Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LI - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-19, 17:26   #3601
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
ostatnimi czasy bardzo moje ulubione kanały na YT to pokój agaty i
z grubsza. Zarówna Agata jak i Luiza wydają mi się mega sympatyczne. Nawet jak mówią o bzdurach to i tak fajnie się ich słucha.
A CMB chyba już nie nagrywa?
Nie nagrywa juz
Ale ostatnio ciasteczko25 wróciła
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-19, 22:19   #3602
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Dla mnie Szusz jest antyreklama wszystkiego. Nie wierze w ani jedno jej słowo, a gdy widzę recenzje nawet nie oglądam filmu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Dziewczyny, możecie polecić jakieś ciekawe kanały motywacyjne coś w stylu MayaTheBee ? Bardzo polubiłam takiego rodzaju filmiki, oglądam przy gotowaniu czy sprzątaniu kuchni


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-20, 23:04   #3603
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Kinaa1 Pokaż wiadomość
Ale ostatnio ciasteczko25 wróciła
Łoł, nagrywa filmiki? Sto lat jej nie widziałam... Dzięki, że dałaś znać
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 21:34   #3604
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Znacie kanał Pani Rysiowa
https://www.youtube.com/channel/UCVu...Nk9_yBg/videos
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-22, 05:42   #3605
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Znacie Bardzo jej kibicuję w walce o zdrowie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-22, 11:08   #3606
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Pani Rysiowa jest super , mega pozytywna dziewczyna lubię oglądać:
a czemu CMB nie nagrywa wiecie? Bardzo ją lubiłam
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-22, 12:43   #3607
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
Pani Rysiowa jest super , mega pozytywna dziewczyna lubię oglądać:
a czemu CMB nie nagrywa wiecie? Bardzo ją lubiłam
Nie mam zielonego pojęcia. Najprawdopodobniej nie chce się już użerać z hejtem, może ma fajną pracę, która ją pochłania? Wcale bym się jej nie dziwiła, gdyby tak było. Bo dziś do nagrywania na YT trzeba mieć stalowe nerwy... Ludzie potrafią być potwornie wulgarni w swojej krytyce. Chyba czasem nie warto aż tyle poświęcać.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-23, 15:07   #3608
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Dla mnie Szusz jest antyreklama wszystkiego. Nie wierze w ani jedno jej słowo, a gdy widzę recenzje nawet nie oglądam filmu.
Zgadzam się Szusz to antyreklama każdej pielegnacji ale przeglądając jej stare filmiki zaczęłam zastanawiać się czy nie zaczęła korzystać z medycyny estetycznej, na razie przyznała się tylko do powiększenia ust. Jak porównać jak wyglądała na starszych filmikach w makijażu a jak teraz to różnica jest diametralna. Nie wydaje mi się aby to była kwestia lepszych kosmetyków ani umiejętności malowania się bo ich szusz nie miała i nie ma.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;75687456]Nie mam zielonego pojęcia. Najprawdopodobniej nie chce się już użerać z hejtem, może ma fajną pracę, która ją pochłania? Wcale bym się jej nie dziwiła, gdyby tak było. Bo dziś do nagrywania na YT trzeba mieć stalowe nerwy... Ludzie potrafią być potwornie wulgarni w swojej krytyce. Chyba czasem nie warto aż tyle poświęcać.[/QUOTE]

Nie nagrywa filmików ale nadal wrzuca posty na insta i bloga
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-23, 16:49   #3609
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Zgadzam się Szusz to antyreklama każdej pielegnacji ale przeglądając jej stare filmiki zaczęłam zastanawiać się czy nie zaczęła korzystać z medycyny estetycznej, na razie przyznała się tylko do powiększenia ust. Jak porównać jak wyglądała na starszych filmikach w makijażu a jak teraz to różnica jest diametralna. Nie wydaje mi się aby to była kwestia lepszych kosmetyków ani umiejętności malowania się bo ich szusz nie miała i nie ma.
Szusz bardzo zmieniła styl, na "dziuniowaty" w porównaniu z tym co było kiedyś, zmieniła mimikę, to też ma spory wpływ na wygląd. Youtube ją chyba zmanierował, co widać po jakości montażu filmów niesponsorowanych.
No i mam wrażenie, że bardzo jej się pogorszył stan cery.

Nie jestem w stanie ogarnąć tego co robi sobie teraz z paznokciami
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 08:14   #3610
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Szusz bardzo zmieniła styl, na "dziuniowaty" w porównaniu z tym co było kiedyś, zmieniła mimikę, to też ma spory wpływ na wygląd. Youtube ją chyba zmanierował, co widać po jakości montażu filmów niesponsorowanych.
No i mam wrażenie, że bardzo jej się pogorszył stan cery.

Nie jestem w stanie ogarnąć tego co robi sobie teraz z paznokciami

z paznokciami i rzęsami pierwsze rzęsy miała śliczne, potem gąsienice na oczach jej zrobili
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 08:25   #3611
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Ja jestem z tych nierozumiejących mody na przedłużanie/zagęszczanie rzęs, żadna opcja u niej mi się nie podobała, ale na ten temat się nie wypowiadam, bo może uprzedzona jestem Ale paznokci nie ogarniam, ma piękne własne, pokroić bym się za takie dała, a tu...o.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-25, 11:57   #3612
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Złapałam się na tym że oglądąm YT z sentymentu.
O to moja lista kogo mam:

Lubię słuchać Szusz - gada o głupotkach ale do sprzątania czy gotowania to jak znalazł. Bardzo mi się podoba jej mieszkanie.
Hania Digital - korci mnie kupić coś z jej kosmetyków, przyjemnie mi się słucha,mogłabym jak dla mnie coś więcej opowiadać o swoich kosmetykach - widzę w niej jakieś podobieństwa do Marleny z MakeupGeek
Dorcia - mam wrażenie że ona większość rzeczy kupuje sama i przyjemnie mi się jej słucha. Jej styl do mnie nie przemawia ale na filmik w tle jest wporządku.
Stylizacje i hejłobuzy - powiem Wam że Karoline darze sympatią mimo że wydaje mi się bardzo nieszczera - być może ją oczerniam bo nie mam jakiś dowodów ale no niby okey ale coś jest nie tak. Darka nie lubie oglądać, drażni mnie i czasem się zastanawiałam co Karo w nim widzi
Szarlot T - sympatyczna, tak o do posłuchania chociaż pamiętam jakiś filmik stary w którym gadała że ona się dziwi że inni jutuberzy nie mówią że chodzą do kościoła bo ona chodzi - nie pamiętam czy tak konkretnie powiedziała ale trochę mnie to zdziwiło :d Plus za opowiadanie o zarobkach na YT - jak ona jest w stanie za filmiki o niczm (umowmy sie ale zycie codziennie to nie jest jakas fizyka kwantowa) zarobić drugą wypłate to już wiem czemu tyle jutuberów się namnożyło ostatnio.
Magdalena Lach - nie moje klimaty jak chodzi o kolorówkę i to jak ona sie maluje ale przyjemnie się jej slucha, odkryłam kilka firm dzięki niej. Ludzie jej piszą że jej głos jest kojący - nie dla mnie, ja muszę ją podgłasniać żeby ją dobrze zrozumieć
Maxineczka - trzymam ze wzgledu na ulubieńców, reszta filmików mnie nie interesuje
Katosu - bardzo lubiłam jej kanał jak opowiadała o swoich przebojach z dietą, kreciła filmiki ogólnokosmetyczne - maluje się pięknie ale brakuje mi filmików z modelkami. Lubię Kasię, wydaje mi się profesjonalistą...ale! Pamiętam jak kilka lat temu wrzuciła filmik jak maluje siostrę do ślubu i efekt był no nie fajny co mnie meeega zdziwiło.
Nieesia25 - z sentymentu w subach,pamiętam stare filmiki, czasem ja obejrzę ale coraz rzadziej.
Nissiax - od jakiegoś czasu mam wrażenie że Agnieszka ma coraz bardziej mentorsko-uduchowiony ton :P natomiast merytorycznie bez zarzutu, jej poleceniom bym zaufała.
Boogiesilver - pełno zakupów jakiś pierdół ale miło mi się słucha chociaz dla mnie gada o wszystkim i o niczym

Zapomniałam o TheOleskaaa której nie mam już w subach od jakiegoś czasu - ja przepraszam za to określenie ale dla mnie to taki typ "dzidzia piernik". Czasem oglądając jej filmiki miałam wrazenie że ona nagrywa dla nastolatek - tak samo jak Agnieszka Grzelak. Ogólnie sympatyczne dziewczyny ale ja chyba nie ejestem ich targetem. Oleske mialam od poczatku jak nagrywała i darze ja sentymentem ale nie umiem oglądac
Agnieszka mi sie wydaje takim ciepłym wesołkiem ale tu równiez nie jestem targetem.

Z kanałów które oglądam regularnie to Gonciarz, TheUwagaPies i FiftynaPół i MayatheBee- bez kosmetyków w prawdzie ale ja jestem jakoś zawiedziona polskim beauty YT - w kółko te same firmy.


Ps. czy tylko mnie irytuje ta martyrologia jutuberek jakto sie dla nas poswiecaja i wkladaja pracy w filmiki? I jeszcze te gadanie ze sobie nie zdajemy pracy ile to...pracy. Okey,pewnie,ale momentami mam ochote komuś podać chusteczki żeby mógł zapłakać nad swoim marnym losem jutubera:P

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2017-07-25 o 12:09
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 12:53   #3613
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Hania Digital - korci mnie kupić coś z jej kosmetyków, przyjemnie mi się słucha,mogłabym jak dla mnie coś więcej opowiadać o swoich kosmetykach - widzę w niej jakieś podobieństwa do Marleny z MakeupGeek
Stylizacje i hejłobuzy - powiem Wam że Karoline darze sympatią mimo że wydaje mi się bardzo nieszczera - być może ją oczerniam bo nie mam jakiś dowodów ale no niby okey ale coś jest nie tak. Darka nie lubie oglądać, drażni mnie i czasem się zastanawiałam co Karo w nim widzi
Maxineczka - trzymam ze wzgledu na ulubieńców, reszta filmików mnie nie interesuje
Katosu - bardzo lubiłam jej kanał jak opowiadała o swoich przebojach z dietą, kreciła filmiki ogólnokosmetyczne - maluje się pięknie ale brakuje mi filmików z modelkami. Lubię Kasię, wydaje mi się profesjonalistą...ale! Pamiętam jak kilka lat temu wrzuciła filmik jak maluje siostrę do ślubu i efekt był no nie fajny co mnie meeega zdziwiło.
Nieesia25 - z sentymentu w subach,pamiętam stare filmiki, czasem ja obejrzę ale coraz rzadziej.
Boogiesilver - pełno zakupów jakiś pierdół ale miło mi się słucha chociaz dla mnie gada o wszystkim i o niczym

Zapomniałam o TheOleskaaa której nie mam już w subach od jakiegoś czasu - ja przepraszam za to określenie ale dla mnie to taki typ "dzidzia piernik". Czasem oglądając jej filmiki miałam wrazenie że ona nagrywa dla nastolatek - tak samo jak Agnieszka Grzelak. Ogólnie sympatyczne dziewczyny ale ja chyba nie ejestem ich targetem. Oleske mialam od poczatku jak nagrywała i darze ja sentymentem ale nie umiem oglądac
Agnieszka mi sie wydaje takim ciepłym wesołkiem ale tu równiez nie jestem targetem.


Ps. czy tylko mnie irytuje ta martyrologia jutuberek jakto sie dla nas poswiecaja i wkladaja pracy w filmiki? I jeszcze te gadanie ze sobie nie zdajemy pracy ile to...pracy. Okey,pewnie,ale momentami mam ochote komuś podać chusteczki żeby mógł zapłakać nad swoim marnym losem jutubera:P

jeśli chodzi o Hanię - bardzo lubię ją słuchać. Wydaje mi się, że jest jedną z tych jutuberek, które są najmniej skomercjalizowane przez firmy Podziwiam ją za stworzenie swojej własnej kolekcji kosmetyków i pędzli, ale dla mnie tego właśnie trochę za dużo. Dopiero skończyła jedną kolekcję cieni, zaczyna drugą. Skończyła to, zaczęła rozświetlacze. Skończyła rozświetlacze, zaczęła róże... Trochę za dużo i wydaje mi się to... mało profesjonalne? Podziwiam jej zapał i pracowitość, ale jak to się mówi: kto łapie kilka srok za ogon nie ma żadnej (czy jakoś tak ). Filmy z jej kosmetykami omijam.
Stylizacje zdarza mi się oglądać (zależy o czym jest film), a Hejłobuzy miałam w subskrypcjach zimą żeby zobaczyć co ma w kalendarzach adwentowych Oczywiście przewijałam filmiki do interesującego mnie fragmentu
Maxi i Katosu - ehh... sama nie wiem. Oglądam i uważam, że naprawdę znają się na robocie, ale chyba coraz mniej przyjemnie mi się ich słucha... Sama nie wiem dlaczego.
Nieesia25 - robiłam podejście, ale denerwuje mnie jej maniera. To samo z Szusz + u tej drugiej gadanie o... niczym?.
Boogiesilver - oglądałam, strasznie swojska babeczka ale nie interesowała mnie tematyka jej filmów.
TheOleskaaa - jej obecności prawdę powiedziawszy nie rozumiem na YT trochę takie "duże dziecko" i to raczej w negatywnym tego słowa znaczeniu.
Agnieszka Grzelak - o nie! Próbowałam, ale te jej głupie miny, krzywienie ustami, dziwne teksty... Zdecydowanie nie mój klimat. Niby śmiesznie, ale trochę żałośnie. I zgadzam się, że to chyba kanał dla nastolatek

Z innych oglądam RLM - jest ok, ale kiedyś chyba bardziej ją lubiłam. Wyrzuciłam Kornela55 za brak ciekawych pomysłów na filmy i denerwująca manierę. Dodałam ostatnio Sylwię Sajchatę - przyjemnie się ogląda, ale robię jeszcze test jej kanału Zdarza mi się kliknąć na Pannę Joannę, ale jej filmiki to głównie challenge narzucone przez nastolatki, albo testy jakiś kosmetyków, które widziałam już milion razy na innych kanałach. Do tego napisała książkę i nie wiem czy nie zacznie gwiazdorzyć

Jejku, dopiero sobie uświadomiłam jaka jestem wybredna i że nic mi się nie podoba Chyba powinnam swój kanał nagrać
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 12:56   #3614
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Panna Joanna napisała książkę? serio? świat się kończy ciekawe o czym hehe
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 12:58   #3615
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
Panna Joanna napisała książkę? serio? świat się kończy ciekawe o czym hehe
Na yt mowila ze troche paznokcie, troche wlosow,makijazu....czyli wszystko i nic. Baaardzo się zdziwiłam że ona wydaje książkę
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 12:59   #3616
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
Panna Joanna napisała książkę? serio? świat się kończy ciekawe o czym hehe
też się zdziwiłam! Klinknęłam jej ostatni filmik (nawet nie pamiętam o czym) a tam "na wstępie" książka

Sekrety piękna Jak dobrze, że mamy na YT tylu profesjonalistów od kobiecego piękna
http://www.empik.com/sekrety-piekna-...E&gclsrc=aw.ds
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 20:35   #3617
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Ło matko, świat się kończy :P
Ja z książek blogerów/vlogerów to tylko ewentualnie kucharskie i Historia bez cenzury mogę zakupić.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Złapałam się na tym że oglądąm YT z sentymentu.
O to moja lista kogo mam:

Lubię słuchać Szusz - gada o głupotkach ale do sprzątania czy gotowania to jak znalazł. Bardzo mi się podoba jej mieszkanie.
Hania Digital - korci mnie kupić coś z jej kosmetyków, przyjemnie mi się słucha,mogłabym jak dla mnie coś więcej opowiadać o swoich kosmetykach - widzę w niej jakieś podobieństwa do Marleny z MakeupGeek
Dorcia - mam wrażenie że ona większość rzeczy kupuje sama i przyjemnie mi się jej słucha. Jej styl do mnie nie przemawia ale na filmik w tle jest wporządku.
Stylizacje i hejłobuzy - powiem Wam że Karoline darze sympatią mimo że wydaje mi się bardzo nieszczera - być może ją oczerniam bo nie mam jakiś dowodów ale no niby okey ale coś jest nie tak. Darka nie lubie oglądać, drażni mnie i czasem się zastanawiałam co Karo w nim widzi
Szarlot T - sympatyczna, tak o do posłuchania chociaż pamiętam jakiś filmik stary w którym gadała że ona się dziwi że inni jutuberzy nie mówią że chodzą do kościoła bo ona chodzi - nie pamiętam czy tak konkretnie powiedziała ale trochę mnie to zdziwiło :d Plus za opowiadanie o zarobkach na YT - jak ona jest w stanie za filmiki o niczm (umowmy sie ale zycie codziennie to nie jest jakas fizyka kwantowa) zarobić drugą wypłate to już wiem czemu tyle jutuberów się namnożyło ostatnio.
Magdalena Lach - nie moje klimaty jak chodzi o kolorówkę i to jak ona sie maluje ale przyjemnie się jej slucha, odkryłam kilka firm dzięki niej. Ludzie jej piszą że jej głos jest kojący - nie dla mnie, ja muszę ją podgłasniać żeby ją dobrze zrozumieć
Maxineczka - trzymam ze wzgledu na ulubieńców, reszta filmików mnie nie interesuje
Katosu - bardzo lubiłam jej kanał jak opowiadała o swoich przebojach z dietą, kreciła filmiki ogólnokosmetyczne - maluje się pięknie ale brakuje mi filmików z modelkami. Lubię Kasię, wydaje mi się profesjonalistą...ale! Pamiętam jak kilka lat temu wrzuciła filmik jak maluje siostrę do ślubu i efekt był no nie fajny co mnie meeega zdziwiło.
Nieesia25 - z sentymentu w subach,pamiętam stare filmiki, czasem ja obejrzę ale coraz rzadziej.
Nissiax - od jakiegoś czasu mam wrażenie że Agnieszka ma coraz bardziej mentorsko-uduchowiony ton :P natomiast merytorycznie bez zarzutu, jej poleceniom bym zaufała.
Boogiesilver - pełno zakupów jakiś pierdół ale miło mi się słucha chociaz dla mnie gada o wszystkim i o niczym

Zapomniałam o TheOleskaaa której nie mam już w subach od jakiegoś czasu - ja przepraszam za to określenie ale dla mnie to taki typ "dzidzia piernik". Czasem oglądając jej filmiki miałam wrazenie że ona nagrywa dla nastolatek - tak samo jak Agnieszka Grzelak. Ogólnie sympatyczne dziewczyny ale ja chyba nie ejestem ich targetem. Oleske mialam od poczatku jak nagrywała i darze ja sentymentem ale nie umiem oglądac
Agnieszka mi sie wydaje takim ciepłym wesołkiem ale tu równiez nie jestem targetem.

Z kanałów które oglądam regularnie to Gonciarz, TheUwagaPies i FiftynaPół i MayatheBee- bez kosmetyków w prawdzie ale ja jestem jakoś zawiedziona polskim beauty YT - w kółko te same firmy.


Ps. czy tylko mnie irytuje ta martyrologia jutuberek jakto sie dla nas poswiecaja i wkladaja pracy w filmiki? I jeszcze te gadanie ze sobie nie zdajemy pracy ile to...pracy. Okey,pewnie,ale momentami mam ochote komuś podać chusteczki żeby mógł zapłakać nad swoim marnym losem jutubera:P
To może i ja
1. Megilounge - nie wiem co Karolina ma w sobie, ale uwielbiam! Nie moje kosmetyki, ale jakoś tak mnie koi.
2. Maxineczka i Katosu - od zawsze je lubiłam, ale teraz obie przewijam, za długo, często jak na moje możliwości za wysoka półka.
3. Magdalena Lach - moje odkrycie, ma zdrowe podejście do makijażu (nie tworzy twarzy na nowo) ale pielęgnacja, przy mojej mega uproszczonej, to jakiś kosmos. Kosmetyki też nie dla mnie, nie ściągam z Korei, nie kupuję w TK Maxxie i nie lubię Bell ale z przyjemnością słucham.
4. Hania Digital Girl - mam sentyment i jej ufam, makijaże - też nie moja bajka.
5. Nissiax83 - nie mój styl i podejście do życia, ale lubię i cenię.

Wszystkie Szusze i Stylizacje mnie drażnią, nie subskrybuję od dawna. Z nowych irytuje mnie np. Agasava. Kitulec to samo. Generalnie wszystkie młode panienki z tonem jakby malowały od lat. Wolę doświadczoną Magdę Lach posłuchać.
__________________
Poszukuję różu Everyday Minerals w odcieniu Apple
Jeśli jakaś dobra dusza ma na zbyciu, proszę o kontakt
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 07:00   #3618
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ło matko, świat się kończy :P
Ja z książek blogerów/vlogerów to tylko ewentualnie kucharskie i Historia bez cenzury mogę zakupić.

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------


To może i ja
1. Megilounge - nie wiem co Karolina ma w sobie, ale uwielbiam! Nie moje kosmetyki, ale jakoś tak mnie koi.
2. Maxineczka i Katosu - od zawsze je lubiłam, ale teraz obie przewijam, za długo, często jak na moje możliwości za wysoka półka.
3. Magdalena Lach - moje odkrycie, ma zdrowe podejście do makijażu (nie tworzy twarzy na nowo) ale pielęgnacja, przy mojej mega uproszczonej, to jakiś kosmos. Kosmetyki też nie dla mnie, nie ściągam z Korei, nie kupuję w TK Maxxie i nie lubię Bell ale z przyjemnością słucham.
4. Hania Digital Girl - mam sentyment i jej ufam, makijaże - też nie moja bajka.
5. Nissiax83 - nie mój styl i podejście do życia, ale lubię i cenię.

Wszystkie Szusze i Stylizacje mnie drażnią, nie subskrybuję od dawna. Z nowych irytuje mnie np. Agasava. Kitulec to samo. Generalnie wszystkie młode panienki z tonem jakby malowały od lat. Wolę doświadczoną Magdę Lach posłuchać.
zerknę na tą Magdę Lach. Nie słyszałam o niej
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 07:47   #3619
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Magda Lach jest chyba jedyną znaną mi YT która odpisuje na moje komentarze - nie to że są jakies odkrywcze ale miałam raz kilka pytań to bez problemu odpisała i widzę że ona ogólnie odpisuje.

Przypomniało mi się że w subach mam oczywiscie Historie bez cenzury oraz SkutecznieTV.
Skutecznie lubie bo ma takie normalne przepisy, nie jakieś wymyślate
Nie wiem czy też tak macie ale jak slysze na YT peany na temat golden rose to już nie mogę tego słuchać Jutuberki jakoś mi obrzydziły tą markę

Zapomniałam dodać że mam RLM w subach ale od jakiegoś czasu nie umiem jej sluchać - wiem że jest super sympatyczna i pomocna ale coś mi się w niej popsuło
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-26, 08:12   #3620
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Magda Lach jest chyba jedyną znaną mi YT która odpisuje na moje komentarze - nie to że są jakies odkrywcze ale miałam raz kilka pytań to bez problemu odpisała i widzę że ona ogólnie odpisuje.

Przypomniało mi się że w subach mam oczywiscie Historie bez cenzury oraz SkutecznieTV.
Skutecznie lubie bo ma takie normalne przepisy, nie jakieś wymyślate
Nie wiem czy też tak macie ale jak slysze na YT peany na temat golden rose to już nie mogę tego słuchać Jutuberki jakoś mi obrzydziły tą markę

Zapomniałam dodać że mam RLM w subach ale od jakiegoś czasu nie umiem jej sluchać - wiem że jest super sympatyczna i pomocna ale coś mi się w niej popsuło
Mam tak samo z GR
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 08:23   #3621
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość

Zapomniałam dodać że mam RLM w subach ale od jakiegoś czasu nie umiem jej sluchać - wiem że jest super sympatyczna i pomocna ale coś mi się w niej popsuło
mam to samo!
Niby jest ok, ale kiedyś... było lepiej?
coś jest takiego dziwnego w niej od jakiegoś czasu
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 08:36   #3622
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Z RLM mam jeden wniosek - ja się starzeję, ona zdecydowanie nie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 09:04   #3623
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Z RLM mam jeden wniosek - ja się starzeję, ona zdecydowanie nie
cos w tym jest !
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 09:36   #3624
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Co zaglądam na wątek to mi się jakaś jutuberina przypomina o której zapomniałam wspomnieć


Zmalowana - nie oglądam,nie umiem jej filmików obejrzeć do końca chociaz jej makijaże mi się podobają. Jej styl wypowiadania się jest dla mnie męczący

A kogo polecacie z "zagramanicznych" jutuberów?

Lubie Jeffereya, kontrowersyjny ale bardzo lubię jego angielski, cudownie mi się go słucha

Pierwszą jutuberką którą zaczełam oglądać była Julia Graf - kiedyś miała nick Misschevious czy jakoś tak. Mam ją w subach ale przestałam oglądać jej filmiki.
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 10:11   #3625
201710160952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 577
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Ja lubię oglądać szusz, nissiax83, nieesię25, czyli stary jutub. Mam do nich sentyment, oglądam je prawie od początku i jestem ciekawa co u nich, mimo, że każda z nich jest całkiem inna ode mnie i na innym etapie życia, a może właśnie dlatego. Najbardziej lubię nissiax, szkoda, że tak mało już nagrywa, dużo filmików pokasowała albo ukryła, na blogu już od dawna się nic nie pojawia. Przemawia do mnie jej podejście do pielęgnacji, sportu i do odżywiania, mimo, że ja weganką nie zostanę, to lubię patrzeć na te kolorowe i zdrowe posiłki. U szusz lubię vlogi, mimo, że nudne jak flaki z olejem, to moje gulity pleasure. Co do nieesi to u niej właśnie lubię wszystko oprócz vlogów. Nie wiem czemu...
Zerknę czasem na inne nowe kanały, ale to już nie dla mnie. Albo wyrosłam, albo jutub się zmieniłMam właśnie takie przemyślenia, że jak oglądałam filmiki kilka lat temu, to było coś nowego, świeżego i chłonęłam dosłownie to co dziewczyny mówiły i pokazywały.
201710160952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 10:20   #3626
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

po prostu jutub zjadł własny ogon, wszystko już było... ile makijaży mogę obejrzeć, ile ulubieńców w kółko z tym samym (nowości zaczęły mnie przerażać, ile można mieć szminek i podkładów?), o chińskich ciuszkach nie wspominając... Teraz mam odwrotnie - jaram się kanałami typu minimalizm, zdrowy tryb życia czy mądre gospodarowanie kasą choć moje ostatnie wyprzedażowe poczynania wskazują ze musze obejrzeć wszystko z tej serii od początku
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 10:31   #3627
201710160952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 577
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
po prostu jutub zjadł własny ogon, wszystko już było... ile makijaży mogę obejrzeć, ile ulubieńców w kółko z tym samym (nowości zaczęły mnie przerażać, ile można mieć szminek i podkładów?), o chińskich ciuszkach nie wspominając... Teraz mam odwrotnie - jaram się kanałami typu minimalizm, zdrowy tryb życia czy mądre gospodarowanie kasą choć moje ostatnie wyprzedażowe poczynania wskazują ze musze obejrzeć wszystko z tej serii od początku
Masz rację.
Wydaje mi się też, że jakieś 3/4 treści jest skierowane do bardzo młodej widowni, jak nie więcej. Kilka ciekawych dla mnie osób zrezygnowało już też z nagrywania.

Z zagranicznego jutuba oglądam Mimi Ikonn i jej siostrę Leylę. Bardzo lubię obie.
201710160952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 10:51   #3628
phobie
Raczkowanie
 
Avatar phobie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Co zaglądam na wątek to mi się jakaś jutuberina przypomina o której zapomniałam wspomnieć


Zmalowana - nie oglądam,nie umiem jej filmików obejrzeć do końca chociaz jej makijaże mi się podobają. Jej styl wypowiadania się jest dla mnie męczący

A kogo polecacie z "zagramanicznych" jutuberów?

Lubie Jeffereya, kontrowersyjny ale bardzo lubię jego angielski, cudownie mi się go słucha

Pierwszą jutuberką którą zaczełam oglądać była Julia Graf - kiedyś miała nick Misschevious czy jakoś tak. Mam ją w subach ale przestałam oglądać jej filmiki.
Jeffreya też bardzo lubię oglądać chociaż czasem przesadza. Ja właściwie oglądam tylko zagranicznych beauty youtuberów. Melissa Alatorre i Kathleen Lights uwielbiam.
__________________
park that car, drop that phone, sleep on the floor, dream about me.
phobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 11:53   #3629
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Mnie odrzucają filmiki o minimalizmie, jakoś nikt mnie tematem nie zaciekawił chociaż może dlatego że ja z ogromu kosmetyków przeszłam na no make up albo wcale się nie maluje. Teraz bardziej się jaram biżuterią

Z takich nie bjuti kanałów to lubię Pod Mikroskopem i Aga in Amercia (frutarianka) - Aga mi osttanio podpadła filmikiem o cukrzycy i kolejny raz sie uwteordzam ze na YT mozna glosci rozne teorie (prawdziwe czy nie) a kiedy pojawiaja se negatywne komentarze to pisac że przeciez nie miało sie konkretnego przypadku na mysli itp.
A! I zapomniałabym o świetnej Jasminie i kanale Stanowo - jak lubie zagadki kryminalne, historie z dreszczykiem to polecam Wam jej kanał

Mnie yt zastepuje TV ktorej nie mam i az sie zdziwilam ze tyle kanałów oglądam - chociaz nie oglądam ich codziennie tylko robie sobie kumulacje i co kilka dni ogladam np. godzinę
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-26, 15:07   #3630
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
po prostu jutub zjadł własny ogon, wszystko już było... ile makijaży mogę obejrzeć, ile ulubieńców w kółko z tym samym (nowości zaczęły mnie przerażać, ile można mieć szminek i podkładów?), o chińskich ciuszkach nie wspominając... Teraz mam odwrotnie - jaram się kanałami typu minimalizm, zdrowy tryb życia czy mądre gospodarowanie kasą choć moje ostatnie wyprzedażowe poczynania wskazują ze musze obejrzeć wszystko z tej serii od początku
Polecisz jakieś ciekawe kanały?
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-01 14:03:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.