Cellulit -sposoby zwalczania. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-20, 15:13   #121
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: pytanko:)

Ogólnie masaże specjalnymi gąbkami, np. podczas kąpieli też podobno bardzo pomagają
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 15:58   #122
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: pytanko:)

bardzo duzo czytalam na internecie opinii na temat tego serum i powiem wam drogie dziewczynki ze sa same pozytywne trzeba wypróbowac sa balsamy i żele
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 21:43   #123
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: pytanko:)

Dziewczyny - nie wierzę. Czy Wy mówicie o serii slim extreme 3d koncentrat antycellulitowy z Eveline? Kupiłam go jakieś dwa tygodnie temu i normalnie koszmarek mały przeżywam. Wydałam trochę więcej niż 13 zł (na pewno ponad 25) i przy pierwszym użyciu już zauważyłam kleistą, wręcz gumowo silikonową konsystencję. Okropnie się wchłania - za każdym razem po aplikacji kręcę jeszcze ponad 30 min na hula hop żeby jakoś to się na moich udach zastygło. Nawet po godzinie to się klei, przykleja w nocy do prześcieradła, a rano na udach mam jakieś zwałkowane resztki tej gumy. Raz użyłam go rano (jakieś 1,5 godziny przed wyjściem) i nie zmyłam. Efekt był taki, że przyklejały mi się jeany do ud..... brrr o zimnie nie wspomnę bo niektóre z nas to lubią. Ehhh używam do końca opakowania i bez względy na efekty nie wracam.
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 00:03   #124
etachic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 160
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu

Cytat:
Napisane przez Maya_Weronika Pokaż wiadomość
To mzoe ja zdradze moj sposob, dzieki ktoremu pozbylam sie tej przypadlosci I odrazu mowie, zadne emlusje, zele,olejki i balsamy same nic nie zdzialaja.
Najwazniejsze to cwiczyc regularnie, najlepiej 2 razy w tyg. (conjmniej godzina) ja chodze na zmiane na silownie i na basen. A do tego conajmniej 2 razy w tyg. peeling z kawy( ja uzywam takiej nie zaparzonej). Obiecuje, ze po 2 tyg. zobaczycie znaczna roznice a po 4 tyg. zapomnicie co to byl celluit. Powodzenia i wytrwalosci moja panie wam zycze.

Trzymam Cie za slowo
etachic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 07:37   #125
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Przestraszę Was troszkę dziewczyny. W sobotę byłam na zabiegu u dermatologa (nie związanym z cellulitem) i dostałam do poczytania kilka czasopism dla lekarzy. Wg najnowszych oczywiście amerykańskich badań okazuje się, ze gdy cellulit raz się pojawi nie ma już szans, zeby zniknął raz na zawsze. Trzeba będzie już z nim żyć do końca swych dni. Oczywiście lekarz podał metodę wygładzenia skóry tak, że optycznie nie będzie on prawie widoczny (laser, mikrodermabrazja i mezoterapia), ale przy każdej nadarzającej się okazji powróci. Tak więc przygotujmy się na odwieczną walkę z pomarańczową skórką
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 15:29   #126
betsy33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Witam wszystkich
To nie jest pocieszająca informacja ksylwia Wpadłam na to forum, bo myślałam, że dacie mi nadzieję, choć cień szansy na zlikwidowanie tego świństwa, a tu proszę, takie przygnębiające wypowiedzi...
Temat dyskusji brzmiał zachecajaco Może jednak znacie jakiś skuteczny sposób na walkę z cellulitem. Slyszałam ostatnio o tym, że częste picie wody ma dobry wpływ na skórę. Słyszał ktoś cos o tym?
betsy33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 07:34   #127
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Woda bardzo dobrze działa na zmniejszenie efektów cellulitu, podobnie jak ruch masaż peeling itd. Może nie da się zlikwidować raz na zawsze tego świństwa, ale za to można doprowadzić do takiego stanu, żeby nie było go widać, a później to już tylko walka o utrzymanie tego stanu. Nie chciałam Was zniechęcić i jeśli tak wyszło to przykro mi. Chciałam tylko napisać jak to wygląda od strony naukowej. Sama walczę z niewielkiem cellulitem i jak widzę skutecznie. Głowa do góry i ruszmy swe tyłeczki sprzed kompa Nawet szybki spacer pomaga
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 14:55   #128
suzuranka
Zadomowienie
 
Avatar suzuranka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 851
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Niestety, to co napisała ksylwia to prawda, jednak można sprawić, ze cellulit stanie sięniewdoczny. I powiem Wam, że kosmetyki dużo nie dają- wystarczyłby zwykły balsam i masaż, bo to chodzi. Do tego jak najwięcej JAKIEGOKOLWIEK ruchu, zdrowa dieta i na prawdę to pomoże- mój cellulit był na prawdę OGROMNIASTY ( uda wyglądały, jakby ktośnapchał pod skórę półpłynnego masła, fuj!! ) i udało mi się go w duzym stopniu pozbyć, życzę Wam powodzenia i pozdrawiam
__________________
Jak porządny wariat z miejsca odrzucam podejrzenia o moje szaleństwo.


I'd rather hurt than feel nothing at all...


LC - Suzuranka
suzuranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 12:14   #129
asiamax
Przyczajenie
 
Avatar asiamax
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 15
GG do asiamax
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Przestestowałam właśnie preparat na cellulit z Mary Kay. Nie jest tani, ale bardzo wydajny, efekt widoczny po 3 tygodniach, napięcie skóry i wygląd znacznie lepszy. Do tego oczywiscie ćwiczenia i masaż. Dieta jak najbardziej bardzo ważna. Myślę, że warto walczyc z tą skórką pomarańczy przed wakacjami, żeby wyglądać ładnie w bikini
Mój TŻ również zauważył różnicę
Pozdrawiam.
__________________
Amor vincit omnia ! www.kobietacud.pl
asiamax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 13:41   #130
JestemTu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 209
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Dzieki za porady dziewczyny. Na penwo skorzystam
JestemTu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:01   #131
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

rzeczywiście jak raz się pojawi to sie go ma juz na zawsze.
niestety ciagle trzeba uwazać, moj zniknał na jakiś czas, ale znow mi wszystko spowrotem wyszło
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 22:18   #132
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Witam wszystkich, nie wiem czy była o tym mowa, ale moim cudowna receptą na celulit są masaże, zawsze miłam z nim problem, kiedyś bylam chuda teraz jestem mniej, a celulit był zawsze jak upiór, kosmetyki stosowalam najrózniejsze Guam, vichy, elancyl, loreal, garnier, eris, kolastyna, aa, tabletki, żele, ampułki.... prawie zawsze z takim samym marnym efektem. Pierwszą rzeczą która dała nadzieję na poprawe było kupienie masażera cellesse, na ale jak ze sprzętem bywa zabrakło samozaparcia i trochę poszedł w kąt.. W tym roku w maju zaczęłam chodzić na masaże na poczatku trzy razy w tygodniu potem raz i poprostu stwierdziłam, ze zmarnowałam całe lata na bezsensowne wydawanie kasy na kosmetyki, po 4 masazach efekt był super pupa podniesiona, wyrzeżbione uda wszyscy w pracy mówili mi ze schudłam... no moze celulit w 100% nie znikł, ale poprawa jest naprawdę ogromna... Teraz dumnie mogę życ według zasady "może niezbyt chude ale jędrne " pozdrawiam serdecznie
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 09:31   #133
Kitty Pop
Raczkowanie
 
Avatar Kitty Pop
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 107
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Mogłaby któraś z Was napisać coś o masażach domowych na cellulit i ujędrnienie

edit: chodzi mi o technikę wykonywania, oczywiście ;-)
__________________
tommorow never comes


Kitty Pop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 10:10   #134
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Cytat:
Napisane przez Isenia Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, nie wiem czy była o tym mowa, ale moim cudowna receptą na celulit są masaże, zawsze miłam z nim problem, kiedyś bylam chuda teraz jestem mniej, a celulit był zawsze jak upiór, kosmetyki stosowalam najrózniejsze Guam, vichy, elancyl, loreal, garnier, eris, kolastyna, aa, tabletki, żele, ampułki.... prawie zawsze z takim samym marnym efektem. Pierwszą rzeczą która dała nadzieję na poprawe było kupienie masażera cellesse, na ale jak ze sprzętem bywa zabrakło samozaparcia i trochę poszedł w kąt.. W tym roku w maju zaczęłam chodzić na masaże na poczatku trzy razy w tygodniu potem raz i poprostu stwierdziłam, ze zmarnowałam całe lata na bezsensowne wydawanie kasy na kosmetyki, po 4 masazach efekt był super pupa podniesiona, wyrzeżbione uda wszyscy w pracy mówili mi ze schudłam... no moze celulit w 100% nie znikł, ale poprawa jest naprawdę ogromna... Teraz dumnie mogę życ według zasady "może niezbyt chude ale jędrne " pozdrawiam serdecznie
ile kosztują takie masaże?
ile trzeba wydać, żeby mieć taką pełną kurację?
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 11:35   #135
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

zaleca się serie ok 10masaży na początek, a potem to dobrze co jakis czas sie wybrać, żeby nie zpuścic się znowu np 1-2 razy w miesiącu, ja jestem z Olsztyna i mój masażysta bierze 350zł za karnet czyli 10 zabiegów, bez karnetu 45zł, wiem że ceny wahaja się od 35zł - 80zł, ale uważam ,że naprawdę warto

Jeżeli chodzi o domowe masaże to polecam masażer PHILIPS CELLESSE, lub podobne urządzenie, też fajna jest końcówka w loreal perfectslim promassage, nieżle masuje myslę, że jezeli jest sie sumiennym to mozna osiągnąć naprawdę porządny efekt , główną zasadą jest aby masować się od dołu ku górze czyli w kierunku serca
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 12:03   #136
JestemTu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 209
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Cytat:
Napisane przez Isenia Pokaż wiadomość
zaleca się serie ok 10masaży na początek, a potem to dobrze co jakis czas sie wybrać, żeby nie zpuścic się znowu np 1-2 razy w miesiącu, ja jestem z Olsztyna i mój masażysta bierze 350zł za karnet czyli 10 zabiegów, bez karnetu 45zł, wiem że ceny wahaja się od 35zł - 80zł, ale uważam ,że naprawdę warto

Jeżeli chodzi o domowe masaże to polecam masażer PHILIPS CELLESSE, lub podobne urządzenie, też fajna jest końcówka w loreal perfectslim promassage, nieżle masuje myslę, że jezeli jest sie sumiennym to mozna osiągnąć naprawdę porządny efekt , główną zasadą jest aby masować się od dołu ku górze czyli w kierunku serca

A jak taki masaz sie nazywa ... Bo gdybyn chciala pojsc to nie wiedzialabym o jaki masaz mnam prosic
JestemTu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 15:35   #137
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

dziękuję za odpowiedź, ja mam taki masażer philipsa, ale akurat jestem w ciazy i nie wiem czy moge go uzywac, na 100% po porodzie pojde na takie masaze do masazysty
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 23:06   #138
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Masaż ma tajemniczą, intrygującą nazwę "wyszczuplający" i kobity jeżeli kiedykolwiek miałyście fantazję z młodym, opalonym, umięśnionym masażystą to wiedzcie on wam to szybko z głowy wymasuje, łzy sie będą lały strumieniami i bedzięcie zagryzać wargi żeby nie krzyczeć (z bólu oczywiście) i co gorsza to bedzie znaczyło, że działa ... Początki są trudne, ale czego się nie robi
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 08:55   #139
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

to sciema
masaz ujedrni skore
bedzie delikatniejsza ale w powstawanoi celluitu odgrywa role brak ruchu i dieta no i genetyka
masaz taki tylko rozbija tkanke tluszczowa i sam nie pomoze
ewentualnie pozbedziemy sie kasy na slodyczezawsze jakis plus
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 09:58   #140
JestemTu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 209
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Cytat:
Napisane przez Isenia Pokaż wiadomość
Masaż ma tajemniczą, intrygującą nazwę "wyszczuplający" i kobity jeżeli kiedykolwiek miałyście fantazję z młodym, opalonym, umięśnionym masażystą to wiedzcie on wam to szybko z głowy wymasuje, łzy sie będą lały strumieniami i bedzięcie zagryzać wargi żeby nie krzyczeć (z bólu oczywiście) i co gorsza to bedzie znaczyło, że działa ... Początki są trudne, ale czego się nie robi
HAHA ... Dobre
JestemTu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 12:40   #141
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Ja także mam problem z cellulitem całą zeszłą zimę ćwiczyłam i jakoś zanikł na jakiś czas. LAtem przestałam ćwiczyć bo wolałam spędzać czas z dziećmi na plaży i nie miałam czasu na ćwiczenia w domu. Sprzyjało mi chyba tez karmienie piersią bo jak we wrześniu przestałąm małą karmić to po krótkim czasie cellulit wrócił i jest widoczny załamałam się wtedy , ale mój tż mówi żebym to po prostu olała. Łątwo się mówi bo to nie jego dotyczy, jednak zdaję sobie sprawę że nie pozbędę się tego ale chciałabym aby nie było widoczne. Ostatnio pomyślałam o stepperze , myślicie że ćwiczenia na nim pomogą w pozbyciu się tego paskudztwa ??

Mam też taki masażer ale szczerze przyznam ze jeszcze go nie używałam , czy ktoś używa takiego albo używał i widzi jakieś efekty ?
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat

Edytowane przez kkasiaaa
Czas edycji: 2009-03-17 o 17:34
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 11:47   #142
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Cytat:
Napisane przez izmonek Pokaż wiadomość
to sciema
masaz ujedrni skore
bedzie delikatniejsza ale w powstawanoi celluitu odgrywa role brak ruchu i dieta no i genetyka
masaz taki tylko rozbija tkanke tluszczowa i sam nie pomoze
ewentualnie pozbedziemy sie kasy na slodyczezawsze jakis plus
Zgadzam się, że ćwiczenia, dieta i genetyka to podstawa, ale piszę o swoim doświadczeniu, nie ćwiczyłam, nie stosowałam diety jakiejś szczegolnej, chodziłam 2-3 razy w tyg na masaż i widziałm ogromna róznicę. Załączam fotki zrobione latem, uważam że naprawdę jest ok, a kiedys miałam celulit okropny.

Zresztą same ocenicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nogi1.jpg (79,3 KB, 180 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nogi2.jpg (75,8 KB, 251 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nogi3.jpg (95,7 KB, 197 załadowań)
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 16:22   #143
Kitty Pop
Raczkowanie
 
Avatar Kitty Pop
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 107
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Cytat:
Napisane przez Kitty Pop Pokaż wiadomość
Mogłaby któraś z Was napisać coś o masażach domowych na cellulit i ujędrnienie

edit: chodzi mi o technikę wykonywania, oczywiście ;-)
Up
__________________
tommorow never comes


Kitty Pop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 16:31   #144
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

a czy ktoś stosował philips cellesse i jest zadowolona z efektów ??
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 12:25   #145
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Ja stosowałam, i póki robiłam to dość regularnie, czyli codziennie 15min jedną i 15minut drugą nogę, to widziałm efekty (jednakże u masażysty jest to szybsze i bardziej widoczne), ale zapała mi minął i teraz tylko od czasu do czasu...
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 18:46   #146
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
co jeść by pozbyć się cellulitu a nie chudnąć?

wypowiedziałam cellulitowi wojnę i walczę z nim na wszystkich frontach, również na froncie żywieniowym.unikam potraw "zakazanych".i tu właśnie pojawia się problem- co/jak / w jakich ilościach jeść by pozbyć się tego paskudztwa a nie chudnąć? jestem bardzo zadowolona ze swojej figury ale odkąd zaczęłam unikać fast foodów,słodyczy,smażenia, napojów gazowanych itd bla bla zauważyłam że chudnę, z biustem na czele ;/
macie jakieś propozycje?
pozdrawiam
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 12:29   #147
sweety21
Przyczajenie
 
Avatar sweety21
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 25
GG do sweety21
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Dziewczyny, mówiłyscie o serum Eveline, o tym fioletowym, jedna z was podała linka, że inni sobie bardzo je chwalą i to jest serria 3D ale czy to chodzi o tą serię : zieloną" chłodzącą też? czy to fioletowe serum to inna linia od tej " zielonej" chłodzącej ? i czy można je uzywac również do biustu czy lepiej kupić osobno z tej serii serum do biustu ?
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc, czytałam w tym wątku ale nie znalazłam dokładnie tego czego szukałam.
Ja też walczę ale jak narazie zaczęłam od zmiany diety , dołączę ruch i właśnie chcę kupić serum tylko nie wiem czy obydwa ( fioletowe i chłodzące zielone) działaja tak samo? Miłęj Niedzieli
__________________
})i({ "Nic tak nie smakuje jak ukradzione czasu słodkie chwile przyjemności " })i({
sweety21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 10:30   #148
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

dostałam od szwagierki masażer philips cellesse (zdjęcie poniżej) , starszy typ ale lepszy taki niż rzaden. Mam pytanie w związku z nim ile czasu powinnam masowac jedną nogę oraz czy robic to codziennie czy kilka razy w tygodniu oraz ostatnie pytanie: używam koncentratu antycellulitowego z serii eveline , czy powinnam wmasowywac go w nogi przed uzyciem masażera czy po ??

acha mam problem z pękającymi naczynkami czy masażer może pogłębic pękanie naczynek ??
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat

Edytowane przez kkasiaaa
Czas edycji: 2009-03-17 o 17:29
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 08:04   #149
Isenia
Rozeznanie
 
Avatar Isenia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 583
Dot.: Jak się pozbyć cellulitu?

Ja myslę że przynajmniej 3 razy w tygodniu po 15min każdą nogę, w najlepiej jak najczęściej. Ja mam nowszy typ i w nim było zastrzeżenie, żeby używać na czystą skórę, chociaż co prawda czasem stosowałam na oliwke i super się masowało , ale myślę że to może doprowadzić do uszkodzenia urządzenia :/, bo te kremy włażą do środka, po za tym nie każde serum i krem się nadaje do masażu, niektóre (wydaje mi się że taki jest właśnie z Eveline) sprawiają, że skóra jest tępa i urządzenie słabo się przesuwa po skórze. Jak chodziłam na masaże i przynosiłam swój krem to mój masażysta zawsze go mieszał z oliwką, żeby miało dobry poślizg.
Isenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:39   #150
marlena028
Przyczajenie
 
Avatar marlena028
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 15
Exclamation Cellulit a głodówka

Witam wszystkie wizażanki =D Chciałam zrobić sobie tygodniową głodówkę. Głównie aby oczyścić organizm z toksyn... Ale takze dlatego że chciałabym schudnąć 2kilogramy. Ale szczegolnie chcę się dowiedzieć czy głodówka niweluje cellulit?? Mam go na udach i pupie.. Kiedyś czytałam post gdzie jedna osoba wypowiadala sie ze po zastosowaniu glodowki cellulit zniknął. Moze wy o tym cos wiecie??? Prosze o odpowiedz
marlena028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-24 08:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.