jak nazwać firmę artystyczną? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Decoupage

Notka

Decoupage Pod-forum decoupage to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników tej techniki. Lubisz decoupage? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 17:32   #1
mercia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10

jak nazwać firmę artystyczną? :)


Witam wszystkich forumowiczów. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Otóż zakładam firmę- pracownie artystyczną. Będę wykonywać sztukę decoupage, sztuczną biżuterię i będe lepić z gliny. Długo myślałam nad nazwą mojej firmy, ale jakoś nic fajnego nie przychodzi mi do głowy Może Wy mi pomożecie i podacie jakieś ciekawe propozycje? Od nazwy zalezy naprawde bardzo dużo, dlatego jest to dla mnie takie ważne. Pozdrawiam goraco i z góry dzięki
mercia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 18:05   #2
komiksowa
Raczkowanie
 
Avatar komiksowa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 418
Dot.: jak nazwać firmę artystyczną? :)

Ja powiem Ci jak nie nazywać - moja nazwa ma 5 wyrazów + nazwisko to razem 7 i wszędzie mam problem. Tu się nie mieści, tu Pani nie umie po angielsku poprawnie napisać. Prawda jest taka, że nie miałam żadnego pomysłu, a musiałam jakoś ją nazwać - bo działam z dotacji i gonił mnie termin. I nie jestem zadowolona, ale trudno. Powinno byc krótko, zwięźle i na temat i ...oryginalnie - ha! ale jak to zrobić? powodzenia
__________________
Mieszko, Mieszko...nasz koleżko! 15.06.2013
komiksowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 19:25   #3
Lidia Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 52
GG do Lidia Anna
Dot.: jak nazwać firmę artystyczną? :)

Witam, podrzucę kilka pomysłów: Biżuciarnia Merci( czy jak masz na imię), Prezenciarnia, Rękodzieło Merci, Galeria Merci, GaleriaArt... Miłego wybierania i powodzenia w prowadzeniu galeryjki

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

A może: Zdolne palce, Artystyczny prezent, Moje dzieło, Fabryka marzeń itd...
Lidia Anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 20:20   #4
mercia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: jak nazwać firmę artystyczną? :)

ja właśnie też działam z dotacjii, jeszcze zostały mi jakieś dwa tygodnie do spisania umowy także zabrałam się juz do wymyślania nazwy, żeby póxniej nie było tak jak mówisz. Lidio Anno dzięki za propozycje, jak na razie moim faworytem jest prezenciarnia czekam na dalsze pomysły i sama zabieram się za wymyślanie

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Fajny pomysł też ogólnie z tym dodatkiem "art" bo od razu się kojaży z tym co będę robić
mercia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 22:38   #5
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: jak nazwać firmę artystyczną? :)

dziewczyny kochane pamietajcie tylko o jednym! tworzac nazwe dla swojej firmy sprawdzcie w urzedzie patentowym czy juz taka nazwa nie zostala zarejestrowana! tam sa bezplatne bazy danych - sprawdza sie piec sekund, a mozna uniknac klopotow...
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 21:43   #6
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: jak nazwać firmę artystyczną? :)

GiftArt
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Decoupage


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.