Inglot - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-16, 21:17   #2521
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Inglot

Ankalime do kazdej zakupionej rzeczy mozesz dobrac cien vertigo za 5zł- wiec np 2 rzeczy = dwa cienie.
Do tego w promocji przy zakupach byly chusteczki do demakijazu i wspomniana przeze mnie wczesniej baza pod cienie... wiecej nie pamietam

ALE musze podkreslic ze ja w Inglocie byłam ostatni raz w sierpniu, wiec mogło sie cos zmienic (a na poniedziałek planuje atak )

Dziewczyny ktora ma swiezsze informacje prosze o wypowiedz, bo tez musze sie do tego ataku jakos przygotowac, coby moj budzet za mocno nie ucierpiał... i tak ucierpi, no kogo ja próbuje oszukac
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 21:22   #2522
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Ankalime do kazdej zakupionej rzeczy mozesz dobrac cien vertigo za 5zł- wiec np 2 rzeczy = dwa cienie.
Do tego w promocji przy zakupach byly chusteczki do demakijazu i wspomniana przeze mnie wczesniej baza pod cienie... wiecej nie pamietam

ALE musze podkreslic ze ja w Inglocie byłam ostatni raz w sierpniu, wiec mogło sie cos zmienic (a na poniedziałek planuje atak )

Dziewczyny ktora ma swiezsze informacje prosze o wypowiedz, bo tez musze sie do tego ataku jakos przygotowac, coby moj budzet za mocno nie ucierpiał... i tak ucierpi, no kogo ja próbuje oszukac
Ja bylam jakis czas temu (2 tygodnie temu?) i dalej te same promocje byly
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 21:34   #2523
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Inglot

dzieki dziewczyny
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 21:41   #2524
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Edyt nie mam pojecia co zrobic na płowiejace cienie, nie zauwazyłam tego u siebie
Bede miala do Ciebie prozbe Jako ze pochwalilas sie posiadaniem dwoch baz to zrobilabys dla mnie test? Chodzi mi o porownanie wlasnie matowych cieni inglota na artdeco i bazie inglota. Bo cos mi swita ze jakos artdeco ladniej utrzymywalo kolor, ale ze wtedy jeszcze nie mialam jazdy na maty to nie pamietam

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ja mam wogole problem z matami Inglotowymi (ale tymi z wyprzedazy - starej kolekcji).
Mam matowa czerwien, niebieski i za cholere nie umiem z nimi pracowac. Moze maty to jakas wyzsza szkola jazdy czy jak ?
Edyt, jak juz bedziesz wiedzic co z tym zrobic to sie pochwal mi sie przyda
Tez mam maty i matrixy(jakby nie bylo to tez mat tylko z drobinkami) ze starej kolekcji i moim zdaniem zachowuja sie podobnie jak te z nowej. Tzn nowe maja fajniejsza i dorbniejsza konsystencje ale w nakladaniu zachowuja sie podobne.

Jedyna rada jaka moge dac to nie rozcierac, a wklepywac cienie miejsce przy miejscu. Matow ze soba sie nie miesza rozcierajac granice, a nakladajac jeden kolor na drugi. U mnie taki sposow dziala.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 01:21   #2525
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
no nic, najwyżej zaszaleję i wypróbuję. najpierw przed imprezą. ktoś musi przetrzeć szlaki
szkoda, że kolorystycznie tylko mi minerałki podchodzą, tylko ta ich trwałość...
a powiedzcie mi jeszcze, czy jest jakaś reguła w Inglocie, co do doboru kosmetyku taniej jak po standardowej cenie? Chodzi mi czy muszę wydać pewną określoną kwotę, by kupic kolejny kosmetyk taniej? Mam nadzieje, że to nie wychodzi tylko z dobrej woli Pani Inglotowej W zamierzchłej przeszłości (może z 5 lat do tyłu) kupując Integrę plus szminkę, takim sposobem dobrałam sobie taniej jakiegoś błystka, tylko własnie nie moge sobie przypomnieć ile ja w tedy mogłam za to dac.
a wlasnie planuje sobie wieksze zakupy z okazji Nowego Roku (kazda okazja jest dobra )
Jak byłam w Inglocie ostatnio to jakaś kobieta kupowała lakier do paznokci i jej sprzedawczyni zaproponowała zmywacz za 2 zł.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 08:13   #2526
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Bede miala do Ciebie prozbe Jako ze pochwalilas sie posiadaniem dwoch baz to zrobilabys dla mnie test? Chodzi mi o porownanie wlasnie matowych cieni inglota na artdeco i bazie inglota. Bo cos mi swita ze jakos artdeco ladniej utrzymywalo kolor, ale ze wtedy jeszcze nie mialam jazdy na maty to nie pamietam
Nie ma sprawy, tyle ze wyjezdzam w sobote a w Polsce nie mam internetu, ale test wykonam jak najbardziej , a jak gdzies dopadne kompa to zdam relacje

Moja rada na maty (stara kolekcja)- nakladam tak jak mowi Edyt wklepujac cien miejsce przy miejscu, bo jak sie trze to maty traca intensywnosc i kolor. Granice tez lekko wklepuje mieszanka tych 2 cieni (na jedna strone pedzla nakładam niewielka ilosc jednego koloru, na 2 strone 2 kolor- pedzel przykładam na miejsce laczenia metoda "pac, pac, pac" raz z jednej raz z 2 str- czynnosc mozna powtórzyc do uzyskania zadowalajacego efektu)
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 12:30   #2527
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

jestem zalamana.. poprosilam mam zeby mi wyprala pedzel w szmaponie do wlosow...a mama chciala byc dobra i potraktowala pedzelek plynem do naczyn jakims antybakteryjnym ;/, i tak wyszorowala ze wyglada jak bezkształtna motiełka Jestem zalamana;/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 12:40   #2528
MarilynMonroePL
Raczkowanie
 
Avatar MarilynMonroePL
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
jestem zalamana.. poprosilam mam zeby mi wyprala pedzel w szmaponie do wlosow...a mama chciala byc dobra i potraktowala pedzelek plynem do naczyn jakims antybakteryjnym ;/, i tak wyszorowala ze wyglada jak bezkształtna motiełka Jestem zalamana;/
wspolczuje.. dlatego ja robie wszystko osobiscie nie martw sie.. to tylko rzecz .. mam nadzieje, ze nie zrobilas nic mamie?
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma. Marilyn Monroe
MarilynMonroePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 12:43   #2529
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

[QUOTE=Mloda;15905354]Nie ma sprawy, tyle ze wyjezdzam w sobote a w Polsce nie mam internetu, ale test wykonam jak najbardziej , a jak gdzies dopadne kompa to zdam relacje
QUOTE]

To fajnie, nie musisz sie spieszyc. Czekam na relacje

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
jestem zalamana.. poprosilam mam zeby mi wyprala pedzel w szmaponie do wlosow...a mama chciala byc dobra i potraktowala pedzelek plynem do naczyn jakims antybakteryjnym ;/, i tak wyszorowala ze wyglada jak bezkształtna motiełka Jestem zalamana;/
Upierz jeszcze raz w delikatnym szamponie i pozniej uzyj duzo, duzo odzywki do wlosow. A przed zmyciem odzywki mozesz wziasc grzebien i powoli rozczesywac jak jest skoltuniony. Pozniej owin w papier toaletowy albo recznik papierowy i tak zostaw to wyschniecia. Powinien odzyskac wlasciwy ksztalt.

Co za pomyslowa mama. Moja to raczej mowi mi zebym to ja jej uprala pedzle jak jestem w domu niz na odwrot.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 12:47   #2530
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

[QUOTE=edyt;15909983]
Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy, tyle ze wyjezdzam w sobote a w Polsce nie mam internetu, ale test wykonam jak najbardziej , a jak gdzies dopadne kompa to zdam relacje
QUOTE]

To fajnie, nie musisz sie spieszyc. Czekam na relacje



Upierz jeszcze raz w delikatnym szamponie i pozniej uzyj duzo, duzo odzywki do wlosow. A przed zmyciem odzywki mozesz wziasc grzebien i powoli rozczesywac jak jest skoltuniony. Pozniej owin w papier toaletowy albo recznik papierowy i tak zostaw to wyschniecia. Powinien odzyskac wlasciwy ksztalt.

Co za pomyslowa mama. Moja to raczej mowi mi zebym to ja jej uprala pedzle jak jestem w domu niz na odwrot.

Moja mama myla glowe na szybko w umywalce wiec jej rzucilam : czy moze mi umyc pedzel . Ona zywa szamponu dziecinnego do swoich wlosow więc akurat mi to pasowało...
No i mam..no chciala dobrze...ale moral z tego taki,ze najlepiej sie robi wszystko samemu .
Spróbuje Twój sposob. Kudełki stercza na wszytskie strony i sa sztuwniutkie ;/ pedzel ten wiekszy do rozcierania ss cos tam ...

Marylin dziekuje za pocieszenie tak jak zawsze dbam o swoje kosmetyczne drobiazgi to cos mnie podkusilo poprosic mame...
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-12-17 o 12:48
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 20:26   #2531
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

[QUOTE=Ishikawa;15910062]
Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość


Moja mama myla glowe na szybko w umywalce wiec jej rzucilam : czy moze mi umyc pedzel . Ona zywa szamponu dziecinnego do swoich wlosow więc akurat mi to pasowało...
No i mam..no chciala dobrze...ale moral z tego taki,ze najlepiej sie robi wszystko samemu .
Spróbuje Twój sposob. Kudełki stercza na wszytskie strony i sa sztuwniutkie ;/ pedzel ten wiekszy do rozcierania ss cos tam ...

Marylin dziekuje za pocieszenie tak jak zawsze dbam o swoje kosmetyczne drobiazgi to cos mnie podkusilo poprosic mame...
Hehe tak to jest jak sie kogos prosi o pomoc, a on/a staje sie nadgorliwy/a
Napisz co z pedzelkiem. Mowisz o pedzelki 4SS?? Takim jak 6SS tylko wiekszym, bo jesli tak to spitralka po maskarze bedzie lepsza do rozczesywania niz grzebien. Myslalam ze chodzilo o pedzel do pudru.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 20:29   #2532
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

[QUOTE=edyt;15919332]
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość

Hehe tak to jest jak sie kogos prosi o pomoc, a on/a staje sie nadgorliwy/a
Napisz co z pedzelkiem. Mowisz o pedzelki 4SS?? Takim jak 6SS tylko wiekszym, bo jesli tak to spitralka po maskarze bedzie lepsza do rozczesywania niz grzebien. Myslalam ze chodzilo o pedzel do pudru.
o 6ss, zapomnialam numerka
sie suszy w reczniczku,ale rokuje dobrze,tylko wloski nie sa takie gładkie. Odzywkę z jedwabiem zapodałam pedzelkowi predzej.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 20:33   #2533
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

[QUOTE=Ishikawa;15919418]
Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość

o 6ss, zapomnialam numerka
sie suszy w reczniczku,ale rokuje dobrze,tylko wloski nie sa takie gładkie. Odzywkę z jedwabiem zapodałam pedzelkowi predzej.
Szybka jestes To sie ciesze ze pomoglo, bo szkoda byloby pedzelka.
Moze po nastepnym praniu bedzie lepiej jesli tez dasz odzywke to powinien po jakims czasie wrocic do formy.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 20:36   #2534
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot

[QUOTE=edyt;15919515]
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość

Szybka jestes To sie ciesze ze pomoglo, bo szkoda byloby pedzelka.
Moze po nastepnym praniu bedzie lepiej jesli tez dasz odzywke to powinien po jakims czasie wrocic do formy.
moja mama ktora obserwowala ratowanie pedzelka stwierdzila,ze lepiej go umyc w plynie do higieny intymnej. jest przeciez baaardzo łagodny itp. skoro moje pedzle sa az tak delikatne;P
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 20:39   #2535
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

[QUOTE=Ishikawa;15919618]
Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość

moja mama ktora obserwowala ratowanie pedzelka stwierdzila,ze lepiej go umyc w plynie do higieny intymnej. jest przeciez baaardzo łagodny itp. skoro moje pedzle sa az tak delikatne;P
Tylko po co pedzelkowi kwas mlekowy?? Pomyslowa masz mame, nie ma co
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 14:28   #2536
grudzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 21
Dot.: Inglot

Ja mam aż problem z zmywaniem tego linera. Mimo namaczania wacikiem i tak zostaje troszkę na oku. Mówisz że dwufazówka Ziai sobie z tym radzi? Może spróbuję
grudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 20:46   #2537
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Mam błyszczyk sleeks cream nr 92, jest to ładny bezdrobinkowy beż. Ja go uwielbiam, ślicznie karmelowo pachnie, nie klei się, nie spływa z ust, ogólnie mówiąc jest bardzo przyjemny w użytkowaniu Nie pamiętam już ile za niego płaciłam, ale chyba coś około 20 zł.
Zgadzam sie. Ja mam nr 97, jasny roz, tez jest bardzo ladny.

Ostatnio zakupilam ten blyszczyk holograficzny z serii amc, kolory sa ultrafioletowe i jak dla mnie w opakowaniu zupelnie nie wyjsciowe, ale przetestowalam i skusilam sie. Naprawde swietnie nawilza i nie jest na ustach "ultrafioletowy" (dla mnie to wielki plus).
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 08:49   #2538
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Inglot

Dziewczyny, czy Inglot sprzedaje komplety swoich pędzli? Czy są one takiej jakości jak pojedynczo kupowane? Znalazłam w sieci taki komplecik w etui - czy jest on oryginalny?
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 09:33   #2539
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Inglot

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;15942473]Dziewczyny, czy Inglot sprzedaje komplety swoich pędzli? Czy są one takiej jakości jak pojedynczo kupowane? Znalazłam w sieci taki komplecik w etui - czy jest on oryginalny?[/QUOTE]
Mam dokładnie ten komplecik
wygląda na oryginalny

Co do jakości - nie są złe. Zachowują swój kształt po praniu, są całkiem miękkie. Może i rewelacji nie ma, ale jako pędzle podróżne albo pierwsze - będą jak znalazł

Nie polubiłam się z pędzelkiem do ust, jak dla mnie kompletny niewypał. Za miękki... Może jakby go do oczu używać?

Reszty wciąć używam, z przyzwyczajenia chyba
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 09:37   #2540
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Inglot

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Miały by to być właśnie moje pierwsze pędzelki, dlatego nie oczekuję cudów, ale nie ma też co wydawać pieniędzy na marne, na "przejściowe" pędzle. Powiedz mi jeszcze tylko kilka rzeczy: czy one są duże? Ile płaciłaś za ten komplecik? I czy są z naturalnego włosia, czy sztucznego?
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 09:48   #2541
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Inglot

Płaciłam zdaje się jakieś 60zł? ale było to jakiś czas temu i mogę się mylić
Co do włosia - nie wiem, ale szczerze mówiąc nie liczyłabym na naturalne w tej cenie ale nawet jeśli syntetyczne - to całkiem niezłe. Nic mnie na pewno nie podrażniło, a mam dość wrażliwe oczy i w ogóle skórę.

Zaraz wstawię Ci zdjęcie porównawcze

Są na pewno lepsze, niż te wszystkie Rossmannowskie, Lancrone, etc. Ale EDM, czy niektóre CS są też lepsze od nich.
Mimo wszystko nie mam serca nazwać ich marnymi, czy średnimi to dobre pędzle - po prostu.
Choć są lepsze, to jednak dalej je lubię i dalej używam.
Na zdjęciu po wieeelu praniach i generalnie chyba 1,5 roku użytkowania
Rewelacyjne do torebki. Na imprezach typu wesele, komunia - dalej mnie ratują

Etui bardzo dobre, trwało. Nic nie pęka, nic się nie dzieje z zamkiem.

Na pierwsze pędzle, albo nawet "setne" - ale torebkowe - serdecznie polecam

Proszę zdjęcie:

przede wszystkim przepraszam za jakość - ale robione telefonem przy brzydkiej pogodzie
I robione na desce, coby się jakkolwiek odznaczały od tła

Od lewej:
pędzel do ust Inglot
Angled z EDM
Flat Top z EDM
pędzel do pudru, różu Inglot
pędzel do cieni Inglot
pędzel do korektora Inglot
pędzel do cieni Inglot (ja używam do roświetlaczy - pod łuk brwiowy, ale i na szczyt kości policzkowych)
pędzel CS
pędzel do korektora Sephora
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez *Insane
Czas edycji: 2009-12-19 o 09:53
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 09:58   #2542
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Inglot

Chyba się na nie skuszę. Byłyby jako baza, kilka startowych, a jeśli poczuję potrzebę, to zawsze mogę przecież tą kolekcję rozwinąć
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 10:04   #2543
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Inglot

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;15943294]Chyba się na nie skuszę. Byłyby jako baza, kilka startowych, a jeśli poczuję potrzebę, to zawsze mogę przecież tą kolekcję rozwinąć [/QUOTE]
jednak ich plusem jest wielkość i to etui
jak już wspominałam - pomimo, że posiadam już znacznie lepsze pędzle, to jednak do nich czasem wracam, dalej służą mi jako "torebkowe", ale nie tylko

według mnie możesz śmiało kupować
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 11:38   #2544
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Inglot

No to bach - kupione Oprócz nich będę chyba tylko na początek kupowała solo pędzelek do linera, albo mały skośny, albo zagięty cieniutki. Ale to już po świętach.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 11:39   #2545
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Inglot

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;15944769]No to bach - kupione Oprócz nich będę chyba tylko na początek kupowała solo pędzelek do linera, albo mały skośny, albo zagięty cieniutki. Ale to już po świętach.[/QUOTE]
Tutaj polecam jednak pędzle CS do linerów - zarówno skośne, jak i te zakrzywione.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 11:42   #2546
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Tutaj polecam jednak pędzle CS do linerów - zarówno skośne, jak i te zakrzywione.
tak tak tak tak, zdecydowanie i skosny i lamany
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 11:53   #2547
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Inglot

Dzięki za rady, dziewczyny, będę więc bacznie śledzić zbiorowe zamówienia z CS
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 23:12   #2548
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Inglot

Dzisiaj z inglota wyszłam z różem w kremie- tym w słoiczku- i pędzlem, w którym się zakochałam 4SS Długo macałam ten pędzel "duo fibre"- pani inglotowa kategorycznie stwierdziła, że on do podkładu się nie nadaje, ale tak średnio przekonująca była generalnie. Pamiętam, że edyt pisała, że używa tego pędzla do podkładu i sobie chwali- czy jeszcze któraś z Was go używa ? Czy nadawałby się do różu w kremie ? Na pierwszy rzut oka wydaje mi się za mało gęsty- ale w sumie nie mam porównania z innymi.

Zastanawiam się też nad podkładem, ale nie mam pojęcia, który wybrać. Dziś widziałam w salonie podkład równoważący, podkład w musie, podkład z pompką, sticki i kompakty Mus odpada, bo daje takie sucho- pudrowe wykończenie, którego nie lubię. Pani inglotowa poleciła mi ten z pompką- ale tu też się zastanawiam nad odcieniem, bo znalazła mi odcień LW400, w świetle inglotowym wyglądał ok, ale to nie to samo, co w dziennym. Pytam, czy to odcień ciepły, bo mam zimną karnację- a ona na mnie wielkie oczy "o co ci babo chodzi". W końcu zaczęłam szukać takiego koloru, który przypomina podkłady, które już mam- i padło na LC 100 No i teraz nie wiem, czy zaufać sobie, czy jej

Czy któraś z dziewczyn pracujących w inglocie mogłaby napisać kilka słów o tych wszystkich podkładach ? I czy współpracują z tym duo fibre Nie to, żebym narzekała, ale już jest tyle produktów z tym Inglocie, że się gubię
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 10:31   #2549
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
Dzisiaj z inglota wyszłam z różem w kremie- tym w słoiczku- i pędzlem, w którym się zakochałam 4SS Długo macałam ten pędzel "duo fibre"- pani inglotowa kategorycznie stwierdziła, że on do podkładu się nie nadaje, ale tak średnio przekonująca była generalnie. Pamiętam, że edyt pisała, że używa tego pędzla do podkładu i sobie chwali- czy jeszcze któraś z Was go używa ? Czy nadawałby się do różu w kremie ? Na pierwszy rzut oka wydaje mi się za mało gęsty- ale w sumie nie mam porównania z innymi.


Czy któraś z dziewczyn pracujących w inglocie mogłaby napisać kilka słów o tych wszystkich podkładach ?
To w takim razie do czego polecaja dziewczyny z inglota duo-fiber jak nie do podkladu i produktow kremowych?? Bo jestem ciekawa? Moim zdaniem nie wiedza jak go wykorzystac wiec nie polecaja.
Do rozu w kremie powinien byc idealny(zreszta cos mi swiat ze na ulotce o rozach w kremie byl wlasnie duo-fiber). Bardziej chodzi o sztywnosc niz gestosc. Z tego co pamietam zaden inny pedze inglota sie nie nada, bo one maja bardzo miekkie, delikatne wlosie i bedzie niewygodnie nakladac produkty kremowe. Poza tym niby sa odpowiedniki syntetyczne pedzli ale nie wiem czy wszystkich do twarzy i jak to syntetyczne wlosie bedzie sie pralo z podkladu.

O podkladach bylo kilka stron temu. Dziewczyny opisywyly czym sie roznia i jakie wlasciwosci maja.

Teraz pytanie jak jasna jest probka podkladu 41 YSM, bo potrzebuje czegos o jasnosci revlona ivory i nie wiem czy probowac, czy moze od razu oddac komus ciemniejszemu.

Edytowane przez edyt
Czas edycji: 2009-12-23 o 10:32
edyt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-23, 11:13   #2550
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
To w takim razie do czego polecaja dziewczyny z inglota duo-fiber jak nie do podkladu i produktow kremowych?? Bo jestem ciekawa? Moim zdaniem nie wiedza jak go wykorzystac wiec nie polecaja.
Do rozu w kremie powinien byc idealny(zreszta cos mi swiat ze na ulotce o rozach w kremie byl wlasnie duo-fiber). Bardziej chodzi o sztywnosc niz gestosc. .
Polecają do pudrów zresztą nie ma nawet co winić tej konkretnej dziewczyny, która mi doradzała- bo przy pędzlach do twarzy są teraz w ZT opisy i stoi jak wół produkty pudrowe czy jakoś tak, nic o podkładach. W każdym razie dzięki za odpowiedź pooglądam sobie jeszcze ten pędzel.

Co do podkładów- to wczoraj 2 razy przeszukiwałam wątek w tym celu, ale musiałam być półprzytomna bo dziś jakoś więcej postów widzę

Muszę też przyznać, że Inglot nieźle się rozwija- kiedyś nie kupiłabym podkładu tam (nawet o tym tu pisałam) ani pędzli, a teraz mnie kuszą Zresztą wczoraj oglądałam swoje pędzle i inglotowe wyglądają nieco lepiej od moich sephorowych. No nic, mam nadzieję, że mnie z tym podkłądem, jeśli go kupię, nie rozczarują.
_________________________ _____
przejrzałam wątki o podkładach i jednak o kompaktach i musach nic nie ma Skłaniam się powoli do tego amc, bo, mimo że mam co kryć, to jednak moja skóra łatwo się przesusza- więc wolę mniejsze krycie i lekkie rozświetlenie niż maskę- przesusz. Posprawdzam też ten kompakt mokry, bo ostatnio chodziłam wokół kompaktu benefita- a nuż w inglocie znalazłby się tańszy zamiennik

Edytowane przez Migdał
Czas edycji: 2009-12-23 o 11:59 Powód: dopisek o podkładach
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.