Katalogi Avonu - Strona 428 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy kupię go powtórnie?
Tak 1 100,00%
Nie 0 0%
Głosujący: 1. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-15, 09:37   #12811
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Katalogi Avonu

[quote=paulinkosia;2895889]
Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
dzięki za info



A już widze dziękiii Nie widziałam tego "+" bo podglądam na niezalogowanym
Ale ze mnie gapa
cieszę sie że pomogłam
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 09:48   #12812
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Katalogi Avonu

Destiny... ja już chcę misiaaaa....
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 10:27   #12813
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
dzięki za info
Nie ma sprawy co prawda nie miałam paczki do odbioru (mam dopiero na wtorek) ale za blisko mam ze szkoly do COK'u w śródmieściu - 2 przystanki tramwajem Ciesze się, że jakoś pomogłam

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
Destiny... ja już chcę misiaaaa....
ja też się na niego napaliłam Aniu i nawet jak sie coś popsuje i nie będzie grzał (tfu tfu) to i tak go będe wielbiła

Nie wiem jak Wam kochane wizażowe konsultantki ale mi we wtorkowej paczce przyjdzie wkońcu żel pod prysznic Sake i to o dziwo bez opłaty 50gr
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 10:35   #12814
agnieszkakrk
Raczkowanie
 
Avatar agnieszkakrk
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez marta_md Pokaż wiadomość
hej
też płace przez internet
mam konto w mBanku, przelew trwa 1 minutę i kosztuje 0,50 zł
pieniądze do Avonu trafiają za 2 dni (wpłata w poniedziałek, w środę rano już są zaksięgowane)
Cytat:
Napisane przez no_angel Pokaż wiadomość
Ja płacę też przez internet, mam konto w ING Śląskim, przelewy są bezpłatne i pięniądzę są maksymalnie w ciągu 2 dni zaksięgowane.
I też z lenistwa , bo COK mam niedaleko.
Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
Konto w mBanku, z przelewami zero problemów po dwóch dniach wpłata jest zaksięgowana szybko i bez wychodzenia z domu polecam serdecznie
Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
też mam konto w mbanku i jestem zadowolonaale za avon najczęściej płacę w COK-u bo zawsze przekraczam termin a tam księgują na miejscu

Dziękuje dziewczyny teraz napewno będe płaciła przelewem
agnieszkakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 10:37   #12815
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Katalogi Avonu

ja płace w kielcach w banku solec-zdrój czy jakos tak sie nazywa, w kazdym razie miesci si ena ulicy staszica pieniadze do avonu trafiaja po 2 dniach od przelewu
bank ten polecila mi kobietka z mojego kregu,wszystkie tam placimy
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 10:39   #12816
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez destiny666 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak Wam kochane wizażowe konsultantki ale mi we wtorkowej paczce przyjdzie wkońcu żel pod prysznic Sake i to o dziwo bez opłaty 50gr
O to w takim razie czekam na relację
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 10:54   #12817
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O to w takim razie czekam na relację
a ja na wtorkowe popołudnie żeby odebrac paczkę relację oczywiście zdam
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-15, 11:05   #12818
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez destiny666 Pokaż wiadomość
ja też się na niego napaliłam Aniu i nawet jak sie coś popsuje i nie będzie grzał (tfu tfu) to i tak go będe wielbiła

Nie wiem jak Wam kochane wizażowe konsultantki ale mi we wtorkowej paczce przyjdzie wkońcu żel pod prysznic Sake i to o dziwo bez opłaty 50gr
Ja też będe wielbiła jak przestanie grzać śliczny jest ciekawe tylko czy w ogóle przyjdzie i żeby nie był w brakach...

Ja też czekam na relacje o SAKE ciekawe jaki zapach i w ogóle
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 11:37   #12819
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Katalogi Avonu

no na misia to już sie moja mama napaliła a jest cuudowny i nie moge sie doczekać jak go zamówimy

paulinkosia, widzę że Vanilla już mnie wyprzedziła
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 11:41   #12820
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Katalogi Avonu

Wiecie co dziewczynki, na gronie avonu na grono.net dziewczyny piszą, że z pierwszym zamówieniem z kat.12 dostały za zamówienie powyżej 450 zł balsam z ten nowej serii ryż i sake, ale obiecanego zelu peelingującego nie dosłanego w kat.11 ani widu ani słychu... :/ Czy, któraś z Was dostała juz zamówienie z kat.12 i ma podobną sytuację?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 11:48   #12821
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Katalogi Avonu

Destiny..a jeszcze jakbyś mogła powiedzieć jakiej wielkości jest mniej więcej ten misio ?
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-15, 12:05   #12822
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczynki, na gronie avonu na grono.net dziewczyny piszą, że z pierwszym zamówieniem z kat.12 dostały za zamówienie powyżej 450 zł balsam z ten nowej serii ryż i sake, ale obiecanego zelu peelingującego nie dosłanego w kat.11 ani widu ani słychu... :/ Czy, któraś z Was dostała juz zamówienie z kat.12 i ma podobną sytuację?
Ja zelu nadal nie dostałam a zafakturowany mam balsam z 2 etapu jak beda mieli zel to na pewno przyślą
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 12:11   #12823
elsik
Przyczajenie
 
Avatar elsik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 25
Dot.: Katalogi Avonu

Hejka

Widziałyście może złociście połyskujacą kredkę do ust? Warto ją kupić? Jak wypada w porównaniu do superlśnącej shine supreme?

Miłej niedzielki wszystkim forumowiczkom życzę
elsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 12:34   #12824
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Talking Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez elsik Pokaż wiadomość
Hejka

Widziałyście może złociście połyskujacą kredkę do ust? Warto ją kupić? Jak wypada w porównaniu do superlśnącej shine supreme?

Miłej niedzielki wszystkim forumowiczkom życzę
hej, ja będe miec ta kredkę w przyszłym tygodniu, nazwe koloru nie pamiętam,ale wiec, że to była 3 od góry Jak dostane, to zdam relacje Pozdrawiam.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 13:14   #12825
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
Destiny... ja już chcę misiaaaa....
Och ja także nie moge doczekać się misiaczka
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 13:34   #12826
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
Och ja także nie moge doczekać się misiaczka
widze że wszystkie zrobimy niezły napad na misie mam tylko nadzieję ze nie zabraknie nam misiów
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 13:36   #12827
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
widze że wszystkie zrobimy niezły napad na misie mam tylko nadzieję ze nie zabraknie nam misiów
ja też mam nadzieję, że misiów nie zabraknie, bo już się na niego napaliłam
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 13:41   #12828
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Katalogi Avonu

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2897591]ja też mam nadzieję, że misiów nie zabraknie, bo już się na niego napaliłam [/quote]

Dokładnie, ja również mam nadzieje, ze misiaczków nie zabraknie, lub nie zamienią ich na jakieś kremy tak jak z wagą zrobili, bo chyba bym się załamała.
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 13:44   #12829
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
Dokładnie, ja również mam nadzieje, ze misiaczków nie zabraknie, lub nie zamienią ich na jakieś kremy tak jak z wagą zrobili, bo chyba bym się załamała.
no ja ci dziękuje ze za niepotrzebny mi krem mam płacić 30 zł.. z wagą to była złotówka to przecież róznicy nie robi...chyba tak nie zrobią
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-15, 13:48   #12830
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
no ja ci dziękuje ze za niepotrzebny mi krem mam płacić 30 zł.. z wagą to była złotówka to przecież róznicy nie robi...chyba tak nie zrobią
miejmy nadzieje, bo miś ze zdjęcia słodziutki
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 14:09   #12831
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Katalogi Avonu

Moze te 0506 to data produkcji, ale cos z tym cieniem(perfect wear) jest nie tak.Jest twardy,ze nie mozna go rozsmarowac na powiece bo sie robia grudy. No i ten dziwny zapach- jak przeterminowanej pomadki Miałam en cien juz dwa albo trzy razy i zawsze było ok, teraz nie wiem co mam robic mam go oddac konsultantce?? Jestem pewna, ze cien jest stary pomimo dobrej daty. Chyba, ze wraz z nowym opakowaniem zepsuli sam cien. Nie wiem co mam robic Dzis drugi raz probowalam sie tym pomalowac i nie da rady.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 14:54   #12832
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Moze te 0506 to data produkcji, ale cos z tym cieniem(perfect wear) jest nie tak.Jest twardy,ze nie mozna go rozsmarowac na powiece bo sie robia grudy. No i ten dziwny zapach- jak przeterminowanej pomadki Miałam en cien juz dwa albo trzy razy i zawsze było ok, teraz nie wiem co mam robic mam go oddac konsultantce?? Jestem pewna, ze cien jest stary pomimo dobrej daty. Chyba, ze wraz z nowym opakowaniem zepsuli sam cien. Nie wiem co mam robic Dzis drugi raz probowalam sie tym pomalowac i nie da rady.
Hej ja na twoim miejscu bym oddała masz prawo przeciez do gwarancji skoro Ci produkt nie odpowiada.Prawdopodobnie jest wadliwy ja raz zmówiłam dwie szminki pw i jedna była super a druga się nie dało malowac a zmówione były na 1 termin.Oh ten avon ...
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 15:33   #12833
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
Hej ja na twoim miejscu bym oddała masz prawo przeciez do gwarancji skoro Ci produkt nie odpowiada.Prawdopodobnie jest wadliwy ja raz zmówiłam dwie szminki pw i jedna była super a druga się nie dało malowac a zmówione były na 1 termin.Oh ten avon ...
Dziekuje bardzo za rade, chyba zrobie tak jak piszesz. Mam nadzieje, ze kolezanka sie nie obrazi ale ten cien kosztuje 17 zł wiec jakis tani nie jest by odpuscic. Najgorsze, ze kosmetyk był sprawdzony, kiedys miał super kremową konsystencje, ladnie sie trzymał na powiekach i sie nie tłuscił Teraz jest twardy jak kamien, nie rozsmarowuje sie tylko grudkuje, no i jeszcze ten zapach starej pomadki. Jak to jest z tym Avonem, problem jest ze zwrotem ?? Nie chce zrobic tego kolezance, ze bedzie musiala cien zostawic dla siebie bo jej nie będą chcieli przyjąć, bo to w sumie tez nie jej wina chyba
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 16:25   #12834
lucia4444
Raczkowanie
 
Avatar lucia4444
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 163
Dot.: Katalogi Avonu

Kurcze dziewczynki tak kusicie tym miśkiem ze az sie napaliłam na niego
__________________
JAK FAJNIE WRÓCIĆ NA WIZAŻ

lucia4444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 16:27   #12835
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Jak to jest z tym Avonem, problem jest ze zwrotem ?? Nie chce zrobic tego kolezance, ze bedzie musiala cien zostawic dla siebie bo jej nie będą chcieli przyjąć, bo to w sumie tez nie jej wina chyba
data na 100% jest datą produkcji
avon zawsze umieszcza datę produkcji, a produkt ma termin ważności 3 lata;z tym,że już 6/12/18/36 miesięcy od jego otwarciailość miesięcy zalezy od typu produktu kosmetycznego, np,kremy czy maseczki maja zazwyczaj 12 miesiecy-symbol otwartego pudeleczka z data np.12M

a co do zwrotu to: (wlejam info ze strony dla konsultantek "zasady zwrotu produktu")
"Konsultantki, których Klienci nie są zadowoleni z produktu, w myśl gwarancji Avonu, mogą dokonać zwrotu w przeciągu 3 miesięcy od daty zakupu. Produkt powinien być przysłany przez Konsultantkę do Działu Zwrotów Avon na adres: ulica Stacyjna 77, 08 – 400 Garwolin. Zwrot powinien być wysłany pocztą, jako przesyłka polecona, wartościowa. Taki sposób nadania przesyłki gwarantuje jej bezpieczeństwo oraz możliwość reklamowania paczki w Urzędzie Pocztowym, w którym dokonano nadania przesyłki. Avon nie ponosi odpowiedzialności za zwroty zaginione.
Koszt nadania paczki ze zwrotami ponosi Konsultantka; przesyłki za pobraniem lub inne, za które płaci odbiorca nie będą przez Avon przyjmowane. Okręgowe Kierowniczki Sprzedaży nie mają obowiązku przyjmowania zwrotów.
W przekazywaniu produktów do Działu Zwrotów nie pośredniczą Centra Obsługi Konsultantek.
Do każdej przesyłki zwrotnej konieczne jest dołączenie czytelnie wypełnionego “Formularza Przesyłki Zwrotnej”.


Zwrotowi nie podlegają:
  • produkty zniszczone/uszkodzone świadomie lub wskutek niewłaściwego ich stosowania
  • produkty których zużycie przekracza 25%
  • biżuteria uszkodzona w wyniku noszenia
  • produkty nadesłane po upływie 3-miesięcznego okresu gwarancji
  • produkty z ofert netto
  • produkty demo
  • próbki
Wymiana dotyczyć może wyłącznie kosmetyków wadliwych: Wymiana polega na zwrocie produktu uszkodzonego wraz z zaznaczeniem na Formularzu Przesyłki Zwrotnej numeru artykułu, na który ten wadliwy powinien być wymieniony.
Wymieniony produkt zostanie automatycznie dołączony do najbliższego zamówienia. Konsultantka zostanie obciążona jego wartością. Jednocześnie firma dokona korekty salda o wartość zwracanego produktu
Wymiana nie jest transakcją bezgotówkową.
Wymiana obejmuje wyłącznie produkty z tej samej kategorii np.:
Pomadka z serii Beyond Colour może zostać wymienioną na inną z tej samej serii, po cenie z katalogu, w którym został zamówiony produkt podlegający wymianie.
W przypadkach, kiedy produkty nie mogą być dosłane w ramach wymiany (np.: zaznaczenie na formularzu Przesyłki Zwrotnej wymiany Tuszu do rzęs na Wodę toaletową, Pomadki z jednej serii na Pomadkę z innej serii np.: Beyond Colour na Avon Colour, czy też Wody toaletowej jednego rodzaju na Wodę toaletową innego rodzaju), dokonujemy korekty salda o wartość zwracanego produktu.
Zasady realizacji gwarancji Avon zamieszczane są także na drugiej stronie “Formularza Przesyłki Zwrotnej”.


EDIT - ciag dalszy

Zasady zwrotu produktów z ofert łączonych

W przypadku ofert łączonych typu:

“Kup 2 produkty ze stron od ... do ... za kwotę X, a produkt Z otrzymasz gratis" lub “Kup 2 produkty ze stron od ... do ... za kwotę X, a produkt Z będziesz mogła kupić za 0,50 groszy” lub "Kup jeden, drugi otrzymasz za darmo" należy pamiętać, aby:

*

* w przypadku zwrotu - przesłać komplet zakupionych produktów w ramach oferty (łącznie z produktem otrzymanym gratis lub zakupionym za 0,50 groszy);

* w przypadku wymiany jednego składnika z oferty łączonej - przysłać tylko produkt i zaznaczyć jego wymianę, wpisując na formularzu taki kod produktu, jaki widnieje na fakturze, z której pochodzi zwracany produkt.

Przykład:

Twoja Klientka w katalogu 08 skorzystała z następującej oferty łączonej: kupiła jeden balsam do ust, a drugi dostała gratis.

Co zrobić, gdy Klientka deklaruje zwrot jednego produktu z oferty na balsam?

Podczas przyjmowania od Klientki zwrotu jednego balsamu, poproś ją o drugi balsam - gratisowy, ponieważ produkty zakupione w opisanym przykładzie traktujesz jako komplet.

Co zrobić, gdy Klientka deklaruje wymianę jednego z produktów oferty na balsam?

Prześlij tylko jeden reklamowany produkt i zaznacz wymianę, wpisując na "Formularzu Przesyłki Zwrotnej" taki kod produktu, jaki widnieje na Twojej fakturze, z której zwracasz produkt.

Wyżej opisane zasady dotyczą wszystkich ofert proponowanych przez Avon, także indywidualnych promocji w sklepach Centrów Obsługi Konsultantek i gwarantują właściwe rozliczenie zwrotu. Wynikają one z faktu, że w chwili zwrotu produktów uprawniających do zakupu produktu promocyjnego nie jest ważna podstawa prawna sprzedaży produktu promocyjnego po niższej cenie.

Konsultantka zwracająca produkty uprawniające do promocyjnego zakupu, zobowiązana jest do zwrotu produktu promocyjnego lub zapłaty jego rzeczywistej wartości, ponieważ warunkiem uzyskania przez nią tego produktu po niższej cenie był zakup innych produktów.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 16:36   #12836
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Katalogi Avonu

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Wiecie co dziewczynki, na gronie avonu na grono.net dziewczyny piszą, że z pierwszym zamówieniem z kat.12 dostały za zamówienie powyżej 450 zł balsam z ten nowej serii ryż i sake, ale obiecanego zelu peelingującego nie dosłanego w kat.11 ani widu ani słychu... :/ Czy, któraś z Was dostała juz zamówienie z kat.12 i ma podobną sytuację?
jutro odbieram zamówionko z k12 wiec zdam relacje. Na podglądzie faktury też nie mam sake z pierwszego poziomu tylko to z drugiegiwszystko sie jutro wyjasni
Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Moze te 0506 to data produkcji, ale cos z tym cieniem(perfect wear) jest nie tak.Jest twardy,ze nie mozna go rozsmarowac na powiece bo sie robia grudy. No i ten dziwny zapach- jak przeterminowanej pomadki Miałam en cien juz dwa albo trzy razy i zawsze było ok, teraz nie wiem co mam robic mam go oddac konsultantce?? Jestem pewna, ze cien jest stary pomimo dobrej daty. Chyba, ze wraz z nowym opakowaniem zepsuli sam cien. Nie wiem co mam robic Dzis drugi raz probowalam sie tym pomalowac i nie da rady.
ja kupiłam cień w poprzednim katalogu i jest ok. Najlepiej go zwrócić w końcu masz do tego prawo


a tek całkiem nie na temat(ale muszę się pochwalić)
dostałam 6 z egzaminu z chemii kosmetycznej!!!
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 16:57   #12837
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Katalogi Avonu

Vanilla gratulacje!
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 17:38   #12838
Anka :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Anka :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 720
Dot.: Katalogi Avonu

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2899069]Vanilla gratulacje! [/quote]
i to wielkie gratulacje
Anka :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 17:58   #12839
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Katalogi Avonu

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;2899069]Vanilla gratulacje! [/quote]

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
i to wielkie gratulacje
dziękinawet nie wiecie jak się ciesze!!!strasznie sie bałam tego egzaminu. Ale nie piszę już więcej na ten temat- w końcu to forum o avonie
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 18:29   #12840
drum_girl
Raczkowanie
 
Avatar drum_girl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z połamanego świata
Wiadomości: 163
Dot.: Katalogi Avonu

dziewczyny mam pytanie czy oferta netto podnosi wartość zamowienia ale nie wlicza sie do opustu dobrze mowie??a jak jest z tym kacikiem wspomnien tak samo?
__________________
DNB CAŁY CZAS!!!
drum_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.