Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-28, 15:49   #391
wiolkaslonko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 736
GG do wiolkaslonko
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez kwiatussek Pokaż wiadomość
Jakie Wy macie grawerki na obrączkach?? Piszcie co macie wygrawerowane bop ja nie wiem co wziąść:P
My równiez mamy tradycyjnie Imie i date
wiolkaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 16:52   #392
paprotnik528
Przyczajenie
 
Avatar paprotnik528
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 20
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Neiti
Rozumiem że polecach salon SlimLine , tak?. Powiedz tylko u kogo konkretnie byłaś? (nie wiem czy jest tylko 1 czy kilka )

PS. ależ bym zjadła ciasteczko - mniami
__________________
Gdzie makijaż i fryzura???
paprotnik528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 17:27   #393
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Szczęśliwa - Czy Ty byłaś na opalaniu natryskowym?? Jak tak to czy mogłabyś podać adres.
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 18:06   #394
agusiagr
Raczkowanie
 
Avatar agusiagr
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 85
GG do agusiagr
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
agusia karaoke jest w Parasolu i w Impulsie (tam na górze)

Dziękuję bardzo za odpowiedź.Najpierw pójdziemy pośpiewać a późnije na disco
agusiagr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 19:03   #395
szczęśliwa_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 373
GG do szczęśliwa_82
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Freciu byłam na tym opalaniu,tyle że potem i tak chodziłam na solarium bo to szybko blednie. Może to zależy od skóry,ale myśle że warto iść spróbować i przekonać się czy solarium czy to.Jeśli na sam ślub to można to sobie zaserwować,natomiast jeśli chcesz żeby to długo się utrzymało to radze solarium
Byłam w Scarlett www.scarlett.lublin.pl
szczęśliwa_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 20:51   #396
mexx100
Raczkowanie
 
Avatar mexx100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 296
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez lalunia105 Pokaż wiadomość
a jestem załamana dzis druga wizyta w poradni pani jest strasznie nei miła. i wtrąca się we wszystkie sprawy.... na ostatnim byłam sama bo TŻ nie chcieli z pracy puścić. A dziś jak ta Pani znowu zacznie coś mówić to ja nie ręczę za TŻ i tego się boję że jej też dogryzie.
lalunia a do której poradni chodzicie???A tak w ogóle dziewczyny możecie polecić jakąś "bezstresową"poradnię ?Ile wcześniej trzeba się zapisywać na spotkanie???
mexx100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 21:00   #397
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Witajcie Kochane!!!!Wreszcie mam czas żeby zdać relacje.Świat sie kręci od soboty było i jest cudownie.Niektóre z Was pisały ,że wszystko sie udało jak sobie wymarzyły itd.ja nie wierzyłam,że tak moze byc i u mnie.Żal mi tylko,że tak szybko mineło wesele ,chciałabym cofnąć czas...Pisałam do Was ostatni raz przed wyjsciem do fryzjera.Fryzura wyszła całkiem inna niż na próbnym.O wiele lepiej,zmieniłysmy koncepcje i było super.O 13 przyjechała do mnie ciocia (jest kosmetyczka)i zaczeła mnie malować.Pózniej malowała moja mame,moja przyjaciółka zaczeła mnie ubierac.Przed błogoslawieństwem na dworze zaczeło lać,troche pomarudziłam ale powiedziałam sobie,że nawet deszcz nie zepsuje mi tego pieknego dnia.Na błogosławieństwie mój tata sie wzruszył i ja odrazu tez.Póżniej łezki były tez w kościele ,jak zagrali Ave Maryja.Klęczelismy przy bocznym ołtarzu i wzruszylismy sie oboje.Wszyscy pytali skąd wzielismy osoby grające tak pięknie na skrzypcach i wiolonczeli.Polecam naprawde p.Natalie.Dostałam od niej życzenia ,pózniej oddzwoniłam z podziekowaniem za piękną gre.Na początku było małe zamieszanie,moja ciocia podeszła do mnie gdzie jest klucz od pokoju bo sie chce przebrac ,mój brat podszedł i mówi ,że brakuje krzeseł.Na szczescie mój mąż szybko zareagował,wział mnie za rękę i mówi:chodżmy to jest nasz dzien,takimi sprawami zajmą sie rodzice i starsi.
Kiedy usłyszałam pierwsze dżwięki naszej piosenki na pierwszy taniec poczułam tak naprawde ,że to juz ten dzien!cały rok słuchalismy jej na kompie a wreszczcie usłyszeliśmy ja grana specjalnie dla nas.Oczepiny bardzo sie podobały, było karaoke i konkurs tańca erotycznego w maskach,perukach.Była kupa śmiechu.Po oczepinach była dedykacja od mojego męża i tańczyliśmy przy piosence Żono moja.Goście siedzieli przy stołach i klaskali. Wszystkim sie bardzo spodobała.Prawie nic nie zjadłam z dań weselnych,nie mogłam.Tyle emocji i nie było czasu,bardzo malo siedzielismy przy naszym stole.O 5 bylismy juz w hotelu Bellis za Lublinem bo na 11 mielismy zdjecia w skansenie.Skończylismy robić zdjecia i zaczeło lać,ja szybko kiecke do góry i biegiem do samochodu jak ociekajaca pann młodaPózniej szybko do domu ,przebrac sie i na poprawiny.W poniedziałęk rano wyjechalismy w mini podróz poślubną na Roztocze do Krasnobrodu obok Zwierzyńca.Ale tam pięknieBylismy przy okazji w ZAmościu,Szumach.Dzis poszłam pierwszy dzien do pracy i jakos nie mogłam sie odnaleść...Nie moge sie przyzwyczaić do nazwiska.Dzis dalej w domumentach podpisałam sie panienskim hi hi
Po pracy włączylismy sobie piosenke z pierwszego tańca Halleluja i popłakałam sie.Tylko się nie śmiejcie...Dziewczyny ja wszystko chciałam przygotować perfekcyjnie,mój TŻ niektórym rzeczom był przeciwny mówił po co...szkoda pieniedzy ale póżniej mi dziekował.Naprawde warto dpiąć wszystko na ostatni guzik.Posłuchałam Waszej rady i nie przejmowałam sie niektórymi sprawami.Z uśmiechaniem nie było problemu bo ze szczęscia ząbki same sie szczerzyły.Sorki za tak dłuuuugi opis ale palce same skacza po klawiaturze.
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 21:22   #398
mila25
Raczkowanie
 
Avatar mila25
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 372
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Alusia wszystkiego najlepszego!! Super opis, ciekawa jestem jak u mnie bedzie.. Nastepna sobota należy do nas..
A tak poza tym zastanawiam się co z paznokciami. Co robicie z nimi, Ja wolalabym miec swoje naturalne ale teraz dwa mi sie zlamaly i juz sama nie weim
__________________
<a href="http://suwaczki.waszslub.pl/waszslub...07070700400430" rel="nofollow" target="_blank"> mój ślub </a>
mila25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 21:27   #399
wiolkaslonko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 736
GG do wiolkaslonko
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez alusia* Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane!!!!Wreszcie mam czas żeby zdać relacje.Świat sie kręci od soboty było i jest cudownie.Niektóre z Was pisały ,że wszystko sie udało jak sobie wymarzyły itd.ja nie wierzyłam,że tak moze byc i u mnie.Żal mi tylko,że tak szybko mineło wesele ,chciałabym cofnąć czas...Pisałam do Was ostatni raz przed wyjsciem do fryzjera.Fryzura wyszła całkiem inna niż na próbnym.O wiele lepiej,zmieniłysmy koncepcje i było super.O 13 przyjechała do mnie ciocia (jest kosmetyczka)i zaczeła mnie malować.Pózniej malowała moja mame,moja przyjaciółka zaczeła mnie ubierac.Przed błogoslawieństwem na dworze zaczeło lać,troche pomarudziłam ale powiedziałam sobie,że nawet deszcz nie zepsuje mi tego pieknego dnia.Na błogosławieństwie mój tata sie wzruszył i ja odrazu tez.Póżniej łezki były tez w kościele ,jak zagrali Ave Maryja.Klęczelismy przy bocznym ołtarzu i wzruszylismy sie oboje.Wszyscy pytali skąd wzielismy osoby grające tak pięknie na skrzypcach i wiolonczeli.Polecam naprawde p.Natalie.Dostałam od niej życzenia ,pózniej oddzwoniłam z podziekowaniem za piękną gre.Na początku było małe zamieszanie,moja ciocia podeszła do mnie gdzie jest klucz od pokoju bo sie chce przebrac ,mój brat podszedł i mówi ,że brakuje krzeseł.Na szczescie mój mąż szybko zareagował,wział mnie za rękę i mówi:chodżmy to jest nasz dzien,takimi sprawami zajmą sie rodzice i starsi.
Kiedy usłyszałam pierwsze dżwięki naszej piosenki na pierwszy taniec poczułam tak naprawde ,że to juz ten dzien!cały rok słuchalismy jej na kompie a wreszczcie usłyszeliśmy ja grana specjalnie dla nas.Oczepiny bardzo sie podobały, było karaoke i konkurs tańca erotycznego w maskach,perukach.Była kupa śmiechu.Po oczepinach była dedykacja od mojego męża i tańczyliśmy przy piosence Żono moja.Goście siedzieli przy stołach i klaskali. Wszystkim sie bardzo spodobała.Prawie nic nie zjadłam z dań weselnych,nie mogłam.Tyle emocji i nie było czasu,bardzo malo siedzielismy przy naszym stole.O 5 bylismy juz w hotelu Bellis za Lublinem bo na 11 mielismy zdjecia w skansenie.Skończylismy robić zdjecia i zaczeło lać,ja szybko kiecke do góry i biegiem do samochodu jak ociekajaca pann młodaPózniej szybko do domu ,przebrac sie i na poprawiny.W poniedziałęk rano wyjechalismy w mini podróz poślubną na Roztocze do Krasnobrodu obok Zwierzyńca.Ale tam pięknieBylismy przy okazji w ZAmościu,Szumach.Dzis poszłam pierwszy dzien do pracy i jakos nie mogłam sie odnaleść...Nie moge sie przyzwyczaić do nazwiska.Dzis dalej w domumentach podpisałam sie panienskim hi hi
Po pracy włączylismy sobie piosenke z pierwszego tańca Halleluja i popłakałam sie.Tylko się nie śmiejcie...Dziewczyny ja wszystko chciałam przygotować perfekcyjnie,mój TŻ niektórym rzeczom był przeciwny mówił po co...szkoda pieniedzy ale póżniej mi dziekował.Naprawde warto dpiąć wszystko na ostatni guzik.Posłuchałam Waszej rady i nie przejmowałam sie niektórymi sprawami.Z uśmiechaniem nie było problemu bo ze szczęscia ząbki same sie szczerzyły.Sorki za tak dłuuuugi opis ale palce same skacza po klawiaturze.

no ładnie... to tak ... doprowadzać koleżanke do płaczu . Alusiu czekam na zdjęcia i już doczekac sie nie moge. Naprawde szczeze ciesze sie Waszym szczęściem
wiolkaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 21:33   #400
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

alusia to super żee mieliście tak wspaniały dzień aż mnie ciarki przeszły jak to przeczytałam ja niestety musz jeszcze roczek poczekać na takie wrażenia.
Ale zdradż jak mozesz(moze być na pw) gdzie mieszkaliście na roztoczu? Bo my planujemy sobie skoczyć tam na odpoczynek i tylko nie wiem gdzie się mozna tam zatrzymac. Moze masz cos godnego uwagi do polecenia

Gratuluje jeszcze raz
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 22:21   #401
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Alu - normalnie się wzruszyłam Cieszę się ogromnie, że wszystko się udało. Jeszcze raz życzę wszystkiego NAJ NAJ

Oczywiście nie omieszkam zapytać o wrażenia z Naszej sali Jak jedzonko i obsługa?? Masz jakieś uwagi a może same pozytywy??

Szczęśliwa - ja chcę właśnie tylko na ślub się opalić. Nie chodzę do solarium, jestem anty. Tak naprawdę dobre salony kosmetyczne nie powinny oferować tej usługi - bo solarium powoduje szybsze starzenie się skóry, wysuszanie no i jest rakotwórcze. No i tak z jednej strony salon oferuje pielęgnacje ciała i dba o nie, a z drugiej pogarsza jego stan. Choć chciałam iść do solarium - ale byłaby to jednorazowa przygoda to dobrze że przypomniałam sobie o Air Brush-u

A tak w ogóle wreszcie kończę album dla rodziców i dla Nas Jeszcze tylko Moja Starsza ozdobi zdjęcia ramkami i pójdą albumy do introligatora Powiem Wam, że zmęczyłam się tymi albumami. Sporo kosztowały mnie pracy. Mam nadzieję, że rodzicom się spodobają

Achhh no i jeszcze naszemu Starszemu zmarł dziadek i już nie będzie naszym starszym na całe szczęście mamy dwóch kandydatów

Życzę dobrej nocki.

Edytowane przez Frecia_28
Czas edycji: 2007-06-28 o 22:29 Powód: dopisek
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 06:10   #402
bandola18
Zadomowienie
 
Avatar bandola18
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 347
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Witajcie dziewczyny! u mnie to już jutro, a my jeszcze w lesie ze wszystkim , latamy jak opętani i załatwiamy wszystko ale coś się jeszcze znajduje, więc nie mam stresa bo nie mam czasu nawet o tym myśleć. Tylko wcześnie wstaję i tylko takie kłucie w żołądku. Nie wiem czy będę miała czas do Was zajrzeć przed slubem, ale dzięki za trzymanie kciuków. Powtarzam sobie, będzie dobrze, będzie dobrze ...
__________________
bandola18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 06:50   #403
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Cytat:
Napisane przez mila25 Pokaż wiadomość
Alusia wszystkiego najlepszego!! Super opis, ciekawa jestem jak u mnie bedzie.. Nastepna sobota należy do nas..
A tak poza tym zastanawiam się co z paznokciami. Co robicie z nimi, Ja wolalabym miec swoje naturalne ale teraz dwa mi sie zlamaly i juz sama nie weim
DziekiJa paznokietki mialam mieć swoje ale też mi sie połamały i zdecydowałam sie na akryl.Zachowałam swój naturalny kształt bo nie pasują mi kwadratowe.Za akryl +zdobienie zapłąciłam 100zł.Jestem zadowolona bo trzymaja sie do tej pory a juz zmywałam,prałam itd.

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
alusia to super żee mieliście tak wspaniały dzień aż mnie ciarki przeszły jak to przeczytałam ja niestety musz jeszcze roczek poczekać na takie wrażenia.
Ale zdradż jak mozesz(moze być na pw) gdzie mieszkaliście na roztoczu? Bo my planujemy sobie skoczyć tam na odpoczynek i tylko nie wiem gdzie się mozna tam zatrzymac. Moze masz cos godnego uwagi do polecenia

Gratuluje jeszcze raz
Najpierw mielismy mieszkac na prywatnej kwaterze ale jak zobaczylismy ,że sa tam bardzo fajne ośrodki,pensjonaty to zminilismy zdanie.Mieszkalismy w Pensjonacie Staś na ul.Leśnej.Pokój za dobe 70zł z łazienką ,tv,radiem.Można było jesć na dole śniadanka,obiado-kolacje.My jedliśmy "na mieście"tylko raz skorzystalismy ze śniadania w pensjonacie.Mąż zszedł na dół i przyniósł do pokoju...Kurcze mogłam wziąść nr.telefonu do właścicielki ale moze ma swoja strone w internecie.

Freciu możesz być spokojna obsługa była super,jedzonko z tego co mówili goście pyszne.Ja nie moge sie za bardzo wypowiedzieć bo dziubnełam tylko z trzy potrawy...Jedzenie było bardzo ładnie podane.Mielismy min.sałatke z feta winegrete,bardzo szybko poszła to obsługa odrazu przyniosła nastepne porcje.Goście chwalili wystrój lokalu i to,że wszystko jest na jednej sali.Około 22 właścicielka wychodziła do domu,podeszlismy do niej i podziękowalismy tacy bylismy zadowoleniFreciu dziękuje Ci bardzo za to ,że rok temu dałas mi namiar na ten dom weselny!
Ps.dziewczyny mam juz zdjecia i to na dwóch płytkach.Z aparatu mojego brata i szwagierki.Wczoraj chciałam wkleić to pokazało mi sie ,że nastąpił błąd załadowania

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-06-29 o 17:33 Powód: post pod postem
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 07:24   #404
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez mexx100 Pokaż wiadomość
lalunia a do której poradni chodzicie???A tak w ogóle dziewczyny możecie polecić jakąś "bezstresową"poradnię ?Ile wcześniej trzeba się zapisywać na spotkanie???
My chodzimy przy parafi św. mAntoniego na ulicy Kasztanowej.
wczoraj siedzieliśmy ponad godzinę och ale to było nudne.. mój tż musiał malować wykresy.. ale sie zdenerwował i powiedział że na szczęscie jeszcze to jedno i koniec.....
Mam pytanko bo w tych książeczkach jest coś takiego jak "rozmowa z kapłanem na temat wysłuchanych konferencji" dziewczyny czy to jest jakiś egzamin czy luzik???


Alusia* gratuluje i to dobrze że ci sie wszystko udało. Życzę dużo szczęścia na nowej drodze życia
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 08:04   #405
nicky_1981
Rozeznanie
 
Avatar nicky_1981
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 729
Wink Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

No Alusiu, o mały włos sie nie rozryczałam. Bardzo sie ciesze, ze wszystko sie udało. A najlepsze jest to, ze my po ślubie również jedziemy na tydzien do Pensjonatu Stas. Z tego jak rozmawiałam z właścicielką (p.Lidia) wydaje sie, ze jest bardzo miła. A jak jedzonko w tym pensjonacie???? Mozesz cos wiecej na ten temat napisać. Dla zainteresowanych podaje stronke www.stas.com.pl

Byłam wczoraj w Oazie Urody - gorąco polecam. Fajna kosmetyczka, fryzjerka jezeli chodzi o charakter to do d...... ale czesze świetnie. Tyle...... ze odchodzi i KICHA!!!!!! Pozdrawiam
nicky_1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 08:18   #406
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Dzisiaj jestem po oczyszczaniu w Szyku i Naturze, było fajnie - zwłaszcza podobały mi się ponad 2 godziny przymusowego leżenia Bardzo mi się podobało, że pani kosmetyczka mi wszystko tłumaczyła co robi (ja tak lubię ), i było, suma summarum, bardzo mało bolesne. Co więcej, fantastyczna maska z alg sprawiła, że moja buźka nie jest zaczerwieniona (oprócz pryszczyków, które i bez czyszczenia bywają czerwone ). W sumie w porzo!
Szuakałam tego gabinetu i okazuje się że to na Czechowie, czyli blisko mnie. ile tam zabiegi kosztują, pamiętasz może? Szukam czegoś, bo za miesiąc ślub a ja po oczyszczaniu musze odczekac bo mi skóra z nosa schodzi zawsze


Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
Witam, witam. Humorek mi dopisuje bo jutro mam dopasowanie sukni w Reginie .
nicky, i jak tam dopasowanie sukni???nmo i jaka Twoja suknia, bo nie pamiętam...
Ja byłam w środe, spódnica juz zwężona, pani postanowiła ja jeszcze skrócić. Bardzo jej się podobały moje butki kupione do sukni, tak że się ucieszyłam. Szkoda tylko że w salonie zginęła wstążka od gorsetu, bede musiała teraz wiązać chyba sznurkiem satynowym a to już nie to samo

Cytat:
Napisane przez Lenka* Pokaż wiadomość
Miałam dziś iść do tej Pani, ale zrobię to jutro, myślę, że nie będzie za późno... Wszystko przez to że oblałam dziś ostatni egzamin w sesji
Miałam aż 10 egzaminów, wszystkie prawie na 5 pozdawane, a tu 2 na sam koniec
Lenka, nie martw się, trudno, przykrość masz taką, ale pomyśl teraz o tym co Cię czeka w najbliższym czasie i zostaw temat egzaminów do września. Odpoczniesz i poprawisz na pewno. 10 egzaminów to cala masa jak na zdawanie w okresie ślubnych przygotowań.

Cytat:
Napisane przez mila25 Pokaż wiadomość
A tak poza tym zastanawiam się co z paznokciami. Co robicie z nimi, Ja wolalabym miec swoje naturalne ale teraz dwa mi sie zlamaly i juz sama nie weim
Ja wczoraj poszłam sobie do reala na french, sama nigdy nie umiem go zrobić, wogóle malowanie paznokci mi nigdy nie wychodzi, ostatnio malowałam satynową odżywką i już. A sztucznych paznokci bym nie zniosla. Bardzo mi się podoba to co mi zrobiono, i że przytrzymano mnie az lakier wysechł ) , zapisałam się na piątek przed ślubem, co prawda bedzie druga pani, ale mam nadzieję, że zrobi je nie gorzej niż ta wczoraj

Cytat:
Napisane przez Frecia_28 Pokaż wiadomość
Szczęśliwa - ja chcę właśnie tylko na ślub się opalić. Nie chodzę do solarium, jestem anty. Tak naprawdę dobre salony kosmetyczne nie powinny oferować tej usługi - bo solarium powoduje szybsze starzenie się skóry, wysuszanie no i jest rakotwórcze. No i tak z jednej strony salon oferuje pielęgnacje ciała i dba o nie, a z drugiej pogarsza jego stan. Choć chciałam iść do solarium - ale byłaby to jednorazowa przygoda to dobrze że przypomniałam sobie o Air Brush-u

A tak w ogóle wreszcie kończę album dla rodziców i dla Nas Jeszcze tylko Moja Starsza ozdobi zdjęcia ramkami i pójdą albumy do introligatora Powiem Wam, że zmęczyłam się tymi albumami. Sporo kosztowały mnie pracy. Mam nadzieję, że rodzicom się spodobają
frecia, ja tez juz nie wiem co z opalaniem, chcialam się opalić normalnie na słońcu, ale to nie takie proste - jak jest oodpowiednia pogoda to akurat nie mam czasu żeby pojechac. Chyba pójde do tego solarium ze dwa razy, samoopalaczy nie lubię bo zapach mi przeszkadza. Nie wiem juz zresztą co szkodzi bardziej - słońce czy solarium...

baaaardzo jestem ciekawa albumu jaki zrobiłaś i gdzie oprawiasz i ile to kosztuje. Ja miałam w planie zrobic i albumy dla rodiców i księge gości i album na zdjęcia, ale jakos czas się kurczy i nie wiem juz czy zdążę tak bym chciała... jak duzo czasu na to poświęcilas?
martuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 08:25   #407
annabel_lee
Raczkowanie
 
Avatar annabel_lee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 407
GG do annabel_lee
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez mexx100 Pokaż wiadomość
lalunia a do której poradni chodzicie???A tak w ogóle dziewczyny możecie polecić jakąś "bezstresową"poradnię ?Ile wcześniej trzeba się zapisywać na spotkanie???
Ja chodziłam do poradni przy parafii p. w. św. Andrzeja Boboli na Paderewskiego. Prowadziła te spotkania młoda dziewczyna, bardzo miła. I co najważniejsze nie robiła problemu na przykład z tego, ze ktoś bierze tabletki(wtedy nie trzeba było prowadzić obserwacji). Dwa pierwsze spotkania odbyły się w większej grupie i trwały ok. 30 minut. ostatnie spotkanie indywidualnie. Naprawdę polecam. Podaję namiary: p. Aneta Nadolna, tel.: 888 696 615.
PS. Alusia-wszystkiego najlepszego Aż mi się łezka w oku zakręciła...
__________________
Nasz ślub
Adaś
Dominisia
Emilka 2. 12. 2008 (*)
Lubelskie Żonki prywatnie
annabel_lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 08:57   #408
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
No Alusiu, o mały włos sie nie rozryczałam. Bardzo sie ciesze, ze wszystko sie udało. A najlepsze jest to, ze my po ślubie również jedziemy na tydzien do Pensjonatu Stas. Z tego jak rozmawiałam z właścicielką (p.Lidia) wydaje sie, ze jest bardzo miła. A jak jedzonko w tym pensjonacie???? Mozesz cos wiecej na ten temat napisać. Dla zainteresowanych podaje stronke www.stas.com.pl

Byłam wczoraj w Oazie Urody - gorąco polecam. Fajna kosmetyczka, fryzjerka jezeli chodzi o charakter to do d...... ale czesze świetnie. Tyle...... ze odchodzi i KICHA!!!!!! Pozdrawiam
O fajnie,że tam tez wyruszacieJest to idealne miejsce na odpoczynek we dwoje.W lipcu planujemy tam pojechac jeszcze raz ale ze znajomymi to wtedy zdecydujemy sie na domek.Dzięki za adres internetowy.Włascicielka jest rzeczywiście bardzo miła.Tak jak pisałam jedliśmy u niej tylko raz śniadanko ale było bardzo smaczne,świeże.A kiedy jedziecie?
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:16   #409
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Martuko - co do albumu. Robiłam go w wolnym czasie, między nauką a domowymi sprawami. Jak by tak podliczyć w dniach to z napisaniem tekstów. powklejaniem obrazków (no i wcześniej trzeba znaleźć te obrazki) to z 4 dni mi to zajeło - gdybym siedziała po 10 godzin przy kompie No a jeszcze wydrukowanie, wiadomo sprawdzenie czy wszystko dobrze, wywołanie zdjęć No to tak z tydzień - półtora całość Bardzo mi pomogła ta strona http://decorisus.pl/ w dziale oferta znajdziesz zakładkę "Propozycje wydruków" pomaga w wyobrażeniu sobie kolejności stron.

Ja oprawiam tutaj w Warszawie, miałam brać do Łęcznej to wszystko ale stwierdziłam że nie ma sensu. Zapłacę ok. 40 zł za jeden album a mam ich trzy czyli ok 120 zł. Myślałam, że wyjdzie nas to taniej ale nic nie zaoszczędziliśmy tak naprawdę. Jednak nie to jest ważne tylko efekt końcowy. Jak tylko będę już go miała w ręku to porobię zdjęcia i Wam pokażę.

Alu - nie ma za co dziękować Czekamy na zdjęcia

Edytowane przez Frecia_28
Czas edycji: 2007-06-29 o 17:11 Powód: literówki
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 09:18   #410
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Alusia super że wszystko się udało.
Widzę że podał temat solarium. Ja też chciałam się leciutko opalić i wszystko szło dobrze, byłam 4 razy już miałam taki fajny kolorek,ale doszłam do wniosku że jeszcze raz pójdę. I to był mój bład bo poszłam do innego solarium niż wczesniej, Pni zapewniała mnie że lampy są slabe, więc poszłam na 12 min i jestm spalona Jutro ślub a ja cała czerwona, wszystko mnie piecze, a co najgorsze opaliłam się strasznie nierówno. Boki mam całkiem białe, nie wiem co robić bo wygląda to fatalnie
Idę po jakiś samoopalcz, może sie wyrówna!! Tragedia.
Ale za to mamy ładnie ubrana salę
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:34   #411
nicky_1981
Rozeznanie
 
Avatar nicky_1981
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 729
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Alusiu ruszamy 08.08 a wracamy 15.08! Ciesze sie, że mam sprawdzony namiar! Wyszukałam go przypadkiem w necie po tym jak stwierdziliśmy, ze jednak przydałoby sie odpocząć po tym wszystkim.
Soniu ja bym już nie kombinowała z samoopalaczem. Ja zawsze jak sie poparze na solarium to czesto, gesto w ciągu dnia nawilżam skóre balsamem. Zobaczysz jak juz zelzeje to nie bedzie takich nierównomierności w opaleniznie. A z samoopalaczmi to tez trzeba uważac. Ja bałabym sie tego, ze w sobote przed slubem musiałabym szorowac sie peelingiem po amatorskim stosowaniu samoopalacza. Głowa do góry
nicky_1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:40   #412
wiolkaslonko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 736
GG do wiolkaslonko
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
Alusia super że wszystko się udało.
Widzę że podał temat solarium. Ja też chciałam się leciutko opalić i wszystko szło dobrze, byłam 4 razy już miałam taki fajny kolorek,ale doszłam do wniosku że jeszcze raz pójdę. I to był mój bład bo poszłam do innego solarium niż wczesniej, Pni zapewniała mnie że lampy są slabe, więc poszłam na 12 min i jestm spalona Jutro ślub a ja cała czerwona, wszystko mnie piecze, a co najgorsze opaliłam się strasznie nierówno. Boki mam całkiem białe, nie wiem co robić bo wygląda to fatalnie
Idę po jakiś samoopalcz, może sie wyrówna!! Tragedia.
Ale za to mamy ładnie ubrana salę
Soniu może lepiej odczekaj troszke, nicky na macje opaenizna troszke powinna ochłonąć a samoopalacz to chyba nie najlepsze rozwiązanie jesli już to może balasa jakiś np dove summer glow.

A ja jutro mam weselicho i co .... oczywiscie chora jestem gardło, krtań (w ogóle mnie nie słychać) zatoki Trzeba znaleźć jakiś złoty środek na wyleczenie może macie jakieś pomysły

Miłego dzionka
wiolkaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:53   #413
Neiti
Raczkowanie
 
Avatar Neiti
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 134
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez paprotnik528 Pokaż wiadomość
Neiti
Rozumiem że polecach salon SlimLine , tak?. Powiedz tylko u kogo konkretnie byłaś? (nie wiem czy jest tylko 1 czy kilka )

PS. ależ bym zjadła ciasteczko - mniami
Nie ja byałam w salonie kosmetycznym koło siebie na ul. Nałkowskich tymniemniej polecam p. Beata mnie malowała jakby ktos był zainteresowany moge podać numer telefonu
Neiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:57   #414
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

My tez mamy wygrawerowane nasze imiona i date slubu
Wiolka tobie potrzebne cieple lozeczko i twoj Tz i w pelni zdrowa bedziesz
napiszcie mi keidy trzeba odezwac sie do orkiestry i pana kamerzysty ?
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:06   #415
wiolkaslonko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 736
GG do wiolkaslonko
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez brunetka2000 Pokaż wiadomość
Wiolka tobie potrzebne cieple lozeczko i twoj Tz i w pelni zdrowa bedziesz
napiszcie mi keidy trzeba odezwac sie do orkiestry i pana kamerzysty ?
chciałabym chciała ... ale niestety jest w Krakowie ma zjazd na uczelni
Kasiu co do zespołu to mamy odezwać sie 2 tygodnie przed. Kamerzysta pewnie tez jakoś tak chociaż powiem Ci ze tak naprawde to nie pamiętam jak sie z nim umawialismy
wiolkaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:13   #416
Sylwia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 206
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Alusia bardzo sie cieszę ze wszystko dobrze wysżło, ja mam jeszcze roczek ale juz sie nie moge doczekac :/ Pozdrawiam i miłego dzionka zycze
Sylwia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:19   #417
kwiatussek
Raczkowanie
 
Avatar kwiatussek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez Frecia_28 Pokaż wiadomość
Kwiatussku - My wygrawerowaliśmy na Naszych obrączkach "Nie umrzemy nigdy..."fragment z naszego ulubionego wiersza.
Gdzieś na wizażu jest wątek o grawerowaniu. Mi osobiście bardzo podoba się"Totus Tuus" cały twój i "totus Tua" cała Twoja
Bardzo fajne mi sie podoba też "Nie opuszczę Cię..." a na drugiej "...aż do śmierci":rolley es:

Cytat:
Napisane przez nicky_1981 Pokaż wiadomość
Witam, witam. Humorek mi dopisuje bo jutro mam dopasowanie sukni w Reginie . Dzisiaj ide do Oazy i zobaczymy jak mnie kobitki upiększą! Nie zdążyłam kupić tylko bielizny. Czy trzeba mieć już tą właśiciwa na dopasowaniu?? Bo jak tak to bede biegła jeszcze dzisiaj do La Vantil!!!!!!
Kwiatussku, my tak samo jak Neiti mamy wygrawerowane nasze imiona i date slubu! Pytałas jak tam przygotowania. Otóz zostały nam tylko owoce, winko. piwko, pudełka na ciacha, dekoracja auta i ostatnia spowiedz. W sumie to prawie wszystko jest. Pozdrawiam
Dziękuje za pozdrowienia i nawzajem hm... bardzo fajnie buziaczki


[quote=Sonia11;4660717]
Bardzo fajnie My mamy stondardowo imię i datę/quote]

Hm... Standardowo ale z klasą
__________________

kwiatussek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:24   #418
Jolinek
Rozeznanie
 
Avatar Jolinek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 868
GG do Jolinek
Post Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Alusiu cięszę się że wszystko się udało i jesteście szczęśliwi
Mam nadzieję że u nas też wszystko wyjdzie dobrze. Martwiłam się troszkę tym że hotel osobno, ale teraz stwierdziłam że będzie dobrze - musi być dobrze!!!
Wczoraj kupiliśmy pojemniczki na ciasto dla gości także krok po kroczku do przodu. W następnym tygodniu wybieramy się po garnitur Już czuję że nie będzie łatwo, ale damy radę!

Cytat:
Napisane przez lalunia105 Pokaż wiadomość
My chodzimy przy parafi św. mAntoniego na ulicy Kasztanowej.
wczoraj siedzieliśmy ponad godzinę och ale to było nudne.. mój tż musiał malować wykresy.. ale sie zdenerwował i powiedział że na szczęscie jeszcze to jedno i koniec.....
Mam pytanko bo w tych książeczkach jest coś takiego jak "rozmowa z kapłanem na temat wysłuchanych konferencji" dziewczyny czy to jest jakiś egzamin czy luzik???
Alusia* gratuluje i to dobrze że ci sie wszystko udało. Życzę dużo szczęścia na nowej drodze życia
Lalunia, my też tam chodziliśmy i stwierdziliśmy że wcale nie było tak źle. Owszem robiliśmy przy niej jakieś wykresy i rzeczywiście gadała czasami od rzeczy, jednak nie przejmowaliśmy się tym bardzo. Mieliśmy po prostu swoje zdanie na ten temat. Stwierdziła nawet, że wiemy sporo na tematy, które omawiała dlatego też nie siedzieliśmy u niej nigdy pełnej godziny. Raz puściła nas nawet po 25 minutach, także my nie wspominamy źle wizyt u niej.
__________________

Michasia... nasz wigilijny cud
Jolinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:24   #419
kwiatussek
Raczkowanie
 
Avatar kwiatussek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 107
brunetka2000 ale zamówic orkiestre ci kamerzyste?? jesli tak to radzę Ci tak z rok wcześniej... ale to tylko moje spostrzerzenie choć nie tylko moje buziaczki

Jolinek a cóż to za jakieś głupie wykresy???
__________________


Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-06-29 o 17:31 Powód: post po postem
kwiatussek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:33   #420
Jolinek
Rozeznanie
 
Avatar Jolinek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 868
GG do Jolinek
Post Dot.: Lubelskie Panny Młode, jesteście?? cz.II

Cytat:
Napisane przez kwiatussek Pokaż wiadomość
Jolinek a cóż to za jakieś głupie wykresy???
Robiliśmy interpretację gotowych wykresów cyklu. Czyli kiedy kobieta ma dni płodne i niepłodne hahahaha
__________________

Michasia... nasz wigilijny cud
Jolinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.