ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV. - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-26, 14:05   #4111
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dostałam
http://www.aliexpress.com/snapshot/6252846300.html
bielizna, 36c, faktycznie jest to miseczka B 2 m-ce czekałam na dostawę, sprzedawca ociągał się ponad miesiąc z wysyłką, oszukiwał z trackingiem, nie polecam
I teraz pytanie, czy o za małą miseczkę można zakładać sprór i jak to udowodnić?

http://www.aliexpress.com/snapshot/6342644629.html
bluza RIP Diet, wzór ok, cienka ale za taką cenę się liczyłam z tym, jednak rękawy ma krótsze o 4cm, o ile $ mogę się starać w sporze? bo 4cm to jednak dużo i muszę nosić podciągnięte rękawy jak widać na foto.
Zamawiałam 11.11, dostałam 26.11.

http://www.aliexpress.com/snapshot/6342644632.html
super zegarek, wierna kopia G-shocka, z logiem, dobry sprzedaca, szybka przesyłka
Zamawiałam 11.11, dostałam 26.11.

20141126_143504.jpg
20141126_143311.jpg
20141126_143845.jpg
20141126_143914.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20141126_143137.jpg (29,0 KB, 29 załadowań)
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 14:16   #4112
mjr026
Raczkowanie
 
Avatar mjr026
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 129
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez musszka Pokaż wiadomość
Sporo zamawiam dla córki i z tymi ich tabelami to różnie, ostatnio zamawiam cały czas rozmiar 5 i kilka mi przyszło 110, a wczoraj sukienka na 130. Ale jak przychodzą za duże to nie ma problemu dorośnie Ostatnio trochę się ociągałam z fotkami musze porobić fotki i powstawiac
A jak zakładasz taki spór o rozmiar to jaki zwrot proponujesz? Całość i dopiero czekasz co Ci odpisze, bo nie wiem jak to ugryźć???
mjr026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 14:24   #4113
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Aha, czyli nie ma co sie sugerować? Troche mnie pocieszyłaś, bo już 2 z 6 w drodze mam fałszywe i ciśnienie mi skoczyło.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------


Alez ja nie prosze nikogo o telepatyczne sprawdzenie adresu na kopercie tylko pytam, czy ktos mozę wie, co może oznaczać podany tracking. Może ktos miał taką sytuację.
A dodzwonienie sie na infolinie poczty ponoc graniczy z cudem, ktoś już sie tu żalił
Falszywe trackingi sie zdarzaja przeciez jest na ten temat na co drugiej stronie tego watku. Ali wymaga od sprzedawcow aby wpisywali numery a oni czesto wysylaja listami nierejestrowanymi i podaja nieistniejace trackingi. W Twojej sytuacji tracking jednak dziala i przesylka trafila do Polski, mozna wiec podejrzewac, ze to prawdziwy numer, a sprzedawca pomylil adres wpisujac go lub akurat ta przesylka jest dla kogos innego.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 15:12   #4114
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Na infolinię poczty bez problemu się dodzwonisz (dziewczyna nie mogła dodzwonić się do WER Warszawa), ale tam Panie widzą dokładnie to samo, co jest na śledzeniu na stronie.
Ok, dzieki.
Na moje oko to, co jest tam napisane znaczy, że pokapowali się,że Kraków to nie Koszalin, bo paczka wróciła na WER Na razie czekam, co będzie dalej. Jeśli Chińczyk nic nie pomylił, to teraz paczka powinna zostać wysłana do Koszalina?

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Falszywe trackingi sie zdarzaja przeciez jest na ten temat na co drugiej stronie tego watku. Ali wymaga od sprzedawcow aby wpisywali numery a oni czesto wysylaja listami nierejestrowanymi i podaja nieistniejace trackingi. W Twojej sytuacji tracking jednak dziala i przesylka trafila do Polski, mozna wiec podejrzewac, ze to prawdziwy numer, a sprzedawca pomylil adres wpisujac go lub akurat ta przesylka jest dla kogos innego.
Wiem, wiem, ale moja przesyłka, która utknęła w Krakowie i dwie inne, które podana wcześniej strona wskazauje jako fałszywe to dwie różne sprawy
Po prostu pytam, czy fałszywka stwierdzona na R4v.pl to wyrok, a o towarze można zapomnieć. Bo jak pisałam2/6 moich przesyłek pokazuje jako "false"
Kurcze, nie pomyslałam o tym, że mogłam dostać cudzy nr nadania :/

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2014-11-26 o 15:07
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 15:28   #4115
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ok, dzieki.
Na moje oko to, co jest tam napisane znaczy, że pokapowali się,że Kraków to nie Koszalin, bo paczka wróciła na WER Na razie czekam, co będzie dalej. Jeśli Chińczyk nic nie pomylił, to teraz paczka powinna zostać wysłana do Koszalina?

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------


Wiem, wiem, ale moja przesyłka, która utknęła w Krakowie i dwie inne, które podana wcześniej strona wskazauje jako fałszywe to dwie różne sprawy
Po prostu pytam, czy fałszywka stwierdzona na R4v.pl to wyrok, a o towarze można zapomnieć. Bo jak pisałam2/6 moich przesyłek pokazuje jako "false"
Kurcze, nie pomyslałam o tym, że mogłam dostać cudzy nr nadania :/
Jak masz inne falszywe tracki to moze sprzedawca wyslal wlasnie listami nierejestrowanymi, a zmyslone tracki wpisal bo taki jest wymog serwisu. Jaka mialy wartosc te przesylki? Jesli ponizej 10USD to pewnie sa nierejestrowane. Mozesz poczekac w nadziei, ze jednak towar przyjdzie albo otworzyc spory jesli minelo 10 dni od podania numerow.
Co do tej przesylki ktora trafila do Krakowa to wez pod uwage, ze dla takiego Chinczyka Koszalin i Krakow w Polsce sa totalna abstrakcja i mogl sie pomylic. Ja bym zadzwonila na infolinie i spytala czy przesylka o tym numerze jest zaadresowana do Koszalina czy do Krakowa. No i napisz do Chinczyka wiadomosc z pytaniem o co chodzi.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 15:56   #4116
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Jak masz inne falszywe tracki to moze sprzedawca wyslal wlasnie listami nierejestrowanymi, a zmyslone tracki wpisal bo taki jest wymog serwisu. Jaka mialy wartosc te przesylki? Jesli ponizej 10USD to pewnie sa nierejestrowane. Mozesz poczekac w nadziei, ze jednak towar przyjdzie albo otworzyc spory jesli minelo 10 dni od podania numerow.
Co do tej przesylki ktora trafila do Krakowa to wez pod uwage, ze dla takiego Chinczyka Koszalin i Krakow w Polsce sa totalna abstrakcja i mogl sie pomylic. Ja bym zadzwonila na infolinie i spytala czy przesylka o tym numerze jest zaadresowana do Koszalina czy do Krakowa. No i napisz do Chinczyka wiadomosc z pytaniem o co chodzi.
Poczekam 10 dni, czyli do weekendu.
Sprawdzałam kody pocztowe, Kraków ma 3 z przodu, Koszalin 7, więc chyba trudno byłoby sie tak pomylić? Zresztą diabli wiedzą. Do Chińczyka już napisałam. Mam nadzieję, że skuma o co mi chodzi, bo mój angielski ciut zardzewiał
Spróbuję sie dodzwonic na infolinię, dzieki.

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

"Moja" przesyłka została doręczona pod adres w Krakowie. Chyba Chińczyk popierdzielił nr nadania...Napisałam mu maila, ciekawe, co mi odpisze...Ostatnio same cyrki z tym Ali
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 17:03   #4117
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez koteceqq Pokaż wiadomość
Mi się własnie podoba zielona, haha
Chcesz chetnie Ci odsprzedam

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Achika Pokaż wiadomość
ta torebka ejst dosc prozadnie wykonana, jest ze skory zobacyzmy za jakis czas )
Wlasnie chodzinie o to z czego jest torebka ale tylko o ten motyw czarny na raczkach... ja to ostatnio nawet skorzana torebe w poznaniu kupilam w sklepie markowa i tez po miesiacu zaczelo pękac ale chwała reklamacje uznali i kase oddali w tych AJ torebkach z ali tez po czasie peka i odłazi czarne i brzydko wyglda dlatego zasugerowałam owe defekty
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 17:05   #4118
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dziś przyszły:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6331501372.html - polecana na wątku bluza - jest cudowna, cieplutka polecam też kupowana 11.11, więc doszła błyskawicznie dostałam wraz z nią kartkę z życzeniami na nowy rok, miłe - polecam patrzec na wagę w przypadku kupowania tego typu bluz, żeby się nie okazały byle jaką cienizną
http://www.aliexpress.com/snapshot/6283907062.html - vansy, siostra mówi że ok, ja ich nie widziałam zamawiane 14/10, więc się naczekałam zanim wysłali chyba z miesiąc, skasowałam już zamówienie, ale Sprzedający to anulował i wysłał buty.. no i są
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 17:15   #4119
Sozain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z wodnej krainy...
Wiadomości: 212
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Dziś przyszły:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6331501372.html - polecana na wątku bluza - jest cudowna, cieplutka polecam też kupowana 11.11, więc doszła błyskawicznie dostałam wraz z nią kartkę z życzeniami na nowy rok, miłe - polecam patrzec na wagę w przypadku kupowania tego typu bluz, żeby się nie okazały byle jaką cienizną
Fajna, może bym się skusiła, ale widzę, że nie mają już w sprzedaży

Jak tam rozmiarówka, zgodna z opisami?
Sozain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 17:35   #4120
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez ikaa88 Pokaż wiadomość
wlasnie takich szukalam
jeśli mogłabyś daj znać jak z rozmiarówką, ile mają cm w łydce, ile na nie czekałaś i czy jesteś zadowolona Super byłoby je dostać przed świętami

Ja zamawiałam zegarek http://www.aliexpress.com/snapshot/6354198744.html i po 10 dniach był już w Polsce! Dziś go odbieram

Btw. jest informacja na ali o Black Friday i Cyber Monday
Wstawisz zdjecie zegarka?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 17:36   #4121
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Sozain Pokaż wiadomość
Fajna, może bym się skusiła, ale widzę, że nie mają już w sprzedaży

Jak tam rozmiarówka, zgodna z opisami?
A nawet nie sprawdzałam, ale wydaje mi się że tak, bo na mnie jest tak "na styk", ale byłam tego świadoma
No właśnie widziałam, że już nic nie sprzedają... chciałam coś jeszcze fajnego zamówic, może to tylko chwilowe.
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2014-11-26 o 17:37
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 19:47   #4122
betika
Rozeznanie
 
Avatar betika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 752
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dziewczyny, w jakim czasie zakładałyście spór, jeśli nie otrzymałyście przesyłki? Chodzi mi o to, że za 11 dni kończy mi się ochrona, a przesyłki nie ma. Jest nr śledzenia, który jest dziwny, bo jest tylko napisane, że przesyłka jest w Polsce i żeby na nią oczekiwać, ale to było ponad m-c temu Może ktoś miał podobną sytuację?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ali.jpg (50,8 KB, 42 załadowań)
__________________
betika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 20:20   #4123
ikaa88
Raczkowanie
 
Avatar ikaa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 111
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Wstawisz zdjecie zegarka?
byłoby super, gdyby nie ta ogromna bransoleta za której skrócenie trzeba dopłacić 15 zl... ale prezentuje się ładnie wg mnie ladniejszy od korsa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zeg2.jpg (55,5 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zeg.jpg (56,6 KB, 83 załadowań)
ikaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 20:53   #4124
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez ikaa88 Pokaż wiadomość
byłoby super, gdyby nie ta ogromna bransoleta za której skrócenie trzeba dopłacić 15 zl... ale prezentuje się ładnie wg mnie ladniejszy od korsa
Ladnie sie prezentuje Polecam samemu skrocic bransolete, na youtube jest zdaje sie instrukcja. Wiele dziewczyn z tego watku samodzielnie to robilo
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:00   #4125
koteceqq
Rozeznanie
 
Avatar koteceqq
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 759
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez betika Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w jakim czasie zakładałyście spór, jeśli nie otrzymałyście przesyłki? Chodzi mi o to, że za 11 dni kończy mi się ochrona, a przesyłki nie ma. Jest nr śledzenia, który jest dziwny, bo jest tylko napisane, że przesyłka jest w Polsce i żeby na nią oczekiwać, ale to było ponad m-c temu Może ktoś miał podobną sytuację?

Poczekaj z 5 dni i zaloz spor. Tylko nie przegap czasu.
__________________
"Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth."
- Marcus Aurelius
koteceqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:13   #4126
Katka256
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 75
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dzisiaj przyszło:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6351992964.html
super, mięciutki i dobrze uszyty
Katka256 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:38   #4127
Sumi
Zadomowienie
 
Avatar Sumi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 056
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dziewczyny mam pytanko. Napisał dziś do mnie Chińczyk, że im się wysyłka przedłużyła, więc oddają 1$ i mam otworzyć spór. Ale gdy w sporze wybieram opcję, że przesyłka jeszcze nie dotarła to mogę wybrać tylko full refund, więc w komentarzu napisałam, że chodzi mi o rekompensatę 1$ to on odrzucił spór. Myślałam, że może sprzedawca może się nie zgodzić i zaproponować niższą kwotę. Nie chcę zaznaczać w sporze, że przesyłkę dostałam skoro to nie prawda, bo się boję, że to się gdzieś zapisze i jeśli nie dojdzie mi przesyłka to będę miała problem.
__________________
Come to the Dark Side - we have cookies
<3 Oriflame
Sumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 21:47   #4128
betika
Rozeznanie
 
Avatar betika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 752
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez koteceqq Pokaż wiadomość
Poczekaj z 5 dni i zaloz spor. Tylko nie przegap czasu.
dzięki
__________________
betika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-26, 23:27   #4129
gadzia
Raczkowanie
 
Avatar gadzia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 32
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez ikaa88 Pokaż wiadomość
byłoby super, gdyby nie ta ogromna bransoleta za której skrócenie trzeba dopłacić 15 zl... ale prezentuje się ładnie wg mnie ladniejszy od korsa
ikaa nie musisz nic dopłacać, ja sama sobie skróciłam w 5 minut są filmiki na yt, strasznie prosta sprawa, szkoda wywalać 15zł
gadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 07:30   #4130
mjr026
Raczkowanie
 
Avatar mjr026
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 129
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Katka256 Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszło:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6351992964.html
super, mięciutki i dobrze uszyty
Fajne
mjr026 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 09:16   #4131
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez ikaa88 Pokaż wiadomość
byłoby super, gdyby nie ta ogromna bransoleta za której skrócenie trzeba dopłacić 15 zl... ale prezentuje się ładnie wg mnie ladniejszy od korsa
oj kolezanko te 15zl idzie uratowac ja sie nauczylam przy 2gim zegarku zmniejszac przy 7mym idzie mi to juz w 5minut
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 09:59   #4132
Martuska215
Raczkowanie
 
Avatar Martuska215
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 230
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

http://www.aliexpress.com/snapshot/6369399345.html

Doszła którejś z Was ta sukienka? Nie mogę znaleźć real zdjęcia.
Martuska215 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 10:04   #4133
ikaa88
Raczkowanie
 
Avatar ikaa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 111
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Dzięki dziewczyny za rady, przejrzałam filmiki na youtube i już wiem mniej więcej o co chodzi, będę próbować mam nadzieję że nie uszkodzę przy tym zegarka...
ikaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 10:14   #4134
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

A u mnie kolejny oszust Chyba właśnie zbieram żniwo swoich pierwszych, nieprzemyślanych zakupów, które zrobiłam w szale kupowania po najniższych cenach Wszystkie okazały sie wałkiem. Szkoda, że część z nich miało byc prezentami pod choinkę.
Uroczyście oświadczam, że już NIGDY nie kupie u kogoś, kto ma 0 komentarzy i najniższe ceny na Ali
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 11:00   #4135
koteceqq
Rozeznanie
 
Avatar koteceqq
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 759
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
Chcesz chetnie Ci odsprzedam
Dla mnie to chyba za droga impreza.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
A u mnie kolejny oszust Chyba właśnie zbieram żniwo swoich pierwszych, nieprzemyślanych zakupów, które zrobiłam w szale kupowania po najniższych cenach Wszystkie okazały sie wałkiem. Szkoda, że część z nich miało byc prezentami pod choinkę.
Uroczyście oświadczam, że już NIGDY nie kupie u kogoś, kto ma 0 komentarzy i najniższe ceny na Ali
Widzisz tak to jest jak sie wątku nie czyta. My to przerabiałysmy w kwietniu na wyprzedażach i żadna z nas nie dostała tych magicznych torebek za 2-4dol.

Żeby nie było zbyt pesymistycznie to dzisiaj dostałam kompaktowego Tangle Tezzer 'a. http://www.aliexpress.com/snapshot/6332247510.html Dałam za nia jakieś 17,40zł. Kupiona 11.11.
Po wyciągnięciu z paczki stwierdziłam że to chyba najlepszy zakup w chinach. Szczotka jest zaskakująco dobrej jakości, żadnej ryski. Jeśli nie boicie świątecznego szału na poczcie to super opcja na prezent. Mam standardowego tangle tezzera z allegro i nie jest tak dobrej jakości.
__________________
"Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth."
- Marcus Aurelius
koteceqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 11:03   #4136
AneczkaJ
Rozeznanie
 
Avatar AneczkaJ
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 517
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
Dzis dostalam sukienka boska polecam
http://www.aliexpress.com/item/L-4XL...324158601.html

Pokażesz zdjęcie? Dzięki.
AneczkaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 11:32   #4137
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez koteceqq Pokaż wiadomość
Dla mnie to chyba za droga impreza.


Widzisz tak to jest jak sie wątku nie czyta. My to przerabiałysmy w kwietniu na wyprzedażach i żadna z nas nie dostała tych magicznych torebek za 2-4dol.

Żeby nie było zbyt pesymistycznie to dzisiaj dostałam kompaktowego Tangle Tezzer 'a. http://www.aliexpress.com/snapshot/6332247510.html Dałam za nia jakieś 17,40zł. Kupiona 11.11.
Po wyciągnięciu z paczki stwierdziłam że to chyba najlepszy zakup w chinach. Szczotka jest zaskakująco dobrej jakości, żadnej ryski. Jeśli nie boicie świątecznego szału na poczcie to super opcja na prezent. Mam standardowego tangle tezzera z allegro i nie jest tak dobrej jakości.
W kwietniu nawet jeszcze nie słyszałam o Ali, a raczej mało komu chce sie czytać 4000 postów wstecz Nauczyłam się na własnych błędach i trudno..Juz założyłam spór, sprzedawca zwinął biznes, więc sporem tez sie raczej nie zainteresuje.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 11:47   #4138
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

moje zakupy z 11.11

- pusheen - fajna maskotka, dobrze wypchana, wymiary sie zgadzają, tylko jest trochę krzywo uszyta http://www.aliexpress.com/snapshot/6329557970.html
tracking działał

- szalik "zara" - ładny, meteriał jest mięciutki i przyjemny, dość cienki, ale za to duży, więc fajnie się układa
http://www.aliexpress.com/snapshot/6328231325.html
tracking działał

- majtki CK były tanie i wyglądają tanio, materiał jest delikatny, gumka jest troche gruba, ale dobrze się rozciągają, rozmiar XL to nasze M lub małe L. Nie polecam tylko czarnych, miały już iść do kosza bo były za małe, ale odkryłam, że jeden szew był uszyty za pomocą nierozciągających się nici po odpruciu są ok. Jeszcze ich nie prałam, więc nie wiem czy się nie rozpadną w praniu
http://www.aliexpress.com/snapshot/6328323764.html
przesyłka nierejestrowana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0732.jpg (107,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0734.jpg (145,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0735.jpg (134,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0736.jpg (130,1 KB, 36 załadowań)
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 11:58   #4139
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

Cytat:
Napisane przez Sumi Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanko. Napisał dziś do mnie Chińczyk, że im się wysyłka przedłużyła, więc oddają 1$ i mam otworzyć spór. Ale gdy w sporze wybieram opcję, że przesyłka jeszcze nie dotarła to mogę wybrać tylko full refund, więc w komentarzu napisałam, że chodzi mi o rekompensatę 1$ to on odrzucił spór. Myślałam, że może sprzedawca może się nie zgodzić i zaproponować niższą kwotę. Nie chcę zaznaczać w sporze, że przesyłkę dostałam skoro to nie prawda, bo się boję, że to się gdzieś zapisze i jeśli nie dojdzie mi przesyłka to będę miała problem.
Według mnie on coś kręci. Może w ogóle nie ma zamiaru wysłać i właśnie chce wymusić na Tobie spór o zwrot 1USD i potem już nic nie odzyskasz. A jak jest taki wspaniałomyślny, że teraz chce Ci oddać tego dolara to niech zwróci Ci poza Ali na PayPal na przykład.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-27, 12:11   #4140
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część IV.

kupowała któraś legginsy w "mięśnie" i może polecić dobrego, szybkiego sprzedawce? takie jak te

http://www.aliexpress.com/item/2013-...202259009.html
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-07 18:18:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.