AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-03, 14:12   #1
pola_
Zakorzenienie
 
Avatar pola_
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 197

AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???


Moze ktoras z was slyszałą lub używa tych dwóch produktow z AVENE. Chce kupic cos do oczyszczania skory bez uzycia wody - prosze o pomoc, bo na KW nie ma tych dwoch preparatów
  • Łagodny żel oczyszczający do skóry nadwrażliwej (L.P.I.)- nie wymaga spłukiwania (Lotion nettoyante pour peaux intolerantes)
  • Płyn micelarny do oczyszczania i demakijażu skóry wrażliwej skłonnej do zaczerwień Lotion micellaire- płyn micelarny do oczyszczania i demakijażu
pola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 14:35   #2
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Oba produkty są na KWC, pierwszy z nich ma nawet kilka recenzji:

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1890

Płyn micelarny jest raczej nowym produktem, więc na recenzje trzeba poczekać.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 14:43   #3
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Witaj Nan,

korzystając z okazji wątku dotyczącego poniekąd oczyszczania ceny, chciałabym Ciebie spytać o emulsję Seba Med Anti Dry, którą bardzo pozytywnie oceniłaś w KW - czy nadal jesteś o niej tak dobrego zdania? - Zachęciła mnie Twoja opinia, poniewaz również odczuwam uczucie sciągnięcia skóry nawet przy teoretycznie delikatnych żelach ale chcę się upewnić przed zakupem, że warto...
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 14:47   #4
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Warto, warto! Bardzo jestem z niej zadowolona - jest naprawdę znakomita, nawilża i doskonale myje, co jak wiadomo jest dla większości producentów nie do pogodzenia. I przy tym wydajna niesamowicie.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 14:50   #5
pola_
Zakorzenienie
 
Avatar pola_
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 197
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

kurcze nie moge znalezc tego plynu miceralnego avene na kw,
mialamnadieje ze ktos juz go probował i moze mi cos weicej o nim powedziec
pola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 14:57   #6
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Zgłoszony jest, ale nie ma jeszcze recenzji, a zgłoszenie rzeczywiście ubogie.


http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12917
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 15:02   #7
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

posiadam żel micelarny do demakijażu skóry nadwrażliwej z serii Rosaliac La Roche Posay. Jestem zadowolona,z tym że używam go jako toniku, po zmyciu twarzy żelem takim do spłukiwania woda.

Nie pozostawia lepkości, super zapach - taki delikatny, orzezwiający, ale nie drażniący.
Cena: 45 zl za 200 ml
Posiada w składzie Acrylate...,ale poza tym ok.

Wskazania producenta: Skóra wrażliwa, delikatna i nadreaktywna, skłonna do zaczerwienień.

Bez spłukiwania oczywiście.
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-03, 15:28   #8
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

coś mi się przestawiło, że acrylates są niepożądane, dlatego nadmieniłam o nich
są to środki ochronne, zmiękczające. W razie czego, podaję pełny skład, dla ewentualnego zweryfikowania:

AQUA/WATER, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, POLOXAMER 184, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, TRIETHANOLAMINE, HYDROKSYPROPYL GUAR, DIHYDROCHOLETH-30, SODIUM CITRATE, DISODIUM EDTA, SODIUM CHLORIDE, ASCORBYL GLUCOSIDE, CAFFEINE, SIMETHICONE, CITRIC ACID, BIOSACCHARIDE GUM-1, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN (CODE FIL:B10324/1.)

Żel posiada praktyczny dozownik z pompką.
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 15:55   #9
angel1980
Raczkowanie
 
Avatar angel1980
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 380
GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Używam Avene od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolona.Odkąd zaczęłam ,buzka sie odświeżyła,uspokoiła i jest bardzo delikatna.Nie podrażnia,gdyż skład tego specyfiku jest bardzo delikatny przeznaczony dla skóry wrażliwej,tak jak cała gama kosmetyków Avene( mam jeszce kremy,maseczke,peeling i wodę termalną). Zel ten stosuję wieczorem,zmywam nim nawet oczy.Nastepnie spryskuje twarz woda termalna i po chwili przykładam chusteczkę,osuszając buzkę.Następnie krem nawilżający( też Avene). Nie wyobrażam sobie życia bez tego specyfiku.Co do płynu micelarnego to owszem,stosowałam, z Biodermy,akurat gdy nie mogłam dostać Avene.Również byłam zadowolna,ale w odróżnieniu od Avene ,nie można nim zmywać oczu,gdyż podrażnia.Jest to płyn,a nie żel,tak więc troszkę szybciej ubywa.Avene jet bardziej wydajny.Rano sprsykuję tylko twarz wodą,osuszam,nakładam kremik-Antirougeurs i podkład.
Mam cerę mieszaną,bardzo wrażliwą,delikatna.PO uzyciu wody kiedyś ,mleczka lub toniku,skóra od razu była zaczerwieniona,a zcasem nawet piekła.Obecnie nie mam takich problemów,dzięki właśnie Avene.Polecam
angel1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 16:11   #10
pola_
Zakorzenienie
 
Avatar pola_
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 197
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

dzieki za rady
ja bardzo lubie firme avene, tez mam antirougeus, diroseal, peeling i do niedawna uzywalam plynu miceralnego z biodermy, ale jakos ta bioderma nie jest obojetna dla mojej skory - niestety troche ja podraznia
widzialam w jakiejs aptece internetowej wlasnie nowy plun miceralny z avene - mam nadzieje ze est rownie dobry jak inne produkty tej firmy.
Z zeli to uzywalam physiogel (malo wydajny w prownaniu z bioderma jak dla mnie ale za to nie podraznia nic a nic)
dlatego stanelam przed dylematem żel z avene czy wyprobowac nowy plyn miceralny z avene. malam nadzieje ze juz ktos sie z nim spotkal i uzywal
pola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 16:57   #11
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

A próbowałaś Vichy? Ja jestem bardzo zadowolona i wiele innych osób też (patrz znakomite recenzje). Chociaż muszę powiedzieć, że używam teraz drugiej butelki tego płynu i szczypie mnie w oczy (poprzedni "egzemplarz" nie szczypał). Natomiast lotion dla nadwrażliwców uważam za najgorszy specyfik do demakijażu, z jakim miałam do czynienia - szczypał jak obłąkany (szczegóły w recenzji).
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 17:00   #12
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Cytat:
Napisane przez crumb
coś mi się przestawiło, że acrylates są niepożądane, dlatego nadmieniłam o nich
są to środki ochronne, zmiękczające. W razie czego, podaję pełny skład, dla ewentualnego zweryfikowania:

AQUA/WATER, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, POLOXAMER 184, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, TRIETHANOLAMINE, HYDROKSYPROPYL GUAR, DIHYDROCHOLETH-30, SODIUM CITRATE, DISODIUM EDTA, SODIUM CHLORIDE, ASCORBYL GLUCOSIDE, CAFFEINE, SIMETHICONE, CITRIC ACID, BIOSACCHARIDE GUM-1, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN (CODE FIL:B10324/1.)

Żel posiada praktyczny dozownik z pompką.
Pewnie chodziło Ci o polyacrylamide, którego to składnika rzeczywiście lepiej unikać (w niektórych kosmetykach Avene bywa, niestety).
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 17:24   #13
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

dokładnie nan, miałam na myśli właśnie polyacrylamide. Troszkę podobna nazwa, być może dlatego mi się przestawiło

Pola spróbuj może zdobyć próbkę tego żelu micelarnego Rosaliac,jest naprawdę przyjemny i nie podrażnia. Mam płytko unaczynioną, wrażliwą skórę i nic mnie w nim nie uczula..
Sama zakupiłam właśnie po wypróbowaniu próbki, którą dostałam w aptece
Pokochasz go chociażby dla zapachu wiem, że to może się wydawać niedorzeczne, aby w produktach dla uczuleniowców oglądać się na zapachy, ale mimo tego/albo właśnie dlatego, gorąco ten żel polecam.
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------

Edytowane przez crumb
Czas edycji: 2006-01-03 o 17:27 Powód: literówka;)
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 17:41   #14
pola_
Zakorzenienie
 
Avatar pola_
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 197
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

kosmetykow vichy jeszcze nie probowalam, ale moja skora to roznie reaguje nawet na te oapteczne.
np po rosaliku strasznie mnie szczypala (wiec boje sie kupowac cos z tej serii)

z LRP dobrze słuzy mi tylko jak an razie Activ C XL - jest bardzo fajny

a czy uzywalas moze physiogelu (wydaje mi sie ze konsystencja moze byc podobna do tego zelu z avene)

mam ochote zaryzykowac z tym plynem miceralnym avene - ten sensibio h2o byl dosc przyzwoity i dawal uczucie "umytej twarzy" , czego physiogel niestety juz nie - pozostawia film - moze to i lepiej dla skory wrazliwej ale jakos tak wolalabym czuc sie bardziej "mokro"
pola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 17:44   #15
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Cytat:
Napisane przez nan
Zgłoszony jest, ale nie ma jeszcze recenzji, a zgłoszenie rzeczywiście ubogie.


http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12917
Jak na osobę, która używała tego płynu (takie kosmetyki wg regulaminu zgłaszamy) to informacje w zgłoszeniu rzeczywiście bardzie niż skąpe
Uzupełniłam je o skład i pojemność, ale jeszcze kisną w poczekalni:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...03865#poststop
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 17:54   #16
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Cytat:
Napisane przez pola_
do niedawna uzywalam plynu miceralnego z biodermy, ale jakos ta bioderma nie jest obojetna dla mojej skory - niestety troche ja podraznia
A który z nich Cię podrażnia? (Bioderma ma pięć różnych płynów micelarnych w ofercie)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 18:20   #17
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Pola, wiem że po kremach z serii Rosaliac możliwe jest pieczenie, ale to jest nowa linia tych produktów do demakijażu, być może ją udoskonalili bo naprawdę nie zauważyłam żadnych ekscesów na skórze..

No jusz dopsze.. nie namawiam więcej.

Zadecyduj sama, każda skóra jest inna.
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 18:31   #18
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Mnie Physiogel też szczypał, ale mniej niż lotion Avene (brrrr). Z kolei perfumowane i barwione mleczko takiego Garniera na przykład nie piekło mnie wcale a wcale. Przyznam się, że płyn Avene mnie kusi, ale próbek nie uświadczysz (pytałam), a boję się, żeby reakcja mojej skóry nie była taka sama jak w przypadku lotionu.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 19:18   #19
pola_
Zakorzenienie
 
Avatar pola_
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 197
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Cytat:
Napisane przez Noor
A który z nich Cię podrażnia? (Bioderma ma pięć różnych płynów micelarnych w ofercie)
tzn to nie jest jakies wielkie podraznienie ale nie koi tak jak physiogel
a uzywalam sensibio h2o
pola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 19:33   #20
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Cytat:
Napisane przez pola_
tzn to nie jest jakies wielkie podraznienie ale nie koi tak jak physiogel
a uzywalam sensibio h2o
To jeden z trzech najdelikatniejszych - w takim razie chyba Bioderma nie dla Ciebie .
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 19:39   #21
pola_
Zakorzenienie
 
Avatar pola_
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 197
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Cytat:
Napisane przez Noor
To jeden z trzech najdelikatniejszych - w takim razie chyba Bioderma nie dla Ciebie .
ee nie jest tak zle z tym plynem miceralnym (bez porownania jakbym umyla twarz woda lub przemyla drogeryjnym tonikiem) ale chyba physiogel jest ciut lepszy dla mojeje skory (pod wzgledem lagodzenia)
niestety kremik biodermy - sensibio mnie wogole uczulil wiec cos chyba jest w tych kosmetykach co nie do konca pasuje mojej skorze
z avene jak na razie nie mialam przebojow
rilastil tez byl taki sobie choc ogolnie chwalony na KW (mialam ten na naczynka, do skory wrazliwej, regenerujacy, przeciwzmarszczkowy na noc - cala kolekcje

teraz uparcie trzymam sie avene, czasem LRP ale musze miec probki (bo np toleriane i hydraphrase sie wałkuja na mojej buzce, ale effelkar A.I byl suuper, rowniez active c XL moja skora polubila)
pola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 19:50   #22
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Cytat:
Napisane przez pola_
ee nie jest tak zle z tym plynem miceralnym (bez porownania jakbym umyla twarz woda lub przemyla drogeryjnym tonikiem) ale chyba physiogel jest ciut lepszy dla mojeje skory (pod wzgledem lagodzenia)
niestety kremik biodermy - sensibio mnie wogole uczulil wiec cos chyba jest w tych kosmetykach co nie do konca pasuje mojej skorze
Sensibio potrafi nieźle dodatkowo rozdrażnić już podrażnioną skórę

Cytat:
Napisane przez pola_
z avene jak na razie nie mialam przebojow (...) teraz uparcie trzymam sie avene, czasem LRP ale musze miec probki (bo np toleriane i hydraphrase sie wałkuja na mojej buzce, ale effelkar A.I byl suuper, rowniez active c XL moja skora polubila)
Niestety nie pomogę Ci w wyborze. Ja mam alergię na związki miedzi, a obie wody termalne, na których opieraja sie kosmetyki Avene i LRP mają jony miedzi i dlatego ich nie używam. Poza tym mnie Sensibio H2O pasuje "jak ulał" i nie testuję już innych. Po prostu uzupełniłam jedynie zgłoszenie płynu micelarnego Avene o skład, bo na takie "treściwe" zgłoszenia kosmetyków aptecznych również mam alergię .
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 10:49   #23
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

ja wlasnie zakupilam plyn micelarny Avene. Jest nawet nawet ale wole chyba plyn biodermy,ktory chyba lepiej oczyszcza. Avene zostawia jakby taka powloczke na mojej skorze. Nie podraznia.
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 10:53   #24
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Cytat:
Napisane przez malgogaj
ja wlasnie zakupilam plyn micelarny Avene. Jest nawet nawet ale wole chyba plyn biodermy,ktory chyba lepiej oczyszcza. Avene zostawia jakby taka powloczke na mojej skorze. Nie podraznia.
A jaka jest jego cena (to uzupełnimy to "wspaniałe" zgłoszenie)?
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 11:36   #25
pola_
Zakorzenienie
 
Avatar pola_
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 197
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

hej najeszczie ktos moze cos mi powiedziec o avene

jesli chodzi o cene to widzialam w aptece internetowej za 45,5 oraz za 51 zl

moze polubilabym ten avene bo w biodermie wlasnie mi czegos brakuje
pola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 09:36   #26
Ila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 122
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Dziewczyny a który krem AVENE polecacie na noc dla cery suchej i naczynkowej, na dzień używam Antirouge.
Ila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 10:29   #27
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Diroseal
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 10:38   #28
Ila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 122
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

a czy on dobrze nawilża, bo w wyczytałam,że stosuje sie go miejscowo na zaczerwienienia?
Ila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 20:37   #29
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: AVENE - Płyn micelarny i żel oczyszczajacy do skory nadwrazliwej - moze ktos uzywa???

Dopiero zaczęłam używać, więc za wiele nie mogę powiedzieć. Na noc używam Diroseal i Ystheal, na dzień Antirougeurs do tego maseczka na naczynka i nawilżająca Dermiki i woda różana jako tonik, taki zestaw w moim przypadku sprawdza się i skórę mam dobrze nawilżoną.
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 21:14   #30
asiuleczka_kubeczka
Rozeznanie
 
Avatar asiuleczka_kubeczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 607
GG do asiuleczka_kubeczka
avene płyn micelarny

Mam pytanko, czy któraś z Was stosowała płyn micelarny Avene? Jelsi tak, to jak wypada na tle inny tego typu płynów? Niestety nie znalałzłam nic o tym płynie na KWC
asiuleczka_kubeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.