Chanel-kolorówka - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-05, 16:59   #271
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Chanel-kolorówka

Właśnie Nosku, ja przemyślałam sprawę, i Ty nie powinnaś brać odcieni różowych, w tym pink cloud, najlepiej byłoby Ci w jakimś ciepłym odcieniu. Weź jakąś morelkę, będzie idealna.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 18:38   #272
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
Bardzo lubie kolorowke Chanel.
Wedlug mojego wieloletniego testowania rozniastch podkladow z wysokiej (i nie tylko) polki, podklady Chanel to niezmiennie nr.1

Zaden inny nie zachwycil mnie tak jak Innocence w kompakcie.
Dla mojej cery paskudnie kaprysnej - mieszanej, naczynkowej, z przebarwieniami, zmarchami tu i owdzie okazal sie cudem. Naprawde to dla mnie kosmetyk cudotworca. Pieknie kryje, nie robiac wrazenia tapety, jest lekki. Twarz jest rozswietlona, promienista.
Szczerze polecam sprobowac.
Lubie rowniez DP w kompakcie - do wykonczen, badz solo.

Blyszczyki - zawsze chetnam, bo daja bardzo naturalny efekt "wilgotnych ust" (moi ulubiency to 106 i 84)

Lubie rowniez roze JC. Trwale - siedza mi na polikach caly dzien, bez "plackow" i daja piekne satynowe (nie migoczace) wykonczenie.

Cienie i tusze tak srednio mnie urzekly.
mówisz o innocence podkładzie czy kompakcie?
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 19:15   #273
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Właśnie Nosku, ja przemyślałam sprawę, i Ty nie powinnaś brać odcieni różowych, w tym pink cloud, najlepiej byłoby Ci w jakimś ciepłym odcieniu. Weź jakąś morelkę, będzie idealna.
a czemu doszłaś do takiego wniosku?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 19:21   #274
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
mówisz o innocence podkładzie czy kompakcie?

odpowiedz masz w poscie Doroty


Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
Zaden inny nie zachwycil mnie tak jak Innocence w kompakcie.
Dla mojej cery paskudnie kaprysnej - mieszanej, naczynkowej, z przebarwieniami, zmarchami tu i owdzie okazal sie cudem. Naprawde to dla mnie kosmetyk cudotworca. Pieknie kryje, nie robiac wrazenia tapety, jest lekki. Twarz jest rozswietlona, promienista.
Szczerze polecam sprobowac.
Lubie rowniez DP w kompakcie - do wykonczen, badz solo.


Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
a czemu doszłaś do takiego wniosku?
ja tez
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 21:44   #275
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: Chanel-kolorówka

Ja mam kompakt, nakładam go raniutko na mokro i 12 h bez poprawki się idealnie trzyma. Fluidy nawet te najlepsze ok. 3 - 4 h spływały, ten kompakt jest cudowny
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 21:44   #276
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Dziewczyny a może przy okazji zakupów z Chanel natknęłyście się na jakieś opinie dot. tego sklepu: http://sklep.vea.pl/ ???
Bo wpadłam na niego przypadkiem w necie i kusi mnie zakup tam Mat Lumiere
Ja zamawiałam tam pomadkę i róż z zeszłorocznej kolekcji Chanel (wiosennej lub letniej, nie pamiętam - róż nazywa się In Love), ekspresowa wysyłka, oryginalne produkty Nie mam nic do zarzucenia.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-05, 23:12   #277
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Chanel-kolorówka

Nosku, bo masz piegi, a to oznacza ciepłą karnację. Zresztą Mad też pisała o tym na zakupach, że ma piegi i najlepiej wygląda w maczku almond, czyli ciepłym, złocistym. A ty chcesz kupić różowiaka, co będzie kontrastował z cerą. Piegi są fajne i trzeba je ubrać w złotka i ciepłe beżyki.

hm.. kompakcik mówicie.. przydałby się bezwględnie, tylko dlaczego kolorystyka podkładów chanel wygląda na mojej twarzy ziemiście? coprawda właśnie dostałam próbkę mat lumiere, bo ktoś tu tak kusił i wyglądam w niej jak murzyn, bo innych odcieni nie było ;-) zobaczymy, jak wypadną testy jutro.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 00:39   #278
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Chanel-kolorówka

Ja uwielbiam cienie Chanel do dziennego makijażu, który ma udawać, że go nie ma Oko od razu jest wypoczęte, a trwałość niesamowita... Szkoda, że wycofali pojedyncze Ombre Unique

A zestaw Desert Rose był kiedyś moją miłością


Co do cery z piegami to ja też taką mam i dobrze wyglądam w różu w odcieniu złotawym, jasno-brązowym ale zimny, rozbielony różowy kolor na moich policzkach daje naprawdę nieziemski efekt
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 07:19   #279
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Chanel-kolorówka

No może masz rację Layla, w takim razie dobrze, że kliknęłam maczka Almond Blossom

SiSleyS, pociesza mnie Twoja wypowiedź, właśnie na zimny, rozbielony róż mam ochotę

Agniesko, mogłabyś opisać In Love? jaki to odcień?

Na Truskawie pojawił się nowy odcień Joues Contraste - Fantastique - ale cegła!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02787380202.jpg (88,4 KB, 24 załadowań)
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 08:17   #280
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
Bardzo lubie kolorowke Chanel.
Wedlug mojego wieloletniego testowania rozniastch podkladow z wysokiej (i nie tylko) polki, podklady Chanel to niezmiennie nr.1

Zaden inny nie zachwycil mnie tak jak Innocence w kompakcie.
Dla mojej cery paskudnie kaprysnej - mieszanej, naczynkowej, z przebarwieniami, zmarchami tu i owdzie okazal sie cudem. Naprawde to dla mnie kosmetyk cudotworca. Pieknie kryje, nie robiac wrazenia tapety, jest lekki. Twarz jest rozswietlona, promienista.
Szczerze polecam sprobowac.
.
Byłam kiedyś malowana tym kompaktem, najjaśniejszym odcieniem nałożonym na biała bazę i muszę przyznać, że efekt był boski.
Pani makijażystka nakładała ten podkład pędzlem do podkładu. Ty nakładasz go gąbeczką czy także pędzlem? On jest bardziej kremowy prawda? Nie jest tak pudrowy jak np. DP Chanel?

Miałam Innocence, ale w słoiczku i także byłam zachwycona efektami.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 08:21   #281
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Nosku, bo masz piegi, a to oznacza ciepłą karnację. Zresztą Mad też pisała o tym na zakupach, że ma piegi i najlepiej wygląda w maczku almond, czyli ciepłym, złocistym. A ty chcesz kupić różowiaka, co będzie kontrastował z cerą. Piegi są fajne i trzeba je ubrać w złotka i ciepłe beżyki.

Layla, niekoniecznie ja też mam piegi, jasno beżowe w ciepłej tonacji, a skórę jasną lekko różową w chłodnej tonacji niezły misz masz co już jakiś czas temu to odkryłam i dobrze mi zarówno w chłodnych odiceniach, jak i w ciepłych


Wkurzyłam się, bo zniknęły z truskawy brązery, a chciałam klikać na nr 21

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2008-03-06 o 08:47
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-06, 08:34   #282
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Chanel-kolorówka

Contax, może pojawi się znowu

Maja55, ale Innocence daje delikatny efekt? Nie kryje za mocno? Nie robi maski?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 09:08   #283
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Nosku, bo masz piegi, a to oznacza ciepłą karnację. Zresztą Mad też pisała o tym na zakupach, że ma piegi i najlepiej wygląda w maczku almond, czyli ciepłym, złocistym. A ty chcesz kupić różowiaka, co będzie kontrastował z cerą. Piegi są fajne i trzeba je ubrać w złotka i ciepłe beżyki.
Ja tez mam złociste piegi i ciepły odcień cery, no i najlepiej mi w brzoskwiniowym, beżowym różu, ale wcale źle nie wyglądam w różu, byl eby miał ciepłą tonację

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
No może masz rację Layla, w takim razie dobrze, że kliknęłam maczka Almond Blossom

SiSleyS, pociesza mnie Twoja wypowiedź, właśnie na zimny, rozbielony róż mam ochotę

Agniesko, mogłabyś opisać In Love? jaki to odcień?

Na Truskawie pojawił się nowy odcień Joues Contraste - Fantastique - ale cegła!

aaa okropny ten kolor. A ja dalej mam ochote na tea-rose. juztro bedę go testować i jak mi se spodoba na żywo to kliknę
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 09:30   #284
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Chanel-kolorówka

Przepraszam dziewczyny, ale jestem cymbalica i nie naumnialam sie jeszcze cytowac w jednym poscie rozne Wasze pytania i na nie odpowiadac (nauczcie mnie tego, prosze - moze mala instrukacja na PW?, bede wdzieczna)

odpowiem "hurtowo", wybaczcie :

Innocence w kompakcie ma miekka, kremowa konsystencje (wersji plynnej nie lubie)
Nakladam paluchem, gabki nie uzywam, poniewaz co tu duzo gadac - jedyna wada tego podkladu jest mala wydajnosc i gdybym go jeszcze miziala gabka, mala (ale zawsze jakas) czesc tego cennego upiekszacza wnikalaby w gabke.
Poza tym uwazam, ze nasze wlasne dlonie naloza kazdy podklad dokladniej niz jakakolwiek gabka czy pedzel.
Najbardziej lubie beige oraz cendre. Beige jest cieply, z domieszka zoltego, najczesciej nosze go latem kiedy lizne troche slonca. Cendre jest dosc jasny, raczej cieply, choc nie zolty, daje naturalny koloryt zimowa pora i "kiedy sie kwasze - nie "odcina" mi sie od reszty (szyja, uszy, kark) Mylny odcien to natural. Nazwa koloru brzmi zachecajaco natomiast tak naprawde natural to ciemny, prawie brazujacy odcien.
Dla mnie szalenie wazne jest to, ze nawet kiedy naloze go nieco pod slepia, to absolutnie (nawet po paru godzinach) nie wlazi mi w zmarchy wokol oczu - nie podkresla ich.
Szczerze go polecam. Dla mnnie to "trzon" w makijazu.
Polecam sprobowac.

JC mam narcisse i caprice, alem chetna na kolejne


pozdrawiam serdecznie
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 19:31   #285
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Chanel-kolorówka

Doroto , skoro używasz kompaktu DP czy mogłabyś napisać który numer ( kolor) jest odpowiednikiem Innocence Beige i Cendre.
Innocence kolorystyki nie znam a DP dość dobrze, więc łatwiej mogłabym sobie wyobrazić
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 20:31   #286
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Doroto , skoro używasz kompaktu DP czy mogłabyś napisać który numer ( kolor) jest odpowiednikiem Innocence Beige i Cendre.
Innocence kolorystyki nie znam a DP dość dobrze, więc łatwiej mogłabym sobie wyobrazić


DP mialam bodaj aurore. To byl dosc jasny kolor, troche z domieszka zoltego. Mysle, ze odpowiednikiem moglby byc cendre.
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 21:35   #287
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość

Maja55, ale Innocence daje delikatny efekt? Nie kryje za mocno? Nie robi maski?
Ten w słoiku jest delikatny i właściwie niewyczuwalny, ale za to daje efekt naprawdę wygładzonej cery, wypoczętej. Podkład nie ma właściwości silnie matujących, ale nie dopuszcza do przetłuszczania się cery ( i za to go lubię)

Za to ten w kompakcie (byłam nim tylko umalowana przez wizażystkę) w połączeniu z białą bazą, bardzo ładnie wygładził cerę, ale nie uzyskałam efektu "totalnego matu". Cera wygląda na perfekcyjną i taką, na której nie ma podkładu.
Jasnym odcieniem uzyskałam efekt porcelanowej laleczki
Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
Przepraszam dziewczyny, ale jestem cymbalica i nie naumnialam sie jeszcze cytowac w jednym poscie rozne Wasze pytania i na nie odpowiadac (nauczcie mnie tego, prosze - moze mala instrukacja na PW?, bede wdzieczna)

odpowiem "hurtowo", wybaczcie :

Innocence w kompakcie ma miekka, kremowa konsystencje (wersji plynnej nie lubie)
Nakladam paluchem, gabki nie uzywam, poniewaz co tu duzo gadac - jedyna wada tego podkladu jest mala wydajnosc i gdybym go jeszcze miziala gabka, mala (ale zawsze jakas) czesc tego cennego upiekszacza wnikalaby w gabke.
Poza tym uwazam, ze nasze wlasne dlonie naloza kazdy podklad dokladniej niz jakakolwiek gabka czy pedzel.
Najbardziej lubie beige oraz cendre. Beige jest cieply, z domieszka zoltego, najczesciej nosze go latem kiedy lizne troche slonca. Cendre jest dosc jasny, raczej cieply, choc nie zolty, daje naturalny koloryt zimowa pora i "kiedy sie kwasze - nie "odcina" mi sie od reszty (szyja, uszy, kark) Mylny odcien to natural. Nazwa koloru brzmi zachecajaco natomiast tak naprawde natural to ciemny, prawie brazujacy odcien.
Dla mnie szalenie wazne jest to, ze nawet kiedy naloze go nieco pod slepia, to absolutnie (nawet po paru godzinach) nie wlazi mi w zmarchy wokol oczu - nie podkresla ich.
Szczerze go polecam. Dla mnnie to "trzon" w makijazu.
Polecam sprobowac.

JC mam narcisse i caprice, alem chetna na kolejne


pozdrawiam serdecznie
Bardzo dziękuję za opis wrażeń z użytkowania podkładu Chanel
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 21:50   #288
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
DP mialam bodaj aurore. To byl dosc jasny kolor, troche z domieszka zoltego. Mysle, ze odpowiednikiem moglby byc cendre.
Doroto , dziękuję
Co sądzisz o 20 Clair , jest baardzo jasny ? Używam jasnych, żółtawych odcieni .
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 22:35   #289
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Chanel-kolorówka

lola23 - ja miałam cedre nr 30 z DB, abstrahując zupełnie od słabej jakości creme pudre, ten odcień był raczej jasnym beżykiem. Ja używam 23 color clone, 3 lancome, 3 ysl, także dla mnie 30 za jasna. a zatem 20 musi być już naprawdę jasna. nie wiem, czy coś pomogłam chyba najlepiej przetestować. Każdy odcień w różnych seriach kosmetyków nieznacznie się różni, nawet jak ma ten sam numer.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 05:54   #290
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Chanel-kolorówka

Obecnie używam kompaktu Double Perfection nr 50 Poudre , jestem bardzo zadowolona z koloru i ogólnie z efektu jaki daje na twarzy, ale niestety kończy się i pomyslałam o zamienniku w postaci Innocence
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 08:50   #291
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Obecnie używam kompaktu Double Perfection nr 50 Poudre , jestem bardzo zadowolona z koloru i ogólnie z efektu jaki daje na twarzy, ale niestety kończy się i pomyslałam o zamienniku w postaci Innocence
Mam DP compact 30 Aurora i DP fluide 30 Ceindre i Innocence podkład/fluid 20 Clair. Wg mnie Clair jest jaśniejsze od 30 Aurory w kompakcie, a już na pewno sporo jaśniejsze od ceindre we fludzie (ale namieszałam).

Byłam malowana kompaktem Innocence, 20 clair, zimą, kiedy mam bardzo jasną skórę i ten podkład nie przyciemnił mi karnacji. Zimą DP compact 30 aurora trochę docina sie i jest dla mnie za ciemny, a ten Innocece clair był w sam raz
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 09:10   #292
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Chanel-kolorówka

Ja też używam Aurore i jestem bardzo zadowolona bo szukałam ciepłego jasnego odcienia i nareszcie znalazłam
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 10:06   #293
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Doroto , dziękuję
Co sądzisz o 20 Clair , jest baardzo jasny ? Używam jasnych, żółtawych odcieni .
Ja rowniez nosze naczesciej jasne, zoltawe odcienie i clair jest dla mnie "za bardzo" porcelanowo-chlodny (wedlug mnie jest z domieszka "niebieskiego", ale to sa moje subiektywne odczucia...)
Moim zdaniem clair najladniej wyglada na bladzioszkach chlodnych, choc ja bardzo nie lubie radyalnego dzielenia kolorowki dla "wylacznie" typow cieplych (wiosna, jesien) i zimnych (lato, zima)
Ja jestem raczej jasnawa, "niby" lato, choc najlepiej mi w cieplych jasnosciach.

Mam nadzieje, ze jakos pomoglam...

pzdr
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 13:09   #294
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Mam DP compact 30 Aurora i DP fluide 30 Ceindre i Innocence podkład/fluid 20 Clair. Wg mnie Clair jest jaśniejsze od 30 Aurory w kompakcie, a już na pewno sporo jaśniejsze od ceindre we fludzie (ale namieszałam).

Byłam malowana kompaktem Innocence, 20 clair, zimą, kiedy mam bardzo jasną skórę i ten podkład nie przyciemnił mi karnacji. Zimą DP compact 30 aurora trochę docina sie i jest dla mnie za ciemny, a ten Innocece clair był w sam raz
Dziękuję , Twoje spostrzeżenia są bardzo cenne dla mnie

Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Ja też używam Aurore i jestem bardzo zadowolona bo szukałam ciepłego jasnego odcienia i nareszcie znalazłam
Aurore kiedys testowałam i pamiętam że kolor mi się podobał. Czy używasz teraz Innocence?

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
Ja rowniez nosze naczesciej jasne, zoltawe odcienie i clair jest dla mnie "za bardzo" porcelanowo-chlodny (wedlug mnie jest z domieszka "niebieskiego", ale to sa moje subiektywne odczucia...)
Moim zdaniem clair najladniej wyglada na bladzioszkach chlodnych, choc ja bardzo nie lubie radyalnego dzielenia kolorowki dla "wylacznie" typow cieplych (wiosna, jesien) i zimnych (lato, zima)
Ja jestem raczej jasnawa, "niby" lato, choc najlepiej mi w cieplych jasnosciach.

Mam nadzieje, ze jakos pomoglam...

pzdr
Doroto , bardzo pomogłaś
Jestem jasnym typem ale w ciepłej tonacji - włosy czekoladowe, zielono- piwne oczy. Źle wygladam w jasnych chłodnych odcieniach , te z domieszką różu absolutnie wykluczam bo wygladam koszmarnie . Obawiam się własnie, że Clair jest zbyt neutralny a w takich czasem wygladam "choro".
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 14:29   #295
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Chanel-kolorówka

Zamówiłam mój ukochany bazowy cień Chanel, ze starej wersji Ombre Unique..... Pewnie jak go zużyję to już go nie będzie w ogóle......

Nie wiem dlaczego ale Ombre Essentielle mnie nie kuszą.....
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 16:02   #296
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Zamówiłam mój ukochany bazowy cień Chanel, ze starej wersji Ombre Unique..... Pewnie jak go zużyję to już go nie będzie w ogóle......

Nie wiem dlaczego ale Ombre Essentielle mnie nie kuszą.....


Który to?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 17:17   #297
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Chanel-kolorówka

Mam już lakier blue satin, granatowy. Pomalowałam jak narazie jeden paznokieć i stwierdzam, że pięknie się błyszczy, kryje za pierwszym pociągnięciem. Ten granat jest bardzo ciemny, ale w świetle widoczny. Ciekawy kolor, ale chyba najlepszy będzie do koszuli również granatowej. Poza tym kusi mnie granatowy cień MAC-a do kompletu, te od Chanel byłyby chyba zbyt transparentne i rozmyte. Ktoś już testował?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 17:24   #298
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Mam już lakier blue satin, granatowy. Pomalowałam jak narazie jeden paznokieć i stwierdzam, że pięknie się błyszczy, kryje za pierwszym pociągnięciem. Ten granat jest bardzo ciemny, ale w świetle widoczny. Ciekawy kolor, ale chyba najlepszy będzie do koszuli również granatowej. Poza tym kusi mnie granatowy cień MAC-a do kompletu, te od Chanel byłyby chyba zbyt transparentne i rozmyte. Ktoś już testował?
Szczęściara
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 17:27   #299
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Chanel-kolorówka

prawda?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-07, 18:02   #300
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Chanel-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Dziękuję , Twoje spostrzeżenia są bardzo cenne dla mnie

Obawiam się własnie, że Clair jest zbyt neutralny a w takich czasem wygladam "choro".
Cieszę się, że mój zamotany opis był przydatny

Właśnie dobrze określiłaś Clair - on jest neutralny. Aurora ma już troszkę więcej "koloru" i ożywia cerę.

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Mam już lakier blue satin, granatowy. Pomalowałam jak narazie jeden paznokieć i stwierdzam, że pięknie się błyszczy, kryje za pierwszym pociągnięciem. Ten granat jest bardzo ciemny, ale w świetle widoczny. Ciekawy kolor, ale chyba najlepszy będzie do koszuli również granatowej. Poza tym kusi mnie granatowy cień MAC-a do kompletu, te od Chanel byłyby chyba zbyt transparentne i rozmyte. Ktoś już testował?
Uwielbiam Twoje opisy
Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
prawda?
Prawda
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.