Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-28, 19:53   #241
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

kto ma w najbliższym czasie wizytę u lekarza?
wiem, ze Charlotte ma w czwartek ale któraś pisała, ze ma jutro tylko ....nie pamiętam...może Amazonia...?
może jakieś nowe dziewczynki lub nowi muszkieterzy się ujawnią....

a przeglądałam dzisija wątek mamuś styczniowo-lutowych i takie sliczne ubranka dla dziewczynek tam dziewczyny pokazuja ze szok...ja nie wiem dlaczego dla chlopczykow nie ma takich pieknych....
i to wszystko na allegro znalazly
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 20:03   #242
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

a mi sie wlasnie dla chlopcow bardziej podobaja...
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 20:07   #243
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

to ja może po prostu szukać nie umiem...
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 20:16   #244
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

albo to rzecz gustu z tym ze ja na allegro nie szukam...
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 20:18   #245
agatka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 269
GG do agatka20
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez inka1980 Pokaż wiadomość
Owszem, mieszkam na WPII i to nie przypadkiem Ale za mną WC nie łazienka
No tak miałam na myśli WC Ładne rzeczy jesteśmy z Knurowa i jeszcze z tego samego osiedla

Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
Hania to faktycznie piekne imie, ale mam juz dosc bo wszyscy tak daja teraz, przynajmniej wokol mnie...
Ja się jeszcze nie spotkałam z Hanią. Jeżeli będę miała córeczkę to raczej na pewno będzie Hania i mam nadzieję, że nie będzie tak że jak zawoła się w przedszkolu Hania to przybiegnie ich 5

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
dziewczyny powoli zaczynam chodzić, jeszcze tak asekuracyjnie, delikatni kuśtykam bo normalnie boje się bólu i nie stawiam mocno stopy
przy takim chodzeniu w niedzielę strasznie cierpiałam, a dzis nie boli nic.
Pewnie jakbym oparła na tej nodze cały ciężar ciała to bolałoby dlatego wolę stopniowo
powoli utrudniać sobie
ja cykor jestem i boje sie normalnie chodzić
potrzebuje czasu
ale juz jest o wiele lepiej
Cieszę się bardzo, że przechodzi. Kuruj się kuruj do piątku

raspberry jak super, będziesz miała pieska ja też bym chciała, ale nie da się bo mamy już kotka.

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Aha Na początku chciałam Sonię, z kolei mojemu mężowi się nie podobało - stwierdził, że to dobre imię dla psa... A Nina, Ninka, Inka.. tak ładnie brzmi! Tylko ta Zosia nie daje nam spokoju...
Mi też Sonia kojarzy się z imieniem dla pieska
Zosia super, naprawdę

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Co do imion to ja mam tylko jedno i to dla chłopca i już nie zmienie Alan
Mojemu mężowi podoba się Alan ale mi tak nie do końca. Powiedział mi że ja wybrałam dla dziewczynki a on wybierze dla chłopczyka. Ale wiem że musimy to jeszcze przemyśleć

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
A imię Nadia się wam podoba ? j
Bardzo ładnie
agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 20:29   #246
emzeta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: ciemnogród
Wiadomości: 1 614
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

o tu jaki zestaw dla chlopca:
http://www.allegro.pl/item469681350_...o_ksiecia.html
__________________
FILIP JEST JUŻ Z NAMI

Człowiek uczy się całe życie i głupi umiera

pumpkinkitchen - zapraszam
emzeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 20:54   #247
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
'Od tego jest ten bandaz zeby usztywnic noge, a za mocno nie zawiniesz napewno bo poczujesz ze ci krew nie dopływa, dlatego nazywa sie elastyczny, albo taka opaske sobie kup, bo tak to sie bedziesz meczyc napewno ze 2 tyg tak jak ja sie meczyłam a smarowac pod bandaz tez mozesz,



A imię Nadia się wam podoba ? ja to imię pierwszy raz w zyciu slyszałam jakis niecały rok temu bo od mojego kolega z pracy tak corkę nazwał, syn ma na imie Bartosz a corka Nadia, i strasznie to imię mi się spodobało i tylko ta jedna Nadię znam, to jest chyba rosyjskie imię jak się nie myle
Moja znajoma ma Nadię 2 letnią ale szczerze ci powiem że wogole nie używają żadnego zdrobnienia od tego imienia
Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 20:56   #248
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
kto ma w najbliższym czasie wizytę u lekarza?
wiem, ze Charlotte ma w czwartek ale któraś pisała, ze ma jutro tylko ....nie pamiętam...może Amazonia...?
może jakieś nowe dziewczynki lub nowi muszkieterzy się ujawnią....

a przeglądałam dzisija wątek mamuś styczniowo-lutowych i takie sliczne ubranka dla dziewczynek tam dziewczyny pokazuja ze szok...ja nie wiem dlaczego dla chlopczykow nie ma takich pieknych....
i to wszystko na allegro znalazly
Tak tak ja mam jutro na 18 godzinę usg...
Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 21:02   #249
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
albo to rzecz gustu z tym ze ja na allegro nie szukam...
no właśnie na allegro znaleźć ładnych nie mogłam, ale już mi się udało i kupiłam bluzę i spodnie jak przyjdą to porobię zdjęcia i wstawię.
A ten zestaw co podałaś to już przeglądałam podobne ale na razie wstrzyamm sie z takimi wiekszymi zakupami...ale ogólnie to się opłaca nawet - nie wszystkie zestawy ale niektóre sa na serio porządne
tylko boję się, że są one z ciuchlandu....mojego TZ bratowa też tak handluje....swoją drogą to pochodzenie towaru tez powinni podawac
Cytat:
Napisane przez agatka20 Pokaż wiadomość
Ja się jeszcze nie spotkałam z Hanią. Jeżeli będę miała córeczkę to raczej na pewno będzie Hania i mam nadzieję, że nie będzie tak że jak zawoła się w przedszkolu Hania to przybiegnie ich 5
a u nas w pracy jest Hania, bardzo ladna, zgrabna i elegancka dziewczyna a do tego bardzo inteligentna i mila dla wszystkich - a przynajmniej takie pozory stwarza bo podobno niezle kombinuje, no ale na to dowodow nie mam....- wszyscy mowia, ze to maskotka firmy
a tak poza tym to tez sie nie spotkalam z tym imieniem, no oczywiscie oprocz przekrecania imienia Anna
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 21:04   #250
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Tak tak ja mam jutro na 18 godzinę usg...
Widzisz jaką mam (prawie) dobrą pamięć.....
czekamy na relację
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 21:11   #251
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
Widzisz jaką mam (prawie) dobrą pamięć.....
czekamy na relację

A no super że chociaz ktoś pamieta...
Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 21:12   #252
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
kto ma w najbliższym czasie wizytę u lekarza?
ja miałam dzisiaj
ale bez USG
tylko odczytanie wyników morfologii, które niestety nie są zbyt dobre, dostałam ascofer i inne witaminiki i mam się dobrze odżywiać

a USG z płcią dopiero za 3 tygodnie
ale za to serducha dzisiaj posłuchałam

Jastinada cieszę się że tak bezproblemowo minęła komisja
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 21:19   #253
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
A no super że chociaz ktoś pamieta...
Będę wypatrywac relacji
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 21:23   #254
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Będę wypatrywac relacji

Bez względu na to czy dzidziek się rozkraczy czy nie to zdjęcia wam pokaże...))
Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 21:27   #255
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Bez względu na to czy dzidziek się rozkraczy czy nie to zdjęcia wam pokaże...))
Zjedz coś słodkiego przed usg - małe powinno się rozbrykac Ja zjadłam kawałek czekolady, popiłam szklanką ciepłego mleka, no i od razu, w pierwszej minucie usg córeczka się rozkraczyła
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 21:40   #256
Amazonia23
Zakorzenienie
 
Avatar Amazonia23
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 856
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Zjedz coś słodkiego przed usg - małe powinno się rozbrykac Ja zjadłam kawałek czekolady, popiłam szklanką ciepłego mleka, no i od razu, w pierwszej minucie usg córeczka się rozkraczyła
Zrobię tak jak piszesz może zadziała a nie ukrywam że bardzo bym chciała zobaczyć sisiaka
Amazonia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 22:00   #257
Jaga1111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Witajcie dziewczyny widze ze dzisiejszy temat to imiona dla naszych pociech.. NO i ja tez mam z tym problem bo niby ta Jasminka mi pasuje ale z drugiej storny mam jeszcze przynajmniej 5 typow: Helenka,Lidia,Klara,Zuzia i Ewa....Najwiecej problemow to bedzie chyba z imieniem....hahah

A co do mojej stylulacji z mezem to sie do neigo nei odzywam jak on tak to i ja tak mzoe 1 peknie!! Pozatym to nie moge sie denerwowac bo dzis znow troszke krwawilam
Wiec dzis spi ze mna w domku moja siostra....Kochana

Ps: Boje sie o maja corcie... Mam nadzieje ze juz nie bede krwawic bo jak cos to szpital..... Ja nie chce!!!!!!!!! Pozdrawiam
Jaga1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 22:06   #258
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Zrobię tak jak piszesz może zadziała a nie ukrywam że bardzo bym chciała zobaczyć sisiaka
Lepiej się nie nastawiaj, bo ja też spodziewałam się siusiaka - każdy mi wmawiał, że wyglądam na chłopca. Ale nie powiem, żebym była rozczarowana - raczej zaskoczona. Bardzo się cieszę z córeczki
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 22:09   #259
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez Jaga1111 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny widze ze dzisiejszy temat to imiona dla naszych pociech.. NO i ja tez mam z tym problem bo niby ta Jasminka mi pasuje ale z drugiej storny mam jeszcze przynajmniej 5 typow: Helenka,Lidia,Klara,Zuzia i Ewa....Najwiecej problemow to bedzie chyba z imieniem....hahah

A co do mojej stylulacji z mezem to sie do neigo nei odzywam jak on tak to i ja tak mzoe 1 peknie!! Pozatym to nie moge sie denerwowac bo dzis znow troszke krwawilam
Wiec dzis spi ze mna w domku moja siostra....Kochana

Ps: Boje sie o maja corcie... Mam nadzieje ze juz nie bede krwawic bo jak cos to szpital..... Ja nie chce!!!!!!!!! Pozdrawiam
Jaga, trzymaj rękę na pulsie! Jeśli pogorszy się - koniecznie lec do lekarza!!! - lepszy szpital niż późniejsze komplikacje.
Myślę o Twoim mężu.. wiem, ze nie powinnas się denerwowac, ale ja bym chyba zadzwoniła i zdrowo go opieprzyła!
Wybrałaś ładne imiona - moim typem jest Helena i Ewa Jasmina też ładne, znałam jedną, była tancerką
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 22:21   #260
Jaga1111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 673
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Jaga, trzymaj rękę na pulsie! Jeśli pogorszy się - koniecznie lec do lekarza!!! - lepszy szpital niż późniejsze komplikacje.
Myślę o Twoim mężu.. wiem, ze nie powinnas się denerwowac, ale ja bym chyba zadzwoniła i zdrowo go opieprzyła!
Wybrałaś ładne imiona - moim typem jest Helena i Ewa Jasmina też ładne, znałam jedną, była tancerką
DZIEKI Gosiunia wiem wiem juz siotra o mnie dba A co do imion akurat Helena i Ewa to imiona moich babci....
Jaga1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 06:43   #261
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

dzień dobry dziewczyny,ale u mnie wieje

miłęgo dnia życzę

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
To podaj dokladny przepis na ten barszcz bo ja uwielbiam barszcz kwasny i ostry !!! Aż mi smaka narobilas, bo ja zawsze kupuje taki gotowy ale chetnie zrobie z burakow sama
obieram dużo buraczków,kroję w plastry i trochę solę,na oko,dorzucam kostkę rosołową/moja mama dorzuca jeszcze kawałek wędzonego boczku/,można wrzucić marchewkę i cebulkę,na pewno bedzie zdrowszy tak się gotuje aż buraki zbladną potem wyrzucam buraki,dodaję trochę octu lub cytryny,żeby był kwaśny i pieprzę a na sam koniec wrczucam drobno posiekany lub rozbity czosnek,nawet 3 duże ząbki i jest ostry

życzę Ci Mirka smacznego,jest pyszny a nie trzeba się przy nim wiele na robić


Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Do domu mogą zawitac wtedy kiedy kobieta ma napisane na L4 symbol ze ma lezec, inaczej mogą nas w 4 litery pocałowac! Bo jak nie maja napisane ze mam lezec to ja sobie moge chodzic gdzie mi sie podoba, bo nie jestem chora, mogłam pojsc do sklepu po bułki, czy na spacer (wskazany dla kobiet w ciazy), albo do lekarza czy do szkoły rodzenia czy poprostu sobie wyjechalam odpoczac, lub pojsc na basen (wskazany) itp
no właśnie ja mam wskazanie do leżenia,więc wolałam jechać na komisję,nie kombinować ze zwolnieniami od mojego lekarza,bo jak by do domku przyjechali to mogłoby być gorzej,bo zdarza się że mnie nie ma

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
A imię Nadia się wam podoba ? ja to imię pierwszy raz w zyciu slyszałam jakis niecały rok temu bo od mojego kolega z pracy tak corkę nazwał, syn ma na imie Bartosz a corka Nadia, i strasznie to imię mi się spodobało i tylko ta jedna Nadię znam, to jest chyba rosyjskie imię jak się nie myle
Mnie Nadia się bardzo podoba,ale mojemu chłopu-nieee.Chociaż wiecie co,mojemu,to się chyba zadne nie podoba.A jak mówie to powiedz jakie Tobie się podoba to prawie się obraża


Cytat:
Napisane przez emzeta Pokaż wiadomość
no dużo widziałam takich zestawów,końćzą się po ok 200-300zł te licytacje ale mi się wydaje,że i tak warto,bo przecież jeden beznadziejny pajacyk to koszt ok 40zł
a te niektóre zestawy,jak ten co Maja pokazałaś są na prawdę rewelacyjne

Cytat:
Napisane przez Amazonia23 Pokaż wiadomość
Tak tak ja mam jutro na 18 godzinę usg...
no niech dzieciaczek bryka dziś tylko nie za bardzo,żebyście coś mogli zauważyć
życzę miłego ogladania

Cytat:
Napisane przez Jaga1111 Pokaż wiadomość
A co do mojej stylulacji z mezem to sie do neigo nei odzywam jak on tak to i ja tak mzoe 1 peknie!! Pozatym to nie moge sie denerwowac bo dzis znow troszke krwawilam
Wiec dzis spi ze mna w domku moja siostra....Kochana

Ps: Boje sie o maja corcie... Mam nadzieje ze juz nie bede krwawic bo jak cos to szpital..... Ja nie chce!!!!!!!!! Pozdrawiam
Jaguś,Ty młoda dziewczynka jesteś ,ile lat ma Twój mąż?Mój ma 25 lat i z każdym dniem dojrzewa.Ale widzę,że to co się stało początkowo go mocno przerosło.Myślę,że z Twoim może być podobnie.Pogadaj może z jego mamą,w końcu to ona wychowała go tak a nie inaczej.Może ona z nim porozmawia,żenie może traktowac Cie w ten sposób.Bo skoro już Twoje próby rozmowy nie pomagają...Dobrze,że masz oparcie w rodzinie.Pozdrów od nas siostrę

no i trzymam kciuki,żeby już żadne plamienia się nie pojawiły
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 06:47   #262
agatka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 269
GG do agatka20
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez Jaga1111 Pokaż wiadomość
mam jeszcze przynajmniej 5 typow: Helenka,Lidia,Klara,Zuzia i Ewa....Najwiecej problemow to bedzie chyba z imieniem....hahah
A co do mojej stylulacji z mezem to sie do neigo nei odzywam jak on tak to i ja tak mzoe 1 peknie!! Pozatym to nie moge sie denerwowac bo dzis znow troszke krwawilam
Wiec dzis spi ze mna w domku moja siostra....Kochana
Ps: Boje sie o maja corcie... Mam nadzieje ze juz nie bede krwawic bo jak cos to szpital..... Ja nie chce!!!!!!!!! Pozdrawiam
Helenka prześlicznie. Ja też chciałam to imię dla dziewczynki, właśnie po mojej babci, ale teściowa też ma tak na imię więc raczej odpada. Wiem na pewno że jeżeli będzie dziewczynka to będzie Hanna Helena Lidia i Klara też super

Bardzo dobrze, że siostra jest z Tobą. Powinnaś teraz wypoczywać i jak najmniej się stresować. Twoja córcia jest teraz najważniejsza. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i z dzidzią i z mężem

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Zjedz coś słodkiego przed usg - małe powinno się rozbrykac Ja zjadłam kawałek czekolady, popiłam szklanką ciepłego mleka, no i od razu, w pierwszej minucie usg córeczka się rozkraczyła
Hmmm chyba dobra rada skorzystam na pewno Już nie mogę się doczekać a to jeszcze ponad 2 tygodnie


Dzień Dobry Kochane ciężarówki
agatka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 07:03   #263
e.m.i.l.k.a
Wtajemniczenie
 
Avatar e.m.i.l.k.a
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 2 802
GG do e.m.i.l.k.a
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Dizeń Dobry

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
ja miałam dzisiaj
ale bez USG
tylko odczytanie wyników morfologii, które niestety nie są zbyt dobre, dostałam ascofer i inne witaminiki i mam się dobrze odżywiać

a USG z płcią dopiero za 3 tygodnie
ale za to serducha dzisiaj posłuchałam
no to od dzisiaj dieta warzywowo-owocowa wyniki zazwyczaj się w ciąży pogarszają, tylko trzeba to kontrolować i w razie co brać witaminki i będzie ok
Cytat:
Napisane przez Jaga1111 Pokaż wiadomość

A co do mojej stylulacji z mezem to sie do neigo nei odzywam jak on tak to i ja tak mzoe 1 peknie!! Pozatym to nie moge sie denerwowac bo dzis znow troszke krwawilam
Wiec dzis spi ze mna w domku moja siostra....Kochana

Ps: Boje sie o maja corcie... Mam nadzieje ze juz nie bede krwawic bo jak cos to szpital..... Ja nie chce!!!!!!!!! Pozdrawiam
jejku, mocno trzymamy - oczywiście ja i mój Adrianek, Gabriel - na pewno pomogą, spytaj jastinady
musisz więcej uważać na siebie, a moim zdaniem teraz najważniejsza jesteś Ty i Twój bobas i nie powinnaś się martwić całą tą systuacją z mężem....musisz go na razie olać bo tak jak będziesz się zamartwiać to będzie coraz gorzej - dbaj o siebie i bobasa a mąż jak kocha to z czasem zroozumie co mógłby stracić i będzie bardzo żałował, ze tyle musiałaś się przez niego nadenerwować.
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.
Antoine de Saint-Exupéry

e.m.i.l.k.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 07:21   #264
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez Amparo Pokaż wiadomość
A teraz, skoro wiem, co się przez ten czas działo u Was, napiszę trochę, co u mnie.
W czwartek po południu, wysiadłam właśnie z autobusu, zaczęło mnie przy chodzeniu boleć przy chodzeniu. Miałam wrażenie, że to kości łonowe, ale nie byłam pewna, czy tylko, czy nie boli również dół podbrzusza. Szłam w kierunku domu i zastanawiałam się, czy nie zadzwonić po męża, żeby ten w sumie niewielki kawałek wyjechał po mnie samochodem. Ale doszłam. W domu bolało coraz bardziej. Do tego stopnia, że nie mogłam już chodzić i poruszałam się na czterech. Zadzwoniłam do pani doktor - zdziwiła się bardzo i kazała pojawić się rano u niej w szpitalu. Z torbą do szpitala na wszelki wypadek. Wyobrażacie sobie, jak się czułam?
Koniec końców w szpitalu zostawać nie musiałam. Na szczęście okazało się, że z macicą wszystko w porządku, nie ma skurczów, szyjka zamknięta i w ogóle taka, jaka być powinna. Czy też tak macie, że w ciąży badanie wewnętrzne stało się bardzo nieprzyjemne? Ja mam wrażenie, że pani doktor chce się domacać migdałków, a wcześniej tak nie było
Więc zagrożenia dla dziecka nie ma, ale żeby nie było tak różowo w sumie nie wiadomo, co to się dzieje. Dostałam bardzo na wszelki wypadek coś rozkurczowego do łykania i "dowcipną" luteinę (grzecznie używam) i zalecenie, żebym zbadała mocz, bo może to coś ze strony układu moczowego. Trochę nie wierzę (obstawiam, że te kości tam przestawiają się i poszerzają drogę dla Młodego), ale dzisiaj odbieram wyniki i mam dzwonić.
Z dnia na dzień zresztą boli mniej, ale wczorajszy spacer z tym moczem do laboratorium do przyjemności nie należał. Bolało nadal.
Nie chcę abyś to co teraz napisze potraktowała dosłownie i pomyślała że rozsiewam panikę. Po prostu czytając twój opis skojarzyło mi się z moja koleżanką. Podobne objawy u niej zaczęło się wszystko z początkiem 5 miesiąca, badania nic nie wykazały wszystko Ok a ból pozostał. W końcu jeden lekarz zdiagnozował u niej bardzo rzadkie schorzenie - rozchodzenie się kości łonowej. Do końca ciąży musiała leżeć i nie mogła rodzić naturalnie. Po ciąży wszystko wróciło do normy. Pisze to raczej tak informacyjnie, więc proszę nie popadaj w panikę. Ewentualnie jak badania nic nie wykażą a objawy pozostaną zasugeruj to delikatnie lekarzowi i zobacz co on na to.


Cytat:
Napisane przez Amparo Pokaż wiadomość
I odkryłam wanienkę z przewijakiem w jednym, na stojaku z kółkami, z półeczkami poniżej. Wydaje mi się, że to całkiem rozsądne rozwiązanie. O tego rodzaju:
http://allegro.pl/item469095366_komo...icco_nowe.html
Są zresztą różnych firm. Co Wy sądzicie?
Sama się nad takim rozwiązaniem zastanawiałam, ale znajome mi wybiły ( i badzo dobrze!). Wobraz sobie dziecko 3-4 miesiące wiercące sie na wszystkie strony . Przewijak jak i wanienka musza być na bardzo stablinym podłożu . Przewijak najlepiej na jakieś komodzie, abyś miała jeszcze troche miejsca wokól niego. Ostatecznie na łóżeczu ale trzeba się liczyć (w szczególności w przypadku chłopca na 100%) z mozliwością obsiurania łózeczka.

A wanienka po prostu taka aby mozna ją było wstawić do wanny, jak dziecko będzie maleńkie to wanienke postawisz na stole lub biurku, a potem i tak łazienka jest najlepsza w szczególności jak dziecko bedzie chlapac wodą na prawo i lewo .
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 07:27   #265
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Odnoście imion to trzeba wziąść pod uwagę dwie rzeczy: nazwisko i to że nasze dziecko bedzie kiedyś dorosłe Pamiętam takie : Eleonora Dorsz czy Jzaura Kowalska. Albo mam kumpele która ma na imię Maja (dla rodziców zawsze była Pszczólką) i teraz w pracy do niej mówią Pani Maju (kto uczył się ruskiego ten wie o co chodzi ).
No i rzecz która możne być drugorzędna, ale też ułatwić dorosłe życie naszych dzieci to przetłumaczalność danego imienia na np. j. angielski.... to czasem może skomplikować życie.
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/

Edytowane przez agatha_c
Czas edycji: 2008-10-29 o 07:31
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 07:38   #266
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez inka1980 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że Tarnowskie Góry mają przejać zabrzańską klinikę. Dzięki za info Będę tam sie dowiadywać.
To jest informacja nie potwierdzona, takie chodzą słuchy po lekarzach a wiem że tam różne "przypadki" przyjmują. Ta moja znajoma właście urodziła więc nie che jej głowy zawracać ale rak jak pisałam popytam czy maja odpowiedni sprzęt itd.
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 07:46   #267
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

dzień dobry
ja już w lepszym humorze, może do piatku stanę na własnych nogach w przenośni i dosłownie
opuchlizna ładnie schodzi, kuśtykam bezboleśnie po domu, bo nie chcę nadwyrężać nogi i stawać mocno na stłuczonym miejscu, niech się powoli regeneruje
wczoraj na wieczór mi noga spuchła, po kąpieli, może dlatego, że woda ciepła była
ale dziś od rana zaczyna wyglądać w miarę normalnie

co do pasowania imienia dziecka do nazwiska to bardzo nam się podoba imię Filip, gdyby nie nasze nazwisko bez zastanowienia byśmy brali, ale ciężko się wymawia
Filip P.... wiecie
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 07:58   #268
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
Dizeń Dobry


no to od dzisiaj dieta warzywowo-owocowa wyniki zazwyczaj się w ciąży pogarszają, tylko trzeba to kontrolować i w razie co brać witaminki i będzie ok

jejku, mocno trzymamy - oczywiście ja i mój Adrianek, Gabriel - na pewno pomogą, spytaj jastinady
.
jastinada potwierdza,kciuki emilki i Adrianka są nie ocenione,bezcenne

a raspberry śpioch widzę dalej śpi
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 08:03   #269
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Dzien dobry

Cytat:
Napisane przez agatka20 Pokaż wiadomość


raspberry jak super, będziesz miała pieska ja też bym chciała, ale nie da się bo mamy już kotka.

Agatko
ja tez sie bardzo ciesze . Juz sie mojej drugiej'coreczki' doczekac nie moge . Ale bede w 100% szczeliwa jak bede juz miala swoja ukochana sunie przy sobie .

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Zjedz coś słodkiego przed usg - małe powinno się rozbrykac Ja zjadłam kawałek czekolady, popiłam szklanką ciepłego mleka, no i od razu, w pierwszej minucie usg córeczka się rozkraczyła

Gosiunia
ja zjadlam owsianke z bananem i tez szalala mala . Szkoda, ze nie mam usg gdzie widac, ze to dziewczynka

Cytat:
Napisane przez Jaga1111 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny widze ze dzisiejszy temat to imiona dla naszych pociech.. NO i ja tez mam z tym problem bo niby ta Jasminka mi pasuje ale z drugiej storny mam jeszcze przynajmniej 5 typow: Helenka,Lidia,Klara,Zuzia i Ewa....Najwiecej problemow to bedzie chyba z imieniem....hahah

Mnie sie podoba Klara i Ewa

Cytat:
Napisane przez agatha_c Pokaż wiadomość
Odnoście imion to trzeba wziąść pod uwagę dwie rzeczy: nazwisko i to że nasze dziecko bedzie kiedyś dorosłe Pamiętam takie : Eleonora Dorsz czy Jzaura Kowalska. Albo mam kumpele która ma na imię Maja (dla rodziców zawsze była Pszczólką) i teraz w pracy do niej mówią Pani Maju (kto uczył się ruskiego ten wie o co chodzi ).
No i rzecz która możne być drugorzędna, ale też ułatwić dorosłe życie naszych dzieci to przetłumaczalność danego imienia na np. j. angielski.... to czasem może skomplikować życie.

Masz racje. ja ze wzgletu na to, ze mieszkac w PL pewnie juz nie bede nie dam dziecku imienia ktore sie bedzie trudo wymawiac i wypowiadac za granica. Postaram sie wybrac jakies uniwersalne. (a Alicji chyba nie bedzie) no ale jeszcze duuuzo czasu mamy na wybor imienia.
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 08:03   #270
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Mamusie marcowo-kwietniowe 2009 część II

Cytat:
Napisane przez e.m.i.l.k.a Pokaż wiadomość
kto ma w najbliższym czasie wizytę u lekarza?
wiem, ze Charlotte ma w czwartek ale któraś pisała, ze ma jutro tylko ....nie pamiętam...może Amazonia...?
może jakieś nowe dziewczynki lub nowi muszkieterzy się ujawnią....

a przeglądałam dzisija wątek mamuś styczniowo-lutowych i takie sliczne ubranka dla dziewczynek tam dziewczyny pokazuja ze szok...ja nie wiem dlaczego dla chlopczykow nie ma takich pieknych....
i to wszystko na allegro znalazly
e tam dla chłopczyków też są piękne !!!!

ja dziś mam wizytę u położnej zapytam się o ten brzuch co miałam tydzień temu taki twardy i dziwny. Mam nadzieję, że posłuchamy dziś bicia serduszek
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.