Ropne wypryski na twarzy i dekoldzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-29, 20:24   #1
tocokocham1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9

Ropne wypryski na twarzy i dekoldzie


Witam dziewczyny, mam problem, od jakiegoś miesiaca wyskakują mi duże ropne pryszcze...
Teraz zakupiłam mydło siarkowe, owszem szybciej znikają, ale zaraz mam kolejne...
Nie stosuje antykoncepcji, i od zawsze miałam problemy z cera, ale to już przesada...
Wiem, że musze iść do dermatologa jednak nie mam kiedy...

Co stosować... Jesem już załamana...

Przepraszam za wszelkie błedy w pisowni, ale pisze z telefonu.
tocokocham1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 21:07   #2
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Ropne wypryski na twarzy i dekoldzie

Nie stosuj mydła Siarkowego...Kup coś delikatnego do mycia, najlepiej z kosmetyków aptecznych czy naturalnych, bez żadnych substancji zapychających, ja lubię żel z serii Pharmaceris R, może być coś innego do wrażliwej skóry, co jej nie wysuszy.. Nie wyciskaj zmian, nie dotykaj, możesz wycierać się ręcznikiem papierowym delikatnie. Żadnych peelingów, raz dziennie góra myj tą skórę. Tak to kup też micel np. Bioderma Sensibio czy lipowy płyn micelarny Sylveco jest fajny i raz dziennie przemywaj. Nakładaj zawsze krem z jakimś niezapychającym składem apteczny czy z kosmetyków naturalnych. Możesz stosować maseczki np. z glinki, najlepiej czysta gilnka w tubie albo proszek do rozrobienia. Jeśli musisz zrobić peeling to tylko enzymatyczny, bez żadnych drobinek. Do kojenia skóry polecam rozpylać wodę termalną np. Uriage albo różaną np. Khadi. Używaj tylko niezapychających najlepiej aptecznych podkładów np. Toleriane Tein kojący, nie w musie, bo w musie jest podobno beznadziejny albo minerałów I to wszystko co możesz zrobić sama. Wszystkie te przeciwtrądzikowe wysuszacze są do...Nie powiem do czego To co Ci napisałam, pomoże Ci nie roznieść tych bakterii i jakoś złagodzić tą skórę, jednak wyleczyć Cię może tylko i jedynie dermatolog! Dobra pielęgnacja przy tak zaawansowanym problemie tak jak mówię tylko złagodzić to troszkę może, problem nie zniknie absolutnie sam.
P.S. Jeśli koniecznie chcesz mydło to może kup Aleppo tylko nie przesadź ze stężeniem olejku laurowego, ja miałam kiedyś 40% i się u mnie nie sprawdziło kompletnie, wysuszało, wiem, że są jeszcze wyższe stężenia, ale ja bym polecała tak 15-20%. Zresztą u mnie dopiero pomógł Izotek, więc tak jak mówię bez lekarza się nie obejdzie, mam jednak nadzieję, że Ty nie będziesz musiała aż Izoteku brać, pozdrawiam
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2015-01-29 o 21:11
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 21:17   #3
BasiaSmoter
Raczkowanie
 
Avatar BasiaSmoter
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 139
Dot.: Ropne wypryski na twarzy i dekoldzie

Nie przesuszaj na siłę twarzy. Skóra z problemami potrzebuje prawidłowego odżywienia i nawilżających kosmetyków. Pamiętaj, że to właśnie skóra odżywiona szybciej sie regeneruje .
__________________
Wpadnij na mojego bloga , Fanpage oraz Instagram . Tam jest naprawdę ciekawie
BasiaSmoter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 21:33   #4
tocokocham1996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 9
Dot.: Ropne wypryski na twarzy i dekoldzie

Dziękuje dziewczyny za rady, no będe musiała wybrać sić do dermatologa...
Zapomniałam dopisać, że od ponad dwoch tygodni stosuje tabletki drożdżowe, ale efektow nie widze jedynie to włosy są w lepszym stanie, więc chyba też sobie je daruje, będe stosowała się do tych zasad co napisałyście i mam nadzieje, że chociaż odrobine pomogą...

Dziąkuje bardzo ;*
tocokocham1996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-29 22:33:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.