watek zamkniety??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-23, 00:07   #1
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385

watek zamkniety???


wlasciwie to chyba jestem tutaj od poczatku istnienia wizazu.. Wiekszosc pewnie mnie nie zna, bo ostatnio rzadko tu jestem. Ale nie rozumiem, jak to jest, ze ktos rozpoczyna nowy watek a ktos inny po prostu go zamyka?

Ja tez chcialam sie wypowiedziec!! Bylo mi bardzo przykro, ze np. tak wiele dziewczyn krytykowalo makijaze monny (czy dobrze pisze nick?) i to, ze zamieszcza zdjecia za zdjeciami... podczas gdy inne wizazanki tez zamieszczaly mnostwo zdjec. Gdy powstalo nowe forum "Moje makijaze"..zauwazylam pewne tendencje.. ze sa osoby, ktorych nie mozna krytykowac tzn. oczywiscie nie ich, tylko ich dziel. Dlatego tez i ja nalezalam, naleze do osob, ktore nie udzielaja sie na tamtym forum.. gdyz pewnie uznana zostalabym trollem, jak to teraz czesto sie zdarza. Uwazam, ze kazdy ma prawo oceniac.. jesli ktos sam poddaje sie takiej ocenie, to musi zakladac, ze komus sie cos spodoba a komus innemu nie.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 06:41   #2
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: watek zamkniety???

Cytat:
Napisane przez nineczka
wlasciwie to chyba jestem tutaj od poczatku istnienia wizazu.. Wiekszosc pewnie mnie nie zna, bo ostatnio rzadko tu jestem. Ale nie rozumiem, jak to jest, ze ktos rozpoczyna nowy watek a ktos inny po prostu go zamyka?
Ja też jestem tutaj chyba od początku istnienia wizażu...
Dlaczego? Ponieważ wątek osiągnął stan, w którym naszym zdaniem każda następna wypowiedź tylko pogorszy sytuację.
Cytat:
Napisane przez nineczkas
Ja tez chcialam sie wypowiedziec!! Bylo mi bardzo przykro, ze np. tak wiele dziewczyn krytykowalo makijaze monny (czy dobrze pisze nick?) i to, ze zamieszcza zdjecia za zdjeciami... podczas gdy inne wizazanki tez zamieszczaly mnostwo zdjec. Gdy powstalo nowe forum "Moje makijaze"..zauwazylam pewne tendencje.. ze sa osoby, ktorych nie mozna krytykowac tzn. oczywiscie nie ich, tylko ich dziel. Dlatego tez i ja nalezalam, naleze do osob, ktore nie udzielaja sie na tamtym forum.. gdyz pewnie uznana zostalabym trollem, jak to teraz czesto sie zdarza. Uwazam, ze kazdy ma prawo oceniac.. jesli ktos sam poddaje sie takiej ocenie, to musi zakladac, ze komus sie cos spodoba a komus innemu nie.
Ponownie - krytykować destruktywnie, a krytykować konstruktywnie to wielka różnica. Jeśli stać Ciebie na krytykę stonowaną w słowach i KONSTRUKTYWNĄ to nie widzę powodu, aby obrażać się na forum.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 06:49   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: watek zamkniety???

Oj Zło. wydaje mi się, że tym razem się pośpieszyłeś. MOże Nineczka za szybko poruszyła tę kwestię, ale zrobiła to w sposób bardzo kulturalny i logiczny.

Pozdrawiam serdecznie i otwórz wątek Złotko

AgaZ
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 06:50   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Exclamation Dot.: watek zamkniety???

Aaaa nie załapałam o jaki wątek Ci Nineczko chodzi. Tak, tamte dwa wątki zamknęłam i na pewno już nie będą aktywne.

Pozdrawiam

AgaZ

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2005-05-23 o 06:55
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 06:55   #5
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: watek zamkniety???

Cytat:
Napisane przez AgaZ
Oj Zło. wydaje mi się, że tym razem się pośpieszyłeś. MOże Nineczka za szybko poruszyła tę kwestię, ale zrobiła to w sposób bardzo kulturalny i logiczny.

Pozdrawiam serdecznie i otwórz wątek Złotko

AgaZ
Aguś, jaki wątek? Nineczkas pisze o wątku "Tropikalne makijaże" na innym forum, który ty sama zamknęłaś

Zalecenie admina: kawusia poranna
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 15:15   #6
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: watek zamkniety???

No nie.. nie pisalam o watku "tropikalne makijaze".. czy zlo ty masz jakas obesje, czy co?

A wracajaz jeszcze do przerabianych makijazy.. czy pozwolisz mi to wytlumaczyc i raczysz przeczytac do konca?
Wizaz, jest miejscem gdzie dziewczyny moga albo powinny czuc sie dobrze i czuc sie soba. Ile slyszales narzekac od babek, ze to niesprawiedliwe, ze w kolorowych magazynach tak bardzo przerabiane sa modelki.. ze przeciez to nie mozliwe, zeby tak wygladaly.. ze to tylko powoduje, ze my, smiertelne, zwyczajne babki popadamy w kompleksy, ze gonimy za jakimis wyobrazeniami, idealami tylko dlatego, ze ciagle jestesmy bombardowane takimi pieknymi zdjeciami. Ile razy slyszales, nawet pewnie i tutaj na wiazazu, ze takie chamskie przerabianie powoduje tylko, ze obniza sie nasza samoopinia.. wiem, wiem, nie powinnysmy temu ulegac..ale ulegamy. i co.. teraz na wiazu, jest to NORMALNE, akceptowalne, a nawet bluzdzi sia na te (czytaj mnie), ktore zwrocily na to uwage!!! I jeszcze raz mowie, napisalam to po obejrzeniu zdjec jednej wizazanki w czerwonym makijazu, ktora sama przyznala sie do przerobki.. a nie myslalam o Adze!! Wracajac.. wizaz, ma byc czyms innym niz kolorowe magazyny, tak? chyba ze sie myle? czy moze tez ma nam prac mozgi.. i sugerowac, ze tylko my mamy normalne cery, ktore nie blyszcza sie tak pieknie w zyciu codziennym??Czy Ty, Zlo tak na spokojnie, bez emocji, mozesz zrozumiec o co mi chodzi? I ze nie jest to atak.. tylko o apel i jakies granice na tym fajnym forum? Ze tu nie jest wyscig pieknosci tylko miejsce, gdzie normalna dziewczyna moze zobaczyc jak z takiej normalnej moze stac sie piekniejsza w zyciu codziennym a nie na kompie?
A pamietasz jak na poczatku stworzyles Galerie bywalcow i pozwoliles na to zeby inne osoby wystawialy oceny tym ktore umieszczaly zdjecia.. i jak szybko z tego zrezygnowales? A dlaczego?Bo tu nie powinno byc konkursu, ktora piekniejsza, ktora zgrabniejsza.. tylko jak ktora potrafi za pomoca makijazu wyczarowac cos wspanialego..bo chyba w koncu na tym polega wizaz i stylizacja.. a pieknych, przerabianych zdjec to mozna znalezc tysiace wlasnie w kolorowych magazynach.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 17:23   #7
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: watek zamkniety???

Cytat:
Napisane przez nineczka
No nie.. nie pisalam o watku "tropikalne makijaze".. czy zlo ty masz jakas obesje, czy co?
Zarzucasz mi coś, czego nie zrobiłem. NIE ZAMYKAŁEM ŻADNEGO WĄTKU. Wskaż mi choć jeden Twój wątek, który zamknąłem.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-23, 18:37   #8
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: watek zamkniety???

a czy ja napisalam, ze zamknales moj watek? nie...
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 20:09   #9
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: watek zamkniety???

Cytat:
Napisane przez nineczka
...ze obniza sie nasza samoopinia.. wiem, wiem, nie powinnysmy temu ulegac..ale ulegamy. i co.. teraz na wiazu, jest to NORMALNE, akceptowalne, a nawet bluzni sia na te (czytaj mnie), ktore zwrocily na to uwage!!! .... Wracajac.. wizaz, ma byc czyms innym niz kolorowe magazyny, tak? chyba ze sie myle? czy moze tez ma nam prac mozgi.. i sugerowac, ze tylko my mamy normalne cery, ktore nie blyszcza sie tak pieknie w zyciu codziennym??.... ze nie jest to atak.. tylko o apel i jakies granice na tym fajnym forum? Ze tu nie jest wyscig pieknosci tylko miejsce, gdzie normalna dziewczyna moze zobaczyc jak z takiej normalnej moze stac sie piekniejsza w zyciu codziennym a nie na kompie?
Nineczkaś co TY sobie ubzdurałas z tymi przeróbkamiw Shopie?? Bezprzerwy czytam ja nie o awaturze z Agą BJ to o nie przrabianu zdjęć.

I co Zło ma zrobić jak zobaczy moje zdjęcie przerobione na forum Moje Makijaże?? To mnie ma kopnąc w za kłamstwa?? Czy oddać do sądu za oszustwa innchy Wiżanek, bo przerobiłam zdjęcie i tym samym "oszukałam" innych zakrywając swoją purchawkę na nosie ??? Czy mam mnie zablokwać??

Ja Twoim zdanie mają wyglądać granice na forum i czego mają dotyczyć??
Obróbki zdjęć? TO co jest Twoim zdaniem wolno "zakryć" programem, a co trzeba koniecznie zostawić takie jakie jest??

A nie wydaje Ci się, że makijaż to też sztuka kamuflażu, którą stosuje prawie każda kobieta?? Gdybyśmy wszystkie tak się czuły jak TY tutaj nawołujesz to przemysł kosmetycznu robi plajtę w miesiąc

Wiem, Ty chcesz makijażu w naturalnym wydaniu zn. bez obróbek...Sam makijaż jest już jakąś ingerencją w naturę

Rozumiem, że masz dość pastiku w gazetach. Musisz jednak wiedzieć, że ONI TAM w Gazecie przerabiają, poprawiają prawie wszystkie cechy, elemnty na twarzy ciele...MY TUTAJ na Wizażu poprawiamy przeważnie stan cery....NIe wszyscy są błogosławieni piekną cerą, np. taką jak ja mam i też mi się zdarza obrąbać zdjęcie programem. Jednak nie wydaje mi się, aby było wielkim "przestępstwem" obrzucenie zdjęć w Photoshopie.
I choć skrytykowałam dziewczynę w czerwonych ustach za obróbkę w Shpie, to nie za to ją opierniczyłam , że obrobiła zdjęcie tylko, że ŹLE obrzuciła fotkę i roztarła sobie całą buzie, kontury.
Niezauważyłam, aby któraś z Wiżanek przerobiłacałą siebie w Shopie No chyba, że w Szopie na wsi
POza tym jeśli się ktoś chce "sztucznie upiekszyć" programem to czemu nie? Jeśli poprawi mu to samopoczuci,e podniesie samoocenę? To co w tym złego?? Musisz wziąc po uwagę, że dziewczyny miejwają kompleksy i starają się je uryć co nieco Wydaje mi się, że NIE WOLNO odnierać niektóym takiej możliwości. A Twój apel poniekąd do tego prowadzi...
NIe rozumiem <!!> Twojego apelu tak bardzo gorliwie pisanego .
Bardzo przejełas się rolą .

To chyba wszystko z mojej strony?
Pozrawiam

Ps. Nie szukam zaczepiki, nie atakuje, nie podburzam!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 20:26   #10
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: watek zamkniety???

matko.. ja nie kierowalam tego do Zlo!!!! tylko do wizazanek.. a Zlo przeniosl moj watek z plotkowego do technicznego!! czy to moja wina????
Masz racje makijaz to sztuka kamuflazu.. a przerobki komputerowe to nie kamuflaz ale klamstwo!
p.s wlasnie ucze sie do szkoly na temat mechanizmow panujacych w grupie i dzieki wizazowi mam przyklady do tych wszystkich definicji ktore sa w ksiazce.. matko, jak to grupa ma wplyw na slabe jednostki
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 20:36   #11
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: watek zamkniety???

Cytat:
Napisane przez nineczka
matko.. ja nie kierowalam tego do Zlo!!!! tylko do wizazanek.. a Zlo przeniosl moj watek z plotkowego do technicznego!! czy to moja wina????
Masz racje makijaz to sztuka kamuflazu.. a przerobki komputerowe to nie kamuflaz ale klamstwo!
p.s wlasnie ucze sie do szkoly na temat mechanizmow panujacych w grupie i dzieki wizazowi mam przyklady do tych wszystkich definicji ktore sa w ksiazce.. matko, jak to grupa ma wplyw na slabe jednostki
A ja bym była bardzo ciekawa czego nie kierowałas do Zło, a co kierowałas do Wiżanek ? TYMsamym nie mogę uznać czy wina Twoja czy wina Zło .

Jednak nie podlega dyskusji, że Zło jakby może ingerować w kwesię "przerobione" zdjęcie, jeśli powstałby taki pkt. w regulaminie [załóżmy, że to już byłby obłęd - dla mnie]
Jakoś mało precyzyjnie się wyraiłaś
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-23, 20:48   #12
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: watek zamkniety???

Oj, nie róbmy kolejnej burzy w szklance wody Wszystko zostało wyjaśnione- nineczce nie podoba się to, że ktoś umieszczając swoje zdjęcia na forum "moje makijaże" obrabia je w specjalnych programach i tyle. Nie było personalnych ataków pod konkretne wizażanki. Naprawdę, nie czytajmy już między wierszami i nie doszukujmy się "drugiego dna"
HOWGH
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 21:02   #13
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: watek zamkniety???

Aby była jasność: nie robię, nie szukam, nie chcę, nie prowokuję żadnej burzy w szklance wody

Odniosłam się tylko do pomysłu Nineczkas, bo wydał mi się absurdalny.
TO wszystko.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 21:33   #14
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: watek zamkniety???

Dziewczyny... Nineczko zgadzam się z Toba co do tego apelu. Ale apel to apel. i nic ponad to! Czyli apel nie jest: krytyką ad personam, nie jest oceną makijażu konkretnej osoby, nie jest atakiem, nie jest zaczepką. I jeżeli w takich kategoriach go przyjmiemy to OK. Ale...
Ale jest jedno "ale"... Za wcześnie na takie apele Nineczko. Bo za bardzo to się kojarzy z przykrymi wydarzeniami ostatnich dni na wizażu. To tak jakby położyć iskrę obok beczki prochu. dlatego bez emocji, spokojnie i delikatnie prosze wszystkich - dajmy TEJ przykrej sprawie słuszności oceniania makijaży na forum "moje makijaże" oraz ewentualnym obróbkom photoshopie spokój... Wszystko w tej sprawie zostało powiedziane, czasem (niestety) wykrzyczane... Ja jestem wdzięczna AdzeZ za zamknięcie tych wątków. Nie jesteśmy zbrodniarzami a to nie Norynberga i nie ma sensu wymierzać "sprawiedliwości" i osądzać, potępiać,itp. Ci, którzy chcieli zmienić zdanie już je zmienili, Ci którzy chcieli pozostać przy swoich poglądach - pozostali... I nic nowego się w tej sprawie nie wydarzy. Mogą powstać jedynie wojny na któych nikt nie skorzysta.
i na koniec moja rada. Dobrze przemyślmy to co piszemy, wątki, które zakąłdamy. "Verba volant , scripta tenet" (przepraszam łacinników za ewentualne błędy w pisowni). Słowo pisane pozostaje i bądź absolutnie pewne, że jesteśmy w stanie tego słowa bronić do końca, że jest ono potrzebne, że coś wnosi, że wierzymy w jego słuszność zanim je ZAPISZEMY na wątku...
pozdrawiam wszystkich.
PAX VOBIS....
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 22:56   #15
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: watek zamkniety???

Cytat:
Napisane przez nineczka
a czy ja napisalam, ze zamknales moj watek? nie...
Wróciłem z piwa, ale wracam. Nie kumam w takim razie Twojej uwagi odnośnie wolności wypowiedzi nic a nic.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 02:40   #16
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: watek zamkniety???

a w cholere z wypowiedzia.. ja tez wracam z drinkow.. wiec przylaczam sie...
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.