się regeneruje a co do ubioru to zależy od stylu i upodobań na pewno znajdziesz coś co jest eleganckie ale i wygodne pozdrawiam
__________________
Bywa nieraz, że czasem stoimy w obliczu prawdy dla, której brakuje słów... JP
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 10:02   #3
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Małe dziecko a styl ubierania

Czy to znaczy, ze nie masz w szafie zadnych "mniej oficjalnych" ciuchów? Wszystko tylko eleganckie? Żadnych sportowych butów, dzinsów, bluz?

Ładnie, modnie i elegancko mozna wygladac we wszystkim. Troche połazic po sklepach, troche poobserwowac inne mamy, poszperać w necie i zorientowac się co jest teraz modne. I z głowy.

A np dzinsy zawsze sa modne. I wygodne.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 21:03   #4
Nicole8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 27
Dot.: Małe dziecko a styl ubierania

Zdecydowanie polecam styl "luźny". Najchętniej zakładam jeansy, bluzę lub latem T-shirt na ramiączkach, adidasy. Wersja elegancka - jeansy lub spodnie materiałowe z lycrą (ważne, aby nie krępowały ruchów, nie spadały), buty ze skóry - zabudowane na płaskiej wygodnej podeszwie i kurtka lub krótki płaszczyk (nie krępujący ruchów). Jeżeli pójdziesz do sklepu i założysz rzecz, która Ci się podoba, to warto zrobić test - wysoko podnosić i opuszczać ręce, porobić trochę skłonów, przysiadów. Jeżeli coś gniecie, ciągnie, uwiera to nie kupować. Na początku znosimy i wnosimy wózki, a później jak szkrab urośnie to musimy za nim biegać, ściągać z huśtawek, wyciągać z kałuży...
Nicole8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:02   #5
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Małe dziecko a styl ubierania

O tak, moj styl zmienil sie i to bardzo..Mam prawie roczne dziecko i mieszkam na 2 pietrze.caly czas znosze i wnosze wozek po 6 razy dziennie i wiem co znaczy praktyczny ubior..
Nie mowie juz o tym ze jak sie ubiore a potem ubiore synka, zniose wozek i potem jego na dol to mam juz dosc spaceru, bo jestem zgrzana, wszystko mnie gniecie i najchetniej wrocilabym do domu..Ale coz z maluszkiem trzeba wyjsc..
Na pewno stawiam na wygodne plaskie buciki, wygodne spodnie i nie ma mowy u mnie o obcislych ciuszkach...ktore krepowały by moje ruchy...Dlatego nie lubie zimy, oj bardzo nie lubie
Latem klapeczki, spodnica, albo dresy a najchetniej szerokie spodnie z lnu, przewiewne ,..
Ja to tak nazywam sportowa elegancja

Pozdrawiam
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 17:07   #6
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Małe dziecko a styl ubierania

Kiedy ja urodzilam mojego szkaraba wrecz zaczelam badziej o siebie dbac. Kiedys zakladalam zwykle dzinsy, addidasy, jakas koszulke a teraz kozaczki na obcasie, nadal dzinsy (czasami spudniczka) i kozuszek Nigdy sie te znie malowalam ale przy dziecku zaczelam poniewaz ta ciaza sprawila ze stalam sie bardziej powazna- mam 20 lat wiec wczesniej nie bylo takiej potrzeby
A co do znoszenia wozka to mieszkam w domku wiec naszczescie nie mam tego problemu
Pozdrawiam
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 11:00   #7
agusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 342
Dot.: Małe dziecko a styl ubierania

oj zmienił sie zmienił!, do pracy elegancko, a teraz bardziej na luzie, tak aby było wygodnie... co tu sie stroic na króki spacer, albo jak biegnę z maluchem po starsze dziecko do przedszkola...ciągle w biegu. Bardziej porządnei ubieram się do lekarza, na jakieś spotkanie, albo jak idę coś załatwić czy do urzędu czy do pracy.....takie uroki macierzyństwa pozdrawiam
agusia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-15, 12:10   #8
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Małe dziecko a styl ubierania

moj styl rowniez sie zmenil. Obcasy zamienilam na adidasy badz obuwie na plaskiej podeszwie. Spodnie na zwylke dresy. Tak zeby bylo wygodnie. Nawet moj maz zauwazyl ze gdzies zniknal ten moj seksapil.
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.