Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-23, 15:10   #4141
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Wiem ,ze caly czas pytam ale nie znalazlam probuje probuje co polecacie i nic nie pasuje.. pol swojego zycia mecze sie z cera bardzo problemytyczna... ostry tradziki,pozniej blizny zostaly z ktorymi walczylam ,walczei walcze....ze az juz sil nie mam.. nawet laser mi nie pomogl.. a dbam bardzo o skore ,nawilzam do tego jest bardzo wrazliwa... ile ja bym dala ,zeby nie moc smarowac sie popdkladem niestety nie moge ,bo ludzie sie przygladaja,patrza na czlowieka z obrzydzeniem,tyle razy slyszalam cos zlego na temat moejje skory..a pozniej plakalam .. to boli bo sama sobie tego nie zrobilam,wiec szukam i szukam i pytam i pytam ,ale zbytnio mi nic nie pomaga .... wiec znow ptym ,tylko to mi zostalo,tym bardziej,ze nie mam nikogo kto mi doradzi tylko forum zostalo..
wiem desperacja....
ja Ciebie też pytałam... o Twój wiek....
słuchaj Twój makijaż musi być delikatny. Nie szukaj rozświetlającego podkładu, bo nie są dla Ciebie.
i może troszkę przystopuj z męczeniem cery. Daj jej się zregenerować a nie co rusz to peeling to nowy podkład... Może tu leży przyczyna.
Któraś wizażanka miała w swoim opisie super zdanie, które jest ze mną od lat i powinno się stać Twoim mottem: "Mniej znaczy więcej."
I ważne... nie maluj całej twarzy jeśli nie jest to konieczne.
sensualitat dziękuje za porównanie. Zapowiada się że to będzie kolejny kosmetyk który polubię.
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"

Edytowane przez wewelinka
Czas edycji: 2012-11-24 o 08:58
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 15:46   #4142
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dzis testowałam Bourjois 123, kolor 53. Fajny podklad, bardzo matowe wykonczenie, ale krycie srednie, ujednolicenie dla mnie zadowalające, od 9 rano jest ze mna na twarzy i dopiero teraz zaczynam się swiecić jak latarnia

Byłam dzis po Facefinity ale wszystkie wykupione w Rossmanie
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 16:19   #4143
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dzis testowałam Bourjois 123, kolor 53. Fajny podklad, bardzo matowe wykonczenie, ale krycie srednie, ujednolicenie dla mnie zadowalające, od 9 rano jest ze mna na twarzy i dopiero teraz zaczynam się swiecić jak latarnia

Zamiast Revlona Photoraedy(który nawiasem mówiąc okazał sie słaby, dzięki bogu dostałam próbkę w douglasie) kupiłam właśnie Bourjois 123.

Kupiłam bez czytania recenzji w necie i oczywiście od razu po przyjściu do domu otworzyłam KWC i zaczęłam czytać recenzje.Zaniepokoiło mnie wiele opinii o jego matujących właściwościach.Nie przepadam za matującymi podkładami.
Ale użyłam i jak dla mnie on wcale nie matuje
Cerę mam lekko mieszaną ale tez bez ekstremum-nos się świeci, trochę czoło ale policzki mam normalne.I on u mnie daje taki lekki "glow", co bardzo mnie cieszy.

Ale za to faktycznie jest trwały

Ogólnie dla mnie bardzo na plus.Ładne, średnie krycie, brak efektu maski.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 21:36   #4144
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Powiedzcie mi, czy którykolwiek podkład MF ma żółte odcienie?? Bo dzisiaj próbowałam wielu i niestety wszystkie są szaro buro różowe.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 21:50   #4145
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi, czy którykolwiek podkład MF ma żółte odcienie?? Bo dzisiaj próbowałam wielu i niestety wszystkie są szaro buro różowe.
..
albo oliwkowe,te najciemniejsze,zółtych niet.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 07:59   #4146
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dzis testowałam Bourjois 123, kolor 53. Fajny podklad, bardzo matowe wykonczenie, ale krycie srednie, ujednolicenie dla mnie zadowalające, od 9 rano jest ze mna na twarzy i dopiero teraz zaczynam się swiecić jak latarnia

Byłam dzis po Facefinity ale wszystkie wykupione w Rossmanie
ja uważam że fantastyczny pod warunkiem że dobrze dobierzesz kolor
53 był mega żółty na mojej twarzy - byłam strasznie zniechęcona, potem wybrałam 51 i jest super - co więcej pod oczami sprawuje się lepiej niż korektor....wczoraj zaszalałam w Rossmanie i kupiłam Healthy Mix (35 zł) w kolorze 52 - dzisiaj będę próbować.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Wiem ,ze caly czas pytam ale nie znalazlam probuje probuje co polecacie i nic nie pasuje.. pol swojego zycia mecze sie z cera bardzo problemytyczna... ostry tradziki,pozniej blizny zostaly z ktorymi walczylam ,walczei walcze....ze az juz sil nie mam.. nawet laser mi nie pomogl.. a dbam bardzo o skore ,nawilzam do tego jest bardzo wrazliwa... ile ja bym dala ,zeby nie moc smarowac sie popdkladem niestety nie moge ,bo ludzie sie przygladaja,patrza na czlowieka z obrzydzeniem,tyle razy slyszalam cos zlego na temat moejje skory..a pozniej plakalam .. to boli bo sama sobie tego nie zrobilam,wiec szukam i szukam i pytam i pytam ,ale zbytnio mi nic nie pomaga .... wiec znow ptym ,tylko to mi zostalo,tym bardziej,ze nie mam nikogo kto mi doradzi tylko forum zostalo..
wiem desperacja....
najlepiej będzie dla ciebie jak najmniej, tak jak dziewczyny pisały- stawiaj na bardzo naturalny makijaż, podkład w twoim przypadku lekki i nawilżający, odrobina delikatnego pudru w sterfie T, po za tym skoncentruj się na ty co masz ładne, podkreśl oczy fajnym tuszem, ładnie dobrane cienie (najlepiej jasne odcienie).

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

a..tak z innej beczki testowałam też nowego MF i dla mnie fatalny, nie lubię pudrowych podkładów, dobrze że miałam próbkę...
Poza tym chyba teraz przeniose się z kolorówką na Burżuja - zmojej obserwacji wynika że ma chyba najwięcej ma kosmetyków testowanych dermatologicznie i oftalmologicznie, a ja ostatnio miałam problemy z nawracającym zapaleniem spojówek...co sądzicie o tych testach? czy to wiarygone?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 14:52   #4147
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ja uważam że fantastyczny pod warunkiem że dobrze dobierzesz kolor
53 był mega żółty na mojej twarzy - byłam strasznie zniechęcona, potem wybrałam 51 i jest super - co więcej pod oczami sprawuje się lepiej niż korektor....wczoraj zaszalałam w Rossmanie i kupiłam Healthy Mix (35 zł) w kolorze 52 - dzisiaj będę próbować.

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------


najlepiej będzie dla ciebie jak najmniej, tak jak dziewczyny pisały- stawiaj na bardzo naturalny makijaż, podkład w twoim przypadku lekki i nawilżający, odrobina delikatnego pudru w sterfie T, po za tym skoncentruj się na ty co masz ładne, podkreśl oczy fajnym tuszem, ładnie dobrane cienie (najlepiej jasne odcienie).

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

a..tak z innej beczki testowałam też nowego MF i dla mnie fatalny, nie lubię pudrowych podkładów, dobrze że miałam próbkę...
Poza tym chyba teraz przeniose się z kolorówką na Burżuja - zmojej obserwacji wynika że ma chyba najwięcej ma kosmetyków testowanych dermatologicznie i oftalmologicznie, a ja ostatnio miałam problemy z nawracającym zapaleniem spojówek...co sądzicie o tych testach? czy to wiarygone?
....
podobno mówią na mieście,że Chanel należy do Burzuja,a nie odwrotnie wszystko w branży albo jest powykupowane,albo połączone ze sobą,pomijając nazwy firm,jak przyglądniecie sie samym kosmetykom to one sa sporo do siebie podobne<składy,konsystenc ja,kolory,wykonczenie...> zwłaszcza róże,cienie okrągłe.,<CH. i B.>
Co do zapalenia spojówek,może byc to konsekwencją uczulenia na jakis składnik,owszem,ale najczęściej poprostu używamy jakiegos kosmetyku który uległ ''zabrudzeniu'' zainfekowaniu w trakcie użytkowania.ajlepiej niestety w takiej sytuacji wszystkie produkty okołooczne wymienic na nowe.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-24, 15:02   #4148
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
podobno mówią na mieście,że Chanel należy do Burzuja,a nie odwrotnie wszystko w branży albo jest powykupowane,albo połączone ze sobą,pomijając nazwy firm,jak przyglądniecie sie samym kosmetykom to one sa sporo do siebie podobne<składy,konsystenc ja,kolory,wykonczenie...> zwłaszcza róże,cienie okrągłe.,<CH. i B.>
Co do zapalenia spojówek,może byc to konsekwencją uczulenia na jakis składnik,owszem,ale najczęściej poprostu używamy jakiegos kosmetyku który uległ ''zabrudzeniu'' zainfekowaniu w trakcie użytkowania.ajlepiej niestety w takiej sytuacji wszystkie produkty okołooczne wymienic na nowe.
u mnie bylo ewidentnie uczulenie na kredke Miselyn fiolet i cos podrazniajacego w tuszu MF wydluzajacy fioletowym opakowaniu. Wyeliminowalam te 2 rzeczy plus wymienilam pare kosmetyków.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 16:09   #4149
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dzięki Dark, tak myślałam :/
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 19:36   #4150
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny pomóżcie, bo ja już sama nie wiem, co robię nie tak, że strasznie odcinają mi się kolory podkładu od szyi. Niby jak kupuje kolor w porządku, a potem bach- za ciemny. Obecnie używam podkładu Revlon Colorstay w kolorze 150 buff dla cery normalnej, suchej. Kiedy go kupowałam wydał mi się idealny. Niestety po ok. miesiącu zauważyłam, że chyba jednak nie do końca odcień jest okej. Jak myślicie może to być wina kremu, pędzla, pudru czy może po prostu sprzedano mi nieświeży produkt? Zaznaczę jeszcze, że ma cerę wrażliwą, naczynkową. Drugi podkład, którego używam to rozświetlający Artdeco High Definition Foundation w kolorze soft biscuit, który chyba również jest za ciemny.

Polećcie mi coś w miarę naturalnie wyglądającego, kryjącego jakieś drobne niespodzianki, naczynka no i niezbyt drogiego. Widziałam, że całkiem fajne recenzje zbiera Maybelline Affinitone 24h. Co o nim myślicie?
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 11:23   #4151
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Burżuj 52 HM bardzo fajny nic sie nie odcina i bardzo przyjemnie pachnie także udany zakup...mniej trawły od 123 (51) ale znalazłam fajną metodę mieszania tych 2 podkładów: 123 na pwieki i pod oczki na nos (po bokach noska już HealtyMix) na brode 123 reszta HM, fajnie wygląda i jestem mniej blada.
Dziewczyny/Dark mające już troszkę zmarszczek pod oczami też tak macie że nie sprawdza się u was korektor pod oczy a podkład tak? no niestety u mnie każdy korektor/rozświetlacz wręcz uwydatnia - a z podkładem super!! oczywiscie używam nawilżającego podkładu pod oczy.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, bo ja już sama nie wiem, co robię nie tak, że strasznie odcinają mi się kolory podkładu od szyi. Niby jak kupuje kolor w porządku, a potem bach- za ciemny. Obecnie używam podkładu Revlon Colorstay w kolorze 150 buff dla cery normalnej, suchej. Kiedy go kupowałam wydał mi się idealny. Niestety po ok. miesiącu zauważyłam, że chyba jednak nie do końca odcień jest okej. Jak myślicie może to być wina kremu, pędzla, pudru czy może po prostu sprzedano mi nieświeży produkt? Zaznaczę jeszcze, że ma cerę wrażliwą, naczynkową. Drugi podkład, którego używam to rozświetlający Artdeco High Definition Foundation w kolorze soft biscuit, który chyba również jest za ciemny.

Polećcie mi coś w miarę naturalnie wyglądającego, kryjącego jakieś drobne niespodzianki, naczynka no i niezbyt drogiego. Widziałam, że całkiem fajne recenzje zbiera Maybelline Affinitone 24h. Co o nim myślicie?
kupuj dcień jaśniejszy...Burżuj 123 nr. 51 nie ciemnieje, do naczynkowej jak najbardziej, fajnie kryje - pamietaj tylko od dobrym nawilżającym kremie pod makijaż.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-11-25 o 11:24
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 11:54   #4152
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, bo ja już sama nie wiem, co robię nie tak, że strasznie odcinają mi się kolory podkładu od szyi. Niby jak kupuje kolor w porządku, a potem bach- za ciemny. Obecnie używam podkładu Revlon Colorstay w kolorze 150 buff dla cery normalnej, suchej. Kiedy go kupowałam wydał mi się idealny. Niestety po ok. miesiącu zauważyłam, że chyba jednak nie do końca odcień jest okej. Jak myślicie może to być wina kremu, pędzla, pudru czy może po prostu sprzedano mi nieświeży produkt? Zaznaczę jeszcze, że ma cerę wrażliwą, naczynkową. Drugi podkład, którego używam to rozświetlający Artdeco High Definition Foundation w kolorze soft biscuit, który chyba również jest za ciemny.

Polećcie mi coś w miarę naturalnie wyglądającego, kryjącego jakieś drobne niespodzianki, naczynka no i niezbyt drogiego. Widziałam, że całkiem fajne recenzje zbiera Maybelline Affinitone 24h. Co o nim myślicie?
ja używałam maybelline affinitone i tego w tubce i tego w buteleczce szklanej. Dla mnie wydają się być podobne może troszkę ten w buteleczce bardziej trwały. No i kolory się różnią... tzn numeracja.
Poza tym masz ode mnie za to że sprawdzasz kolor podkładu dopasowując go do szyi.
Ostatnio czytałam recenzję MF tego najnowszego 3w1 bo chciałam też swoją dodać...i jedna z wizażanek napisała że sprawdzała jego kolor na dłoni i jej dłoń 47nude wybielił niczym ace.... to po prostu dla mnie będzie tekst roku.... od kiedy to się dopasowuje kolor do skóry na dłoni? jakaś nowa szkoła...
guru nie jestem kosmetycznym ale to to już śmiech na sali pisać takie herezje...
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 12:07   #4153
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny/Dark mające już troszkę zmarszczek pod oczami też tak macie że nie sprawdza się u was korektor pod oczy a podkład tak? no niestety u mnie każdy korektor/rozświetlacz wręcz uwydatnia - a z podkładem super!! oczywiscie używam nawilżającego podkładu pod oczy.
...........
róznie bywa z tymi korektorami i podkładami, zalezy od danego produktu i sposobu jego utrwalenia,mi ze względu na budowe oka<mimo 33 lat nie mam praktycznie wcale zmarszczek póki co> odkłada się większość kolorówki w tym obszarze....dlatego musze kombinować.Ale znalazłam już kilku faworytów którzy są niezawodni.... jest coś również w tym co mówisz o podkładach pod oczami,niektóre trzymaja sie lepiej....ale powoli rezygnuję zupełnie ze stosowania ich pod oczy bo mimo wszystko z wiekiem za bardzo obciązaja skórę,dlatego lepiej poszukać jednak odpowiediego korektora i utrwalacza,pod oczy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 16:06   #4154
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny/Dark mające już troszkę zmarszczek pod oczami też tak macie że nie sprawdza się u was korektor pod oczy a podkład tak? no niestety u mnie każdy korektor/rozświetlacz wręcz uwydatnia - a z podkładem super!! oczywiscie używam nawilżającego podkładu pod oczy.
...........
róznie bywa z tymi korektorami i podkładami, zalezy od danego produktu i sposobu jego utrwalenia,mi ze względu na budowe oka<mimo 33 lat nie mam praktycznie wcale zmarszczek póki co> odkłada się większość kolorówki w tym obszarze....dlatego musze kombinować.Ale znalazłam już kilku faworytów którzy są niezawodni.... jest coś również w tym co mówisz o podkładach pod oczami,niektóre trzymaja sie lepiej....ale powoli rezygnuję zupełnie ze stosowania ich pod oczy bo mimo wszystko z wiekiem za bardzo obciązaja skórę,dlatego lepiej poszukać jednak odpowiediego korektora i utrwalacza,pod oczy.
możesz napisać jaki
jak dotąd dla mnie był najlepszy YSL - ale nie rewelacyjny
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 18:45   #4155
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
w Rossmanie jest teraz -40% na kosmetyki, mozna by kupic tego nowego Max Factora
jaki to ?
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 18:50   #4156
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
jaki to ?
a taki : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-1.html&next=1

i nie martw się... jak zaczniesz czytać recenzję "nie wybiela dłoni niczym ace"(<=)...
tak pisze żebyś nie obawiała się przetestować bardzo fajny ale wiadomo nie każdemu podpasuje
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 18:55   #4157
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
a taki : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-1.html&next=1

i nie martw się... jak zaczniesz czytać recenzję "nie wybiela dłoni niczym ace"(<=)...
tak pisze żebyś nie obawiała się przetestować bardzo fajny ale wiadomo nie każdemu podpasuje
Dzięki

no to mam coraz większy problem . Bo zastanawiam się jaki podkład kupić jutro w Rossmannie i im więcej czytam, tym mnie wiem
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 19:00   #4158
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Dzięki

no to mam coraz większy problem . Bo zastanawiam się jaki podkład kupić jutro w Rossmannie i im więcej czytam, tym mnie wiem
wiesz jak Ci się mocno nie spieszy to jakiś tydzień temu widziałam jeszcze sporo próbek właśnie tego kosmetyku w rossmannach(nie wiem jak to jest w Twoim mieście u mnie w każdym bądź razie były) ale wydaje mi się że tylko jeden kolor tam był (chyba golden nr75)
wiadomo przetestujesz na sobie to się przekonasz czy Ci pasuje.Kolor dobierzesz potem
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 19:22   #4159
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
wiesz jak Ci się mocno nie spieszy to jakiś tydzień temu widziałam jeszcze sporo próbek właśnie tego kosmetyku w rossmannach(nie wiem jak to jest w Twoim mieście u mnie w każdym bądź razie były) ale wydaje mi się że tylko jeden kolor tam był (chyba golden nr75)
wiadomo przetestujesz na sobie to się przekonasz czy Ci pasuje.Kolor dobierzesz potem
To pewnie się spóźniłam, bo teraz ta promocja w Rossmannach . Hm, najwyżej jutro pójdę i pomacam, może się skuszę .
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 19:25   #4160
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
To pewnie się spóźniłam, bo teraz ta promocja w Rossmannach . Hm, najwyżej jutro pójdę i pomacam, może się skuszę .
jeżeli dobrze pamiętam to gazetka promocyjna obowiązuje tylko do 28.11
oczywiście żeby nie było... ja nie namawiam na ten nowy podkład. ale skoro są (a przynajmniej były) próbki to możesz wypróbować
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"

Edytowane przez wewelinka
Czas edycji: 2012-11-26 o 19:26
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 19:33   #4161
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
jeżeli dobrze pamiętam to gazetka promocyjna obowiązuje tylko do 28.11
oczywiście żeby nie było... ja nie namawiam na ten nowy podkład. ale skoro są (a przynajmniej były) próbki to możesz wypróbować
Raczej były, bo jak byłam dzisiaj w R, to nie widziałam próbek .
Tylko tak teraz czytam na KWC i on podobno nie ma jasnych odcieni, to prawda ? Bo ja raczej bladzioch jestem
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 19:44   #4162
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Raczej były, bo jak byłam dzisiaj w R, to nie widziałam próbek .
Tylko tak teraz czytam na KWC i on podobno nie ma jasnych odcieni, to prawda ? Bo ja raczej bladzioch jestem
nr 47 dziewczyny porównywały do 150buff colorstay
sama się po tych opisach skusiłam na ten kolor... testuje i powiem że mi pasuje troszkę mi badziej pod 180sand beige podchodzi ale to dlatego że się utlenia (w sumie to kolejny który jest ok.... a ja aż tak lubię nowości,że dalej testować będę )
jak nie mają w rossmanie to może w douglasie dostaniesz próbki tych podkładów nad którymi się zastanawiasz
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"

Edytowane przez wewelinka
Czas edycji: 2012-11-26 o 19:45
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 19:46   #4163
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Raczej były, bo jak byłam dzisiaj w R, to nie widziałam próbek .
Tylko tak teraz czytam na KWC i on podobno nie ma jasnych odcieni, to prawda ? Bo ja raczej bladzioch jestem
Jest jasny, ale nie jakiś bardzo, jak zciemnieje na twarzy to może być za ciemny dla Ciebie jeśli jesteś totalnym bledziochem.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 19:53   #4164
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
możesz napisać jaki
jak dotąd dla mnie był najlepszy YSL - ale nie rewelacyjny
....
mogę ,czemu nie
z tych droższych: Rouge Bunny Rouge we flamastrze,dla mnie o wiele lepszy od YSL,bo nie tylko jest leciutki ale ladnie kryje,Guerlain we flamastrze-mniej kryje ale pieknie odbija wszystkie załamania na skórze,G.Armani-ten z pędzelkiem -lekko kryje i rozświetla..do kupienia za granicą korektor we flamastrze-ByTerry.Jako ciekawostkę dodam,że nie przepadam za H.Rubinstain-tym w tubce.
Z tanszych ostatnio mnie zachwycił Loreal True Match<wygląda jak mały błyszczyk> jest naprawdę niezły.Oraz cześciowo jako pielęgnacja Roll On pod oczy z Garniera z kofeiną...wszystkie te korektory utrwalam pudrem sypkim lekko rózowym z BenNye.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 20:31   #4165
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Burżuj 52 HM bardzo fajny nic sie nie odcina i bardzo przyjemnie pachnie także udany zakup...mniej trawły od 123 (51) ale znalazłam fajną metodę mieszania tych 2 podkładów: 123 na pwieki i pod oczki na nos (po bokach noska już HealtyMix) na brode 123 reszta HM, fajnie wygląda i jestem mniej blada.
Hej dziewczyny! Ja od kilku tygodni nie wiem co się dzieje z moją skórą na twarzy. Większość podkładów w ciągu dnia zaczyna mnie pic na twarzy
Masakra, czuję straszny dyskomfort
Wcześniej używałam Vichy Dermablend, ale zmienili formułę na lepszą i też uczula. Potem miałam Artdeco z kwasem hiar. był ok, ale za taką cenę mógłby być lepszy.
Zastanawiam się od czego ta nadwrażliwość się uaktywniła. Najdziwniejsze jest to, że raz podkład jest ok, a na drugi dzień już piecze .
Stosuję tonik Cliniqua złuszczający nr 2 - może to winowajca
pod makijaż zawsze stosowałam krem La roche matujący - znów zmienili formułę na "lepszą" - może to on

Przetestowałam już sporo podkładów m.in.:
- Isadora Hydralight - był ok, ale 1 dnia znów piekł, ale go nie skreślam
- Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3w1- miałam kilka próbek, ciemniał, strasznie ściągał poliki i niemiłosiernie piekł

Ostatnio zakupiłam Burżuj 52 123 - niby ok, ale też potrafi piec w okolicach polikówi zaraz po nałożeniu wygląda super, ale po kilku godzinach już tak średnio.

kathy579 bardzo mi się spodobał Twój pomysł
Mam akurat próbkę Burżuj HM w odcieniu 53 i spróbuję Twój sposób.

Ostatnio jeszcze testowałam Bourjois Flower Perfection i specjalnie kupiony w Rossmannie puder w kamieniu Bourjois, Eclat Mineral - ale też chyba mnie uczula?

Co byście mi poleciły:
- z podkładów
- z kremów nawilżających dla wrażliwców
- puder

Przepraszam, że tak długo, ale musiałam się wygadać.
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 20:56   #4166
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja od kilku tygodni nie wiem co się dzieje z moją skórą na twarzy. Większość podkładów w ciągu dnia zaczyna mnie pic na twarzy
Masakra, czuję straszny dyskomfort
Wcześniej używałam Vichy Dermablend, ale zmienili formułę na lepszą i też uczula. Potem miałam Artdeco z kwasem hiar. był ok, ale za taką cenę mógłby być lepszy.
Zastanawiam się od czego ta nadwrażliwość się uaktywniła. Najdziwniejsze jest to, że raz podkład jest ok, a na drugi dzień już piecze .
Stosuję tonik Cliniqua złuszczający nr 2 - może to winowajca
pod makijaż zawsze stosowałam krem La roche matujący - znów zmienili formułę na "lepszą" - może to on

Przetestowałam już sporo podkładów m.in.:
- Isadora Hydralight - był ok, ale 1 dnia znów piekł, ale go nie skreślam
- Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3w1- miałam kilka próbek, ciemniał, strasznie ściągał poliki i niemiłosiernie piekł

Ostatnio zakupiłam Burżuj 52 123 - niby ok, ale też potrafi piec w okolicach polikówi zaraz po nałożeniu wygląda super, ale po kilku godzinach już tak średnio.

kathy579 bardzo mi się spodobał Twój pomysł
Mam akurat próbkę Burżuj HM w odcieniu 53 i spróbuję Twój sposób.

Ostatnio jeszcze testowałam Bourjois Flower Perfection i specjalnie kupiony w Rossmannie puder w kamieniu Bourjois, Eclat Mineral - ale też chyba mnie uczula?

Co byście mi poleciły:
- z podkładów
- z kremów nawilżających dla wrażliwców
- puder

Przepraszam, że tak długo, ale musiałam się wygadać.
....
zmien tonik i krem na nawilzające
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 21:22   #4167
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Darko1 pięknie dziękuję za odpowiedź
Tonik już zakupiłam Lirene nawilżająco-oczyszczający - nie wiem czy to dobry wybór, a z kremów nawilżających pod makijaż mogłabyś coś polecić?
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 22:32   #4168
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez wewelinka Pokaż wiadomość
nr 47 dziewczyny porównywały do 150buff colorstay
sama się po tych opisach skusiłam na ten kolor... testuje i powiem że mi pasuje troszkę mi badziej pod 180sand beige podchodzi ale to dlatego że się utlenia (w sumie to kolejny który jest ok.... a ja aż tak lubię nowości,że dalej testować będę )
jak nie mają w rossmanie to może w douglasie dostaniesz próbki tych podkładów nad którymi się zastanawiasz
Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Jest jasny, ale nie jakiś bardzo, jak zciemnieje na twarzy to może być za ciemny dla Ciebie jeśli jesteś totalnym bledziochem.
Ok, pójdę jutro zmacać
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 13:18   #4169
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Darko1 pięknie dziękuję za odpowiedź
Tonik już zakupiłam Lirene nawilżająco-oczyszczający - nie wiem czy to dobry wybór, a z kremów nawilżających pod makijaż mogłabyś coś polecić?
....
megan,jeżeli chodzi o tonik zwróć uwagę,żeby był bez dodatku alkoholu i salicylanów,póki co.Ten z Cliniqua zawiera jedno i drugie.
Jeżeli nakładane kosmetyki zacznają piec na skórze(również krem nawilżający),może to byc objaw naruszenia warstwy lipidowej naskórka i odwodnienia powierzchniowego,co wydaje mi się prawdopodobne po stosowaniu Cliniqua i do tego kremu matującego.Tak ja napisałam,trzeba przywrócić nawilżenie oraz odbudowac ochronną warstewkę... i tak,najprostrzym sposobem zamiast niewiadomo jak naładowanych chemia kremów będzie nakładanie na noc na wilgotną od toniku skórę kilku kropelek oliwki/olejku...szczerzę mogę polecić oliwkę z Rossmana Babydream,ale tą dla MAM https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...cji-ciala.html , zawiera tylko w sobie 4rodzaje olejków bez szkodliwych dodatków <podstawowa wersja niebieska oliwki dla maluchów zawiera trójglicerydy,które mogą zapychać> absolutnie nie bój sie przetłuszczenia skóry,wręcz przeciwnie skóra z czasem się wyreguluje i przestanie przetłuszczać.Natomiast na dzien lekki krem nawilżający i tu jest wiele opcji.Generalnie unikaj w kremach za wszelką cenę PARAFINY,MINERALNEGO oleju,jak sie da to parabenów i PEG'ów.
Ja jestem zwolenniczka prostych składów...z niedrogich firm mogę polecić APIS<szczególnie ich krem żurawinowy> do kupienia na stronie producenta lub na Allegor<seria profesjonalna> z droższych lubię BIODERMIC-do kupienia na stronie producenta<seria oliwkowa>
a ostatnio testuję naturalne kosmetyki rosyjskie,tanie jak barszcz o świetnych składach...poczytaj recenzje na KWC.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 13:36   #4170
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja od kilku tygodni nie wiem co się dzieje z moją skórą na twarzy. Większość podkładów w ciągu dnia zaczyna mnie pic na twarzy
Masakra, czuję straszny dyskomfort
Wcześniej używałam Vichy Dermablend, ale zmienili formułę na lepszą i też uczula. Potem miałam Artdeco z kwasem hiar. był ok, ale za taką cenę mógłby być lepszy.
Zastanawiam się od czego ta nadwrażliwość się uaktywniła. Najdziwniejsze jest to, że raz podkład jest ok, a na drugi dzień już piecze .
Stosuję tonik Cliniqua złuszczający nr 2 - może to winowajca
pod makijaż zawsze stosowałam krem La roche matujący - znów zmienili formułę na "lepszą" - może to on

Przetestowałam już sporo podkładów m.in.:
- Isadora Hydralight - był ok, ale 1 dnia znów piekł, ale go nie skreślam
- Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3w1- miałam kilka próbek, ciemniał, strasznie ściągał poliki i niemiłosiernie piekł

Ostatnio zakupiłam Burżuj 52 123 - niby ok, ale też potrafi piec w okolicach polikówi zaraz po nałożeniu wygląda super, ale po kilku godzinach już tak średnio.

kathy579 bardzo mi się spodobał Twój pomysł
Mam akurat próbkę Burżuj HM w odcieniu 53 i spróbuję Twój sposób.

Ostatnio jeszcze testowałam Bourjois Flower Perfection i specjalnie kupiony w Rossmannie puder w kamieniu Bourjois, Eclat Mineral - ale też chyba mnie uczula?

Co byście mi poleciły:
- z podkładów
- z kremów nawilżających dla wrażliwców
- puder

Przepraszam, że tak długo, ale musiałam się wygadać.
miesiąc temu odkryłam krem nawilżający który nie zamienie na inny - polecam świetny pod makijaż, spokojnie dla każdej grupy wiekowej.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...turu-oczu.html

wczoraj w Rossmanie odkryłam świetne cienie (4 zł sztuka) - z minerałami Miss Sporty, bardzo fajnie sie aplikuje, natomiast cienie Burżuja nie za bardzo - żałuje że kupiłam.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.