Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny doradźcie! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-27, 19:13   #31
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Witajcie Postanowiłam odświeżyć temat, bo znalazłam fajną farbę w takich ciepłych, beżowych odcieniach i chciałam spytać, czy ktoś jej juz używał i jak ona się sprawdza, czy nie pali włosów. Chodzi o farbę Loreal LuoColor i o jej "beże". Poniżej załączam fotkę z odcieniami. Który z nich, według Was, byłby odpowiedni???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loreal-paleta-luo_2.jpg (104,3 KB, 60 załadowań)
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 13:11   #32
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Wyglądasz ok na zdjęciach - ale na żywo, jak już ktoś zauważył, taki biały blond różnie wygląda. Coś o tym wiem, bo sama taki jasny mam co jakiś czas, by potem przyciemnić na bardziej naturalny, choć wciąż bardzo jasny
Makijaż ust masz trochę na Gwen Stefani Nie wiem, czy nie za ostry?
Myślę, że n ie musisz zmieniać koloru specjalnie, może wystarczy z białej platyny przejść po prostu na poziom 10. Świetne blondy ma Alfaparf, wychodzą bardzo chłodno.
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 18:43   #33
branzoletka
Branzoletka
 
Avatar branzoletka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 887
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Kurcze masz tak zadbane włoski,ze ja bym się bała zmian,bo to jednak położenie farbki na całością nie tylko na odrosty co niewątpliwie teraz robisz i jak ci kolor nie będzie odpowiadał to znowu całość farbowac i włosy mogą się rozsypac Ja bym przymierzyła perułki w różnych blondach żeby stwierdzić w jakim odcieniu czujesz się dobrze
Tak w ogóle to czujesz potrzebę zmiany czy tylko tymi komentami się przejmujesz? Pewnie same kobiety krytykują? A wiesz czemu,bo takie włosy to marzenie wielu i często nieosiągalne :-P
Ja tez blondynka i mnie stety czy nie pasuje taki trochę tandetny żółty kolorek ani bez ani platyna,to dopiero Peszek
__________________
10.05.2014- ost.rozjasnianie i zapuszczanie naturalek

15.10.2014- Leń ćwiczy

27.12.2014.


przepraszam ale pisze z klawiatòry bez polskich znakòw

13.08.12 mój mały cud
branzoletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 22:39   #34
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Sama już kurcze nie wiem... Wszyscy wokół mówią mi zebym zostawiła te włosy takimi jak są i nic nie zmieniała. Niektórzy nawet na ulicy mnie zaczepiają i pytają jak ja to robie ze mam taki blond. Ale jak to w życiu bywa z czasem wszystko nie nudzi... ale może faktycznie lepiej nie zmieniac nic, bo coś popsuje ;p komentami sie nie przejmuje, bo jakbym miała się nimi przejmować to bym była czarna, nie blond hehe. Pytałam o farbe Loreal Luocolor, bo słyszałam, ze ta farba radzi sobie z przyciemnianiem jasnych włosów, w tym platyny, co jest baaardzo trudne Tak poza tym jedna kolezanka tutaj napisała ze mam Białą Platynę - tyle ze kolor moich wlosów nie ma nc wspolnego z białym. To jest taki słoneczny blond, nie białe, choc moze na fotkach sprawiają takie wrażenie białe wychodzą, gdy stosuje się farby w odcieniach popieli, bądź gdy kładzie sie blond na blond... Ja takich eksperymentów nie robie, bo mozna sobie baardzo zniszczyc wlosy.
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 10:35   #35
Yoriko 96
Raczkowanie
 
Avatar Yoriko 96
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: DE- Schleswig-Holstein
Wiadomości: 111
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Może coś na pograniczu 10.23 i 9.12 ?
__________________
Długosc:

5*10*15*20*25*30*35* 40*45*50*55*60*65*70

wlosomaniaczka: 1.1.2016
Yoriko 96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 15:02   #36
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
Witajcie Postanowiłam odświeżyć temat, bo znalazłam fajną farbę w takich ciepłych, beżowych odcieniach i chciałam spytać, czy ktoś jej juz używał i jak ona się sprawdza, czy nie pali włosów. Chodzi o farbę Loreal LuoColor i o jej "beże". Poniżej załączam fotkę z odcieniami. Który z nich, według Was, byłby odpowiedni???
Moim zdaniem bardzo jasny beż byłby lepszy niż taki, jak masz teraz. Dokładny odcień powinien zależeć od tego, czy masz ciepłą czy chłodną karnację - w jakich kolorach ci jest ładniej? Jak w cieplejszych, to złotawy, ciepły beż, jak w chłodnych to chłodniejszy.

Jak się boisz, że na rozjaśnionych wyjdzie za ciemny, to kup słaby utleniacz i daj mniej farby do utleniacza.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 22:43   #37
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Moim zdaniem bardzo jasny beż byłby lepszy niż taki, jak masz teraz. Dokładny odcień powinien zależeć od tego, czy masz ciepłą czy chłodną karnację - w jakich kolorach ci jest ładniej? Jak w cieplejszych, to złotawy, ciepły beż, jak w chłodnych to chłodniejszy.

Jak się boisz, że na rozjaśnionych wyjdzie za ciemny, to kup słaby utleniacz i daj mniej farby do utleniacza.
Mam chłodną karnację - bardzo jasna cera. Dziś fryzjerka jak usłyszała, że chce przyciemnić te włosy to powiedziała jedno: BROŃ BOŻE! Także powiem Wam, że mam ciężki orzech do zgryzienia
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-05, 12:22   #38
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Cytat:
Napisane przez Noemi2 Pokaż wiadomość
Mam chłodną karnację - bardzo jasna cera. Dziś fryzjerka jak usłyszała, że chce przyciemnić te włosy to powiedziała jedno: BROŃ BOŻE! Także powiem Wam, że mam ciężki orzech do zgryzienia
E tam, przyciemnić... Imho odrobinka pigmentu tylko by je upiększyła, ale właśnie minimalnie. Żeby wyszedł taki dziecięcy blond- super jasny, ale nie zupełnie bezpigmentowy.


No i oczywiście mnie nie dziwi, że fryzjerka się boi, bo pewnie nie wie jak się zabrać. Zwykle jak fryzjerzy to potrafią z platyny zrobić tylko ciemny blond. Ale da się inaczej, bo lepsi fryzjerzy w różnych metamorfozach właśnie pokazują, jak z mocno rozjaśnionych włosów właśnie robią śliczny superjasny blond dopasowany do karnacji.


Hm... a może zacznij od jakichś szamponetek albo czegoś w tym guście? Tylko nie wiem, czy odpowiednio ładny odcień wyjdzie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 12:45   #39
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Mi się taki kolor bardzo nie podoba i moim zdaniem nie ma opcji, żeby w świetne dziennym wyglądał dobrze. Cokolwiek wybierzesz - poza czarnym - będzie dobrym wyborem Masz urodę, do której da się dobrać odcień każdego koloru, ale ten blond wyglądałby fajnie jedynie na krótkich włosach.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 11:52   #40
Noemi2
Raczkowanie
 
Avatar Noemi2
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 85
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Hej dziewczyny Postanowiłam odświeżyć temat mojej platyny, ponieważ jednak chce coś zmienić... Włosy mam bardzo jasne, zaczynam się w nich źle czuć, choć niektórym może się to podobać. Moim zdanie za bardzo rzucam się w oczy i wyglądam w nich troszke tandetnie. Przejrzałam setki fryzur i powiem szczerze, że bardzo spodobało mi sie OMBRE, różne odcienie. Mnie samej jest ciężko dokładnie określić w jakich odcieniach ombre bedzie mi najlepiej, dlatego też wracam do Was z tym zapytaniem Trochę się boję ciemniejszych odcieni, ale być może bedzie mi w takich dobrze... Poniżej załączam fotki tego, co mi się podoba, a także moje aktualne zdjęcia Pozdrawiam i czekam na Waszą pomoc i opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 524e85dfa4977cc9dff9ed07fc708d5d.jpg (69,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6796d3f88537485716151ddaffe99814.jpg (36,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1372308631838313_tall.jpg (119,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mgoudlbYDN1rpwq1ro1_500.jpg (60,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140515_152303.jpg (139,9 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-05-15 14.04.26.jpg (97,9 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140528_122927.jpg (85,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140528_122614.jpg (88,9 KB, 33 załadowań)
Noemi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 13:16   #41
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Imho leciutkie ombre dodałoby naturalności. Podtrzymuję moją opinię, że idealnie by było zachować jasny blond, ale bardziej naturalny, żeby wyglądał jak naturalny bardzo, bardzo jasny blond, a nie jak tleniony.

Ponieważ naturalny blond płowieje od słońca to jak najbardziej ombre by tu miało zastosowanie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 15:07   #42
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Myślę, że raczej te hollywoodzkie fale połączone z platyna powodują takie a nie inne wrażenie sztuczności ... Przy innym cięciu platyna tak by się nie kojarzyła z tandetą. Jak poprzedniczki głosuję na bardzo jasny blond
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 15:24   #43
hairoutine
hairoutine
 
Avatar hairoutine
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 64
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Na fotografiach załączonych w pierwszym poście wyglądasz idealnie. Jeżeli jesteś zmęczona bardzo jasnym blondem, może pomyśl o pasemkach? Z tego co widzę masz ciemny odrost.

http://hairoutine.tumblr.com/post/74...hairoutine-com

http://hairoutine.tumblr.com/post/86...com-hairoutine

^ Osobiście widziałabym Cię w takiej kombinacji
hairoutine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 17:16   #44
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

Cytat:
Napisane przez hairoutine Pokaż wiadomość
Na fotografiach załączonych w pierwszym poście wyglądasz idealnie. Jeżeli jesteś zmęczona bardzo jasnym blondem, może pomyśl o pasemkach? Z tego co widzę masz ciemny odrost.

http://hairoutine.tumblr.com/post/74...hairoutine-com

http://hairoutine.tumblr.com/post/86...com-hairoutine

^ Osobiście widziałabym Cię w takiej kombinacji
Ja tam nie widzę pasemek. Raczej balejaż czy właśnie lekkie ombre.

Dziewczyny, ombre to po prostu stopniowe przejście z jednego koloru w drugi (cieniowanie, gradient). Nie musi oznaczać, że kombinacji ciemnego brązu z jasnym blondem. A sam sposób farbowania wziął się właśnie z tego, że naturalnie wielu osobom płowieją włosy od słońca, czasem bardzo mocno.
Jeśli się przyjrzycie ludziom z bardzo jasnymi włosami to zauważycie, że bardzo rzadko zdarza się równy superjasny blond, szczególnie u dorosłych kobiet (kwestia hormonów), zwykle jest to jasny blond płowiejący na jeszcze jaśniejszy. Dlatego najlepszą imitacją takiego blondu jest lekki balejaż (jaśniejsze pasma na zewnątrz fryzury, ciemniejszy spód) lub ombre.

Autorce wątku faktycznie pasuje bardzo jasny blond, ale widać po fotkach, że włosy wyglądają mało naturalnie ze względu na bardzo równy i bardzo jasny kolor. Taki trochę efekt peruki czy lalki Barbie. Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 18:25   #45
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: Czy mam przyciemnić swój platynowy blond, czy nie zmieniać nic. Dziewczyny dora

nie przyciemniaj, pasuje Ci platyna bo masz niebieskie oczy i dosyć jasną karnację, w każdym razie nie jakąś pomarańczową po solarium - tylko w takim przypadku wygląda platyna tandetnie.
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-31 19:25:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.