Gdzie na weekend majowy? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-06, 10:50   #61
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Gdzie na weekend majowy?

Spędziliśmy w Polsce, bez żadnego wyjazdu, bo nie za bardzo mieliśmy w jaki sposób to wszystko załatwić. Ale za rok to już uderzymy do Turcji, może nawet nie na majówkę, co bardziej w połowie miesiąca. W tym momencie Travelplanet ma pięciogwiazdkowe hotele za ponad 1000 zł, tak więc chyba warto, co nie?
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 17:44   #62
Majeczka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 80
Dot.: Gdzie na weekend majowy?

Tak jest od lat w maju - wyprzedają hotele mocno poniżej realnych cen, tylko Turcja w tym okresie nie daje jeszcze 100 proc. gwarancji pogody, może popadać, ale prawda jest taka, że na bank będzie dużo cieplej niż latem w Polsce. A już nie ma nawet co porównywać, temperatury wody. Ta w Turcji nie będzie idealna, ale na pewno cieplejsza niż w Bałtyku.
Majeczka44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 10:47   #63
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Gdzie na weekend majowy?

W tym roku nie było pewności, że tak będzie - BP mogły mieć zarezerwowane mniejsze ilości wolnych miejsc w hotelach ze względu na to, jak wygląda sytuacja polityczna tzn. bezpieczeństwo na miejscu, a przynajmniej takie mam wrażenie. Ale skoro jest tyle wolnych miejsc to chyba jednak rezerwacje były normalne, bo patrząc po statystykach rezerwacji na długi weekend nie widać ogromnego spadku zainteresowania Turcją.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 16:15   #64
margo98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 69
Dot.: Gdzie na weekend majowy?

Może Konin? Fajne miejsce... Licheń jest niedaleko....
margo98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-25, 07:03   #65
mietowa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 9
Dot.: Gdzie na weekend majowy?

Polecam serdecznie Darłowo Piękna miejscowość - nie za duża, nie za mała, przyjazna, taka po prostu mega przyjemna mieścinka. Jest sporo do odwiedzania, są atrakcje, bunkry można oglądać powojenne, blisko są dwa duże jeziora, faje trasy rowerowe i spacerowe, przepiękny port no i co najważniejsze to plaże są piękne duże i czyste. Nie wiem jak to się nazywa, ale ze skał są porobione takie jakby falochrony, dzięki czemu są też miejsca gdzie woda "stoi", jest ciepła i nie ma takich wielkich fal Dla mnie to super sprawa. Polecam też noclegi w apartamentach Baltic Korona - byłam, sprawdziłam, jest super, więc mogę polecać
mietowa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 12:32   #66
Rokoszka
Raczkowanie
 
Avatar Rokoszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 114
Dot.: Gdzie na weekend majowy?

Ja w końcu wybrałam się do Wiednia. Cudowne miasto i tyle się dzieje, polecam!
Rokoszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 13:23   #67
AnnaCias
Przyczajenie
 
Avatar AnnaCias
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 13
Dot.: Gdzie na weekend majowy?

Ile czasu potrzebowałaś na zwiedzanie? Trzy dni wystarczą?
AnnaCias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-28, 07:06   #68
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Gdzie na weekend majowy?

My po raz chyba 4 będziemy w Bieszczadach. Mamy sprawdzony pensjonat w Bieszczadach - Zielona Polana. Pasuje nam z wielu powodów - to, że przyjmują dzieci do lat 4 istotne, ale bardziej nawet chodzi o to, że mają tam tyle atrakcji, że nie jesteśmy w stanie tego ogarnąć w ciągu tych kilku dni. A inna sprawa - lubimy góry.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 14:22   #69
coztymzyciem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie na weekend majowy?

Wpadaj do nas do Wrocławia, jedyne miasto z duszą w Polsce. Nigdzie indziej nie ma takiej atmosfery i uroku jak u nas. Z hoteli mogę polecić Wam jedynie Double Tree bo to jedyny hotel w jakim byłam (mieszkam tu więc trudno żebym korzystała z oferty hotelowej).
coztymzyciem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 14:55   #70
Dorotii83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 280
Dot.: Gdzie na weekend majowy?

Mnie w Polsce wkurza strasznie to, że komunikacja samochodem jest tragiczna. Korki, kolejny na autostradach, to wszystko sprawia, że cały urok wyjazdu majowego idzie w łeb!

Co prawda można niby w PKP (akurat tu warto bardzo pochwalić ostatnie połączenia z większymi miastami) ale z dziećmi to już nie tak łatwo wybrać się samochodem, jak potrzeba tyle gratów, wózek, hulajnogi itp.

Sun&Snow to akurat bardzo popularna firma, największa chyba z apartamentami do wynajęcia krótkoterminowo. Niektóre lokalizacje mają super ale trzeba dokładnie sprawdzać i się upewniać jak jest z odebraniem kluczy (czy aby na pewno nie w innym miejscu niż apartament) żeby się nie rozczarować nieprzyjemnie. Mają bardzo dużo apartamentów nad morzem, na półwyspie i jak już myślisz, że jest po jabłkach i wszystko zajęte to u nich na stronie zawsze coś się znajdzie.
Dorotii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 19:33   #71
Zbyt_Szalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 117
Dot.: Gdzie na weekend majowy?

No właśnie widziałam, że na majówkę jest duża dostępność apartamentów w całej Polsce.
Zbyt_Szalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-09, 12:25   #72
olgaa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie na weekend majowy?

A ja zastanawiam się nad wyjazdem majówkowym za granicę. Przeczytałam ten artykuł o tanich lotach z Pyrzowic xxx i bardzo kusi mnie Korfu. Nie widziałam,że w ogóle są tam koty z Katowic i to tak tanio. Może będzie trochę za zimno na pływanie, ale i tak wydaje mi się, że warto. A może któraś z was była na Korfu w maju i mogłaby powiedzieć jak pogoda i temperatura wody w morzu?

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2018-04-09 o 19:49 Powód: link
olgaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 21:24   #73
Dorotii83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 280
Dot.: Gdzie na weekend majowy?

Jak się uprzesz to popływasz. Na pewno jest przyjemnie ale nie spodziewaj się upałów. Ja uważam, że Szklarska Poręba jest mocno zapomniana a przepiękna, zwłaszcza latem. Byłam tam kiedyś zimą i dobrze wspominam. Blisko też było na Słowację na stoki.

Latem na pewno sporo szlaków, można zorganizować wycieczkę kajakową i zwiedzić piękną hutę szkła. Baza noclegowa jest tam super i zawsze są miejsca. Za 120 zł można znaleźć już nowoczesny, w pełni wyposażony dwuosobowy apartament, którego obsługa nie jest gorsza niż w hotelu (czyste pościele, ręczniki itp). Myślę, że Szklarska mocno cierpi ze względu na kiepski dojazd z Warszawy czy z Łodzi ale jest warta samej drogi. Bardzo polecam.
Dorotii83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 11:38   #74
palinek
Przyczajenie
 
Avatar palinek
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 21
Dot.: Gdzie na weekend majowy?

Ja cały weekend majowy spędziłam w pracy (pracuję przy tworzeniu filmów dla par młodych), a weekend majowy był pełen wesel i plenerów Ale lubię to robić! Pod koniec maja w tygodniu sobie z narzeczonym odbijemy! Wybieramy się do SPA w Janowie Podlaskim i już nie mogę się doczekać relaksu
palinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 17:33   #75
avava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 452
Dot.: Gdzie na weekend majowy?

Ja majówke spedzilam we Włoszech <3
__________________
ćwiczę od : 02.04.2013

100 przysiadów-> x 663
Mel B 10 min pośladki->943
Mel B 10 min brzuch->1110
Mel B 15 cardio->738
Mel B 10 min nogi->1030
Ewa Ch.(killer, skalpel)->581
Centrum Sportowca-1248
razem: 6313 cel osiągnięty z 42 na 36/34

: )
avava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-13 18:33:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.