Stopy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-27, 12:09   #1
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176

Stopy


Jestem załamana stanem moich stóp Stopy są szorstkie, skóra jest wysuszona, paznokcie pożółkłe o brzydkim kształcie i bardzo cienkie. Moim zdaniem teraz jest najlepszy czas na zadbanie o stopy,aby zdążyć do lata. Nigdy wcześniej nie dbałam jakoś szczególnie o stopy. Zazwyczaj w lato malowałam paznokcie lakierem i z daleka jako tako to wyglądało. Bo dla mnie nie ma nic gorszego niż odkrywanie niepomalowanych paznokci latem. Pomóżcie mi jak mam się zabrać za te moje stopy, żeby skóra była gładka a paznokcie twarde o prostokątnym kształcie. CO poradzicie ?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 13:20   #2
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Stopy

jeśli masz suchą skóre na stopach powinnaś jakiś kremik silnie nawilżający na noc wsmarowywac, np Isana z mocznikiem - świetny jest. Zrób też peeling żeby tą szorstką, starą skórę zedrzec. Masuj, wklepuj kremiki i nie zapominaj o stopach!
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 14:11   #3
chandra
Rozeznanie
 
Avatar chandra
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 515
Dot.: Stopy

na zrogowacenia i szorstkie stopy polecam tą tarkę Scholl, kupiłam w aptece za 24 zł, jest BOSKA, trze się na sucho, najpierw jedną stroną potem kończy drugą, ja potem wklepuję kremik i jest cudnie, już po pierwszym użyciu,a tez miałam szorstkie stopy a lato blisko
na paznokcie nie wiem co poradzic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8c77b058-e4e5-408e-add9-c3a644e7c8ca_product.jpg (10,0 KB, 15 załadowań)
__________________
...
Radość była panią domu, strach mieszkał w szopie na tyłach.
chandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.