Proszę o pomoc - metamorfoza - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-17, 21:22   #31
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

Dzięki... pierwsze dwa stosowałam... o trzecim nie pomyślałam - na pewno wypróbuje
Z tymi moimi niedoskonałościami wygląda to tak, że mam wgłębienia, które na wysokość (licząc od otwartej dolnej powieki) mają około 1,5 cm...
na dodatek w 80% skóra w tym miejscu wpada w kolory niebiesko - fioletowy - kiedyś tam kiedyś za szczenięcych lat wierzyłam, że to może przez zmęczenie itp., ale z czasem okazało się, że taka moja uroda...
Kiedyś od pewnej znajomej usłyszałam nawet coś bardzo podnoszącego na duchu (była wizażystką i też na początku silnie próbowała mnie przekonać, że to pewnie efekt chwilowego zmęczenia)... Madzia powiedziała, że jak czegoś nie da się zmienić - to trzeba to pokochać
A wracając jeszcze na momencik do tematu moich "worków"... sytuacja wygląda tak, że na zdjęciach wszystkich mam jakiś tak make up i tak naprawdę tego nie widać w rzeczywistości - kto by mnie nie zobaczył - prawie zawsze pyta czy nie jestem chora czy zmęczona (mimo użytego make up)... taka mała anegdotka na koniec... swojego czasu w liceum (wówczas w ogóle się nie malowałam) nauczycielka od wf wysyłała mnie do domu - bo tak słabo wyglądałam...
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 23:07   #32
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

Cytat:
Napisane przez malawania Pokaż wiadomość
Dzięki... pierwsze dwa stosowałam... o trzecim nie pomyślałam - na pewno wypróbuje
Z tymi moimi niedoskonałościami wygląda to tak, że mam wgłębienia, które na wysokość (licząc od otwartej dolnej powieki) mają około 1,5 cm...
na dodatek w 80% skóra w tym miejscu wpada w kolory niebiesko - fioletowy - kiedyś tam kiedyś za szczenięcych lat wierzyłam, że to może przez zmęczenie itp., ale z czasem okazało się, że taka moja uroda...
Kiedyś od pewnej znajomej usłyszałam nawet coś bardzo podnoszącego na duchu (była wizażystką i też na początku silnie próbowała mnie przekonać, że to pewnie efekt chwilowego zmęczenia)... Madzia powiedziała, że jak czegoś nie da się zmienić - to trzeba to pokochać
A wracając jeszcze na momencik do tematu moich "worków"... sytuacja wygląda tak, że na zdjęciach wszystkich mam jakiś tak make up i tak naprawdę tego nie widać w rzeczywistości - kto by mnie nie zobaczył - prawie zawsze pyta czy nie jestem chora czy zmęczona (mimo użytego make up)... taka mała anegdotka na koniec... swojego czasu w liceum (wówczas w ogóle się nie malowałam) nauczycielka od wf wysyłała mnie do domu - bo tak słabo wyglądałam...
To Ci powiem jeszcze taką ciekawostkę, którą moja mama kiedyś wyczytała w jakiejś przedziwnej książce - że takie bardzo ciemne cienie pod oczami mogą być sygnałem, że coś się dzieje z naszymi nerkami... Zaciekawiona zainteresowałam się tym trochę bliżej i wyszło, że faktycznie mam problem (ale to może być, prawdę mówiąc, prawdą albo kompletną bzdurą, więc nie wiem - u mnie się sprawdziło ale to może być kompletny przypadek). Z innych ciekawostek to ponoć nadmiar jedzonego białka może na to wpływać... w sensie na kolor cieni pod oczami ale tego też nie wiem, tak Ci tylko "sprzedaje" w ramach ciekawostek (czego to się nie wypróbowało w czasach liceum )
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 20:59   #33
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Wink Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

Poszłam za Twoja radą - w piątek biorę wolne i idę do lekarza...
poproszę o skierowanie na badania w końcu muszę znaleźć przyczynę mich worów (przy okazji załatwię kilka innych spraw).

Idzie zima - pomyślałam, że (znów) zapuszczę włosy
- czekam też a "spierze" mi się mój ubóstwiany przez lato rudy kolor i wrócę do brązu...
Jeszcze nie mam konkretnej koncepcji co z moją fryzurką zrobić ale stwierdziłam, że najpierw muszę coś na głowie zapuścić ...
bo jak na razie nie ma nawet z czego obcinać
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 02:56   #34
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

Cytat:
Napisane przez malawania Pokaż wiadomość
Poszłam za Twoja radą - w piątek biorę wolne i idę do lekarza...
poproszę o skierowanie na badania w końcu muszę znaleźć przyczynę mich worów (przy okazji załatwię kilka innych spraw).

Idzie zima - pomyślałam, że (znów) zapuszczę włosy
- czekam też a "spierze" mi się mój ubóstwiany przez lato rudy kolor i wrócę do brązu...
Jeszcze nie mam konkretnej koncepcji co z moją fryzurką zrobić ale stwierdziłam, że najpierw muszę coś na głowie zapuścić ...
bo jak na razie nie ma nawet z czego obcinać
Nie obraź się na mnie, ale trzymam kciuki, żeby Ci nic nie znaleźli zawsze mieć lepiej po prostu taką urodę nić prawdziwy problem. A co do włosków to myślę, że dobry pomysł, żeby zapuścić, będzie większe pole manewru
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 15:15   #35
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

Jak już zdecydowałam się na brąz - proszę doradźcie mi czy lepszym rozwiązaniem będzie jaśniejszy czy ciemniejszy (poniżej zrobiłam takie proste wizualizacje - już fryzurkę olejcie bo włosy zapuszczam)...

Noszę też okulary i tak się bije z myślami - czy zostać przy starych oprawkach (zdjęcie poniżej - zdjęcie stare ale okulary aktualne), zainwestować w nowe okulary (ostatnio strasznie zaczęły mi się podobać takie plastikowe - szersze i węższe (coś jak w załączniku) - tylko znów mam dylemat co do ich koloru - umieściłam też proste wizualizacje - więc proszę o wskazówki) ... czy może kupić soczewki kontaktowe

Okulary mi się podobają ale zawsze miałam wrażenie, że nie wyglądam w nich najlepiej i miałam przez to kompleksy...
HELP
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 20:57   #36
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

no jak na złość - w końcu się zbieram do lekarza a on wolne bierze ;]
he... he... więc złapie go w przyszły wtorek ;]

a co myślicie o okularach / soczewkach?
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 09:30   #37
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

A mi sie najbardziej właśnie podobasz w krótkich włosach, wydaje mi się ,że długie włosy przy Twoim wzroście obniżałyby Cie jeszcze bardziej.Tak i zdecydowanie jest cos w Tobie z Amelii powinnaś to wykorzystać. Oczywiście masz przerośnięte (kiepskie) wyobrażenie o sobie- b.ładna jesteś i nie wiem dlaczego widzisz same kompleksy.
P.S. Przypominasz mi trochę moją dr od geomorfologii takie jesteście podobne
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 21:45   #38
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

Nie ukrywam, że dzięki forum (podpatrywałam przemiany innych dziewczyn co popchało mnie do działania) nabrała pewności siebie i zaczęłam z większą śmiałością i świadomością eksperymentować.

Chciałabym dopiąć do końca temat fryzury i znaleźć coś co będzie takim sensownym kompromisem i będzie pasować mi również do okularów...

Liczę na jakieś podpowiedzi / wskazówki co do włosków (a na brąz farbuje się za mniej więcej tydzień - dwa na taki średni - chłodny brąz)...
Buziaki
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 22:08   #39
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

Zrobiłam przegląd fryzur andery tautou i doszłam zauważyłam, że ona albo ma bardzo krótkie włosy albo długie - na większości zdjęć powtarzają się trzy prawie te same fryzury.

No i tak się zastanawiałam, jaką fryzurę sobie dobrać, aż mnie olśniło, że co bym nie wybrała to i tak nie wyjdzie ponieważ ona ma fale na głowie a ja proste, gęste i ciężkie włosy...
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 22:40   #40
immortal_soul
Raczkowanie
 
Avatar immortal_soul
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 479
GG do immortal_soul
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

Nawet nie wiesz, ile bym dała, żeby mieć takie proste włosy jak Ty nic, tylko zapuszczać poza tym... czego chcesz od swojego wyglądu? ;P śliczna jesteś masz piękną cerę, dziewczyny dobrze mówią, tusz, trochę różu na policzki i będzie idealnie a co do ubrań, jeśli lubisz ubierać się na sportowo, nie zmuszaj się do szpilek i mini, będziesz się czuła tym bardziej niepewnie. Ja do niedawna też nosiłam luźne jeansy, jakąś bluzę, adidaski. Poszłam do liceum i stwierdziłam, że jednak wypadałoby wyglądać bardziej dziewczęco nie zrezygnowałam jednak z wygody, na co dzień noszę sweterki, koszule + bokserki (chodzi o t-shirt rzecz jasna), jakaś apaszka albo łańcuszek, rurki i trampki czasem nawet jakaś spódniczka ;> bardzo dobrze czuję się w takich ciuchach najważniejsza wiara w siebie, też ciągle to sobie powtarzam może w końcu przyniesie to jakieś rezultaty
__________________
'I never put off till tomorrow, what I can possibly put do the day after.'



nie prostuję i regeneruję od 23.06.2011!

szaleję i obijam się

immortal_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 18:09   #41
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

mam problem z zatokami (i w50 % to jest przyczyną moich kochanych worów)... mam się wyleczyć i pojawić się na kontroli...

Włosy rosną i wielkim krokiem zbliża się ten kryzysowy moment...
na głowie robi się szopa a ja powoli nie mogę na moje włoski patrzeć.
Wyszukałam w sieci, że niektóre dziewczyny radzily sobbie z zapuszczaniem włosów zaopatrując się w opaski do włosów... - poszłam za radą...
Szału nie robię, ale z dwojga złego... ;]

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

zdecydowałam też, że póki nie doprowadzę włosów do porządku będę nosić soczewki - a jak już znajdę fryzurę w której będę powalać na kolana - dopasuje do niej okulary... myślę, że to dobra decyzja...
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 18:23   #42
basienka19921
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: skadś
Wiadomości: 19
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

Wedlug mnie jestes ładna kobieta bardzo ladnie wygladalas na drugim zdjeciu.Musisz jednak bardziej podkreslic oczy i usta.Oczy podkreslilabym kreska a usta zaakcentowac mocniejszym odcieniem pomadki.Calosc oczywiscie nie bedzie przemalowana.Bedziesz wtedy wygladac jeszcze sliczniej.
Uwierz w siebie!
basienka19921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 18:45   #43
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

Cytat:
Napisane przez malawania Pokaż wiadomość
mam problem z zatokami (i w50 % to jest przyczyną moich kochanych worów)... mam się wyleczyć i pojawić się na kontroli...

Włosy rosną i wielkim krokiem zbliża się ten kryzysowy moment...
na głowie robi się szopa a ja powoli nie mogę na moje włoski patrzeć.
Wyszukałam w sieci, że niektóre dziewczyny radzily sobbie z zapuszczaniem włosów zaopatrując się w opaski do włosów... - poszłam za radą...
Szału nie robię, ale z dwojga złego... ;]

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

zdecydowałam też, że póki nie doprowadzę włosów do porządku będę nosić soczewki - a jak już znajdę fryzurę w której będę powalać na kolana - dopasuje do niej okulary... myślę, że to dobra decyzja...
Czyli jednak dobrze, że zgłosiłaś się do lekarza? To się bardzo cieszę, że Ci podsunęłam pomysł! Jesli chodzi o soczewki, to uważam, że to dobry pomysł. I zgadzam się z Basieńką. Podkreslenie oczek eyelinerem i ust odrobinę mocniejszą szminką może być dobrym pomysłem
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 18:48   #44
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

wypróbuje na pewno... jakiś taki- bardziej śmiały make up
i wstawię zdjęcia ;]
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 19:55   #45
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

No i już jestem brunetką...
Chciałam w sumie trochę jaśniejsze (bo mam wrażenie, że mam na głowie perukę) ale fryzjerka powiedziała, że musi tak być ponieważ jest to jedyny sposób aby pozbyć się rudego refleksu... (nie chciałam bawić się w dekoloryzacje bo już kiedyś zafundowałam sobie coś takiego i miałam siano na głowie... włosy były bardzo zniszczone - poza tym tak sobie myślę, że i tak się spiorą)
Podcięła mi też włosy z tyłu i w okolicy uszu abym mogła patrzyć w lusterko w czasie kontynuowania zapuszczania włosów...
Wpadłam też przypadkiem na wirtualnego stylistę na stornie rossmana.
Umieszczam kilka propozycji ...
doradźcie coś...

Podaje link gdyby któraś chciała również takim czymś się pobawić
https://www.rossnet.pl/wirtualny-stylista/
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 19:56   #46
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

i tu jeszcze kilka ...
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 18:47   #47
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

dawno tu nie zaglądałam
ale ostatnio mnie natchnęło...
co mi tam pochwalę się

moje drogie...
udało mi się wrócić do naturalnego koloru włosów....
udało mi się (o dziwo) również je zapuścić - co swojego czasu wydawało mi się czynem niemożliwym (tego nie widać ale z tyłu są dłuższe o jakieś 5-10 cm...)

zmieniłam również okulary (a to raczej z potrzeby - bo ukradli mi poprzednie i podejrzewam, że wyszło mi to na dobre)...

zafundowałam sobie również za namową przyjaciółki i chłopaka prostą grzywkę, a i dla lepszego efektu prostuje od czasu do czasu włosy

i tu pada z mojej strony pytanie

and how I look...

zaznaczam, że mam skończone 27 lat
i chciała bym już raczej wyglądać chociaż trochę na swoje lata...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_6224.jpg (43,6 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_6225.jpg (35,3 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_6266.jpg (37,7 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_6270.jpg (47,1 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_6282.jpg (62,0 KB, 64 załadowań)
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 19:37   #48
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

bardzo fajnie wyglądasz!
kolor włosów masz idealny do reszty czyli skóry i oczu, zapuściłabym jeszcze odrobinę włosy, będzie bosko. w grzywce też Ci ładnie
po co chcesz się postarzać? dobrze jest wyglądać młodo
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 19:41   #49
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

ach dziękuje - dziękuje
przyznam, że miałam tremę przed wrzuceniem tych zdjęć tutaj ;P

....
może źle to ujęłam - nie koniecznie chce wyglądać staro... ale bardziej poważnie
jestem grafikiem z zwodu i często klienci (szczególnie mężczyźni) traktują mnie lekceważąco kiedy coś istotnego tłumaczę...
często spotykam się z tekstami - a ty dziecko jesteś za młoda, żeby to pamiętać.. wiedzieć...
itp. itd...
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 19:51   #50
NNaTT
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 703
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

o kurczę, ale przemiana.
Na starych postach wglądasz, nie obraź się , nieciekawie.
Za to teraz wyglądasz pięknie. Masz piękne włoski i ogółem jesteś bardzo ładną kobietą. Świetna przemiana!!!
NNaTT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 19:54   #51
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

ola boga
dziękuje
dziękuje
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 20:02   #52
aneczka077
Raczkowanie
 
Avatar aneczka077
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 256
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

Świetna przemiana Wyglądasz ślicznie, idealna fryzura, fajne oprawki. Prosta grzywka Ci służy Naturalny kolor włosów bardzo Ci pasuje, jestem pod wrażeniem
aneczka077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 20:09   #53
malawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

przyznam, że ja też
że tyle miłych opinii
malawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 21:22   #54
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

moja droga, ja zauważam, że mężczyźni traktują kobiety w zawodzie grafika czy fotografa lekceważąco niezależnie od ilości zmarszczek na ich twarzach. w tej branży chyba już tak jest...
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 18:45   #55
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

Cytat:
Napisane przez malawania Pokaż wiadomość
dawno tu nie zaglądałam
ale ostatnio mnie natchnęło...
co mi tam pochwalę się

moje drogie...
udało mi się wrócić do naturalnego koloru włosów....
udało mi się (o dziwo) również je zapuścić - co swojego czasu wydawało mi się czynem niemożliwym (tego nie widać ale z tyłu są dłuższe o jakieś 5-10 cm...)

zmieniłam również okulary (a to raczej z potrzeby - bo ukradli mi poprzednie i podejrzewam, że wyszło mi to na dobre)...

zafundowałam sobie również za namową przyjaciółki i chłopaka prostą grzywkę, a i dla lepszego efektu prostuje od czasu do czasu włosy

i tu pada z mojej strony pytanie

and how I look...

zaznaczam, że mam skończone 27 lat
i chciała bym już raczej wyglądać chociaż trochę na swoje lata...
teraz wyglądasz świetnie, jak dwie różne osoby (porównując ze zdjęciami z pierwszej strony)
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 13:25   #56
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

wyglądasz teraz bardzo dobrze. Jedynie zmieniła bym kolor na jakiś bardziej żywy odcień
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 20:16   #57
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Proszę o pomoc - metamorfoza

Nie za często się tutaj udzielam, ale muszę napisać: wyglądasz ślicznie! Super zmiana!
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.