Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorczy - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-14, 16:24   #931
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 11 159
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez przewrazliwony Poka¿ wiadomo¶æ
Mog³aby¶ zarzuciæ jaki¶ link, bo nie moge tego znale¼æ. Proszê
http://www.sklepy24.pl/sklep/kielki_net/produkt/plukanka-ziolowa-do-wlosow-rozjasniajaca-herbapol/5116 jest tez identyczna do ciemnych
__________________
Twoje k³amstwo trwa tak d³ugo, ze sam zaczynasz w nie wierzyæ?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w³osów z wiza¿em : 65cm completed

Moja pielêgnacja w³osów
karmazynka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-15, 20:29   #932
przewrazliwony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Ale ¿eby rude przyciemniæ to mam zamówic przyciemniaj±c± czy rozjasniaj±c±? Bo tam cos pisze ze one ' podkreslaja naturalny kolor'
przewrazliwony jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-16, 14:42   #933
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 11 159
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez przewrazliwony Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ¿eby rude przyciemniæ to mam zamówic przyciemniaj±c± czy rozjasniaj±c±? Bo tam cos pisze ze one ' podkreslaja naturalny kolor'
przyciemniaj±c±, bo ta rozjasniaj±ca przez rumianek mo¿e podowaæ "zarudzenie" dalikatne bardzo oczywi¶cie
__________________
Twoje k³amstwo trwa tak d³ugo, ze sam zaczynasz w nie wierzyæ?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w³osów z wiza¿em : 65cm completed

Moja pielêgnacja w³osów
karmazynka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-30, 21:55   #934
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: jak w naturalny sposób rozja¶niæ w³osy?

podbijam watek. mam wlasciwie naturalne wlosy( wlasciwie bo rok temu u fryzjera doprowadzilam do tego ze w koncu uzyskalam efekt delikatnych refleksow ton w ton tak ze odrost jest prawie niewidoczny- roznica jest naprawde niewielka i naturalna ) macie jakies SPRAWDZONE pomys³y? na gooogle duzo jest przepisow ale nie moge znalezc nic na temat faktycznych efektow. chcialam na lao juz nie robic sobie refleksow o ile mi sie uda tylko lekko rozjasnic wlosy przy skorze jakos naturalniej.
osobiscie uzywam nalewki octowej zrobionej przeze mnie ( ocet winny _ nagietek,rumianek i dziewanna) i psikadlo na 2 h przed myciem z przefiltrowanego soku z cytryny + napar z rumianku 1:1 + kilka kropel gliceryny ( by sie wlosy nie przesuszyly) cos tam ruszylo niby juz po 1 razie ale teraz ( jestem obecnie po chyba juz 5 seri psikania i plukania) juz efektow nie widze ktos ma cos sprawdzonego?

aaahaaa wczesniej uzywalam tez olejku eterycznego cytrynowego - kilka kropel + szampin i mycie metoda kubeczkowa
robilam tez sobie suchy szampon z tym olejkiem
teraz myje wlosy szamponem z mydlnica,rumiankiem i slonecznikiem co podobno rozjasnia.
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-05-30 o 21:59
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-05-31, 17:38   #935
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: jak w naturalny sposób rozja¶niæ w³osy?

Ja mieszam:
kubek herbaty z rumianku + ³y¿ka miodu + 1 cytryna -> to miksuje w blenderze i wcieram na oko³o 2h. Póki co zrobi³am 2x. Efekt bardzo delikatny, ale po ka¿dym zastosowaniu widaæ, ¿e co¶ tam siê dzieje.
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦



Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-08, 17:15   #936
201607111040
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 10 542
Talking Kosmetyki przyciemniaj±ce w³osy

Znacie mo¿e dziewczyny jakie¶ kosmetyki które przyciemniaj± w³osy? Nie chodzi mi o farby koloryzuj±ce. Mo¿e znacie te¿ jakie¶ naturalne sposoby na przyciemnienie w³osów?
201607111040 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-08, 21:33   #937
majjo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 2
Question Przyciemnianie

No wiêc, moje w³osy maj± kolor jasnego br±zu i wygl±dam jak mysz polna. Poszpera³em trochê w necie co zrobiæ aby naturalnie przyciemniæ w³osy i naczyta³em siê o olejku rycynowym. Jedni mówi±, ¿e przyciemnia natomiast inni, ¿e nie wiêc jak to w koñcu z nim jest i je¶li przyciemnia to czy mocno i po jakim czasie? Zale¿y mi na tym aby mieæ ciemniejsze w³osy wiêc je¶li olejek rycynowy nie przynosi takiego efektu to czym mogê naturalnie przyciemniæ w³osy? Wiem, ¿e jest milion w±tków na ten temat ale w ¿adnym nie doszuka³em siê jednoznacznej odpowiedzi co do przyciemniania poprzez u¿ywanie olejku rycynowego dlatego za³o¿y³em nowy w±tek
majjo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 09:44   #938
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Przyciemnianie

Cytat:
Napisane przez majjo Poka¿ wiadomo¶æ
No wiêc, moje w³osy maj± kolor jasnego br±zu i wygl±dam jak mysz polna. Poszpera³em trochê w necie co zrobiæ aby naturalnie przyciemniæ w³osy i naczyta³em siê o olejku rycynowym. Jedni mówi±, ¿e przyciemnia natomiast inni, ¿e nie wiêc jak to w koñcu z nim jest i je¶li przyciemnia to czy mocno i po jakim czasie? Zale¿y mi na tym aby mieæ ciemniejsze w³osy wiêc je¶li olejek rycynowy nie przynosi takiego efektu to czym mogê naturalnie przyciemniæ w³osy? Wiem, ¿e jest milion w±tków na ten temat ale w ¿adnym nie doszuka³em siê jednoznacznej odpowiedzi co do przyciemniania poprzez u¿ywanie olejku rycynowego dlatego za³o¿y³em nowy w±tek
Z olejkiem rycynowym jest tak jak czyta³a¶. Jednym przyciemnia, innym nie. Je¶li za¿y ci na widoczym ifekcie, to daj sobie spokój z tym olejkiem.
Sposobów na przyciemnienie jest mnóstwo. Ca³y w±tek o tym jest, poczytaj. Jednoznacznej odpowiedzi nie dostaniesz, bo na ka¿de w³osy dany sposób dzia³a inaczej. Bedziesz musia³a spróbowaæ sama.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-15, 18:24   #939
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Czy napar z kawy przyciemni lekko rozja¶niane w³osy?
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-06-17, 13:07   #940
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka¿ wiadomo¶æ
Czy napar z kawy przyciemni lekko rozja¶niane w³osy?
My¶lê, ¿e nie, na pewno nie za pierwszym razem
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-13, 19:57   #941
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Naturalne na pewno, ale takie, w które ingerowa³y jakiekolwiek zabiegi raczej ju¿ nie
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-17, 15:42   #942
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 11 159
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Poka¿ wiadomo¶æ
Znacie mo¿e dziewczyny jakie¶ kosmetyki które przyciemniaj± w³osy? Nie chodzi mi o farby koloryzuj±ce. Mo¿e znacie te¿ jakie¶ naturalne sposoby na przyciemnienie w³osów?
oleje indyjskie maja czêsto extrakty które przyciemniaja
__________________
Twoje k³amstwo trwa tak d³ugo, ze sam zaczynasz w nie wierzyæ?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w³osów z wiza¿em : 65cm completed

Moja pielêgnacja w³osów
karmazynka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-22, 12:03   #943
akrzesak
Raczkowanie
 
Avatar akrzesak
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 378
Talking Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Ja natomiast jestem bardzo zaskoczona. U¿y³am p³ukanki z rumianku raz a ju¿ widaæ by³o ró¿nice i to tak spor± ¿e znajomy zapyta³ czy by³am u fryzjera bo pasemka mam
akrzesak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-02, 13:18   #944
rudyblondxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 1
Przej¶cie z br±zowych w³osów na blond naturalnymi sposobami.

Chcia³abym przej¶æ z w³osów br±zowych na blond naturalnie. Jak na razie jestem na etapie rudego. Rozja¶niam w³osy rumiankiem, cytryn±, maseczk± wax do jasnych w³osów i korzeniem rabarbaru. Mam teraz tylko pewn± w±tpliwo¶æ. Czy po tym rozja¶nianiu jak osi±gnê ju¿ blond nie bêdzie on prze¶witywa³ rudo¶ci± ?
rudyblondxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-02, 16:56   #945
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 336
Dot.: Przej¶cie z br±zowych w³osów na blond naturalnymi sposobami.

Cytat:
Napisane przez rudyblondxx Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³abym przej¶æ z w³osów br±zowych na blond naturalnie. Jak na razie jestem na etapie rudego. Rozja¶niam w³osy rumiankiem, cytryn±, maseczk± wax do jasnych w³osów i korzeniem rabarbaru. Mam teraz tylko pewn± w±tpliwo¶æ. Czy po tym rozja¶nianiu jak osi±gnê ju¿ blond nie bêdzie on prze¶witywa³ rudo¶ci± ?
Myslê ze platyny ani jasnego blondu raczej nie osiagniesz. Ja z ciemnego blondu na koncach mam taki miodowy/z³oty wlasnie troche rudawy. Wyglada to jak ombre ;p
__________________


CarmenSandiego jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-11-02, 17:13   #946
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomo¶ci: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Przej¶cie z br±zowych w³osów na blond naturalnymi sposobami.

Cytat:
Napisane przez rudyblondxx Poka¿ wiadomo¶æ
Chcia³abym przej¶æ z w³osów br±zowych na blond naturalnie. Jak na razie jestem na etapie rudego. Rozja¶niam w³osy rumiankiem, cytryn±, maseczk± wax do jasnych w³osów i korzeniem rabarbaru. Mam teraz tylko pewn± w±tpliwo¶æ. Czy po tym rozja¶nianiu jak osi±gnê ju¿ blond nie bêdzie on prze¶witywa³ rudo¶ci± ?
Jak bêdzie rudawy, mo¿esz spróbowaæ niebieskich/fioletowych/srebrnych p³ukanek
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-08, 16:29   #947
emmmwuuu
Raczkowanie
 
Avatar emmmwuuu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Przej¶cie z br±zowych w³osów na blond naturalnymi sposobami.

Mój naturalny kolor to ciemny br±z, bardzo ciemny, na poziomie 3 (z tego co widzê po zdjêciach ). W³osy farbujê od X lat, obecnie farbami ja¶niejszymi, ni¿ naturalny kolor, zazwyczaj 5. Zale¿y mi na rozja¶nieniu w³osów do ciemnego b±d¼ ¶redniego blondu. W³osy mam bardzo ³amliwe, wiêc rozja¶niacze itp odpadaj±, chcê to zrobiæ naturalnymi sposobami, tak, ¿eby do wakacji by³y ju¿ zbli¿one do porz±danego koloru :P u¿ywam szamponu przeciw³upie¿owego, pozsotawiam go na w³osach na kilka minut, od¿ywek dla blondynek i p³uczê w³osy rumiankiem - efekty mocno ¶rednie, a bawiê siê tak ju¿ z miesi±c Istniej± jakie¶ p³ukanki, maski, które mog³yby mi pomóc?
emmmwuuu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-15, 16:41   #948
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Przej¶cie z br±zowych w³osów na blond naturalnymi sposobami.

Spróbuj mo¿e kosmetyków do blondu.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-22, 21:11   #949
miracle93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Jak zmieniæ kolor w³osów sposobami naturalnymi?(bez u¿ycia farby)-w±tek zbiorcz

Od jutra zaczynam walkê o naturalne przyciemnienie w³osów. dzi¶ nie dam ju¿ rady zrobiæ sobie p³ukanki z herbaty czy sza³wi. Wiadomo dlaczego. Rano muszê wstaæ.. Mam ciemne farbowane w³osy i ciemno blond odrosty. Chcia³abym przyciemniæ w³osy naturalnie, mam do¶æ czêstego farbowania w³osów.
miracle93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-22, 21:24   #950
201607111040
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 10 542
Dot.: Przej¶cie z br±zowych w³osów na blond naturalnymi sposobami.

Cytat:
Napisane przez emmmwuuu Poka¿ wiadomo¶æ
Mój naturalny kolor to ciemny br±z, bardzo ciemny, na poziomie 3 (z tego co widzê po zdjêciach ). W³osy farbujê od X lat, obecnie farbami ja¶niejszymi, ni¿ naturalny kolor, zazwyczaj 5. Zale¿y mi na rozja¶nieniu w³osów do ciemnego b±d¼ ¶redniego blondu. W³osy mam bardzo ³amliwe, wiêc rozja¶niacze itp odpadaj±, chcê to zrobiæ naturalnymi sposobami, tak, ¿eby do wakacji by³y ju¿ zbli¿one do porz±danego koloru :P u¿ywam szamponu przeciw³upie¿owego, pozsotawiam go na w³osach na kilka minut, od¿ywek dla blondynek i p³uczê w³osy rumiankiem - efekty mocno ¶rednie, a bawiê siê tak ju¿ z miesi±c Istniej± jakie¶ p³ukanki, maski, które mog³yby mi pomóc?
Zauwa¿y³am ¿e po tej masce w³osy robi± mi siê ja¶niejsze. To dziêki miodowi.https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...szczonych.html
201607111040 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-22, 23:44   #951
Lavanja
Raczkowanie
 
Avatar Lavanja
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Stratford-upon-Avon
Wiadomo¶ci: 162
Jak przyciemnic wlosy bez niszczenia

Witam, mam pytanie jak moge przyciemnic wlosy o kolorze jasnego cieplego blondu do sredniego popielatego blondu badz poprostu poszarzyc te co mam ale tak aby nie zniszczyc wlosow? Trwala farba odpada, wiec czy uda mi sie to osiagnac czyms jeszcze? Moje naturalne wlosy to sredni szary blond, chce do niego wrocic i juz gryzie mnie roznica miedzy odrostem a wlosami rozjasnianymi.
__________________
zapuszczam
start : 20.11.2011
cel: choc raz w zyciu, wlosy do pasa z wymarzonym blondem

Mioduje, olejuje, nie prostuje ! Krece papiloty bo suszarka to klopoty
Lavanja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-23, 18:59   #952
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Jak przyciemnic wlosy bez niszczenia

Cytat:
Napisane przez Lavanja Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, mam pytanie jak moge przyciemnic wlosy o kolorze jasnego cieplego blondu do sredniego popielatego blondu badz poprostu poszarzyc te co mam ale tak aby nie zniszczyc wlosow? Trwala farba odpada, wiec czy uda mi sie to osiagnac czyms jeszcze? Moje naturalne wlosy to sredni szary blond, chce do niego wrocic i juz gryzie mnie roznica miedzy odrostem a wlosami rozjasnianymi.
Mo¿e bardzo s³aba niebieska p³ukanka? Ale to siê nie zalicza raczej do metod naturalnych.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-26, 11:58   #953
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak przyciemnic wlosy bez niszczenia

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e bardzo s³aba niebieska p³ukanka? Ale to siê nie zalicza raczej do metod naturalnych.
Mnie zastanawia, czy np. owoce w kolorze fioletowym/niebieskim mo¿na zetrzeæ, rozcieñczyæ trochê z wod± i daæ na w³osy jak tak± p³ukankê do och³odzenia koloru? Czy to bzdura? Tak tylko sobie my¶le...
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-27, 13:42   #954
anetamiki2104
Raczkowanie
 
Avatar anetamiki2104
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 243
Dot.: Jak przyciemnic wlosy bez niszczenia

ja proponuje gencjanê oczywi¶cie roztwór wodny nie z alkoholem. Bardzo fajnie nadaje w³osom odcieñ jaki by ciebie interesowa³. tylko jedno ostrze¿enie nie za du¿o bo wyj± fioletowe. Ja na 2,5 l wody u¿ywam 4 kropel i stosuje tak± p³ukankê co 3-4 mycia. Polecam
__________________
¯yj tak by w ¿yciu niczego nie ¿a³owaæ
anetamiki2104 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-27, 15:41   #955
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak przyciemnic wlosy bez niszczenia

Cytat:
Napisane przez anetamiki2104 Poka¿ wiadomo¶æ
ja proponuje gencjanê oczywi¶cie roztwór wodny nie z alkoholem. Bardzo fajnie nadaje w³osom odcieñ jaki by ciebie interesowa³. tylko jedno ostrze¿enie nie za du¿o bo wyj± fioletowe. Ja na 2,5 l wody u¿ywam 4 kropel i stosuje tak± p³ukankê co 3-4 mycia. Polecam
Czy na ciemnym blondzie (farbowanym) te¿ to co¶ da?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-29, 19:36   #956
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Jak przyciemnic wlosy bez niszczenia

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie zastanawia, czy np. owoce w kolorze fioletowym/niebieskim mo¿na zetrzeæ, rozcieñczyæ trochê z wod± i daæ na w³osy jak tak± p³ukankê do och³odzenia koloru? Czy to bzdura? Tak tylko sobie my¶le...
A jakie¶ konkretne owoce masz na my¶li? Bak³a¿an?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-12-30, 16:51   #957
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak przyciemnic wlosy bez niszczenia

Ja to mam w ogóle nie lada zagwozdkê i wyj±tkowo nie wiem jak j± rozwi±zaæ . Tak to jest, ¿e innym doradziæ umiem a sobie wcale. Otó¿, na moim br±zie poziom 5-6 mam po¶wiatê i rud± i z³ot±. I z³ot± kocham a rud± ju¿ niekoniecznie. I jak tu pozbyæ siê rudej, pozostawiaj±c i wzmacniaj±c z³ot±...
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-13, 14:22   #958
garrispl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 4
Przyciemnianie rudych w³osów

Mam od urodzenia lekko rude w³osy/jasny blond.
I w zwi±zku z tym mam pytanie jak mogê je przyciemniæ?
Jakie¶ od¿ywki? Chodzi mi o to, ¿eby tego rudego nie pogr±¿yæ
Z góry dziêkuje, pozdrawiam
garrispl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-13, 14:30   #959
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 5 883
Dot.: Przyciemnianie rudych w³osów

Moja mama zaczê³a u¿ywaæ szamponów i od¿ywek do w³osów br±zowych i trochê przyciemnia³y
__________________
pijê kawê bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-13, 14:37   #960
garrispl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Przyciemnianie rudych w³osów

Na tyle, ¿e nei wygl±daj± na rude?
garrispl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-02-19 21:59:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.