Faceci spod różnych znaków zodiaku. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-29, 12:54   #31
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Faceci spod różnych znaków

te interpretacje zaleza chyba od tego czy ktos jest bylym czy aktualnym

Nie znam faceta strzelca tylko kobiety.Niestety nie lubie ich przesadnej prostolinijnosci ,ktora jak dla mnie graniczy wrecz z chamstwem.Moze jestem za delikatna
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 12:56   #32
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Mój Tż to wodnik. Ja skorpion. Wg horoskopów w ogóle do siebie nie pasujemy.
Ja- ogrrrrrromny temperament, wieczna ochota na seks i ciągle mało.
On- często niewyżyty, choć mniej niż ja.

Wodnik- uwielbia gdy druga strona jest usatysfakcjonowana, spełniona, szczęśliwa. Da z siebie wszystko dla osoby którą kocha. Nie jest egoistą, ale w pewnym sensie samolubem- nie lubi kochac w miejscach gdzie niespodziewanie może ktoś przeszkodzić czyli np. w domu gdzie są rodzice. Jest stanowczy i wie czego chce. I czego nie chce zarazem. Nic nie robi na siłe. Nie to znaczy NIE. Jest dobrym, czułym kochankiem- o ile kogoś kocha i szanuje, w przciwnym wypadku kobieta staje się tylko obiektem seksualnym.
he he i ja juz nic nie musze pisac ja skorpion tz wodnik. dokladnie z opisem sie zgadzam.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 12:57   #33
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Mój TŻ to BARAN i od razu zaznaczam, że jesteśmy zodiakalnie mało dobraną parą (jestem strzelcem). Wszędzie piszą, że mamy zbyt silne charakterki, żeby obok siebie egzystować. I faktycznie, sprzeczamy się bardzo często. Mimo wszystko jednak jesteśmy już ze sobą prawie 3 latka (oczywiście z przerwami), więc chyba taki związek nie jest niemożliwy!
Do rzeczy.. barany są w pierwszej kolejce mega zazdrosne kiedy znajdą kogoś na kim faktycznie im zależy. Mój jest tak chorobliwie zazdrosny, że czasem aż sobie z tym poradzić nie potrafię. Ale są równocześnie bardzo opiekuńcze, troskliwe i kochają na zabój. Temperament i charyzma.
Jedyną strefą życia w jakiej pomyślnie nam wrózą to w tej łóżkowej. I z tym również się muszę zgodzić. Braku inwencji nie można im zarzucić. Chce im się zawsze i wszędzie.. co również bywa uciążliwe! Co jednak najważniejsze.. z zazdrością w parze idzie troskliwość i to również tutaj widać, spełniają wszystkie 'prośby'

Nie wierzę w horoskopy, ale czasem ciężko nie przyznać racji temu, co można wyczytać o danym zodiaku. Coś w tym chyba jednak musi być
Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 13:00   #34
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez totally'sexy Pokaż wiadomość
Mój TŻ to Panna i jest okropnym bałaganiarzem
mój też ale też jest cierpliwy, czuły, zawsze mogę na niego liczyć, odpowiedzialny, ale też wrażliwy... dużo by tu pisać
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:04   #35
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Faceci spod różnych znaków

[quote=Anuska77;3340646]
Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Na szczęście moja waga jest taka jak Twój tato, choc inni mężczyźni z tego znaku byli podobni więc pewnie miałam to szczęście trafiać na fajnych facetów wagi. Ja jestem baranem więc może akurat te dwa znaki pasują do siebie świetnie...
Ja też jestem z pod barana ...........i męczę się z tą wagą
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:09   #36
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Faceci spod różnych znaków

a ja jestem bykiem i naprawde zwiazki z wagami nie naleza do udanych Byki pragna stabilnosci,chca miec partnera tylko dla siebie,potrzebuja duzo czulosci a wagi nie maja takich potrzeb.Dla nich liczy sie zabawa i panienki.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:48   #37
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Barany.
Barany są pod tym względem fajne, że gdy kochają, stawiają prawdziwie na piedestał; gdy się znudzą, to po związku i można przestać karmić się przeszłością, tym, co było. Górnolotnie pojadę.
(Niekoniecznie, sentymentaluchy też w nich siedzą, jak im się wspomni).
To podrywacze, babskie króle, co może być irytujące, gdy facet ma ''masę przyjaciółek'' (gdy są przystojni, obowiązkowo utrzymywany ''harem'' wielbicielek) i do tego kłamczuszki, które koloryzują czasem prawdę, by im pasiło. Poza tym, mają upierdliwy zwyczaj bagatelizować coś i udawać, że wszystko jest ok, ale dobrze wiedzą, że ''kominują'' i nie zachowują się tym samym fair.
To także pozoranci i frazesanci, wiedzą, co trzeba mówić; byliby dobrymi dyplomatami, gdyby nie to, że nie tak trudno ich przejrzeć.
Poza tym, wszędzie ich nosi, są zazdrosne, przemądrzałe i są egoistami.
Warto stworzyć z nimi związek, ale to trudna, złożona relacja (będąc z baranem, trzeba być zawsze o krok do przodu , cechować się tak zwaną kobiecą mądrością :P i nie przejmować się typowymi błahostkami, bo jeśli się ma samej temeramencik czy naturę zazdrośnicy, to można stworzyć nieźle pikantną mieszankę); z wiernością różnie bywa, myślę, że to zależy od człowieka, ale temperament mają, a ''naturę otwartą'' i ciekawość świata ogromną, więc na niekórych można się przejechać.
Jak to na chłopach, generalizując.
Cytat:
Napisane przez deviLady Pokaż wiadomość
Mój TŻ to lew dlatego moge podac kilka cech
Stanowczy, pewny siebie, władczy, wygadany, uwielbia komplementy jak typowy lew. Plusem jest opiekuńczość, wierność i oddanie. Minusem może być czasem zarozumiałość i wyniosłość.
W łóżku jego świadomość, że jest najlepszy sprawia, że jest najlepszy
Mimo bardzo typowych, męskich cech, ma bardzo dobre serce i potrafi się rozpłakać jak kobieta.
Chociaż pod względem horoskopu nie pasujemy do siebie ( ja jestem spod znaku Ryb) to uważam, że uzupełniamy się wzajemnie. Zawsze potrafi sprowadzić mnie na ziemie
Lwy. Co by dodać...
W równym stopniu zalety jak i wady.
Przebojowe, pracowite, bardzo ambitne.
Uparte jak baran, , władcze, jak najbardziej.
Znają własną wartość, gorzej, gdy z tym przesadzają.
Uwielbiają brylować, kochają komplementy, ale na lizusów bywają nieźle wyczuleni i nie dają sobie (ogólnie) wciskać ciemnoty (btw, bystre toto cholernie), poza tym, niektórych ludzi mają serdecznie gdzieś i lubią błyszczeć przede wszystkim wśród tych, których sami cenią, czy polubią.
Dla ukochanej osoby przemiłe i przewspaniałe, dla reszty świata - potrafią pokazywać humorrry (równolegle, to jest sztuka ).
Humorzaści, bywa, że bardzo; zarozumiali, wspaniałomyślni.
Rządzalscy. Świetni. Złośliwi i dokuczniki, ale mają bardzo dobre serce.
Barwni; gdy kochają, mucha nie siada.
Jak kogoś nie lubią (bo coś, i naprawdę niedobrze, jeśli ''coś'' nie jest wyimaginowane), to przerąbane. Niedobrze sobie u lwa przegwizdać; pamiętliwe, ale przy tym mściwe (niby nieprzesadnie, ale utruć umieją).
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2006-12-29 o 15:22
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 14:48   #38
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
mój też ale też jest cierpliwy, czuły, zawsze mogę na niego liczyć, odpowiedzialny, ale też wrażliwy... dużo by tu pisać
Mój eks spod znaku panny też taki był. Niestety tylko na pozór...
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:51   #39
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Mój Tż to wodnik. Ja skorpion. Wg horoskopów w ogóle do siebie nie pasujemy.
Ja- ogrrrrrromny temperament, wieczna ochota na seks i ciągle mało.
On- często niewyżyty, choć mniej niż ja.

Wodnik- uwielbia gdy druga strona jest usatysfakcjonowana, spełniona, szczęśliwa. Da z siebie wszystko dla osoby którą kocha. Nie jest egoistą, ale w pewnym sensie samolubem- nie lubi kochac w miejscach gdzie niespodziewanie może ktoś przeszkodzić czyli np. w domu gdzie są rodzice. Jest stanowczy i wie czego chce. I czego nie chce zarazem. Nic nie robi na siłe. Nie to znaczy NIE. Jest dobrym, czułym kochankiem- o ile kogoś kocha i szanuje, w przciwnym wypadku kobieta staje się tylko obiektem seksualnym.
A u mnie na odwrót. On Skorpion a ja Wodniczka.
Wodnika jednego znałam - był dobrym przyjacielem. Nie przetestowałam go w łóżku ale reszta się zgadza. Z tą stanowczością i uszczęśliwianiem innych. Nigdy między nami nie "skrzyło" ale rozumieliśmy się bez słów. Jeszcze co mi się nasuwa o facecie Wodniku to że chyba trudno go zdobyć. Ja nie próbowałam, ale obserwowałam co się działo dookoła - to chyba trzeba na rzęsach chodzić żeby Wodnika poderwać

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A moje Kochanie jest skorpionem i jest cudowny,czuły,wrażliwy na moje potrzeby Ale jest też zdecydowany i pełen fantazji Ciągle chodzą mu po główce jakieś sprośne rzeczy Absolutnie nie zgadzam się,że jest samolubny i zaborczy
Samolubny - nie nie i jeszcze raz nie. Ale zaborczy - no....jakby troszeczkę
Jeszcze zazdrosny bardzo, chociaż udaje że wcale Scenę zazdrości potrafi odwalić jak się patrzy - publiczną, ale fakt że bardzo rzadko więc idzie wytrzymać.
Co do seksu - to wydaje mi się, że dla Skorpiona to chyba najważniejsza rzecz na świecie. Jego dobre samopoczucie jest uzależnione od dobrego seksu. Na szczęście w łóżku jest cudowny: namiętny, gorący, pełen inwencji i niezwykle utalentowany.
Poza seksem - masakra
Nie no, żartuję idzie wytrzymać, ale na prawdę nie ma lekko - Jest potwornie obrażalski i strasznie pamiętliwy. Nie wyobrażam sobie życia ze Skorpionem jeśli ma się coś na sumieniu . Normalnie pamięta ludziom takie bzdety, że jakby się coś poważnego przeskrobało to chyba trzeba by brać nogi za pas, bo raczej nie przebaczy
Jeszcze dodam że jest bardzo słowny i można na nim polegać. (Jak powie: "nie daruję Ci do końca życia" - to na bank nie daruje )
A w ogóle to bardzo kocham mojego Skorpiona
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:52   #40
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
te interpretacje zaleza chyba od tego czy ktos jest bylym czy aktualnym

Nie znam faceta strzelca tylko kobiety.Niestety nie lubie ich przesadnej prostolinijnosci ,ktora jak dla mnie graniczy wrecz z chamstwem.Moze jestem za delikatna

tak to prawda jesteś dla nas za delikatna, ja w realu znałam tylko jedną panią rybę i hmmmmmm taka mimoza , ale Ciebie jakoś lubię

no i jak napisałaś te ascendenty ciekawe czy mają znaczny wpływ na znaki [oczywiście jeśli na potrzeby tej rozmowy uznamy że horoskopy prawdę mówią ] jak pisałam mój facet strzelec ma ascendent w rybie i naprawdę nie zachowuje się jak typowy strzelec jest o wiele wrażliwszy i hmmm delikatny...ale nie w sensie kobiecym może nazwę to hmmmm otwarty na moje potrzeby....coś w tym stylu,
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 14:54   #41
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Cytat:
Napisane przez tangerynka Pokaż wiadomość
Samolubny - nie nie i jeszcze raz nie. Ale zaborczy - no....jakby troszeczkę
Jeszcze zazdrosny bardzo, chociaż udaje że wcale Scenę zazdrości potrafi odwalić jak się patrzy - publiczną, ale fakt że bardzo rzadko więc idzie wytrzymać.
Co do seksu - to wydaje mi się, że dla Skorpiona to chyba najważniejsza rzecz na świecie. Jego dobre samopoczucie jest uzależnione od dobrego seksu. Na szczęście w łóżku jest cudowny: namiętny, gorący, pełen inwencji i niezwykle utalentowany.
Poza seksem - masakra
Nie no, żartuję idzie wytrzymać, ale na prawdę nie ma lekko - Jest potwornie obrażalski i strasznie pamiętliwy. Nie wyobrażam sobie życia ze Skorpionem jeśli ma się coś na sumieniu . Normalnie pamięta ludziom takie bzdety, że jakby się coś poważnego przeskrobało to chyba trzeba by brać nogi za pas, bo raczej nie przebaczy
Jeszcze dodam że jest bardzo słowny i można na nim polegać. (Jak powie: "nie daruję Ci do końca życia" - to na bank nie daruje )
A w ogóle to bardzo kocham mojego Skorpiona

__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 15:03   #42
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
tak to prawda jesteś dla nas za delikatna, ja w realu znałam tylko jedną panią rybę i hmmmmmm taka mimoza , ale Ciebie jakoś lubię

no i jak napisałaś te ascendenty ciekawe czy mają znaczny wpływ na znaki [oczywiście jeśli na potrzeby tej rozmowy uznamy że horoskopy prawdę mówią ] jak pisałam mój facet strzelec ma ascendent w rybie i naprawdę nie zachowuje się jak typowy strzelec jest o wiele wrażliwszy i hmmm delikatny...ale nie w sensie kobiecym może nazwę to hmmmm otwarty na moje potrzeby....coś w tym stylu,
no wlasnie ascendent ma chyba duze znaczenie.Te dwie babki -strzelce nie byly "chamskie "w stosunku do mnie.Ale ogolnie mnie razil nieraz taki sposob bycia.Jedna uwazala sie nawet za moja przyjaciolke
Ja niestety nie potrafie sie zdefinować ale na pewno mam wiele cech typowych dla ryb.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:20   #43
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez deviLady Pokaż wiadomość
Znam takie Lwy, które zachowują się tak jak ten z Twojego opisu, a nawet gorzej W ogóle dogadać się nie można, co dopiero mieć swoje zdanie. Ja trafiłam na Lwa, który ma typowo własdcze cechy, ale wszystko z umiarem. Bardzo rzadko się kłocimy, bo on zawsze mi ustąpi i przyzna racje choć jej nie mam

Co do strzelców to w 100% popieram wypowiedź neska951. Oni maja w sobie to "coś" Strzelca rozpoznam na kilometr
No widzisz,ja na moje nieszczęscie wtrafiłam na takiego złośliwego lwa egoste i samoluba.U niego nie było takiego czegoś jak szacunek i kompromis,a tylko chciał ciągle postawić na swoim,jakby był królem swiata.Tak jak już wcześniej napisałam pan i władca najbardziej do niego pasuje.
Zresztą ja jestem spod znaku bliżniąt i równieź jestem uparta,ale uznaje kompromisy,lecz także potrafie postawić na swoim.Jestem uparta tak jak i mój były.Takze,nie mogliśmy się dogadac czasami podczas kłótni.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:26   #44
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Barany.
Barany są pod tym względem fajne, że gdy kochają, stawiają prawdziwie na piedestał; gdy się znudzą, to po związku i można przestać karmić się przeszłością, tym, co było. Górnolotnie pojadę.
(Niekoniecznie, sentymentaluchy też w nich siedzą, jak im się wspomni).
To podrywacze, babskie króle, co może być irytujące, gdy facet ma ''masę przyjaciółek'' (gdy są przystojni, obowiązkowo utrzymywany ''harem'' wielbicielek) i do tego kłamczuszki, które koloryzują czasem prawdę, by im pasiło. Poza tym, mają upierdliwy zwyczaj bagatelizować coś i udawać, że wszystko jest ok, ale dobrze wiedzą, że ''kominują'' i nie zachowują się tym samym fair.
To także pozoranci i frazesanci, wiedzą, co trzeba mówić; byliby dobrymi dyplomatami, gdyby nie to, że nie tak trudno ich przejrzeć.
Poza tym, wszędzie ich nosi, są zazdrosne, przemądrzałe i są egoistami.
Warto stworzyć z nimi związek, ale to trudna, złożona relacja (będąc z baranem, trzeba być zawsze o krok do przodu , cechować się tak zwaną kobiecą mądrością :P i nie przejmować się typowymi błahostkami, bo jeśli się ma samej temeramencik czy naturę zazdrośnicy, to można stworzyć nieźle pikantną mieszankę); z wiernością różnie bywa, myślę, że to zależy od człowieka, ale temperament mają, a ''naturę otwartą'' i ciekawość świata ogromną, więc na niekórych można się przejechać.
Jak to na chłopach, generalizując.
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:31   #45
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Faceci spod różnych znaków

No so... :P


(no widziaaałaaam...)
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:34   #46
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
mój też ale też jest cierpliwy, czuły, zawsze mogę na niego liczyć, odpowiedzialny, ale też wrażliwy... dużo by tu pisać
Panna?? Nigdy...facet słabiutki i wspierający się na ramieniu kobiety, taki delikatnie mówiąc (nikogo nie obrażając) bezpłciowy i nijaki, ma tendencję do bycia podporządkowanym bez własnego zdania, ale też wymagający i trochę rozpieszczony (przez samego siebie)
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:35   #47
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

Aeterna - Twoje opisy są palce lizać
Może masz jakieś przemyślenia na temat kobiety Wodnika?
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:38   #48
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Panna?? Nigdy...facet słabiutki i wspierający się na ramieniu kobiety, taki delikatnie mówiąc (nikogo nie obrażając) bezpłciowy i nijaki, ma tendencję do bycia podporządkowanym bez własnego zdania, ale też wymagający i trochę rozpieszczony (przez samego siebie)
tez znalam jednego "panna" byl b.wrazliwy,czuly itd Dla mnie ciepłe kluchy chociaz niektorym moze sie to podobac.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:41   #49
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Mam, bo wodnikiem jest moja przyjaciółka, ale na razie muszę lecieć, później wpiszę.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 15:44   #50
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Wodnik i byk to jest dopiero kombinacja zodiakowa
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:46   #51
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
tez znalam jednego "panna" byl b.wrazliwy,czuly itd Dla mnie ciepłe kluchy chociaz niektorym moze sie to podobac.
No może tylko takim, którzy nie lubią w życiu żadnych niespodzianek, są poważni do przesady i cenią sobie spokój i brak szaleństwa w życiu z taką szarą panną facetem. Dodam, że kobiety panny są o niebo fajniejsze od panien mężczyzn, zupełnie inna bajka
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:47   #52
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Mam, bo wodnikiem jest moja przyjaciółka, ale na razie muszę lecieć, później wpiszę.
chętnie przeczytam
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 15:57   #53
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Wodnik i byk to jest dopiero kombinacja zodiakowa
powiedziałbym alpejska
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:06   #54
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Faceci spod różnych znaków

O i znalazłam opis świetnie pasującego do mojego byłego-Lwa
Osoby spod znaku lwa są impulsywni,niejednokrotni e agresywni,a chcąc osiągnąć cel nie liczą się ze stroną przeciwną.Niejednokrotnie cechuje ich upór,zawziętość,pycha i bezwzględność.Działają pod wpływem chwili i nastroju.Z tego powodu często ujawniają wyraźnie swoje sympatie i nienawiści,wtedy bywają aroganccy,szorstcy i odpychający.Oznaczają się silną wolą w dążeniu do osiągnięcia autorytetu i władzy.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:09   #55
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Atka a jak z nim bylas to w ogole nie mozna bylo poznac po Twoich opisach,ze masz takiego TZ-tanie spodziewalam sie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:09   #56
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez tangerynka Pokaż wiadomość
powiedziałbym alpejska
alpejska?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:12   #57
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Atka a jak z nim bylas to w ogole nie mozna bylo poznac po Twoich opisach,ze masz takiego TZ-tanie spodziewalam sie
Wiesz jak to jest...człowiek zakłada różowe okulary i nie widzi nic innego poza zaletami przymykając oczy na wady, ale kiedyś budzisz się z letargu i mówisz: "Panu już dziękujemy"
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:14   #58
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Faceci spod różnych znaków

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
alpejska?
szczyt wszystkiego
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:15   #59
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Faceci spod różnych znaków

chcialam poznac jakiegos silniejszego ,np lwa ,ale po tym opisie to ja dziekuje bardzoAtka a Ty jestes?????????
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 16:26   #60
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Faceci spod różnych znaków zoodiaku.

a moj TŻ to Ryba, która jest troche bałaganiarska i rozmarzona, straszny przytulak i erotoman (chyba non-stop mysli o seksie, typ dominatora z duza fantazja, lubi spontanicznosc, moglby to robic wszedzie) lubi byc niezalezny, wiec szybko zaczal pracowac zeby sie usamodzielnic. szybko sie nudzi (non-stop zmienia prace, bo na dluzsza mete kazda zaczyna go nudzic), jest bardzo towarzyski, uwielbia poznawac nowych ludzi, bardzo gadatliwy - gada duzo i praktycznie z kazdym potrafi porozmawiac, znalezc wspolny temat; na pewno nie nalezy do osob niesmialych; raczej nie ma kompleksow - czasem wrecz mi sie wydaje, ze jest narcyzem bardzo ambitny, nie traci czasu i aktywnie uczestniczy w 'wyscigu szczurow'. czasem mi sie wydaje, ze jest egoista. dodatkowo czesto uparty jak osiol. nio i rozrzutny - pieniadze sie go srednio trzymaja, lubi zaszalec finansowo. bardzo spontaniczny - czesto denerwuje go moje planowanie kazdego szczegolu; potrafi wybaczac, wystarczy go przeprosic i przytulic nigdy nie okazuje zazdrosci.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-27 22:34:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.