Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-24, 09:41   #4591
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Sara noo dobrze zbudowany twój Tz
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 09:49   #4592
sara9311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świetokrzyskie
Wiadomości: 422
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

taki mały misio
sara9311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 10:18   #4593
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Wasze mani są super, i Galaxy, i koronki i mgiełkowe Maliny, na pewno się Mgiełce spodobają

ja mam takie pytanie paznokciowe , wczoraj zmyłam lakier i się zastanawiam czy dać paznokciom "pooddychać" i nie malować do poniedziałku, czy pomalować, zmyć wieczorem i niech jutro oddychają, czy w ogóle zmyć dopiero w poniedziałek i znów pomalować tego samego dnia, czy ktoś mnie zrozumiał w ogóle?
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 10:40   #4594
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa, poproszę tutorial do tych koronek
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:07   #4595
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

w końcu zgrałam zdjęcia z aparatu, więc wam zaraz wstawię to co obiecałam sto lat temu
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:19   #4596
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Okey, więc to są moje włosy , Mgiełko, DMKo, jakieś rady?

I sweter dla Anuli w renifery
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05224.jpg (81,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy łączenie.jpg (72,9 KB, 54 załadowań)
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:25   #4597
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

fajny sweter
ja pomylam wszystkie okna a mam ich sporo w domu, drzwi, zrobilam pranie, pomalowalam wlosy, zjadlam pierozki od babuszki i teraz pije kawkę
no i wrzucam zdjecia na Mgiełkowe święto,
wiem ze pewnie duzo brokatów bedzie ale moje to warstwowe, inspirowane Deborah Lipmann "glitter in the air" nie mialam jasniejszego podkladu, cos bardziej w zielen, ale na mięcie essence tez calkiem podobny :P kolezanka stwierdzila ze wyglada jak pasta do zębow ;p
a oryginał tu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg deborah 3.jpg (77,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg deborah2.jpg (84,7 KB, 37 załadowań)
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-03-24 o 12:27
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 12:58   #4598
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Orchi - bardzo ładnie lakier wygląda a jaki masz śliczny kształt płytki!
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 13:01   #4599
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Orchi - bardzo ładnie lakier wygląda a jaki masz śliczny kształt płytki!
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 15:35   #4600
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ufff jeszcze za 4 strony mam do nadrobienia! ale jestem twarda... nie mogę się doczekać świątecznych mani

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ej nie można tak iść na uczelnie, nie?
można można ja bym tak szła na bank fanieeee wyszło

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Mgiełko śliczne miętuski, a ten fiolet z joko
dziekuję

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
Pamiętam, pamiętam, ale jeszcze nie wiem co to będzie...
aaaaa i Syszek dla mnie mani zrobi nie mogę się doczekać

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość



A masz typowo złote flejksy, które mogłabyś polecić?

Ja dla Mgiełki stworzyłam pierwsze w życiu wzorki Jednego paznokcia 5 razy chyba poprawiałam Niedługo wkleję.
taki typowo złotych flejksów nie widziałam one albo złoto pomarańczowe, albo złoto zielonkawe...

Ojej specjalnie dla mnie wzroki

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Strasznie fajnie się dla kogoś maluje. Już się nie mogę doczekać- i tego jak mnie wyjdą i waszych
ja tez się nie mogę doczekać

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Wklejam pazurki dla Mgiełki
ojeja jaaaakie fajne! I takie prosto z serducha i ten trampek mnie rozwalił po prostu! Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
No i mani dla Mgiełki - kochana wybacz będzie z opóźnieniem
nic się nie martw, z opóźneiniem też mogą być ;*

Ciąg dalszy nastąpi !
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 16:05   #4601
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Pilar faktycznie mam ten czerwoniutki lakier jest śliczny i mani bardzo "moje" dziękuję, miło że pamiętałaś

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
O ja Cię, trampek!
To był mój pierwszy pomysł...
hehehe no to znacie mnie lepiej niz nie jedna znajoma w realu osoba

Cytat:
A ja nie wiem, czy zdążę zrobić mani dla Mgiełki Jutro mam caały dzień sprzątania
spokojnie ja poczekam do niedzieli

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ja mialam cos jutro tworzyć ale czeka mnie mycie okien
ja właśnie skończyłam myś okna u siebie więc mani Mgiełki dla Mgiełki to nie będzie nic odkrywczego

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Moje mani dla mgiełki chyba pojawi się dopiero w niedzielę, przepraszam w poślizg
poczekam cierpliwie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a Mgieła to dopiero jutro przyjdzie na gotowe?
dokłądnie tak zrobiła na gotowe

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Mani dla mgiełki Już tłumacze o co chodzi
kciuk wiadomo, wskazujący z okazji podpisu mgiełki, środkowy z okazjii loczków na głowie, serdeczny z okazji miejsca zamieszkania jaki mgiełka ma wpisane na wizazu a mały ma na sobie czerwona mgiełkę ale słabo to widać

wypijmy za mgiełkę!
ojej !!! hehehe kocham Was! faktycznie rozłożyłaś mnie na czynniki pierwsze dziękuję

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Od 2,5 godziny robię mani... To mój rekord.... 7 podejść.... Więcej nie zdzierżę.
Zdjęcie zrobię jutro - może słonko będzie. Mgiełko, mam nadzieję że Ci się spodoba.
o matko... az tak dla mnie.... kochana jesteś! już nie mogę się doczekać!



c.d.n
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 16:12   #4602
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dla kochanej Mgiełki - mgławica kosmiczna

Proszę, bądź wyrozumiała Mgiełko, to moje pierwsze galaxy i jeszcze nie do końca wiedziałam co do czego i ostatecznie przepstrzyłam. Jeśli Ci się nie spodobają to zrobię dla Ciebie drugie - ładniejsze
Lolli równiutko dwunasta w nocy śliczna mgławica ci wyszła bardzo mi się podoba (sama kosmos robiłam tylko raz w życiu )

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Mgiełciu dostałaś takie piękne prace, że to wstyd to moje wstawiać, że tak proste

powiem tylko, że natychasz mnie do layeringu (nawet pomimo braku bąbelków) i efekt tego natychu dla Ciebie (do zakupów też natychasz i zaś portfel płacze )

dżindżerkowy sensik
glitterowy esensik
heheheh Kochana faktycznie powinnaś oberwać bo to przwidywalne ale to najbardziej mój mani! (ciesze się że przekonałam do glitterków!) Dziękuję za taki śliczny mani


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No i moje.... Trochę gotyckie, delikatne, stare koronki, i zmysłowa wampirzyca Victorii Francess .
OOOOOOOO MAMO!!!! UMARŁAM! jezu jakie śliczne! Jak ty to zrobiłaś? Jeszcze się nie mogę otrząsnąć piękne są taaaakieee... dla mnie
Dziękuje teraz mi się będą śnić po nocach!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zdeklasowałaś absolutnie "konkurencję" Mgiełka będzie wniebowzięta, mogę się założyć
nooo Śniegowa poświęciła tyle czasu... ale efekt jest przeboski! strasznie mi się podobają!

Cytat:
Mgiełko- wszystkiego najlepszego z okazji święta! Spróbuję coś stworzyć dla Ciebie jeszcze dziś, ale czy coś godnego uwagi z tego wyjdzie nie wiem (jestem ostatnio tak zakręcona, że dopiero dziś zdałam sobie sprawę z tego, że dziś już jest 24. )
byłoby mi bardzo miło, ale poślizg jak będzie to nie szkodzi


Jejku jeszcze nie dotarłam do końca ale tak mi miło, ze dla mnie zmalowałyście tyle cudów! Ehhhh kocham Was wszystkie z całego serduch!

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Wasze mani są super, i Galaxy, i koronki i mgiełkowe Maliny, na pewno się Mgiełce spodobają
bardzo bardzo mi się podobają, wszystkie bo każda z Was pokazała jak mnie zna i jak pomyslę, ze to specjalnie dla mnie wszystko to

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Okey, więc to są moje włosy , Mgiełko, DMKo, jakieś rady?
aaaa falki! Ja ostatnio z takimi podobnymi chodzę a co do rad, to ja swoich włosów nie moge opanowac ostatnio więc chyba nie będę radzić.. (moje fale, bardziej niż loki w załączniku - tył trochę musze wyżej ułozyc, ale chyba tak moje włosy będą wyglądać teraz..)

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
no i wrzucam zdjecia na Mgiełkowe święto,
wiem ze pewnie duzo brokatów bedzie ale moje to warstwowe, inspirowane Deborah Lipmann "glitter in the air" nie mialam jasniejszego podkladu, cos bardziej w zielen, ale na mięcie essence tez calkiem podobny :P kolezanka stwierdzila ze wyglada jak pasta do zębow ;p
a oryginał tu
śliczne mgiełkowe takie heheh dziękuję masz takie śliczne pazurki i to mani takie delikatne, fajne!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01751.jpg (42,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01749.jpg (44,2 KB, 42 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-03-24 o 16:15
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 16:26   #4603
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Wklejam pazurki dla Mgiełki
Moje pierwsze w życiu wzorki, z którym jestem bardzo dumna, więc jak ktoś się chce z nich śmiać, to niech to zrobi "w duchu"
świetne!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Uwaga, patrzcie i podziwiajcie mój mani dla Mgiełki Chciałam żeby było coś fajnego,co się kojarzy z Mgiełką a pamiętam,że kiedyś użyła ten lakier, a z drugiej strony nie chciałam nic malować odręcznie bo ani ładnie by to nie wyszło, ani za bardzo bym z tym nie wyszła do ludzi..
Mam nadzieję,że się spodoba


Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość

A dzisiaj wstawię lakier, który już pewnie znacie (ze względnie odsuniętymi skórkami ) Troche pociapane lakierem ale oczywiście zawsze muszą zrobić zdjęcie, zanim do akcji wkroczy lakierowy korektor, wybaczcie

jeszcze wrzucam holo( z kolosalnymi skórami) Tak pięknie się mienił kiedy świeciło słońce, że nie mogłam oderwać od niego wzroku
ale masz śliczne paznokcie

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

zauważyłaś nie umiem się z nimi obejść
być może są i krzywe, ale nie ruszam bo mi szkoda,więc tylko boki delikatnie podpiłowuję
dziękuję
jakżeby inaczej

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Mani dla mgiełki Już tłumacze o co chodzi
kciuk wiadomo, wskazujący z okazji podpisu mgiełki, środkowy z okazjii loczków na głowie, serdeczny z okazji miejsca zamieszkania jaki mgiełka ma wpisane na wizazu a mały ma na sobie czerwona mgiełkę ale słabo to widać

wypijmy za mgiełkę!
hehe cóż za pomysły

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dla kochanej Mgiełki - mgławica kosmiczna

Proszę, bądź wyrozumiała Mgiełko, to moje pierwsze galaxy i jeszcze nie do końca wiedziałam co do czego i ostatecznie przepstrzyłam. Jeśli Ci się nie spodobają to zrobię dla Ciebie drugie - ładniejsze
świetnie wyszło, nie gadaj

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dżindżerkowy sensik
glitterowy esensik
fajne połęczanie, ciekawe jak bez lampy wygląda

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

No i moje.... Trochę gotyckie, delikatne, stare koronki, i zmysłowa wampirzyca Victorii Francess .
o żesz

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

I sweter dla Anuli w renifery
ale świetny skąd taki?

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
wiem ze pewnie duzo brokatów bedzie ale moje to warstwowe, inspirowane Deborah Lipmann "glitter in the air" nie mialam jasniejszego podkladu, cos bardziej w zielen, ale na mięcie essence tez calkiem podobny :P kolezanka stwierdzila ze wyglada jak pasta do zębow ;p
a oryginał tu
fajna "kanapka"
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 16:34   #4604
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość

sniegowa ale recznie sie to maluje czy jak?
Nie nie ręcznie, to jest oparte na metodzie gazetowej. Kombinowałam już od kilku tygodni- szukałam, odpowiednich wzorów, przerabiałam je w kompie, potekl kombinowałam róznym rodzjem wydruku a na koniec konia zjadłam na idealnym i róznym odwzorowaniu. Wyszło dokładnie tak jak sobie umysliłam.

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość

Moj maluni Tż:
Maluni... taaa
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zdeklasowałaś absolutnie "konkurencję" Mgiełka będzie wniebowzięta, mogę się założyć
Ojoj... dzięki

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
fajny sweter
ja pomylam wszystkie okna a mam ich sporo w domu, drzwi, zrobilam pranie, pomalowalam wlosy, zjadlam pierozki od babuszki i teraz pije kawkę
no i wrzucam zdjecia na Mgiełkowe święto,
wiem ze pewnie duzo brokatów bedzie ale moje to warstwowe, inspirowane Deborah Lipmann "glitter in the air" nie mialam jasniejszego podkladu, cos bardziej w zielen, ale na mięcie essence tez calkiem podobny :P kolezanka stwierdzila ze wyglada jak pasta do zębow ;p
a oryginał tu

Pasta do zębów hahaha

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość


OOOOOOOO MAMO!!!! UMARŁAM! jezu jakie śliczne! Jak ty to zrobiłaś? Jeszcze się nie mogę otrząsnąć piękne są taaaakieee... dla mnie
Dziękuje teraz mi się będą śnić po nocach!

nooo Śniegowa poświęciła tyle czasu... ale efekt jest przeboski! strasznie mi się podobają!
Nawet nie wiesz jak się cieszę że się podobają

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
o żesz
U Ciebie taka reakcja to jest "coś" Dziękuję
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 16:37   #4605
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełko - Twoje oczy, jak by to powiedziała dżoana, są hypnotajzin! Sliczne, takie kocie <3
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 16:44   #4606
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie nie ręcznie, to jest oparte na metodzie gazetowej. Kombinowałam już od kilku tygodni- szukałam, odpowiednich wzorów, przerabiałam je w kompie, potekl kombinowałam róznym rodzjem wydruku a na koniec konia zjadłam na idealnym i róznym odwzorowaniu. Wyszło dokładnie tak jak sobie umysliłam.


Nawet nie wiesz jak się cieszę że się podobają
Musisz mi na PW dokłądną instrukcję obsługi napisać. DOKŁADNĄ, bo że to a'la gazeciaki to się domyśliłama le za nic nie wiem jak to zrobiłać... ja to wydrukowałaś i na czym!

Są piękne, warte każdej godziny spędzonej nad nimi, nawet nie wiem jak mi sie podobaja!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mgiełko - Twoje oczy, jak by to powiedziała dżoana, są hypnotajzin! Sliczne, takie kocie <3
ojej boooo się zaczerwienię Dzieki chociaż jak wrzucałam zdjęcie to miałam je ocenzurowac (bo zdjęć włosów mam do zasrania ale miny na nich ) koniec końców wstawiłam tak, a oczki to mam takie niesymetryczne jakieś
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 17:41   #4607
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełka - co Ty chrzanisz, jakie niesymetryczne, są piękne!

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

PS. Piję Twoje zdrowie

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

PPS i masz piękne wysokie czoło! Wysokie czoła są boooskie!

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Nie no, naprawde piekna jestes Z moja orientacja wszystko jest tradycyjnie, ale jestes tak sliczna i naturalna, ze nie moge sie napatrzec.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 17:47   #4608
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
i robie serniczek z czekoladowym spodem i polewa
a ja wczoraj robiłam serniczek ;D a teraz piekę drożdżówkę z wiśniami i kruszonką bo tacie się zachciało i powiedział, że mam zrobić

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
aaaa falki! Ja ostatnio z takimi podobnymi chodzę a co do rad, to ja swoich włosów nie moge opanowac ostatnio więc chyba nie będę radzić.. (moje fale, bardziej niż loki w załączniku - tył trochę musze wyżej ułozyc, ale chyba tak moje włosy będą wyglądać teraz..)
ależ ty jesteś śliczna ;D i bardzo ci pasują te loczki ;D

a ja moje pazurki obciełam, czuję sie w nich jakoś łyso, ale zauważyłam, że chyba mi się płytka wydłużyła ;D
dziś zwariowany dzień mam, wynosiłam na balkon pościel- pierdzielnełam się w futrynę stopą , za chwile w kuchni poprawiłam i ściągam skarpetę patrze a tu krwią sie zalało, piecze !!

dobra ide spr. czy już mi się upiekło ;D

PS. piękne pazurki dla Mgiełki, najbardziej mi się podobają Śniegowej i Lolli -
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 17:56   #4609
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

dodi - to dla mnie zaszczyt ale śniegowa pozamiatała dzisiaj
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 18:12   #4610
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

ale ladnie Ci sie skręcily Mgieła
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 18:21   #4611
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mgiełka - co Ty chrzanisz, jakie niesymetryczne, są piękne!

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

PS. Piję Twoje zdrowie

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

PPS i masz piękne wysokie czoło! Wysokie czoła są boooskie!

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Nie no, naprawde piekna jestes Z moja orientacja wszystko jest tradycyjnie, ale jestes tak sliczna i naturalna, ze nie moge sie napatrzec.
heheh no tak moje wysokie czoło mówisz Ale mi komplementów naprawiłaś nie ukrywam, że podbudowało mnie to na duchu trochę - bo ja raczej zakompleksiona jestem. (a tu tyle miłych rzeczy od Ciebie a wiem, że szczerze)
Pijesz mówisz może ja też swoje powinnam wypić
A z moja orientacją to hmm a tu tyle ślicznych dziewczyn, że hoho.

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
ależ ty jesteś śliczna ;D i bardzo ci pasują te loczki ;D
wszystkie tu jesteśmy śliczne! WSZYSTKIE już to ostatnio przerabiałyśmy i niech się zadna nie wychyla ze nie
A loczki tez mi się wydaje że pasują bardziej niż proste... chociaz jak mam lenia... to i proste są..

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ale ladnie Ci sie skręcily Mgieła
Orchi to taka wersja "lajt" bo takie loki loki jak czasami miałam to mi ostatnio nie wychodzą
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 18:26   #4612
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełko - mam ostatnio problem z nadmierną szczerością, więc o to mozesz być spokojna
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 18:30   #4613
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

No to i ja wstawiam swoje z okazji święta Mgiełko jak zobaczyłem zdjęcia jakie wysłałaś... Śliczna i piękna dziewczyna ukazała się mym oczom i to z jakimi włosami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120323354__.jpg (63,4 KB, 59 załadowań)
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 18:34   #4614
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
No to i ja wstawiam swoje z okazji święta Mgiełko jak zobaczyłem zdjęcia jakie wysłałaś... Śliczna i piękna dziewczyna ukazała się mym oczom i to z jakimi włosami
hola, hola, kochaneczku jaki kochliwy ten nasz mężczyzna wątkowy

edit: zreszta, ciekawe co by bylo jakbym swoje zdjecie wrzucila. o matuuulu!
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 18:40   #4615
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Mgiełko - mam ostatnio problem z nadmierną szczerością, więc o to mozesz być spokojna
myślę, że to nie jest problem ja twoją szczerość bardzo, bardzo cenię

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
No to i ja wstawiam swoje z okazji święta Mgiełko jak zobaczyłem zdjęcia jakie wysłałaś... Śliczna i piękna dziewczyna ukazała się mym oczom i to z jakimi włosami
o jał Szyszku jaaakie mi mani zrobiłeś Czym to? Bo technika jest bardzo interesująca... i cholera nie mogę odgadnąć co to... (na wskazującym i środkowym wygląda trochę jak chromatogram, znaczy te kreseczki wędrują z wodą, jakby były zamoczone )
Po serdecznym za to mniemam, że to coś przyklejonego? Ale autentycznie nie wiem co
a na małyt to jak chmurki o zachodzie słońca (ale sobie nadinterpretowałam nie )

Tobie również dziekuję za komplementy Włosy i paznokcie moją dumą
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2012-03-24 o 18:42
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 18:48   #4616
szyszyniak
Zadomowienie
 
Avatar szyszyniak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 064
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Może tak - całość inspirowana jest wschodem słońca o poranku. Gdzieś tam jest strumyczek, płotek a obok wiatrak taki drewniany. Na kciuku widać wschodzące słońce które rzuca niezwykłe światło na zamglony sielankowy krajobraz... A technika... Mała tajemnica Lolli mi pomagała przez gg i radziła jak to wykonać Ale możecie zgadywać ;D

-> Czarna Orchidea
Ja tylko podziwiam piękno naszych wątkowych dziewczyn
szyszyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 18:57   #4617
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Jakby kogoś to interesowało - jeszcze żyję

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Dla kochanej Mgiełki - mgławica kosmiczna
Cudowne

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
dżindżerkowy sensik
glitterowy esensik
Ładnie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No i moje.... Trochę gotyckie, delikatne, stare koronki, i zmysłowa wampirzyca Victorii Francess .
O mamo Wzięłam się zakochałam

Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Moj maluni Tż:


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ostro Was ostatnio zdradzam na włosowym - śledzenie dwóch dużych for jednocześnie nigdy mi nie wychodzi...


Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Okey, więc to są moje włosy , Mgiełko, DMKo, jakieś rady?
Mokra Włoszka!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
no i wrzucam zdjecia na Mgiełkowe święto,
wiem ze pewnie duzo brokatów bedzie ale moje to warstwowe, inspirowane Deborah Lipmann "glitter in the air" nie mialam jasniejszego podkladu, cos bardziej w zielen, ale na mięcie essence tez calkiem podobny :P kolezanka stwierdzila ze wyglada jak pasta do zębow ;p
a oryginał tu
Faktycznie, taka pasta do zębów

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hehehe no to znacie mnie lepiej niz nie jedna znajoma w realu osoba

spokojnie ja poczekam do niedzieli
Znamy, bo się z nami dzielisz sobą
...albo nawet do poniedziałku, jeśli wybaczysz Bo jutro cały dzień jestem w rozjazdach

Jesteś przepiękna

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

Nie no, naprawde piekna jestes Z moja orientacja wszystko jest tradycyjnie, ale jestes tak sliczna i naturalna, ze nie moge sie napatrzec.
Z moją orientacją całe życie nie tak, ale tym bardziej powinnyście komplementy łapać

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
No to i ja wstawiam swoje z okazji święta Mgiełko jak zobaczyłem zdjęcia jakie wysłałaś... Śliczna i piękna dziewczyna ukazała się mym oczom i to z jakimi włosami
Wygląda jak fotoszop
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 19:20   #4618
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Mgiełka - fakt, wszystkie jesteście piękne

Szyszek- zadziwiasz ;D

Pilar- jeśli mam być szczera to mi się twoje gnieciuchy nie podobają- wole ciebie w prostych, ale to tylko moje zdanie więc nie obraź się ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 19:51   #4619
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
fajny sweter
ja pomylam wszystkie okna a mam ich sporo w domu, drzwi, zrobilam pranie, pomalowalam wlosy, zjadlam pierozki od babuszki i teraz pije kawkę
no i wrzucam zdjecia na Mgiełkowe święto,
...
już się zastanawiałam co to za wariatka sweter wstawiła,a to ja
super, od razu mi się skojarzyło z inspiracją
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Pilar faktycznie mam ten czerwoniutki lakier jest śliczny i mani bardzo "moje" dziękuję, miło że pamiętałaś
super,że Ci się podoba
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
aaaa falki! Ja ostatnio z takimi podobnymi chodzę a co do rad, to ja swoich włosów nie moge opanowac ostatnio więc chyba nie będę radzić.. (moje fale, bardziej niż loki w załączniku - tył trochę musze wyżej ułozyc, ale chyba tak moje włosy będą wyglądać teraz..)
łee ,ty masz o wiele ładniejsze ! i w ogóle jaka śliczna buzia, od razu widać,że wyżej wyciągnięte cienie by Ci pasowały
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ale świetny skąd taki?
Z rezerwatu (reserved)
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 19:54   #4620
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Musisz mi na PW dokłądną instrukcję obsługi napisać. DOKŁADNĄ, bo że to a'la gazeciaki to się domyśliłama le za nic nie wiem jak to zrobiłać... ja to wydrukowałaś i na czym!
Nie ma sprawy. Jak mi maila podasz, to prześlę Ci obrazki które drukowałam Ale nie dziś, bo właśnie z otwarcia mostu wróciłam

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
a ja wczoraj robiłam serniczek ;D a teraz piekę drożdżówkę z wiśniami i kruszonką bo tacie się zachciało i powiedział, że mam zrobić



ależ ty jesteś śliczna ;D i bardzo ci pasują te loczki ;D

a ja moje pazurki obciełam, czuję sie w nich jakoś łyso, ale zauważyłam, że chyba mi się płytka wydłużyła ;D
dziś zwariowany dzień mam, wynosiłam na balkon pościel- pierdzielnełam się w futrynę stopą , za chwile w kuchni poprawiłam i ściągam skarpetę patrze a tu krwią sie zalało, piecze !!

dobra ide spr. czy już mi się upiekło ;D

PS. piękne pazurki dla Mgiełki, najbardziej mi się podobają Śniegowej i Lolli -
mniammniam.... z wiśniami to musi byc pychotka.


Dzięki za uznanie

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
dodi - to dla mnie zaszczyt ale śniegowa pozamiatała dzisiaj
O kurka... no nie spodziewałam się aż takich pochwał.

Cytat:
Napisane przez szyszyniak Pokaż wiadomość
No to i ja wstawiam swoje z okazji święta Mgiełko jak zobaczyłem zdjęcia jakie wysłałaś... Śliczna i piękna dziewczyna ukazała się mym oczom i to z jakimi włosami
Szyszek.... umarłam. Ze śmiechu.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

O mamo Wzięłam się zakochałam
Dzięki Rudziaczku
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.