Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-12, 11:47   #2881
ciekawaswiata22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 72
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

jesli chodzi o chirurgiczne wyciecie to fakt rozstepow mozna sie pozbyc ale blizny zostaja nowe po zszyciu
ciekawaswiata22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 18:26   #2882
201702090901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Mam 18 lat i widzę, że mam rozstępy. Myślałam zawsze, że rozstępy się robią wtedy, gdy się jest w ciąży, ale jednak nie.
Od czego się robią rozstępy ? Jak się ich pozbyć ?
Mam je na tyłku , na nogach (ale tylko tam gdzie się skinają kolana z tyłu).
Są to białe kreski jakby.
Czy sam krem wystarczy ? Jakaś dieta ?
201702090901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 21:31   #2883
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Nie tylko od ciąży- mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, nagłymi, częstymi zmianami wagi, może być tak, że nagle sporo urosłaś(te pod kolanami często tak powstają) , mogłaś odziedziczyć najzwyczajniej skłonności do powstawania rozstępów. Ja nie jestem chyba dobrą osobą do doradzania co zrobić z białymi rozstępami- bo już straciłam nadzieję nawet na to, że się odrobinę zmniejszą. Cały czas stosuję jakieś kremy itd ale efektów nie ma (teraz mam balsam z Kolastyny redukujący rozstępy- ma bardzo duży plus, że skóra po nim mega nawilżona; miałam maść na bazie mocznika, oliwki dla dzieci, olejek arganowy, inne balsamy na rozstępy - i nic).
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 06:58   #2884
201702090901
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 423
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez olkka16 Pokaż wiadomość
Nie tylko od ciąży- mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, nagłymi, częstymi zmianami wagi, może być tak, że nagle sporo urosłaś(te pod kolanami często tak powstają) , mogłaś odziedziczyć najzwyczajniej skłonności do powstawania rozstępów. Ja nie jestem chyba dobrą osobą do doradzania co zrobić z białymi rozstępami- bo już straciłam nadzieję nawet na to, że się odrobinę zmniejszą. Cały czas stosuję jakieś kremy itd ale efektów nie ma (teraz mam balsam z Kolastyny redukujący rozstępy- ma bardzo duży plus, że skóra po nim mega nawilżona; miałam maść na bazie mocznika, oliwki dla dzieci, olejek arganowy, inne balsamy na rozstępy - i nic).
Ja mam zmienną wagę. Ukryto u mnie niedawno niedoczynność tarczycy, więc mam zaburzenia w organizmie.
201702090901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 16:43   #2885
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

dziewczyny żadne kremy i maści nie pomogą gdy rozstępy są już białe, na takie blizny to najlepiej laser lub silnie stężone kwasy.
Ja również borykam się ze starymi białymi rozstępami, zainteresował mnie ten produkt:
http://allegro.pl/prezent-derma-roll...976837920.html
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 13:13   #2886
ciekawaswiata22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 72
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Ja również borykam się ze starymi białymi rozstępami, zainteresował mnie ten produkt:
http://allegro.pl/prezent-derma-roll...976837920.html[/QUOTE]
zdecydowanie odradzam, nic nie pomaga, daje zludne wrazenie ze pomaga dopoki stosuje sie czesto i regularnie to skora jest troche napieta a jak tylko sie odstawi to wszystko wraca jak bylo niestety
ciekawaswiata22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 19:17   #2887
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

zastanawiam się na olejkiem OSIRIS OIL - moje rozstępy nie są duże ale już niestety białe ... jakie szanse są że to pomoże w połączeniu z masażem?

"Zawiera kombinację witaminy E, oleju z wiesiołka i olej migdałowy i olej z pestek brzoskwini " (o, tutaj http://allegro.pl/osiris-oil-100ml-olejek-na-rozstepy-blizny-16-99zl-i3017275844.html)

Co sądzicie kochane?

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2013-02-23 o 19:18
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 11:11   #2888
intimone
Raczkowanie
 
Avatar intimone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 207
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

A powiedzcie mi, bo czytałam na temat balsamu na rozstępy Palmers i tam kobitki pisały, że w sumie nie ma większej różnicy pomiędzy zwykłymi dobrymi nawilżaczami, a nazwa na rozstępy to tylko chwyt marketingowy.. Czy faktycznie tak jest ?? Sama mam kilka kresek tego dziadostwa na jednym udzie i codziennie rano i wieczorem stosuje serum przeciw rozstępom z kolastyny.. Jedynym efektem jaki widze to tylko ujędrnienie.. Nawet nie są mniej widoczne, jak myślałam Dlatego teraz jestem na wykończeniu tego serum i zastanawiam się nad kupnem czegos nowego....
intimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 21:25   #2889
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

U mnie Palmers nie ruszył nic, do tego bardzo raził mnie jego zapach, strasznie musiałam się zmuszać żeby go używać te dwa razy dziennie- niestety efektów nie było. Lepiej działała mi np oliwka Hipp
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 09:29   #2890
intimone
Raczkowanie
 
Avatar intimone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 207
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Ale czy jest jakaś rażąca różnica pomiędzy zwykłym balsamem dobrze nawilżającym i ujędrniającym, a balsamami "na rozstępy" ?
intimone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 23:01   #2891
olkka16
Rozeznanie
 
Avatar olkka16
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 981
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Chyba odpowiedzieć powinien Ci ktoś dobrze znający się na składach kosmetyków, jednak mi osobiście często lepiej działają zwykłe balsamy - zarówno jeśli chodzi o nawilżenie jak i jędrność, napięcie skóry (nie przeznaczone typowo do redukcji rozstępów).
__________________
Odliczanie
olkka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 11:35   #2892
Basia_28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

U mnie na rozstępy na udach i pośladkach pomogły mi masaże bańką chińską, które robiłam sobie sama. Po serii ok. 10 takich masaży zauważyłam poza redukcją cellulitu właśnie zmniejszenie widoczności rozstępów. Teraz po roku bez masaży widzę, że rozstępy na udach, które były cieniutkie są mało widoczne ale za to te na pupie znowu widać tak jak wcześniej. Co do balsamów mogę powiedzieć, że na mnie działały wtedy jak stosowałam je przez dłuższy czas ale nie likwidowały rozstępów.
Basia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:47   #2893
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Kupiłam już pod koniec zeszłego roku te bańki (muszę jeszcze jeden zestaw sobie kupić chyba) - mam do tego również olejek Ziaja redukujący cellulit poprzez masowanie. Jakoś tak nie mogę się zmobilizować do systematycznych masaży... Ale to co piszesz motywuje. Zaczynam od dzisiaj
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 17:27   #2894
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Przeglądam ten wątek, bo sama mam problemy z rozstępami. teraz kiedy bardziej zaczęłam dbać o siebie, regularnie ćwiczyć zauwazyłam że rozstępy sa w bardziej intensywnej barwie niz poprzednio. Zrobiły sie bardziej różowe a nie białe. Więc warto zacząc walke od nowa.
Rozstępy po pozostałość po ciażach. Są dość głębokie i szerokie.

Czytając wasze wypowiedzi doszłam do wniosku, ze warto kupić maść z mocznikiem, mozecie podać jakąś konkretną nazwę?

kolejno Contractubex, kwas hialuronowy 50% ( tylko czy to bezpieczne?)
no i wyciag z aloesu, roslinkę mam w domu także przetestuje.

Dodatkowo któraś z Was pisała o nakładaniu grubej warsty kremów redukujacych, i owijanie się folia na noc, to też bardzo interesujące, chociaż pewnie nie wygodne.

Co do baniek chinskich.. Skoro mocne masaże i pillingi uwypuklaja i powiekszaja rozstepy, to moze w tym przypadku jest podobnie?

Możecie polecic cos jeszcze?
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 17:39   #2895
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Uwypuklają i powiększają - to takie złudzenie.
Masaże i peelingi pobudzają krążenie i tylko przez jakiś czas problem wydaje się większy, przynajmniej takie informacje ja posiadam, nie dajmy się oszaleć dziewczyny
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 18:40   #2896
anna87ak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 44
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Witam, właśnie zaczęłam stosować różne specyfiki na rozstępy. Narazie ich nie posiadam ale jestem we wczesnej ciąży więc jest duże ryzyko że mogą jednak się pojawić wkrótce. Jak narazie stosuje masło palmers na rozstępy. Produkt ja duży minus, że jest dość twardy i dopiero po rozgrzaniu w dłoniach konsystencja umożliwia rozsmarowanie. Wcieram dobry do walki z rozstępami.
Jak czytam wasze niektóre opinie to aż się boje że rozstępów nie da się tak łatwo zwalczyć. Bo czy ktoś słyszał o kobiecie która miała jasne rozstępy i tylko przez codzienną pielęgnację, kremy, dietę i ćwiczenia je usunęła?
anna87ak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 19:58   #2897
Blobby
Raczkowanie
 
Avatar Blobby
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Vancouver
Wiadomości: 385
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

A ja właśnie coś na temat ziół Marii Treben chcę napisać. To nie jest pic na wodę dziewczyny,naprawdę. Myślałam,że to jajca. Czego nie robiłam...masakra-kremy za dwieście złotych,oliwki,kwas,moczn ik-nic ich nie ruszyło. Od razu robiły się perłowe. Grzebałam w necie,całe dnie,z nadzieją,ze jednak coś znajdę,że nie będę musiała tracić tysiące złotych na profesjonalne zabiegi. Natrafiłam na wzmiankę dziewczyny,której rozstępy miały 5 lat,ona sama dostała ich w okresie dojrzewania. Zrobiła sobie tą nalewkę,kupiła zioła na allegro. Ja zrobiłam to samo,mam jeszcze ulotki,a butelka z nalewką stoi w chłodnym,ciemnym miejscu. Nienawidzę rozstępów. Przykładałam gazę nasączoną tym płynem,śmierdzi ja dentosept z domieszką jakichś ziół i alkoholu, w smaku obrzydliwe. Po miesiącu pytam się mamy:
-Pamiętasz? ja na tylnej stronie uda,nad kolanem miałam rozstępy białe
Ona na to:
-no miałaś,a co z nimi?
- No to patrz!
Pokazałam jej,a ona nie mogła uwierzyć wlasnym oczom,zapytała sie co z nimi zrobiłam
To ja na to,że tylko zostawiałam tą nalewkę na noc,na skórze.
Myślałam,że to jaja są,podchodziłam sceptycznie,ale pomyślałam,że nie zaszkodzi spróbować i bach na moje blizny po ropnym zapaleniu mieszków włosowych. Teraz ani śladu zapalenia i blizn,a dermatolodzy łapy rozkładali i przepisywali leki za 300 złotych.
Blobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 21:24   #2898
GRUone
Raczkowanie
 
Avatar GRUone
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 49
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Przed Świętami spostrzegłam u siebie nowe rozstępy(pierwsze od ~6 lat) - na samej górze ud, tam gdzie zaczyna się mięsień prosty uda. To trochę dziwne, bo trzymam wagę na tym samym poziomie od wakacji(wcześniej przez pół roku utylam 10 kg). Ostatnio jednak zaczęłam dość intensywnie ćwiczyć 3 razy w tygodniu i podejrzewam, że to własnie od tego.
No, ale przyszłam bardziej radzić niż się żalić. Nie wiem, czym dokladnie jest rozstęp, ale na bank jest to pewna forma deformacji struktury skóry, zatem zamówilam w aptece kolagen(tabletki do ssania, wzbogacone o vit. C która wzmaga jego wchłanianie) oraz kupiłam oliwkę Hipp, w której mam zamiar rozpuścić ekstrakt na rozstępy zamówiony w jakimś sklepie internetowym.
Ponoć kluczem w zwalczaniu wszystkich urodowych problemów jest wytrwałość i determinacja, więc będę się starała masować te miejsca oliwką jak najczęściej.
GRUone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 12:45   #2899
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć?

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
Kurcze marzena to ja chyba spróbuję jednak zdobyć te zioła w aptece albo sprowadzić w jakiś inny sposób niż allegro. tam jest tylu oszustów że nie wiadomo co sypią do tych torebek ja tam jestem podejrzliwa, bo Polak potrafi
aaaa... no i drugie co mnie zastanowiło to wódka chyba wysusza a nie nawilża, bo to alkohol ... może źle myślę bo nie znam się na takich tinkturach ale niech ktoś inny powie co sądzi ja chyba mam taką książkę w domu a raczej chyba widziałam u mamy to zajrzę tam dla pewności co i jak
czy próbowałaś może tych ziół na rozstępy, bo bardzo mnie to zainteresowało czy są skuteczne
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 16:22   #2900
labadaba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Też mam rozstępy, po lekach. Smaruję je od kiedy się pojawiły (listopad), zero rezultatów. Te na klatce piersiowej robią się już białe, wątpie że, kiedykolwiek znikną.
labadaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 19:30   #2901
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez labadaba Pokaż wiadomość
Też mam rozstępy, po lekach. Smaruję je od kiedy się pojawiły (listopad), zero rezultatów. Te na klatce piersiowej robią się już białe, wątpie że, kiedykolwiek znikną.
a czym je smarujesz?
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 16:37   #2902
kalinka9
Raczkowanie
 
Avatar kalinka9
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 101
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

A jak z tym laserem, czy któraś z was była? w jakim stopniu to usuwa?
kalinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 13:53   #2903
ankazranka88
Raczkowanie
 
Avatar ankazranka88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 162
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

a ktoś miał mezoterapie igłowa na rozstepy? był efekt?
ankazranka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 14:57   #2904
Lilllu
Zadomowienie
 
Avatar Lilllu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Moim problemem jest to, że mam rozstępy na pośladkach i wewnętrznej stronie ud. Pojawiły mi się w wieku dojrzewania w związku z szybkim wzorstem, ale nie pamiętam żeby kiedykolwiek były one czerwone/fioletowe - wskazujące na 1- sze stadium. Nie mam pomysłu jak sobie z tym poradzić..
Lilllu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 21:54   #2905
ankazranka88
Raczkowanie
 
Avatar ankazranka88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 162
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Lilllu Pokaż wiadomość
Moim problemem jest to, że mam rozstępy na pośladkach i wewnętrznej stronie ud. Pojawiły mi się w wieku dojrzewania w związku z szybkim wzorstem, ale nie pamiętam żeby kiedykolwiek były one czerwone/fioletowe - wskazujące na 1- sze stadium. Nie mam pomysłu jak sobie z tym poradzić..
Również takowe posiadam ale nie wiem jak sie ich pozbyc, myslałam o mezoterpai igłowej ale nie wiem czy jakiś efekt tego jest.
ankazranka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 08:29   #2906
PradaCandyDoll
Przyczajenie
 
Avatar PradaCandyDoll
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 2
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Blobby mogłabyś podac link do tych ziół bo mozna je kupic z alkoholem, aloesem itd.. a chciałabym wypróbować te co ty

Edytowane przez PradaCandyDoll
Czas edycji: 2013-05-23 o 08:30
PradaCandyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 17:37   #2907
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

Ja mam straszny problem z rozstępami w okresie dojrzewania zaczeły mi sie pojawiać, szczególnie na pupie i na kolanach, jakoś nic z tym nie rozbiłam, bo nie były praktycznie widoczne. Ostatnio wziełam sie bardziej za siebie, schudłam dość sporo, zaczełam ćwiczyć, no i tu zaczął sie problem, od pasa w dół jestem cała w rozstępach pośladki, wewnętrzna strona ud, kolana, pod kolanami... niektóre są perłowe, niektóre fioletowe, mam bzika na tym punkcie, kupiłam Palmer's na rozstępy i mam nadzieje że chociaż troszke pomoże... jak na razie mam wrażenie że tylko ich przybywa coraz więcej Mojemu TŻ to nie przeszkadza, ale ja wstydze sie ubrać bikini latem dziewczyny orientujecie sie może jaki jest koszt w klinikach usuwania rozstępów i jakie zabiegi są najskuteczniejsze?

Edytowane przez CleoOo
Czas edycji: 2013-05-23 o 17:39
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-23, 17:51   #2908
ankazranka88
Raczkowanie
 
Avatar ankazranka88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 162
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

jakbym o sobie czytała.
ankazranka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 13:57   #2909
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

używam obecnie błota z bingospa i bio-oil, za miesiąc zdam Wam dziewczyny relację, chociaż nadziei sobie nie robię...
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 10:46   #2910
Tescka
Przyczajenie
 
Avatar Tescka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

A ja mam pytanie, czy taka kuracja może mi pomóc? Wyczytałam to gdzieś mniej więcej z połowy tego tematu. Powiedzcie co o tym sądzicie, czy któraś z was coś z tego korzystała i czy przyniosło to jakieś efekty?

*Peeling kawowy
*Oliwka np hipp
*Na noc krem z mocznikiem 10% np Kermuren 10%
*Krem na rozstępy i blizny Ava rano

+Masaże jak nauczę się je robić.

Na tyłku mam rozstępy już prawie białe, na udach czerwone, dość widoczne, niektóre szerokie inne cienkie. Na udach, tuż pod kością biodrową, po wewnętrznej i tylnej stronie ud.
Tescka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.