Pomocz dla Aniśś :D Proszę ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-01, 18:16   #1
willi
Raczkowanie
 
Avatar willi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lubliniec
Wiadomości: 132
Talking

Pomocz dla Aniśś :D Proszę !


No wiec prosze o poradę. Rano malując się chce ,a raczej próbuje by makijaż został przez cały dzień a raczej na czas szkoły czyli 6 h. No z przykroscią stwierdzam, że mi się nieudaje. Makijaż jest na początku trwały a potem tak jakby go niebyło ! Do tego mam cere "z pryszczami" Lol. Proszę o poradę jakie kosmetyki stosować by makijaż został i jak co nakładać.
Teraz używam:
- korektor ton jasniejszy pod oczy
- Podkładu z Avonu
- Puder sypki matujący
- maskara z avonu (ale to nieważne )
***
Czekam na odpowiedź na dzisiaj jeśli można
willi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 18:21   #2
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: Pomocz dla Aniśś :D Proszę !

Masz 15 lat, tak?
Może wystarczy Ci na twarz krem tonujący, tusz do rzęs i tyle? Jak nie musisz, to się może jeszcze tak za bardzo nie maluj...
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 18:34   #3
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: Pomocz dla Aniśś :D Proszę !

Ja mam podobnie tylko ze moja cera sie juz poprawila dzieki wizytom u dermatologa, ale makijaz splywa po kilku godzinach bo mam mieszana cere. Ja przed szkola myje buzke zelem NIVEA do cery wrazliwej bo pzrez te toniki z antybiotykami skora mi sie zaczela troszke luszczyc, ale przynajmniej zniknely mi przyszcze. Potem nakladam krem Nivea matujacy, na to cienka warstwe Dream matte mousse zeby koloryt sie wyrownal i na koniec lekko pudruje minimimalnie, przewaznie nie trzeba ale na wszelki wypadek to robie. W szkole to radze sobie tak, ze mam bibulki i przecieram nimi twarz i zaraz pudruje te miejsca ktore sie nadal swieca czyli nosek brodka i czolko. Moze to wydawac sie duzo ale polowa makijazu splywa i zostaje na tych bibulkach. Dodam tyle ze ja mam 18 lat juz, ale problem taki sam.
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 21:10   #4
willi
Raczkowanie
 
Avatar willi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lubliniec
Wiadomości: 132
Dot.: Pomocz dla Aniśś :D Proszę !

Mam 15 lat i wiem że niepowinnam tak się malować , ale cóż ja poradze że moja cera jest taka a nie inna? Pozatym po szkole makijaż zostaje zmyty kremem do demakijażu a potem robie całą serie różnymi tonikami,żelami,płatkami i cera oczyszczona. Od jutra przechodzę na mini dietę czyli zero słodyczy i tłuszczu - oczywiście by niemieć pryszczy i tłuszczyku na brzuszku
Kasi'A czy ten Dream matte mousse jest dobry ? A i żeby niebyło to ja nieorbie sobie natważy jakiejś maski też nakładam małą warstwę kosmetyku !Czekam na odpowiedzi I dziękuję za dotychczasowe pomocne rady
willi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-01, 22:05   #5
totty
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar totty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa-okolice
Wiadomości: 47
Dot.: Pomocz dla Aniśś :D Proszę !

na syfki jest dobry podklad Maybelline ever fresh,idealnie kryje.najpierw punktowo palcem klade go na syfki.i potem jak wsiaknie,gabka na calej twarzy podklad rozcieram.mozna czyms przypudrowac sypkim jeszcze.i polecam na syfki cos co niedawno odkrylam-i jest zaje super extra-moze byc jako "masc lecznicza" albo korektor pod podklad-KOREKTOR antybakteryjny z zielonym pigmentem "anti acne-przeciwtradzikowy" dr irena eris,seria ponizej 20.wysusza syfki,te wystajace wchlania,i matuje.polecam.
totty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 06:20   #6
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Pomocz dla Aniśś :D Proszę !

Willi, więc ja w twoim wieku postawiłabym na pielęgnację, ale rozumirm że z p[odkładem czujesz sie bardziej komfortowo. Wobec tego proponuję ci takie rozwiązanie:
Rano myjesz buzię żelem myjącym
przecierasz nawilżająco antybakteryjnym tonikiem i wklepujesz matująco - nawilżający krem.
Zamiast podkładu wybierz sobie koloryzujący krem - jest delikatniejszy a buzia po nim gładka, promienna
Potem oprósz buzię sypkim pudrem.
A po powrocie wszystko ładniej zmyj mleczkiem do tłustej cery, potem umyj buzie mydłem siarkowym, zastosuj tonik i mocno nawilżający krem.
Dwa razy w tygodniu możesz zastosować peeling antybakteryjny i maseczke oczyszczającą pory
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 06:22   #7
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Pomocz dla Aniśś :D Proszę !

a jeśli chodzi o podkład to ja polecam Ci lżejszy, np Lirene City matt Dr. Eris, wygładzająco - matujący. Jest super leciutki i niewidoczny na buzi jeśli nałożysz jego cieniutką warstewkę.
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-02, 08:36   #8
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: Pomocz dla Aniśś :D Proszę !

Willi, tutaj w 100% zgadzam się z Sathi - pielęgnacja przede wszystkim
Jak już się koniecznie upierasz przy podkładzie - to faktycznie Lirene City Matt jest znacznie lżejszy, a też niedrogi. Widziałam go ostatnio coś po 18 pln.
I specjalnie piszę o "minimum", bo moim zdaniem to działa - spotkałam ostatnio koleżankę z liceum, która się w Iszej klasie już dość mocno malowała.
Wtedy jej zazdrościłam, teraz role się odwróciły
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 10:39   #9
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Pomocz dla Aniśś :D Proszę !

'Niespodzianki' możesz przykryć korektorem, a na twarz nałozyć lekki podkład albo krem koloryzujący. W czasie dnia możesz używać bibułek matujących aby uniknąć efektu świecenia.
Tak jak piszą dziewczyny- najważniejsza jest odpowiednia pielęgnacja;-) Na krostki możesz nakładać punktowo specjalne specyfiki wysuszające np. LRP z serii Effeclar lub innej dowolnej firmy;-) Możesz także sięgnąć po ziołowe herbatki na takie zmiany skórne;-)

pzdr
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 10:46   #10
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: Pomocz dla Aniśś :D Proszę !

Sathi przedstawila ci doskonala recepte na makijaz dla ceru tradzikowej( czyli tlustej ze skolonnoscia do stanow zapalnych) powinnas przede wszystkim postawic jeszcze na pielegnacje a nie korekte polecam masc cynkowa na zmiany skorne bo doskonale wysusza no i jeszcze wiecej cierpliwosci bo kazdy wiek ma przeciez swoje prawa jeszcze przyjdzie czas na korektor pod oczy pozdrawiam
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 18:21   #11
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: Pomocz dla Aniśś :D Proszę !

Jesli chodzi o podklad to zastanawialam sie dlugo jaki wybrac,czytalam recenzje i poszlam po dream matte mousse, poniewaz jest matujacy a to jest dla mnie wazne. Ja mam kolorek 026 honey beige. Pani ekspedientka taki mi doradzila,powiedziala ze lepszy taki niz zoltawy odcien bo lepiej zamaskuje mi czerwony odcien skory. Krostki przykrywam na samym koncu korektorem w sztycia ja wybieram ten jasniejszy. Podklad z czasem wtapia sie w cere(po kilku godzinach nie mam juz pelnego matu i buzka mi sie podoba bo lekko polyskuje,wyglada bardziej naturalnie), mi na takim lekkim podkladzie zalezalo bo nienawidze efektu maski,zreszta nawet z tymi kosmetykami jestem bardzo oszczedna. Jedynym plusem tlustej cery jest to ze zmarszczki wolniej Nam sie robia. I zgadzam sie z reszta, przede wszystkim postaw na pielegnacje i udaj sie do dermatologa.
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-02, 18:25   #12
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: Pomocz dla Aniśś :D Proszę !

Korektor daje na koncu, poniewaz modeluje twarz pudrem brazujacym, i kiedy nakladalam go przed modelowaniem, powstawaly mi w miejscach gdzie mialam krostki ciemne plamy. Moze to wydawac sie nie koniecznie dobre ale wystarczy 10 min a korektor wtapia sie w cere i nic nie widac.
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 13:58   #13
willi
Raczkowanie
 
Avatar willi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lubliniec
Wiadomości: 132
Dot.: Pomocz dla Aniśś :D Proszę !

Dziękuję za rady Pielęgnacja przedewszystkim i o tym wiem. Jeśli chodzi o korektor pod oczy to stosuję go na krostki bo dość dobrze maskuję. Teraz wiem co mam kupić będąc w kosmetycznym Pozdrawiam i Dziękuję
willi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.